مشاوره رایگان

02128111107

ویزای گلوبال تلنت استرالیا

ویزای گلوبال تلنت استرالیا

ویزای گلوبال تلنت استرالیا

اگر ویژگی و هنر منحصربه‌فردی دارید و همچنین به دنبال یافتن راهی برای ترک کشور خود هستید، ویزای گلوبال تلنت استرالیا را امتحان کنید. این ویزا یکی از راحت‌ترین و بهترین ویزاهای اقامتی کشور استرالیا است. البته راحتی آن شامل حال افرادی می‌شود که در یکی از حوزه‌های هنری، تحصیلی، یا ورزشی موفقیت‌های زیادی کسب کرده باشند.

اگر در هریک از رشته‌های ورزشی یا تحصیلی رتبه‌های خوبی کسب کرده‌اید، درنگ نکنید و همین حالا برای دریافت این نوع از ویزا گلوبال اقدام کنید. آیا می‌دانید سالانه تعداد زیادی از نخبگان و افراد موفق کشور ایران از طریق ویزا تلنت مهاجرت می‌کنند و خیلی سریع می‌توانند گواهی اقامت خود را بگیرند؟ در ادامه شما را با روند این نوع از ویزا و خدمات ویژه یا حتی شرایط آن آشنا خواهیم کرد.

ویزای گلوبال تلنت استرالیا را بهتر بشناسیم

ویزای کار ژاپن که به آن ویزای HSP یا HSFP نیز گفته می شود، برای جذب نیروی متخصص و حرفه ای از دیگر کشورها طراحی شده است.HSP یک ویزای ویژه با مزایای بیشتر از ویزای کار استاندارد است که برای کارگران با استعداد خارجی با مهارت های پیشرفته و تخصصی طراحی شده است. ویزای کار ژاپن که به ویزای HSP یا HSFP نیز معروف است، برای جذب متخصصان سایر کشورها طراحی شده است. HSP یک ویزای ویژه با مزایای بیشتر از ویزای کار معمولی برای کارگران با استعداد خارجی است که واجد شرایط هستند. البته توجه داشته باشید که اگرچه HSP یک ویزای ویژه است، اما همچنان زیر مجموعه‌ای از ویزای کار است، بنابراین دریافت این نوع ویزا بدون پیشنهاد کار از کارفرمای ژاپنی غیرممکن است. البته ویزای کار ژاپن دارای انواع مختلفی است که در ادامه به معرفی انواع آن می پردازیم: ویزای Designated skills نوع اول این ویزا برای خارجیانی است که دانش و مهارت کافی دریکی از 14 صنعت مورد نیاز ژاپن را دارند. مدت زمان این نوع ویزای ژاپن 5 سال است و متقاضی نمی تواند اعضای خانواده را با خود ببرد. ویزای Designated skills نوع دوم این ویزا برای خارجی هایی است که در یکی از دو صنعت مورد نیاز در ژاپن تجربه و مهارت بالایی دارند، در نظر گرفته شده است. اقامت متقاضی نامحدود است و اعضای خانواده (قانونی/ همسر و فرزندان) می توانند وی را همراهی کنند.
ویزای گلوبال تلنت استرالیا

اگر جزء استعدادهای درخشان محسوب می‌شوید از مسیر ساده دریافت ویزای گلوبال تلنت استرالیا استفاده کنید. استرالیا بهترین خدمات مربوط به کار و اقامت دائم را در اختیار افراد ماهر و متخصص می‌گذارد. این کشور قصد دارد بااستعدادترین‌ها و باهوش‌ترین افراد را در یک منطقه گرد هم آورد و از این طریق بهترین نیروی شغلی آینده خود را تأمین کند.

به‌عبارت‌دیگر این کشور قصد دارد بر اساس برنامه‌ای که طراحی کرده است، مهارت‌های نوین و مدرن را در کشور خودش داشته باشد؛ بنابراین استعداد را بالاترین اولویت برای این نوع از ویزا در نظر گرفته است. ناگفته نماند افرادی که از این طریق وارد کشور استرالیا شوند، از حمایت‌های اقتصادی خوبی بهره‌مند خواهند شد.

همان‌طور که می‌دانید استرالیا مکانی سبز برای تشکیل زندگی است. در نظر داشته باشید، استرالیا یکی از مرفه‌ترین و امن‌ترین کشورهای جهان محسوب می‌شود که تنوع فرهنگی در آن بیداد می‌کند. با کمک این نوع از ویزاهای گلوبال می‌توانید به‌تمامی این مزیت‌ها دست پیدا کنید. اما کشور استرالیا با صدور این‌گونه ویزا به چه اهدافی دست پیدا می‌کند؟ در زیر 3 مورد از خوبی‌های این ویزا برای استرالیا را نام می‌بریم:

 • کسب مهارت‌های مختلف و داشتن افراد ماهر
 • روبه‌روشدن با نوآوری‌های تازه
 • کارآفرینی و اشتغال‌زایی بیشتر

مقاله های پیشنهادی : انواع ویزا استرالیا

چگونه ویزای کاری آلمان را دریافت کنیم

چه افرادی واجد شرایط دریافت ویزای گلوبال تلنت استرالیا هستند؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت: افرادی که تحت برنامه مشخص ویزای گلوبال تلنت استرالیا به این کشور دعوت شده باشند یا افرادی که در تست آزمون مهارت‌ها، امتیازی بالا 10 دریافت کنند. درصورتی‌که شخصی بتواند به امتیازی بالا 10 برسد به طور حتم در کشور استرالیا درآمدی خوبی خواهد داشت. در واقع حقوق دریافتی افراد به مهارت آنها بستگی دارد.

به‌خاطر داشته باشید افراد که در حوزه‌ای خاص متخصص و ماهر هستند نیز می‌توانند جزء افراد واجد شرایط محسوب شوند. بعضی از مدیران ارشد نیز برای این ویزای گلوبال تلنت استرالیا گزینه مناسبی هستند. سایر افرادی که در کسب علم و دانش استثنایی هستند و در نوآوری حرف اول را می‌زنند هدف اصلی کشور استرالیا خواهند بود.

به‌طورکلی استرالیا با پذیرش این افراد متخصص و ماهر می‌تواند نوآوری جدیدی در سیستم خود به وجود آورد و همچنین جدیدترین فرصت‌های شغلی را برای ساکنین خود بسازد. در ادامه تمامی موضوعات مربوط به امتیازهای لازم، استعدادهای مهم و امکان درآمد بالا را برایتان به طور مختصر شرح می‌دهیم:

تخصص در بعضی از رشته‌های تحصیلی

افرادی که در یکی از رشته‌های ذکرشده در زیر تخصص و مهارت دارند، بدون شک گزینه خوبی برای این نوع از ویزاها محسوب می‌شوند:

⇐ همکاری ویژه با افراد متقاضی ویزای گلوبال تلنت استرالیا

 • مهندسی
 • زمین‌شناسی
 • متالوژی
 • مدیریت پسماند
 • فناوری صرفه‌جویی در انرژی
 • استخراج و پردازش

در نظر داشته باشید، استعداد تحصیلی برای ویزای گلوبال تلنت استرالیا به همین چند مورد خلاصه نمی‌شود. هر یک از زیرشاخه‌ها و گرایش‌های مختلف رشته‌های ذکرشده در بالا نیز می‌توانند واجد شرایط باشند. برای مثال در رشته مهندسی گرایش‌های رباتیک، محاسبات، آمار و حتی حفظ انرژی می‌توانند برای این نوع از ویزای تلنت استرالیا گزینه خوبی محسوب شوند.

⇐ تخصص ویژه

هر فردی که بخواهد برای این ویزای گلوبال تلنت جزء واجدین شرایط به‌حساب آید، باید یکی از تخصص‌های ویژه ذکرشده در زیر را داشته باشد:

 • دستاورد یا اختراعی ویژه و بین‌المللی داشته باشد.
 • در زمینه‌ای که فعالیت دارد یکی از افراد برجسته به‌حساب آید.
 • مدارکی ارائه دهد که تخصص او برای کشور استرالیا الزامی و ضروری است.
 • ثابت کند که هیچ مشکلی برای زندگی و کار در کشور استرالیا ندارد.
 • سازمان تلنت کشور استرالیا فرد موردنظر را به‌عنوان یک متخصص ویژه معرفی کند.

علاوه بر تمامی ویژگی‌های ذکرشده در بالا، داوطلبان باید از استانداردهای خاصی برخوردار باشند. در ضمن این افراد باید در حرفه و تخصص خود سابقه استثنایی به ثبت برسانند. موفقیت حرفه‌ای افراد همیشه حرف اول را می‌زند. در ادامه باید گفت بعضی از ویژگی‌های دیگر نیز برای ویزای گلوبال تلنت استرالیا حائز اهمیت است:

 • سمتی ارشد در یک حوزه تخصصی ویژه
 • حق ثبت اختراع
 • دارنده جوایز حرفه‌ای و تخصصی
 • دارنده یکی از نشریات بین‌المللی
 • عضویت در سازمان تلنت کشور استرالیا

برای فارغ‌التحصیلان در رشته‌های پی‌اچ‌دی موقعیت مهاجرت و اقامت به کشور استرالیا وجود دارد. درصورتی‌که این افراد استعداد استثنایی داشته و یا در سطح بین‌الملل معروف باشند، به طور حتم می‌توانند برای این ویزای اقدام کنند.

⇐ داشتن درآمد بالا

افرادی که برای این نوع از ویزا اقدام می‌کنند باید درآمد بالایی داشته باشند و بتوانند در کشور استرالیا درآمد بیشتری برای خود بیابند. یکی از شرایطی که برای افراد مهاجر از طریق این نوع ویزا وجود دارد، آستانه درآمدی آنها خواهد بود. در نظر داشته باشید، حقوق استرالیا به طور معمول بالا است. از طریق روش‌های زیر افراد می‌توانند آستانه حقوقی خود را اعلام کنند:

 • با ارائه فیش حقوقی یا قرارداد خود می‌توانند حقوق جاری خودشان را به کشور استرالیا اعلام کنند.
 • درصورتی‌که در آینده شغلی خواهند داشت، می‌توانند آن شغل را به‌عنوان درآمد آتی خود معرفی کنند.
 • فارغ‌التحصیلان مقطع پی‌اچ‌دی به طور معمول درآمد بالایی دارند.

روند دریافت ویزای گلوبال تلنت استرالیا

تا به اینجای مقاله با ویزای گلوبال تلنت استرالیا آشنا شدید، اما روند دریافت این نوع از ویزا به چه شکل است؟ به طور حتم ویزای گلوبال تلنت استرالیا با سایر ویزاها بسیار فرق دارد. برای مثال هنگامی که برای این نوع ویزا درخواست می‌کنید نباید در کشور استرالیا حاضر باشید، در ضمن نباید مجوز مهاجرتی این کشور در دستتان باشد.

پس برای قدم اول باید خارج از کشور استرالیا حاضر باشید. در ادامه باید گفت بهتر است رکوردی بین‌المللی یا دستاوردی استثنایی و برجسته به نام شما ثبت شده باشد. فرقی ندارد در کدام حوزه فعال هستید:

 • فعالیت‌های عملی و حرفه‌ای
 • رشته‌های ورزشی
 • رشته‌های هنری
 • رشته‌های دانشگاهی یا تحقیقاتی

در ضمن باید یک معرف نیز داشته باشید که در حوزه موردنظر شما فعال باشد. در ادامه شرایط مهم معرف شما را بازگو خواهیم کرد.

درباره استرالیا بیشتر بدانیم ——-> مهاجرت کاری به استرالیا

چطور برای ویزای گلوبال تلنت استرالیا پذیرش شویم؟

ویزای کار کانادا

همان‌طور که می‌دانید برای پذیرش در هر کشوری نیاز به اقدامات خاصی وجود دارد. استرالیا و ویزای گلوبال تلنت نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما در ابتدا باید واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید. سپس برای گروه تلنت استرالیا مدارک خود را ارسال کنید. البته به همین سادگی نخواهد بود. در ادامه مراحل پذیرش این ویزا را به‌صورت جزئی برایتان شرح می‌دهیم:

مرحله اول: ابراز علاقه

در ابتدا باید فرم جهانی ابراز علاقه را پیدا، پر و ارسال کنید. درصورتی‌که اطلاعات کاملی در مورد این فرم دارید، می‌توانید بدون کمک افسرهای مهاجرتی این فرم را پر کنید. به‌خاطر داشته باشید، فرم ابراز علاقه جهانی و تمامی مدارک شما باید به زبان انگلیسی ارسال شوند.

در واقع اگر فرم و مدارک موجود شما به زبان فارسی هستند، باید تمامی این مدارک را به زبان انگلیسی ترجمه کنید. آیا می‌دانید علاوه بر فرم ابراز علاقه جهانی، به چه مدارک دیگری نیاز دارید؟ در ادامه لیستی از این مدارک را در اختیارتان می‌گذاریم:

 • گذرنامه
 • مدارک تأهل  برای مثال گذرنامه همسر
 • فرم نشان‌دهنده داوطلب بودن برای یکی از استعدادهای جهانی
 • گواهی از وضعیت شغلی فعلی
 • گواهی میزان درآمد
 • انواع صلاحیت‌های کسب‌شده
 • مدرک رکورد بین‌المللی که برای دستاوردهای استثنایی و برجسته خود دریافت کرده‌اید.

لازم به ذکر است فرم‌های جهانی ابراز علاقه تاریخ انقضا ندارند؛ بنابراین لازم نیست فرم‌های گذشته خود را به‌روزرسانی کنید. درصورتی‌که مدارک لازم را به‌درستی ارسال کنید و هیچ نقصی وجود نداشته باشد، از سوی مؤسسه تلنت استرالیا یک ایمیل دعوت‌نامه دریافت خواهید کرد.

این دعوت‌نامه دارای یک شناسه مرجع تخصصی، کد دعوت منحصربه‌فرد و ویژه برای فرد متقاضی خواهد بود. اگر فرم جهانی ابراز علاقه شما برای این سازمان قابل‌قبول نباشد، از طریق ایمیل به شما اطلاع می‌دهند. البته اگر این فرم قابل‌قبول نباشد، شاید مدارک شما برای سایر موقعیت‌ها بازهم بررسی شود. در واقع شاید بتوانید برای ویزاهای دیگر اقدام کنید.

مرحله دوم: درخواست ویزا

پس از دریافت شناسه مرجع و کد دعوت می‌توانید برای ویزای گلوبال تلنت استرالیا درخواست ویزا خود را ثبت کنید. ناگفته نماند قبل از درخواست ویزا باید اطلاعاتی در مورد شرایط سلامتی و شخصیتی موردنظر استرالیا کسب کنید.

بعد از انجام آزمایشات مربوط به‌سلامت و شخصیت خود، هر زمانی که بخواهید می‌توانید اعضای خانواده‌تان را به درخواست ویزا خود اضافه کنید. فراموش نکنید اعضای خانواده‌تان نیز که در درخواست ویزا شرکت می‌کنند، باید از شرایط بهداشتی و شخصیتی لازم برخوردار باشند.

مرحله سوم: ارائه اطلاعات معرف

اولین نکته در مورد معرف شما برای گرفتن ویزای گلوبال تلنت، معتبر بودن فرد معرف و یکسان بودن زمینه شغلی او با شما خواهد بود. در ضمن این فرد باید از نظر عموم مردم دارای شهرت ملی باشد یا در صنعت استرالیا به‌عنوان یک رهبر نمونه معرفی شود.

 البته داشتن سابقه‌ای برتر در یکی از صنایع استرالیا نیز می‌تواند گزینه مناسبی به‌حساب آید. به‌طورکلی فردی که قرار است شما را به سازمان تلنت کشور استرالیا معرفی کند باید به طور حتم شرایط زیر را داشته باشد: 

 • شهروند کشور استرالیا باشد
 • اقامت دائم کشور استرالیا را داشته باشد
 • شهروند واجد شرایط در نیوزلند باشد
 • در سازمان‌ تلنت استرالیا جزء افراد واجد شرایط به‌حساب آید

پس از اینکه درخواست خود را ارسال کردید، دیگر نمی‌توانید معرف خود را تغییر دهید. در نظر داشته باشید، معرف شما مجبور نیست شما را استخدام کند. آنها تنها مدارک لازمی که در زیر ذکر می‌شوند را به سازمان مربوطه ارائه می‌دهند:

 • وضعیت شغلی و زندگی خود در کشور استرالیا را برای سازمان شرح می‌دهند
 • شهرت ملی خود را در زمینه حرفه و تخصص شما بازگو می‌کنند
 • دستاوردهای شما و البته جایگاه بین‌المللی شما را به‌عنوان یک استعداد جهانی در اختیار سازمان می‌گذارند

اگر نماینده ویژه نخست‌وزیر فرم شما را در راستای تجارت جهانی و جذب استعداد تأیید کرده باشد، شما نیازی به معرف نخواهید داشت. در صورت دریافت تأییدیه نماینده ویژه، سازمان ویزای گلوبال تلنت استرالیا به طور مستقیم با شما تماس می‌گیرد.

مزایای ویزای 188 استرالیا کدام‌اند؟

ویزای گلوبال تلنت استرالیا چه کاربردهایی دارد؟

ویزای گلوبال تلنت استرالیا چه کاربردهایی دارد؟​

تمامی ویزاهای کشورهای مختلف با یک هدف و برنامه خاص صادر می‌شوند. اما به نظر شما این نوع از ویزای تلنت چه گزینه‌هایی برای دارنده خود به وجود می‌آورد. باید گفت این نوع از ویزا جزء بهترین ویزاها به‌حساب می‌آید. در ادامه به طور مختصر توضیح می‌دهیم که با کمک این ویزا چه‌کارهایی می‌توانید انجام دهید:

 • کسب اقامت دائم در کشور استرالیا
 • کار و تحصیل در استرالیا
 • ثبت‌نام در طرح‌های مراقبت‌های بهداشتی و خدمات درمانی این کشور
 • دعوت و حمایت از اقوام خود برای آمدن به کشور استرالیا
 • ورود و خروج به کشور استرالیا به مدت 5 سال

با داشتن شرایط موردنظر و ویژه می‌توانید برای شهروندی استرالیا درخواست بدهید. به‌خاطر داشته باشید، افرادی که به‌تازگی وارد خاک استرالیا شده‌اند، باید چند وقتی منتظر بمانند تا به این خدمات، پرداخت‌ها و مزایای دولت استرالیا دسترسی پیدا کنند.

مقاله های پیشنهادی : انواع ویزا

اعتبار ویزای گلوبال تلنت استرالیا

مدت‌زمان بررسی درخواست ویزای 188 از استرالیا

شاید بسیار از شما فکر کنید ویزای گلوبال تلنت نیز همانند ویزای جاب آفر استرالیا مدت‌زمان خاصی معتبر خواهد بود. باید بگوییم این نوع ویزا تاریخ انقضا ندارد و جزء ویزاهای دائمی محسوب می‌شود؛ بنابراین با دریافت ویزای گلوبال تلنت می‌توانید به مدت نامحدود در این کشور بمانید و زندگی کنید.

به‌عبارت‌دیگر، از لحظه‌ای که ویزای گلوبال تلنت این کشور را کسب می‌کنید، در واقع برگه اقامت دائم برای شما صادر شده است. فراموش نکنید زمانی که اقامت دائم شما شروع شود یعنی اگر برای انجام کارهای خود در این کشور حاضر باشید ویزا را به طور مستقیم برای شما ارسال می‌کنند. اگر در ایران باشید با کمک ویزای صادرشده می‌توانید وارد این کشور شوید.

آیا می‌توانم با کمک ویزای گلوبال تلنت استرالیا خانواده خود را به استرالیا ببرم؟

آیا می‌توانم با کمک ویزای گلوبال تلنت استرالیا خانواده خود را به استرالیا ببرم؟

پاسخ به پرسش بالا مثبت است. پیش‌تر نیز گفتیم که افراد واجد شرایط می‌توانند هنگام درخواست ویزا خانواده خود را به سازمان مربوطه معرفی کنند. فرقی ندارد که قبل از اقدامات لازم خانواده خود را معرفی کنید یا بعد از دریافت ویزا. درهرصورت می‌توانید خانواده را همراه خود به استرالیا ببرید.

در نظر داشته باشید این موضوع حتی در صورتی قابل‌اجرا است که شما زیر 18 سال سن داشته باشید. در این صورت می‌توانید یکی از والدین خود یا شخصی که ارتباط نزدیک با شما داشته باشد را با خود به کشور استرالیا ببرید. فراموش نکنید اعضای خانواده نیز باید شرایط سلامتی و شخصیتی موردنظر کشور استرالیا را داشته باشند.

هزینه دریافت ویزای گلوبال تلنت استرالیا

هزينه زندگي در استراليا
ویزای گلوبال تلنت استرالیا چه کاربردهایی دارد؟​

در حال حاضر هزینه ویزا برای هر فرد متقاضی حدود 4180 دلار استرالیا محاسبه می‌شود. به‌خاطر داشته باشید، به‌ازای هر یک از اعضای خانواده شما، بدون شک مبلغی به این هزینه اضافه می‌شود. این هزینه‌ها برای صدور ویزا دریافت می‌شود. در ادامه باید هزینه‌های دیگری نیز پرداخت کنید که در این 4180 دلار استرالیا برآورد نشده است.

درصورتی‌که هزینه‌ها را به طور کامل پرداخت نکنید، کارشناسان مربوطه نمی‌توانند پرونده شما را به جریان بیندازند. اگر مبالغ پرداختی کمتر از میزان اعلام‌شده باشد، به شما خبر می‌دهیم و درخواست شما را بازگشت می‌زنیم. در ضمن هر متقاضی که کمتر از 18 سال سن دارد یا به زبان انگلیسی تسلط ندارد، باید هزینه اضافی نیز پرداخت کند.

البته این هزینه‌ها جزء هزینه‌های مرحله دوم محسوب می‌شوند و زمان پرداخت آنها را به شما اطلاع می‌دهیم. در حالت عادی هزینه‌های مرحله دوم حدود 4890 دلار استرالیا تخمین زده می‌شود. فراموش نکنید برای بررسی گواهی‌های سلامت، گواهی‌های پلیسی و نظارتی یا گواهی‌های بیومتریک بازهم هزینه‌های اضافی پرداخت می‌کنید.

نتیجه گیری

طی این راهنما سعی کردیم تمامی مسائل مهم و کاربردی در مورد ویزای گلوبال تلنت را در اختیار شما بگذاریم. همان‌طور که گفتیم افرادی که دارای دستاوردهای برجسته و استثنایی هستند می‌توانند برای دریافت این نوع از ویزا اقدام کنند. البته باید واجد شرایط برای دریافت این نوع از ویزا باشند. همچنین طی این راهنما مراحل دریافت ویزای گلوبال را برایتان شرح دادیم.

اگر جزء افرادی هستید که استعداد درخشانی دارند یا اختراعی را به ثبت بین‌المللی رسانده‌اید، بهتر است همین حالا برای دریافت ویزای گلوبال تلنت استرالیا اقدام کنید. این ویزا هزینه‌های زیادی ندارد و شما می‌توانید خانواده‌تان را نیز با خود ببرید. این نوع از ویزا جزء بهترین ویزاهای اقامت به‌حساب می‌آید. فراموش نکنید با کمک این ویزا می‌توانید اقامت دائم کشور استرالیا را به دست آورید.

سوالات متداول

 • کسب مهارت‌های مختلف و داشتن افراد ماهر
 • روبه‌روشدن با نوآوری‌های تازه
 •      کارآفرینی و اشتغال‌زایی بیشتر
 • گذرنامه
 • مدارک تأهل برای مثال گذرنامه همسر
 • فرم نشان‌دهنده داوطلب بودن برای یکی از استعدادهای جهانی
 • گواهی از وضعیت شغلی فعلی
 • گواهی میزان درآمد
 • انواع صلاحیت‌های کسب‌شده
 • مدرک رکورد بین‌المللی که برای دستاوردهای استثنایی و برجسته خود دریافت کرده‌اید.

پاسخ به پرسش بالا مثبت است. پیش‌تر نیز گفتیم که افراد واجد شرایط می‌توانند هنگام درخواست ویزا خانواده خود را به سازمان مربوطه معرفی کنند. فرقی ندارد که قبل از اقدامات لازم خانواده خود را معرفی کنید یا بعد از دریافت ویزا. درهرصورت می‌توانید خانواده را همراه خود به استرالیا ببرید.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن