مشاوره رایگان

02128111107

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

استرالیا از جمله کشورهای مهاجر پذیر است که سالیانه تعداد زیادی مهاجر از سراسر جهان به این کشور مهاجرت می‌کنند.یکی از راه‌های مهاجرت به استرالیا سرمایه گذاری در این کشور است. استرالیا یکی از بهترین مقاصد برای سرمایه گذاران ایرانی است. کشور استرالیا با داشتن اقتصاد پویا، زیرساخت‌های مناسب و موقعیت‌های شغلی متعددی که دارد توانسته است سرمایه گذاران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کند. این کشور در سال‌های اخیر به یک قطب اقتصادی در منطقه اقیانوسیه تبدیل شده است و سرمایه گذاری در این کشور جذابیت زیادی دارد. ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای کسانی که به کسب و کار تجاری مشغول بوده و یا قصد دارند در این کشور سرمایه گذاری کرده و کسب و کار راه اندازی کنند یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرت است.

آنچه در این مقاله میخوانید :

وضعیت سرمایه گذاری در استرالیا

وضعیت سرمایه گذاری در کشور استرالیا

در حال حاضر بیش از 20 هزار شرکت خارجی در این کشور حضور دارند که نشان دهنده توجه ویژه سرمایه‌گذارن به این کشور از کشورهای مختلف جهان است. استرالیا در مقایسه با کشورهای مهاجر پذیر دیگر آسان‌ترین قوانین برای سرمایه گذاری را داشته و یکی از بهترین راه‌ها اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا و بهره مندی از خدمات دولتی آموزشی، درمانی و مهاجرتی از دولت این کشور است.

کیفیت بالای زندگی در استرالیا و امید به زندگی در این کشور در سال‌های اخیر افزایش چشم گیری داشته است. به‌علت وجود امنیت اجتماعی و رفاه اقتصادی چشم انداز بسیار مناسبی پیش روی سرمایه گذاران و مهاجران به این کشور وجود دارد و میزان رضایت مردم از زندگی نیز در حال افزایش است. استرالیا توانسته با تنظیم سیستم مهاجر پذیری خود نیرویهای متخصص زیادی از سراسر جهان به این کشور جذب کند؛ نیروهایی که می‌توانند آینده اقتصادی این کشور ا تضمین کنند.

درباره استرالیا بیشتر بدانیم ——-> مهاجرت به استرالیا

مزایای ویزای سرمایه گذاری در کشور استرالیا

مزایای ویزای سرمایه گذاری در استرالیا

مزایای ویزای سرمایه گذاری در استرالیا
 • محدودیت سنی ندارد
 • نمره زبان نیاز ندارد
 • شرایط مناسب برای سرمایه گذاری
 • ایجاد فرصت‌های مناسب برای سرمایه گذاری
 • عدم نیاز به انتقال سرمایه به استرالیا تا دو سال بعد از سرمایه گذاری
 • مدیریت سرمایه توسط خود متقاضی
 • صدور ویزا برای تمام اعضای خانواده به‌صورت همزمان
 • امکان استفاده از مزایای تحصیلی و کار برای تمام اعضای خانواده
 • امکان تحصیل رایگان برای افراد زیر 18 سال
 • امکان تبدیل ویزای سرمایه گذاری استرالیا به سایر ویزاها

انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا

انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا

کشور استرالیا ویزای های سرمایه گذاری مختلفی را برای سرمایه گذاران ارائه می‌دهد . انتخاب نوع ویزا به شرایط شما، میزان سرمایه گذاری و فاکتورهای ویزا بستگی دارد. مهاجرت به استرالیا می‌تواند از طریق ویزای اقامت دائم از جمله ویزای 132 و یا با ویزاهای زیر مجموعه 188 شامل 188A، 188B، 188C که قابل تبدیل به ویزای اقامت دائم هستند انجام شود. بهتر است برای انتخاب نوع ویزای سرمایه گذاری استرالیا حتماً  از وکیل یا کارشناسان حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید. در ادامه به معرفی برخی از این ویزاها پرداخته می‌شود. در برخی از موارد با مبلغ 200 هزار دلار نیز می‌توان در استرالیا سرمایه گذاری کرد که نیاز به دارایی بالای 2/5 میلیارد تومان داشته و گردش مالی نیز باید در حدود یک و نیم میلیارد تومان در سال باشد.

1- ویزای  188 (Business Innovation Stream)

 در این نوع ویزا سرمایه گذاری استرالیا سرمایه شخص و همسرش باید بیش از 1 میلون و 250 هزار دلار استرالیا و میزان گردش مالی سالانه باید در حدود 750 هزار دلار استرالیا باشد. میزان تعهد سرمایه گذاری برای این ویزای سرمایه گذاری استرالیا حداقل 200 هزار دلار و حداقل امتیاز برای دریافت این نوع ویزا نیز 65 امتیاز است. در برخی از موارد امکان اخذ ویزا با امتیاز کمتر وجود دارد. داشتن نمره زبان در این نوع ویزا نیاز نیست اما داشتن مدرک زبان امتیاز فرد متقاضی را بالا می‌برد. این ویزا به فرد و خانواده‌اش اجازه اقامت 5 ساله در استرالیا داده و بعد از این مدت اقامت دائم داده می‌شود.

2- ویزای  188 (Investor Stream)

برای دریافت این ویزای سرمایه گذاری در استرالیا متقاضی باید حداقل 2 میلون و 500 هزار دلار استرالیا در یکی از ایالات و مناطق استرالیا سرمایه گذاری کند. برای دریافت این نوع ویزا نیاز به حداقل 65 امتیاز داشته و باید دعوتنامه از یکی از ایالتهای استرالیا داشته تا بتواند به تعهدات این ویزا عمل کند. این ویزا نیز 5 سال اعتبار داشته و جزء ویزاهای اقامت موقت محسوب می‌شود . در صورتی که فرد شرایط لازم را کسب کند می‌تواند اقامت دائم را به‌دست بیاورد.

3- ویزای سرمایه گذاری ویژه  188 (Significant Investor Stream)

دریافت این ویزای سرمایه گذاری نیاز به 5 میلیون دلار سرمایه گذاری دارد و فرد باید به‌مدت 5 سال کسب و کار خود را در استرالیا ادامه دهد. متقاضی دریافت این ویزای سرمایه گذاری استرالیا باید از سوی دولت و کمیسیون تجارت و سرمایه گذاری استرالیا تائید شود.

4- ویزای سرمایه گذاری 132

یکی دیگر از انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا ویزای 132 است که اقامت دائم را برای شما و خانواده به همراه دارد. با سرمایه گذاری 132 شما می‌توانید از مزایای این سرمایه گذاری بهره مند شوید. ویزای 132 استرالیا برای مدیران رده بالا و صاحبان شرکت‌ها و کسانی است که می‌توانند سرمایه گذاری بزرگی در استرالیا داشته باشند. افرادی که متقاضی این نوع ویزا هستند باید در بدو ورود به استرالیا مبلغ یک میلیون و 500 هزار دلار سرمایه را به همراه خود داشته و در تجارت و کارهای اقتصادی سرمایه گذاری کنند.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری به دو صورت انجام می‌گیرد. در هر دو روش متقاضی باید از یک ایالت یا استان دعوتنامه داشته و این تعهد را بدهد که به‌صورت کامل روی طرح تجاری خود کار کرده و آن را مدیریت کند.

ویزای 132 استرالیا روش اول: در این روش فرد باید سابقه سرمایه گذاری داشته و تعهد می‌دهند بعد از ورود به استرالیا مبلغ یک و نیم میلیون دلار استرالیا روی کارهای تجاری سرمایه گذاری کنند.

ویزای 132 استرالیا روش دوم: در این روش سرمایه گذار دارای ایده خاصی در زمینه تجارت و اقتصاد بوده و قادر است از سازمان َAVCAL مبلغ یک میلیون دلار سرمایه دریافت کند تا ایده و طرح تجاری خود را اجرا و گسترش دهد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری 132 استرالیا

اولین شرط مهم برای دریافت ویزای 132 این است که میزان دارایی متقاضی و همسرش باید مبلغ یک و نیم میلیون دلار استرالیا بوده که این مبلغ باید قابل انتقال به استرالیا باشد. همچنین میزان سرمایه متقاضی و همسرش در دو سال از چهار سال قبل از اقدام به ویزای 132 باید 400 هزار دلار استرالیا باشد.

شرط دوم ویزای 132 استرالیا میزان سهم و مالکیت متقاضی از کسب و کار است. در این قسمت متقاضی باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد.

 • اگر درآمد تجارت شما کمتر از 400،000 دلار استرالیا باشد، حداقل ۵۱ درصد باید متعلق به متقاضی باشد.
 • اگر درآمد تجارت شما بیش از 400،000 دلار استرالیا باشد، حداقل 30 درصد سهام باید متعلق به متقاضی باشد.
 • اگر کسب و کار به‌صورت سهامی عام است، حداقل 10 درصد سهام باید متعلق به متقاضی باشد.

شرط سوم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری 132 استرالیا این است که در 2 سال از 4 سال اخیر کسب و کار شما حداقل سه میلیون دلار گردش مالی داشته باشد. سن متقاضی برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا باید کمتر از 55 سال باشد.

مزایای ویزای 132 استرالیا

ویزای 132 سرمایه گذاری استرالیا دارای مزایای زیادی است که کسب اقامت دائم استرالیا مهم‌ترین آن است. این ویزا این امکان را به شما و خانواده می‌دهد که از بدو ورود اقامت دائم این کشور را به‌دست آورده و به کسب و کار جدید و یا موجود در استرالیا مشغول شوید. امکان آوردن خانوده وجود داشته و امکان تحصیل همه اعضای خانوده در استرالیا وجود دارد. امکان استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان مدیکر استرالیا از دیگر مزایای ویزای 132 است.

5- ویزای888 (Business Innovation and Investment Permanent visa)  

ویزای سرمایه گذاری 888 استرالیا مرحله دوم و مکمل ویزای 188 استرالیا است. متقاضی ابتدا باید شرایط ویزای 188 را داشته باشد و سپس برای دریافت ویزای 888 اقدام کند. برای دریافت این ویزا متقاضی باید سابقه مدیریتی یا حمایت از سوی دولت استرالیا به صورت منطقه‌ای یا ایالتی داشته باشد. متقاضی صاحب کسب و کار یا تجارت باید یکی از دو حالت زیر را داشته باشد:

 • اگر گردش مالی تجارت کمتر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار باشد، باید حداقل ۵۱ درصد سهام را داشته باشد.
 • اگر گردش مالی تجارت بیشتر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار باشد، باید حداقل ۳۰ درصد سهام را داشته باشد.

 

 

مزایای ویزای 888 استرالیا

این ویزا اقامت دائم استرالیا را برای سرمایه گذار به همراه داشته و اخیراً به لیست ویزای سرمایه گذاری استرالیا اضافه شده است. این ویزا به کسانی که قبلاً ویزای 188 و اقامت موقت را گرفته‌اند کمک می‌کند تا اقامت دائم را به‌دست بیاورند. به‌عبارت دیگر ویزا 888 مکمل ویزای 188 استرالیا است و برای اخذ ویزای 888 لازم است شما قبلاً با ویزای 188 وارد استرالیا شده و بعد از کسب شرایط لازم برای دریافت ویزای 888 اقدام کنید.

شرایط لازم برای ویزای سرمایه گذاری 888 استرالیا

 همان طور که گفته شد متقاضی باید حداقل 24 ماه قبل از ویزای 188 را داشته و در استرالیا اقامت داشته باشد. شرط مهم دیگر برای دریافت ویزای 888 میزان سرمایه و سهم متقاضی از میزان کسب و کار و تجارت است. یکی از شرایط زیر به متقاضی کمک می‌کند که فرد ویزای 888 را دریافت کند.

 • اگر تجارت شما کمتر از 400،000 دلار استرالیا باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام باید متعلق به متقاضی باشد.
 • اگر تجارت شما بیش از 400،000 دلار استرالیا باشد، حداقل 30 درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
 • دولت ایالتی و یا منطقه‌ای اسپانسر شما، حمایت خود را از سرمایه گذاری و کسب و کار شما لغو نکرده باشد.
 • شرط دیگر برای دریافت ویزای 888 داشتن گردش مالی 300 هزار دلار در سال است. البته بعضی از بالت‌ها این شرط را ندارند.
 • شرط دیگر اثبات سابقه کاری در زمینه کسب و کار است.

 

مزایای ویزای سرمایه گذاری 888 استرالیا

ویزای سرمایه گذاری 888 استرالیا دارای مزایای مختلفی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

 • مهم‌ترین ویژگی و مزیت این ویزا اقامت دائم در استرالیا است
 • امکان مشغول شدن به کار در استرالیا به‌صورت تمام وقت
 • داشتن شرایط تحصیل در استرالیا
 • به همراه بردن خانواده در استرالیا
 • رفت و آمد به استرالیا به‌مدت 5 سال
 • امکان ثبت نام در برنامه بهداشت عمومی استرالیا Medicare
 • اقدام برای اخذ شهروندی استرالیا در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید. 

 

مقاله پیشنهادی ——-> سرمایه گذاری در استرالیا

ویزای سرمایه گذاری بازنشستگی استرالیا

ویزای سرمایه گذاری بازنشستگی استرالیا

این نوع ویزای سرمایه گذاری اقامت موقت به متقاضی داده و مخصوص بازنشستگانی است که از لحاظ مالی مستقل بوده و وابستگی به فردی نداشته باشند و قصد داشته باشند در سال‌های بازنشستگی در استرالیا زندگی کنند. این نوع ویزا به متقاضی این امکان را می‌دهد که به‌مدت 4 سال از صدور ویزا در استرالیا زندگی کرده و دو سال دیگر در صورت لزوم به این مدت اضافه می‌شود. دولت استرالیا قصد دارد به‌زودی قابلیت تبدیل شدن به اقامت دائم را به این نوع ویزا بدهد.

 

شرایط لازم برای ارائه ویزای بازنشستگی 

 • متقاضی باید حداکثر 55 سال سن داشته باشد.
 • یک کسب و کار و سرمایه گذاری موفق داشته باشد.
 • متقاضی باید دارایی و سرمایه مشخص برای کسب و کار خود داشته باشد.

سیستم امتیازبندی ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا

انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا
سیستم امتیازبندی ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا

امتیاز بندی ویزای سرمایه گذاری در استرالیا به موارد متعددی بستگی دارد. اولین شرط میزان سرمایه در گردش است که حداقل آن 750 هزار دلار و بیشترین آن دو میلیون و 250 هزار دلار است. امتیاز این گردش مالی بین 5 تا 35 امتیاز است که طبیعتاً هر جه میزان گردش مالی بیشتر باشد امتیاز بیشتری خواهد داشت.

 اگر میزان دارایی شخصی 1.250.000 باشد، 5 امتیاز؛ 1،750،000 دلار سرمایه، 15 امتیاز؛2.250،000 امتیاز، 25 امتیاز و 2.750،000 دلار 35 امتیاز برای متقاضی خواهد داشت. از نظر سنی نیز سن 18 تا 24 سال،20 امتیاز؛ 25 تا 32،30 امتیاز؛ 33 تا 39، 25 امتیاز و محدوده سنی 40 تا 44 سال، 20 امتیاز خواهد داشت. افرادی که سن آنها بین 45 تا 54 سال باشد نیز 15 امتیاز خواهند داشت. افراد بالای 55 سال امتیازی نداشته و در بیشتر مواقع ویزای سرمایه گذاری نیز دریافت نمی‌کنند. از نظر مدرک زبان نیز آیلتس 5 ، 5 امتیاز داشته و نمره آیلتس 7 نیز 10 امتیاز برای متقاضی به همراه دارد.

درباره استرالیا بیشتر بدانیم ——->انواع ویزای استرالیا

مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا

مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا

معمولاً پروسه اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا زمان بر است و دلیل آن حجم بالای اسناد و مدارکی است که باید بررسی شود. اما بر اساس اعلام سازمان مهاجرت استرالیا این پروسه در 24 ماه انجام می‌شود و در حال حاضر سعی بر این است که این پروسه کوتاه‌تر شده زیرا ظرفیت کشور استرالیا برای صدور ویزای سرمایه گذاری دو برابر شده است و اداره مهاجرت استرالیا نیروی انسانی خود را برای بررسی مدارک افزایش داده است. ویزای سرمایه گذاری استرالیا شرایط پیچیده و سختی داشته و علاوه بر زمان و وقت نیاز به وکیل و صرف هزینه دارد. کمک گرفتن از دفاتر مشاوره و وکلای مجرب به شما این کمک را می‌کند که مدارک خود را بدون عیب و نقص ارائه داده و ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دریافت کنید.

اقامت استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری

مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا

بر اساس قوانین کشور استرالیا شما می‌توانید بر اساس نوع ویزای خود اقامت دائم یا موقت این کشور را به‌دست آورید. به‌عنوان مثال بیشتر متقاضیان ویزای 188 را انتخاب می‌کنند هر چند که نوع اقامت آن موقت است اما میزان ریسک سرمایه گذاری آن نسبتاً کمتر است. در حال حاضر مدت اقامت موقت 4 سال و 3 ماه است که قرار است به 5 سال برسد. متقاضی باید یک کسب و کار در استرالیا داشته باشد و در این مدت باید سرمایه خود را به این کشور انتقال دهد. بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد ویزای سرمایه گذاری استرالیا نسبت به دیگر کشورها شرایط بسیار بهتری دارد.

هزینه ویزای سرمایه گذاری در کشور استرالیا

هزینه ویزای سرمایه گذاری استرالیا

یکی از سوالاتی که برای متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استرالیا پیش می‌آید میزان هزینه دریافت این ویزا است. اکثر متقاضیان به دنبال دریافت ویزای 188 هستند که در ادامه به بررسی میزان هزینه مورد نیاز این ویزا می‌پردازیم. اولین هزینه پیش روی افراد هزینه وکیل متخصص مهاجرت است که هزینه را به‌صورت دلار یا ریال دریافت می‌کند. البته هزینه و مبلغ در شرکت‌های مختلف با هم متفاوت است. هزینه دیگر شامل ترجمه مدارک و ارزیابی مدارک دارایی‌ها بوده و دیگر هزینه مبلغی است که باید به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت شود که اصلی‌ترین هزینه ویزای سرمایه گذاری است.

 • هزینه‌های ویزا برای متقاضی اصلی ۵۳۷۵ دلار استرالیا
 • برای افراد بالای ۱۸ سال هر نفر ۲۶۸۵ دلار استرالیا
 • برای افراد زیر ۱۸ سال هر نفر ۱۳۴۵ دلار استرالیا

االبته این مبالغ در پایان کار از شما دریافت می‌شود. هزینه دیگری نیز وجود دارد که افرادی که نمره زبان ارائه نداده باشند باید پرداخت کنند. اداره مهاجرت استرالیا از شما حداقل نمره آیلتس که در حدود 4/5 است را دریافت می‌کند و یا هر نوع آزمون زبانی که مورد تائید اداره مهاجرت باشد. دریافت این نمره‌ها کار سختی نیست در غیر این صورت فرد باید مبالغ زیر را پرداخت کند.

 • نفر اصلی 9795 دلار استرالیا
 • برای هر نفر از اعضای خانواده بالای 18 سال 4890 دلار استرالیا

نحوه شروع یک کسب و کار موفق در استرالیا

نحوه شروع یک کسب و کار موفق در استرالیا
نحوه شروع یک کسب و کار موفق در استرالیا

سوالی که برای متقاضیاناین نوع ویزا پیش می‌آید این است که روش سرمایه گذاری در کشور استرالیا چگونه است؟ چگونه می‌توان یک کسب و کار موفق در استرالیا راه انداخت؟ قدم اول برای سرمایه گذاری در استرالیا آشنایی با شرایط سرمایه گذاری در ایالت‌ها و مناطق مختلف این کشور است. اشراف به قوانین کسب و کار و تجارت در استرالیا نیز کمک کننده است.

آمارها نشان می‌دهد کسانی که برای سرمایه گذاری و کسب وکار به استرالیا مهاجرت می‌کنند در چند سال اول کار خود بیزینس و تجارت کوچک راه اندازی می‌کنند. البته اینکه فرد کدام روش را برای سرمایه گذاری در استرالیا انتخاب کند کاملاً به توانایی و روش‌هایی دارد که در پیش روی فرد قرار دارد.

مدارک تحصیلی موردنیاز باتوجه‌به مقطع تحصیلی

مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا

برای اخذاین نوع ویزا لازم است که مدارک و اسناد خاص این ویزا تهیه و به ایالت یا دولت فدرال استرالیا داده شود. بعد از بررسی و تائید صحت این اطلاعات ویزای سرمایه گذاری در کلاس‌های مختلف صادر و به متقاضی داده می‌شود.

 

مدارک لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری به شرح زیر است:

 • مدارک مرتبط با دارایی‌ها: این مدارک شامل املاک، مستغلات و خودرو است. این مدارک باید به تائید کارشناس دادگستری رسیده و ارزش آنها مشخص شود.
 • مدارک مرتبط با گردش مالی: مدارک مربوط به گردش مالی توسط بانک صادر شده و با توجه به نوع ویزا و ساب کلاس آن باید مبلغ مشخصی باشد.
 • مدارک مرتبط با سوابق مدیریت: برخی از انواع ساب کلاس‌های ویزای سرمایه گذاری فرد باید دارای سابقه مدیریتی بوده و این سوابق را اثبات کند.
 • مدارک اثبات میزان مالکیت کسب و کار: مدارکی مانند پروانه کسب، قراردادهای تجاری و یا مالکیت سهام شرکت‌های سهامی و خصوصی از جمله این مدارک هستند.

مدارک لازم باید گردآوری و ترجمه شوند و به اداره مهاجرت استرالیا ارسال شوند. آنچه روشن است تهیه و گردآوری این مدارک کاری سخت و زمان بر است و لازم است برای این کار از وکیل باتجربه در این زمینه کمک گرفت. بعد از تائید شدن مدارک داده شده، دعوتنامه‌ای با توجه به نوع ویزای مورد درخواست برای متقاضی ارسال می‌شود و فرد باید با دعوتنامه دریافت شده برای دریافت ویزای خود به اداره مهاجرت استرالیا مراجعه کند.

مقاله های پیشنهادی : انواع ویزا

نتیجه گیری

به‌طور کلی می‌توان گفت استرالیا کشوری است که از هر جهت برای سرمایه گذاری مناسب بوده و در سال 2021 رتبه نخست سرمایه گذاری جهانی را داشته است. استرالیا با ثبات اقتصادی بالا، امنیت سیاسی، امید به زندگی و شرایط زندگی خوب می‌تواند محیط مناسبی برای سرمایه گذاری و زندگی باشد. اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا دارای فرآیند زمانبر و پیچیده‌ای است که نیاز به مراجعه به دفاتر مشاوره و کمک گرفتن از وکیل و مشاور با تجربه دارد.

سوالات متداول

 • ویزای  188 (Business Innovation Stream)
 • ویزای  188 (Investor Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری ویژه 188 (Significant Investor Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری 132
 • ویزای888 (Business Innovation and Investment Permanent visa)
 •  
 • متقاضی باید حداکثر 55 سال سن داشته باشد.
 • یک کسب و کار و سرمایه گذاری موفق داشته باشد.
 • متقاضی باید دارایی و سرمایه مشخص برای کسب و کار خود داشته باشد.
 •  
 • هزینه‌های ویزا برای متقاضی اصلی ۵۳۷۵ دلار استرالیا
 • برای افراد بالای ۱۸ سال هر نفر ۲۶۸۵ دلار استرالیا
 • برای افراد زیر ۱۸ سال هر نفر ۱۳۴۵ دلار استرالیا
 •  

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن