مشاوره رایگان

02128111107

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا کدام است؟ چگونه می‌توانیم به این موسسات اعتماد کنیم؟ از کجا بدانیم که موسسه مهاجرتی مد نظر ما با سابقه است و به صورت قانونی فعالیت می‌کند؟ و صدها سوال دیگر که مشابه این سوالات هستند و بدون شک ذهن متقاضیان مهاجرت به کانادا را به خود مشغول کرده‌اند. بعضی معیارها برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا وجود دارند که اگر کمی به آن‌ها دقت داشته باشید، می‌توانید به راحتی موسسه مهاجرتی مورد نظر خود را انتخاب کنید. موسسه مهاجرت با ما به عنوان مرجعی متخصص در امور مهاجرتی به ویژه کشور کانادا به تمامی این سوالات پاسخ می‌دهد.

آنچه در این مقاله میخوانید :

یک موسسه فعال در زمینه امور مهاجرت به کانادا چه وظایفی دارد

پیش از اینکه به بررسی نکات مهم در خصوص یافتن بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا بپردازیم، ابتدا لازم است بدانیم که وظیفه یک موسسه مهاجرتی چیست و چرا باید از این سازمان‌ها کمک بگیریم؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که هر موسسه مهاجرتی مانند مهاجرت با ما با توجه به سیاست‌های کاری و اهدافی که برای خود ترسیم کرده است، عهده‌دار وظایف خاصی می‌شود. به صورت کلی ما 3 مورد را به عنوان وظایف اصلی یک موسسه مهاجرتی به کانادا می‌شناسیم.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا، اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می‌دهد

هر موسسه مهاجرتی باید تمامی اطلاعات تکمیلی و صحیح در رابطه با روش مهاجرت به کانادا، فرایندی که متقاضی باید طی کند، مدت زمانی که روند مهاجرت به طول خواهد انجامید و بسیاری از موارد دیگر را به صورت دقیق و کامل در اختیار متقاضیان خود قرار بدهد. به این ترتیب متقاضی از کارهایی که قرار است انجام دهد، آگاهی کامل دارد. به همین دلیل اگر به یک موسسه مهاجرتی مراجعه کردید و در هر کدام از این مواردی که گفته شد، کم و کاستی را شاهد بودید، می‌توانید حقوق خود را مطالبه کنید.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا تیمی از مشاوران حقوقی و وکلای مجرب دارد

شما در طول روند مهاجرت خود به کانادا نیاز دارید که شرایط کلی خود را به خوبی مطرح کنید تا بر اساس آن، بهترین و کاربردی‌ترین روش مهاجرت خدمتتان توضیح داده شود. در این بین وکلا و مشاوران موسسه مهاجرتی باید کاملا با شما صادق باشند و تمامی اطلاعات و مواردی که به آن نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهد. به عنوان مثال بعضی از دفاتر امور مهاجرتی در این زمینه بسیار بی‌توجه عمل می‌کنند و تصور می‌کنند با بزرگنمایی درباره روندی که قرار است طی کنند، می‌توانند متقاضیان را مجذوب خود کنند. همچنین به غلط تجربیات واهی که از پرونده‌ها داشته‌اند را با شما در میان می‌گذارند تا بتوانند اطمینان شما را جلب کنند.

پیگیری مستمر روند مهاجرت شما به کانادا

مورد سوم که به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظایف بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا به شمار می‌آید، صرف وقت کافی و پیگیری مستمر روند مهاجرت است. موسسه مهاجرتی مد نظر شما وظیفه دارد کارهایش را به درستی و سر وقت پیش ببرد تا در روند مهاجرت شما مشکلی ایجاد نشود.

موسسه فعال در زمینه امور مهاجرت به کانادا

چرا برای مهاجرت به کانادا باید یک موسسه مهاجرتی مناسب انتخاب کنیم

از مهم‌ترین موضوعات در رابطه با یافتن بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا، دلایلی هستند که باعث می‌شوند ما به این موسسات مراجعه کنیم. فارغ از تنوع روش‌های مهاجرتی، قوانین بسیار سفت و سختی هم به منظور مهاجرت در کشورها وضع شده که با هم تفاوت دارند. از طرفی همه افراد هم نمی‌توانند از این مقررات آگاهی داشته باشند.

به همین دلیل اگر قصد دارید که با بهترین روش مهاجرتی، مهاجرت کنید و در طول طی کردن این پروسه، با مشکلی رو‌به‌رو نشوید، باید از موسساتی که در این زمینه اطلاعات تکمیلی و دقیقی دارند، کمک بگیرید. به عنوان مثال ما در موسسه مهاجرت با ما تمامی شرایطی که شما در حال حاضر با آن‌ها رو‌به‌رو هستید را بررسی می‌کنیم. سپس بر اساس این شرایط و از همه مهم‌تر، هدفی که شما برای مهاجرت به کانادا دارید، بهترین روش مهاجرتی مخصوص شما را تعیین می‌کنیم. سپس تمامی مواردی که باید در عملی‌ شدن مهاجرتتان به آن‌ها توجه داشته باشید را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا چه ویژگی‌هایی دارد

بهترین موسسه مهاجرت به کانادا

زمانی که شخصی تصمیم می‌گیرد که با موسسه مهاجرتی امور خود را پیش ببرد و آینده خود را به آن‌ها بسپارد، قطعا باید بعضی از موارد را بررسی کند. در شرایطی که این موارد، از طرف موسسه مورد نظر به خوبی پوشش داده شود، متقاضی مهاجرت به کانادا با خیالی راحت آن موسسه را انتخاب می‌کند.

خوش‌رویی مشاوران امور مهاجرتی

خوش‌رویی مشاوران امور مهاجرتی در قدم اول بسیار تاثیرگذار است. زمانی که متقاضی با موسسه مهاجرتی تماس می‌گیرد، دقایق ابتدایی از اهمیت فراوانی برخوردار هستند. زیرا ذهن در همان ابتدا تاثیر خود را از مشاور دریافت می‌کند. زمانی که مشاور به خوبی به سوالات و ابهامات ذهنی متقاضی پاسخ بدهد، متقاضی هم با آرامش امور خود را به مشاور و در نهایت موسسه مهاجرتی می‌سپارد.

ارائه مشاوره‌های دقیق

ارائه مشاوره‌های دقیق نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا باید داشته باشد. زمانی که متقاضی به مشاوره در رابطه با مبحثی خاص نیاز دارد، بهتر است که موسسه و در مقیاسی کوچک‌تر، مشاور اولیه تلفنی بتواند در همان موضوع، ذهن متقاضی را آرام کند.

نظم کاری

منظم بودن در خدمات‌رسانی، از دیگر ویژگی‌هایی است که به واسطه آن می‌توانیم بهترین موسسه مهاجرتی برای مهاجرت به کانادا را بشناسیم. داشتن دپارتمان‌های مختلف در یک موسسه مهاجرتی برای انجام وظایفی خاص می‌تواند شما را راحت‌تر و سریع‌تر به هدف مورد نظرتان برساند.

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا چند زبانه است

چند زبانه بودن یک موسسه اساسا از جمله شرایط برتری یک موسسه حقوقی در مقایسه با دیگر موسسات فعال در عرصه حقوق بین‌الملل می‌باشد. زمانی که متقاضی بتواند با استفاده از زبان‌های دیگری مانند آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و عربی از یک موسسه حقوقی در امور مهاجرت کمک بگیرد، به جرات می‌توان گفت که چند پله از دیگر موسسات مهاجرت، برتری دارد. زیرا این موضوع باعث می‌شود متقاضیان بتوانند از سراسر جهان به این موسسات مراجعه کنند.

ذکر این نکته هم بسیار مهم است که در کشور ایران، بعضی از مناطق جنوبی مانند بندر عباس، سیستان و بلوچستان و دیگر نقاط جنوبی، به زبان عربی مسلط هستند و در تکلم به زبان فارسی، ضعف دارند. از آنجایی که این افراد با تابعیت ایرانی نیاز به دریافت مشاوره‌های تخصصی به زبان خود دارند، نیاز دارند که با موسسه‌ای صحبت کنند که به زبان عربی تسلط دارند. در نتیجه می‌توان گفت که موسسات چندزبانه از شرایط به مراتب بهتری برای فعالیت در عرصه مهاجرت برخوردار هستند.

مقاله پیشنهادی ——-> بهترین موسسه مهاجرتی

انتخاب روش مهاجرتی با مشاوره بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا در خصوص انواع روش‌های اقامتی و تابعیتی مشاوره‌‌های خاصی به متقاضیان ارائه می‌‌دهد. به این صورت که با دسته‌بندی‌های دقیق، شخص می‌تواند اطلاعاتی دقیق و طبقه‌بندی شده را از موسسه مهاجرتی مدنظر خود دریافت کند. موسسه مهاجرت با ما در این خصوص انواع مهاجرت را در اصول کار خود قرار داده و برای هر کدام مشاوره‌های اختصاصی دارد.

خدمات مشاوره‌ای امور مهاجرت شامل موارد زیر هستند:

 • کاری
 • تحصیلی
 • سرمایه‌گذاری
 • ازدواج
 • تولد فرزند

چگونه می‌توانیم یک موسسه مهاجرتی معتبر انتخاب کنیم

انتخاب بهترین و معتبرترین موسسه مهاجرتی به کانادا، نقش بسزایی در موفقیت افراد برای مهاجرت دارد. اما در این مسیر دشواری‌های فراوانی هم سر راه شما وجود دارد. زیرا وجود موسسات غیرقانونی با دریافت هزینه‌های کمتر سبب شده تا افراد زیادی به سراغ این شرکت‌ها بروند. در ادامه به توضیح مواردی می‌پردازیم که به کمک آن‌ها می‌توانید یک موسسه معتبر مهاجرتی را تشخیص دهید.

داشتن یک دفتر رسمی و شعبه‌های مختلف در سراسر کشور

این نکته مهم را فراموش نکنید که معتبرترین موسسه مهاجرتی، قطعا دارای دفتری فیزیکی است که افراد می‌توانند در هر زمانی به آن‌جا مراجعه کنند. اگر موسسه‌ای در این زمینه دفتر رسمی نداشت، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که آن موسسه فاقد اعتبار است و نمی‌تواند به درستی پاسخگوی اطمینان شما باشد. موسساتی که تنها فعالیت آن‌ها به صفحات مجازی محدود می‌شود، به راحتی می‌توانند این صفحات را ببندند و دیگر جوابگوی شما نباشند. همچنین شما هم نمی‌توانید به صورت قانونی آن‌ها را پیگیری کنید.

استعلام موسسه مهاجرتی مورد نظر از طریق سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور

سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور می‌تواند به شما در یافتن بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا کمک کند. شما از طریق این سامانه که تنها منبع قابل استناد برای ارگان‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی است می‌توانید دریابید که آیا موسسه مورد نظر شما جزو موسسات مهاجرتی معتبر هست یا خیر.

برای استعلام موسسات مهاجرتی در این سامانه نیاز به یکی از اطلاعات زیر دارید:

 • نام شرکت
 • شناسه ملی شرکت
 • شماره ثبت شرکت

پروانه فعالیت شرکت را به دقت بررسی کنید

هر موسسه و شرکت معتبری که در ایران فعالیت می‌کند، باید مجوز و پروانه فعالیت حقوقی یا حقیقی داشته باشد و آن را هم در معرض دید همگان قرار بدهد. تنها در این صورت است که می‌توان به آن موسسه اطمینان کرد. فراموش نکنید که مهاجرت به کانادا، امری قانونی است. به همین دلیل هم فعالیت در این زمینه قطعا بدون داشتن ثبت و پروانه فعالیت ممکن نیست.

وب‌سایت موسسه مهاجرتی مورد نظر را مطالعه کنید

وب‌سایت یک شرکت تا حد بسیار زیادی می‌تواند بیانگر کیفیت آن موسسه و حرفه‌ای بودن آن باشد. علاوه بر این فراموش نکنید که شما از طریق مطالعه وب‌سایت به راحتی می‌توانید به اطلاعات زیادی درباره آن موسسه دسترسی داشته باشید و با روند کار آن‌ها آشنایی پیدا کنید. در دنیای امروز که تکنولوژی سهم بسیار زیادی در زندگی انسان‌ها دارد، حضور فعال در دنیای مجازی نقش بسیار مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت یک موسسه دارد.

با مشاوران موسسه مهاجرتی مورد نظر خود آشنا شوید

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا، مشاوران خبره‌ای دارد که در این مسیر به شما کمک می‌کنند. آشنایی بیشتر با مشاورانی که قرار است در طول مسیر مهاجرت به کانادا همراه شما باشند، اطلاعات زیادی را درباره موسسه مهاجرتی مورد نظر در اختیار شما قرار می‌دهد.

در حین صحبت با مشاوران می‌توانید متوجه این موارد شوید:

 • آیا این مشاوران توانایی پاسخگویی به سوالات و ابهامات مهاجرتی شما را دارند؟
 • آیا از تمامی جزئیات مانند مقررات کنسولی و سفارتی، وقت سفارت، صدور ویزا و شرایط مورد نیاز آن و روش‌های قانونی مهاجرت آگاه هستند؟

بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا با پیگیری مستمر اعتماد شما را جلب می‌کند

پیگیری و پشتیبانی مستمر از طرف موسسه مهاجرتی مربوطه، باعث جلب اعتماد بیشتر مشتری به این موسسه می‌شود و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های معتبرترین موسسات مهاجرتی به شمار می‌آید. با این کار شما اطمینان حاصل می‌کنید که این موسسه در طول مراحل مختلف مربوط به اخذ ویزای کانادا، مصاحبه و مقدمات پذیرش امور مربوط به شما را پیگیری می‌کند و شما می‌توانید با خیالی راحت امور خود را به این موسسه بسپارید.

یک موسسه مهاجرتی مورد اطمینان، بهترین سوابق حرفه‌ای را در کارنامه خود دارد

برای اینکه بتوانید یک موسسه مهاجرتی مورد اطمینان را پیدا کنید و تمام زندگی و آینده خود را به دستان آن‌ها بسپارید، باید سابقه کاری آن را بررسی کنید. یک موسسه معتبر و حرفه‌ای، موسسه‌ای است که در کارنامه خود تجربه سال‌ها فعالیت در زمینه مهاجرت و انواع روش‌های دریافت ویزا را داشته باشد. بنابراین فراموش نکنید که سابقه موسسه مورد نظر خود را حتما بررسی کنید.

شماره تلفن موسسه مهاجرتی مورد نظر را بررسی کنید

یک موسسه مهاجرتی معتبر باید دارای مکان و تلفن ثابت باشد و نمی‌توان تنها به حضور آن در صفحات مجازی اکتفا کرد. به منظور استعلام گرفتن می‌توانید به کمک مراکزی مانند 118، از ثبت شدن اطلاعات موسسه مورد نظر اطمینان کسب کنید و به سراغ بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا بروید.

نشانه‌هایی که به شما می‌گویند یک موسسه مهاجرتی غیرقابل اطمینان است

می‌دانید که در هر کسب و کاری احتمال حضور افراد سودجو و کلاهبردار وجود دارد. این امر به ویژه در انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا صدق می‌کند. بسیاری ممکن است با وعده‌های دروغین، سرمایه و وقت شما را هدر بدهند. بنابراین بهتر است این موارد را جدی بگیرید تا یک شرکت مهاجرتی قابل اطمینان پیدا کنید.

در کمترین زمان ممکن اقامت موقت و دائم دریافت کنید

اگر موسسه‌ای با دادن این وعده تلاش کرد توجه شما را به خود جلب کند، اطمینان داشته باشید که موسسه مورد نظر کلاهبردار است. شما حتی با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید متوجه شوید که پروسه اخذ اقامت بسیار طولانی و پیچیده است و در مدت زمان کوتاه امکان موفقیت آن وجود ندارد.

وعده دریافت ویزا با تضمین ۱۰۰ درصدی به شما می‌دهند

هیچ موسسه‌ای نمی‌تواند چنین ادعایی داشته باشد. زیرا پذیرش درخواست مهاجرت یک فرد و تایید پرونده او، در نهایت بر عهده اداره مهاجرت و همچنین مامور پرونده است. در واقع این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که هر موسسه‌ای نمی‌تواند ادعایی مبنی بر داشتن ارتباطات خاص و یا اعمال نفوذ داشته باشد.

به شما وعده فراهم کردن شغلی مناسب با درآمد بالا را می‌دهند

به خاطر داشته باشید که حتی بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا هم نمی‌تواند به شما قراردادهای کاری با درآمد بالا در این کشور پیشرفته پیشنهاد بدهد. زیرا پذیرش ویزای کاری و تایید صلاحیت شما تنها از طریق مراجع قانونی و دولتی هر کشور، قابل تایید می‌باشد. به همین دلیل هم هیچ موسسه‌ای نمی‌تواند به صورت خودسرانه با افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، قرارداد کاری ببندد و در مورد شغل آن‌ها، تضمینی ارائه کند.

وعده داشتن روابط در سفارتخانه برای تسهیل فرایند اخذ ویزا

بهتر است بدانید که تمامی مراحل اخذ ویزا در سفارت و تحت نظر نماینده‌های آن صورت نمی‌گیرد و تنها بخشی از این مراحل با روال کاری سفارت مرتبط است. بدین صورت که بعد از تکمیل مدارک و پر کردن فرم‌ها، یک مراجعه حضوری برای انجام مصاحبه صورت می‌گیرد که شما باید درباره هدف خود از مهاجرت به کانادا و سایر مسائل صحبت کنید.

بعد از انجام این مراحل، پرونده شما برای بررسی و تصمیم‌گیری به سازمان امور مهاجرتی کشور مقصد ارجاع داده می‌شود. این همان مرحله‌ای است که گفتیم در حیطه اختیارات سفارت قرار نمی‌گیرد. موسسات مهاجرتی تنها می‌توانند با تجربه و شناختی که از این پروسه دارند، با یک زمان‌بندی صحیح روند رسیدگی به پرونده شما را سرعت ببخشند.

برخورداری از روابطی خاص به منظور پذیرش دانشجو

از آنجایی که به گفته آمارها مهاجرت به کانادا غالبا به دلیل تحصیل انجام می‌شود، بسیاری از موسسات ممکن است ادعا کنند که با اساتید و عوامل دانشگاه‌‌های معتبر کشور کانادا در ارتباط هستند و می‌توانند این پروسه را برای شما ساده‌تر کنند. در صورتی که این ادعا کاملا بی‌پایه و اساس است. زیرا اساتید علمی هیچ‌گاه حاضر نیستند اعتبار و جایگاه خود را به این آسانی از دست بدهند.

نتیجه گیری

موسسه مهاجرت با ما، یکی از فعال‌ترین موسسات مهاجرتی برای ارائه خدمات مهاجرت به کانادا است. در این موسسه ما با بررسی رزومه، اهداف و شرایط منحصر‌به‌فرد شما و با بهره‌گیری از تجربیات چندین ساله کارشناسانمان در زمینه مهاجرت به کانادا به شما کمک می‌کنیم تا بهترین روش مهاجرتی به این کشور را انتخاب کنید.

موسسه مهاجرت با ما به عنوان یک مرجع متخصص در امور مهاجرتی لحظه به لحظه راهنمای شما خواهد بود تا مکاتبه شما با استاد، دانشگاه و یا کارفرمای مورد نظرتان با موفقیت انجام شود. بعد از دریافت پذیرش دانشگاه و یا تاییدیه شغلی، مهاجرت با ما باز هم در کنار شما خواهد بود تا پروسه اخذ ویزا و پیگیری کارهای سفارت به بهترین شکل ممکن انجام شود و در نهایت بتوانید عازم کشور رویاهای خود شوید.

سوالات متداول

 • در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیقی
 • تیمی از مشاوران حقوقی و وکلای مجرب
 • پیگیری مستمر روند مهاجرت
 • خوش‌رویی مشاوران امور مهاجرتی
 • ارائه مشاوره‌های دقیق
 • نظم کاری
 • بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا چند زبانه است
 • کاری
 • تحصیلی
 • سرمایه‌گذاری
 • ازدواج
 • تولد فرزند

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن