مشاوره رایگان

02128111107

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. یکی از مقصدهایی که بیشتر متقاضیان آن را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند کشور کانادا است. چرا که این کشور هم شرایط خوبی برای کار و زندگی دارد و هم از نظر سیستم آموزشی دارای سطح کیفی بسیار بالایی است. همچنین اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری، ازدواج و تولد فرزند فرایند آسانی دارد. برای مهاجرت به کانادا لازم است که اطلاعات کافی از قوانین و شرایط این کشور در زمینه مهاجرت داشته باشید. بهترین راه برای کسب چنین اطلاعاتی مراجعه به یک وکیل مهاجرتی است. چرا که این وکلا دانش کاملی از قوانین و شرایط مهاجرت به کشورهای خارجی دارند. با ما همراه باشید تا به بررسی شرح وظایف بهترین وکیل مهاجرت به کانادا بپردازیم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

خدمات بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شامل چه مواردی می‌شود؟

یک وکیل مهاجرتی برتر در زمینه حقوق بین‌الملل تحصیل کرده است و با قوانین مهاجرت به کشورهای دنیا آشنایی کامل دارد. طیف وظایف بهترین وکیل مهاجرت به کانادا گسترده است. وکیل در هر روش مهاجرتی به این کشور وظایف مختلفی مانند انتخاب دانشگاه، پیدا کردن کارفرما و انتخاب روش سرمایه‌گذاری دارد. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا چند وظیفه کلی مهم دارد که باید با تمام توان آن‌ها را انجام دهد.

اولین وظیفه این وکیل ارائه اطلاعات مهاجرتی به صورت دقیق و صحیح است. در واقع وکیل باید با توجه به شرایط و هدف متقاضی، اطلاعات مورد نیاز را بدون هیچ کم‌وکاستی به متقاضی منتقل کند. یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل مهاجرت به کانادا داشتن صداقت در ارائه اطلاعات به متقاضی است. به عبارتی دیگر، این وکیل باید بدون بزرگ‌نمایی اطلاعات لازم را به متقاضی داده و تمام جوانب مهاجرت به کانادا را برای او شرح دهد. جوانب مهاجرت به کانادا شامل مواردی مانند مزایا، معایب و هزینه‌های مهاجرت به کانادا با هر روش مهاجرتی می‌شوند.

وظیفه دیگر بهترین وکیل مهاجرت به کانادا پیگیری امور مهاجرتی موکل خود است. به عبارتی دیگر، این وکیل باید در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه موکل خود باشد و او را راهنمایی کند. همچنین این وکیل می‌تواند امور مربوط به ادارات مهاجرتی و سفارتخانه‌ها را برای موکل خود انجام دهد. باید اشاره کرد که در مرحله اول وکیل مهاجرتی باید از متقاضی خود بپرسد که هدف او از مهاجرت به کانادا چیست. سپس با توجه به هدف و شرایط موکل خود بهترین روش مهاجرتی را برای او انتخاب کند.

مقاله پیشنهادی ——-> بهترین وکیل مهاجرتی

روش‌های مهاجرت به کانادا و نقش بهترین وکیل مهاجرت در انتخاب آن‌ها

مهم‌ترین قدم در مهاجرت به کانادا، تعیین هدف خود از مهاجرت به این کشور است. چرا که با توجه به هدفی که دارید باید یک روش مهاجرتی را انتخاب کنید. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در این زمینه کمک زیادی به شما کند. در واقع باید هدف خود از مهاجرت را به وکیل مهاجرتی توضیح دهید. همچنین میزان بودجه و سایر شرایط مانند رزومه کاری و تحصیلی خود را در اختیار وکیل مهاجرتی قرار دهید. در نهایت وکیل با توجه به این موارد، بهترین روش مهاجرت به کانادا را برای شما انتخاب می‌کند.

از جمله روش‌های رایج مهاجرت به کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مهاجرت تحصیلی
  • کاریابی در کانادا
  • سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی
  • ازدواج با تبعه کانادایی
  • تولد فرزند

ادامه تحصیل در کانادا با استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرتی برتر

به دلیل سیستم آموزشی سطح بالای کشور کانادا، سالانه دانشجویان بسیار زیادی برای تحصیل در این کشور اقدام می‌کنند. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید چند مرحله را پشت سر بگذارید که شامل انتخاب دانشگاه، اخذ پذیرش، اخذ ویزا و سفر به کانادا می‌شود. باید بدانید که ویزای تحصیلی کانادا را اداره مهاجرت این کشور صادر خواهد کرد. افرادی که این ویزا را دریافت می‌کنند باید در پایان هر سال تحصیلی ویزای خود را تمدید کنند. شما می‌توانید با مراجعه به موسسه مهاجرت با ما، بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را استخدام کنید. به این ترتیب وکیل شما را با سیستم آموزشی این کشور آشنا کرده و شرایط تحصیل در کانادا را توضیح می‌دهد.

تحصیل در مدارس کانادا به کمک بهترین وکیل مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید در زمینه تحصیل همه مقاطع اطلاعات کافی داشته باشد و به موکل خود منتقل کند. به عنوان مثال، طول مدت تحصیل در مدارس هر یک از ایالات و استان‌های کانادا متفاوت است؛ اما به طور کلی کودکان از شش‌سالگی وارد مدرسه می‌شوند. اولین مقطع از تحصیلات مدرسه در کانادا دوره دبستان است که دانش‌آموزان به مدت هفت سال در آن تحصیل می‌کنند. سپس وارد دوره متوسطه شده که شامل سه سال تحصیلی می‌شود. باید اشاره کرده که این امکان وجود دارد که دانش‌آموزان به مدت دو سال تحصیلات متوسطه خود را ادامه داده و دیپلم حرفه‌ای دریافت کنند.

با توجه به اینکه کشور کانادا دو زبان رسمی دارد، دانش‌آموزان امکان انتخاب زبان تحصیل خود را دارند. باید اشاره کرد که این دو زبان شامل زبان انگلیسی و فرانسوی می‌شود. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید در این مورد به موکل خود مشاوره دهد و توضیح دهد که کدام مدارس در کانادا به زبان انگلیس و کدام مدارس به زبان فرانسوی دروس را ارائه می‌دهند. به این ترتیب متقاضی می‌تواند بهترین انتخاب را با توجه به شرایط خود داشته باشد.

ثبت نام در کالج‌های کانادا با استفاده از خدمات وکلای مهاجرتی

شرکت در دوره‌های کالج به هدف متقاضی بستگی دارد؛ یعنی متقاضی می‌تواند انتخاب کند که وارد کالج شده یا به دانشگاه برود. در این برهه بهترین وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند مشاوره مفیدی بدهد. باید بدانید که تحصیل در کالج مناسب افرادی است که قصد ورود سریع به بازار کار را دارند. اما افرادی که می‌خواهند تا درجات بالا ادامه تحصیل دهند، بهتر است که وارد دانشگاه شوند. دوره‌های آموزشی در کالج‌های کانادا شامل دو بخش تئوری و عملی می‌شود که بین یک تا دو سال طول خواهد کشید. در این مدت دانشجویان در یک حرفه خاص آموزش دیده و برای ورود به بازار کار آماده می‌شوند.

اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه‌ها کانادا با مشاوره برترین وکیل مهاجرتی

دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های کانادا را دارند ابتدا باید رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند. برای این کار می‌توانند از یک وکیل مهاجرتی برتر کمک بگیرند. باید بدانید که بهترین وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند اطلاعات مفیدی درباره هر یک دانشگاه‌های کانادا و شرایط تحصیل در آن‌ها را به شما بدهد. مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های کانادا شامل سه تا چهار سال تحصیلی می‌شود. دانشجویان در این مدت باید بین 90 تا 120 واحد درسی را بگذرانند.

برای ورود به این مقطع لازم است که دانشجویان مدرک دیپلم خود را به همراه ریز نمرات آن برای دانشگاه ارسال کنند. باید اشاره کرد که مدرک و ریز نمرات باید به یکی از زبان‌های فرانسوی یا انگلیسی ترجمه شده باشد. همچنین لازم است که متقاضیان مدرک آیلتس با حداقل نمره 6 خود را به دانشگاه ارائه دهند. البته دانشجویان می‌توانند بدون مدرک زبان وارد کانادا شده و قبل از شروع مقطع کارشناسی در یک دوره آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند. برای کسب اطلاعات دقیق از میزان هزینه‌ها و سایر شرایط تحصیل در این مقطع بهتر است به موسسه مهاجرت با ما مراجعه کرد و با وکیل مهاجرتی برتر مشورت کنید.

خدمات یک وکیل مهاجرتی برتر در فرایند تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های کانادا شامل یک تا دو سال تحصیلی می‌شود. دانشجویان در طول این مقطع بین 36 تا 54 واحد درسی را می‌گذرانند. باید بدانید که دانشجویان در این مقطع به صورت تخصصی‌تر به مطالعه پیرامون رشته خود می‌پردازند. برای اطلاعات از مدارک مورد نیاز و شرایط لازم برای تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های کانادا بهتر است از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید.

ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های کانادا نیازمند ارائه مدرک دیپلم و لیسانس به همراه ریز نمرات آن‌ها است. باید اشاره کرد این مدارک باید به یکی از زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شده باشند. همچنین دانشجویان باید مدرک آیلتس با حداقل نمره 6.5 خود را به دانشگاه ارائه دهند و توانایی مالی خود را برای تحصیل در و زندگی در کانادا اثبات کنند.

با دریافت مدرک فوق لیسانش از دانشگاه‌های کانادا به راحتی می‌توانید وارد بازار کار این کشور شوید. برای افزایش اطلاعات خود در این زمینه باید با بهترین وکیل مهاجرتی به کانادا مشورت کنید. چنین وکیلی می‌تواند شما را با تمام شرایط اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد آشنا کند. همچنین روش ورود به بازار کار با مدرک این دوره تحصیلی را توضیح دهد.

گذراندن دوره دکترا در کشور کانادا با استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرتی برتر

دوره دکترا در دانشگاه‌های کانادا در چهار تا شش سال تحصیلی ارائه می‌شود. دانشجویان در این مقطع باید بین 60 تا 120 واحد درسی را پاس کنند. شرایط اخذ پذیرش در مقطع دکترای دانشگاه‌های کانادا کمی پیچیده است؛ از همین رو حتما باید از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرید. به این ترتیب می‌توانید با تمام شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در این دوره آشنا شوید.

در درجه اول باید تمام مدارک تحصیلی قبلی شامل دیپلم، لیسان و فوق لیسانس خود را به همراه ریز نمرات آن‌ها برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید. لازم به ذکر است که باید تمام مدارک را به صورت ترجمه شده ارائه دهید. همچنین باید مدرک آیلتس با حداقل نمره 7 داشته باشید و مقالات پژوهشی منتشر شده بین‌المللی خود را نیز برای دانشگاه بفرستید. البته لازم است که در آزمون‌هایی مانند GMAT یا GRE شرکت کرده و نمره لازم را کسب کنید.

نقش بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در فرایند کاریابی در این کشور

شرایط کار در کانادا نسبت به کشورهای اروپایی کمی متفاوت است. باید بدانید که تنها دو راه برای مهاجرت کاری به کانادا وجود دارد که شامل ویزای جاب آفر و روش اسکیل ورکر می‌شوند. لازم به ذکر است که کشور کانادا ویزای جستجوی کار ارائه نمی‌دهد. برای دریافت ویزای جاب آفر کانادا لازم است که از یک کارفرمای دارای تابعیت کانادا دعوت‌نامه همکاری دریافت کنید. در همین راستا لازم است که برای کاریابی به سایت‌های کاریابی در این کشور مراجعه کنید. سپس رزومه کاری و رزومه تحصیلی خود را در این سایت‌ها قرار دهید.

نهایتا سایت‌های کاریابی فرصت‌های شغلی مناسب با تخصص و تحصیلات شما را معرفی می‌کنند. برای پیدا کردن کار در کانادا می‌توانید از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرید. چنین وکیلی لیست مشاغل مورد نیاز کانادا را در اختیار شما قرار می‌دهد و با توجه به تحصیلات و تخصص شما بهترین فرصت‌های شغلی را برایتان انتخاب می‌کند. برای استخدام بهترین و‌کیل مها‌جرت به کا‌نادا و اشتغال در این کشور می‌توانید به موسسه مهاجرت با ما، یکی از برترین موسسات مهاجرتی، مراجعه کنید.

روش اسکیل ورکر یا مهاجرت از طریق تخصص، به‌واسطه سیستم اکسپرس (Express) انجام می‌شود. باید بدانید افرادی که از این طریق به کانادا مهاجرت می‌کنند، در همان ابتدا اقامت دائم این کشور را به دست خواهند آورد. مهاجرت به این روش بر اساس یک سیستم امتیازبندی انجام می‌شود که شرایط خاصی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط این روش مهاجرتی، لازم است که از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرید. چرا که این وکیل می‌تواند تمام اطلاعات لازم در زمینه ویزای اسکیل ورکر کانادا را در اختیار شما قرار دهد.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت کاری به کانادا

سرمایه‌گذاری در کشور کانادا به کمک بهترین وکیل مهاجرتی

بسیاری از افراد که سرمایه زیادی دارند در تلاش برای فعالیت اقتصادی در کانادا و سود بیشتر هستند. باید بدانید که به روش‌های مختلفی می‌توان در کانادا سرمایه‌گذاری کرد. قبل از اقدام به فعالیت اقتصادی در کانادا لازم است که با یک وکیل مهاجرتی تماس برقرار کنید. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا اطلاعات لازم درباره میزان سرمایه برای هر یک از روش‌های مهاجرتی را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین با توجه به میزان سرمایه‌ای که شما دارید، بهترین روش سرمایه‌گذاری را معرفی می‌کند تا بتوانید با سود بالا به فعالیت اقتصادی در کانادا بپردازید.

از جمله روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت شرکت
  • خرید ملک
  • خرید اوراق قرضه
  • خرید فرانچایز
  • راه‌اندازی استارتاپ

قبل انتخاب هر یک از این روش‌ها با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید؛ چرا که با روش‌هایی مانند روی خرید ملک نمی‌توان اقامت دائم کانادا را دریافت کرد. بنابراین اگر قصد اخذ اقامت دارید باید روش‌های دیگر را بررسی کنید. برای مثال روش ثبت شرکت و راه‌اندازی استارتاپ گزینه‌هایی عالی برای سرمایه‌گذاری در کانادا به شمار می‌روند. با دریافت مشاوره از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا می‌توانید با تمام شرایط ثبت شرکت در کانادا و راه‌اندازی استارتاپ در این کشور آشنا شوید.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج با مشاوره وکیل مهاجرتی

بسیاری از متقاضیان در تلاش برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج هستند که برای این کار لازم است با فردی دارای تابعیت کانادا ازدواج کنند. باید بدانید که فرایند مهاجرت به این روش را باید کاملا زیر نظر بهترین وکیل مهاجرت به کانادا انجام شود. چرا که فرایند مهاجرت از طریق ازدواج کمی پیچیده بوده و شرایط ویژه‌ای دارد. برای مثال متقاضی و همسرش حتما باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. همچنین همسر متقاضی اسپانسر او برای مهاجرت به کانادا خواهد شد.

اسپانسر باید ثابت کند که توانایی مالی برای پوشش هزینه‌های زندگی متقاضی در کانادا را دارد. لازم به ذکر است که ازدواج متقاضی با اسپانسر خود باید واقعی باشد. یعنی آن‌ها باید ثابت کنند که ازدواج آن‌ها صوری و صرفا برای اخذ اقامت نیست. چرا که اگر ثابت شود ازدواج متقاضی با همسر کانادایی او صوری بوده است، از سوی دولت کانادا مجرم شناخته شده و طبق قانون مجازات می‌شود. فرایند اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج حداقل شش ماه طول می‌کشد. پس از گذشت سه سال از زندگی مشترک متقاضی با همسر کانادایی خود، امکان اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا فراهم می‌شود.

خدمات بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در اخذ اقامت به‌واسطه تولد

برای اخذ اقامت کانادا از طریق تولد فرزند بهتر است که به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه کنید. چرا که این وکیل اطلاعات مفیدی از شرایط این روش مهاجرتی در اختیار شما قرار خواهد داد. اعطای تابعیت به فرزند متولد شده در دنیا دو قانون اصلی خاک و خون دارد. کشور کانادا از قانون خاک پیروی می‌کند؛ یعنی کودکی که در خاک کانادا متولد شود، تابعیت این کشور را دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که والدین این کودک نمی‌توانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند. باید بدانید که کودکانی که در کشتی‌ها و هواپیماهای کانادایی در حال رفت‌وآمد به این کشور متولد می‌شوند نیز تابعیت کانادا را دریافت خواهند کرد.

نتیجه گیری

با توجه به وجود فرصت‌های شغلی فراوان و امکانات تحصیلی عالی در کانادا، بسیاری از متقاضیان ایرانی این کشور را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. البته بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت، متقاضیان به یک وکیل مهاجرتی برتر مراجعه کنند. چرا که بهترین وکیل مهاجرت به کانادا، تمام اطلاعات لازم برای مهاجرت با روش‌های گوناگون را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. این وکلا همچنین می‌توانند در انجام امور اداری مهاجرت به کانادا متقاضیان را همراهی کرده و برخی از امور را انجام دهند. مهاجرت با ما یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین موسسات مهاجرتی در سطح کشور است. شما می‌توانید با مراجعه به موسسه ما برترین وکلا را برای مهاجرت به کانادا استخدام کنید.

سوالات متداول

وظایف بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شامل ارائه کامل اطلاعات، صداقت در ارائه اطلاعات و همراهی متقاضی در تمام مراحل مهاجرت می‌شود.

خدمات یک وکیلی مهاجرتی برتر شامل انتخاب بهترین روش مهاجرتی، انتخاب دانشگاه، کمک به پیدا کردن کار، انتخاب بهترین روش سرمایه‌گذاری و موارد دیگر می‌شود.

یک وکیل مهاجرتی برتر در تمام روش‌های مهاجرتی به کانادا به متقاضیان خدمات ارائه می‌دهد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن