مشاوره رایگان

02128111107

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. مهاجرت به هر کشوری نیازمند داشتن اطلاعات کافی از شرایط آن است که برای آگاهی از این شرایط باید به یک موسسه مهاجرتی معتبر مراجعه کنید. یکی از کشورهای اروپایی پرطرفدار برای مهاجرت در میان متقاضیان ایرانی، کشور آلمان است. چرا که شرایط عالی اقتصادی آلمان باعث شده تا سطح کیفی زندگی در این کشور بالا باشد. همچنین وجود شرایط تحصیل رایگان و برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان در آلمان، این کشور را به یک مقصد عالی برای ادامه تحصیل تبدیل کرده است. اما سوال اصلی این است که برای مهاجرت به آلمان به کدام موسسه مهاجرتی مراجعه کنیم؟ با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان و نقش آن در فرایند مهاجرت بپردازیم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

بهترین موسسه مهاجرتی برای مهاجرت به آلمان چه ویژگی‌هایی دارد؟

مهاجرت به آلمان

یک موسسه مهاجرتی برتر در واقع مجموعه‌ای از کارمندان و کارشناسان مهاجرتی هستند که در راستای منافع متقاضیان مهاجرت فعالیت می‌کنند. در واقع هدف اصلی فعالیت‌های چنین موسسه‌ای کمک به متقاضی در زمینه مهاجرت به مقصد خود است. بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید از تمام شرایط مهاجرتی و قوانین کشور آلمان آگاهی داشته باشد. باید بدانید که چنین موسسه‌ای سه وظیفه اصلی دارد که باید آن‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهد.

اولین و مهم‌ترین وظیفه بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان این است که باید اطلاعات جامع و دقیق درباره شرایط و قوانین کشور آلمان ارائه دهد. در صورتی که این موسسه اطلاعات درستی به متقاضی ندهد، فرایند مهاجرت برای متقاضی بسیار دشوار و پیچیده خواهد شد. دومین وظیفه بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان صادق بودن در ارائه اطلاعات به متقاضیان است. در واقع این موسسه باید متقاضیان را با تمام مزایای و معایب مهاجرت به آلمان و پیچیدگی‌های فرایند مهاجرت به این کشور به اندازه کافی آشنا کنند. چرا که متقاضی باید با توجه به شرایط و اهداف خود منطقی‌ترین تصمیم را برای آینده خود بگیرد.

سومین وظیفه اصلی بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان پیگیری امور مهاجرتی متقاضیان تا آخرین لحظه است. در واقع این موسسه باید برای هر متقاضی وقت کافی گذاشته و در تمام مراحل مهاجرت به آلمان همراه آن‌ها باشد. به این ترتیب متقاضی می‌تواند تک‌تک مراحل را با استفاده از مشاوره‌های این موسسه بدون مشکل پشت سر بگذارد. مجموعه هرمس اپلای به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به آلمان، برترین کارشناسان را به متقاضیان معرفی می‌کند تا بتوانند از مشاوره آن‌ها بهره بگیرند.

مقاله پیشنهادی ——-> بهترین موسسه مهاجرتی

روش‌های مهاجرت به آلمان و نقش بهترین مجموعه مهاجرتی در این زمینه

بهترین روشهای مهاجرت به آلمان

هر متقاضی برای مهاجرت به آلمان هدف خود را دنبال می‌کند. به این معنی که یک متقاضی قصد ادامه تحصیل دارد و متقاضی دیگری به دنبال استخدامی و اشتغال در این کشور است. بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید برای دادن مشاوره و ارائه خدمات به هر متقاضی، آمادگی کافی داشته باشد. یعنی باید اطلاعات و دانش کافی در هر روش مهاجرتی داشته و به متقاضیان منتقل کند. به عبارتی دیگر هر متقاضی با توجه به اهداف و شرایط خود باید بتواند از خدمات مشاوره یک موسسه مهاجرتی برتر بیشترین استفاده را ببرد. یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به آلمان در ایران، مجموعه هرمس اپلای است که از بهترین کارشناسان مهاجرتی برای ارائه خدمات به متقاضیان استفاده می‌کند.

از جمله رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به آلمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ادامه تحصیل
  • مهاجرت کاری
  • سرمایه‌گذاری
  • ازدواج با تبعه آلمانی
  • تولد فرزند

ادامه تحصیل در کشور آلمان به کمک بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید اطلاعات کاملی درباره شرایط تحصیل در آلمان به متقاضی بدهد. باید بدانید که کودکان در آلمان از سن شش‌سالگی وارد مدرسه می‌شوند و به مدت پنج سال در مقطع دبستان تحصیل می‌کنند. در این مدت به مطالعه دروس عمومی مانند ریاضیات، زبان خارجه و علوم می‌پردازند. پس از دوره دبستان، وارد دوره متوسطه می‌شوند که در این مقطع سه‌ساله معلمان، دانش‌آموزان را استعدادیابی می‌کنند. در پایان این سه سال، دانش‌آموزان با توجه به فرایند استعدادیابی و مشورت با والدین، رشته تحصیل خود را در دبیرستان انتخاب می‌کنند.

دانش‌آموزان در دبیرستان به مدت چهار سال تحصیل می‌کنند و برای ورود به بازار کار یا تحصیل در دانشگاه آماده می‌شوند. باید بدانید که تحصیل در مدارس دولتی آلمان رایگان است؛ اما دانش‌آموزانی که در مدارس خصوصی تحصیل می‌کنند، باید شهریه بپردازند. شما با مراجعه به هرمس اپلای، به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به آلمان می‌توانید اطلاعات دقیق و کاملی درباره تحصیل در مدارس آلمان کسب کنید.

تحصیل مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های آلمان با دریافت مشاوره از یک موسسه مهاجرتی برتر

دولت آلمان برای آموزش تعداد زیادی از نیروهای کار ماهر و ورود آن‌ها به بازار کار، شرایط تحصیل را برای دانشجویان بومی و بین‌المللی تسهیل کرده است. در واقع دانشگاه‌های دولتی این کشور از هیچ دانشجویی شهریه نمی‌گیرند. به این معنی که تحصیل مقطع کارشناسی در آلمان رایگان است و دانشجویان تنها باید هزینه زندگی خود را در آلمان تامین کنند.

متقاضیان با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان می‌توانند با تمام شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه‌های این کشور آشنا شوند. به عنوان مثال برای اخذ پذیرش در این دوره لازم است که دانشجویان مدرک دیپلم خود را به همراه ریز نمرات آن برای دانشگاه ارسال کنند. همچنین مدرک آیلتس با حداقل نمره 6 خود را ارائه دهند. باید اشاره کرد که مقطع کارشناسی در آلمان یک دوره چهارساله است که در این مدت دانشجویان باید بین 180 تا 240 واحد درسی پاس کنند.

نقش برترین مجموعه مهاجرتی در تحصیل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آلمان

متقاضیانی که قصد تحصیل مقطع کارشناسی در کشور آلمان را دارند می‌توانند با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی اطلاعات کامل از این مقطع تحصیل به دست آورند. طول مقطع کارشناسی ارشد در آلمان دو سال است که در این مدت دانشجویان باید 120 واحد درسی را بگذرانند. برای ورود به این مقطع لازم است که مدارک دیپلم و لیسانس خود را به همراه ریز نمرات به دانشگاه ارائه دهند. باید اشاره کرد که این مدارک باید به زبان آلمانی ترجمه شده باشند. همچنین باید مدرک آیلتس خود را با حداقل نمره 6.5 برای دانشگاه ارسال کنند. باید اشاره کرد که داشتن انگیزه‌نامه شانس اخذ پذیرش را افزایش خواهد داد.

اخذ پذیرش در دوره دکترای دانشگاه‌های آلمان به کمک بهترین موسسه مهاجرتی

اخذ پذیرش در مقطع دکترای دانشگاه‌های آلمان کمی دشوار است. بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان باید در تمام مراحل اخذ پذیرش در کنار متقاضی باشد. مقطع دکترا در آلمان بین سه تا پنج سال طول خواهد کشید. در این مدت دانشجویان باید 180 واحد درسی را پاس کنند. برای اخذ پذیرش در این مقطع لازم است که دانشجویان یک سوپروایزر یا استاد راهنما انتخاب کنند.

دانشجویان می‌توانند این کار را به کمک بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان انجام دهند. برای پذیرش در دوره دکترا، دانشجویان باید در مقاطع تحصیلی قبلی نمرات بالایی کسب کرده باشند. همچنین باید تمام مدارک تحصیل خود را به صورت ترجمه شده به همراه ریز نمرات آن‌ها برای دانشگاه ارسال کنند. باید اشاره کرد که نمره مدرک آیلتس برای اخذ پذیرش در مقطع دکترای دانشگاه‌های آلمان باید حداقل 7 باشد.

شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ آلمان به استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرتی برتر

پس از پایان تحصیلات مدرسه در آلمان این امکان وجود دارد که بدون تحصیلات دانشگاهی در مشاغل مختلف تخصص پیدا کرد. دولت آلمان دوره‌ای به نام آوسبیلدونگ را به این منظور ترتیب داده است. دوره آوسبیلدونگ بین دو تا سه سال طول خواهد کشید. باید بدانید که این دوره به دو دسته آوسبیلدونگ مدرسه‌ای و آوسبیلدونگ دوگانه تقسیم می‌شود. هر دو نوع آوسبیلدونگ شامل دو بخش تئوری و عملی می‌شوند. در آوسبیلدونگ دوگانه نیمی از دوره عملی و نیمی دیگر تئوری است.

در آوسبیلدونگ مدرسه‌ای فرایند متفاوتی وجود دارد. بیشتر این دوره به صورت تئوری ارائه می‌شود. دوره آوسبیلدونگ دوگانه حدود دو سال طول می‌کشد و اما آوسبیلدونگ مدرسه‌ای یک دوره یک تا سه‌ساله خواهد بود. طول این دوره‌ها به رشته انتخابی متقاضیان بستگی دارد. در پایان این دوره‌ها دانشجویان یک مدرک تخصص دریافت می‌کنند که با استفاده از آن می‌توانند به‌سرعت وارد بازار کار کشور آلمان شوند. شما می‌توانید با مراجعه به هرمس اپلای به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به آلمان در زمینه دوره آوسبیلدونگ اطلاعات بیشتری کسب کرده و برای شرکت در این دوره اقدام کنید.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی به آلمان

نقش یک موسسه مهاجرتی برتر در فرایند مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان

کشور آلمان شرایط اقتصادی بسیار عالی دارد و دارای نرخ بیکاری 3 درصد است. از همین رو می‌توان گفت که کاریابی در این کشور فرایند پیچیده‌ای ندارد. متقاضیان کار می‌توانند با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان با تمام شرایط کار در آلمان آشنا شوند. باید بدانید که مهاجرت کاری به آلمان به دو روش امکان‌پذیر است. این دو روش شامل ویزای جستجوی کار و دریافت پیشنهاد کاری می‌شود. با ویزای جستجوی کار آلمان، متقاضیان می‌توانند به مدت شش ماه در کشور آلمان حضور داشته باشند و در این مدت کار پیدا کنند. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید مدرک زبان آلمانی با سطح B1 داشته و سه سال سابقه کار داشته باشید.

در روش دریافت پیشنهاد کاری، باید این پیشنهاد از سوی یک کارفرمای دارای تابعیت آلمان برای متقاضی ارسال شود. باید بدانید که در بیشتر کشورهای اروپایی اولویت استخدامی با شهروندان این کشورها است و در صورت نبودن نیروی کار از این کشورها، شهروندان سایر کشورها می‌توانند برای استخدامی اقدام کنند.

فرایند استخدامی به این صورت است که کارفرما ابتدا به مدت سه ماه آگهی استخدامی را در کشور خود و سپس به مدت سه ماه دیگر در سایر کشورهای اتحادیه اروپا منتشر می‌کند. اگر در این شش ماه نیروی کار پیدا نشد، از سایر کشورها نیروی کار وارد خواهد کرد. جالب است بدانید که در کشور آلمان چنین قانونی وجود ندارد. یعنی شهروندان آلمان و کشورهای اتحادیه اروپا نسبت به شهروندان سایر کشورها اولویت نداشته و همه افراد به یک اندازه شانس استخدامی دارند.

داشتن سابقه کار، تسلط به زبان آلمانی، داشتن تخصص بالا در شغل مورد نظر و مدرک تحصیلی مرتبط شانس شما را برای دریافت پیشنهاد کاری افزایش خواهد داد. موسسه هرمس اپلای به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به آلمان می‌تواند در دریافت پیشنهاد کاری به شما کمک کند.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت کاری به آلمان

سرمایه‌گذاری در آلمان با استفاده از خدمات برترین موسسه مهاجرتی

سرمایه‌داران همیشه به دنبال سود بیشتر از فعالیت‌های اقتصادی خود هستند. از همین رو کشورهایی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند که برای آن‌ها سود زیادی داشته باشد. کشور آلمان به دلیل قدرت و ثبات اقتصادی یک مقصد عالی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. سرمایه‌داران با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان می‌توانند با شرایط سرمایه‌گذاری در آلمان و روش‌های فعالیت اقتصادی در این کشور آشنا شوند.

روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در آلمان وجود دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • خرید ملک
  • ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار
  • خرید بیزینس
  • کارآفرینی
  • خرید اوراق قرضه دولتی

خرید ملک در آلمان یکی از سودآورترین روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور است؛ اما از این طریق امکان اخذ اقامت آلمان وجود ندارد. در واقع برای خرید ملک در آلمان باید با یک روش دیگر به این کشور مهاجرت کرده و اقامت آن را دریافت کرده باشید. بهترین راه برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار است. کسب‌وکار شما می‌تواند تاسیس یک بیزینس جدید و یا شعبه‌ای از یک شرکت در کشور دیگر باشد.

ثبت شرکت در آلمان نیازمند داشتن یک بیزینس پلن قوی و پرداخت هزینه‌ای به میزان 3000 تا 4000 یورو است. البته پس از ثبت شرکت برای شروع بیزینس به سرمایه‌ای در حدود 25000 تا 30000 یورو نیاز خواهید داشت. باید اشاره کرد که تنها در صورتی که شرکت شما به رونق اقتصادی آلمان کمک کند، امکان اخذ اقامت این کشور را خواهید داشت.

یک راه دیگر فعالیت اقتصادی در آلمان خرید بیزینس است که نسبت به ثبت شرکت دردسر کمتری دارد. در واقع سرمایه‌دار یک کسب‌وکار آماده را در کشور آلمان خریداری می‌کند؛ از همین رو دیگر نیازی به انجام امور مربوط به ثبت شرکت نیست. بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان می‌تواند اطلاعات دقیقی از هزینه‌های لازم برای سرمایه‌گذاری در آلمان به شما بدهد.

خدمات یک موسسه مهاجرتی برتر در مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

خدمات یک موسسه مهاجرتی برتر در مهاجرت به آلمان

بسیاری از افراد برای اخذ اقامت آلمان، از طریق ازدواج با یک شهروند آلمانی اقدام می‌کنند. این افراد با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان می‌توانند از شرایط کامل اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج آگاهی پیدا کنند. مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج شرایط خاص و پیچیده‌ای دارد که متقاضیان قبل از اقدام به این کار حتما باید با آن‌ها آشنایی داشته باشند. مهم‌ترین شرط برای مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن ازدواج است.

در درجه اول باید با فردی که تابعیت آلمانی دارد ازدواج کرده و در درجه دوم ثابت کنید که ازدواج شما صوری نبوده است. برای این کار باید مدارکی مانند عکس، ایمیل، سند ازدواج ارائه دهید. همچنین باید ثابت کنید که مجرد هستند و یا اگر متاهل بوده‌اید، به صورت قانونی از همسر خود جدا شده‌اید. همسر متقاضی نیز باید ثابت کند که توانایی مالی برای تامین هزینه‌های زندگی مشترک خود با متقاضی را دارد. با گذشت سه سال از زندگی مشترک در آلمان، متقاضی امکان اخذ تابعیت آلمان را خواهد داشت. البته برای اخذ تابعیت لازم است که متقاضی به زبان آلمانی تسلط پیدا کرده و سوء پیشینه در آلمان نداشته باشد.

اخذ اقامت آلمان به‌واسطه تولد فرزند به کمک بهترین موسسه مهاجرتی

به طور کلی دو قانون برای اعطای تابعیت به فرزند متولد شده در دنیا وجود دارد که شامل خاک و خون می‌شوند. طبق قانون خاک، اگر فرزند متولد شده در خاک کشور مقصد به دنیا آمده باشد، تابعیت آن کشور را دریافت خواهد کرد. اما بر اساس قانون خون، فرزند متولد شده باید والدینی با تابعیت کشور مقصد داشته باشد تا بتواند تابعیت آن کشور را دریافت کند. باید بدانید که در کشور آلمان از قانون خون برای اعطای تابعیت استفاده می‌شود. به عبارتی دیگر، یک یا هر دو والدین فرزند متولد شده باید تابعیت آلمانی داشته باشند تا او بتواند تابعیت آلمان را دریافت کند.

در کشور آلمان امکان اخذ تابعیت مضاعف وجود دارد. یعنی فرزند متولد شده تا زمانی که به سن 18 سالگی برسد، تابعیت کشور پدر خود را خواهد داشت. البته کودک می‌تواند تابعیت مادر خود را انتخاب کند که این مورد مشروط به قوانین کشور مادری کودک در رابطه با تابعیت مضاعف است. باید اشاره کرد، اگر کودک متولد شده در خاک آلمان والدین مشخصی نداشته باشد، تابعیت آلمان را دریافت خواهد کرد. بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان می‌تواند اطلاعات دقیقی از این روش مهاجرتی به متقاضیان بدهد. هرمس اپلای که یکی از همین نوع موسسه‌ها است، می‌تواند در این زمینه کمک زیادی به شما کند.

مقاله پیشنهادی ——-> اقامت آلمان

نتیجه گیری

کشور آلمان به دلیل داشتن ثبات اقتصادی و داشتن شرایط تحصیل رایگان، گزینه‌ای بسیار عالی برای مهاجرت به شمار می‌رود. برای مهاجرت به این کشور متقاضیان باید از تمام مزایا و معایب زندگی در این کشور آگاهی پیدا کرده و با پیچیدگی‌های این فرایند آشنا شوند. به همین خاطر شما باید به یک موسسه مهاجرتی حرفه‌ای در این زمینه مراجعه کنید. مجموعه مهاجرت با ما یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به آلمان در ایران است که سابقه زیادی در زمینه مشاوره مهاجرتی دارد. اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، می‌توانید به موسسه ما مراجعه کنید تا از مشاوره بهترین کارشناسان مهاجرتی بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان سه وظیفه اصلی دارد که شامل ارائه اطلاعات کامل، صداقت در ارائه اطلاعات مهاجرتی و پیگیری امور مهاجرتی متقاضیان می‌شوند.

بله. وظیفه یک موسسه مهاجرتی برتر پیگیری امور متقاضیان در تمام مراحل مهاجرت است تا متقاضی بتواند تمام مراحل را بدون مشکل پشت سر بگذارد.

موسسه هرمس اپلای یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به آلمان در ایران است که از بهترین کارشناسان مهاجرتی برای ارائه خدمات به متقاضیان استفاده می‌کند.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن