مشاوره رایگان

02128111107

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه مهاجرتی مطلبی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. متقاضیان مهاجرت قبل از اقدام به انجام امور اولیه مهاجرت و اخذ ویزا باید با شرایط و قوانین مهاجرتی کشور مقصد آشنایی داشته باشند. برای این کار بهتر است که به یک موسسه مهاجرتی مراجعه کرده و خدمات مشاوره را دریافت کنند. یک موسسه مهاجرتی برتر نوعی نهاد خصوصی غیر انتفاعی است که به متقاضیان مهاجرت کمک می‌کند تا بهترین مقصد و روش مهاجرتی را انتخاب کنند. اما ممکن است ذهن متقاضیان درگیر این سوال شود که چگونه می‌توان بهترین موسسه مهاجرتی را پیدا و انتخاب کرد. موسسه مهاجرت با ما یکی از بهترین موسسات در این زمینه است که خدمات مشاوره‌ای برای مهاجرت به کشورهایی پیشرفته‌ای مانند آلمان، فرانسه و کانادا را ارائه می‌دهد.

آنچه در این مقاله میخوانید :

وظایف و ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی را بشناسید

باید بدانید که با آگاهی از برخی ویژگی‌ها و نکات به راحتی می‌توان بهترین موسسه مهاجرتی را پیدا کرد. از همین رو باید اشاره کرد که یک موسسه مهاجرتی برتر و معتبر سه وظیفه اصلی دارد. این وظایف شامل در اختیار داشتن مشاورین حرفه‌ای و صادق، ارائه اطلاعات دقیق و پیگیری مستمر امور مهاجرتی متقاضی می‌شوند. یعنی اطلاعاتی که چنین موسسه‌ای به مراجعه‌کنندگان می‌دهد باید واقعی و دقیق باشد.

مشاورین چنین موسسه‌ای باید در مشاوره دادن صداقت کامل داشته و تمام اطلاعات لازم را به متقاضی بدهند. همچنین یک موسسه برتر و معتبر مهاجرتی باید در تمام مراحل فرایند مهاجرت همراه متقاضی باشد تا بدون مشکل فرایند مهاجرت برای او طی شود. برای اینکه بهترین موسسه مهاجرتی را پیدا کنید باید بدانید که چنین موسسه‌ای باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

ویژگیهای یک موسسه مهاجرتی برتر و معتبر

از جمله ویژگی‌های یک موسسه مهاجرتی برتر و معتبر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن سابقه و تجربه کاری موفق در زمینه مشاوره‌های حقوقی
 • قانونی و معتبر بودن موسسه
 • داشتن وب‌سایت رسمی
 • ارتباط داشتن با وکلای مهاجرت بین‌المللی
 • داشتن کادر متخصص و مجرب
 • ارائه به موقع و سریع خدمات
 • داشتن دفتر مرکزی و خط تلفن ثابت
 • داشتن پشتیبانی 24 ساعته

مهاجرت به کشور آلمان به کمک بهترین موسسه مهاجرتی

کشور آلمان یکی از کشورهایی است سالانه متقاضیان زیادی باری مهاجرت به این شکور تلاش می‌کنند. مهم‌ترین اهداف مهاجرتی به کشور آلمان تحصیل و کار است؛ چرا که سیستم و امکانات آموزشی در این کشور سطح کیفی بسیار بالایی دارد. همچنین در کشور آلمان فرصت‌های شغلی بسیار زیادی هستند. از جمله دلایل مهم دیگری که متقاضیان کشور آلمان را انتخاب می‌کنند شرایط تحصیل رایگان در دانشگاه‌های دولتی این کشور است. برای اطلاع بیشتر از این موارد می‌توانید به مهاجرت با ما، بهترین موسسه مهاجرتی در ایران مراجعه کرده و از خدمات مشاوره‌ای ما استفاده کنید.

دولت کشور آلمان با سیاست آموزش نیروی کار جوان و متخصص، شرایط تحصیل رایگان و کم‌هزینه را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم کرده است. از همین رو، فرایند تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری در این کشور آسان بوده و پیچیدگی خاصی ندارد. برای اقامت آلمان از طریق کار نیز دو روش وجود دارد که یکی ویزای کاری و دیگری شرکت در دوره آوسبیلدونگ است. با ویزای کار مستقیما می‌توان وارد بازار کار کشور آلمان شد، اما متقاضی با شرکت در دوره آوسبیلدونگ، مهارت لازم برای یک حرفه را کسب می‌کند.

مهاجرت تحصیلی به آلمان با استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی

آلمان در میان صنعتی‌ترین کشورهای اروپا و جهان قرار دارد؛ از همین رو در ارائه رشته‌های مهندسی و مدیریت یکی از بهترین کشورهای دنیا است. شاید جالب باشد بدانید که کمپانی‌های بزرگی مانند بنز، آدیداس، BMW، بوش و زایس در کشور آلمان مستقر هستند. بنابراین تحصیل در آلمان می‌تواند آینده شغلی درخشانی را برای دانشجویان سراسر دنیا رقم بزند. باید بدانید که مهاجرت به آلمان برای دانش‌آموزان نیز امکان‌پذیر است. دانش‌آموزان بین‌المللی نیازی به مدرک زبان آلمانی نخواهند داشت. چرا که با ورود به مدارس آلمان، زبان این کشور را آموزش می‌بینند. باید اشاره کرد که تحصیل در مدارس دولتی آلمان نیز رایگان است.

کشور آلمان یکی از محبوب‌ترین مقصدها برای ادامه تحصیل به شمار می‌رود. در حال حاضر چیزی در حدود 35 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی در کشور آلمان، دانشجویان بین‌المللی هستند. برای تحصیل مقطع کارشناسی در کشور آلمان، باید از زمان اخذ مدرک دیپلم تا زمان اخذ پذیرش از دانشگاه‌های این کشور حداکثر پنج سال گذشته باشد. یکی از مهم‌ترین مدارک برای تحصیل این مقطع، مدرک معتبر زبان آلمانی سطح B2 است. این دوره تحصیلی چهارساله بوده و دانشجویان در این مدت اجازه 40 ساعت کار پاره‌وقت در هفته را دارند.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی به آلمان

گپ تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد درست مانند مقطع کارشناسی است. این مقطع بین یک تا دو سال طول خواهد کشید. برای تحصیل این مقطع باید مدرک زبان آلمانی و مدرک کارشناسی ارائه شود. در صورتی که دوره کارشناسی را در آلمان نگذرانده باشید، باید مدرک آن را در کشور آلمان معادل‌سازی کنید.

برای تحصیل مقطع دکترا در آلمان داشتن مدرک زبان آلمانی سطح C1 ضروری است. در این مقطع دانشجویان نه‌تنها شهریه نمی‌دهند، بلکه به ازای پژوهش‌های خود حقوق هم دریافت می‌کنند. شما می‌توانید بهترین موسسه مهاجرتی یعنی موسسه مهاجرت با ما مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق‌تری درباره این موضوع به دست آورید.

شرکت در دوره آوسبیلدونگ آلمان به کمک بهترین موسسه مهاجرتی

یک روش ویژه برای مهاجرت به کشور آلمان شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ است که در واقع یک دوره کارآموزی به شمار می‌رود. همان‌طور که می‌دانید کمپانی‌های بزرگی در کشور آلمان وجود دارند که همگی به دنبال جذب نیروی کار هستند. دوره آوسبیلدونگ در واقع برای آموزش نیروی کار متخصص برای ورود سریع آن‌ها به بازار کار کشور آلمان ایجاد شده است. این دوره معمولا بین دو تا سه سال طول خواهد کشید. باید بدانید که دوره آوسبیلدونگ به دو صورت برگزار می‌شود. این دو حالت آوسبیلدونگ مدرسه‌ای و آوسبیلدونگ دوگانه هستند.

دوره کارآموزی مدرسه‌ای در موسسات فنی و حرفه‌ای یا کالج‌های کشور آلمان برگزار می‌شود. لازم به ذکر است گذراندن این دوره در موسسات و کالج‌های دولتی رایگان است، اما در موسسات خصوصی باید شهریه پرداخت کرد. در آوسبیلدونگ مدرسه‌ای بیشتر دوره آموزشی به صورت تئوری برگزار می‌شود و بخش عملی آن کمتر است. شرکت‌کنندگان در این دوره می‌توانند برای مشاغلی مانند پرستاری، بانکداری، کادر درمان، نیروی کار فین و موارد دیگر آماده شوند.

در دوره آوسبیلدونگ دوگانه نیمی از آن تئوری و نیمی دیگر به صورت عملی برگزار خواهد شد. شرکت‌کنندگان این دوره در یک شرکت استخدام شده و در همان شرکت به صورت تئوری و عملی آموزش خواهند دید. اگر می‌خواهید از طریق دوره آوسبیلدونگ مهاجرت کنید، به مهاجرت با ما، بهترین موسسه مهاجرتی ایران، مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. باید بدانید که مهاجرت با ما در تمام مراحل مهاجرت همراه شما خواهد بود.

مهاجرت کاری به کشور آلمان با خدمات یک موسسه مهاجرتی معتبر

کشور آلمان یکی از محبوب‌ترین مقصدها باری مهاجرت کاری در سراسر دنیا به شمار می‌رود. چرا که نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین بوده و دولت آلمان همواره در تلاش برای هموار کردن راه برای جذب نیروی کار بوده است. جالب است بدانید سه راه اصلی برای اخذ اقامت کاری در آلمان وجود دارد که شامل ویزای کاری، تحصیل و سرمایه‌گذاری در کشور آلمان می‌شود.

ویزای کار روش مستقیم برای این کار است، اما دو روش دیگر غیر مستقیم هستند. به عبارتی دیگر، روش تحصیل به این صورت است که با تحصیل و فارغ‌التحصیلی در آلمان می‌توانید ویزای تحصیلی خود را به کاری تبدیل کنید. در روش سرمایه‌گذاری هم برای اخذ اقامت کاری باید به ثبت شرکت، خرید سهام یک شرکت یا شروع یک استارتاپ بپردازید. جالب است بدانید که نرخ بیکاری در کشور آلمان 2.9 بوده که در اروپا یکی از پایین‌ترین نرخ‌های بیکاری به شمار می‌رود.

در گذشته طبق قوانین کشور آلمان برای استخدامی، داشتن حداقل مدرک لیسانس ضروری بود. اما دولت آلمان با توجه به سیاست جذب نیروی کار خود، قوانین ساده‌تری را وضع کرد. به این صورت که در حال حاضر برای استخدامی در کشور آلمان مدرک کاردانی یا مدرک فنی و حرفه‌ای کافی است. در مجموع دو نوع ویزا برای اقامت کاری در آلمان وجود دارد که شامل ویزای جستجوی کار (Job Seeker) و پیشنهاد کاری (Job Offer) می‌شوند.

مهاجرت کاری به آلمان با خدمات یک موسسه مهاجرتی معتبر

با ویزای جاب سیکر، متقاضی یک اقامت به مدت محدود دریافت کرده و می‌تواند در این مدت به جستجوی کار پرداخته و استخدام شود. اما ویزای جاب آفر آلمان زمانی صادر می‌شود که متقاضی از یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری داشته باشد. با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری در این باره به دست آورید؛ بنابراین بهتر است که برای این هدف به موسسه مهاجرت با ما مراجعه کنید.

بهترین موسسه مهاجرتی برای مهاجرت به کشور کانادا

کشور کانادا یکی دیگر از مقصدهای مهاجرتی برای کار و تحصیل است که به کمک بهترین موسسه مهاجرتی می‌توان با این اهداف به کانادا سفر کرد. سالانه متقاضیان زیادی از سراسر دنیا به کانادا مهاجرت کرده و مشغول به کار یا تحصیل می‌شوند. سیستم و امکانات آموزشی در کانادا کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به نرخ پایین بیکاری، این کشور دارای فرصت‌های شغلی بسیاری است. با مراجعه به موسسه مهاجرت به ما می‌توانید راه‌های مهاجرت به کانادا را بشناسید و اطلاعات دقیقی به دست آورید. همچنین در تمام مراحل مهاجرت از خدمات مهاجرت با ما استفاده کنید.

اصلی‌ترین روش‌های مهاجرتی به کانادا تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری است. باید بدانید دانشگاه‌هایی مانند بریتیش کلمبیا و تورنتو که در کانادا قرار دارند از جمله بهترین دانشگاه‌های دنیا در جهانی رنکینگ QS به شمار می‌روند. از همین رو سالانه دانشجویان بین‌المللی زیادی برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. باید اشاره کرد به دلیل ثبات اقتصادی بالا و نرخ بیکاری پایین، کشور کانادا یکی از محبوب‌ترین مقصدها برای اخذ مهاجرت کاری به شمار می‌رود. از همین رو سرمایه‌گذاری در کشور کانادا می‌تواند سودآور باشد؛ چرا که این کشور اقتصاد بسیار قدرتمندی دارد.

ادامه تحصیل در کشور کانادا با خدمات یک موسسه مهاجرتی برتر

تحصیل در کشور کانادا از دوره مدرسه تا مقطع دانشگاهی دکترا برای مهاجران بین‌المللی امکان‌پذیر است. با توجه به این که کشور کانادا دارای دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی بوده، تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های این کشور به هر دو زبان امکان‌پذیر خواهد بود. باید اشاره کرد که تسلط به این دو زبان برای دانش‌آموزان بین‌المللی ضروری نیست؛ چرا که در تحصیلات مدرسه این دو زبان را آموزش می‌بینند. شما با مراجعه به موسسه مهاجرت با ما که بهترین موسسه مهاجرتی در ایران است، اطلاعات دقیق‌تری درباره تحصیل در کانادا به دست آورید.

پس از تحصیلات مدرسه، دانش‌آموزان باید تحصیل در کالج یا دانشگاه را انتخاب کنند. معمولا دوره کالج دانشجویان را برای ورود مستقیم به بازار و تحصیل در دانشگاه آماده می‌کند. تحصیل در کالج‌های کانادا به نوعی مشابه دوره‌های آوسبیلدونگ آلمان است. باید اشاره کرد که در کالج‌های کانادا مقطع کارشناسی نیز ارائه می‌شود. اما با ورود به دانشگاه‌های کانادا شما می‌توانید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز تحصیل کنید. طول دوره مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های کانادا معمولا بین سه تا چهار سال بوده و نیازمند مدرک آیلتس با حداقل نمره 6 است. همچنین متقاضیان باید سوابق تحصیل خود مانند مدرک دیپلم را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند.

مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های کانادا به دو صورت تدریس و تحقیق ارائه می‌شود. این دوره بین یک تا دو سال طول می‌کشد و نیازمند ارائه مدرک دیپلم 12ساله، لیسانس و آیلتس با حداقل نمره 6 تا 6.5 است. تحصیل مقطع دکترا در کشور کانادا حدودا بین چهار تا شش سال طول خواهد کشید. لازم به ذکر است که برای تحصیل این دوره باید مدرک آیلتس با حداقل نمره 7 داشته باشید و انگیزه‌نامه، توصیه‌نامه و سوابق تحصیلی را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید و یک سوپروایزر انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت به کانادا برای ورود به بازار کار به کمک بهترین موسسه مهاجرتی

کشور کانادا به دلیل داشتن ثبات اقتصادی و نرخ پایین بیکاری یکی از بهترین کشورها برای ورود به بازار کار به شما می‌رود. جالب است بدانید که در کشور کانادا می‌توان هم با مدرک دانشگاهی و هم بدون مدرک دانشگاهی پیشنهاد کار دریافت کرد. اخذ اقامت کاری کشور کانادا به دو روش ویزای جاب آفر و تخصص (Skill Worker) امکان‌پذیر است. باید اشاره کرد که با اخذ ویزای جاب آفر، شما از ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت خواهید کرد. شما با کمک بهترین موسسه مهاجرتی می‌توانید برای اخذ اقامت کاری کانادا اقدام کرده و بدون مشکل به کانادا سفر کنید. لازم به ذکر است که مهاجرت با ما در تمام مراحل اخذ ویزا همراه شما خواهد بود.

برای اخذ ویزای جاب آفر باید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد کاری داشته باشید. با دریافت پیشنهاد و ارائه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای می‌توانید به کشور کانادا سفر کرده و با کارفرما قرارداد کاری امضا کنید. با امضای این قرارداد و ارائه آن به اداره مهاجرت کانادا شما اقامت دائم این کشور را دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به این کشور ببرید. برای مهاجرت به روش اسکیل ورکر باید از طریق اکسپرس اینتری (Express Entry) اقدام کنید. باید اشاره کرد که با مهاجرت به روش اسکیل ورکر شما از ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت خواهید کرد که در سه مرحله انجام خواهد شد.

مهاجرت به کانادا برای ورود به بازار کار به کمک بهترین موسسه مهاجرتی

در مرحله اول ارائه مدرک دانشگاهی، مدرک آیلتس با نمره 6، تمکن مالی و قرار گرفتن در مشاغل سطوح صفر، A و B در کانادا ضروری هستند. مرحله دوم به امتیازبندی سطح تسلط به زبان انگلیسی و فرانسوی مربوط می‌شود. در مرحله سوم متقاضی باید برای اخذ اقامت همسر و فرزندان زیر 18 سال خود امتیازات خود را به حد کافی برساند.

مهاجرت به کشور فرانسه با استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی

کشور فرانسه که در اروپای غربی واقع شده، به همراه برخی از همسایه‌های خود یعنی آلمان، ایتالیا و اسپانیا، در میان صنعتی‌ترین کشورهای اروپا و جهان قرار دارد. همچنین فرانسه یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای اروپا به شمار می‌رود. فرانسه از جمله کشورهایی است که سالانه مهاجران زیادی برای کار و تحصیل را از سراسر دنیا می‌پذیرد. کشور فرانسه به دلیل داشتن امکانات آموزشی باکیفیت و بازار کار عالی در میان متقاضیان مهاجرت محبوبیت پیدا کرده است.

شما با مراجعه به بهترین موسسه مهاجرتی می‌توانید برای مهاجرت کاری یا تحصیلی به فرانسه مشاوره دریافت کنید. برای این کار بهتر است که با موسسه مهاجرت با ما تماس بگیرید تا از مشاوره‌های رایگان بهره‌مند شوید. شما با روش‌های مختلف مهاجرتی مانند ویزای تحصیلی و کاری می‌توانید اقامت کشور فرانسه را دریافت کنید. برای اخذ اقامت فرانسه بهترین کار مشورت با بهترین موسسه مهاجرتی است.

ادامه تحصیل در کشور فرانسه به کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر

شما به کمک بهترین موسسه مهاجرتی ایران، یعنی موسسه مهاجرت با ما، برای ادامه تحصیل در فرانسه اقدام کنید. کشور فرانسه دارای دانشگاه‌های سطح جهانی است که برخی از آن‌ها شامل دانشگاه‌های PSL، پلی‌تکنیک پاریس، سوربن و پاریس ساکلی می‌شوند. برای تحصیل مقطع کارشناسی در کشور فرانسه باید مدارک تحصیلات مدرسه یعنی دیپلم 12ساله و مدرک زبان فرانسوی سطح B2 خود را ارائه دهید.

دانشجویان مقطع کارشناسی در فرانسه اجازه 20 ساعت کار هفتگی به صورت پاره‌وقت را دارند. در صورتی که سطح زبان شما پایین‌تر از B2 باشد، قبل از ورود به دانشگاه‌های این کشور باید در یک دوره آموزش زبان فرانسوی شرکت کنید. حتی امکان اخذ پذیرش از طریق دوره آموزش زبان فرانسوی وجود دارد. تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در کشور فرانسه به دو زبان انگلیسی و فرانسوی انجام خواهد شد. در واقع شما می‌توانید در هنگام ورود به این مقطع زبان تحصیل خود را انتخاب کنید. دانشجویان این مقطع نیز می‌توانند به صورت پاره‌وقت 20 ساعت در هفته کار کنند. لازم به ذکر است که در صورت انتخاب زبان انگلیسی، باید مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 6.5 داشته باشید.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی به فرانسه

شما باید سوابق تحصیل خود مانند مدرک دیپلم و کارشناسی را ارائه دهید. تحصیل مقطع دکترا در فرانسه نیازمند انتخاب یک سوپروایزر است؛ چرا که برای تحصیل این مقطع به تاییدیه سوپروایزر نیاز خواهید داشت. همچنین باید مدارک تحصیلی مانند دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس به همراه مدرک آیلتس با حداقل نمره 7 را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید. لازم به ذکر است که باید یک انگیزه‌نامه قوی و چند مقاله پژوهشی بین‌المللی بنویسید و به دانشگاه مورد نظر ارسال کنید. به این ترتیب شانس اخذ پذیرش شما افزایش پیدا می‌کند. برای آگاهی بیشتر از شرایط تحصیل در فرانسه باید بهترین موسسه مهاجرتی را انتخاب کرده تا مراحل اخذ اقامت تحصیلی را بدون مشکل طی کنید.

اخذ اقامت کاری کشور فرانسه با خدمات بهترین موسسه مهاجرتی

فرانسه که در میان کشورهای صنعتی اروپا قرار دارد، یکی از بهترین مقصدها برای مهاجرت کاری به شمار می‌رود. چرا که این کشور با کمبود نیروی کار متخصص روبه‌رو است. از همین رو فرصت شغلی در این کشور بسیار زیاد بوده و مهاجرت کاری به فرانسه می‌تواند یک گزینه عالی باشد. با مراجعه به موسسه مهاجرت با ما که بهترین موسسه مهاجرتی در سطح کشور است، می‌توانید اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری درباره مهاجرت به فرانسه کسب کنید.

تفاوتی که کشور فرانسه با آلمان دارد این است که دولت فرانسه ویزای جاب سیکر یا همان جستجوی کار را صادر نخواهد کرد. بنابراین شما باید نسبت به اخذ ویزای جاب آفر اقدام کنید. البته قبل از این کار باید از یک کارفرمای فرانسوی پیشنهاد کاری داشته باشید. لازم به ذکر است که کارفرمای فرانسوی باید صلاحیت استخدام شما را داشته باشد؛ یعنی، این کارفرما باید تست بازار کار فرانسه را انجام دهد.

اخذ اقامت کاری فرانسه با خدمات بهترین موسسه مهاجرتی

تست بازار کار به این معنی است که آگهی استخدامی یک شغل ابتدا به مدت سه ماه در فرانسه منتشر می‌شود. در صورتی که نیروی کار مناسب پیدا نشود، این آگهی به مدت سه ماه دیگر در کشورهای اتحادیه اروپا منتشر خواهد شد. اگر باز هم نیروی کار مناسب پیدا نشد، کارفرما اجازه دارد که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا نیروی کار استخدام کند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی در کشور یعنی موسسه مهاجرت با ما، بهترین کارفرمایان را پیدا کنید.

پس از دریافت پیشنهاد کار باید به دنبال اخذ ویزای کاری فرانسه باشید. باید بدانید که چند نوع ویزای کاری برای مهاجرت به فرانسه وجود دارد که شامل ویزای کاری بلندمدت، ویزای نیروی کار حقوق‌بگیر و ویزای راه‌اندازی کسب‌وکار می‌شوند. سومین مورد ربطی به پیشنهاد کاری نداشته و در واقع برای فردی صادر می‌شود که قصد راه‌اندازی یک کسب‌وکار در فرانسه را دارد.

نتیجه گیری

برای مهاجرت به هر کشوری حتما باید با یک موسسه مهاجرتی مشورت کنید تا از پیچیدگی‌ها و شرایط مهاجرت به کشورهای مورد نظر آگاهی پیدا کنید. موسسه مهاجرت با ما گزینه‌ای برتر برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در سطح کشور است. شما با مراجعه به وب‌سایت موسسه می‌توانید با ما تماس بگیرید و درباره هر نوع روش مهاجرتی مشاوره دریافت کنید. ما در این موسسه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید انواع ویزاهای تحصیلی و کاری را دریافت کنید و به راحتی در کشور مورد نظر خود به تحصیل یا کار بپردازید. ما همچنین بهترین کشورها را برای سرمایه‌گذاری به شما معرفی خواهیم کرد. بنابراین اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، همین حالا با موسسه ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

موسسات مهاجرتی میبایست مشاورین حرفه ای و صادق داشته باشند و اطلاعات مناسبی را در اختیار متقاضی قرار دهند همچنین باید در تمامی مراحل فرآیند مهاجرت در کنار متقاضی باشند.

 • سابقه و تجربه کاری موفق
 • معتبر و قانونی بودن
 • داشتن وبسایت رسمی
 • ارتباط داشتن باکلای مهاجرتی بین المللی 
 • پشتیبانی 24ساعته
 • داشتن کادر مجرب و دفترمرکزی
 • ارائه سریع خدمات

زمانی که متقاضی از یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری دریافت کند ویزای جاب آفر به متقاضی تعلق پیدا میکند.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن