مشاوره رایگان

02128111107

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. یکی از کشورهای اروپایی که هر سال متقاضیان بسیار زیادی از سراسر دنیا برای مهاجرت به آن درخواست می‌دهند، کشور آلمان است. این کشور یکی از قطب‌های صنعتی و اقتصادی اروپا و دنیا به شمار می‌رود و مقصدی ایده‌آل برای متقاضیان تحصیل و کار است. چرا که تحصیل در موسسات آموزشی دولتی این کشور رایگان است و شرایط اقتصادی بسیار خوبی برای کار و سرمایه‌گذاری در آلمان وجود دارد. مهاجرت به آلمان فرایند نسبتا پیچیده‌ای دارد؛ به همین دلیل لازم است که در این فرایند از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید. شاید بپرسید که وکیل چگونه می‌تواند در فرایند مهاجرت به آلمان کمک کند؟ با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ داده و با خدمات بهترین وکیل مهاجرت با آلمان آشنا شویم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان چگونه به متقاضیان کمک می‌کند؟

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان در واقع در زمینه حقوق بین‌الملل تخصص دارد و دارای دانش کاملی در زمینه روش‌های مهاجرت به این کشور است. به دلیل آشنایی کافی با فرایند مهاجرت به آلمان، وکیل مهاجرتی در تمام مراحل این فرایند متقاضیان را همراهی خواهد کرد. به این ترتیب متقاضیان می‌توانند به شکل موفقیت‌آمیزی این مراحل را طی کنند. اولین کاری که وکیل مهاجرتی در کمک به متقاضی برای مهاجرت به آلمان انجام می‌دهد، دریافت اطلاعات از متقاضی است. در واقع وکیل ابتدا هدف متقاضی از مهاجرت به آلمان را جویا می‌شود تا بهترین روش مهاجرتی را برای او انتخاب کند.

سایر خدمات بهترین وکیل مهاجرت به آلمان شامل موارد زیر می‌شود:

 • اخذ انواع ویزاهای آلمان: فرایند اخذ ویزا نیازمند آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز آن است. وکیل مهاجرتی می‌تواند این اطلاعات را به متقاضی داده و برخی از امور مربوط به سفارتخانه و اداره مهاجرت انجام دهد
 • انتخاب موسسه آموزشی: وکیل مهاجرتی می‌تواند با توجه شرایط متقاضیانی که قصد تحصیل در آلمان را دارند، بهترین موسسه آموزشی را برای موکل خود انتخاب کند
 • انجام فرایند کاریابی: متقاضیانی که می‌خواهند از طریق کار به آلمان مهاجرت کنند، می‌توانند در زمینه کاریابی و نوشتن رزومه از وکیل مهاجرتی کمک بگیرند
 • انتخاب روش سرمایه‌گذاری: وکیل مهاجرتی با توجه به میزان سرمایه متقاضی، بهترین روش برای سرمایه‌گذاری در آلمان را برای متقاضی انتخاب خواهد کرد
 • ارائه مشاوره در زمینه ازدواج با تبعه آلمانی: اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج با تبعه آلمانی فرایند پیچیده‌ای دارد. وکیل مهاجرتی می‌تواند اطلاعات کافی در این زمینه به متقاضی بدهد
 • ارائه مشاوره در زمینه تولد فرزند در آلمان: اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد فرزند قوانین خاص خود را دارد که متقاضی برای آگاهی از آن‌ها می‌تواند از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرد

خدمات یک وکیل مهاجرتی مجرب در انتخاب روش‌های مهاجرت به آلمان

با روش‌های مختلفی می‌توان به آلمان مهاجرت کرد که برای انتخاب هر کدام باید اهداف خود را مشخص کرده و با یک وکیل مهاجرتی در میان بگذارید. وکیل مهاجرتی هدف و شرایط شما را بررسی می‌کند و متناسب با آن‌ها بهترین روش مهاجرتی را به شما معرفی خواهد کرد. باید بدانید که هر یک از روش‌های مهاجرت به آلمان فرایند خاص خود را دارد و مدارک مورد نیاز برای هر کدام متفاوت هستند. از همین رو لازم است که حتما از بهترین وکیل مهاجرت به آلمان در این زمینه کمک بگیرید.

روش‌های رایج مهاجرت به آلمان شامل موارد زیر می‌شوند:

 • مهاجرت تحصیلی
 • شرکت در دوره آوسبیلدونگ
 • کاریابی در آلمان
 • سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی
 • ازدواج با تبعه آلمانی
 • تولد فرزند

ادامه تحصیل در آلمان با خدمات مشاوره بهترین وکیل مهاجرتی

کشور آلمان برای اینکه بتواند نیروی کار بیشتری را آموزش دهد، شرایط مناسبی را برای تحصیل در این کشور فراهم کرده است. در همین راستا، موسسات آموزشی دولتی در آلمان از افراد محصل شهریه دریافت نمی‌کنند. به همین دلیل تقاضا برای اخذ پذیرش تحصیلی از موسسات آموزشی آلمان روزبه‌روز در حال افزایش است.

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان دانش کافی در زمینه فرایند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی آلمان دارد. او می‌تواند این اطلاعات را به متقاضیان بدهد و با دادن مشاوره و انجام امور مهاجرتی مربوط به اخذ ویزای تحصیلی، متقاضیان را همراهی کند. در طی مشاوره دادن به متقاضی، وکیل مهاجرتی توضیحاتی درباره سیستم آموزشی کشور آلمان داده و شرایط تحصیل در مقاطع تحصیلی مختلف را شرح می‌دهد.

نقش یک وکیل مهاجرتی ایده‌آل در فرایند اخذ پذیرش از مدارس آلمان

دانش‌آموزان در آلمان از سن شش‌سالگی تحصیلات مدرسه خود را آغاز می‌کنند و تا سن 18 سالگی در مدرسه به تحصیل می‌پردازند. پس از مشورت با بهترین وکیل مهاجرت به آلمان متوجه می‌شوید که مدارس آلمان شامل سه مقطع تحصیلی دبستان، متوسطه و دبیرستان می‌شود. مقطع دبستان در شش سال تحصیلی و مقاطع متوسطه و دبیرستان هر کدام در سه سال تحصیلی ارائه خواهند شد. دانش‌آموزان در مقطع دبستان دروس عمومی مانند ریاضیات، جغرافیا، علوم و زبان خارجی را می‌گذرانند.

در مقطع متوسطه، دانش‌آموزان توسط معلمان خود استعدادیابی می‌شوند تا بتوانند در مقطع دبیرستان متناسب با استعدادهای خود رشته تحصیلی را انتخاب کنند. نهایتا دانش‌آموزان در مقطع دبیرستان، تحصیلات مدرسه خود را به پایان می‌رسانند. تحصیل در مدارس دولتی آلمان رایگان است، اما دانش‌آموزانی که در مدارس خصوصی ثبت نام می‌کنند، باید شهریه بپردازند. برای اخذ پذیرش از مدارس آلمان بهتر است که از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید تا اطلاعات کافی برای انجام این فرایند داشته باشید.

تحصیل مقطع کارشناسی در آلمان با استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای

مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های کشور آلمان یک دوره چهارساله است که شامل 180 تا 240 واحد درسی می‌شود. برای اخذ پذیرش در این دوره لازم است که رزومه تحصیلی و مدارک هویتی خود را ارائه دهید. بهترین وکیل مهاجرت به آلمان می‌تواند اطلاعات کاملی در زمینه شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در این مقطع به شما بدهد.

برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه‌های آلمان لازم است که مدرک دیپلم خود را به همراه ریز نمرات آن برای دانشگاه ارسال کنید. همچنین باید مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 6 خود را ارائه دهید. برای آگاهی از هزینه‌های زندگی دانشجویی و تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی آلمان بهتر است از یک وکیل مهاجرتی مشاوره بگیرید. شما می‌توانید برای استخدام یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای به موسسه مهاجرت با ما مراجعه کنید. موسسه مهاجرت با ما بهترین وکلای مهاجرتی را به شما معرفی خواهد کرد.

اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آلمان به کمک بهترین وکیل مهاجرتی

اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آلمان را دارید، حتما با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید. چرا که فرایند اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های آلمان و ویزای تحصیلی برای این مقطع پیچیدگی‌های خاصی دارد. بهترین وکیل مهاجرت به آلمان با این پیچدگی‌ها آشنایی دارد و می‌تواند با دادن مشاوره و ارائه ترفندهایی شانس اخذ پذیرش شما را افزایش دهد. باید بدانید که مقطع کارشناسی ارشد در آلمان یک دوره دوساله است که شامل 120 واحد درسی می‌شود

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد در آلمان لازم است که مدرک دیپلم و لیسانس خود را به همراه ریز نمرات آن‌ها به دانشگاه مورد نظر خود ارائه دهید. باید اشاره کرد که مدارک شما باید به زبان آلمانی یا انگلیسی ترجمه شده باشند. همچنین باید مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 6.5 خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید. پس از مشورت با وکیل مهاجرتی متوجه خواهید شد که نوشتن یک انگیزه‌نامه قوی شما شانس بیشتری برای اخذ پذیرش خواهید داشت. همچنین داشتن نمرات بالا در مقطع کارشناسی در اخذ سریع‌تر پذیرش از دانشگاه‌های آلمان تاثیر بسیار زیادی دارد.

خدمات یک وکیل مهاجرتی برتر در تحصیل مقطع دکترا در کشور آلمان

مقطع دکترا در کشور آلمان یک دوره تحصیلی سه تا پنج‌ساله است که دانشجویان در این مدت 180 تا 240 واحد درسی را پاس می‌کنند. فرایند اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آلمان در مقطع دکترا دشوار و پیچیده است؛ به همین دلیل حتما باید این فرایند را زیر نظر یک وکیل مهاجرتی برتر انجام دهید. برای ورود به این مقطع باید یک رزومه تحصیلی بسیار قوی داشته باشید؛ یعنی لازم است که نمرات شما در مدارک دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس بالا باشد. شما باید این مدارک را به صورت ترجمه شده و همراه با ریز نمرات برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید. لازم به ذکر است که مدرک زبان آیلتس شما برای این مقطع باید حداقل 7 باشد.

گذری به تاریخچه کشور قطر

شرکت در دوره آوسبیلدونگ با همکاری بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

یک روش ویژه برای مهاجرت به آلمان شرکت در دوره کارآموزی این کشور معروف به آوسبیلدونگ است. این دوره در واقع یک مقطع تحصیلی کوتاه‌مدت به شمار می‌رود که به‌منظور کسب آمادگی برای ورود به بازار کار طراحی شده است. دوره کارآموزی آلمان به دو صورت آوسبیلدونگ مدرسه‌ای و آوسبیلدونگ دوگانه ارائه می‌شود. باید بدانید که هر دو نوع دوره کارآموزی دارای دو بخش تئوری و عملی هستند.

کارآموزان نیمی از دوره آوسبیلدونگ دوگانه را به صورت عملی و نیمی دیگر را به صورت تئوری می‌گذرانند. اما در آوسبیلدونگ مدرسه‌ای، بیشتر دوره به صورت تئوری برگزار می‌شود. شما می‌توانید با بهترین وکیل مهاجرت به آلمان درباره این روش مهاجرتی مشورت کنید. به این ترتیب اگر تصمیم به مهاجرت از این طریق گرفتید، وکیل مهاجرتی هنگام ثبت نام در این دوره به شما کمک می‌کند.

مقاله پیشنهادی ——-> اوسبیلدونگ آلمان

کاریابی در آلمان و اخذ اقامت کاری این کشور به کمک وکیل مهاجرتی

با توجه به اینکه آلمان از نظر اقتصادی یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا به شمار می‌رود، متقاضیان زیادی برای کار در آلمان درخواست می‌دهند. ثبات بالای اقتصادی در آلمان باعث شده تا میزان درآمد در این کشور بالا باشد و شاغلین زندگی بسیار باکیفیتی را تجربه کنند. برای اخذ ویزای کار آلمان لازم است که ابتدا در این کشور کار پیدا کنید.

پس از مشورت با بهترین وکیل مهاجرت به آلمان متوجه خواهید شد که به دو روش می‌توان در آلمان کار پیدا کرد. روش اول اخذ ویزای جستجوی کار و روش دوم دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آلمانی است. شما با اخذ ویزای کار آلمان، یک اقامت موقت کوتاه‌مدت برای حضور در آلمان و پیدا کردن کار دریافت می‌کنید. پس از تنظیم قرارداد کاری، شما تا پایان اعتبار قرارداد کاری خود، اقامت موقت کاری آلمان را دریافت خواهید کرد. در روش پیشنهاد کاری لازم است که کارفرمای شما حتما تابعیت آلمان را داشته باشد. برای دریافت پیشنهاد کاری باید به موسسات یا وب‌سایت‌های کاریابی در آلمان مراجعه کرده یا روزنامه‌های این کشور را بررسی کنید.

خدمات یک وکیل مهاجرتی ایده‌آل در زمینه سرمایه‌گذاری در آلمان

بسیاری از متقاضیان به جای کاریابی در آلمان تلاش می‌کنند که در این کشور به صورت مستقل فعالیت اقتصادی داشته باشند. این متقاضیان معمولا سرمایه مناسبی برای سرمایه‌گذاری در آلمان دارند. اما نکته مهم در این زمینه روش مناسب سرمایه‌گذاری در این کشور است. برای آگاهی از این روش‌های باید با یک وکیل مهاجرتی صحبت کنید.

روش‌های رایج سرمایه‌گذاری در کشور آلمان عبارتند از:

 • خرید ملک
 • ثبت شرکت
 • کارآفرینی
 • خرید اوراق قرضه
 • خرید فرانچایز

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان با فرایند هر یک از روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور آشنایی کامل دارد. بنابراین قبل از اقدام به هرگونه فعالیت اقتصادی در آلمان، ابتدا به وکیل مهاجرتی خود اطلاع دهید که چه میزان سرمایه دارید و هدف شما از سرمایه‌گذاری چیست. وکیل با توجه به این موارد بهترین روش را برای شما انتخاب می‌کند. برای مثال، خرید ملک برای اخذ اقامت آلمان گزینه مناسبی نیست. چرا که برای خرید ملک در آلمان باید به یک روش دیگر اقامت این کشور را دریافت کنید. بهترین گزینه‌ها برای اخذ اقامت، ثبت شرکت و خرید فرانچایز هستند. شما می‌توانید از موسسه مهاجرت با ما بهترین وکلای مهاجرتی را استخدام کنید تا در فرایند سرمایه‌گذاری در آلمان همراه شما باشند و مشاوره دهند.

مقاله پیشنهادی ——-> بهترین وکیل مهاجرتی 

اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج و تولد فرزند با همکاری وکیل مهاجرتی

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به آلمان که وکیل مهاجرتی می‌تواند طول فرایند آن به متقاضی کمک کند، ازدواج با تبعه آلمانی است. در این روش متقاضی باید با فردی که تابعیت آلمانی دارد ازدواج کرده و واقعی بودن ازدواج خود را ثابت کند. یعنی باید به دولت آلمان نشان دهد که تنها به‌منظور اخذ تابعیت، با تبعه آلمانی ازدواج نکرده است.

از طرفی دیگر، تبعه آلمانی باید ثابت کند که می‌تواند هزینه‌های زندگی متقاضی در آلمان را پوشش دهد. اثبات صوری نبودن ازدواج و توانایی مالی تبعه آلمانی کار دشواری است؛ بنابراین بهتر است که متقاضی و همسرش در این زمینه از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرند. این وکیل دانش کاملی از روش‌های اثبات این موضوعات دارد و می‌تواند با انتقال این دانش به متقاضی و همسرش، آن‌ها را در این امر همراهی کند.

تولد فرزند یکی دیگر از روش‌های اخذ تابعیت آلمان به شمار می‌رود که وکیل مهاجرتی می‌تواند درباره آن اطلاعات مفیدی به متقاضیان بدهد. باید بدانید که کشور آلمان طبق قانون خون به فرزندان متولد شده تابعیت می‌دهد. یعنی یکی از والدین کودک متولد شده باید تابعیت آلمانی داشته باشد تا او بتواند تابعیت آلمان را دریافت کند. بهترین وکیل مهاجرت به آلمان از تمام قوانین ازدواج و تولد فرزند در این کشور آگاهی دارد؛ بنابراین برای اخذ تابعیت آلمان به این روش حتما از چنین وکیلی کمک بگیرید.

گذری به تاریخچه کشور قطر

نتیجه گیری

مهاجرت به آلمان مانند سایر کشورها قوانین خاص خود را دارد؛ بنابراین قبل از اقدام به مهاجرت باید اطلاع کافی از قوانین کشور آلمان داشته باشید. بهترین روش برای به دست آوردن این اطلاعات مراجعه به یک وکیل مهاجرتی است. مجموعه مهاجرت با ما به عنوان یک موسسه مهاجرتی شناخته‌شده و باسابقه، مرجعی برتر برای استخدام وکیل مهاجرتی به شمار می‌رود. شما می‌توانید در موسسه ما بهترین وکیل مهاجرت به آلمان را استخدام کنید تا بدون مشکل امور مهاجرتی خود را انجام دهید.

سوالات متداول

بله. اخذ تابعیت آلمان به این دو روش قوانین خاصی دارد که وکیل مهاجرتی با آن‌ها آشنا است و می‌تواند به شما کمک کند.

بله. بهتر است که امور اداری مهاجرت به آلمان در سفارتخانه و اداره مهاجرت را وکیل مهاجرتی انجام دهد. چرا که این وکیل با پیچیدگی‌ها و فرایند انجام این امور آشنایی کامل دارد.

برای استخدام بهترین وکیل مهاجرت به آلمان می‌توانید به موسسه مهاجرت با ما مراجعه کنید.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن