مشاوره رایگان

02128111107

بهترین وکیل مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرتی مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. مهاجرت به هر کشوری باید طبق شرایط و قوانین همان کشور انجام شود. بنابراین لازم است که متقاضیان مهاجرت با قوانین و شرایط کشور مورد نظر خود آشنایی داشته باشند. با داشتن اطلاعات کافی از مقصد مورد نظر، متقاضیان با توجه به شرایط و اهداف خود منطقی‌ترین تصمیم را خواهند گرفت. متقاضیان برای دریافت این اطلاعات باید به یک موسسه مهاجرتی مراجعه کرده و با یک وکیل مشورت کنند. چرا که وکلای مهاجرتی اطلاعات دقیقی از شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف دارند. این وکلا می‌توانند در تمام مراحل مهاجرت متقاضیان را همراهی کرده و به آن‌ها مشاوره بدهند. با ما همراه باشید تا به بررسی مسئولیت‌ها و خصوصیات بهترین وکیل مهاجرتی بپردازیم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

بهترین وکیل مهاجرتی چه خصوصیاتی دارد؟

وکیل مهاجرتی در واقع شخصی است که در طول فرایند مهاجرت، وکالت متقاضی را بر عهده دارد. وکیل با امور اداری مهاجرت آشنایی کافی دارد که شامل اقدامات لازم در سفارتخانه‌ها و قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف می‌شوند. بنابراین بهتر است که متقاضیان مهاجرت حتما از مشاوره یک وکیل در زمینه مهاجرت استفاده کنند تا بتوانند تمام مراحل این فرایند را بدون مشکل پشت سر بگذراند.

در واقع بهترین وکیل مهاجرتی می‌تواند آینده مهاجرتی شما را تعیین کرده و نقشی اساسی در این فرایند ایفا کند. باید بدانید که بهترین وکیل مهاجرتی فردی است که در رشته حقوق بین‌الملل تحصیل کرده باشد. چرا که این افراد با تمام فرایندها اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها، ویزاهای کاری و روش‌های سرمایه‌گذاری آشنایی دارند. همچنین آن‌ها می‌توانند در زمینه‌های ازدواج با تبعه خارجی و تولد فرزند در خارج از کشور به متقاضیان مشاوره دهند.

بهترین وکیل مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرتی چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

وظایف بهترین وکیل مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرتی اطلاعات دقیق و کافی از انواع روش‌های مهاجرتی دارد و می‌تواند با توجه به نیازهای متقاضی، اطلاعات لازم را به او منتقل کند. در واقع یک وکیل مهاجرتی برتر باید به موکل خود کمک کند تا فرایند مهاجرت را به شکل موفقیت‌آمیزی طی کند. در همین راستا وکیل مهاجرتی طیف خدمات گسترده‌ای خواهد داشت که باید در همه آن‌ها دانش و مهارت کافی داشته باشد.

از جمله خدمات بهترین وکیل مهاجرتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتخاب مقصد مهاجرتی: یک وکیل مهاجرتی برتر باید شرایط و اهداف موکل خود را بررسی کرده و متناسب با شرایط و نیازهای او بهترین مقصدهای مهاجرتی را معرفی کند
  • انتخاب روش مهاجرتی: متقاضی باید هدف خود از مهاجرت را مشخص کرده و با وکیل خود در میان بگذارد. سپس وکیل مهاجرتی با توجه هدف موکل خود بهترین رو‌ش‌های مهاجرتی را برای او انتخاب خواهد کرد
  • ارائه اطلاعات درباره قوانین مهاجرتی: بهترین وکیل مهاجرتی باید درباره تمام جوانب مهاجرت به خارج از کشور اطلاعات داشته باشد. از جمل این جوانب می‌توان به قوانین اخذ انواع ویزاها و مدارک مورد نیاز آن‌ها اشاره کرد. وکیل مهاجرتی باید تمام این اطلاعات را در اختیار موکل خود قرار دهد
  • انجام امور اداری مهاجرت: در بسیاری از موارد امور اداری مهاجرت به خارج کشور پیچیده بوده و نیازمند داشتن اطلاعات کافی درباره فرایند این امور هستند. به دلیل اینکه یک وکیل مهاجرتی برتر اطلاعات و دانش کافی در این زمینه دارد، می‌تواند به جای موکل خود امور مربوط به سفارتخانه‌ها و ادارات مهاجرت را انجام دهد

مقاله پیشنهادی ——-> بهترین موسسه مهاجرتی

مهاجرت به آلمان با استفاده از خدمات بهترین وکیل مهاجرتی

کشور آلمان یکی از محبوب‌ترین مقصدهای مهاجرتی در دنیا به شمار می‌رود. چرا که این کشور دارای ثبات اقتصادی و امنیت شغلی است؛ همچنین شرایط تحصیل رایگان در این کشور وجود دارد. به همین دلیل کشور آلمان یکی از بهترین مقصدها برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل یا کار در خارج از کشور را دارند. البته مهاجرت به آلمان شرایط ویژه‌ای دارد که برای آگاهی از آن‌ها لازم است با یک وکیل مهاجرتی برتر مشورت کنید.

در واقع بهترین وکیل مهاجرتی می‌تواند اطلاعات کافی از قوانین کشور آلمان برای پذیرش مهاجرین به شما بدهد. البته قبل از دریافت این اطلاعات لازم است که هدف خود از مهاجرت به آلمان را مشخص کنید. به این ترتیب با توجه به همان هدف، وکیل مهاجرتی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد.

رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به آلمان شامل موارد زیر می‌شوند:

  • ادامه تحصیل
  • مهاجرت کاری
  • سرمایه‌گذاری

نقش یک وکیل مهاجرتی برتر در فرایند مهاجرت تحصیل به آلمان

یک وکیل مهاجرتی برتر باید تمام اطلاعات لازم درباره تحصیل در آلمان را در اختیار شما قرار دهد. این اطلاعات می‌تواند مدارک مورد نیاز، هزینه‌ها و شرایط تحصیل در آلمان باشد. به عنوان مثال دانش‌آموزان در مدارس آلمان سه مقطع مختلف را می‌گذرانند. این مقاطع شامل دبستان، متوسطه و دبیرستان می‌شود. مقطع دبیرستان به مطالعات عمومی اختصاص دارد و در مقطع متوسطه دانش‌آموزان استعدادیابی می‌شوند. سپس در دبیرستان رشته تخصصی خود را انتخاب می‌کنند.

پس از تحصیلات مدرسه دو راه در پیش روی فارغ‌التحصیلان قرار دارد. راه اول شرکت در دوره کارآموزی آلمان معروف به آوسبیلدونگ بوده و راه دوم ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور است. آوسبیلدونگ آلمان به دو دوره مدرسه‌ای و دوگانه تقسیم می‌شود. این دوره‌ها در دو بخش تئوری و عملی ارائه خواهند شد. شما می‌توانید به کمک بهترین وکیل مهاجرتی از شرایط و مدارک مورد نیاز شرکت در این دوره کارآموزی آگاهی پیدا کنید.

ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور آلمان شامل سه مقطع تحصیل می‌شود. این مقاطع در واقع سه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا هستند. مقطع کارشناسی چهار سال، کارشناسی ارشد دو سال و دکترا بین سه تا پنج طول خواهد کشید. دانشجویان در مقطع کارشناسی باید 180 تا 240 واحد درسی، در مقطع کارشناسی ارشد 120 واحد درسی و در مقطع دکترا 180 واحد درسی را پاس کنند.

نکته مهمی که درباره تحصیل در آلمان وجود دارد این است که دانشگاه‌های دولتی این کشور از دانشجویان شهریه نمی‌گیرند. در واقع دانشجویان تنها هزینه زندگی خود در آلمان را تامین خواهند کرد. مهاجرت با ما به عنوان یک موسسه برتر مهاجرتی با معرفی بهترین وکیل مهاجرتی، اطلاعات کافی از میزان هزینه‌های زندگی در آلمان و شرایط تحصیل در این کشور را به شما خواهد داد. همچنین این وکیل می‌تواند در امور مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آلمان به شما کمک کند.

مهاجرت کاری به آلمان به کمک یک وکیل مهاجرتی

با توجه به اینکه آلمان یک کشور صنعتی و توسعه‌یافته است، شرایط اقتصادی بسیار خوبی دارد. به دلیل وجود صنایع مختلف در آلمان فرصت‌های شغلی در این کشور بسیار زیاد است. بهترین وکیل مهاجرتی باید شرایط اقتصادی کشور آلمان و مشاغل مورد نیاز این کشور را برای متقاضیان شرح دهد. همچنین باید روش‌های مهاجرت کاری به این کشور را معرفی کند. باید بدانید که مهاجرت کاری به آلمان به دو روش امکان‌پذیر است. این روش‌ها ویزای جاب سیکر و ویزای جاب آفر هستند. یک وکیل مهاجرتی برتر باید شرایط اخذ این دو نوع ویزا را به طور کامل برای متقاضی توضیح دهد. شما می‌توانید با مراجعه به موسسه مهاجرت با ما، بهترین وکیل مهاجرتی را استخدام کرده و از مشاوره او بهره بگیرید.

ویزای جاب سیکر در واقع مجوزی با اعتبار شش‌ماهه برای حضور در آلمان و جستجوی کار است. افرادی که قصد اخذ این ویزا را دارند باید دارای حداقل سه سال سابقه کار باشند و مدرک زبان آلمانی با حداقل سطح B1 خود را ارائه دهند. برای دریافت ویزای جاب آفر لازم است که یک کارفرمای دارای تابعیت آلمانی برای شما دعوت‌نامه همکاری ارسال کند. در کشورهای اتحادیه اروپا اولویت استخدامی با شهروندان این کشورها است؛ اما باید بدانید که در آلمان شرایط متفاوتی وجود دارد.

کشور آلمان هیچ‌گونه اولویتی برای استخدامی تعیین نکرده است. در واقع دولت آلمان سیاست جذب حداکثر نیروی کار ماهر از سراسر دنیا را دنبال می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که اولویت استخدامی در آلمان با افراد دارای تخصص و تحصیلات مرتبط با مشاغل است. پس از دریافت پیشنهاد کاری، شما باید مجوز کار در آلمان را دریافت کرده و در نهایت نسبت به اخذ ویزای کار آلمان اقدام کنید. بهترین وکیل مهاجرتی در تمام این مراحل همراه شما بوده و در انجام تمامی امور به شما کمک خواهد کرد.

سرمایه‌گذاری در آلمان با استفاده از خدمات بهترین وکیل مهاجرتی

کشور آلمان از نظر اقتصادی قدرت بسیار زیادی دارد و از این نظر یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا به شمار می‌رود. به همین دلیل سرمایه‌گذاری در این کشور به هر روشی قطعا سودآور خواهد بود. شما می‌توانید به کمک بهترین وکیل مهاجرتی با روش‌های سرمایه‌گذاری سودآور در آلمان آشنا شوید. در واقع وکیل با توجه به میزان بودجه و توانایی مالی شما برای فعالیت اقتصادی در آلمان، بهترین روش سرمایه‌گذاری را به شما معرفی خواهد کرد. رایج‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در آلمان خرید ملک و ثبت شرکت هستند. البته باید بدانید که با خرید ملک در آلمان امکان اخذ اقامت این کشور وجود ندارد. در واقع برای خرید ملک باید از قبل به آلمان مهاجرت کرده و اقامت این کشور را داشته باشید.

بهترین وکیل مهاجرتی تمام اطلاعات لازم برای خرید ملک در آلمان را به برای شما شرح می‌دهد. سپس با توجه به بودجه شما مشخص می‌کند که خرید ملک برای شما گزینه مناسبی است یا خیر. روش دیگر سرمایه‌گذاری در آلمان، ثبت شرکت است که شرایط خاصی مانند حداقل میزان سرمایه دارد. یک وکیل مهاجرتی برتر اطلاعات کافی در زمینه را در اختیار شما قرار می‌دهد. باید بدانید که برای انجام فرایند ثبت شرکت لازم است که بین 3000 تا 4000 یورو هزینه کنید. سپس برای راه‌اندازی شرکت و شروع فعالیت اقتصادی در آلمان باید سرمایه‌ای در حدود 25 هزار تا 30 هزار یورو داشته باشید.

روش‌های دیگری برای سرمایه‌گذاری در آلمان وجود دارد که یکی از آن‌ها خرید فرانچایز است. در این روش شما یک بیزینس آماده را خریداری کرده و به فعالیت اقتصادی می‌پردازید. در این روش دیگر نیازی به انجام مراحل ثبت شرکت نخواهد بود. شما می‌توانید برای سرمایه‌گذاری در آلمان به موسسه مهاجرت با ما مراجعه کرده و با استخدام بهترین وکیل مهاجرتی، یک سرمایه‌گذاری موفق در آلمان داشته باشید.

وکیل مهاجرت به آلمان

مهاجرت به فرانسه با کمک بهترین وکیل مهاجرتی

یکی دیگر از کشورهای اروپایی پرطرفدار در میان متقاضیان مهاجرت، کشور فرانسه است. باید بدانید که فرانسه نیز مانند آلمان یک کشور صنعتی بوده و از قدرت‌های اقتصادی اروپا به شمار می‌رود. شرایط کار و تحصیل در این کشور بسیار عالی است؛ چرا که هم فرصت‌های شغلی بسیار زیاد و هم سطح آموزش بسیار بالایی دارد. بهترین وکیل مهاجرتی با توجه به هدف شما از مهاجرت به فرانسه و شرایطی که دارید بهترین روش مهاجرتی را برای شما انتخاب خواهد کرد. باید بدانید که رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به فرانسه، ادامه تحصیل، مهاجرت کاری و سرمایه‌گذاری هستند.

ادامه تحصیل در فرانسه با دریافت مشاوره از یک وکیل مهاجرتی برتر

تحصیل در مدارس کشور فرانسه از سن شش‌سالگی آغاز شده و تا شانزده‌سالگی ادامه دارد. تحصیل در مدارس دولتی این کشور مانند آلمان رایگان است؛ اما دانش‌آموزان برای تحصیل مدارس بین‌المللی و خصوصی فرانسه باید شهریه بپردازند. تحصیلات مدرسه در فرانسه مانند آلمان به سه مقطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان تقسیم می‌شود. سیستم آموزش در مدارس فرانسه شباهت زیادی به کشور آلمان دارد. بهترین وکیل مهاجرتی با دانش کافی درباره تحصیل در مدارس فرانسه می‌تواند اطلاعات مفید در این زمینه به شما بدهد. برای استخدام چنین وکیلی بهتر است که به موسسه مهاجرت با ما به عنوان یکی از برترین موسسات مهاجرتی در ایران مراجعه کنید.

پس از تحصیلات مدرسه، فارغ‌التحصیلان می‌توانند در دانشگاه‌های فرانسه از مقطع کارشناسی تا دکترا به تحصیلات خود ادامه دهند. در مقطع کارشناسی، دانشجویان باید 180 واحد درسی را پاس کنند. تعداد واحدهای درسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‌های فرانسه 120 واحد و در مقطع دکترا  180 واحد درسی است.

برای تحصیل در هر مقطع لازم است که مدارک تحصیل مقاطع قبلی را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید. همچنین لازم است که به زبان فرانسوی یا انگلیسی مسلط باشید و مدرک آیلتس ارائه دهید. بهترین وکیل مهاجرتی تمام اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب دانشگاه و اخذ پذیرش را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین میزان هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور را برای شما شرح می‌دهد.

خدمات یک وکیل مهاجرتی برتر در زمینه مهاجرت کاری به فرانسه

فرانسه کشوری است صنعتی که یکی از قطب‌های اقتصادی اروپا به شمار می‌رود؛ از همین رو ثبات اقتصادی بالایی دارد. در نتیجه شاغلین در این کشور از امینت شغلی برخوردار هستند و میزان درآمد آنها مناسب است. بهترین وکیل مهاجرتی شما را با تمام شرایط کار در فرانسه و پیچیدگی‌های فرایند مهاجرت به این کشور آشنا می‌کند. تنها راه مهاجرت کاری به فرانسه، اخذ ویزای جاب آفر است؛ یعنی شما برای اشتغال در فرانسه باید از یک کارفرمای دارای تابعیت فرانسوی دعوت‌نامه همکاری دریافت کنید. البته برای طی کردن این فرایند، کارفرما باید تست بازار کار اروپا را پشت سر بگذارد.

تست بازار کار به این صورت است که کارفرما ابتدا باید آگهی استخدامی خود را به مدت سه ماه در فرانسه منتشر کرده و نیروی کار جذب کند. در صورتی که نیروی کار مناسب پیدا نشود، کارفرما باید آگهی را در سایر کشورهای اتحادیه اروپا به مدت سه ماه دیگر منتشر کرده تا نیروی کار پیدا شود. اگر باز هم نیروی کار مناسب پیدا نشد، کارفرما می‌تواند برای کارجویان خارج از اتحادیه اروپا دعوت‌نامه همکاری ارسال کند. در واقع اولویت استخدامی در فرانسه با شهروندان این کشور و کشورهای اتحادیه اروپا است. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است که به مهاجرت با ما مراجعه کنید تا بهترین وکیل مهاجرتی را استخدام کرده و از او مشاوره دریافت کنید.

سرمایه‌گذاری در فرانسه با استفاده از مشاوره بهترین وکیل مهاجرتی

سرمایه‌گذاری در کشورهای اروپایی همیشه مورد توجه سرمایه‌داران بوده است. روش‌های متنوعی مانند خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و خود حمایتی برای سرمایه‌گذاری در فرانسه وجود دارد. باید بدانید که برخلاف کشور آلمان، با خرید ملک در فرانسه امکان اخذ اقامت دائم این کشور وجود دارد. ثبت شرکت در فرانسه نیز به چند روش امکان‌پذیر است. شما می‌توانید شعبه شرکت خود در کشوری دیگر را داخل فرانسه ثبت کرده و راه‌اندازی کنید. همچنین می‌توانید یک کسب‌وکار جدید را در این کشور راه‌اندازی کرده و به فعالیت اقتصادی مشغول شوید.

شما این امکان را دارید یک بیزینس آماده را در فرانسه خریداری کرده و کارآفرین خود شوید. به این ترتیب دیگر لازم نیست که مراحل ثبت شرکت را انجام دهید. به طور کلی سرمایه‌گذاری در فرانسه به دلیل ثبات و قدرت اقتصادی این کشور می‌تواند بسیار سودآور باشد. بهترین وکیل مهاجرتی می‌تواند میزان سرمایه برای هر نوع سرمایه‌گذاری در فرانسه را برای شما توضیح دهد. سپس با توجه به میزان سرمایه شما مشخص می‌کند که چه نوع سرمایه‌گذاری برای شما در فرانسه سودآور خواهد بود.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت 

نتیجه گیری

متقاضیان مهاجرت قبل از شروع اقدامات مهاجرتی بهتر است اطلاعات کافی از کشور مقصد خود را کسب کنند. بهترین روش برای این کار استفاده از خدمات وکلای مهاجرتی است؛ چرا که این وکلا دانش کافی در زمینه قوانین و امور مهاجرتی دارند. در مجموعه مهاجرت با ما به عنوان یکی از برترین موسسات مهاجرتی در سطح کشور، برخی از بهترین وکلای مهاجرتی خدمات مشاوره را به شما ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توانید با مراجعه به موسسه ما بهترین وکیل مهاجرتی را استخدام کرده تا فرایند مهاجرت را به شکل موفقیت‌آمیزی طی کنید.

سوالات متداول

خدمات بهترین وکیل مهاجرتی شامل انتخاب مقصد مهاجرتی، انتخاب روش مهاجرتی، ارائه اطلاعات درباره قوانین مهاجرت و انجام امور اداری مهاجرت می‌شود.

مجموعه مهاجرت با ما یک موسسه مهاجرتی شناخته شده در ایران است که بهترین وکلای مهاجرتی را به متقاضیان معرفی می‌کند.

بله. یک وکیل مهاجرتی برتر باید در تمام زمینه‌های مهاجرتی دانش و اطلاعات کافی داشته باشد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن