مشاوره رایگان

02128111107

استارتاپ کانادا

استارتاپ کانادا

کانادا یکی از بهترین کشور های جهان با اقتصادی قدرتمند به جهت ایجاد کسب و کار است. اگر شما ایده های نوآورانه دارید و مایل به اجرا کردن آن در این کشور هستید، می توانید با راه اندازی یک استارتاپ به کانادا مهاجرت کنید. کانادا از کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را در این کشور داشته و کارآفرین هستند مورد استقبال قرار می دهد. راه اندازی یک استارتاپ ممکن است در ابتدا سخت به نظر برسد. اما شما با داشتن یک دید کلی از مسیر خود در رویای کارآفرین شدن در کانادا خواهید فهمید که این مسئله آنقدر ها هم دشوار نیست. استارتاپ کانادا فرصت بسیار خوبی برای شما که قصد مهاجرت به این کشور را دارید می باشد. با این حال، پیش از آنکه واجد دریافت ویزای استارتاپ کانادا باشید، بهتر است که با شرایط مهاجرت با این ویزا بیشتر آشنا شوید.

 

ما در این مقاله سعی کرده ایم، همه این مراحل را برای راه اندازی یک استارتاپ در کانادا به صورت دقیق به شما بیان کنیم. برای اطلاع از شرایط استارتاپ کانادا، روند درخواست راه اندازی استارتاپ در کانادا و سایر اطلاعاتی که باید پیش از درخواست ویزای استارتاپ کانادا را بدانید، ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

آنچه در این مقاله میخوانید :
استارتاپ کانادا فرصت بسیار خوبی برای شما که قصد مهاجرت به این کشور را دارید می باشد.

مراحل دریافت ویزای استارتاپ کانادا

کانادا کشوری است که به تمام کارآفرینانی که قصد داشته باشند به این کشور مهاجرت کنند، و کسب و کار خود را در این راه بیندازند استقبال می کند. شما نیز برای آنکه با راه اندازی استارتاپ خود به کانادا مهاجرت کنید باید در ابتدا این مراحل را پشت سر گذاشته باشید.

 

یک ایده خوب تجاری طراحی کنید

فرقی نمی کند که شما در ایران باشید و یا کانادا و یا هر جای دیگر، برای آنکه بخواهید استارتاپ خود را راه اندازی کنید، در ابتدا لازم است که یک ایده خوب در ذهنتان شکل گرفته باشد. بر مهارت های خود حساب باز کنید و در برابر موانع اطلاعات کافی را بدست آورید. نگاه کنید چه چیزی در حال حاضر در کانادا مورد توجه است. به دنبال راه هایی برای بهبود و یا ساخت یک چیز جدیدی برای مارکت کانادا باشید.

لازم به ذکر است که پیش از انجام هرگونه سرمایه گذاری و کارآفرینی در کانادا، در مورد زمان و هزینه ای که باید صرف کنید ایده خود را مورد اجرا قرار دهید.

 

طرح کسب و کار خود را بنویسید

نوشتن راهی است که شما می توانید کسب و کار خود را مورد آزمایش قرار دهید. ایده خود را به صورت منظم به یک طرح تجاری تبدیل کنید. این امر به شما این امکان را می دهد که همه چیز را در مورد صنعت، محصولات و بازار کسب و کار به طور کامل آنالیز کرده باشید.

داشتن یک طرح کسب و کار به شما این توانایی را می دهد تا بتوانید آن را نیز به سرمایه گذاران و وام دهندگان ارائه دهید.

هر کسی که قصد راه اندازی یک استارتاپ در کانادا را داشته باشد، باید پیش از راه اندازی آن، یک برنامه تجاری کامل را بر روی کاغذ طراحی کرده باشد.

با این حال، شما این امکان را خواهید داشت که در اوایل فرآیند کسب و کار خود، متوجه شوید که آیا اصلا ایده کسب و کارتان در کانادا می تواند مورد اجرا قرار گیرد و یا خیر.

 

برای کسب و کار خود نام انتخاب کنید

پس از آنکه شما طرح کسب و کار خود را طراحی کردید و آن را بر روی کاغذ آوردید، وقت آن رسیده که نام تجاری برای استارتاپ خود انتخاب کنید.

در کانادا تمام صاحبان مشاغل، باید هنگام نامگذاری، مسائل قانونی را حتما در نظر گرفته باشند. اکثر مشاغل در کانادا باید نام خود را در دولت کانادا به ثبت رسانده باشند.

لازم است که به یاد داشته باشید که از لحاظ بازاریابی، نامی که قصد انتخاب دارید باید با آنچه که شما قصد انجام دارید به گونه بصری جالب، مثبت و در ذهن مشتریان ماندگار باشد.

 

فرمت استارتاپ خود را انتخاب کنید

هنگامی که قصد دارید تجارتتان را در کانادا راه اندازی کنید، شما با سه شکل عمده و اصلی که شامل مالکیت مشاغل در کانادا می شود روبرو خواهید بود.

می توانید از میان مالکیت انحصاری، مشارکت و شرکت، ساختار تجاری خود را انتخاب کرده باشید.

چندین گزینه نیز در داخل این ساختارها وجود دارد، مانند شرکت تعاونی یا مشارکت محدود اما همه این ها زیر همان سه چتر، قرار می گیرند.

در مورد اینکه برای تجارت و استارتاپتان کدام ساختار مناسب می باشد تصمیم گیری کنید. تصمیم گیری شما می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. از مسئولیت های شما در هر کدام از ساختار ها گرفته تا کسر از مالیات که برای کسب و کار قرار می دهید، انتخابتان می تواند متغیر باشد.

 

منبع مالی استارتاپ خود را تامین کنید

بسیاری از کسانی که به کانادا برای راه اندازی کسب و کار و استارتاپ مهاجرت می کنند باید دارای منابع مالی کافی برای تأمین نیازهایشان باشند. بسیاری نیز هستند که به تزریق وجوهی از منابع معتبری نیاز دارند تا این امکان برای آنها فراهم باشد تا بتوانند استارتاپ خود را به کار بیاندازند.

شما در این مورد گزینه های بسیاری را برای بررسی خواهید داشت، از تامین مالی با وام گرفته تا تقسیم حقوق صاحبان سهام تا همچنین کمک های دولتی روش های گوناگونی برای تامین مالی خود خواهید داشت.

در همین زمینه تنها کاری که شما باید بکنید، این است که از تفاوت بین هر نوع تأمین مالی آگاه باشید و از تعهداتی که باید برای هریک از آنها بدهید مطمئن شوید.

 

مجوز راه اندازی استارتاپ در کانادا خود را بگیرید

در کانادا برای همه کسب و کارهای مجوز راه اندازی شاید ضروری نیست، اما بسیاری از مشاغل هستند که پیش از فعالیت باید به طور قانونی زیر نظر شهرداری مجوزهای لازم را کسب کنند.

شما نیز میتوانید درخواست این مجوز را به صورت اینترنتی از شهرداری محل مهاجرت خود درخواست کنید. اگر هم در شهری یا شهرکی هستید که وب سایت مشخصی ندارد، می توانید اطلاعات تماس سازمان های دولتی را به صورت آنلاین دریافت کرده و سپس با آنها در تماس باشید.

بسته به نوع استارتاپی که قصد دارید در کانادا راه اندازی کنید، ممکن است مجوزهای دیگری نیز از سازمان های دیگر مورد احتیاج باشد.

شما می توانید برای یافتن مجوزها و مدارکی که برای انجام تجارت خود در کانادا نیاز دارید، با کارشناسان ما در امور مهاجرت کانادا در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید. آنها به شما فهرستی مشخصی از مجوز های تجاری ممکن مورد نیاز را به شما ارائه می دهند.

 

 ثبت نام مالیاتی را انجام دهید

در کانادا شما باید پس از راه اندازی کسب و کار برای مالیات کالا و خدمات (GST) و مالیات فروش هماهنگ (HST)  که تنها مختص به چند استان است مالیات خود را پرداخت کنید.

به عنوان مثال، اگر شما قصد دارید که در کانادا به خدمات تاکسی و یا لیموزین نیز بپردازید باید برای GST/HST ثبت نام کرده و مالیات خود را پرداخت کنید.

 

اگر شما در یکی از ایالت های کانادا برای شروع کار درآمد چندانی نداشته باشید، باز هم در GST/HST  ثبت نام کنید، زیرا از این طریق دولت کانادا بیشتر در مورد خرید و فروش هایی که شما در ابتدای کار داشته اید، می تواند اطلاعات لازم را کسب کند.

در کانادا برخی از استان ها وجود دارند که مالیات فروش خود را با دولت فدرال هماهنگ نکرده اند که به این نوع مالیات GST  گفته می شود.

در آن استانها، شما باید برای پرداخت مالیات خود به صورت استانی ثبت نام کرده باشید.

اگر شما قصد دارید در استان های آلبرتا، مانیتوبا، بریتیش کلمبیا یا ساسکاچوان استارتاپ خود را آغاز کنید، لازم است که در مالیات بر فروش استان  (PST) ثبت نام کرده باشید.

اگر هم در استان کبک قصد فعالیت دارید، باید در مالیات بر فروش کبک (QST) مراحل لازم برای ثبت نام را سپری کرده باشید. 

 

کارمندان خود را مشخص کنید

برای هر چیزی که در کسب و کارتان در کانادا باید انجام دهید آماده شوید. هنگامی که قصد دارید که در کانادا یک کسب و کار جدید را آغاز کنید، ممکن است که استخدام کارکنانتان از مواردی باشد که کمتر به ذهن شما خطور می کند.

اما شما نمی دانید که چقدر زود این مسئله نیز برای شما فرا می رسد.

مطمئن شوید از نظر قانونی در کانادا برای استخدام کارمندان کار را درست انجام خواهید داد. این ها می تواند شامل در نظر گرفتن کسر حقوق، دستمزد، بیمه کار و اشتغال و پاداش کارمندان نیز بوده باشد.

 

بیمه های لازم را خریداری کنید

از نظر قانونی شما باید کارکنانتان را بیمه کنید. به غیر از این همچنین ممکن است که نیاز باشد که شما در موارد دیگر نیز به بیمه نیاز داشته باشید. در سیاست هایتان موارد گوناگونی را که شامل اموال، مسئولیت های کلی، خسارت در تجارت، و یا مواردی که ممکن است منجر به معلولیت شود را در نظر گرفته باشید.

مطمئن شوید که تمام این موارد را با نماینده بیمه و یا وکیلان در میان گذاشته اید. آنها برای شما مشخص می کنند که کدام یک می تواند برای کسب و کار شما مناسب تر باشد.

 

سوابق خود را مستقیماً تنظیم کنید

از اولین لحظه ای که استارتاپ خود را در کانادا آغاز کردید به باد داشته باشید که سوابق تجاری خود را که شامل دخل و خرج می شود ثبت کنید.

مواردی مانند حسابداری و پرداخت مالیات به سادگی انجام خواهد پذیرفت. در کانادا یک حساب بانکی تجاری جداگانه برای خود افتتاح کنید. سعی کنید که رسیدهای تجاری خود را حتما نگهداری و سازماندهی کرده باشید.

شما همچنین می توانید با استفاده از یک نرم افزار حسابداری به صورت اساسی، با پیشرفت کسب و کار خود آشنا شوید. این امر به شما کمک خواهد کرد تا خیلی خوب کسب و کار خود را در مقیاس وسیع سازماندهی کنید.

 

بازاریابی را آغاز کنید

پس از تمام این مراحلی که سپری کردید، زمان آن فرا رسیده است که کارهایی که برای سازماندهی و راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارید را انجام دهید.

یکی از مهمترین مراحل برای استارتاپ شما در کانادا، ارتقاء تجارتتان در این کشور است. شما باید بهترین استراتژی بازاریابی خود را هنگامی که طرح تجاری خود را برنامه ریزی و یا تهیه می کردید در نظر بگیرید.

اکنون در مرحله آخر، زمان آن فرا رسیده است تا آن را نیز عملی کنید. همه آن برنامه های خود را به اهداف خود تبدیل کنید. در واقع این مرحله است که می تواند کسب و کار شما را ارتقاء بخشد.

یکی از مهمترین مراحل برای استارتاپ شما در کانادا، ارتقاء تجارتتان در این کشور است.

مقاله پیشنهادی ——-> ویزای کارآفرینی کانادا

شرایط ویزای استارتاپ کانادا

شرایط ویزای استارتاپ کانادا

برای آنکه واجد شرایط راه اندازی استارتاپ در کانادا باشید باید در ابتدا شما واجد شرایط کلی دریافت ویزای کانادا نیز بوده باشید.

 

پس از آنکه واجد شرایط کلی دریافت این ویزا بوده اید، باید معیارهای مخصوص به ویزای استارتاپ کانادا را مورد بررسی قرار دهید. شرایطی کلی برای دریافت ویزای کانادا شامل موارد زیر است:

یک کسب و کاری که در کانادا واجد شرایط است داشته باشید.
یک نامه پشتیبانی از یک سازمان تعیین شده خود را کسب کنید.
بودجه کافی برای اداره استارتاپ خود را در نظر بگیرید.
زبان انگلیسی و فرانسوی خود را برای کار در کانادا ارتقاء دهید.

افراد واجد شرایط برای استارتاپ کانادا

برای اینکه کسب و کار شما واجد شرایط باشد ، باید شرایط زیر را در نظر داشته باشد:

 

شرکا شما در راه اندازی کسب و کار کانادا باید حداکثر پنج نفر باشند و حداقل ۱۰ درصد حق رای در استارتاپ شما را نیز برخوردار بوده باشند.
شما و صاحبان اصلی شرکت و کسانی که طراح استارتاپ بوده اند باید از حداقل ۵۰ درصد از حق رای برخوردار باشند.

افراد واجد شرایط برای استارتاپ کانادا

سازمان تعیین شده در کانادا

اگر می خواهید که استارتاپ خود را در کانادا افتتاح کنید، باید از حمایت و سرمایه گذاری سازمانی که از سوی دولت کانادا واجد شرایط است برخوردار باشید.

سازمان تعیین شده، در کانادا به سازمانی گفته می شود که برای همکاری در ویزای استارتاپ خود تعیین خواهید کرد.

این سازمانها از طریق برنامه استارتاپ کانادا می توانند با کارآفرینان همکاری کنند و سرمایه گذاری خود را انجام دهند و حمایت مالی کنند. سازمان های واجد شرایط تعیین شده شما می توانند از موارد زیر باشند:

صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر.
گروه های سرمایه گذار فرشته.
پرورش دهنده های تجاری.

شما بهتر است که در مورد این سازمان ها بیشتر تحقیق کنید و ببینید کدام از آنها می تواند برای استارتاپ شما مناسب باشد. سپس، پس از ان با هر سازمانی که می دانید می توانند برای شما مناسب باشند تماس بگیرید و با ارائه برنامه خود بررسی کنید که آیا آنها علاقه ای دارند که در طرح شما سرمایه گذاری داشته باشند.

 

نامه پشتیبانی سازمان تعیین شده برای استارتاپ کانادا

پس از آنکه شما از حمایت سازمان واجد شرایط برخوردار شدید، آنها سپس به شما نامه پشتیبانی شان را ارسال می کنند. پس از آنکه شما نامه خود را دریافت کردید، می توانید برای ویزای استارتاپ خود اقدام کنید. شما باید نامه دریافت شده را به همراه دیگر مدارک خود ضمیمه کنید.

 

سازمان واجد شرایط شما که تعیین کرده اید یک گواهی تعهد را مستقیماً به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ارسال خواهد کرد.

 

اگر هم تحت شرایطی شما از بیش از یک سازمان نامه پشتیبانی دریافت کرده اید، سازمان های تعیین شده شما باید به صورت واحد یک گواهی تعهد مشترک را به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا و خودتان ارسال کنند.

بودجه ویزای استارتاپ کانادا

هنگامی که قصد دارید با ویزای استارتاپ به کانادا مهاجرت کنید، باید بودجه کافی برای تأمین مالی مخارج خود را در کانادا و یا یکی اعضای خانواده تان را داشته باشید که قرار است با شما به این کشور مهاجرت کنند.

 

شما در ابتدای فعالیتتان در کانادا هیچ گونه حمایت مالی دریافت نکرده و از همین رو نیز باید بودجه کافی را برای تامین مالی زندگی به همراه داشته باشید. البته این تا زمانی است که شما هنوز کسب و کار خود را به سود مالی مورد نظر نرسانده اید.

 

مقدار پولی که شما باید برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا باید به همراه داشته باشید شامل حداقل ۱۲،۶۶۹ دلار برای خود و برای هر عضو دیگر خانواده تان در حدود ۳،۴۰۰ دلار دیگر می باشد.

زبان برای ویزای استارتاپ کانادا

برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا و زندگی در این کشور، باید به یکی یا هر دو زبان رسمی این کشور که انگلیسی و یا فرانسوی هستند بتوانید تسلط لازم را کسب کنید.

 

شما باید بتوانید مهارت های خود را در این زمینه با شرکت در یکی از آزمون های زبان رسمی دولت کانادا و نتایج این آزمون نشان دهید و مدارک را به همراه درخواست خود ضمیمه نمایید.

 

دولت کانادا آژانس های تأیید شده را که شما می توانید در آزمون هایشان شرکت کنید در صفحه رسمی اینترنتی اداره مهاجرت و پناهندگی کانادا قرار داده است.

 

از مهمترین آزمون های زبانی که مورد تایید کانادا نیز می باشد شامل IELTS یا CELPIP برای زبان انگلیسی و TEF یا TFC کانادا برای زبان فرانسه هستند.

 

حداقل نمره معیار زبان کانادایی CLB 5 می باشد که شما باید به آن دست پیدا کنید. آزمون های زبان شامل مهارت های خواندن، گوش دادن، مکالمه و نوشتن است و مورد آزمایش قرار می گیرند.

زبان برای ویزای استارتاپ کانادا

نحوه درخواست ویزای استارتاپ کانادا

پس از آنکه خود شما بر اساس شرایط گفته شده صلاحیتتان را برای ویزای استارتاپ کانادا مورد تایید قرار دادید. این زمانی است که شما می توانید برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا اقدام کنید. در همین راستا فرم های لازم را پر کرده و مدارک خود را برای درخواست ویزای استارت اپ کانادا جمع آوری کنید.

 

مدارک لازم برای ویزای استارتاپ کانادا

شما باید مدارک خود را مورد اعتبار قرار دهید، از آنها پرینت بگیرید و امضایشان کنید و این بسته ها شامل همه مدارک و هزینه های لازم برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا نیز می شود.

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا شامل موارد زیر است:

 

مدارک لازم برای ویزای استاندارد کانادا.
کپی تمام مدارک شناسایی و گذرنامه، شماره گذرنامه، تاریخ انقضا و هرگونه تغییرات که در گذرنامه خود ایجاد کرده اید از جمله نام، تاریخ تولد، تاریخ انقضا و غیره.
اثبات و مدارک قبولی شما در آزمون مهارت زبان مورد نظر کانادا.
ارائه نامه پشتیبانی از سازمان تعیین شده.
شناسنامه.
مدارک گواهی ازدواج یا گواهی طلاق.
اگر شما بیش از یک بار نیز ازدواج کرده باشید، باید مدارک هر ازدواج را ارائه کنید.
مدارک گواهی فوت همسر.
اگر شما نیز با همسر و یا شریک زندگی خود زندگی می کنید. طبق بیانیه قانونی اتحادیه حقوق عمومی IMM 5409- شما می توانید از طریق مدارکی که حداقل نشان دهد 12 ماه با هم بوده اید این را به اثبات برسانید. مدارک مورد نیاز شما می تواند شامل اجاره نامه آپارتمان مشترک، صورتحساب مشترک، آدرس مشترک و مدارک دیگر نیز بوده باشد.
اطلاعات به فرزند خود را نیز باید ارسال کنید. این مدارک نیز شامل گواهی تولد، مدارک فرزندخواندگی یا مدارک حضانت کودک شما نیز می باشد.
ارسال مدارک خود شامل شناسنامه ملی یا دفترچه خانوادگی می شود.
گواهینامه ها و مجوزهای پلیس اعم از عدم سوء پیشینه در ایران و یا هر کشوری که شش ماه یا بیشتر در آن زندگی کرده باشید.
عکس پرسنلی در استاندارد های گذرنامه و مطابق با شرایط ویزای کانادا.
پرداخت هزینه های ویزای استارتاپ و ارسال رسید های آنها.

فرم های مورد نیاز برای درخواست ویزای استارتاپ کانادا

فرم درخواست عمومی مهاجرت به کانادا – IMM 0008
فرم وابستگان – IMM 0008DEP
فرم برنامه A شامل پیشینه و اعلامیه – IMM 5669
فرم برنامه ۱۳ شامل برنامه های مهاجرت تجاری و راه اندازی کسب و کار
فرم اطلاعات خانواده – IMM 5406
فرم بیانیه قانونی اتحادیه حقوق عمومی – IMM 5409
فرم جدایی خردسالانی که به کانادا سفر می کنند – IMM 5604
فرم اطلاعات تکمیلی مهاجرت – IMM 5562
فرم استفاده از نماینده قانونی – IMM 5476

باید درخواست تکمیلی خود را به آدرسی که به شما ارائه شده با مدارک لازم ایمیل کنید.

فرم های مورد نیاز برای درخواست ویزای استارتاپ کانادا

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت استارتاپی به کانادا

مشخصات بیومتریک ویزای کانادا

پس از آنکه شما درخواست ویزای استارتاپ کانادا را ارسال کردید، باید اطلاعات کامل بیومتریک خود را که شامل مواردی مانند، اثر انگشت و تصاویر می شوند را نیز ارائه کرده باشید. در این زمینه نیز افسران مهاجرتی به شما خواهند گفت که شما چگونه باید درخواست ویزای خود را اطلاع دهید. این که چگونه و کجا باید این کار را به انجام برسانید به شما گفته خواهد شد.

 

با این حال، به یاد داشته باشید که شما مجاز به درخواست ویزای استارتاپ کانادا اگر از سازمان تعیین شده پشتیبانی دریافت نکنید نخواهید بود. آنها باید مدارک تعهد خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال کرده و یک نامه پشتیبانی را نیز به خود شما ارسال کنند.

 

اطمینان حاصل نمایید که تمام اسناد و مدارک لازم را به همراه هزینه های لازمه ضمیمه کرده اید. در غیر این صورت برنامه مهاجرتی شما به درستی پیش نخواهد رفت.

نتیجه گیری

برای راه اندازی استارتاپ خود در کانادا باید برای اخذ ویزای کار موقت این کشور پیش از درخواست ویزای استارتاپ خود اقدام کنید.

 

تنها زمانی شما می توانید استارتاپ خود را در این کشور به راه بیاندازید که نامه پشتیبانی و گواهی تعهد را از سازمان تعیین شده خود دریافت کرده باشید.

 

برای مهاجرت با ویزای استارتاپ کانادا، باید نشان دهید که درآمد کافی برای تأمین هزینه زندگی خود و خانوادتان را در ایالت مورد نظر خود دارید.

 

پس از همه این موارد شما باید از طریق پورتال کارفرمای وب سایت امور مهاجرت و پناهندگی کانادا به نام IRCC پیشنهاد های کار برای استخدام کارمند را داده باشید.

 

در همین راستا لازم است که شما اطلاعات کسب و کار، اطلاعات شخصی و تکمیل فرم جزئیات شغلی را نیز ارائه کنید.

سوالات متداول

مهمترین مدارکی را که شما باید برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا ارائه دهید شامل مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا، کپی گذرنامه، اثبات قبولی در آزمون مهارت زبان، نامه پشتیبانی از سازمان تعیین شده، مدارک شناسایی شما و خانوادتان و همچنین، گواهی ازدواج یا گواهی طلاق از همسرتان نیز می باشد.

ویزای استارتاپ کانادا یک مجوز اقامت موقت در این کشور است. این ویزا با هدف ایجاد کسب و کار در کانادا به کارآفرینان خارجی ارائه می شود. این ویزا تحت کمک های مالی در صورت برآورده شدن شرایط قرار می گیرد.

 

طبق قوانین کانادا کسانی که قصد دارند این ویزا را دریافت کنند باید ۱۸ سال به بالا داشته باشند.

مقدار پولی که کانادا از شما می خواهد که بتوانید ویزای استارتاپ خود را دریافت کنید حداقل ۱۲،۶۶۹ دلار برای خودتان است. اگر نیز قصد دارید که خانواده خود را نیز همراه خود به کانادا بیاورید، لازم است که برای هر عضو خانوادتان در حدود ۳،۴۰۰ دلار نیز ارائه کنید.

بسته به شرایطی که شما خواهید داشت دریافت ویزای استارتاپ کانادا چیزی بین ۲ تا ۶ ماه زمان خواهد برد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن