مشاوره رایگان

02128111107

ویزای گاردین کانادا

ویزای گاردین کانادا

ویزای گاردین کانادا

یکی از دغدغه های کنونی والدین برای ادامه تحصیل فرزندانشان در کانادا دوری از آنهاست. ویزای گاردین کانادا به دانش آموزان بین المللی اجازه می دهد در حین تحصیل، والدین خود را نیز همراه خود داشته باشند.

شرایط ویزای گاردین کانادا در این مقاله تحت بررسی قرار گرفته است. چه کسانی واجد شرایط ویزای کانادا از نوع گاردین هستند؟ هزینه ویزای گاردین کانادا چقدر است و چه مدارکی برای دریافت ویزای گاردین کانادا لازم است؟ سن شروع تحصیل در مدارس بین المللی کانادا چقدر است؟ سوالاتی است که ممکن است که شما برای دریافت ویزای گاردین کانادا از خود پرسیده باشید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

ویزای گاردین چیست؟

ویزای گاردین یا ویزای والدین این امکان را می دهد که در حین تحصیل در کنار فرزندان خود باشید. به این ترتیب، متقاضیانی که برای مدارس کانادا اقدام می کنند، نیازهای عاطفی والدین خود را در حین تحصیل در کانادا تکمیل خواهند کرد.

 

در واقع، آموزش کودکان زیر 18 سال در کانادا نیازمند یک گاردین است.. متقاضیان زیر 18 سال باید هنگام تصمیم گیری برای تحصیل در کانادا به سرپرست در کشور مقصد نیز توجه داشته باشند.

در نتیجه اکثر افرادی که می خواهند در کانادا تحصیل کنند به مدارس خصوصی می روند. در واقع، مدارس دولتی برای کسانی که والدینشان در کشور مقصد هستند یا والدینشان در کانادا هستند بسیار مناسب می باشد.

مدارس خصوصی نیز همچنین می توانند به عنوان سرپرست فرزند شما نامیده شوند. لازم به ذکر است؛ در صورت وجود خانواده مورد تایید دولت کانادا یا ارگانهای ذیربط می توان آنها را به عنوان گاردین در کانادا معرفی کرد.

شرایط ویزای گاردین کانادا (ویزای دانش آموزی کانادا)

دانش آموزان بین المللی متقاضی تحصیل در کانادا واجد شرایط درخواست از ابتدایی تا دبیرستان هستند. سن تحصیل در کانادا از سن 5 سالگی شروع می شود و تا 17 سالگی ادامه می یابد. به این ترتیب اگر قصد مهاجرت به کانادا برای تحصیل فرزندان خردسال خود را دارید یکی از شما می تواند با ویزای سرپرست وارد کانادا شود.

زیرا همانطور که قبلا در مورد ویزای گاردین صحبت کردیم، متقاضیان بین المللی زیر 18 سال باید در کانادا تحت سرپرست خود تحصیل کنند. شرایط لازم برای ویزای گاردین کانادایی این است که شما باید حداقل 19 سال سن داشته باشید و دارای اقامت دائم یا کارت شهروندی کانادا بوده باشید. به همین ترتیب، باید از نظر مالی صلاحیت های لازم را نیز داشته باشید و در این راستا تخلفی را انجام نداده باشید.

شرایط اخذ ویزای گاردین برای ایرانیان

ویزای گاردین کانادا همزمان با ویزای دانش آموزی کانادا صادر می شود و این ویزا موقت است و پس از انقضا منقضی می شود. برای ایرانیان شرایط خاصی برای اخذ ویزای گاردین کانادا وجود دارد. حقیقت این است که شما باید به دولت کانادا ثابت کنید که هدف از گرفتن این نوع ویزا چیست و وضعیت مالی مناسبی دارید.

در واقع، امکانات مالی باید بتواند هزینه های تحصیل و زندگی در کشور مقصد را پوشش دهد. از سوی دیگر، این بودجه باید به شامل فرد متقاضی تحصیل در کانادا و یکی از والدینی که قصد درخواست ویزای گاردین را دارند، باشد. ایرانی ها شانس کمی برای دریافت ویزای گاردین کانادا دارند اما برای آنکه شانس خود را بالا ببرید به شما پیشنهاد می کنیم که با داشتن مشاوره از کارشناسان و وکیلان مهاجرتی ما به راحتی به اقامت کانادا دست پیدا کنید.

 

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت خانوادگی به کانادا

هزینه ویزای گاردین کانادا

مدارس در کانادا به دو دسته شبانه و روزانه تقسیم می شوند. شهریه مدارس روزانه در کانادا حدود 10000-15000 دلار کانادا تخمین زده می شود، در حالی که شهریه کلاس های شبانه چیزی در حدود 30000-90000 دلار کانادا برای هر متقاضی در سال است. با این حال، نوع دیگری از مدرسه وجود دارد که در آن متقاضیان می توانند توسط یک خانواده کانادایی تحت مراقبت قرار گیرند و شهریه آن در مقایسه با مدارس شبانه روزی 10 درصد کاهش پیدا می کند.

شایان ذکر است که درخواست ویزای گاردین کانادا باید با پرداخت هزینه ای به مبلغ تقریبی 1700 دلار باشد. البته فراموش نکنید که این سقف هزینه نیز مشمول مالیات می باشد.

مقاله پیشنهادی ——-> تحصیل در مدارس کانادا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای گاردین

درک تمامی مراحل و مدارک برای دریافت ویزای گاردین بسیار ضروری و مهم است. در زیر شرح کاملی از مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای گاردین کانادا آورده شده است:

 

  • مدرک هویتی دانش آموز
  • مدرک هویتی والدین به عنوان شریک
  • پاسپورت والدین و دانش آموز متقاضی
  • اثبات بودجه و تمکن مالی برای ویزای دانش آموزی کانادا
  • نامه پذیرش دانشجو از مدارس کانادا
  • برگه های عدم سوء پیشینه
  • یک کپی از کارت دانش آموزی دانشجو
  • فرم درخواست ویزای والدین کانادا
  • مشخص کردن مدت اقامت خود در کانادا
  • در صورت بورسیه بودن ارائه نامه بورسیه

تبدیل ویزای گاردین به ویزای کاری کانادا

به این ترتیب اگر به کانادا آمدید و شغل مورد نظر خود را پیدا کردید، می توانید مراحل زیر را برای تغییر نوع اقامت دنبال کنید. در واقع، اگر شغلی متناسب با شرایط خود پیدا کردید، در صورت دریافت پیشنهاد کاری از سوی دولت کانادا، می توانید برای تغییر نوع اقامت خود اقدام کنید. لازم به ذکر است که فرآیند پیشنهاد شغلی کانادا باید در قالب فرآیند LMIA توسط دولت کانادا تایید شود. این بدان معناست که بررسی های لازم باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که تأثیر آن بر وضعیت شغلی متقاضی تأثیر منفی بر بازار کار کانادا ندارد. بنابراین در صورت نیاز با بررسی های لازم توسط اداره اقامت و اشتغال کانادا می توانید اقدامات تکمیلی برای تبدیل نوع اقامت خود را انجام دهید.

سن قانونی برای دانش آموزان بین المللی در کانادا

سن قانونی تحصیل برای دانش آموزان بین المللی در کانادا، بسته به رشته تحصیل می کند، معمولا زیر 18 سال در نظر گرفته می شود. اگرچه در برخی موارد ممکن است مدارس زیر 19 سال درخواست دهند، اما این امر پس از بررسی های لازم توسط یک وکیل انجام می شود.

با این حال، مدارسی در کانادا وجود دارد که افراد بالای 18 سال می توانند در آنها درخواست خود را ارائه دهند. شما می توانید از سن 5 سالگی در یک مدرسه کانادایی تحصیل کنید، اما هنوز محدودیت هایی برای دانش آموزان بین المللی وجود دارد. بنابراین باید نسبت به رسیدگی به این موضوع اقدام شود. بنابراین سن مطمئن برای تحصیل در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی می تواند از 14 سالگی شروع شود.

مراحل درخواست ویزای گاردین کانادا

قوانین اخذ ویزای گاردین کانادا را می توان با سایر کشورهای انگلیسی زبان مانند انگلستان متفاوت دانست. همچنین بسته به هزینه های زندگی و تحصیل در کانادا، نامه حمایت مالی برای هزینه های مختلف مورد نیاز است.

 

 در این فرآیند بررسی امور مالی بسیار حائز اهمیت است. بنابراین، ارائه توان مالی کافی می تواند برای یک درخواست موفق ویزای گاردین کانادا بسیار موثر باشد. شرایط لازم برای دریافت ویزای سرپرست کانادا شامل جزئیات متقاضی و سرپرست، نامه پذیرش، و درخواست چنین ویزا از طرف یکی از والدین، و مدت اقامت می باشد.

علاوه بر این، ارائه وابستگی های مورد نیاز برای بازگشت به کشور مبدا نیز از دیگر الزامات اخذ ویزای گاردین است.

برای آشنایی بیشتر با شرایط ویزای کانادا، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا آنها شما را با شرایط و مراحل دریافت ویزای گاردین کانادا آشنا کنند.

مدت زمان صدور ویزای گاردین کانادا

برای متقاضیان زیر 18 سال، تحصیل در کانادا این امکان وجود دارد که ویزای سرپرست والدین در نظر گرفته شود. این در واقع یکی از مهمترین معیارهای اخذ ویزای تحصیلی کانادا است. زیرا در صورت امکان می توانید ویزای گاردین را به انواع دیگر ویزا تبدیل کنید.

به طور کلی صدور این نوع ویزا در کشورهای مختلف لازم به سپری کردن مراحل مختلفی است. روند ویزای گاردین کانادا نیز می تواند از نظر زمانی متفاوت ارزیابی شود.

بر این اساس، روند درخواست ویزای گاردین کانادا برای دانش آموزان بین المللی زیر 12 سال تقریباً 10 ماه است. این کار برای اطمینان از صحت سند بدون افزودن یا تأخیر زمان انجام می شود.

تبدیل ویزای گاردین کانادا به ویزای دیگر

کسانی که می خواهند در کانادا تحصیل کنند به دنبال راهی برای اخذ اقامت دائم کانادا هستند. از این رو می توانند دنبال راهکارهایی برای تبدیل این ویزا باشید. همانطور که قبلا ذکر شد، به دلیل ماهیت این نوع ویزا، دارندگان ان نمی توانند در این کشور کار و یا تحصیل کنند.

بنابراین تبدیل این نوع ویزا می تواند شرایط تحصیلی و سرمایه گذاری برای والدین دانش آموزان را فراهم کند. تنها در صورت انجام اقدامات مثبت، تبدیل ویزای والدین کانادا به نوع اقامت، کار یا تحصیل امکان پذیر است.

 

در واقع، متقاضیان می توانند در صورت کسب شغل و در صورت داشتن شرایط لازم برای دوره کوتاه مدت کالج، نوع اقامت خود را به کاری و یا تحصیلی تبدیل کنند.

بنابراین با تبدیل نوع اقامت به تحصیلی و یا کاری می توانید انتظار داشته باشید که از خدمات و مزایای زندگی در کانادا برخوردار شوید و سپس برای اقامت دائم و شهروندی کانادا نیز اقدام کنید.

مزایای دریافت ویزای والدین

با توجه به روش های مهاجرت و اقامت در کانادا می توان یکی از این روش ها را از طریق اقامت تحصیلی فرزندتان در نظر بگیرید. به این ترتیب می توانید در پوشش آموزش فرزندتان برای ویزای والدین اقدام کنید. به این ترتیب می توانید اقامت خود را به اقامت تحصیلی یا کاری تغییر دهید و برای اقامت دیگر اعضای خانواده خود نیز اقدام کنید.

یکی از نکات کلیدی در گرفتن ویزای والدین کانادا این است که گرفتن ویزا برای ایرانی ها بسیار سخت است اما شما می توانید با دریافت راهنمایی های لازم از طریق کارشناسان و وکیلان مهاجرتی ما برای دریافت این نوع ویزا اقدامات لازم را انجام دهید.

 

در واقع شما این امکان را خواهید داشت که مهاجرتی کم خطر و کم هزینه را تجربه کنید. توجه به این نکته ضروری است که بسیاری از برنامه های مهاجرتی در کانادا دارای مزایایی هستند و متقاضیان باید از نظر سن، تحصیلات، سابقه کار، سرمایه و وضعیت مالی و سایر موارد نیز در شرایط خوبی قرار داشته باشند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی (مهاجرت با ما) در تماس باشید.

سوالات متداول

از شرایط بسیار مهم تابعیت و مهاجرت کانادا برای دانش آموزان خارجی که سن آنها زیر 18 سال است که قصد دارند در کانادا تحصیل کنند داشتن قیم قانونی است. همچنین این امکان نیز وجود دارد که شما قیومت فرزند خود را به مدرسه های خصوصی بسپارید که آنها به صورت شبانه روزی اداره می شوند و می توانند به راحتی قیومت فرزند شما را در دست بگیرند.

خیر – والدین با داشتن این ویزا از حقوق کاری برخوردار نخواهند شد. کار در کانادا با ویزای گاردین غیرقانونی است و همچنین شما به مراقبت های بهداشتی یا سایر مزایا دسترسی نخواهید داشت.

یک فرد می تواند به عنوان قیم یک دانشجوی بین المللی زیر 18 سال باشدکه یکی از والدین، سرپرست قانونی یا بستگان بالای 21 سال وی بوده باشد.

تنها راه برای تبدیل شدن به قیم، مراجعه به دادگاه است. اگر قصد درخواست دارید با یک وکیل صحبت کنید. به عنوان بخشی از درخواست دادگاه، باید فرم طرح سرپرستی را تکمیل کنید که در آن شما برای مراقبت شخصی باید از قوانین لازم پیروی کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی وشرایط لازم برای قیم بودن قرار دهند. 

ویزای سرپرست یا گاردین کانادا به این معنی است که یکی از والدین می تواند تا زمانی که کودک زیر 18 سال دارد و قصد دارد برای تحصیل به کانادا مهاجرت کند، وی را همراه کند.

هزینه درخواست برای این نوع ویزا تقریباً 1700 دلار به همراه 13 درصد مالیات در نظر گرفته می شود.

در صورت وجود شغل و شرایط کاری این ویزا قابل تبدیل به ویزای تحصیلی و کاری می باشد.

برای دانش آموزان ایرانی می توان محدوده سنی 14-18 سال را در این زمینه در نظر گرفت.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن