مشاوره رایگان

02128111107

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا مطلبی است که قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی برای علاقه مندان تحصیل در کانادا ارائه دهیم.سالانه بیش از 130 هزار دانشجوی بین‌المللی با ویزای تحصیلی کانادا در دانشگاه‌های این کشور تحصیل می‌کنند. دولت کانادا 147.9 میلیون دلار برای جذب دانشجوهای بین‌المللی هزینه کرده است. این کشور، علاوه بر سیستم آموزشی باکیفیت، امکانات متعدد نیز به دانشجویان ارائه می‌دهد.
اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، باید ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنید که مدت زمان اقامت شما در این کشور را مشخص می‌کند. این ویزا، به‌عنوان مجوزی برای تحصیل در این کشور تلقی می‌شود. هنگامی که ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کردید، در صورت تصمیم به ادامه تحصیل، می‌توانید ویزای خود را از داخل کانادا تمدید کنید.
اما اگر دوره تحصیلی شما شش ماه یا کمتر از شش ماه طول بکشد، نیازی به اخذ این ویزا  ندارید. در این حالت، پس از پایان دوره تحصیلی، اگر تصمیم دارید که تحصیلات خود را در این کشور ادامه دهید، باید کانادا را ترک کنید، سپس بعد از اخذ ویزای تحصیلی کانادا دوباره درخواست دهید تا بتوانید مجددا وارد شوید. کلاً، بهتر است قبل از ورود به این کشور برای تحصیل، ویزای این کشور را دریافت کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید.

معرفی ویزا تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا به شما این امکان را می‌دهد که در مدارس و دانشگاه‌های کانادا تحصیل کنید. شما پس از پذیرش تحصیل در مؤسسات آموزشی تعیین‌شده، می‌توانید برای درخواست ویزا اقدام نمایید. امروزه، بسیاری از جوانان کشورهای مختلف، سعی در دریافت ویزای تحصیلی کانادا دارند تا بتوانند از خدمات خوب سرویس آموزشی کانادا بهره‌مند شوند.

هر کشور، شرایط و ضوابط آموزشی مخصوص به خود را دارد که همه افراد باید به آن‌ها پایبند باشند. در ویزای تحصیلی کانادا هم شرایط خاصی تعریف شده است. درک و احترام به شرایط بسیار مهم می‌باشد. با انجام این کار، شما حداکثر استفاده را از تحصیل در این کشور خواهید برد. همچنین از خدمات و مزایای زیادی در این کشور برخوردار می‌شوید. از همه مهم‌تر، دانشجویانی که به شرایط ویزای تحصیل خود پایبند بوده و آن‌ها را رعایت کنند، شانس بیشتری برای دریافت مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی دارند.

اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید، ابتدا باید بررسی کنید که آیا واقعاً به ویزای تحصیلی کانادا نیاز دارید یا خیر. اگر هريك از شرایط زیر را داشته باشید، نیازی به این ویزا نخواهید داشت:

  • کارمند نماینده خارجی یا یکی از اعضای خانواده وی هستید که از نظر وزارت امور خارجه، تجارت و توسعه کانادا معتبر است.
  • در یک برنامه تحصیلی شرکت کرده‌اید که کمتر از شش ماه طول می‌کشد.

به یاد داشته باشید که این ویزا به‌عنوان یک ویزای معمولی عمل نمی‌کند که به شما امکان ورود یا سفر در این کشور را ‌دهد. اگر شما بخواهید در کشور کانادا سفر کنید یا از کشور خارج و وارد شوید، به ویزای سفر یا مجوز الکترونیکی سفر (eTA) نیاز دارید. قبل از اقدام به درخواست ویزای تحصیلی کانادا باید روند کلی آن را بدانید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

انتخاب برنامه

انتخاب برنامه موردنظر شما، یکی از مهم‎ترین عوامل درخواست ویزای تحصیلی کانادا می‌باشد. شما باید با یک روش محکم و قاطع، درخواست خود را شروع کنید. ما پیشنهاد می‌کنیم که بر اساس سابقه‌کاری یا تحصیلی خود، درخواست خود را ارائه دهید. این روش، بهترین روش اخذ این نوع ویزا است.

درخواست به مؤسسه

بعد از تصمیم‌گیری درباره برنامه موردنظر خود، ما به شما کمک می‌کنیم که درخواست خود را آماده و ارسال نمایید. قبل از درخواست ویزای تحصیلی کانادا شما باید از یک مؤسسه آموزشی در کانادا، نامه پذیرش داشته باشید.

درخواست ویزا

اگر از طرف یک مؤسسه آموزشی در این کشور ، نامه پذیرش داشته باشید، می‌توانید درخواست ویزای تحصیلی دهید. درخواست ویزای تحصیلی کانادا هم مراحل زیادی دارد که در ادامه، به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

مقاله های پیشنهادی : انواع ویزا

درخواست ویزای تحصیلی کانادا​

نحوه امتیازگیری ویزای اسکیل ورکر استرالیا
مراحل دریافت ویزای تحصیلی کانادا

کانادا یکی از بهترین کشورها برای پذیرش دانشجویان بین‌المللی است. بنابراین افراد زیادی قصد دارند برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کرده و ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنند. اگر هنوز مطمئن نیستید که می‌خواهید برای تحصیل، به کدام شهر کانادا بروید، قبل از انجام هر کاری، باید شهر موردنظر خود را انتخاب کنید. بعد از آن، به سراغ سایر مراحل اخذ این ویزا بروید.

اخذ ویزای تحصیلی کانادا مثل همه ویزاهای دیگر، نیاز به انجام مراحل بسیاری دارد. در این بخش مقاله، مراحل دریافت ویزای تحصیلی کانادا را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

 

دریافت گواهی پذیرش دانشگاه

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا در ابتدا، باید تأیید پذیرش آموزش عالی موردنظر خود را دریافت کنید. همچنین دانشجویانی که در کبک تحصیل می‌کنند، باید از دولت این استان، برای دریافت گواهی پذیرش که به CAQ معروف است، درخواست دهند. شما می‌توانید این گواهی را به‌صورت آنلاین یا چاپ‌شده، از دانشگاه موردنظر خود دریافت کنید.

 

دریافت رسید درخواست ویزا از سفارت کانادا

در مرحله بعدی باید رسیدهای درخواست ویزای تحصیلی کانادا را از سفارت یا کنسولگری کانادا در کشور خود، دریافت کنید.

 

پرسش‌وپاسخ

برای دریافت رسیدهای درخواست خود، چندین سؤال از شما پرسیده می‌شود که باید به آن‌ها پاسخ دهید. این سؤالات، مشخص می‌کنند که آیا شما برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا، واجد شرایط هستید یا خیر. همچنین، در ادامه به شما می‌گویند که برای ویزا چه مدارکی باید ارائه دهید.

 

دریافت چک‌لیست

در ادامه روند اخذ این ویزا در صورت واجدشرایط بودن، یک چک‌لیست شخصی به شما می‌دهند که به‌مدت 60 روز اعتبار دارد. برای درخواست خود، به این چک لیست نیاز خواهیدداشت. پس اطمینان حاصل نمایید که این چک‌لیست را چاپ می‌کنید تا در صورت نیاز، از آن استفاده نمایید. این چک‌لیست شامل مواردی همچون یک راهنمای درخواست، مبلغ تخمینی شهریه، لیستی از مدارکی که باید ارائه دهید و راهنمای مراحل بعدی است.

 

درخواست ویزای تحصیلی

در مرحله آخر، لیست مدارک شخصی موردنیاز شما را ارائه می‌دهند. بعد از این‌که مدارک خود را آماده و هزینه‌های لازم را پرداخت کردید، می‌توانید برای این ویزا درخواست دهید.

 

مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا

شرایط ویزای تحصیلی کانادا​

برای کسب این ویزا علاوه بر موارد ذکرشده، فرد باید برخی یا همه شرایط زیر را نیز داشته باشد. در ادامه مقاله، برخی شرایط این ویزا را بررسی می‌کنیم.

  • ممکن است متقاضیانی که از اروپا، خاورمیانه یا آفریقا هستند، نیاز به ارائه مدارک بیومتریک (عکس و اثر انگشت) داشته باشند.
  • برخی از متقاضیان قبل از ارسال درخواست خود، نیاز به انجام معاینات پزشکی یا بررسی سابقه کیفری دارند. در صورت داشتن سابقه، نمی‌توانید ویزای تحصیل بگیرید. ممکن است از شما خواسته شود که گواهی عدم سوءپیشینه را به‌عنوان مدرک، ارائه دهید.
  • باید ثابت کنید که پاسپورت معتبری دارید که به شما این امکان را می‌دهد که پس از اتمام دوره تحصیل، به کشور خود بازمی‌گردید.
  • یکی دیگر از شرایط این است که اثبات کنید از نظر مالی، می‌توانید خود را تامین نمایید. در حال حاضر، مبلغ این اثبات، ده هزار دلار کانادا برای هرسال اقامت شما در این کشور می‌باشد.

علاوه بر این، شما باید مطمئن شوید که پول کافی برای پرداخت هزینه‌های حمل‌ونقل هنگام بازگشت به کشور خود را نیز دارید.

برای این‌که توانایی مالی خود را اثبات نمایید، می‌توانید از مدارک گوناگونی استفاده کنید. شما می‌توانید از صورت‌حساب بانکی یا پرینت گردش حساب خود استفاده نمایید. اگر در جایی هزینه‌ای پرداخت کردید، رسید آن را داشته باشید.
مدارک حساب بانکی شما در کانادا هم بسیار کمک‌کننده می‌باشند. برخی افراد، از طرف کشور کانادا بورسیه تحصیلی شده‌اند. این افراد می‌توانند از مدارک بورسیه، برای اثبات توانایی مالی خود استفاده کنند و این نوع ویزا را دریافت نمایند.

شرایط تسلط به زبان

اثبات مهارت زبان انگلیسی در لیست مدارک موردنیاز برای ویزای تحصیلی کانادا گنجانده نشده است. اما درصورتی‌که از یک کشور غیر انگلیسی‌زبان درخواست می‌دهید، دانشگاه‌های کانادا از شما می‌خواهند برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی، مدارکی ارائه دهید. بنابراین بهتر است در آزمون‌های حرفه‌ای آیلتس، تافل، PTE و آزمون پیشرفته C1، پذیرفته شوید.

توجه داشته باشید که برای گرفتن این نوع ویزای کانادا الزامات هر مؤسسه با مؤسسه دیگر برای تسلط به زبان انگلیسی متفاوت است. حتی برخی موسسات، این امکان را به دانشجو می‌دهند که وی پس از شروع تحصیل، دوره‌های زبان انگلیسی خود را تکمیل کند.

قرار ملاقات و مصاحبه بیومتریک

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا بسته به ملیت متقاضی، ممکن است مجبور شوید در مرکز درخواست ویزا در کشور خود، حضور پیدا کنید تا بیومتریک (عکس و اثر انگشت) شما گرفته‌شود. هزینه بیومتریک، 85 دلار می‌باشد. برخی کشورها از این الزامات بیومتریک معاف هستند. بنابراین، شهروندان آن‌ها نیازی به رفتن به این مراکز ندارند. بسته به شرایط فردی، ممکن است متقاضی برای مصاحبه هم فراخوانده شود. مرکز درخواست ویزای تحصیلی کانادا برای مصاحبه هم هزینه کمی دریافت می‌کند.

انگیزه‌نامه

انگیزه‌نامه، بخش مهمی از درخواست را تشکیل می‌دهد. شما در این نامه، باید اهداف و برنامه‌های خود را برای تحصیل در کانادا توضیح دهید. هدف از نوشتن انگیزه‌نامه، این است که به دولت این کشور اطمینان دهید به شرایط ویزای تحصیل خود پایبند خواهید بود و به آن احترام می‌گذارید.

مدت‌زمان دریافت ویزای تحصیلی کانادا​

مدت‌زمان دریافت ویزای تحصیلی کانادا
مدت‌زمان دریافت ویزای تحصیلی کانادا​

پس از درخواست ویزا نوبت به بررسی آن می‌رسد. زمان بررسی آن ممکن است تا 90 روز طول بکشد که معمولاً سریع‌تر از این طی می‌شود. این مدت‌زمان هم بستگی به وضعیت کشور شما دارد. البته گفتنی است که اگر نزدیک به آغاز سال تحصیلی کانادا درخواست دهید، ممکن است با تأخیر مواجه شوید.

آخرین مهلت ارسال درخواست‌ ویزای تحصیلی کانادا

درخواست برای ویزای تحصیلی کانادا تا زمان خاصی مهلت دارد. مهلت ارسال هر مؤسسه با دیگری متفاوت است. شما باید اطمینان حاصل کنید که قبل از به پایان رسیدن این مهلت، درخواست خود را ارسال کنید. موسسات کانادا، هرساله مملو از برنامه‌های کاربردی است. بنابراین با نزدیک شدن به مهلت مقرر، این موسسات گزینشی‌تر عمل می‌کنند، به‌ویژه که موسست معتبرتر، بسیار رقابتی هستند. بنابراین، هرچه زودتر درخواست خود را ارسال کنید، شانس شما برای پذیرش و دریافت ویزا بیشتر خواهد بود.

اقامت آلمان از طریق ویزای کار

کار در حین تحصیل در کانادا​

بعد از دریافت ویزای تحصیلی کانادا و رفتن به این کشور، اگر دوست دارید که شغل پاره‌وقتی داشته باشید تا در حین تحصیل در این کشور، زندگی خود را تأمین کنید، می‌توانید در داخل یا بیرون از دانشگاه، تا 20

ساعت در طول ترم کار کنید. اگر می‌خواهید شغل تمام‌وقت داشته باشید، می‌توانید در تعطیلات تابستانی و بدون نیاز به مجوز کار، شاغل شوید.

برای کار در کانادا و دریافت مزایا و خدمات از برنامه‌های دولتی، به شماره بیمه اختصاصی خود (SIN) نیاز دارید. همچنین اجازه تحصیل شما، 90 روز بعد از پایان ویزا بی‌اعتبار می‌شود. بنابراین، اگر می‌خواهید بعد از اتمام دوران تحصیل خود در کانادا بمانید و به دنبال شغل بگردید، باید مجوز پس از فارغ‌التحصیلی را دریافت کنید. این مجوز، سه سال اعتبار دارد.

هزینه تحصیل در کانادا​

هزينه زندگي در استراليا

خبر خوب برای متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا این است که تحصیل در این کشور، مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. شهریه دانشگاه‌های کانادا، معمولاً کمتر از شهریه دانشگاه‌های استرالیا، ایالات متحده و انگلستان است. این امر، باعث شده که دانشجویان تمایل بیشتری به تحصیل در این کشور و دریافت ویزای تحصیلی کانادا داشته‌باشند.

در سال تحصیلی 2019-2018، متوسط شهریه سالانه برای دانشجویان بین‌المللی کارشناسی در کانادا، حدود 27.159 دلار بود. میانگین شهریه همان سال در یک دانشگاه آمریکایی، نزدیک به 45.950 دلار برآوردشده ‌است. هنگام تصمیم‌گیری برای تحصیل در خارج از کشور، هزینه زندگی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که حتماً باید درنظر گرفته شود. هزینه زندگی در کانادا، برای دانشجویان،  در مقایسه با سایر مقاصد بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌باشد. از این رو، بیشتر افراد تمایل دارند این نوع ویزا را دریافت کنند. 

معرفی بهترین دانشگاه ها

معرفی دانشگاه‌های برتر کانادا​

دانشگاه های برتر کانادا

همانطور که گفته شد، برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید بدانید که می‌خواهید در کدام دانشگاه تحصیل کنید. کانادا، مؤسسات و دانشگاه‌های خوب بسیاری دارد که تخصص‌های مختلفی را ارائه می‌دهند. در اینجا، لیستی از پنج دانشگاه کانادا آورده شده است که از شناخته‌شده‌ترین دانشگاه‌های این کشور می‌باشند.

دانشگاه تورنتو
بسیاری از افرادی که قصد اخذ ویزای تحصیلی کانادا را دارند، این دانشگاه را انتخاب می‌کنند. احتمالاً پیش از این نیز، نام دانشگاه تورنتو را شنیده‌اید. این دانشگاه، به‌دلیل برتری تحصیلی و زندگی دانشجویی پرطراوتی که دارد، محبوبیت بسیار زیادی کسب کرده است. از این‌رو، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی، قصد رفتن به این دانشگاه را دارند. همچنین، شهر تورنتو که در مرکز کانادا واقع‌شده از متنوع‌ترین شهرهای جهان شناخته می‌شود.

دانشگاه بریتیش کلمبیا
دانشگاه بریتیش کلمبیا، یکی از بین‌المللی‌ترین دانشگاه‌های آمریکای شمالی می‌باشد که دانشجویان زیادی به‌خاطر آن، قصد دارند ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنند. جالب است بدانید که 30% از دانشجویان بریتیش کلمبیا، بین‌المللی هستند (16188 دانشجو از 156 کشور). این دانشگاه که در ساحل غربی کانادا واقع‌شده است، بخشی از شهر شلوغ ونکوور می‌باشد. دانشگاه بریتیش کلمبیا، برای کسانی مناسب است که به زندگی شهری علاقه‌مند هستند و در عین حال، از طبیعت جنگل، اقیانوس و کوه نیز لذت می‌برند.

دانشگاه مک‌گیل
دانشگاه مک‌گیل که در استان کبک واقع‌شده، شهرت جهانی برای آموزش باکیفیت دارد. جای تعجب هم ندارد که بیش از 12 هزار نفر از جمعیت آن را دانشجویان بین‌المللی تشکیل می‌دهند. اگرچه استان کبک فرانسوی است، اما دانشگاه مک‌گیل کاملاً انگلیسی می‌باشد. این دانشگاه، در مونترال واقع‌شده است. شهر مونترال، به‌عنوان یکی از بهترین شهرها برای زندگی دانشجویی شناخته می‌شود. هزینه زندگی در این شهر پایین است و مملو از نمایشگاه‌های هنری و فرهنگی می‌باشد. اغلب دانشجویان بین‌المللی، با پذیرش این دانشگاه به دنبال اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستند.

دانشگاه مونترال
دانشگاه مونترال در بین سایر دانشگاه‌های کانادا، یکی از ممتازترين دانشگاه‌ها شناخته می‌شود. از آنجا که این دانشگاه، یک دانشگاه فرانسوی است، برای علاقه‌مندان به زبان فرانسه، یک گزینه عالی محسوب می‌گردد. دانشگاه مونترال همان‌طور که از اسمش مشخص می‌باشد، در شهر مونترال واقع‌شده است. این دانشگاه محبوب، سالانه به 9500 دانشجوی بین‌المللی خدمات ارائه می‌دهد. به‌دلیل همین تعداد، سالانه دانشجویان زیادی برای ورود به دانشگاه مونترال، درخواست می‌دهند.

دانشگاه مک‌مستر کانادا

دانشگاه مک‌مستر، یکی از 100 دانشگاه برتر جهان شناخته می‌شود. این دانشگاه که در همیلتون انتاریو مستقرشده است، فقط یک ساعت با اتومبیل تا تورنتو فاصله دارد. شهر همیلتون، رونق شغلی قابل‌توجهی در بخش فناوری داشته است. به همین دلیل، کسانی که برای ورود به این دانشگاه ویزای تحصیلی کانادا را دریافت می‌کنند، می‌توانند در طول یا پس از تحصیل نیز، مشغول به کار گردند.

همراهی خانواده حین تحصیل در کانادا​

همراهی خانواده حین تحصیل در کانادا

دانشجویان بین‌المللی که ازدواج کرده و بچه هم دارند، ممکن است تمایل داشته‌باشند پس از دریافت ویزای تحصیلی کانادا خانواده خود را نیز همراه خود به کانادا ببرند. مأموران ویزای کانادا، درخواست ویزای تحصیلی کانادا که شامل همراهی اعضای خانواده می‌شود را نیز درنظر می‌گیرند. در صورت تأیید خانواده، همسر متقاضی واجدشرایط مجوز کار آزاد می‌شود و می‌تواند در کانادا به‌صورت تمام‌وقت کار کند. فرزند متقاضی هم می‌تواند به مدرسه رفته و به‌صورت رایگان درس بخواند. این مزایا تا پایان تحصیلات متقاضی در این کشور، ادامه خواهد داشت.

شرایط تحصیل در کبک​

شرایط تحصیل در کبک​

برای تحصیل در کبک، شما به یک گواهی پذیرش کبک (QAC) نیاز دارید. این گواهی، توسط وزارت مهاجرت فرانسه (IFIM) صادر می‌شود. گواهی پذیرش کبک، تأیید می‌کند که کبک، شما را به‌عنوان دانشجوی بین‌المللی خود پذیرفته است. به عبارتی دیگر اگر می‌خواهید در کبک تحصیل کنید، قبل از درخواست ویزای تحصیلی کانادا به یک گواهی پذیرش کبک نیاز دارید. برای دریافت این گواهی پذیرش، باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • در یک مؤسسه آموزشی تعیین‌شده در کبک قبول شوید.
  • هزینه‌های مربوط به گواهی پذیرش کبک (QAC) را پرداخت کنید.
  •  در زمان تحصیل بیمه سلامت داشته‌باشید.
  • تمکن مالی خود را ثابت کنید.

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، مانند سایر استان‌های کانادا، اگر قصد دارید کمتر از شش ماه در تحصیل کنید، نیازی به گواهی پذیرش کبک یا ویزای تحصیلی کانادا ندارید. در غیر این‌صورت، پس از دریافت QAC، باید برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا از طریق دولت اقدام کنید. بعد از این‌که ویزا خود را دریافت کردید، آماده شروع تحصیل در کانادا هستید.

نتیجه گیری

ویزای تحصیلی کانادا یکی از پرطرفدارترین انواع ویزاهای این کشور است. سالانه، دانشجویان زیادی از سراسر جهان برای تحصیل در کانادا درخواست می‌دهند. برای دریافت این ویزا، قبل از هر چیز نیاز به دریافت پذیرش از یکی از دانشگاه‌ها یا موسسات کانادایی می‌باشد. پس از آن متقاضی می‌بایست مدارک و شرایط لازم برای دریافت ویزا، مانند تمکن مالی، سلامت کافی، عدم سوء سابقه و … را آماده نماید. بررسی درخواست این نوع ویزا حدود 90 روز طول می‌کشد که برای موفقیت و سرعت در پذیرش درخواست ویزا، بهتر است با فاصله بیشتری از شروع سال تحصیلی اقدام شود.

سوالات متداول

برخی از استان‌ها، اجازه دسترسی به سیستم‌های بهداشتی عمومی کانادا را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کنند. دانشجویان در استان‌هایی که پوشش درمانی ندارند، باید بیمه درمانی را به‌صورت خصوصی خریداری نمایند.

بله، با داشتن این ویزا می‌توانید در هر زمانی که بخواهید، برنامه یا دانشگاه خود را عوض کنید. برای انجام این کار، باید مطمئن شوید که از روش صحیحی اقدام می‌نمایید و از قوانین مجوز تحصیل خود، عبور نمی‌کنید.

شما فقط درصورتی می‌توانید وارد این پروسه شوید که اهل یکی از کشورهای تعیین‌شده (چین، فیلیپین، هند و…) باشید. در غیر این صورت، اجازه ورود به این جریان را نخواهید داشت. این جریان برای ایرانیان نمی‌باشد.

به دلایل مختلفی امکان دارد از پذیرش متقاضی خودداری گردد. او ممکن است فاقد شواهدی مبنی بر بودجه کافی، یا مدرکی برای اقامت موقت باشد. اگر این اتفاق افتاد، مهم است که برنامه را به دقت بررسی کنید تا بفهمید چه اشتباهی رخ داده است. فرد می‌تواند مجدداً درخواست دهد و در صورت برطرف شدن همه مسائل، می‌تواند موفق شود.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن