مشاوره رایگان

02128111107

هزینه تحصیل در فنلاند

هزینه تحصیل در فنلاند

تحصیل در فنلاند برای سال های پی در پی رایگان بود و کشور بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل محسوب می شد. اما از سال ۲۰۱۷ به دلیل استقبال بسیار زیاد دانشجویان در سال های اخیر، دانشگاه های این کشور از دانشجویان غیر فنلاندی شهریه دریافت می کنند. بدین ترتیب هزینه تحصیل در فنلاند با افزایش روبرو بوده است. بدین ترتیب امکان تحصیل رایگان در فنلاند وجود ندارد. هزینه تحصیل در فنلاند و میزان شهریه ها بسته به نوع دانشگاه، رشته و مقطع تحصیلی متفاوت است.

 

هر چند کلیه دانشجویان در کشور فنلاند حق کار در حین تحصیل را دارا می باشند، اما تفاوت در مدت زمان آن بر حسب ساعت در هفته است. از طرفی امکان اخذ بورس برای دانشجویان غیر اروپایی در مقاطع دکترا نیز وجود دارد که میزان بورس بر حسب مشخصات علمی دانشجو، دانشگاه و مبداء تحصیلات کارشناسی و سطح آشنایی با زبان رسمی کشور فنلاند متفاوت می باشد.

آنچه در این مقاله میخوانید :

تحصیل رایگان در اتریش

با توجه به موضوعاتی که در مورد هزینه تحصیل در فنلاند گفته شد اگر بدنبال تحصیل رایگان در یک کشور با سطح علمی بالا هستید ما تحصیل رایگان در اتریش را به شما پیشنهاد می دهیم. کشور اتریش از لحاظ علمی به مراتب وضعیت بهتری نسبت به فنلاند دارد. در صورت تمایل می توانید فرم مشاوره مهاجرت رایگان مندرج در سایت را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

هزینه تحصیل در فنلاند

بررسی برخی هزینه ها

شهریه دانشجویان در دانشگاه های دولتی ۷۵۰ یورو یا تقریبا رایگان است که معمولا رشته های فنی ارزان تر و رشته های پزشکی گرانتر هستند. دانشگاه های خصوصی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار یورو شهریه نیاز دارند. هزینه های زندگی دانشجویان نیز بسته به کیفیت زندگی بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو است. امکان بورسیه تحصیلی برای دانشجویان مقطع دکترا در فنلاند وجود دارد، که در صورت موافقت دانشگاه تمام شهریه های دانشگاه رایگان می شود و به دانشجو حقوق ماهیانه تعلق می گیرد. برای تحصیل و کار در خارج از کشور می توانید با مشاوران مجرب ما تماس گرفته و پاسخ تمام سوالات خود را در هر زمینه ای دریافت کنید.

مقاله پیشنهادی ——-> تحصیل رایگان در فنلاند

سوالات متداول

بسته به کیفیت زندگی بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو

شهریه دانشجویان در دانشگاه های دولتی ۷۵۰ یورو یا تقریبا رایگان است که معمولا رشته های فنی ارزان تر و رشته های پزشکی گرانتر هستند. دانشگاه های خصوصی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار یورو شهریه نیاز دارند.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن