مشاوره رایگان

02128111107

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان

ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با شرایط و مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان آشنا کنیم. در دهه اخیر، مهاجرت و تحصیل در کشورهای خارجی بیش از گذشته موردتوجه جوانان و محصلان کشورهای جهان قرار گرفته است. بااین‌وجود زمانی که حرف از مهاجرت برای زندگی و تحصیل در خارج از کشور می‌شود، همواره دغدغه‌های مالی یکی از مهم‌ترین سدهای راه دانشجویان پرتلاش است.

در این میان، برخی از کشورها از جمله کشور آلمان، شرایط مناسبی را برای تحصیل تقریباً رایگان دانشجویان فراهم آورده‌اند. این امر موجب شده تا کشور آلمان به مقصد محبوبی برای بسیاری از دانشجویان سرتاسر جهان بدل شود.

 

آنچه در این مقاله میخوانید :

آلمان، سکوی پرتاب ذهن‌های بزرگ

انواع اقامت آلمان

ابتدا بد نیست بدانیم که چرا مهاجرت به کشور آلمان تا این حد موردتوجه همه افراد از سرتاسر جهان است. جمهوری فدرال آلمان کشوری در قاره اروپا با جمعیتی در حدود ۸۵ میلیون نفر است. پایتخت این کشور، بزرگ‌ترین شهر آلمان یعنی شهر زیبای برلین است. کشور آلمان، عضو اتحادیه اروپا است و یکی از بزرگ‌ترین قدرت‌های اقتصادی جهان و قدرتمندترین اقتصاد اروپا را دارد.

نرخ بیکاری در آلمان بسیار پایین و قدرت خرید در این کشور به نسبت رقبای خارجی آن بسیار بالا است. پاسپورت آلمانی یکی از معتبرترین و قدرتمندترین پاسپورت‌ها در جهان است. با این تفاسیر به‌راحتی می‌توان فهمید که این کشور، جایی برای پیشرفت افراد با اهداف و رویاهای بزرگ است.

همه این دلایل موجب شده‌اند تا سالانه متقاضیان زیادی برای مهاجرت جهت کار، سرمایه‌گذاری و یا تحصیل در این عضو قدرتمند اتحادیه اروپا اقدام کنند. در ادامه به شرح برخی از شرایط و مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان می‌پردازیم.

درباره آلمان بیشتر بدانیم ——-> مهاجرت به آلمان

تأییدیه پذیرش از دانشگاه موردنظر

تأییدیه پذیرش از دانشگاه موردنظر

تأییدیه پذیرش از دانشگاه موردنظر یکی ازمدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان

شما برای مهاجرت تحصیلی به هریک از کشورهای دنیا از جمله آلمان، ابتدا نیاز دارید تا دانشگاه و رشته منتخب خود را در میان دانشگاه‌های آن کشور پیدا کنید. هریک از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی در آلمان ممکن است خدمات متنوعی را برای دانشجویان ارائه دهند و هزینه‌های متغیری برای تحصیل و ارائه خدمات از دانشجویان دریافت کنند.

انتخاب دانشگاه متناسب با نیازهای شما می‌تواند اولویت مهمی در اقدام به مهاجرت تحصیلی به آلمان باشد؛ زیرا شرایط تحصیل و مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان می‌توانند در دانشگاه‌های مختلف این کشور، متفاوت باشند. پس از ارسال درخواست تحصیل توسط شما به دانشگاه مدنظر و قبولی درخواست از سوی دانشگاه، رسیدی با عنوان تأییدیه پذیرش از سمت دانشگاه برای شما صادر می‌شود که جهت درخواست ویزای آلمان باید این تأییدیه را به همراه داشته باشید.

مقاله پیشنهادی ——->  تحصیل در آلمان

لیست 10 دانشگاه برتر آلمان

لیست 10 دانشگاه برتر آلمان

در ادامه می‌توانید لیست 10 دانشگاه برتر آلمان را باتوجه‌به رنکینگ برترین دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۰ مشاهده کنید و برای مهاجرت و تحصیل در آلمان دانشگاه موردنظر خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

 

10 دانشگاه برتر آلمان عبارتند از:

 

 • دانشگاه Technische Universität München

 • دانشگاه Ludwig-Maximilians – Universität München
 • دانشگاه  ruprecht-karls-universität Heidelberg
 • دانشگاه  KIT, Karlsruher Institut für Technologie
 • دانشگاه  Humboldt-Universität zu Berlin
 • دانشگاه Freie Universität Berlin
 • دانشگاه  Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule Aachen
 • دانشگاه  Technische Universität Berlin
 • دانشگاه  Eberhard Karls Universität Tübingen
 • دانشگاه  Universität Freiburg

 

مقاله پیشنهادی  ——->مهاجرت تحصیلی به آلمان

مدارک تحصیلی موردنیاز باتوجه‌به مقطع تحصیلی

مدارک تحصیلی موردنیاز باتوجه‌به مقطع تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در آلمان

شرایط مهاجرت و مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان باتوجه‌به مقطعی که قصد تحصیل در آن را دارید، متفاوت هستند. برای تحصیل در دوره‌های کالج و کارشناسی و در واقع برای معادل‌سازی مدرک دیپلم کشور مبدأ، شما باید با در دست ‌داشتن مدرک دیپلم دبیرستان، ابتدا آزمون صلاحیت علمی را بگذرانید و سپس در دانشگاه‌های آلمان به تحصیل بپردازید.

همچنین می‌توانید یک دوره یک‌ساله studeinkolleg را در کالج‌های آلمان بگذرانید و سپس در آزمون صلاحیت علمی شرکت کنید. برای شرکت در این دوره لازم است که از دانش زبانی معادل با سطح B1 زبان آلمانی برخوردار باشید.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

اگر قصد مهاجرت و تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید، باید با همراه ‌داشتن مدرک کارشناسی خود از دانشگاه دولتی یا آزاد و داشتن معدل نسبتاً خوب برای این امر اقدام کنید. دانشگاه‌های برتر آلمان، برای پذیرش دانشجویان، علاوه بر معدل مناسب، از آنها انتظار رزومه تحصیلی نسبتاً خوبی نیز دارند.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در مقطع دکتری

برای تحصیل در مقطع دکتری ابتدا باید استاد مشاور خود را انتخاب کنید. برای آنکه در نظر اساتید مشاور دکتری در آلمان مقبولیت پیدا کنید، لازم است سابقه پژوهشی خوبی در حیطه رشته تحصیلی خود داشته باشید. پس از انتخاب استاد راهنما و جلب رضایت او شما می‌توانید برای مراحل بعدی مهاجرت تحصیلی اقدام کنید. طول تحصیل در مقطع دوره دکتری باتوجه‌به تز و تاپیک منتخب شما، متغیر است.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در رشته پزشکی

قبولی در دانشگاه‌های آلمان با رشته پزشکی دارای فضایی به‌شدت رقابتی است. علاوه بر سایر مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان، برای مهاجرت با رشته پزشکی، داشتن مدرک زبان آلمانی سطح B1 یا B2 الزامی است. همچنین معدل بالا در دو سال آخر دبیرستان حائز اهمیت است و متقاضیان مهاجرت تحصیلی رشته پزشکی باید در مقاطع یازدهم و دوازدهم متوسطه، معدل بالای ۱۷ کسب کنند.

دانشجویان رشته پزشکی ابتدا باید یک دوره یک‌ساله در کالج بگذرانند و پس از آن در آزمون رشته پزشکی شرکت کرده و در صورت قبولی، در دانشگاه به تحصیل رشته پزشکی بپردازند.

مهم‌تر از همه چیز، مدرک معتبر زبان!

تصور کنید همین حالا تمامی شرایط برای مهاجرت و تحصیل شما در کشور آلمان فراهم هستند. آیا بدون داشتن توانایی لازم برای برقراری ارتباط با مردم، اساتید و سایر دانشجویان، قادر خواهید بود به تحصیل و زندگی در میان این مردم بپردازید؟ قطعاً نه. یکی از مهم‌ترین مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان و هر کشور دیگری، مدرک زبان متناسب با آن کشور است.

زبان رسمی کشور آلمان، زبان آلمانی است؛ بااین‌وجود زبان انگلیسی نیز در این کشور رایج است و اکثر دانشگاه‌های کشور آلمان دوره‌هایی نیز ارائه می‌دهند که به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند؛ لذا برای مهاجرت به کشور آلمان شما نیاز به مدرک معتبر زبان آلمانی دارید اما در صورت آشنایی کافی با زبان انگلیسی و داشتن مدرک مرتبط با این زبان، می‌توانید دوره‌هایی از دانشگاه را انتخاب کنید که به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل پزشکی

شرایط لازم برای گرفتن انواع مدارک زبان آلمانی

شرایط لازم برای گرفتن انواع مدارک زبان آلمانی

برای تحصیل به زبان آلمانی با مدرک TestDaf شما لازم است حداقل در چهار بخش از آن چهار امتیاز کسب کنید. برای کسب و ارائه مدرک DSH ، نیاز است که سطح ۲ یا بالاتر از آن را داشته باشید و برای مهاجرت با مدرک زبان آلمانی  GDS، لازم است سطح C2 یا بالاتر از آن را کسب کنید. البته شما می‌توانید با سطح B1 از زبان آلمانی، به این کشور سفر کرده، اقدام به یادگیری زبان کنید و پس از اخذ سطح موردنیاز برای رشته و دانشگاه خود در این کشور به تحصیل بپردازید.

همچنین برای تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی، شما نیاز به کسب حداقل نمره 6.5 در آزمون آیلتس آکادمیک و نمره تافل کاغذی ۵۵۰ و تافل اینترنتی ۸۰ دارید. البته این ارقام بسته به دانشگاه و رشته منتخب شما می‌توانند کمتر یا بیشتر باشند؛ لذا پس از انتخاب دانشگاه موردنظر خود، اطلاعات دقیق مدرک زبانی موردنیاز را بررسی کرده و برای جمع‌آوری سایر مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان اقدام کنید.

لازم به ذکر است که دوره کالج یک‌ساله studeinkolleg که قبلاً معرفی شد، تنها به زبان آلمانی ارائه می‌شود و همان گونه که گفتیم، شما برای شرکت در این دوره نیازمند حداقل سطح B1 از زبان آلمانی هستید. همچنین دانشجویان برای تحصیل در مقطع دکتری نیازمند کسب حداقل نمره آیلتس ۷ برای ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا حداقل سطح زبان B1 برای زبان آلمانی هستند.

مدارک اثبات توانایی مالی برای زندگی در آلمان

مدارک اثبات توانایی مالی برای زندگی در آلمان

مدارک اثبات توانایی مالی برای زندگی در آلمان از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان

هزینه‌های زندگی در آلمان به نسبت سایر کشورهای اروپایی، چندان زیاد نیست. اگرچه مؤسسات آموزشی خصوصی در آلمان ممکن است هزینه‌های بسیار بالایی برای تحصیل دانشجویان خارجی داشته باشند اما اکثر مؤسسات آموزش عالی در آلمان دولتی هستند و تقریباً برای تحصیل از شما هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند.

بااین‌حال برای تحصیل و گذران زندگی در آلمان بهتر است که هزینه‌های احتمالی را تخمین بزنید تا مطمئن شوید که از پس زندگی در یک کشور خارجی برمی‌آیید. همچنین، خود کشور آلمان برای پذیرش، از شما می‌خواهد تا اثبات کنید که قادر هستید حداقل برای یک سال از پس هزینه‌های تحصیل در این کشور بر بیایید. یعنی شما باید اثبات کنید که برای گذراندن سال تحصیلی اول خود در آلمان، مبلغی حدود ۷۰۰ یورو برای هر ماه دارید.

اثبات تمکن مالی با کمک درآمد والدین و حساب‌های بلوکه‌شده

برای اثبات این امر شما می‌توانید از رسید درآمد والدین و حساب‌های بلوکه‌شده استفاده کنید. حساب‌های بلوکه شده نوعی از حساب است که دانشجویان بین‌المللی در آن به ذخیره منابع مالی می‌پردازند و تا زمان ورود به کشور آلمان، به این منابع دسترسی نخواهند داشت. به‌عنوان یک دانشجوی خارجی شما برای گذران زندگی در آلمان به‌صورت میانگین به مبلغی حدود ماهیانه ۷۰۰ یورو نیاز خواهید داشت.

بخش اعظم این مبلغ یعنی چیزی حدود ۳۰۰ یورو، صرف اجاره محل زندگی می‌شود. علاوه‌برآن دانشگاه‌ها برای هر ترم تحصیلی از دانشجویان حدود ۳۰۰ یورو دریافت می‌کنند که این مبلغ باتوجه‌به خدمات ارائه شده توسط دانشگاه متفاوت است. با پرداخت این مبلغ دانشجو می‌تواند از خدماتی نظیر سلف‌های غذاخوری، خدمات ورزشی و حتی وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کند.

هزینه زندگی و تحصیل در هر شهر آلمان

هزینه زندگی و تحصیل در هر شهر آلمان

قابل پیش‌بینی است که هزینه زندگی و تحصیل در هر شهر آلمان با شهر دیگر متفاوت است و طبعاً زندگی در پایتخت و شهرهای بزرگ‌تر این کشور، هزینه بیشتری دارد. پس یکی دیگر از مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان، مدارک اثبات تمکن مالی است.

جالب است بدانید دانشجویان آلمانی با نشان‌دادن کارت دانشجویی خود می‌توانند از تخفیف‌های متعددی مانند تخفیف تئاتر و سینما برخوردار شوند. همچنین دانشجویان خارجی مهاجر در آلمان می‌توانند به مدت ۱۲۰ روز در سال به‌صورت تمام‌وقت کارکرده و به کسب درآمد بپردازند.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان

انگیزه نامه برای مهاجرت به آلمان

انگیزه نامه در واقع نامه‌ای است که شما به سفارت آلمان می‌نویسید و از انگیزه‌های خود از مهاجرت به این کشور می‌گویید. در نوشتن این انگیزه‌ها باید تلاش کنید تا توجه کشور آلمان را به خود جلب کنید. در واقع باید اشخاص مقابل را قانع کنید که حضور شما در کشور آلمان، به سود کشور و در راستای اهداف کشور آلمان خواهد بود.

در این نامه شما باید اشاره کنید که چرا آلمان را برای تحصیل دانشگاهی انتخاب کرده‌اید و وجه تمایز این کشور نسبت به سایر کشورها چیست. پس می‌توان گفت یکی دیگر از مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان، انگیزه نامه یا موتیویشن لتر است.

شما در انگیزه نامه باید بیان کنید که چه ویژگی‌هایی از دانشگاه مدنظر، باعث شده تا شما آن را برای تحصیل انتخاب کنید و در نهایت باید از اهداف و انگیزه‌های خود در آینده سخن بگویید و حتی برنامه خود را برای زمان پس از فراغت از تحصیل بیان کنید. به‌طورکلی شما در این نامه باید به این مطلب بپردازید که حضور شما در آلمان، چه سودی برای دولت و جامعه آلمان خواهد داشت.

 

بلیت پرواز، پاسپورت و فرم درخواست ویزای آلمان

بلیت پرواز، پاسپورت و فرم درخواست ویزای آلمان

یکی از اولین مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان، فرم درخواست ویزای آلمان است. شما می‌توانید این فرم را به‌صورت حضوری یا آنلاین از سفارت آلمان، دریافت کنید. با جمع‌آوری همه مدارک موردنیاز و پرکردن فرم درخواست، شما باید برای مصاحبه و ارائه مدارک به سفارت آلمان مراجعه کنید و برای این مراجعه باید از حدود دو ماه قبل، از سفارت وقت بگیرید.

در این مصاحبه، عکس و اثر همه انگشتان شما در سیستم ثبت می‌شوند. توجه کنید که پر کردن فرم درخواست از اهمیت بالایی برخوردار است و اشتباه در پر کردن این فرم ممکن است باعث لغو درخواست ویزای شما شود. پس از موافقت با دریافت ویزا، شما با در دست ‌داشتن پاسپورت و بلیت پرواز خود می‌توانید به کشور آلمان، سفر کنید.

 

مدارک شناسایی و بیمه درمانی برای سفر به آلمان

مدارک شناسایی و بیمه درمانی برای سفر به آلمان

مدارک شناسایی و بیمه درمانی برای سفر به آلمان

شما برای سفر به کشور آلمان به مدارک شناسایی معتبر، عکس پرسنلی جدید که مطابق با دستور کار سفارت آلمان گرفته شده باشد و ثبت عکس و اثر انگشت نیاز دارید. همچنین برای سفر به آلمان، چه به طور موقت و چه برای تحصیل در طولانی‌مدت، نیاز است یک مدرک معتبر بیمه درمانی داشته باشید. این بیمه باید حداقل خسارت تا سی هزار یورو را پوشش دهد و متناسب با زمان اقامت شما در آلمان تهیه شده باشد.

پیداکردن محلی برای اقامت

پیداکردن محلی برای اقامت

با در دست ‌داشتن تمام مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان، شما هنوز نمی‌توانید در آلمان مستقر شوید اگر محلی مناسب برای اقامت پیدا نکرده باشید؛ لذا بهتر است به‌موقع به گشتن به دنبال محل اقامت موردپسند خود بپردازید. اقامتگاه‌های دانشجویی معمولاً مقرون‌به‌صرفه‌ترین نوع اقامتگاه برای دانشجویان هستند.

این خوابگاه‌ها به‌صورت یک سوییت مشترک با دانشجویان دیگر است که شما اتاق خصوصی خود را دارید و برخی فضاها مانند حمام و آشپزخانه را با سایر دانشجویان به طور اشتراکی استفاده می‌کنید. هزینه اجاره یک اتاق در این اقامتگاه‌ها به طور متوسط ۲۵۰ یورو در ماه است. به دلیل محبوبیت این نوع خانه‌ها در میان دانشجویان بین‌المللی، لازم است که هرچه سریع‌تر برای رزرو اقامتگاه خود اقدام کنید؛ زیرا هرساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان به این خوابگاه‌ها مراجعه می‌کنند.

استفاده از خانه‌های دانشجویی

درصورتی‌که علاقه‌ای به اقامت در این نوع خوابگاه ندارید و یا به هر دلیل موفق به رزرو آن نشدید، می‌توانید از خانه دانشجویی استفاده کنید. یعنی شما به همراه چند تن از سایر دانشجویانی که به دنبال محلی برای سکونت هستند، یک خانه مسکونی با چند اتاق‌خواب اجاره کنید و هر یک اتاق خصوصی خود را داشته باشید و هزینه‌های اجاره، برق و اینترنت را در میان خود تقسیم کنید.

هزینه اقامت در این نوع خانه‌ها برای هر دانشجو به طور میانگین ماهانه ۳۵۰ یورو است. چنانچه از تمکن مالی قابل قبولی برخوردار هستید، شما می‌توانید آپارتمانی خصوصی اجاره کنید که این نوع اقامتگاه، راحت‌ترین و البته هزینه‌برترین نوع است. دانشجویان مستقر در خوابگاه‌ها و خانه‌های دانشجویی، گاهی به علت مسافرت و خروج کشور یا انتقال به مکانی دیگر، محل اقامت خود را به طور موقت اجاره می‌دهند.

شما نیز درصورتی‌که نتوانستید تا شروع ترم تحصیلی، محل مناسبی را برای اقامت فراهم کنید، می‌توانید موقتاً چنین مکانی را اجاره کنید و پس از فراهم‌کردن محل اقامت دائمی خود، به آنجا نقل‌مکان کنید.

پس از تحصیل، اقامت دائم بگیرید

پس از تحصیل، اقامت دائم بگیرید

حال که با مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان آشنا شدیم، بد نیست کمی هم به شرایط دانشجویان خارجی پس از اتمام تحصیل بپردازیم. بسیاری از دانشجویانی که برای تحصیل به کشورهای خارجی مهاجرت می‌کنند، پس از تحصیل، به پیدا کردن کار و اقامت در همان کشور می‌پردازند.

اگر پس از تحصیل، قصد اقامت در کشور آلمان را دارید، به شما این فرصت داده می‌شود تا در مدت ۱۸ ماه پس از پایان دوران تحصیلتان در آلمان، شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود پیدا کنید. در صورت مشغول شدن به کار مرتبط با رشته‌تان، شما اقامت دائم آلمان را دریافت می‌کنید و پس از گذشت ۷ سال از اقامتتان در این کشور، می‌توانید برای دریافت پاسپورت آلمانی اقدام کنید.

همان‌طور که قبلاً گفته شد، پاسپورت آلمانی یکی از قدرتمندترین و معتبرترین پاسپورت در سطح جهانی است و با داشتن این پاسپورت می‌توانید به ۱۸۹ کشور دنیا، بدون نیاز به ویزا، سفر کنید.

نتیجه گیری

کشور آلمان با شرایط زندگی مساعد و اقتصاد قدرتمند خود موجب شده تا مهاجرت و اقامت در کشور آلمان به رویای بسیاری از جوانان و دانشجویان در سرتاسر جهان تبدیل شود. همچنین امکان اشتغال به کار و دریافت اقامت دائم پس از تحصیل و نیز دریافت پاسپورت بسیار معتبر کشور آلمان می‌توانند دلیل بسیار خوبی برای ترغیب شما به مهاجرت و تحصیل در این کشور باشند.

ما در این مطلب سعی کردیم تا با معرفی مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان، شما را یک‌قدم به این رویای جذاب نزدیک کنیم. آرزوی قلبی ما موفقیت همه دانشجویان پرتلاش این مرز و بوم در هر جای دنیاست.

سوالات متداول

 • دانشگاه Technische Universität München
 • دانشگاه Ludwig-Maximilians – Universität München
 • دانشگاه  ruprecht-karls-universität Heidelberg
 • دانشگاه  KIT, Karlsruher Institut für Technologie
 • دانشگاه  Humboldt-Universität zu Berlin
 • دانشگاه Freie Universität Berlin
 • دانشگاه  Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule Aachen
 • دانشگاه  Technische Universität Berlin
 • دانشگاه  Eberhard Karls Universität Tübingen
 • دانشگاه  Universität Freiburg

زبان رسمی کشور آلمان، زبان آلمانی است؛ بااین‌وجود زبان انگلیسی نیز در این کشور رایج است و اکثر دانشگاه‌های کشور آلمان دوره‌هایی نیز ارائه می‌دهند که به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند؛ لذا برای مهاجرت به کشور آلمان شما نیاز به مدرک معتبر زبان آلمانی دارید اما در صورت آشنایی کافی با زبان انگلیسی و داشتن مدرک مرتبط با این زبان، می‌توانید دوره‌هایی از دانشگاه را انتخاب کنید که به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

بله _ دانشجویان خارجی مهاجر در آلمان می‌توانند به مدت ۱۲۰ روز در سال به‌صورت تمام‌وقت کارکرده و به کسب درآمد بپردازند.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن