مشاوره رایگان

02128111107

راحت ترین راه اقامت استراليا

راحت ترین راه اقامت استراليا

راحت ترین راه اقامت استراليا

اگر به فکر مهاجرت به کشور دیگری هستید، استرالیا گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود. تحت سامانه مهاجرت به استرالیا ویزاهای گوناگونی برای متقاضیان وجود دارد که می توانند از میان آنها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند. استرالیا یکی از مقاصد بی نظیر برای مهاجرت در جهان است که دارای تاریخی جالب و طبیعتی بی نظیر است. اغراق آمیز نیست که استرالیا به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در جهان از لحاظ شاخص های اقتصادی و اجتماعی بیشترین تعداد مهاجر را به خود می بیند. 

آیا شما هم قصد مهاجرت به این کشور را دارید؟ اگر یکی از هزاران مهاجری هستید که زندگی در این کشور را انتخاب کرده اید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور نیز آشنا شوید و از بین آنها گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید بدانید که آسانترین روش موجود برای دریافت اقامت استرالیا را چیست؟ ما در این مقاله راحت ترین راه اقامت استراليا و شرایط اقامت دائم در استرالیا با کار را آماده کرده ایم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

اقامت در استرالیا

کسی که اقامت دائم استرالیا را دارد از حقوقی مانند شهروندان این کشور برخوردار است، اما تفاوت هایی هم در این میان وجود دارد. از جمله اینکه یک شهروند می تواند در هر زمان که خواست وارد استرالیا شود و یا از این کشور خارج گردد.

شهروندان استرالیایی همچنین می توانند در انتخابات دولت استرالیا رأی دهند، اما دارندگان ویزای اقامت دائم استرالیا این امکان را نخواهند داشت.

دلایل اینکه مهاجران از سراسر جهان استرالیا را به عنوان مقصد مهاجرتی مورد علاقه خود انتخاب می کنند، بسیار است. از مهمترین دلایل می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • آزادی زندگی و کار در هر بخشی از استرالیا.
 • امکان دریافت اقامت استرالیا برای اعضای خانواده.
 • آموزش و تحصیل رایگان برای کودکان.
 • امکان درخواست اقامت دائم استرالیا برای بستگان.
 • مزایای کار و سلامتی به مانند شهروندان استرالیا برای شما و اعضای خانواده تان.
 • امکان دریافت درخواست تابعیت استرالیا پس از زمان مشخص.
 • آزادی در ورود و خروج بدون محدودیت به استرالیا در پنج سال اول.

مقاله پیشنهادی ——-> اقامت استرالیا

راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا

پیش از مهاجرت به استرالیا پیش از هر چیز، سیاست های مهاجرتی این کشور را به خوبی بخوانید و با توجه به شرایط خود بهترین تصمیم را بگیرید.

یکی از بهترین روش های مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای دانشجویی یا سرمایه گذاری است.

اگر مهارت کاری دارید گرفتن ویزای کار استرالیا را انتخاب کنید، اما در ابتدا بدانید که استرالیا در چه بخشهایی به نیرو نیاز دارد.

به طور مثال حسابداری از رشته هایی است که استرالیا نیاز به نیروی با مهارت و تجربه دارد. شما اگر تجربه یا مهارت لازم را ندارید می توانید در رشته حسابداری ثبت نام کنید و از دانشگاه های استرالیا در این رشته فارغ التحصیل شوید. در حالی که در استرالیا در حال تحصیل هستید، اعتبار خود را نیز برای دریافت اقامت دائم افزایش می دهید.

پس از فارغ التحصیلی شما حالا در اولویت کار هستید و پیدا کردن کار برای شما آسان تر خواهد بود.

هرگز به عنوان یک مهاجر، بی قاعده و غیر قانونی به استرالیا مهاجرت نکنید. غیر از اینکه معلوم نیست چه عاقبتی پیش روی شما خواهد بود، شما در لیست سیاه قرار خواهید گرفت و دیگر با هیچ شرایطی امکان این که به استرالیا مهاجرت کنید را نخواهید داشت.

راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا

آسانترین راه دریافت اقامت دائم استرالیا

اگر تصمیم خود را در مورد عزیمت به استرالیا گرفته باشید. ممکن است بخواهید بدانید که آسانترین روش برای دریافت اقامت دائم استرالیا در سال جاری چیست؟

آسانترین راه برای به دست آوردن اقامت دائم استرالیا برای هر متقاضی متفاوت است. این بدین دلیل است که از نظر شرایط و معیارهای انتخاب، مهاجران با یکدیگر متفاوت هستند.

دولت استرالیا برنامه های مهاجرتی بسیاری را تعیین کرده و انواع مختلفی از ویزا را اعطا می کند. بیشتر کسانی که به کانادا مهاجرت می کننند، از طریبق برنامه مهاجرت مهارت کاری حمایت از کارفرما یا ویزای زیر کلاس ۱۸۶ طرح نامزدی کارفرما هستند.

گزینه جدیدی نیزکه توسط اداره مهاجرت استرالیا ارائه شده است، برنامه مستقل جهانی استعداد (GTI) می باشد. به نظر می آید که یکی از سریع ترین روش های دریافت اقامت دائم استرالیا این برنامه مهاجرتی است. با این حال، اینکه چه مدت طول می کشد تا شما اقامت دائم استرالیا را از این طریق دریافت کنید، خیلی معلوم نیست.

زمان دقیق بررسی اقامت دائم استرالیا از طریق برنامه مهاجرتی GTI در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا ذکر نشده است. با این وجود، آخرین شواهد از کسانی که به واسطه این برنامه مهاجرتی اقامت دائم دریافت کرده اند در حدود 14 روز بوده است.

اما باید به یاد داشته باشید که مدت زمان بررسی برای دریافت ویزای اقامت دائم استرالیا در بازه زمانی 14 روز تا سه ماه می باشد. با این وجود، به نظر می آید هم اکنون GTI یکی از سریع ترین روش های دریافت اقامت دائم استرالیا است.

ویزای جهانی استعداد استرالیا (GTI)

برنامه ویزای جهانی استعداد یک ویزایی است که توسط دولت استرالیا با هدف رفع کمبود نیرو در بخش فناوری راه اندازی شده است.

این برنامه با هدف تشویق نوآوری در صنایع آینده گرا انجام شده است. استرالیا قصد دارد ویزای جهانی استعداد را با گنجاندن اقامت دائم برای متقاضیان گسترش دهد تا کارمندان با استعداد بتوانند در استرالیا ساکن شده و به رشد اقتصاد این کشور کمک کنند.

این برنامه مهاجرتی که با عنوان GTI شناخته می شود، در نوامبر 2019 راه اندازی شد و هدف آن دستیابی به متخصصان ماهر از کشور های خارجی در هفت بخش،Med-Tech ،Ag-Tech ،FinTech، فضا، علوم داده، امنیت سایبری و فناوری انرژی و استخراج می باشد.

علاوه بر این، کسانی که با برنامه مهاجرتی GTI برای مهاجرت به استرالیا اقدام می کنند، باید پتانسیل دریافت حقوق و دستمزد سالانه 153،600 دلار استرالیا را داشته باشند. اگر شما معیارهای این برنامه مهاجرتی را دارا هستید، هم اکنون ابراز علاقه (EOI) خود را از طریق فرم Global Talent به دولت استرالیا ارائه دهید.

اگر EOI شما با موفقیت انجام شد، شما یک شناسه منحصر به فرد دریافت می کنید و اگر خارج از استرالیا هستید می توانید تحت ویزای استعداد  زیر کلاس 124 به صورت آنلاین و اگر در هنگام درخواست در استرالیا هستید، ویزای استعداد زیر کلاس 858 را درخواست دهید.

اقامت آسان استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا

یکی دیگر از روش های موثر برای مهاجرت و اقامت آسان استرالیا اقدام از طریق برنامه مهاجرت کاری استرالیا است. تحت ویزای کاری این کشور، تمام کارکنانی که می توانند نیازهای اقتصادی استرالیا را رفع کنند این امکان را خواهند داشت که در هر نقطه از استرالیا به طور دائم به کار مشغول بوده و زندگی کنند.

با دانستن مشاغل موجود در استرالیا، به راحتی می توانید ارزیابی کنید که کدام موقعیت یا شغل با مهارت های شما مطابقت دارد.

اقامت استرالیا با ویزای حمایت مالی کارفرما

دولت استرالیا تقریباً ۳۰۰۰۰ ویزا را برای برنامه مهاجرت با حمایت مالی کارفرمایان اختصاص داده است و احتمال دریافت این ویزا در استرالیا بسیار زیاد است. این برنامه برای جبران کمبود نیروی کار با مهارت کاری در بازار کار استرالیا طراحی شده است. دولت استرالیا با این ویزا جای خالی را با مهاجرانی که مهارت و تجربه لازم را دارند تکمیل می کند.

برای استفاده از این برنامه، باید شما زیر ۴۵ سال نیز سن داشته باشید.

اقامت استرالیا از طریق برنامه مهارت کاری

برنامه مهاجرت مهارت کاری  از جایگاه ویژه ای در سامانه مهاجرتی استرالیا برخوردار است. زیرا این کشور برای کمک به رشد اقتصاد خود به مهاجران ماهر نیاز دارد. شانس شما برای مهاجرت به استرالیا تحت این سامانه به توانایی و تجربه شما بستگی خواهد داشت. شما برای مهاجرت با این برنامه مهاجرتی باید واجد شرایط بوده و نمره خوبی را در سامانه ارزیابی دریافت کرده باشید.

در زیر سه دسته اصلی ویزا تحت مهاجرت مهارت کاری آورده شده است.

ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا (زیر کلاس ۱۸۹)

اولین مرحله برای درخواست ویزای زیر کلاس 189 ارائه اظهار علاقه از طریق SkillSelect به صورت آنلاین است. هر شخصی این اظهار علاقه را چه از داخل استرالیا یا خارج می تواند انجام دهد. استرالیا بر اساس اطلاعات ارائه شده شما اگر واجد شرایط باشید دعوت به درخواست ویزا می دهد.

برای دعوت به این روش، شما باید تجربه کار در لیست مشاغل مهارت کاری استرالیا داشته و بعلاوه، باید همچنین یک گزارش ارزیابی مهارت خود را نیز ارائه دهید.

سایر الزامات برای دریافت ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا (زیر کلاس ۱۸۹) عبارتند از:

 • سن زیر ۴۵ سال.
 • کسب حداقل ۶۵ امتیاز در سامانه امتیاز بندی مهاجرتی استرالیا.
 • داشتن شرایط سلامتی و شخصیتی مورد نیاز.

اگر شما دعوتنامه ای برای درخواست ویزا دریافت کردید، تنها ۶۰ روز زمان خواهید داشت که درخواست خود را ارسال کنید.

ویزای نامزدی مهارت کاری استرالیا (زیر کلاس ۱۹۰)

طبق این ویزا نامزدهای معرفی شده توسط ایالت یا سرزمین استرالیا واجد شرایط درخواست این ویزا می باشند. امتیازاتی که دارندگان این ویزا می توانند از آن بهره مند شوند مانند ویزای مستقل مهارت کاری (زیر کلاس ۱۸۹) است. از شرایط دریافت این ویزا نیز به جز الزام داشتن تجربه کاری در لیست مشاغل مهارت کاری با دیگر ویزای پیشین تفاوتی ندارد.

ویزای زیر کلاس ۴۹۱ مهارت کاری منطقه ای استرالیا (موقت)

این ویزا که جایگزین ویزای زیر کلاس ۴۸۹ شده است، به افراد ماهر و خانواده های آنها این اجازه را می دهد که به مدت پنج سال در مناطق تعیین شده استرالیا کار، تحصیل و زندگی کنند.

بعد از سه سال دارندگان این ویزا نیز، می توانند برای دریافت اقامت دائم این کشور درخواست خود را بدهند. شرایط لازم برای دریافت این ویزا به مانند دیگر ویزاهای مهارت کاری استرالیا می باشد.

از بین برنامه های مهاجرت مهارت کاری، شما باید یکی را که متناسب با شرایط شما است انتخاب کنید. علاوه بر این، پیش از انتخاب، بررسی کنید که چقدر می توانید شرایط لازم برای یک برنامه خاص را برآورده کرده باشید. در پایان می توانید برنامه مهاجرتی را که با توجه با شرایط و ویژگی ها شما، مناسب است انتخاب کنید.

اقامت راحت استرالیا از طریق ویزای نوآوری و سرمایه‌گذاری

اگر شما کارآفرین هستید حتما می دانید که بازار استرالیا برای بیزینس شما چقدر مفید و سودآور می تواند باشد. پس اگر شرایط مالی لازم را دارید درخواست برای ویزای کارآفرینی در استرالیا یکی از بهترین روش های مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت آسان این کشور است.

برای آنکه واجد شرایط دریافت اقامت استرالیا از طریق این ویزا باشید، باید درخواست خود را به صورت آنلاین تسلیم سازمان مهاجرت استرالیا کنید. شما می توانید از طریق ویزای زیر کلاس ۱۸۸ برای نوآوری، ویزای زیر کلاس ۴۴۴ یا ویزای زیر کلاس ۴۵۷ اقدام کنید. شما برای دریافت اقامت دائم از طریق این ویزا باید بتوانید ثابت کنید که می توانید برای مدت طولانی در استرالیا فعالیت داشته باشید.

اقامت استرالیا با ویزای دانشجویی

شاید خیلی ها فکر نکنند که یکی از روش های آسان برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در این کشور می باشد. داشتن ویزای دانشجویی شاید به تنهایی به شما اقامت دائم استرالیا را اعطا نکند اما شما از این طریق امتیاز لازم را دریافت می کنید که پس از پیدا کردن پیشنهاد کاری با توجه به اینکه با شرایط استرالیا آشنا هستید، برای دریافت اقامت دائم از اداره مهاجرت استرالیا در موقعیت بسیار خوبی برای دریافت اقامت دائم خواهید بود.

اقامت استرالیا از طریق دریافت ویزای همسر

یکی دیگر از آسان ترین روش های دریافت اقامت استرالیا از طریق دریافت ویزای همسر است. براساس این برنامه مهاجرتی شما واجد شرایط اقامت دائم در استرالیا خواهید بود و حتی این امکان را نیز خواهید داشت که با حمایت از اعضای خانواده خود آنها را به استرالیا دعوت کنید.

شما در صورتی می توانید که برای ویزای همسر استرالیا درخواست دهید که همسر شما:

۱) شهروند استرالیا باشد.

۲) اقامت دائم استرالیا را داشته باشد.

۳) شهروند واجد شرایط نیوزلند باشد.

طبق قانون مهاجرتی استرالیا، اگر ۵ سال یا بیشتر با یکی از این افراد در ارتباط باشید (به عنوان یک شریک زندگی متاهل) یا به طور رسمی ۲ سال باشد که ازدواج کرده و صاحب فرزند باشید می توانید اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید.

شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا

درخواست ویزای استرالیا ساده نیست. اداره مهاجرت استرالیا از شما می خواهد که طیف وسیعی از اسناد و مدارک لازم را برای اثبات صلاحیت خود ارائه دهید. در این راستا، مهم است که تمام مدارک مورد نیاز را پیش از مراجعه به نزدیکترین اداره مهاجرت یا سفارت استرالیا آماده کرده باشید. از شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

· شما باید ابراز علاقه (EOI) خود را از طریق SkillSelect ارائه دهید و منتظر بمانید تا دعوت نامه درخواست ویزا را دریافت کنید.
· برای درخواست ویزا شما باید زیر ۴۵ سال باشید.
· شما باید تحت یک معاینه پزشکی قرار گرفته و حداقل شرایط بهداشتی را داشته باشید.
· شغلی که شما انتخاب کرده اید باید در لیست مشاغل با مهارت کاری استرالیا باشد. همچنین باید پیش از ایجاد EOI، ارزیابی مهارت مناسب از شغل خود را بدست آورید.
· برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی باید در یک آزمون معتبر انگلیسی نمره لازمه را کسب کرده باشید.
· پس از دریافت دعوتنامه برای درخواست ویزا، باید ثابت کنید که شخصیت مورد نظر دولت استرالیا را داشته و با فرهنگ این کشور مشکلی ندارید.
· مدرک عدم سوء پیشینه

اقامت آسان استرالیا با وکیل مهاجرت

مهاجرت به کشور دیگری مانند استرالیا نیازمند تعامل با افراد خاصی است که می توانند به شما در مسیر دریافت اقامت استرالیا کمک کنند.

بدون راهنمایی درست، شما احتمالاً در مسیر خود شکست خواهید خورد. با به کار گیری یک وکیل مهاجرت، قادر خواهید بود، تمام گزینه های موجود برای مهاجرت و دریافت اقامت استرالیا را بشناسید و از مراحل کار مطلع شوید.

اقامت آسان استرالیا با وکیل مهاجرت

پرتقاضاترین ویزای مهاجرت به استرالیا

دولت استرالیا تمام برنامه های مهاجرتی این کشور را تعیین و تعداد مهاجران را برای هر برنامه ی مهاجرت تنظیم می کند. در اینجا ما انواع ویزای مهاجرت استرالیا را در جدولی برای شما با جزئیات آماده کرده ایم.

دسته برنامه مهاجرت مهارت کاری

تعداد دریافت ویزا

برنامه مهاجرت کاری حمایت از کارفرما (طرح نامزدی کارفرما)

۲۲۰۰۰

برنامه مهاجرت کاری مستقل مهارت کاری

۶۵۰۰

برنامه مهاجرت استانی (اقامت دائمی)

۱۱۲۰۰

برنامه مهاجرت منطقه ای

۱۱۲۰۰

برنامه مهاجرت نوآوری و سرمایه گذاری استرالیا

۱۳،۵۰۰

برنامه مهاجرت استعداد جهانی

۱۵۰۰۰

برنامه مهاجرت استعداد برجسته

۲۰۰

جمع

۷۹،۶۰۰

دسته برنامه مهاجرت خانواده

تعداد دریافت ویزا

برنامه مهاجرت به استرالیا از طریق همسر

۷۲،۳۰۰

برنامه مهاجرت به استرالیا از طریق والدین

۴۵۰۰

برنامه مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده

۵۰۰

تعداد کل

۷۷۳۰۰

  

افراد واجد شرایط کودک

۳،۱۰۰

همانطور که در جدول مشاهده کردید بیشترین تعداد اعطا ویزا به گروه جریان مهاجرت مهارت کاری اختصاص دارد. در مجموع این برنامه مهاجرتی ۷۹،۶۰۰ مهاجر را برای کار به استرالیا آورده است. استرالیا به مهاجرانی که مهارت کاری دارند این امکان را می دهد که در اقتصاد این کشور سهیم باشند. مهاجران با مهارت کاری که دارای مدارک تحصیلی بسیار خوبی هستند، پتانسیل اشتغال بیشتری را خواهند داشت.

 

امتیاز بندی اقامت استرالیا

متقاضیان برای دریافت اقامت دائم استرالیا باید امتیاز لازم برای مهاجرت به این کشور را کسب کرده باشند. حداقل امتیازات لازم برای دریافت دعوتنامه برای برنامه ویزای مستقل مهارت کاری، ۶۵ امتیاز است.

با این حال، حداقل امتیازات برای دریافت دعوت نامه به شغل شما بستگی دارد. برخی از مشاغل در استرالیا بسیار رقابتی هستند. معمولاً دریافت دعوت نامه اقامت دائم با مشاغلی که تقاضای بسیار بالایی دارند آسان تر است.

متقاضیان اقامت کانادا با توجه به معیارهای زیر می توانند امتیاز لازم را کسب کنند:

 • سن (بین ۱۸ سال تا ۴۵ سال).
 • مهارت در زبان انگلیسی.
 • داشتن مدرک تحصیلی. به عنوان مثال دیپلم، لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا.
 • تجربه اشتغال مهارت کاری در خارج از کشور یا استرالیا در یکی از مشاغل ماهر.
 • زندگی و تحصیل در استرالیا.
 • داشتن گواهینامه مدرک زبان دوم به غیر از انگلیسی.
 • تکمیل  برنامه PYP در استرالیا.

کل امتیازات دریافت شده شما صلاحیتتان را برای دریافت اقامت دائم استرالیا تعیین می کند. به یاد داشته باشید، هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید، شانس بیشتری برای دریافت اقامت دائم استرالیا خواهید داشت. ما در اینجا شرایط و امتیازات لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا را برای شما فراهم کرده ایم.

 

حداکثر امتیازات

دسته بندی

۳۰ امتیاز

سن (۲۵ تا ۳۳ سال)

۲۰ امتیاز

تحصیلات در خارج از استرالیا (درجه دکترا)

۲۰ امتیاز

سابقه کار در استرالیا (۸ تا ۱۰ سال)

۲۰ امتیاز

مهارت در زبان انگلیسی (نمره ۸)

۱۵ امتیاز

سابقه کار در خارج از استرالیا (۸ تا ۱۰ سال)

۱۰ امتیاز

متقاضیان فاقد همسر یا همسری که شهروند استرالیا یا اقامت دائم این کشور را دارد.

۱۰ امتیاز

مهارت همسر یا شریک زندگی (سن و شرایط زبان انگلیسی باید برآورده شود).

۱۰ امتیاز

مهارت های تخصصی، مانند مدرک کارشناسی ارشد توسط تحقیق یا دکترا از یک موسسه آموزشی در استرالیا

۵ امتیاز

داشتن مدرک زبان دوم (به غیر از زبان انگلیسی)

۵ امتیاز

حمایت مالی توسط دولت (ویزای ۱۹۰)

۵ امتیاز

مهارت زبان انگلیسی همسر (مهارت یا عامل سنی مورد نیاز نیست)

۵ امتیاز

تجربه کاری در یک برنامه مهارت کاری در استرالیا

نتیجه گیری

یکی از کهن ترین قاره های جهان، سرزمین فرصت ها یا بهشت زمین یا هر نامی را که شما دوست دارید بر روی آن بزارید، استرالیا است. این کشور یکی از مهمترین مقاصد مهاجرتی در جهان می باشد. با اقتصادی پایدار و کیفیت بالای زندگی، جای تعجب نیست که بسیاری از مهاجران سرزمین خود را برای مهاجرت به کشوری که آرامش و رفاه دارد ترک می کنند.

دریافت آسان اقامت دائم استرالیا برای همه یکسان نیست. گزینه های بسیاری برای شما در دسترس خواهد بود و موفقیت شما کاملاً به توانایی شما در تأمین شرایط مهاجرتی استرالیا بستگی خواهد داشت.

برای همه کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت دائم این کشور را دارند نمی توان یک برنامه مهاجرتی را تجویز کرد. اما در این میان ویزای مهارت کاری، تحصیل و سرمایه گذاری را می توان به آسانترین روش هایی نسبت داد که منجر به دریافت اقامت دائم استرالیا می شود.

اگر هنوز در انتخاب برنامه مهاجرتی متناسب خود سردرگم هستید، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان مهاجرت به استرالیای ما در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

اقامت دائم استرالیا نامی است که برای شهروندان غیر استرالیایی که با مهاجرت به این کشور قصد کار و زندگی برای مدت طولانی دارد داده می شود. کسی اقامت دائم این کشور را دارد می تواند بدون محدودیت در استرالیا زندگی، کار و تحصیل کند و دارای حقوق شهروندی استرالیا خواهد بود.

مهاجرت با مهارت کاری (GSM) شاید یکی از ساده‌ترین روش های اخذ اقامت دائم استرالیا باشد. این برنامه مهاجرتی یکی از دروازه های دریافت اقامت دائم استرالیا است که فرصت های بسیاری را به کارگران و کارمندان ماهر، بازرگانان، سرمایه گذاران و کارآفرینان ارائه می دهد.

برای دریافت اقامت دائم استرالیا بیش از ۴۰ برنامه مهاجرتی وجود دارد که به شما امکان کار و زندگی در استرالیا را می دهد. هنگامی که شما ویزای مناسب را دریافت کردید، شرایط لازم برای درخواست را خواهید داشت. بعد از اینکه واجد شرایط ویزای مناسب بودید می توانید برای دریافت اقامت دائم استرالیا نیز اقدام کنید.

پیش از هر اقدامی شما باید با شرکت در آزمون آیلتس و یا تافل مهارت زبان خود را به اداره مهاجرت استرالیا نشان دهید. اولین قدم برای درخواست اقامت دائم استرالیا، ارائه ابراز علاقه (EOI) به اداره مهاجرت این کشور  است.

طبق USCIS، مدت زمان رسیدگی به درخواست اقامت دائم (فرم I-485) از 7 ماه تا 33 ماه طول می کشد. مدت زمان دریافت اقامت دائم بسته به محل کار شما می تواند متفاوت باشد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن