مشاوره رایگان

02128111107

کارآفرینی در استرالیا

کارآفرینی در استرالیا

کارآفرینی در استرالیا

استرالیا یکی از بهترین اقتصاد های جهان را در اختیار دارد و از لحاظ شاخص های کیفیت زندگی در بین کشور های برتر جهان می باشد. از همین رو استرالیا به یکی از مقاصد اصلی مهاجرتی در میان مهاجران از سراسر جهان تبدیل شده است. جریان جدید مهاجرتی به استرالیا که مورد استقبال بسیاری از آنها قرار گرفته است، ویزای کارآفرینی می باشد. کسانی که در استرالیا نوآوری داشته و بتوانند سرمایه گذاری تجاری خود را اجرا کنند، ویزای کارآفرینی اعطا می شود. حتی این امکان وجود دارد که کارآفرینان با استعداد بالا و شرکت های نوپا با پشتوانه مالی شخص یا شرکتی ثالث به واسطه نامزدی یک استان اقامت دائم استرالیا را نیز دریافت کنند.

کارآفرینی در استرالیا

برای تمام افرادی که قصد دارند از طریق ویزای کارآفرینی در استرالیا مهاجرت کنند ویزای ۴ ساله در نظر گرفته شده است. برنامه مهاجرتی کارآفرینی استرالیا برای نوآوران زیر ۵۵ سال می باشد. متقاضیان این ویزا باید نشان دهند که انجام فعالیت کارآفرینی آنها برای اقتصاد استرالیا مؤثر بوده و قصد فعالیت دائم در این کشور را نیز دارند.

اگر شما قصد دارید که با برنامه مهاجرتی کارآفرینی در استرالیا به این کشور مهاجرت کنید و به سوالات خود در مورد شرایط کارآفرینی در استرالیا، هزینه کارآفرینی در استرالیا و ویزای کارآفرینی در استرالیا پاسخ داده شود این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

جغرافیا و اقتصاد استرالیا

جغرافیا و اقتصاد استرالیا

استرالیا با مساحتی بالغ بر ۷،۶۱۷،۹۳۰ کیلومتر مربع کوچکترین قاره، ششمین کشور بزرگ جهان و بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه به حساب می آید.

استرالیا قاره ای بسیار خشک است و حدود ۳۵ درصد از این کشور با دوره های بی باران روبرو می باشد. تقریباً چیزی در حدود ۲۰ درصد از زمین های استرالیا تحت تسلط بیابان ها و مناطق نیمه خشک قرار گرفته است.

جمعیت استرالیا بیش از ۲۲،۰۰۰،۰۰۰ نفر می باشد که شامل بومیان استرالیایی و افرادی از نژادها، مذاهب و فرهنگ های مختلفی است که به واسطه مهاجرانی از سراسر جهان شکل گرفته است.

کشور استرالیا از اقتصادی قدرتمند برخوردار است و بسیار توسعه یافته می باشد و می توان گفت وضعیت اشتغال و درآمد در استرالیا بسیار خوب است. از نظر تولید ناخالص داخلی استرالیا رتبه دوازدهم جهان  و از لحاظ صادرات نیز یکی از برترین کشور های جهان می باشد و در رتبه بیستم قرار گرفته است.

در کنار داشتن ثروت بسیار زیاد، استرالیا را می توان به جرات یکی از کارآفرین ترین کشورهای جهان نامید. تحقیقات جدید نشان می دهد که استرالیا به ۸۴ درصد از کارآفرینان متقاضی، پاسخ مثبت داده است. این موجب شده که استرالیا سومین کشور جهان باشد که احساس خوبی نسبت به کارآفرینی دارد.

استرالیا تنها ۳ درصد از فنلاند و دانمارک که در صدر جدول قرار دارند اختلاف داشته و ۱۴ درصد بالاتر از میانگین جهانی است.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت به استرالیا

کارآفرینی در استرالیا چگونه است؟

دولت استرالیا پیوندهای بسیار خوب و قوی با بازارهای آسیایی و غربی دارد. دولت این کشور کارآفرینان خارجی را تشویق می کند تا ایده های خلاقانه خود را به عمل تبدیل کنند.

به بیان ساده، کارآفرینی در استرالیا یکی از چندین برنامه مهاجرتی این کشور است که به مهاجران کارآفرین این  اجازه را می دهد تا در فعالیت های کارآفرینی شرکت داشته باشند. این می تواند شامل مواردی مانند راه اندازی یک محصول جدید و یا گسترش یک شرکت موجود در بازار بین المللی باشد.

دولت استرالیا حتی اگر شما بنیانگذار شغلی هم که نباشید این امکان را به شما می دهد که همچنان واجد شرایط دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا قرار بگیرید.

با این حال، به یاد داشته باشید که ویزای مناسبی برای فعالیت خود دریافت کنید. اگر فعالیت پیشنهادی شما بیشتر به یک فعالیت تجاری شباهت داشته باشد، ویزای تجاری دریافت کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید که در یک فعالیت حسابداری در استرالیا فعالیت داشته باشید، بهتر است که درخواست ویزای تجاری استرالیا را بدهید.

مقاله پیشنهادی ——-> سرمایه گذاری در استرالیا

انواع ویزای کارآفرینی در استرالیا

انواع ویزای کارآفرینی در استرالیا

برای انکه فعالیت کارآفرینی خود را در استرالیا آغاز کنید، این امکان را دارید که برای یکی از دو نوع مختلف ویزای کارآفرینی در استرالیا درخواست دهید. مهمترین ویزا های کارآفرینی استرالیا شامل ویزای زیر کلاس ۱۸۸ (جریان کارآفرینی)و ویزای زیر کلاس ۱۳۲ (جریان سرمایه گذاری) تقسیم می شود.

اینکه آیا شما باید برای ویزای ۱۸۸ یا ۱۳۲ برای کارآفرینی درخواست خود را ارائه کنید، بستگی بسیار زیادی به مواردی مانند میزان بودجه مورد نظر شما برای کارآفرینی و تواناییتان در زبان انگلیسی دارد.

پیشنهاد می شود که برای اطلاع از ویزای مناسب برای خود و خانوادتان از ارزیابی کارشناسان مهاجرتی ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین استفاده کنید. آنها به شما می گویند که کدام برنامه مهاجرتی برای شما مناسب می باشد. همچنین برخی از این موارد را در مقاله مهاجرت استرالیا نیز توضیح داده ایم که می توانید آن را هم مطالعه کنید.

ویزای ۱۸۸ کارآفرینی استرالیا

ویزای ۱۸۸ یک ویزای موقت است که به شما امکان انجام فعالیتهای کارآفرینانه مطابقت با قوانین در استرالیا را می دهد. شما با این ویزا این امکان را دارید که برای حداکثر ۴ سال و ۳ ماه در استرالیا اقامت داشته باشید. پس از آن، شما این امکان را دارید که بتوانید ویزای خود را به ویزای کارآفرینی دائم استرالیا تبدیل کنید.

در صورتی که شما درخواست ویزای ۱۸۸ را بدهید باید ۴،۰۴۵ دلار استرالیا هزینه درخواست ویزای خود را پرداخت کنید. اگر قصد داشته باشید که یکی از اعضای بالای ۱۸ سال خانواده خود را در برنامه ضمیمه کنید، هزینه درخواست شما برای آنها ۲۰۲۵ دلار خواهد بود. برای اعضای زیر ۱۸ سال خانواده خود نیز باید ۱۰۱۰ دلار استرالیا هزینه درخواست ویزا بدهید.

اگر یکی از اعضای خانواده بالای ۱۸ سال شما که قصد دارد به استرالیا مهاجرت کند نتواند ثابت کند که به زبان انگلیسی مسلط است باید هزینه دیگری پرداخت شود. هزینه اضافی درخواست اینگونه ویزا به ۴۸۹۰ دلار نیز می رسد.

مدت زمانی که طول می کشد که ویزای ۱۸۸ استرالیا مورد بررسی از زمان استانداردی بهره مند نیست. برای درخواست ویزای ۱۸۸ بر اساس تجربه، شما باید بین ۱۸ تا ۲۴ ماه منتظر بمانید.

ویزای ۱۳۲ سرمایه گذاری استرالیا

ویزای ۱۳۲ سرمایه گذاری استرالیا یک ویزای با اقامت دائم است که به شما این امکان را می دهد تا یک شرکت جدید در استرالیا ایجاد کرده و یا در یک فعالیت کارآفرینی موجود شرکت داشته باشید. شما این امکان را دارید که اعضای خانواده خود را به عنوان بخشی از درخواست ویزای ۱۳۲ استرالیا همراه خود در این کشور داشته باشید.

هزینه درخواست ویزای سرمایه گذاری  ۱۳۲ استرالیا چیزی در حدود ۷۸۵۵ دلار استرالیا می باشد. شما اگر قصد دارید که اعضای بالای ۱۸ سال خانواده خود را نیز در برنامه بگنجانید باید، ۳،۹۳۰ دلار آمریکا هزینه این ویزا را نیز پرداخت کنید. این در حالی است که برای اعضای خانواده زیر ۱۸ سال که در برنامه مهاجرتی شما ضمیمه هستند باید ۱،۹۶۰ دلار استرالیا پرداخت کرده باشید.

اگر شما و یا یکی از اعضای بالای ۱۸ سال خانوادتان تسلط به زبان انگلیسی نداشته باشد شما باید هزینه اضافی درخواست این ویزا را نیز پرداخت کنید. هزینه اضافی اینگونه ویزا برای شخص شما ۹،۷۹۵ دلار استرالیا است. این در حالی است که ۴،۸۹۰ دلار استرالیا نیز باید برای اعضای بالای ۱۸ سال خود که توانایی مکالمه به زبان انگلیسی را ندارند نیز پرداخت کرده باشید.

همچنین برای بررسی این ویزا نیز هیچ زمان استانداردی در نظر گرفته نشده است. اما مانند درخواست ویزای ۱۸۸، معمولا مدت زمانی که برای درخواست این ویزا ممکن است که سپری شود چیزی بین ۱۸ تا ۲۴ ماه می باشد.

مقاله پیشنهادی ——->ویزای 188 استرالیا

مزایای کارآفرینی در استرالیا

مزایای کارآفرینی در استرالیا

از مهمترین مزایای کارآفرینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان ایجاد یک کسب و کار جدید یا توسعه تجارت فعلی و/یا سرمایه گذاری در کشور استرالیا.
 • امکان داخل و خارج شدن از استرالیا.
 • امکان مهاجرت اعضای خانواده تان با شما به استرالیا.
 • دریافت اقامت دائم استرالیا با درخواست ویزای نوآوری و سرمایه گذاری.
 • دسترسی به سیستم بهداشتی استرالیا مشابه شهروندان این کشور
 • امکان استفاده از سیستم آموزشی بسیار با کیفیت استرالیا برای خود و خانوادتان

مقاله پیشنهادی ——-> ثبت شرکت در استرالیا

مراحل دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا

دریافت ویزای کارآفرین استرالیا، نیز مانند درخواست ویزای تجاری استرالیا، معمولا شامل سه مرحله می شود. با این حال، شما برای آنکه واجد شرایط دریافت ویزای ۱۸۸ استرالیا باشید، نیازی ندارید که امتیازات لازم مهاجرتی را دریافت کرده باشید.

برای ارسال درخواست ویزای ۱۸۸ یا ۱۳۲ استرالیا شما باید این مراحل را سپری کرده باشید:

1-       ارائه ابراز علاقه (EOI) از طریق Skillselect استرالیا

۲-       درخواست نامزد شدن از یک آژانس دولتی استانی و یا سرزمینی در استرالیا

۳-       درخواست برای دریافت ویزای ۱۸۸ یا ۱۳۲ استرالیا

مقاله پیشنهادی ——-> ویزای سرمایه گذاری استرالیا

مدت زمان ویزای کارآفرینی استرالیا

ویزای کارآفرینی استرالیا یک ویزای موقت ۴ ساله است. پس از آنکه شما در استرالیا عملیات تجاری خود را آغاز کردید، این امکان را دارید که از طریق ویزای زیر کلاس ۸۸۸ برای ایجاد کسب و کار نوآوری و سرمایه گذاری در این کشور درخواست اقامت دائم خود را نیز بدهید.

برای دریافت اقامت دائم استرالیا شما باید حداقل ۲ سال در استرالیا با ویزای کارآفرینی خود زندگی کرده باشید. شما این امکان را دارید که با قرار گرفتن تحت حمایت دولت ایالتی یا منطقه ای بتوانید ویزای زیر کلاس ۸۸۸ دائمی خود را نیز دریافت کنید.

شرایط کارآفرینی در استرالیا

شرایط کارآفرینی در استرالیا

همه متقاضیان که قصد فعالیت کارآفرینانه در استرالیا را دارند باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • شما توسط یک دولت استانی و یا منطقه ای در استرالیا مورد حمایت قرار گرفته باشید.
 • مسلط به زبان انگلیسی باشید.
 • شما باید زیر ۵۵ سال سن داشته باشید. مگر اینکه به دولت استانی و یا سرزمینی نشان دهید که برای استان یا منطقه که در آن قصد فعالیت خواهید داشت، می توانید مؤثر باشید.
 • توافق نامه حداقل ۲۰۰،۰۰۰ دلار برای تأمین بودجه ایجاد یک سرمایه گذاری در استرالیا.
 • حداقل ۳۰ درصد سود مالکیت در سرمایه گذاری در اختیار شما باشد.
 • انجام یا پیشنهاد فعالیت کارآفرینی در استرالیا به صورت دائم.

فعالیتهای واجد شرایط کارآفرینی در استرالیا

برای آنکه شما بتوانید تحت نام این برنامه مهاجرتی به استرالیا مهاجرت کنید باید سرمایه گذاری پیشنهادی شما در استرالیا شامل یکی از موارد زیر باشد.

 • سرمایه گذاری و یا تجاری سازی یکی از  محصولات یا خدمات خود در استرالیا.
 • مشارکت در توسعه یک شرکت یا فعالیت تجاری در یک استان و منطقه استرالیا

دولت استرالیا به برخی از فعالیتهایی که نمی توانند به اندازه کافی نوآورانه تلقی شوند اجازه فعالیت کارآفرینی را نمی دهد. فعالیت هایی که در استرالیا نمی توانند تحت نام کارآفرینی کار کنند شامل موارد زیر می شوند.

 • خرید کامل یک کسب و کار و یا حق امتیاز آن.
 • فعالیتهایی که شامل حوزه املاک و مستغلات می شود.
 • شرکت های کاریابی و اینکه به استخدام نیروی کار برای کارفرمایان می پردازند.

مقاله پیشنهادی ——-> انواع ویزای استرالیا

هزینه کارآفرینی در استرالیا

برای آنکه شما واجد شرایط کارآفرینی باشید باید حداقل ۲۰۰،۰۰۰ دلار را بتوانید از یک یا چند منبع دریافت کنید تا بودجه کافی برای فعالیت خود داشته باشید. این منابع عبارت است از:

 • آژانس های مشترک المنافع برای کارآفرینی در استرالیا.
 • دولت های استانی و منطقه ای
 • سازمانهای تحقیقاتی و دانشگاهی که با بودجه عمومی فعالیت می کنند.
 • سرمایه گذاران که تحت مشارکتهای محدود سرمایه گذاری یا مشارکت محدود سرمایه اولیه ثبت نام کرده باشند.

طبق قرارداد تأمین مالی شما باید ۱۲ ماه پس از آغاز فعالیت حداقل ۱۰ درصد از وجوه سرمایه گذاری را دریافت کنید.

شرط سنی کارآفرینی در استرالیا

شرط سنی کارآفرینی در استرالیا

کارآفرینی از لحاظ سنی در استرالیا به دو قسمت تقسیم می شود. یکی این است که در زمان دریافت دعوتنامه ویزای ۱۸۸ استرالیا زیر ۵۵ سال سن داشته باشید.

یا اینکه شما از طریق آژانس های دولتی استانی استرالیا یا منطقه ای استرالیا که نامزد شده اید، تشخیص داده شود که فعالیت کارآفرینی شما برای استان می تواند همراه با مزیت های اقتصادی استثنایی همراه باشد. 

در حالی که هر استان و مناطق استرالیا هر کدام دارای اختیار برای اعطا نامزدی برای افراد بالای ۵۵ سال هستند، اما همه آژانس های دولتی استانی و سرزمینی در استرالیا بدون دلیل این را اجرا نمی کنند.

اگر شما کارآفرینی هستید که بیش از ۵۵ سال سن دارید بهتر است که پیش از آنکه درخواست خود را بدهید، در مورد قوانین هر یک از استان های دولتی استرالیا بیشتر تحقیق کنید.

شما می توانید برای بررسی شرایط خود و یا کسب اطلاع از قوانین کارآفرینی در هر یک از استان ها استرالیا با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما در تماس باشید.

زبان برای کارآفرینی در استرالیا

یکی از مهمترین شرایط دریافت ویزای کارآفرینی، داشتن مدرک زبان و گواهی اثبات توانایی شما برای مکالمه به زبان انگلیسی است.

متقاضیان ویزای ۱۸۸ برای آنکه مهارت خود را به زبان انگلیسی نشان دهند باید حداقل نمره ۶ را در هر یکی از گروه های آزمون زبان آیلتس شامل، خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیداری را کسب کرده باشند.

اقامت دائم استرالیا با ویزای کارآفرینی

اقامت دائم استرالیا با ویزای کارآفرینی

به منظور دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق کارآفرینی، متقاضی باید اسنادی را نشان دهد که مبنی بر موفقیت وی در فعالیتهای کارآفرینی بوده باشد.

معیار “موفقیت” در کارآفرینی از نظر دولت استرالیا ترکیبی از “عوامل کلیدی در موفقیت” و “عوامل حمایت کننده موفقیت” می باشد.

در همین راستا، متقاضی دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا باید نشان دهد که حداقل دارای دو عامل کلیدی موفقیت و یا یک عامل موفقیت کلیدی و سه عامل حمایت کننده موفقیت را به همراه خود دارد.

عوامل کلیدی موفقیت عبارتند از:

 • استخدام دو یا چند استرالیایی، که اقامت دائم استرالیا را دارند یا دیگر عوامل واجد شرایط؛
 • داشتن گردش مالی سالانه شرکت به میزان حداقل ۳۰۰،۰۰۰ دلار در سال؛
 • ثبت اختراع؛
 • دریافت بودجه یا سرمایه گذاری متداوم در فعالیت کارآفرینی خود؛
 • ایجاد مشارکت کسب و کار خود با یک موسسه آموزشی و یا دانشگاه ؛ یا
 • فروش پروژه کارآفرینی به یک سرمایه گذار دیگر به مبلغ ۲ میلیون دلار.

عوامل حمایت کننده مؤثر در موفقیت شما عبارتند از:

 • تنوع بخشیدن به سایر زمینه های تجاری در فعالیت های کارآفرینانه و سرمایه گذاری خود؛
 • دریافت بیانیه موفقیت از نامزد دولت ایالتی یا منطقه ای؛
 • دریافت حمایت مالی و اسپانسرینگ از بخش شرکتی؛
 • کمک به حداقل دو کسب و کار یا راه اندازی حداقل یک کسب و کار دیگر؛ 
 • دریافت جوایز یا تقدیر رسمی دولتی از استان و یا منطقه استرالیا؛
 • به سرمایه اجتماعی استرالیا چیزی را افزایش داده و یا کمکی کرده باشید.

مقاله پیشنهادی ——-> اقامت دائم استرالیا

وکیل مهاجرتی برای کارآفرینی در استرالیا

مهاجرت تجاری به استرالیا کمی می تواند پیچیده به نظر بیاید. حتی تعیین اینکه آیا شما از شانس مناسبی برای دریافت ویزای کارآفرینی برخوردار هستید ممکن است که دشوار به نظر بیاید. استفاده از یک کارشناس و یا وکیل مهاجرتی می تواند مسیر کارآفرینی به استرالیا را برای شما آسان کند و بهترین مسیر مهاجرت را برای شما ترسیم کند.

نتیجه گیری

استرالیا یکی از برترین اقتصاد های جهان را در اختیار دارد و از این رو سالانه شاهد مهاجرت بسیاری از مهاجران برای کار و زندگی به این کشور است. یکی از محبوبترین شیوه های مهاجرت به استرالیا از طریق دریافت ویزای کارآفرینی است.

استرالیا دو نوع عمده ویزای کارآفرینی به نام های ویزای کارآفرینی ۱۸۸ و ۱۳۲ را دارا می باشد. اغلب ویزاهای کارآفرینی استرالیا با دریافت اقامت دائم در این کشور همراه هستند. شما با استفاده از حمایت مالی شخص ثالث و نامزدی استانی و با داشتن طرح کارآفرینی مولد برای اقتصاد این کشور می توانید ویزای کارآفرینی استرالیا را دریافت کنید.

برای دریافت ویزای کارآفرینی تنها کافی است که در حدود ۴۰۰۰ دلار هزینه کنید. مدت زمان بررسی ویزای کارآفرینی استرالیا نیز بین ۱۸ تا ۲۴ ماه می باشد.

اگر می خواهید صلاحیت احتمالی خود را برای کارآفرینی در استرالیا مورد بررسی قرار دهید یا می خواهید در مورد کارآفرینی در استرالیا اطلاعات بیشتری را دریافت کنید، می توانید با کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما در ارتباط باشید. 

سوالات متداول

هنگام ثبت درخواست ویزای کارآفرینی استرالیا شما می توانید در استرالیا یا خارج از این کشور باشید. درخواست ها فقط باید به صورت آنلاین از طریق سیستم SkillSelect انجام شده باشد.

به طور کلی استرالیا کشوری ثروتمند است. استرالیا از نظر میزان متوسط ​​درآمد هر خانوار در رتبه پنجم جهان قرار دارد. این می توان این معنا را داشته باشد که شهروندان این کشور قادر هستند که پول زیادی خرج کنند و این راه را برای تجارت و کارآفرینی هموارتر می کند.

شما برای راه اندازی کسب و کار خود در استرالیا باید در ابتدا ساختار تجارت خود را انتخاب کنید. برای شماره تجاری استرالیا (ABN) درخواست خود را ارائه دهید و نام کسب و کار خود را نیز طبق شرایط لازم ثبت کنید. پس از اینکه نام دامنه خود را نیز ثبت کردید منبع تامین مالی خود را نیز مشخص کنید. برای مالیات در استرالیا ثبت نام کنید و حالا شما یک کارآفرین در استرالیا هستید.

حقوق یک کارآفرین در استرالیا به طور میانگین در حدود ۱۰۰،۰۰۰ دلار در سال است. کمترین میزانی که کارآفرینان توانید با کارآفرینی خود در استرالیا کسب می کنند ۵۰،۰۰۰ دلار در سال می باشد.

استرالیا یکی از معدود کشور های جهان است که از کارآفرینان در هر شرایطی شدیدا استقبال می کند. اما در پاسخ به سؤال شما باید بگوییم که بله، شما این امکان را دارید که با ویزای دانشجویی یک کسب و کار جدید در استرالیا به راه بیاندازید.

بیشتر مهاجران برای کارآفرینی شهر سیدنی را انتخاب می کنند. سیدنی به عنوان شهری شناخته می شود که اغلب کسانی که در این شهر زندگی می کنند مهاجر بوده و خارج از استرالیا متولد شده اند. سیدنی نه تنها میزبان تعدادی از جوامع مهاجر است، بلکه به علت اینکه تعدادی بسیاری از موسسات آموزش عالی و شرکت های بین المللی در این شهر قرار دارند و یکی از ثروتمندترین استان های استرالیا می باشد می تواند شهر مناسبی برای کارآفرینی شما باشد.

راه اندازی یک کسب و کار در کشوری مانند استرالیا بسیار آسان تر از دیگر نقاط جهان می باشد. به گفته بانک جهانی، تکمیل فرایندهای رسمی کارآفرینی در استرالیا تنها کمتر از سه روز به طول خواهد انجامید، این در حالی است که در دیگر کشورهای جهان این روند بسیار طولانی است.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن