مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت خانوادگی به کانادا

مهاجرت خانوادگی به کانادا

اگر شما اقامت دائم یا شهروندی کانادا را دارید می توانید خانواده خود را برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور یاری کنید. پیوندهای خانوادگی یکی از مهمترین ارکان سیستم مهاجرتی کانادا هستند. در زیر، برنامه حمایت مالی کانادا و الزامات مهاجرت خانوادگی به کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد و آنها را به تفصیل بررسی خواهیم کرد. 

آنچه در این مقاله میخوانید :

مهاجرت خانوادگی و اقامت همسر در کانادا

مهاجرت خانوادگی و اقامت همسر در کانادا​

طبق قانون مهاجرت دولت کانادا، هنگام درخواست ویزای کانادا و مهاجرت، می توانید برای همسر و فرزندان خود ویزای کار و مجوز اقامت را درخواست دهید. پس از آن شما می توانید به کانادا سفر کنید.

اما در این مورد قوانین و شرایط خاصی در نظر گرفته می شود و که در این راستا ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای بررسی تمامی جوانب با یک وکیل مهاجرتی مجرب در تماس باشید تا اطلاعات کامل در این مورد را کسب کنید و پروسه مهاجرتی شما با موفقیت انجام شود.

اگر می خواهید فرآیند مهاجرت را در اسرع وقت تکمیل کنید، اعتماد بهترین گزینه است. مشاوران و وکلای مورد اعتماد ما در موسسه مهاجرت با ما با سالها تجربه در امر مهاجرت از ابتدا تا انتها این راه همراهی شما را خواهند کرد.

با این حال، به طور کلی، برای انتقال خانواده به کانادا، شما و افراد تحت تکفل خود، از جمله همسرتان، قراردادی را امضا می کنند که که طبق آن شما قول می دهید در صورت نیاز از بستگان خود حمایت مالی کنید. نیاز به انجام این قرارداد همچنین مقرر می دارد که اسپانسر که شما باشید ظرفیت کافی برای حمایت را خواهید داشت.

 

شرایط اقامت خانوادگی به کانادا برای همسر

این برنامه به شهروندان کانادایی یا مقیم دائم اجازه می دهد تا از همسر خود برای اقامت دائم در کانادا حمایت مالی کنند. قبل از اینکه افراد تحت تکفل بتوانند ویزا دریافت کنند، هر دو باید توسط سرویس مهاجرت کانادا (IRCC) تایید شوند.

برای واجد شرایط بودن این ویزا از طریق برنامه مهاجرتی، اسپانسر باید رابطه همسر یا شریک خود را ثابت کند. به این ترتیب، همسران می توانند تحت یک برنامه اسپانسری در کانادا کار، زندگی و تحصیل کنند. لطفاً توجه داشته باشید که اگر شریک حامی شما در خارج از کانادا زندگی می کند، برنامه Outland را می تواند دنبال کند.

همسر اسپانسر برای دریافت حمایت مالی و اقامت دائم باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و هم اسپانسر و هم ذینفع باید ثابت کنند که این رابطه واقعی است. همسر باید حداقل یک سال با اسپانسر در کانادا زندگی کرده باشد. بنابراین، اگر اسپانسر متاهل است اما از همسرش دور است و همسر خارج از کانادا زندگی می کند، اسپانسر باید این توانایی مالی را داشته باشد تا همسر بتواند در کانادا از طریق وی اقامت دریافت کند.

برای زوجین باید مدارکی از قبیل سوابق مالی، اجاره املاک، قبوض آب و برق، حساب های همسر و سایر مدارک ارائه شود تا ثابت شود که حامی و همسر حداقل یک سال با هم زندگی کرده اند.

همجنس گراهایی که در کانادا ازدواج می کنند باید گواهی ازدواج قانونی از استان یا استانی که در آن ازدواج کرده اند داشته باشند.

با این حال، حتی اگر در خارج از کانادا ازدواج کرده اید، همچنان باید گواهی ازدواج خود را برای اثبات قانونی بودن ازدواج خود نشان دهید.

برای واجد شرایط بودن برای حمایت خانواده، همسر یا شریک حمایت شده کانادایی شما باید به عنوان کارمند، دانشجو یا بازدیدکننده مقیم موقت کانادا باشند. چنین شخصی ممکن است واجد شرایط مجوز کار بدون حقوق باشد و بنابراین در حین رسیدگی به درخواست های مهاجرت برای کارفرمایان کانادایی کار می کند. این احتمال به شدت افزایش می یابد که یک همسر تحت حمایت، مجوز اقامت دائم را دریافت کند.

در نهایت، اگر شریک یا همسر حامی شما در خارج از کانادا زندگی می کند، می توانید از کارشناسان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد استفاده کنید تا شما را با در جریان گذاشتن اخبار مهاجرتی کانادا در این مورد نیز راهنمایی کنند.

در این صورت اسپانسر می تواند در طول مراحل درخواست وارد کانادا شده و از آن خارج شود و درخواست اسپانسرشیپ از طریق اقامت دائم یا دفتر ویزای کشور مبدا را بدهد.

متوسط زمان رسیدگی به درخواست حمایت مالی تقریباً 12 ماه است. با این حال، این دوره بسته به شرایط و مناطق خاص ممکن است کوتاهتر یا طولانی تر باشد.

در صورت نداشتن شغل یا درآمد الزاما درخواست اسپانسری شما رد نمی شود. در عوض باید به نحوی ثابت کنید که همسرتان می تواند به شما پول بدهد و او به شما کمک مالی کند.

 

چه کسی همسر یا شریک قانونی نامیده می شود؟

افراد زیر می توانند خود را به عنوان شرکا و همسر حامی کانادایی معرفی کنند:

 • همسر: شخصی که به طور قانونی ازدواج کرده است.
 • همسر عرفی: شخصی که به عنوان ضامن عمل می کند و حداقل یک سال به طور مستمر ازدواج کرده باشد.
 • شریک زناشویی: در شرایطی که رابطه با حامی حداقل یک سال است که رابطه وی قطع نشده است، اما آنها با موانع مهاجرت، مذهبی و گرایش جنسی روبرو شده اند با دلایل موجهی می توانند از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.
 • همجنس گرایان: همانطور که در بالا ذکر شد، بسته به اینکه همسر اسپانسر در کانادا یا خارج از کشور باشد، قوانین و شرایط متفاوتی برای اسپانسر شدن او وجود دارد.

مقاله پیشنهادی ——-> اقامت دائم کانادا

مهاجرت خانوادگی و اقامت کودک در کانادا

مهاجرت خانوادگی و اقامت کودک در کانادا​

به عنوان حامی فرزندتان، این مسئولیت شماست که بدون کمک صندوق تامین اجتماعی دولت کانادا به فرزندتان کمک کنید. با این حال، قانون دولت کانادا جزئیات بیشتری در این مورد دارد و مفهوم «فرزند وابسته» را معرفی می کند. در زیر به تفصیل توضیح داده شده است.

 

هم کودکان بیولوژیکی و هم فرزندخواندگان می توانند توسط والدینشان حمایت مالی شوند تا با والدین خود اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. برنامه حمایت از کودکان بخشی از برنامه حمایت مالی و مهاجرت خانواده کانادا است.

برای دریافت ویزا از طریق این برنامه مهاجرتی، حامیان مالی و فرزندان تحت تکفل باید رابطه خود را با فرد مقیم کانادا نشان دهند. در مورد فرزندخواندگی، زمانی که گواهی فرزندخواندگی در مراحل پایانی پردازش است، حامی می تواند قبل از تکمیل فرآیند، کفالت کودک را آغاز کند.

 

روند ممکن است کمی گیج کننده باشد. اگر اطلاعات کافی ارائه نکنید، درخواست شما ممکن است به تاخیر بیفتد یا رد شود. به همین دلیل بهتر است از همان ابتدا از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید، بنابراین فرآیند مهاجرت و اقامت دائم می تواند برای فرزندان شما سریعتر و کم خطرتر باشد.

یک وکیل با تجربه شما را در طول فرآیند راهنمایی می کند و این امکان وجود دارد که اطمینان حاصل کنید که پرونده شما با حداکثر کارایی و موفقیت تکمیل می شود.

 

فرزند وابسته به چه کسی گفته می‌ شود؟

در صورت عدم وجود شریک، فرزندان حامی یا همسر متعارف (زیر 22 سال) ممکن است فرزندان تحت تکفل تلقی شوند. علاوه بر این، کودکان بالای 22 سال که قبل از 22 سالگی از والدین خود حمایت مالی دریافت کرده اند تحت مراقبت و کنترل آنها هستند و می توانند با شرایط ناتوانی های جسمی یا روحی را پوشش دهند. کودکانی که این کار را نمی کنند نیز وابسته به حساب می آیند.

 

علاوه بر این، فرزندان تحت کنترل همسر سابق به عنوان افراد تحت تکفل در نظر گرفته می شوند و باید در درخواست حمایت ذکر شوند. اگر فرزندان تحت تکفل نیز یک یا چند نفر تحت تکفل داشته باشند، اسپانسر نیز باید توانایی مالی خود را برای حمایت از آنها نشان دهد.

مقاله پیشنهادی ——-> ویزای گاردین کانادا

نحوه مهاجرت خانوادگی همسر و فرزندان

نحوه مهاجرت خانوادگی همسر و فرزندان​

اغلب راه های مختلفی برای مهاجرت به کانادا با خانواده وجود دارد. جزئیات این روش ها به شرح زیر است.

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید در کانادا سرمایه گذاری کنید، مانند راه اندازی کسب و کار در کانادا، کشاورزی، خرید ملک، راه اندازی کسب و کار یا خرید یک کسب و کار. از طریق برنامه های استانی و فدرال برای ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید در 1-2 سال اقدام کنید.

سپس شما می توانید برای خود، همسر و فرزندان زیر 21 سال خود برای دریافت اقامت دائم درخواست دهید و چند سال در کانادا بمانید. جالب اینجاست که در صورت درخواست سرمایه گذاری از طریق برنامه مهاجرتی مانیتووا حتی می توانید برای برادر خود تسهیلات مهاجرتی و اقامت دائم نیز دریافت نمایید.

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

سیستم اکسپرس انتری برنامه مهاجرتی خانوادگی را نیز پوشش می دهد. از طریق این برنامه شما می توانید برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید. در این برنامه مهاجرتی شما باید امتیازات لازم را برای مهاجرت به کانادا دریافت کنید.

عوامل بسیار زیادی هستند که می توانند بر امتیاز ورودی شما تأثیر بگذارند. مهم ترین عواملی که بر محاسبه نمرات شما تاثیر می گذارند سن، تحصیلات، سابقه کار، نمرات انگلیسی یا فرانسوی و اقوام شما در کانادا هستند.

مهاجرت خانوادگی به کانادا با ویزای همراه دانشجویی

کسانی که در کانادا تحصیل می کنند و دارای ویزای تحصیلی کانادا هستند می توانند همسر و فرزندان خود را تحت شرایط خاصی به کانادا بیاورند. ویزای دانشجویی به این معنی است که دانشجو دارای مجوز اقامت موقت است و پس از فارغ التحصیلی کانادا را ترک می کند.

بنابراین، اگر می خواهید خانواده خود را به کانادا بیاورید، باید افسر مهاجرت را متقاعد کنید که تصمیم شما برای ترک کانادا پس از فارغ التحصیلی همچنان معتبر است. با این حال، در صورت موفقیت، همسر دانشجو می تواند در تمام مدت تحصیل همسر خود برای یک کارفرمای کانادایی نیز کار کند و درآمد داشته باشد.

همچنین اگر هر دو بخواهند در کانادا تحصیل کنند، هر دو به ویزای دانشجویی نیاز دارند. برای افراد تحت تکفل، والدین باید قبل از اینکه فرزندانشان بتوانند در مقطع ابتدایی، راهنمایی یا حتی کالج یا دانشگاه تحصیل کنند، برای ویزای کانادا اقدام کنند. البته ویزای کودک کانادا فقط تا زمانی که مجوز کار والدین کانادایی منقضی شود معتبر است.

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق مهارت کاری

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق سه برنامه مهارت کاری، کبک و استانی امکان پذیر است.

اگر مدارک و درخواست به درستی ارسال شود و فرد دعوتنامه ITA را دریافت کند، معمولاً این فرآیند تا 6 ماه طول می کشد. با این حال، اگر امتیاز شما پایین باشد، برای دریافت دعوت نامه باید ماه ها در صف بمانید. این برنامه به نیروی کاری با مهارت کاری اجازه می دهد تا مهاجرت کاری به کانادا با خانواده های خود در کانادا زندگی کنند.

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق ازدواج

شاید یکی از محبوب ترین روش های مهاجرتی در مورد بسیاری از کشورها مهاجرت از طریق ازدواج باشد. تا آنجا که به کانادا مربوط می شود، صرف ازدواج برای مهاجرت به کانادا کافی نخواهد بود. این پروسه سال ها طول می کشد و میزبان (که در کانادا زندگی می کند) موظف است به مدت 2 سال از شما حمایت کند.

شما ممکن است که در یک مصاحبه، چه با همسر و چه بدون همسر، و برای اطمینان از واقعی بودن رابطه حضور پیدا کنید و در ان جلسه از شما سوالاتی خواهند پرسید.

کانادا همچنین حق درخواست اطلاعات در مورد مکاتبات، تماس های تلفنی، عکس ها و غیره را دارد. در کل بهتر است که بدانید این پروسه آسان نیست، پس اگر تصمیم به ورود به کانادا از طریق ازدواج را دارید با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید.

اگر می خواهید با یک شهروند کانادایی ازدواج کنید و مجوز اقامت کانادا را دریافت کنید، باید بدانید که همسرتان اسپانسر شما خواهد بود. بنابراین، همه چیز در این مقاله در مورد برنامه های اسپانسرینگ و شرایط حمایت مالی برای همسر شما که در کانادا زندگی می کند صدق می کند. در زمان ثبت درخواست مهاجرت به USCIS، اسپانسر باید مقیم کانادا باشد.

در کانادا نامزدی ازدواج محسوب نمی شود و متقاضیان نمی توانند برای مهاجرت خانوادگی به کانادا اقدام کنند. علاوه بر این، روابط خانوادگی آنقدر برای دولت کانادا مهم هستند که دولت کانادا ازدواج حضوری را جدی می گیرد.

معیارهای تشخیص ازدواج واقعی و رایج زن و مرد این است که دو فرد از دو دین، زبان و فرهنگ متفاوت می آیند و اختلاف سنی زیادی دارند.

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار در کانادا اگر ایده های خلاقانه و تازه ای دارند می توانند در صورتی که کسب و کارشان ایجاد شغل برای شهروندان کانادایی و کسب سود در این کشور را داشته باشند با خانواده های خود به کانادا مهاجرت کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در  مورد مهاجرت استارتاپی به کانادا با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی در این رابطه قرار دهند.

مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق اسپانسرشیپ یا حمایت خانواده

یکی از سریع‌ترین و محبوب‌ترین راه‌ها برای دریافت اقامت دائم کانادا، حمایت مالی خانواده است، برنامه‌ای که به شهروندان کانادایی یا ساکنان دائم کانادا بالای ۱۸ سال اجازه می‌دهد تا به خانواده‌های خاصی کمک و حمایت کنند و از طریق اسپانسری به کانادا مهاجرت کنند. شما می توانید از این طریق دعوت نامه بفرستید. اجازه اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. به این ترتیب این خانواده ها می توانند در کانادا زندگی، تحصیل و کار کنند.

هنگامی که اداره مهاجرت کانادا درخواست حمایت مالی شما را دریافت کند، یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد که به عنوان AOR نیز شناخته می شود. این AOR تاییدی است که برای ایجاد فایل مهاجرتی شما.

واجدین شرایط برای برنامه اسپانسرشیپ خانواده

شما کسانی که می توانید از طریق برنامه اسپانسرشیب به کانادا ببرید شامل موارد زیر می شود:

 • همسر یا شریک زندگی
 • فرزندان وابسته
 • والدین
 • پدربزرگ و مادربزرگ
 • برادر و خواهر
 • پسر برادر یا خواهر
 • نوه های مجرد زیر 18 سال که والدینشان در قید حیات نیستند
 • شرکای خویشاوندان فوق (به عنوان مثال همسر، شریک زندگی، افراد تحت تکفل).

خانواده های بی شماری از طریق اکسپرس اینتری به کانادا مهاجرت می کنند.

یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای مهاجرت خانواده ها به کانادا، اقدام از طریق اکسپری اینتری برای افراد واجد شرایط است. از طریق این برنامه مهاجرتی شما اجازه خواهید داشت تا در مدت ۴ ماه اقامت دائم را برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید. قابل ذکر است که برنامه اکسپرس اینتری کانادا برای تأیید صلاحیت های حرفه ای طراحی شده است.

مهاجرت خانوادگی به کانادا و شرایط اسپانسر شدن

به طور خلاصه، برای استفاده از برنامه حمایت مالی یا همان اسپانسر شدن به این شرایط نیاز خواهید داشت:

 • باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و در کانادا زندگی کنید
 • شهروندی و اقامت دائم کانادا را داشته باشید
 • توانایی مالی خود را برای برآوردن نیازهای خود و حمایت مالی از خانواده خود لازم است که نشان دهید.
 • تعهد خود را به حمایت مالی از خانواده امضا کنید.

برنامه حمایت مالی از خانواده

برنامه حمایت مالی از خانواده​

برنامه حمایت از خانواده و الزامات همسر

اگر می خواهید از همسر خود حمایت کنید تا شهروند یا مقیم کانادا شود، باید این شرایط را نیز داشته باشید:

 • ثابت کنید که به طور قانونی ازدواج کرده اید. لازم به ذکر است که ازدواج شما طبق قوانین کشور مبدا و قوانین کانادا تایید شده باشد.
 • شما باید با همسر و شریک زندگی خود قرارداد حمایت مالی ببندید و متعهد شوید که به مدت سه سال از تاریخ اقامت دائم از همسر خود حمایت مالی خواهید کرد.
 • همسر باید حداقل 18 سال سن داشته باشد.
 • شما و شریکتان یک سال در کانادا زندگی کرده باشید.
 

برنامه حمایت از خانواده و شرایط فرزند وابسته

اگر شما یک فرزند تحت تکفل به عنوان حامی یا همسر دارید و مایل به دریافت اقامت دائم در کانادا هستید، فرزند شما باید موارد زیر را داشته باشد:

 • شما زیر 22 سال سن داشته باشید.
 • شما همسر یا شریک زندگی نداشته باشید.
 • بسته به حمایت مالی خانواده شما دارد.
 • به دلیل مشکلات جسمی و روحی قادر به تامین مالی خود نباشید.
 

هزینه استفاده از برنامه حمایت مالی کانادا

به منظور مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ، دولت کانادا هزینه هایی را برای افراد تعیین می کند. البته در صورت رد یا لغو درخواست مهاجرت، این مبلغ به پرداخت کننده مسترد خواهد شد. این هزینه ها برای همه متقاضیان صرف نظر از ملیت یا کشور مبدا یکسان است و معمولاً شامل هزینه های دولتی برای رسیدگی به درخواست ها، هزینه های حمایت مالی و هزینه های اقامت دائم می شود.

هزینه های اسپانسر بسته به تعداد خانواده هایی دارد که توسط اسپانسر حمایت می شوند. لطفاً توجه داشته باشید که IRCC ممکن است این هزینه ها را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

رسیدگی به درخواست نیز هزینه هایی را برای متقاضی به همراه دارد. لطفاً توجه داشته باشید که متقاضیان برنامه های ویژه مهاجرت استانی ممکن است ملزم به پرداخت هزینه های پردازش مشخص شده توسط مقامات مهاجرت استانی باشند.

هزینه های اقامت دائمی نیز به برنامه مهاجرت و فرآیند انتخابی شما بستگی دارد. متقاضیان باید توجه داشته باشند که پس از تایید درخواست، باید هزینه اقامت دائم را بپردازند، که هزینه آن به صورت جداگانه توسط همه متقاضیان تایید شده، صرف نظر از درخواست مهاجرتی که درخواست می کنند، پرداخت می شود.

در پایان پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی کانادا قرار دهند.

جزئیات توافقنامه حمایت مالی کانادا و یادداشت تفاهم

حامیان مالی باید متعهد شوند در صورتی که نیازهای آنها توسط اقوام برآورده نشود، از اعضای خانواده خود حمایت مالی کنند. مدت این تعهد مالی بسته  به این دارد که چه کسی حمایت می شود.

 • همسر یا شریک عادی: برای چنین افرادی، حامی باید تعهد بازپرداخت را به دولت فدرال یا استانی از تاریخ اقامت دائم سه ساله امضا کند.
 • افراد تحت تکفل: برای کودکان زیر 19 سال، یا زمانی که کودک 22 ساله می شود، هر کدام که زودتر به این سن برسد، این تعهد 10 سال از تاریخی است که کودک اقامت دائم کانادا را دریافت می کند. برای افراد تحت تکفل بالای 22 سال این مدت 3 سال است.
 • والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ: تعهد کفالت آنها به مدت 20 سال از تاریخ اقامت دائم ادامه دارد. برای سایر خانواده ها این مدت 10 سال است.

توجه داشته باشید که: اگر اسپانسر طلاق بگیرد، یا کانادا را ترک کند، این تعهد مالی قابل چشم پوشی نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرتی کانادا قرار دهند. 

دیگر الزامات مهاجرت خانوادگی به کانادا

نحوه مهاجرت خانوادگی همسر و فرزندان​

از مهمترین الزامات دیگر برای مهاجرت خانوادگی به کانادا می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

آزمایش پزشکی

حامی مالی موظف است نتایج پزشکی و اطلاعات بیومتریک را هنگام درخواست ویزای کانادا (قابل استفاده برای متقاضیان از اروپا، خاورمیانه و آفریقا) ارائه دهد.

شواهدی مبنی بر عدم سوء پیشینه

متقاضیان و خانواده های بالای 18 سال باید گواهینامه رانندگی و سابقه کیفری خود را برای حداقل 6 ماه گذشته در کشور محل سکونت خود و همچنین سوابق پلیس و گواهینامه رانندگی از کشوری که در آن زندگی می کنند را ارائه دهند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

تحت برنامه های حمایت از خانواده، یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم کانادا، 18 ساله یا بیشتر می تواند از اعضای خانواده خاصی حمایت مالی کند تا آنها اقامت دائم کانادا را بدست آورند. با ان اقامت دائم، آن اعضا می توانند در کانادا زندگی، تحصیل و کار کنند.

به طور کلی، به عنوان یک متقاضی، برای مهاجرت به کانادا به حدود 15500 دلار کانادا نیاز دارید. زوج ها به حدود 21000 دلار کانادا نیز نیاز خواهند داشت این در حالی است که خانواده های دارای فرزند بین 25000 تا 30000 دلار کانادا نیاز دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان ما در این مورد در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرت در این رابطه نیز قرار دهند.

شما برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهارت کاری فدرال یا برنامه مشاغل اکسپرس انتری داشتن باید مدرک زبان داشته باشید. این می تواند شانس شما را برای مهاجرت کاری به کانادا افزایش دهد اما به این شکل نیست که شما باید حتما مدرک زبان داشته باشید. در پایان داشتن پول کافی برای حمایت از خود و خانواده تان در کانادا بسیار مهم است.

از ساده ترین راه ها برای مهاجرت به کانادا می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم.

شماره 1 – اکسپرس اینتری که سریع ترین و محبوب ترین برنامه مهاجرتی کانادا است.

شماره 2 – برنامه نامزد استانی. استان‌ها برای پر کردن جای خالی نیروی کاری نیاز به نیروی کاری خارج از کشور دارند.

شماره 3 – مهاجرت تجاری

شماره 4 – حمایت مالی

میانگین هزینه خودرو در کانادا برای یک خودروی جدید بیش از 45000 دلار است، در حالی که هزینه یک خودروی دست دوم حدود 25000 دلار است. به راحتی می توان فکر کرد که تنها کاری که باید برای بودجه بندی یک وسیله نقلیه انجام دهید این است که MSRP را در نظر بگیرید.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن