مشاوره رایگان

02128111107

ویزای پیوست به خانواده در عمان

ویزای پیوست به خانواده در عمان

کشور عمان یکی از کشورهای عربی است که به شدت مورد توجه افرادی که قصد مهاجرت دارند، قرار گرفته است. سالانه افراد زیادی به منظور مهاجرت کاری، تحصیلی و سایر اهداف دیگر به کشور عمان مهاجرت می‌کنند. مسئله مهمی که برای مهاجرت به  عمان وجود دارد، دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان است.

ویزای پیوست به خانواده در عمان

ما امروز در این مقاله اطلاعات مفیدی در زمینه کشور عمان و شرایط زندگی در این کشور در اختیارتان می‌گذاریم. همچنین هرآنچه که درباره ویزای پیوست به خانواده در عمان باید بدانید، برایتان شرح می‌دهیم. همراه ما باشید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

عمان چگونه کشوری است‌‌؟

عمان چگونه کشوری است‌‌؟

کشور عمان یک کشور پادشاهی واقع شده در غرب آسیا و قسمت جنوبی کشور ایران و شرق عربستان است. جمعیت کشور عمان معادل ۲۵۹۵۰۰۰ نفر بوده و بیشتر افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند، در مسقط پایتخت عمان ساکن می‌شوند.

از جمله مهم‌ترین استان‌ها و شهرهای کشور عمان می‌توانیم به مسقط،‌ ظفار‌، مسندم و البریمی اشاره کنیم. عمان از نظر مساحت معادل ۳۰۹۵۰۰ کیلومتر مربع بوده و با کشورهایی مانند عربستان، امارات و یمن همسایه است. واحد پول کشور عمان ریال بوده و مردم این کشور به زبان عربی گفت‌وگو می‌کنند. البته اگر به این کشور مهاجرت می‌کنید و به زبان عربی تسلط ندارید، نگران نباشید.

تسلط داشتن به زبان انگلیسی برای مهاجرت به کشور عمان کفایت می‌کند. البته برای سهولت در ارتباط برقرار کردن با شهروندان بومی این کشور لازم است که با زبان عربی نیز آشنایی داشته باشید.

این کشور از نظر آب و هوایی نیز شباهت بسیار زیادی به شهرهای جنوبی ایران دارد و زندگی برای ایرانیان در این کشور از این بابت دشوار نیست. در ادامه برایتان بررسی خواهیم کرد که چرا افراد به کشور عمان مهاجرت می‌کنند.

بررسی دلایل مهاجرت به کشور عمان

براساس آمارهای ارائه داده شده سالانه افراد زیادی به کشور عمان اقدام کرده و یا برای دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان اقدام می‌کنند. با توجه به شرایط ایده‌آلی که در این کشور فراهم شده است و امکانات مطلوب و قابل ملاحظه‌ای که وجود دارد، افراد تمایل به مهاجرت به کشور عمان دارند.

از جمله دلایلی که افراد مهاجرت به عمان را انتخاب می‌کنند، می‌توان به ارزش پول عمان اشاره کرد که در مقایسه با پول رایج سایر کشورها بسیار ارزشمند است.

از طرفی هزینه‌های زندگی در عمان نیز مقرون به صرفه‌تر از سایر کشورهای اروپایی و در حوزه عربستان است. امروزه زنان نیز در کشور عمان زندگی مطلوبی داشته و از موقعیت‌های مناسب شغلی و اجتماعی برخوردار می‌شوند. جالب است بدانید که امکان تحصیل نیز برای افراد در این کشور مهیا شده و افراد زیادی برای تحصیل در دانشگاه‌های بین المللی به این کشور مهاجرت می‌کنند.

مقاله پیشنهادی ——-> بهترین کشور همسایه برای مهاجرت

معرفی شهرهای مهاجرپذیر کشور عمان

معرفی شهرهای مهاجرپذیر کشور عمان

همان‌طور که اشاره کردیم افراد زیادی تمایل به مهاجرت به کشور عمان داشته و همچنین در تلاش برای دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان هستند. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم برایتان بگوییم که این قبیل از افراد کدام‌ شهرهای عمان را برای زندگی انتخاب می‌کنند و در کجا ساکن می‌شوند.

 

اگر شما نیز قصد مهاجرت به کشور عمان را داشته و تصمیم قطعی درباره محل و شهر مورد نظر برای زندگی نگرفته‌اید، با ما همراه باشید تا پاسخ مناسب سوال خود را بیابید. مواردی که بیان می‌کنیم از جمله بهترین شهرهای عمان برای کار، زندگی و تحصیل هستنند. این موارد عبارت‌اند از:

۱. شهر مسقط

مسقط پایتخت کشور عمان یکی از بهترین شهرها برای زندگی بوده و این شهر دارای خانه‌ها و دروازه‌ها و مغازه‌های کوچکی است که جلوه‌های باستانی و تاریخی دارند. مسقط را به عنوان مرکز ماهیگیری عمان نیز می‌شناسند. در این شهر دانشگاه‌های متعددی وجود دارد که مهاجران نیز می‌توانند در آن‌ها به تحصیل بپردازند‌.

۲. شهر نیزوا

نیزوا نیز یکی از بهترین شهرهای کشور عمان است که تنها ۲ ساعت فاصله زمانی تا مسقط دارد. جالب است بدانید که نیزوا نیز محبوبیت ویژه‌ای بین گردشگران، توریستان و حتی افراد مهاجر دارد. این شهر در قرن‌های ششم و هفتم به عنوان پایتخت عمان شناخته شده بود.

صنایع دستی و محصولات کشاورزی این شهر به شدت مورد توجه افراد گردشگر و حتی مهاجرین قرار می‌گیرد و از نظر آب و هوایی و جغرافیایی فوق‌العاده بی‌نظیر است. اگر در انتخاب محل زندگی در کشور عمان مردد هستید، توصیه می‌کنیم که به نیزوا نیز فکر کنید‌.

۳‌ شهر بهلا

اگر به زندگی در شهرهای قدیمی و تاریخی علاقه‌مند هستید، مهاجرت به عمان و دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان را برایتان توصیه می‌کنیم. زیرا زندگی در شهر بهلا عمان بدون شک ایده‌آل شما خواهد بود.

این شهر دارای قلعه‌های قدیمی و زیبایی است که متعلق به قرن ۱۳ بوده و شهر بهلا از نظر مسافت در ۲۰۰ کیلومتری مسقط واقع شده است. این شهر به دلیل داشتن ظروف سفالی شهرت بسیار زیادی دارد.

۴. شهر صور

صور نیز از دیگر شهرهای ساحلی کشور عمان است که یکی از بندرهای طبیعی محسوب می‌شوند و در این شهر قایق‌های فوق‌العاده زیبایی وجود دارد. این شهر زیبا با کشور هند و شرق آقریقا مرز آبی داشته و به عنوان زیباترین شهر کشور عمان شناخته شده است.

دین رسمی مردم کشور عمان اسلام است.

 

۵.شهر صلاله

اگر به زندگی در شهرهای بندری علاقه‌مند هستید، صلاله نیز گزینه مناسبی برای شما است. این شهر در جنوب غربی کشور عمان قرار دارد و نسبتاً گرمسیری بوده و از نظر آب و هوا در شرایط مطلوبی است. در این شهر آبشارهای فصلی متعدد و بی‌نظیری وجود داشته و برای گردشگران تماشای آن‌ها به شدت مهیج است.

بررسی شرایط اخذ ویزای کشور عمان

بررسی شرایط اخذ ویزای کشور عمان

افرادی که می‌خواهند به کشور عمان مهاجرت کنند، در وهله اول لازم و ضروری است که ویزای کشور عمان را دریافت کرده و سپس برای ویزای پیوست به خانواده در عمان اقدام کرده و خانواده خود را نیز برای مهاجرت با خود همراه کنند.

دولت عمان ویزاهای متعددی در اختیار مهاجران و افراد توریست قرار می‌دهد. از جمله مهم‌ترین این ویزاها می‌توانیم به ویزای تحصیلی عمان،  ویزای سرمایه گذاری عمان، ویزای توریستی عمان، ویزای ازدواج عمان، ویزای کارآفرینی عمان، ویزای ثبت شرکت در عمان و سایر موارد دیگر اشاره کنیم.

شناسایی مشاغل مورد نیاز در کشور عمان و حقوق و مزایای آ‌ن‌ها

 شما برای دریافت ویزای کشور عمان باید به شرایط و موقعیت خود نگاه کرده و متناسب با فاکتورهایی که دارید، یکی از ویزاهای نام‌برده را انتخاب کرده و برای دریافت آن‌ها اقدام کنید. توجه داشته باشید که پروسه دریافت ویزای کشور عمان حدود ۲ تا ۱۲ ممکن است زمان ببرد و برای اینکه مدرک ویزای کشور عمان را دریافت کنید لازم است که به زبان عربی تسلط نسبی داشته باشید.

 بعد از این که موفق به دریافت ویزا برای خود شدید، می‌توانید برای ویزای پیوست به خانواده در عمان نیز اقدام کرده و خانواده خود را نیز در این کشور با خود همراه سازید. در ادامه این مقاله روش‌های مهاجرت به کشور عمان و دریافت ویزا را برایتان شرح می‌دهیم، همراه ما باشید.

مقاله پیشنهادی ——-> انواع ویزا

بررسی راحت‌ترین روش‌های مهاجرت به کشور عمان و دریافت ویزا

یکی از دشوارترین مسائلی که افراد به هنگام مهاجرت با آن مواجه می‌شوند، انتخاب نوع روش مهاجرت است. افراد برای اخذ ویزای پیوست به خانواده و ویزای خود باید فاکتورها و نکات مهمی را رعایت کرده و دارای مدارک و شرایط به‌خصوصی باشند.

به عنوان مثال افرادی که می‌خواهند مهاجرت کاری به کشور عمان داشته باشند، باید دارای تخصص و مهارت کافی بوده و دارای سابقه کاری نیز باشند که به راحتی در کشور عمان پذیرش شده و سپس خانواده خود را نیز با خود همراه سازند. 

در ادامه برایتان انواع ویزاهای مهاجرتی به کشور عمان را شرح می‌دهیم که شامل موارد زیر می‌شوند.

دریافت ویزای کار برای مهاجرت به عمان

یکی از رایج‌ترین روش‌‌های مهاجرت به کشور عمان دریافت ویزای کاری است که براساس این ویزا به مدت دو سال اقامت به شخص داده می‌شود و خانواده او نیز می‌توانند برای ویزای پیوست به خانواده در عمان اقدام کنند.

از جمله مهم‌ترین مشاغلی که در کشور عمان برای پذیرش مهاجرین مورد نیاز و مناسب هستند می‌توانیم به عناوین شغلی زیر اشاره کنیم که عبارت‌اند از:

 • پزشکان
 • پرستاران
 • معماران
 • وکالت
 • افراد با مهارت‌های آرایشگری
 • مهندسین عمان

جالب است بدانید که وقتی موفق به دریافت ویزای کاری کشور عمان شدید، می‌توانید برای فرزندان خود که سن زیر ۱۸ سال دارند و همچنین برای همسر خود نیز جهت دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان اقدام کنید.

نکته بسیار مهمی که لازم می‌دانیم برایتان شرح بدهیم، مرتبط به اقامت دائم کشور عمان است. با اینکه کشور عمان نرخ بیکاری پایینی داشته و پذیرای نیروی کار است اما به سختی به شهروندان و اتباع خارجی اقامت دائم می‌دهد. شما با زندگی طولانی مدت در کشور عمان نیز امکان دریافت تابعیت این کشور را ندارید.

از آنجایی که عمان دارای منابع نفتی است، یافتن مشاغل مرتبط به نفت در این کشور آسان بوده و می‌توانید به راحتی شغل دلخواه خود را در این زمینه بیابید. همچنین لازم است که دارای سن ۲۴ تا ۴۰ سال باشید و حداقل ۳ سال سابقه کار در این زمینه داشته و به زبان عربی مسلط بوده و نمره قبولی زبان آیلتس شما حداقل ۶ باشد‌.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری مهاجرت به عمان

از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای دریافت ویزای کاری عمان نیاز دارید می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ترجمه شناسنامه شخص و تمامی اعضای خانواده
 • ترجمه عقدنامه
 • کپی گذرنامه و پاسپورت
 • ۲ قطعه عکس برای خود و اعضای خانواده
 • عدم سوء سابقه و سوء پیشینه
 • رزومه تحصیلی قوی
 • سابقه کاری

بررسی درآمد و حقوق در کشور عمان

افرادی که موفق به دریافت ویزای کاری و ویزای پیوست به خانواده در عمان می‌شوند از حقوق و مزایای نسبتاً خوبی بهره‌مند هستند. جالب است بدانید که هر ریال عمان در حال حاضر ارزشی معادل ۵۰ هزار تومان دارد و حداقل میزان درآمد در این کشور ۳۰۰ ریال است.

درآمد یک پزشک یا وکیل در کشور عمان معادل ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ ریال است و اگر این مقدار را بخواهیم با کشور ایران مقایسه کنیم، یعنی یک پزشک ماهانه ۴۰ تا ۷۰ میلیون پول در کشور عمان دریافت می‌کند.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت کاری به عمان

مهاجرت به کشور عمان به واسطه سرمایه گذاری

از دیگر روش‌های مهاجرت به کشور عمان و دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در کشور عمان به سه صورت مختلف انجام می‌شود.

 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری به کمک سپرده بانکی
 • سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه و سهام

اگر بخواهیم بهترین روش برای سرمایه گذاری در کشور عمان را برایتان معرفی کنیم می‌توانیم به مورد اول یعنی ثبت شرکت اشاره کنیم. این کشور بهترین گزینه ممکن برای تجارت دریایی و سرمایه گذاری در این زمینه است و برای ثبت شرکت لازم است که ۷۰ درصد سهام شرکت را خریداری کنید.

علاوه بر خرید سهام شرکت باید دو نفر کارمند عمانی نیز در شرکت خود استخدام کنید. در حال حاضر خرید ملک نیز گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در عمان بوده و  افراد زیادی از این طریق به عمان مهاجرت می‌کنند.

 

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت به عمان از طریق تحصیل

مهاجرت به عمان از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی نیز یکی از بهترین روش‌های ممکن برای مهاجرت به این کشور است و افراد باید ویزای تحصیلی دریافت کنند‌. لازم به ذکر است که افراد نیازمند نامه پذیرش از دانشگاه‌های کشور عمان نیز هستند. در ادامه خواهیم گفت برای دریافت ویزای تحصیلی به چه مدارکی نیاز خواهید داشت.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی کشور عمان

موارد زیر از جمله مهم‌ترین مدارکی هستند که برای مهاجرت تحصیلی به عمان باید ارائه بدهید. این مدارک عبارت‌اند از:

 • کلیه ریز نمرات تحصیلی و مدارک تحصیلی به صورت ترجمه شده به عربی و انگلیسی
 • دو قطعه عکس ۴ در ۶
 • کپی پاسپورت دانشجو که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.
 • نامه تایید دانشگاه
 • مدارک شناسایی ترجمه شده

جالب است بدانید که فقط شهروندان بومی کشور عمان امکان تحصیل رایگان در این کشور را دارند و افرادی که موفق به دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان می‌شوند نیز مشمول این طرح نمی‌شوند‌‌. البته امروزه امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان الف در رشته‌های مهندسی و غیر مهندسی فراهم شده است.

آیا امکان بهرمندی از بورسیه تحصیلی در کشور عمان وجود دارد؟

کشور عمان نیز مانند سایر کشورهای دیگر امکان بهر‌ه‌مندی از بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان فراهم کرده است ولی برای پذیرش در بورسیه تحصیلی باید شرایط ویژه‌ای داشته باشید. به عنوان مثال افرادی که در تمام دوره تحصیلی نمرات بالایی داشته و از نظر تسلط به زبان انگلیسی نیر هیچ‌گونه مشکلی ندارند، مشمول دریافت بورسیه تحصیلی از کشور عمان می‌شوند‌.

چنانچه قصد دریافت بورسیه تحصیلی از کشور عمان را دارید توصیه می‌کنیم که همواره بر روی رزومه تحصیلی و نمرات خود تمرکز داشته باشید تا موفق به دریافت بورسیه تحصیلی این کشور شوید.

هزینه‌های تحصیل در کشور عمان به چه صورت است‌؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که افراد برای دریافت ویزای تحصیلی کشور عمان و همچنین ویزای پیوست به خانواده در عمان دارند مربوط به هزینه‌های تحصیل در این کشور است.

در این زمینه باید بگوییم که هزینه‌ها و شهریه‌های دانشگاه‌های عمان بستگی به نوع دانشگاه و رشته داشته و با توجه به این موارد تعیین می‌شود. از جمله موارد دیگری که بر روی هزینه تحصیلی تاثیرگذار هستند هزینه خوابگاه، هزینه خورد و خوراک، هزینه‌ حمل و نقل و سایر موارد دیگر می‌شود.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی

مهاجرت به کشور عمان از طریق تولد

 جالب است بدانید که از دیگر راه‌های مهاجرت به کشور عمان‌،  مهاجرت از طریق تولد فرزند است و برخی از کشورها در این زمینه از قوانین خون پیروی کرده و افرادی که در این کشور متولد می‌شوند، نمی‌توانند تابعیت آن کشور را دریافت کنند. کشور عمان نیز به همین صورت است به عنوان مثال در کشور عمان تنها کودکی تابعیت تولد دریافت می‌کند که پدر یا مادر او عمانی باشد. بنابراین دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان از طریق تولد امکان‌پذیر نیست.

مهاجرت به کشور عمان از طریق ازدواج

مهاجرت به کشور عمان از طریق ازدواج

از دیگر روش‌های شایع برای دریافت ویزای کشور عمان و ویزای پیوست به خانواده در عمان ازدواج است و به این صورت است که شخصی باید با یک مرد عمانی ازدواج کند. در ادامه از شرایط ویزای ازدواج در آنجا برایتان خواهیم گفت. به مطالب زیر نهایت دقت را داشته باشید.

بررسی شرایط ویزای ازدواج عمان

موارد زیر از جمله مهم‌ترین شرایط برای دریافت ویزای ازدواج عمان هستند:

 • اثبات علاقه بین مرد عمانی و زن ایرانی ضروری است.
 • مرد عمانی باید وضعیت مالی مناسبی داشته باشد.
 • شخصی که به عنوان همسر می‌خواهد با یک مرد عمانی ازدواج کند، باید به زبان عربی و به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد.
 • شخص باید به مدت ۱۰ سال در کشور عمان به همراه همسر خود زندگی کند.
 • مرد عمانی باید هیچ‌گونه سوء پیشینه‌ای نداشته و جرمی مرتکب نشده باشد.
 • همسر و زن ایرانی باید دارای فرزند پسر شده و ازدواج آن‌ها در وزارت خانه کشور عمان ثبت شود.

موارد زیر از جمله مهم‌ترین مدارکی هستند که برای ویزای ازدواج در عمان به آن‌ها نیاز خواهید داشت:

 • ۲ قطعه عکس ۶×۴
 • داشتن پاسپورت با حداقل اعتبار ۶ ماه
 • ارائه دادن نسخه اصلی گواهی ازدواج و تایید آن توسط سفارت امور خارجه عمان

ویزای پیوستن به خانواده در عمان به چه افرادی اعطا می‌شود؟

در برخی از مواقع شخصی از یک خانواده به کشوری دیگر مهاجرت می‌کند. سایر اعضای خانواده نیز در صورتی که جزو افراد درجه یک باشند، می‌توانند برای همراهی او اقدام کرده و به کشور مقصد مهاجرت کنند.

در کشور عمان نیز با دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان، افرادی که زیر ۲۸ سال هستند می‌توانند به عنوان همسر خارجی یک تبعه عمانی درخواست همراهی داده و به خانواده خود در کشور عمان بپیوندند.

افرادی موفق به دریافت این نوع ویزا می‌شوند که شخص مورد نظر آن‌ها برای مدتی در کشور عمان ساکن شده و سپس می‌توانند درخواست همراه بدهند. در مهاجرت کاری و سرمایه گذاری نیز افراد به راحتی می‌توانند همراه خانواده خود بوده و به کشور عمان مهاجرت کنند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای پیوست به خانواده در عمان

افرادی که می‌خواهند ویزای پیوست به خانواده در عمان دریافت کنند باید مدارک زیر را ارائه بدهند:

 

 • فرم ارائه درخواست ویزا توسط حامی
 • دو قطعه عکس ۶×۴
 • فرم تعهد استاندارد برای عضویت خانواده در برنامه‌های ویزا
 • کلیه مشخصات شخص همراه به صورت ترجمه شده
 • یک کپی از شناسنامه حامی
 • صدور گواهینامه آمادگی پزشکی برای خارج شدن افراد زیر ۱۵ سال
 • ارائه گواهی وزارت کشور
 • پرداخت هزینه‌های مربوطه

افرادی که می‌خواهند ویزای پیوست به خانواده در عمان دریافت کنند باید مدارک زیر را ارائه بدهند:

 

 • فرم ارائه درخواست ویزا توسط حامی
 • دو قطعه عکس ۶×۴
 • فرم تعهد استاندارد برای عضویت خانواده در برنامه‌های ویزا
 • کلیه مشخصات شخص همراه به صورت ترجمه شده
 • یک کپی از شناسنامه حامی
 • صدور گواهینامه آمادگی پزشکی برای خارج شدن افراد زیر ۱۵ سال
 • ارائه گواهی وزارت کشور
 • پرداخت هزینه‌های مربوطه

نتیجه گیری

سالانه افراد زیادی برای یافتن موقعیت‌های شغلی بهتر و یا حتی تحصیل و زندگی به کشورهای اروپایی و آمریکایی مهاجرت می کنند. ما امروزه شاهد مهاجرت افراد زیادی به کشور عمان نیز هستیم. در این مقاله برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور عمان را داشتند، درباره روش‌های مهاجرت و شیوه دریافت ویزا و همچنین ویزای پیوست به خانواده در عمان اطلاعاتی ارائه دادیم.

 

 چنانچه شما نیز قصد مهاجرت به کشور عمان را داشته باشید، حال می‌توانید با آسودگی خاطر برای مهاجرت به این کشور اقدام کرده و مدارک خود را تکمیل نمایید. در برخی از مواقع که افراد برای دریافت ویزا و پاسپورت خود با مشکلاتی مواجه می‌شوند، می‌توانند از وکلای حقوقی و مهاجرتی در این زمینه مشورت و راهنمایی بگیرند.

سوالات متداول

 • اثبات علاقه بین مرد عمانی و زن ایرانی ضروری است.
 • مرد عمانی باید وضعیت مالی مناسبی داشته باشد.
 • شخصی که به عنوان همسر می‌خواهد با یک مرد عمانی ازدواج کند، باید به زبان عربی و به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد.
 • شخص باید به مدت ۱۰ سال در کشور عمان به همراه همسر خود زندگی کند.
 • مرد عمانی باید هیچ‌گونه سوء پیشینه‌ای نداشته و جرمی مرتکب نشده باشد.
 • همسر و زن ایرانی باید دارای فرزند پسر شده و ازدواج آن‌ها در وزارت خانه کشور عمان ثبت شود.

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که افراد برای دریافت ویزای تحصیلی کشور عمان و همچنین ویزای پیوست به خانواده در عمان دارند مربوط به هزینه‌های تحصیل در این کشور است.

در این زمینه باید بگوییم که هزینه‌ها و شهریه‌های دانشگاه‌های عمان بستگی به نوع دانشگاه و رشته داشته و با توجه به این موارد تعیین می‌شود. از جمله موارد دیگری که بر روی هزینه تحصیلی تاثیرگذار هستند هزینه خوابگاه، هزینه خورد و خوراک، هزینه‌ حمل و نقل و سایر موارد دیگر می‌شود.

 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری به کمک سپرده بانکی
 • سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه و سهام

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن