مشاوره رایگان

02128111107

دوره زبان فرانسوی در فرانسه

دوره زبان فرانسوی در فرانسه

برای مهاجرت به کشور فرانسه از متداولترین روش ها از طریق شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه می باشد. در کشور فرانسه شما از طریق شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه و اخذ ویزا این امکان را خواهید داشت که زبان این کشور را فرا بگیرید. از مهمترین مزیت های شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه این است که شما پس از به پایان رساندن این دوره ها شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های فرانسه افزایش خواهید داد. در کشور فرانسه اگر شما به زبان رسمی این کشور که همان فرانسه است در مقطع لیسانس و یا فوق‌لیسانس تحصیل کنید هزینه تحصیل شما رایگان خواهد بود. 

دوره زبان فرانسوی در فرانسه

از مهمترین شرایطی که شما باید برای ادامه تحصیل در کشور فرانسه داشته باشید ارائه مدرک معتبر زبان می باشد. برای تحصیل در فرانسه لازم است که ابتدا در دوره‌های زبان فرانسه شرکت داشته باشید تا ضمن تقویت زبان خود با فرهنگ غنی این کشور نیز به خوبی آشنا شوید.

 در این دوره ها شما این امکان را نیز خواهید داشت که از نزدیک با فرصت‌های تحصیلی و کاری در کشور فرانسه آشنا شده و از این رو جهت انتخاب مسیر شغلی خود تصمیم درست و صحیحی را بگیرید. برای آنکه شما در دوره‌های زبان در کشور فرانسه شرکت داشته باشید باید در دوره های زبان در دانشگاه‌ها و کالج‌های دولتی یا خصوصی در این کشور ثبت نام کنید. این دوره‌ها به‌ صورت ترمیک می باشند و هر سال این دوره ها در 2 ترم که هر کدام نیز 4.5 ماهه می باشند ارائه می شوند. دوره‌های زبان کشور فرانسه از سطح مبتدی (A1) تا سطح حرفه‌ای (C2) می باشند. با توجه به شرایط متقاضی شما امکان ثبت‌نام در دوره‌های مختلفی را که در این کشور برگزار می کند خواهید داشت.

آنچه در این مقاله میخوانید :

آشنایی با کشور فرانسه

کشور فرانسه کشوری است که با عنوان رسمی جمهوری فرانسه شناخته می شود که یکی از پیشرفته ترین کشور های اروپا می باشد که در در اروپای غربی قرار گرفته است. کشور فرانسه در سراسر جهان دارای منطقه ‌ها و قلمرو های بسیاری است که در آن سوی دریاها و اقیانوس ها قرار گرفته اند.

کشور فرانسه هم در دریای مدیترانه و هم در اقیانوس اطلس  سواجل خود را دارا می باشد و به مانند دو کشور اسپانیا و مراکش از موقعیت جغرافیایی بی نظیری بهره مند شده است. نقشه کشور فرانسه به دلیل شکل آن به کشوری شش ضلعی نیز معروف می باشد.

مساحت کشور فرانسه چیزی در حد و اندازه های کشور افغانستان است و عنوان بزرگ ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا را نیز یدک می کشد.

کشور فرانسه چیزی در حدود 67 میلیون نفر جمعیت دارد. با این رقم کشور فرانسه رتبه دوم پرجمعیت ترین کشور را در اتحادیه اروپا پس از آلمان در اختیار دارد.

مرکز کشور فرانسه و پایتخت آن شهر پاریس می باشد.

 

شهر پاریس بزرگ ‌ترین شهر این کشور و به عنوان مرکز اصلی تجارت و فرهنگ در این کشور شناخته می شود.

قانون اساسی کشور فرانسه بر پایه یک همه‌پرسی در سال 1958 به رسمیت شناخته شده و بر طبق این قانون بر ایجاد کشوری دموکرات تاکید شده است که مردم نوع حاکمیت را تعیین می کنند.

حقوق انسان و شهروند در انقلاب کشور فرانسه تدوین گردید و در نوع خود این اعلامیه حقوقی بی نظیر بوده و به عنوان یکی از نخستین سندهای تاریخی بیانگر باورهای انسانی می باشد.

 

زبان کشور فرانسه

زبان فرانسوی زبان کشور فرانسه می باشد که در بیش از پنج قاره جهان در حدود 70 کشور و در بین 260 میلیون نفر تکلم می شود. زبان فرانسوی  به عنوان یکی از زبان های رسمی در جهان شناخته می شود.

در کانادا به‌ویژه در استان های کبک، نیوبرانزویک و اونتاریو زبان فرانسه زبان مرسوم است و مردم به این زبان صحبت می کنند. کشور های بسیار مهمی از جمله بلژیک، لوکزامبورگ، سوئیس، مناطقی در ایالت لوئیزیانا و مین آمریکا نیز از تکلم کنندگان این زبان می باشند.

زبان فرانسه همچنین زبان سیاست است. در سازمان ملل متحد یکی از زبان‌های رسمی، فرانسه می باشد. زبان فرانسوی همچنین در دادگاه بین‌المللی لاهه، ناتو، شورای اروپا، عفو بین‌الملل، صلیب سرخ، کمیسیون اروپا، پزشکان بدون مرز و بسیاری دیگر از سازمان‌ها و مراکز بین‌المللی دنبا استفاده می شود.

برای آنکه در کشور فرانسه با موفقیت بتوانید پذیرش تحصیلی دریافت کنید لازم است که به زبان فرانسوی به خوبی بتوانید تکلم کنید.

از طریق برنامه نیروی متخصص کبک کانادا اگر قصد مهاجرت داشته باشید لازم است که مدرک زبان کشور فرانسه را نیز داشته باشید. همچنین دانشجویانی که قصد دارند در کشور فرانسه ادامه تحصیل دهند لازم است که به زبان فرانسوی به خوبی مسلط باشند و مدرک این زبان را نیز دریافت کرده باشند.

دوره های یادگیری زبان فرانسه

شرایط سنی متقاضی با توجه به مدرک تحصیلی:

جزو محبوب ترین دوره های خارج از کشور شرکت در دوره های یادگیری زبان کشور فرانسه می باشد که در خود کشور فرانسه برگزار می شود.

آموزش زبان کشور فرانسه مزایای بسیار زیادی را برای شما خواهد داشت که می توان از آن حضور در محیطی فرانسوی زبان، یادگیری لهجه صحیح فرانسوی، بهره مندی از اساتید بومی، یادگیری آواهای فرانسوی، بهره مندی از بهترین متدهای برتر آموزشی، استفاده از همایش های مرتبط با زبان فرانسوی، استفاده از معتبرترین منابع آموزشی و یادگیری فرهنگ کشور فرانسه اشاره کرد.

در کشور فرانسه شرکت در کورس های زبان جذابیت بسیار بالایی دارد.

شما در کشور فرانسه امکان اخذ پذیرش در هر مقطع را خواهید داشت و شما این امکان را دارید که برای مدت زمان 3 تا 6 ماه در کشور فرانسه  حضور داشته و پس از تکمیل مدارک پروسه آموزش زبان فرانسوی خود را شروع کنید.

4.5 ماه تا دو سال طول این دوره ها در کشور فرانسه است. متقاضی این امکان را خواهد داشت که با توجه به نیاز خود دوره های متناسب به خود را نیز انتخاب کند.

 

پیش‌نیازهای اخذ پذیرش دوره‌های زبان فرانسه

جهت اخذ پذیرش و ثبت‌نام در کورس های زبان کشور فرانسه دانشگاه و یا کالج‌های این کشور لازم است که شما ویزای دانشجویی مورد نیاز را کسب کرده باشید.

از مهمترین شرایط شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم.

 

شرایط سنی متقاضی با توجه به مدرک تحصیلی:

 • پیش‌دانشگاهی یا دیپلم: حداکثر سن 24 سال
 • کاردانی: حداکثر 26 سال سن
 • کارشناسی : حداکثر 32 سال سن
 • کارشناسی ارشد: حداکثر 39 سال سن

 

گپ تحصیلی : حداکثر 6 سال از تاریخ اخذ آخرین مدرک تحصیلی نباید بیشتر گپ تحصیلی داشته باشید. البته با سابقه کار در صورتی گپ تحصیلی داشته باشید می توانید آن را پوشش دهید.

اثبات تمکن مالی:  حداقل 7000 یورو برای اثبات تمکن مالی نیز لازم است که داشته باشید

آشنایی با زبان فرانسه:  ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای زبان کشور فرانسه الزامی نیست. زبان فرانسه شما اگر در سطح A2 باشد شانس شما برای دریافت ویزا افزایش پیدا می کند.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت به فرانسه

مراحل پذیرش از کالج‌ زبان کشور فرانسه جهت شرکت در دوره زبان فرانسه

در کشور فرانسه اخذ پذیرش زبان از کالج ها و دانشگاه های این کشور ساده و چند مرحله ای است. البته بر سر راه شما ممکن است چالش‌هایی نیز وجود داشته باشد.

مهمترین مراحلی را که لازم است شما برای مهاجرت به کشور فرانسه از طریق شرکت در دوره های زبان سپری کنید عبارتند از:

 

انتخاب کالج موردنظر در دانشگاه

در اولین قدر لازم است که شما کالجی را شناسایی کنید که با شرایط شما مناسب باشد. از این شرایط می توان به این موارد اشاره داشت:

 • طول و مدت زمان دوره های کالج مناسب شما باشد
 • غیردولتی یا دولتی بودن کالج را در نظر داشته باشید
 • شهریه دوره های کالج را بررسی کنید.
 • اخذ دانشجو بین المللی را نیز پرس و جو کنید.

 

بررسی و فراهم کردن شرایط پذیرش در دانشگاه

باید به وبسایت رسمی کالج پس از اینکه برنامه تحصیلی خود را شناسایی کردید، مراجعه کنید. شرایط پذیرش در وبسایت رسمی هر کالجی که شما قصد تحصیل دارید عنوان شده‌ است.

همچنین جزئیاتی مانند ددلاین‌های ثبت‌نام و دیگر موارد را نیز شما می توانید در وبسایت کالج مورد نظر خود پیدا کنید.

شرایط خواسته‌شده در همین راستا لازم است که فراهم و آماده شده باشد.

 

پیش ثبت‌نام در دانشگاه مورد نظر

پیش ثبت‌نام در کالج در این مرحله لازم است که انجام شود. یعنی باید شما از طریق وبسایت دانشگاه یا کالج برای تحصیل در دوره های زبان کشور فرانسه درخواست خود را اعلام کرده باشید.

 

دریافت ایمیل پذیرش اولیه از کالج

با معیارهای کالج چنانچه شرایط شما هماهنگ شده باشد، نتیجه در سایت دانشگاه در پروفایل کاربری شما اعلام خواهد شد و یک ایمیل از طرف دانشگاه نیز به شما ارسال خواهد گردید.

در این ایمیل به شما اعلام خواهد گردید که با پیش ثبت‌نام شما موافقت به عمل آمده است و یا خیر.

 

پرداخت بیعانه به دانشگاه مورد نظر

پس از آنکه شما پذیرش کالج را دریافت کردید، لازم است پرداخت بیعانه دوره زبان خود را نیز پرداخت کنید. deposit  نامی است که به این بیعانه می گویند.

پس از پرداخت بیعانه در برخی از دانشگاه ها و کالج ها از طرف کالج لازم است که منتظر دریافت ایمیل دوم نیز بوده باشید.

ارزیابی تسلط شما به زبان کشور فرانسه در این ایمیل مورد اجرا قرار می گیرد.

 

دریافت نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر

با الزامات کالج چنانچه سطح زبان فرانسه شما در این مرحله یکی باشد، شما نامه پذیرش را دریافت خواهید کرد. مجوز تحصیل در این نامه به شما داده خواهد شد.

 

اخذ خوابگاه و محل اسکان دانشگاه مورد نظر

رزرو خوابگاه در کشور فرانسه یکی از چالش های بزرگ است.

رزرواسیون خوابگاه در این کشور با توجه به حجم دانشجویان بین المللی پروسه مشکل و پیچیده ای است. سفارت جهت اخذ ویزا نامه رزرواسیون ذرا می بایست تحویل داده باشید. توسط موسسه به صورت تخصصی رزرواسیون خوابگاه انجام خواهد گشت.

 

مراجعه به سفارت فرانسه

در این مرحله اگر در ایران باشید و یا کشوری دیگر لازم است که نامه رزرواسیون و پذیرش خود را به سفارت کشور فرانسه ارسال کنید.

به این ترتیب در این مرحله ویزای شما که همان مجوز ورود شما به خاک کشور فرانسه می باشد صادر می شود و در پاسپورت شما نیز آن درج خواهد گردید.

 

تمدید ویزای یک ساله

چنانچه موفق به دریافت مدرک B1 شدید شما این امکان را خواهید داشت که برای ادامه تحصیل خود در یکی از دانشگاه‌های کشور فرانسه ثبت‌نام کنید.

برای تمدید اقامت راه دیگری که برای شما وجود دارد، این است که در یک شرکت فرانسوی استخدام شده باشید و مجوز کار را نیز دریافت کرده باشید.

با مدرک زبان کشور فرانسه در ضمن شما می‌توانید اقامت دائم استان کبک در کانادا را نیز اخذ کنید.

اگر مدرک B1 را دریافت نکردید می‌توانید یک سال دیگر ویزای خود را تمدید کنید و مدرک مورد نظر خود را نیز دریافت نمایید.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی به فرانسه

هزینه ثبت نام در کورس های زبان فرانسه

هزینه ثبت نام در کورس های زبان فرانسه

چیزی بین 1000 تا 4000 یورو برای شرکت در دوره زبان کشور فرانسه باید هزینه کنید. البته هزینه ای را که پرداخت می کنید ممکن است که نسبت به دانشگاه، مدت و شهر شما نیز متغیر باشد.

پس از آنکه کورس زبان شما در کشور فرانسه پایان یافت به صورت رایگان با توجه به سطح زبانتان می توانید در کشور فرانسه  تحصیل کنید. همچنین این امکان را نیز شما خواهید داشت که در صورت تمایل جذب بازار کار در کشور فرانسه شوید.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش دوره زبان فرانسه

در کشور فرانسه برای آنکه در دوره های زبان کشور فرانسه شرکت کنید لازم است که مدارک مورد نیاز را گردآوری و به سازمان مهاجرت و همچنین سفارت کشور فرانسه ارسال کنید.

در کورس زبان کشور فرانسه هر کالجی مدارک متفاوتی را ممکن است که جهت ثبت نام از شما درخواست کند. در پروسه پذیرش به طور معمول مدارکی که برای دوره زبان مورد نیاز است شامل موارد زیر است:

 

 • ۲ قطعه عکس که به تازگی انداخته شده است.
 • پاسپورت معتبر که حداقل ۱ سال اعتبار داشته باشد
 • کپی صفحه اول از گذرنامه
 • نامه پذیرش برای تحصیل در کالج فرانسه
 • ارائه اصل و کپی به به همراه ترجمه شناسنامه با مهر تایید آن
 • تکمیل فرم درخواست برای ویزای بلند مدت
 • رزومه به زبان فرانسوی و انگلیسی
 • انگیزه‌نامه فرانسوی و یا انگلیسی
 • کاور لتر فرانسوی و انگلیسی
 • مدارک تحصیلی لازم به همراه مدرک تحصیلی مورد نیاز
 • گواهی های تحصیلی و یا اشتغال به کار
 • برگه های مرخصی برای دریافت ویزای تحصیلی

مزایای تحصیل زبان در دانشگاه ها و کالج های فرانسه

مزایای تحصیل زبان در دانشگاه ها و کالج های فرانسه

تحصیل در دوره های زبان کشور فرانسه  یک فرصت طلائی و بسیار خوب برای تمام افرادی است که قصد دارند که زبان فرانسوی را فرا بگیرند. ممکن است که در ایران پروسه ی یادگیری زبان خسته کننده شده باشد و در همین راستا شما با ورود به محیطی تازه پروسه یادگیری زبان کشور فرانسه را می توانید ادامه دهید و فصل جدیدی در زندگی خود آغاز کنید.

همچنین اگر شما قصد دارید که از شرایطی خوبی برای زندگی در خارج از کشور برخوردار بوده و به دنبال پیشرفت کاری و تحصیلی خود باشید شرکت در این دوره های زبان به شما پیشنهاد می شود.

از مهمترین مزایای تحصیل در دوره های زبان در کشور فرانسه شامل این موارد می باشد:

 • زبان آموزان فرانسوی با یادگیری این زبان در محیط این کشور با سرعت و کیفیت بیشتری با زبان و لهجه فرانسوی آشنا شده و این زبان را نیز بهتر فرا خواهند گرفت.
 • نسبت به داخل ایران هزینه شرکت در کلاس های زبان کشور فرانسه بسیار کمتر می باشد.
 • هزینه زندگی در کشور فرانسه بسیار مناسب است و همچنین دانشجویان امکان اخذ کمک هزینه های تحصیلی خود را خواهند داشت.
 • آشنایی بسیار بهتر و از نزدیک با آداب و رسوم، فرهنگ و شرایط زندگی مردم در کشور فرانسه  برای شما فراهم می شود.
 • امکان اخذ و دریافت ویزای تحصیلی برای زبان آموزان و ویزای همراه وجود دارد.
 • از مهمترین مزیت های تحصیل در این کشور امکان ادامه تحصیل رایگان در تمامی رشته ها و مقاطع در این کشور است.
 • شما این امکان را خواهید داشت که در صورت تمایل پس از تحصیل وارد بازار کرد شده و از طریق آن نیز اقامت کشور فرانسه را اخذ کنید.

شرایط شرکت در دوره ها در کشور فرانسه در مقایسه با کانادا

از طریق نیروی کار متخصص بسیاری از افرادی که می خواهند به کشور کانادا مهاجرت کنند لازم است که به سیستم امتیازدهی اکسپرس انتری (EXPRESS ENTRY) اشراف کاملی داشته باشند.

بر اساس سیستم امتیاز دهی اکسپرس انتری کسانی که قصد دارند به کشور کانادا مهاجرت کنند، اگر زبان اول آنها فرانسوی باشد در صورت متاهل بودن این امکان را خواهند داشت که حداکثر 128 امتیاز و همچنین 32 امتیاز و حداکثر 136 امتیاز در صورت مجرد بودن دریافت کنند.

در سیستم مهاجرتی اکسپرس انتری رقابت بسیار شدیدی در بین ایرانیانی که زبان فرانسه را به خوبی متوجه می شوند وجود دارد.

متقاضیانی که زبان فرانسه به عنوان زبان دوم آنها است مطابق با آخرین روش امتیازدهی می توانند حداکثر 22 امتیاز در صورت متاهل بودن و حداکثر 24 امتیاز در صورت مجرد بودن دریافت کنند.

متقاضیانی که شرایط مطلوبی داشته باشند با توجه به توضیحی که ما در اینجا ارائه کردیم، جهت مهاجرت به کانادا لازم است که مهارت های مختلف خود را در زبان تقویت کنند و در این راستا نیز امتیازات لازم خود را در زبان فرانسه کسب کنند.

در این میان بنا به دلایل متعدد افراد مختلفی و با اهداف متفاوتی به دنبال سپری کردن دوره زبان کشور فرانسه در کشور فرانسه و یا کانادا هستند.

در ادامه ما پاسخ اهم سوالات شما را خواهیم داد تا بتوانید برای مهاجرت به کانادا تصمیم بهتری را بگیرید.

 

دو زبان رسمی در کشور کانادا انگلیسی و زبان فرانسوی می باشد. زبان فرانسه، در کانادا زبان مادری چیزی در حدود ۶٫۶ میلیون از مردم این کشور است. در کانادا اکثر فرانسوی‌ زبانان نیز در استان کبک این کشور زندگی می‌کنند. جمعیت کانادا چیزی در حدود 37 میلیون نفر است و زبان فرانسوی در این کشور زبان مادری چیزی در حدود 18% از مردمان این کشور است.

زبان فرانسه، زبان مادری و رسمی 67 میلیونی فرانسوی در این کشور است. این در حالی است که در کانادا تنها 18 درصد از مردم این کشور به زبان فرانسوی تکلم می کنند. این افراد در کشور کانادا که به زبان فرانسوی صحبت می کنند اغلب در استان های کبک، انتاریو و نیوبرانزویک زندگی می کنند.

مقاله پیشنهادی ——-> اکسپرس اینتری

هزینه دوره های زبان فرانسه در کشور فرانسه در مقایسه با کانادا

بسته به شهر و آموزشگاه هزینه شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه در دو کشور کانادا و فرانسه متفاوت می باشد. ما در ادامه به بررسی هزینه های دوره های یکساله در دو کشور کانادا و کشور فرانسه به صورت کامل برای شما خواهیم پرداخت.

 

در کشور فرانسه میانگین شهریه برای ثبت نام در دوره های زبان یکساله به صورت میانگین چیزی در حدود 1000 تا 4000 یورو در سال می باشد. در کانادا نیز شما لازم است که بین 9000 تا 14000 دلار کانادا در سال هزینه کنید. با توجه به این می توانیم بگوییم که شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه در خود کشور فرانسه بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی به کانادا

ویزای دورهای زبان کشور فرانسه در کشور فرانسه در مقایسه با کانادا

ویزای دورهای زبان کشور فرانسه در کشور فرانسه در مقایسه با کانادا

افرادی که ویزای دانشجویی دریافت می کنند این امکان را خواهند داشت که جهت شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه ویزای تحصیلی خود را دریافت کنند. شما با دریافت ویزای تحصیلی این امکان را خواهید داشت که از کمک هزینه های تحصیلی نیز بهره مند شوید. ما به شما این توصیه را داریم که در دوره های یکساله جهت اطمینان از دریافت ویزا خود ثبت نام انجام داده باشید.

 

لازم به ذکر است که سفارت کشور فرانسه بر خلاف سفارت کانادا در ایران دایر می باشد و شما می توانید برای دریافت ویزای تحصیلی برای شرکت در دوره های زبان به این سفارت مراجعه داشته باشید. همچنین متقاضیان دوره های زبان کشور فرانسه جهت اخذ ویزا لازم است در یکی از کشورهای همسایه که سفارت کانادا در ان دایر است مراجعه داشته باشند.

هزینه زندگی در کشور فرانسه در مقایسه با کانادا

هزینه زندگی در کشورهای مختلف بسته به سبک زندگی شما و این که شما چگونه زندگی می کنید و یا اینکه کدام شهر را برای زندگی انتخاب کرده اید متفاوت است.

ما در ادامه میانگین هزینه های اقامت در دو کشور کانادا و کشور فرانسه را برای شما فراهم کرده ایم. شما می توانید در هنگام تحصیل خوابگاه نیز دریافت کنید. هزینه زندگی شما در کشور فرانسه شامل هزینه های خوابگاه، هزینه غذا و حمل و نقل با استفاده از سرویس های حمل و نقل درون شهری می شود.

 

به جز پاریس و لیون هزینه زندگی در اغلب شهرهای کشور فرانسه چیزی در حدود 350 تا 500 یورو در ماه می باشد. اغلب دوره های زبان کشور فرانسه در استان کبک کانادا است. هزینه زندگی در کبک کانادا نیز چیزی در حدود 1100 تا 1500 دلار کانادا می باشد. البته بر اساس سبک زندگی شما نیز این می تواند متفاوت باشد.

مقاله پیشنهادی ——-> هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

کمک هزینه دولتی در کشور فرانسه در مقایسه با کانادا

تنها کشور اروپایی که دانشجویان با هر ملیتی این امکان را خواهند داشت که از کمک های ویژه دولتی بهره مند شوند در واقع کشور فرانسه است. کمک هزینه های پرداختی به دانشجویان شامل کمک هزینه های مسکن نیز می شود.

صندوق کمک هزینه خانواده (CAF) این کمک ها را ارائه می کند. در حدود 40 درصد اجاره بها میزان کمکی است که به دانشجویان برای تحصیل در کشور فرانسه ارائه می شود.

در کشور فرانسه متقاضیان که با ویزای دانشجویی برای شرکت در دوره های زبان شرکت خواهند کرد این امکان را خواهند داشت که کمک هزینه مسکن نیز دریافت کنند.

سوالات متداول

بین 3 تا 6 ماه از لحظه شروع فرایند ثبت نام تا زمانی که ویزای شما ارسال می شود زمان خواهد برد. در پایان متقاضیان این امکان را خواهند داشت که ویزای دانشجویی کشور فرانسه را نیز دریافت کنند. با حمایت دولتی کشور فرانسه نیز شما می توانید ویزای دانشجویی کشور فرانسه را دریافت کنید.

آندسته از متقاضیانی که کارشناسی یا همان لیسانس آخرین مدرک تحصیلی آن‌ها است لازم است که حداکثر 32 سال سن داشته باشند. اگر هم شما فوق‌لیسانس یا همان کارشناسی ارشد را داشته باشید لازم است که حداکثر 39 سال سن داشته باشید.

چیزی بین 1000 تا 4000 یورو میزان هزینه ای است که لازم است شما برای شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه پرداخت کنید. البته هزینه ای که شما پرداخت خواهید کرد بسته به این که مدت زمان و دوره دانشگاه شما چیست متغیر می باشد.

شما برای شرکت در دوره های زبان کشور فرانسه نیازی به داشتن مدرک زبان نخواهید داشت.  حداکثر ۶ ماه از طریق دوره زبان تمامی پروسه مهاجرتی شما در کشور فرانسه انجام خواهد پذیرفت.

از مهمترین موسسه های زبانی که شما می توانید از طریق آنها در دوره های زبان فرانسوی در کشور فرانسه شرکت داشته باشید موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می شود که با موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما در تماس باشید.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن