مشاوره رایگان

02128111107

بلوکارت آلمان

بلوکارت آلمان

بلو کارت المان

بلوکارت آلمان موضوعی است که قصد داریم به صورت کامل در این مقاله بررسی کنیم ، همراه ما باشید.

کشور آلمان برای ایرانیان همواره یک مقصد مهاجرتی مناسب از جهات مختلف بوده است. در این کشور امکانات متنوعی در نظر گرفته شده است تا مهاجران بین‌المللی از جمله ایرانیان بتوانند در آن به تحصیل و یا کار بپردازند. کشور آلمان برای متقاضیان مهاجرت شغلی و نیروهای کار ماهر ویزای مخصوصی را در نظر گرفته است تا بتوانند در آلمان به کار بپردازند. این ویزا بلوکارت نام دارد.

آنچه در این مقاله میخوانید :

آشنایی بیشتر با شرایط کار کشور آلمان

germany-flag

آشنایی بیشتر با شرایط کار کشور آلمان

کشور آلمان یکی از برترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که می‌توان برای زندگی و اقامت بر روی آن حساب کرد. همچنین این کشور برای مهاجران فرصت‌های شغلی بسیاری دارد که در نوع خود امتیاز خاصی محسوب می‌شود. شما می‌توانید در آلمان همزمان به کار و زندگی بپردازید و پس از مدتی برای اخذ تابعیت این کشور اقدام کنید.

اقتصاد کشور آلمان

کشور آلمان دارای یکی از قوی‌ترین اقتصادهای دنیا و در اروپا است. این کشور نرخ میانگین حقوق بالایی نیز دارد و شما می‌توانید از اینکه حقوق کار برایتان مکفی باشد، اطمینان حاصل کنید. کشور آلمان برای دارندگان بلوکارت این کشور، این امکان را می‌دهد تا بتوانند میانگین حقوق بالایی را تجربه کنند و در کمترین زمان بتوانند خانه و ماشین خریداری کنند. به عبارتی دیگر، شما می‌توانید با اخذ بلوکارت آلمان، در این کشور کار کنید و در کمترین زمان زندگی خود را بسازید.

مردم خونگرم و مهمان‌نواز

مردم نازی، مردمی نژادپرست بودند. اما مردم آلمان امروزی، هیچ شباهتی به مردم آن زمان ندارند و شما می‌توانید در این کشور مانند یک شهروند بومی زندگی کنید. مردم کشور آلمان، مردمی خون‌گرم هستند تنها کمی پس از صحبت کردن با آن‌ها به این نتیجه خواهید رسید. البته در نظر داشته باشید که مردم این کشور بیتشر چشمان رنگی و موی بور یا قهوه‌ای دارند. از این رو شما به عنوان یک خارجی به راحتی در این کشور قابل تشخیص خواهید بود.

مشاغل مورد نیاز متعدد

کشور آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای دنیا است. شما می‌توانید با دریافت بلوکارت آلمان، در این کشور به کار کردن مشغول شوید و کار مورد علاقه و تخصصی خود را داشته باشید. همانطور که می‌دانید، بسیاری از شرکت‌های معروف دنیا، در این کشور قرار دارند و از این رو شما می‌توانید در یکی از این برندها مشغول به کار شوید.

شرکت‌های خودروسازی آلمان، شرکت‌های مادر بسیاری هستند که باعث شده‌اند تا در این کشور موقعیت شغلی بسیاری ایجاد شوند. در نظر داشته باشید که در این کشور این امکان وجود دارد تا مهندسان بتوانند راحت‌تر از دیگر مشاغل و رشته‌ها مشغول به کار شوند و بلوکارت آلمان را دریافت کنند.

چگونه ویزای کاری آلمان را دریافت کنیم

بلوکارت آلمان چیست

بلوکارت آلمان که در بخش‌های پیشین بسیار به آن اشاره شد، یک ویزای کاری است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در کشور آلمان در شغلی تخصصی مشغول به کار شوید. این نوع ویزا، به افرادی تعلق خواهد گرفت که در آلمان مشغول به کار هستند و درآمد آن‌ها در ماه در حدود بیشتر از 4200 یورو است. لازم به ذکر است که بلوکارت آلمان، تنها مشاغل تخصصی را شامل خواهد شد و کارگران و کارمندان ساده از واجدان شرایط برای دریافت این ویزا نیستند.

برای دریافت بلوکارت این کشور صنعتی باید از راه‌های مختلف مانند استخدام در شرکت و یا دریافت دعوتنامه اقدام کرد. در ادامه درباره شرایط و حقوق دریافتی یک فرد دارای بلوکارت آلمان صحبت می‌کنیم.

مزایای اخذ بلوکارت آلمان

مزایای دریافت اقامت دائم آلمان

مزایای اخذ بلوکارت آلمان

شما با داشتن بلوکارت المان این امکان را خواهید داشت تا بتوانید اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور را دریافت کنید. البته در نظر داشته باشید که شما شما برای دریافت تابعیت آلمان راه پر پیج و خمی را در پیش خواهید داشت و تا زمان دریافت تابعیت این کشور، باید ویزا و اقامت خود را مرتبا تمدید کنید.

شما با داشتن بلوکارت آلمان از حقوق شهروندی و شرایط کاری کاملا برابر با دیگر شهروندان اروپایی برخوردار خواهید شد. همچنین امکان استفاده از خدمات بیمه‌ای و بازنشستگی نیز برای شما فراهم خواهد بود. از دیگر امتیازات دریافت بلوکارت کشور آلمان، امکان تحصیل رایگان فرزندان زیر 18 سال در این کشور است. همچین همسر فرد نیز امکان تحصیل و کار را در این کشور خواهد داشت.

یکی از مواردی که در گذشته در بلوکارت این کشور رواج داشت، رتبه‌بندی و سلسله مراتب استخدامی در این کشور بود. اما اکنون این قانون حذف شده است. اداره کار کشور آلمان نیز تاکنون اولویت جایگزینی در پست دولتی را به شهروندان بومی این کشور اختصاص داده است. اما کارفرمایان خارجی نیز می‌توانند با تکیه بر این این قانون حذف شده، به راحتی و بدون نیاز به هماهنگی با دولت آلمان، افراد خارجی را در فعالیت خود استخدام کنند.

همانطور که گفته شد، در کشور آلمان مهندسان و پزشکان از اهمیت بالایی برخوردار هستند. از این رو، مهندسان شاغل در کشور آلمان، می‌توانند پس از 3 سال کار مستمر و متوالی در این کشور، برای اخذ بلوکارت اقدام کنند. این افراد می‌توانند پس از دریافت بلوکارت، اقامت دائم این کشور را هم دریافت کنند. به همین منظور، اخذ ویزای بلوکارت آلمان بسیار مورد توجه متخصصان قرار گرفته است.

اقامت آلمان از طریق ویزای کار

مزایای کار در کشور آلمان

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره شد، کشور آلمان یک کشور صنعتی است و به افراد متخصص اهمیت بسیاری می‌دهد. از این رو کار کردن در این کشور به عنوان یک متخصص می‌تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که بتوانید در این کشور در رشته‌های مهندسی و پزشکی فعالیت کنید. یکی از مزایای کار در کشور آلمان، امکان اخذ بلوکارت و سپس اقامت دائم این کشور است. همچنین نرخ درآمد برای افراد متخصص هم بالا بوده و این افراد می‌توانند در آلمان زندگی خود را بسازند.

مشاغل مورد نیاز کشور آلمان

مشاغل مورد نیاز کشور آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

کشور آلمان دارای یکی از برترین اقتصادهای جهان است. از این رو در این کشور مشاغل بسیاری مورد نیاز هستند و دولت آلمان سالانه مانند بسیاری از کشورهای دیگر، لیست مشاغل مورد نیاز خود را معرفی می‌کند. در نظر داشته باشید که اگر حرفه شما در لیست  مشاغل مورد نیاز این کشور دیده نشد، بدین معنی نیست که نمی‌توانید در این کشور کار کنید. بلکه فرآیند اخذ ویزای برای افراد دارای مشاغل مورد نیاز، راحت‌تر و سریع‌تر صادر خواهد شد. در ادامه قصد داریم تا مشاغل مورد نیاز کشور آلمان را در سال 2021 بررسی کنیم.

1- مهندسی؛ مناسب برای اخذ بلوکارت آلمان

همانطور که گفته شد، کشور صنعتی آلمان به انواع رشته‌های مهندسی توجه ویژه‌ای دارد و امکان دریافت بلوکارت آلمان را برای آن‌ها فراهم کرده است. مهندسین مکانیک و وسایل نقلیه RS می‌توانند به راحتی و پس از 3 سال کار در آلمان، برای دریافت بولکارت این کشور اقدام کنند.

همچنین مهندسان برق نیز از دیگر افرادی هستند که دولت آلمان برای کار به آن‌ها نیاز دارد. مهندسین عمران و ساخت‌وساز هم می‌توانند پس از کار کردن در این کشور به مدت ذکر شده، برای اخذ بلوکارت اقدام کنند. ضمنا افراد دارای مدرک تحصیلی در رشته مکاترونیک نیز این امکان را دارند تا بتوانند به راحتی در کشور آلمان کار پیدا کنند و مشغول به کار شوند.

2- پزشکی و زیرشاخه‌های آن

پزشکی از دیگر رشته‌های مورد نیاز کشور آلمان است که متخصصان این رشته می‌تواند در این کشور مشغول به کار شوند. پزشکی عمومی یکی از مشاغلی است که در زیرشاخه پزشکی فعالیت دارد. پزشکان عمومی و پزشکان متخصص در هر زمینه‌ای می‌توانند در به راحتی ویزای کار آلمان را دریافت کنند و سپس برای دریافت اقامت دائم این کشور از طریق بلوکارت اقدام کنند.

3- انواع رشته‌های پیراپزشکی

انواع رشته‌های پیراپزشکی نیز یکی دیگر از رشته‌هایی هستند که در آلمان نیاز مبرم به آن‌ها احساس می‌شود. رشته‌های پیراپزشکی را می‌توان به دسته‌های مختلف تقسیم و تشریح کرد. یکی از این رشته‌ها، رشته داروسازی است. همچنین رشته‌های دیگری نیز در زیرشاخه پیراپزشکی دیده می‌شوند. مهندسی پزشکی نیز یکی دیگر از این رشته‌ها است.

4- رشته پردرآمد پرستاری

رشته پرستاری نیز یکی دیگر از رشته‌های مورد نیاز کشور آلمان است. شما می‌توانید در صورت داشتن مدرک پرستاری و یا کارکنی ارشد مراقبتی، در کشور آلمان مشغول به کار شوید. همچنین در نظر داشته باشید که می‌توانید پس از 3 سال کار مداوم در این کشور، با توجه به حرفه خود برای دریافت بلوکارت آلمان اقدام کنید.

5- تکنسین کامپیوتر

از آنجایی که اکنون در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم، بد نیست بدانید که در کشور آلمان به متخصصان در زمینه کامپیوتر توجه ویژه‌ای می‌شود. شما می‌توانید با فعالیت در این کشور به عنوان یک تکنسین کامپیوتر، زندگی خوب و پردرآمدی را برای خود به عمل بیاورید.

البته تکنسینی کامپیوتر تنها به رفع عیب‌های ساده ختم نمی‌شود. در نظر داشته باشید که تسلط به انواع مختلف سیستم عامل می‌تواند یک مزیت برای کار شما به شمار برود. همچنین شما به عنوان یک تکنسین باید به خوبی با اتصالات شبکه آشنایی داشته باشید.

6- فناوری اطلاعات؛ از مشاغل تخصصی بلوکارت آلمان

فناوری اطلاعات نیز یکی دیگر از دسته مشاغلی است که در کشور آلمان جای خالی آن حس می‎‌شود. از این رو در سال 2021، فعالان در این زمینه برای زندگی و کار در کشور آلمان دعوت می‌شوند و می‌توانند در این کشور اقامت داشته باشند. البته همانطور که گفته شد، این افراد می‌توانند با دریافت بلوکارت آلمان برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند.

جاذبه‌های دیدنی کشور آلمان

شهرهای مناسب برای کارکردن در این کشور با داشتن بلوکارت آلمان

شهرهای مناسب برای کارکردن در این کشور با داشتن بلوکارت آلمان

برای کار، برخی شهرها در کشور آلمان وجود دارند که شما می‌توانید در این شهرها زندگی کاری موفق‌تری را در پیش داشته باشید. البته لازم به ذکر است که در کشور آلمان این امکان وجود دارد تا بتوانید در هر شهری که تمایل دارید، اقامت کنید. در ادامه بهترین شهرهای کشور آلمان برای زندگی در کنار کار معرفی خواهند شد.

1- شهر زیبای فرانکفورت

فرانکفورت یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کشور آلمان است که می‌توان آن را برای زندگی انتخاب کرد. شما به عنوان یک فرد جویای کار می‌توانید در این شهر به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا کنید. چرا که فرانکفورت یک شهر تجاری است و از این رو دفاتر بسیاری مانند نمایندگی‌های خودروها در آن وجود دارند که نیازمند متخصصان بسیاری هستند. هزنیه زندگی در فرانکفورت مناسب افراد جویای کار است، از این رو برای زندگی بسیار مناسب می‌باشد. در این شهر اماکن فرهنگی بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید در زمان فراغت از کار، از آن‌ها بازدید کنید.

2- هامبورگ؛ یکی از برترین انتخاب‌ها برای کار با داشتن بلوکارت آلمان

هامبورگ هم یکی دیگر از شهرهای مناسب کار و زندگی است. شما می‌توانید با کار کردن در این شهر، به راحتی از پس هزینه‌های نسبتا کم آن بر بیایید. البته در نظر داشته باشید که این شهر از فرانکفورت جمعیتی کمتر دارد ولی از دید تجاری بسیار قوی‌تر است.

هامبورگ سومین بندر بزرگ اروپا را در اختیار دارد؛ از این رو می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. همچنین این شهر به این دلیل می‌تواند برای دریافت بلوکارت آلمان مناسب باشد که هزینه زندگی و قیمت مسکن کمتر از فرانکفورت است و شما این امکان را دارید تا با هزینه‌ای کمتر از این شهر در هامبورگ زندگی کنید.

3- اشتوتگارت؛ مناسب برای مهندسان

اشتوتگارت نیز یکگی دیگر از شهرهای کشور آلمان است که شما می‌توانید در آن مشغول به کار شوید. در نظر داشته باشید که در این کشور این امکان وجود دارد تا بتوانید در انواع زمینه‌های مهندسی شغل مناسب خود را پیدا کنید. در کشور آلمان این امکان وجود دارد تا بتوانید در نماینگی‌های خودروها مشغول به کار شوید. لازم به ذکر است که این شهر، زادگاه برند پورش است و کارخانه اصلی این شرکت نیز در اشتوتگارت قرار دارد.

اشتوتگارت یک شهر مناسب زندگی و کار است. به دلیل اینکه هزینه زندگی در این شهر بسیار کمتر از دیگر شهرهای پرجمعیت کشور آلمان است، شما این امکان را خواهید داشت تا بتوانید در کشور با هزینه‌ای کمتر، از امکانات رفاهی و زندگی بیشتری بهره ببرید.

4- شهر کلن؛ شهری با انواع موقعیت‌های شغلی

کلن چهارمین شهر پرجمعیت کشور آلمکان است که می‌توان برای کارکردن روی آن حساب باز کرد. شهر کلن این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در این شهر موقعیت‌های شغلی بسیاری را پیدا کنید. همچنین شما می‌توانید در شهر کلن از سیستم حمل‌ونقل عمومی نیز بهره ببرید که هزینه زندگی و دردسر رفت‌ و آمد برای شما کاهش پیدا کند.

5- برلین؛ مناسب برای دارندگان بلوکارت آلمان

برلین نیز یکی دیگر از شهرهایی است که شما می‌توانید با داشتن بلوکارت آلمان، برای کار و زندگی آن را انتخاب کنید. شهر برلین این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید موقعیت‌های شغلی متعددی را به دلیل صنعت گردشگری و تجاری بالا پیدا کنید. در این شهر نمایندگی‌های متعددی وجود دارند که همواره به دنبال جذب افراد متخصص هستند.

6- شهر زیبا و تجاری برمن

برمن یکی از شهرهای تاریخی کشور آلمان که به شما امکان کار کردن در موقعیت‌های شغلی مختلف را می‌دهد. در نظر داشته باشید که این شهر همواره برای زندگی نیز یک انتخاب مناسب به شمار می‌رود. شهر برمن می‌تواند برای متخصاصن تجارت دریای یک انتخاب مناسب باشد. چرا که این شهر در این زمینه خودنمایی می‌کند.

نرخ حقوق برای دارندگان بلوکارت آلمان

هزینه دریافت اقامت استرالیا

حقوق میانگین دریافتی در کشور آلمان در حدود 4120 یورو است. این بدین معنی است که نیمی از مردم آلمان درآمدی کمتری از این مقدار و نیمی دیگر، درآمدی بیشتر از 4120 یورو دارند. البته بد نیست بدانید که در این میزان حقوق برای زندگی در کشور آلمان کاملا مناسب است و از این رو شما این امکان را خواهید داشت تا بتوانید با کمترین میزان حقوق هم امورات خود را بگذرانید.

یک حساب‌دار پایه و تازه‌کار در کشور آلمان، حقوقی در حدود 100 یورو در ماه را دریافت می‌کند. همین میزان برای یک حساب‌دار حرفه‌ای به 3600 یورو خواهد رسید. البته دستایر حساب‌دار هم نرخ 2800 یورویی را برای هر ماه کار دریافت خواهد کرد. ضمنا مبلغ 5160 یورویی نیز برای مدیر بخش حساب‌داری در نظر گرفته شده است.

یک خزانه‌دار شرکت نیز قادر است تا در حدود 5 هزار یورو در ماه دریافت کند. همین نرخ برای یک تحلیل‌گر مالی در حدود 4700 یورو است. لازم به ذکر است که یک مدیر مالی در کشور آلمان هم قادر است تا مبلغ در حدود 7400 پوند را در هر ماه دریافت کند.

حقوق یک حساب‌رس داخلی در کشور آلمان در حدود 3620 یورو گزارش شده است. همین میزان حقوق برای دستیار اداری به 1930 یورو کاهش پیدا خواهد کرد. شایان ذکر است که یک مدیر دفتری نیز حقوق 3 هزار یورویی را در ماه دریافت می‌‎کند.

دارندگان بلوکارت آلمان مه در زمینه خلبانی فعالیت می‌کنند هم می‌توانند مبلغ ماهیانه 6500 یورو را دریافت کنند. همچنین یک معمار هم می‌تواند حقوق ماهیانه 4500 یورویی را داشته باشد. نکته جالب توجه این است که یک مدیر شعبه بانک قادر است تا در حدود 6700 یورو در ماه یعنی بیشتر از یک خلبان درآمد داشته باشد. همچنین مدیر توسعه و تجارت نیز نرخ حقوق نسبتا بالایی دارد و ماهانه 5900 یورو دریافت می‌کند. التبه در این کشور حقوق‌های پایین‌تر نیز وجود دارند. به عنوان مثال یک پرستار بچه در آلمان مبلغ تنها 1540 یورو را دریافت می‌کند. البته اگر این نرخ را به پول ایران برگردانیم، از حقوق یک مدیر کارکشته بیشتر خواهد شد.

حقوق رشته‌های مهندسی با داشتن بلوکارت آلمان

شما به عنوان یک مهندسی عمران می‌توانید حقوق پایه 3300 یورویی را دریافت کنید. بدیهی است که با پیشرفت در کار، این میزان حقوق نیز افزایش پیدا خواهد کرد. نرخ حقوق برای یک مهندس برق در این کشور نیز در حدود 3700 یورو در نظر گرفته شده است.

همچنین یک مهندس مکانیک در کشور آلمان این امکان را دارد تا بتواند مبلغ 3500 یورو را به صورت پایه دریافت کند. البته در این کشور دیگر رشته‌های مهندسی نیز طرفداران و متقاضیان بالایی دارند که به طور میانگین، نرخ حقوق آن‌ها در حدود 3400 یورو در نظر گرفته شده است.

میزان دستمزد در آلمان

هزینه زندگی در کشور آلمان

هزینه زندگی در کشور آلمان

در کشور آلمان هزینه زندگی برای یک فرد معقول به نظر می‌رسد. یک وعده غذای معمولی یک رستوران معولی در آلمان در حدود 8.5 یورو خواهد بود. همچنین هزینه غذا در رستوران‌های مک دونالد نیز 7 یورو است. برای اقلام مصرفی هم، هر لیتر شیر در حدود 0.8 یورو است.

هر کیلوگرم برنج سفید در آلمان، 1.76 یویو خواهد بود. در نظر داشته باشید که این مقادیر برای یک حقوق کم هم قابل پرداخت خواهند بود و شما دچار سختی نخواهید شد. در این کشور می‌توانید هر کیلوگرم گوشت گاو را با 11 یورو خریداری کنید. هر بطری آب هم در حدود 0.52 یورو است.

هزینه حمل‌ونقل در کشور آلمان در حدود 2.80 یورو برای بلیط یک‌طرفه برای وسایل نقلیه داخلی است. برای هر کیلومتر تاکسی نیز 2 یورو در نظر گرفته شده است و هر لیتر سوخت خودرو در کشور آلمان در حدود 1.44 یورو خواهد بود.

هزینه‌های رفاهی اولیه از جمله برق،گرمایش، سرمایش و آب برای کی آپارتمان 85 متری، 230 یورو در ماه گزارش شده است. همچنین شما برای صحبت کردن با تلفن همراه خود نیز بدون در نظر گرفتن هرگونه بسته یا تخفیفی، باید 0.1 یورو بابت هر دقیقه پرداخت کنید. هزینه اینترنت ماهانه در کشور آلمان نیز برای هر ماه در حدود 29 یورو برای پایین‌ترین سرعت یعنی 60 مگابیت بر ثانیه خواهد بود.

بلیط سینما در کشور آلمان بر هر فرد در حدود 10 یورو است. همچنین دریافت خدمات باشگاه ورزشی برای هر نفر بزرگسال در این کشور 26.39 یورو در ماه گزارش شده است. در رابطه با اجاره مسکن در کشور آلمان هم می‌توان این را بیان کرد که هزینه دریافت آپارتمان یک‌ خوابه در مرکز شهر در حدود 894 یورو و در حومه شهر، 650 یورو تعیین شده است.

مدارک مورد نیاز برای بلوکارت آلمان

مدارک لازم برای تحصیل در آلمان

برای دریافت بلوکارت آلمان باید مدارکی را به همراه داشته باشید. یکی از این مدارک، پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه است. همچنین باید کپی از تمام صفحات پاسپورت خود را نیز ارائه بدهید. در نظر داشته باشید که در صورت متاهل بودن، باید سند ازدواج به صورت ترجمه شده، در اختیار سفارت و دولت این کشور قرار بگیرد. لازم به ذکر است که باید ترجمه آخرین مدرک تحصیلی خود را هم که مورد تایید سفارت کشور اتریش در ایران است را ارائه بدهید.

یکی دیگر از مدارک مورد نیاز برای اخذ بلوکارت آلمان، ارائه دادن رزومه کامل و صحیح متقاضی به زبان انگلیسی است. همچنین باید نشانی محلی را که در حال حاضر در آلمان در آن مشغول به فعالیت هستید را اعلام کنید.

لازم به ذکر است که شما باید برای دریافت بلوکارت آلمان، قراردادی حداقل یکساله را با کارفرمای خود داشته باشید. ضمنا پیش از مارجعه به سفارت هم باید در سایت European Blue Card ثبت نام کنید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کرد، آشنایی با زبان آلمانی و یا انگلیسی است.

شما به عنوان یک متقاضی کار در کشور آلمان باید مدارک مورد نیاز را برای دریافت بیمه خود و خانواده و همراهان آماده کنید و ارائه دهید. همچنین باید مدارک سابقه کاری خود را به صورت تایید شده ارائه بدهید و در آخر، مدارک قانونی شما بهتر است همگی بیشتر از یک سال اعتبار داشته باشند.

نتیجه گیری

کشور آلمان یکی از برترین کشورهای اروپا و دنیا از دید اقتصادی، فرصت‌های شغلی و رفاه اجتماعی است که همواره افراد بسیاری تمایل دارند تا به این کشور مهاجرت کنند. دولت آلمان برنامه‌های متنوع مهاجرتی و انواع ویزا را برای متقاضیان مهاجرت در نظر گرفته است تا نیروهای متخصص به کار و زندگی در این کشور ترغیب شوند. یکی از برترین نوع ویزا مخصوص کار در آلمان، بلوکارت است.

بلوکارت آلمان این امکان را می‌دهد تا افرادی که بیشتر از 3 سال در کشور آلمان فعالیت دارند، بتوانند در این کشور این ویزا بگیرند و سپس اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. برای زندگی و کار در آلمان نیز شهرهای بسیاری وجود دارند که پیشنهاد ما به شما، برلین، اشتوتگارت و هامبورگ هستند.

موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما با چندین سال سابقه فعالیتی درخشان توانسته است همواره خود را در تمام اقدامات مهاجرتی از جمله بلوکارت آلمان، بر سر زبان‌ها بیاندازد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع روش‌های مهاجرت به کشورهای جهان از جمله آلمان، با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس برقرار کنید.

سوالات متداول
  • خیر. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به وب‌سایت سفارت آلمان مراجعه کنید.
  • بله. شما می‌توانید همسرو فرزندان زیر 18 سال را با خود به این کشور ببرید.

  • تحصیل برای فرزندان زیر 18 سال در آلمان کاملا رایگان خواهد بود

خیر. این نوع ویزا تنها مشاغل تخصصی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن