مشاوره رایگان

02128111107

دوره زبان آلمانی در مجارستان

دوره زبان آلمانی در مجارستان

یکی از بهترین کشور های جهان برای تحصیل مقرون به صرفه و آسان مجارستان است. این کشور بهترین موسسات آموزشی را در سراسر اروپا در اختیار دارد. اگر شما قصد دارید که به کار و یا تحصیل در یکی از کشورهای خوب اروپایی مشغول باشید ما به شما مجارستان را پیشنهاد می دهیم. هم اکنون بهترین زمان ممکن برای اقدام تحصیل در این کشور متموّل اروپایی است. یکی از بهترین شیوه های مهاجرت به مجارستان و تحصیل در این کشور، شرکت در دوره های زبان در کالج ها و موسسات آموزشی و دوره زبان آلمانی در مجارستان است.

 

یکی از بهترین دوره های زبانی که شما از طریق آن می توانید به مجارستان مهاجرت کنید، تحصیل در دوره های زبان آلمانی است. هم اکنون شما این امکان را دارید که با شرکت در دوره های زبان آلمانی از فرصت های ویژه که برای شما وجود دارد استفاده کنید. شما می توانید از طریق یادگیری زبان آلمانی در کشور مجارستان مسیر خود را برای کار و تحصیل در کشور های دیگر اروپایی نیز هموار کنید. ما نیز در این مقاله به دلیل اهمیت بسیار زیادی که شرکت در دوره زبان آلمانی در مجارستان دارد، این مقاله را برای شما فراهم کرده ایم.

آنچه در این مقاله میخوانید :
یکی از بهترین کشور های جهان برای تحصیل مقرون به صرفه و آسان مجارستان است.

تحصیل در مجارستان

دانشگاه‌ های کشورهایی مانند سوئیس، فرانسه، آلمان و اتریش در بین برترین دانشگاه‌ های جهان قرار دارند. همچنین بسیاری از شرکت های اروپایی نیز به دنبال این هستند که نیروی کار خارجی را از کشور های خارج از اتحادیه اروپا استخدام کنند. گرفتن ویزا را شاید بتوانید بگوییم که مسئله اصلی و بسیار سختی است که برای مهاجرت به این کشور ها پیش روی شما وجود دارد. معمولاً متقاضیان ایرانی که قصد دارند به این کشور ها مهاجرت کنند با سختگیری ‌های بسیاری روبرو می شوند. حتی ممکن است که متقاضیان با زمان ‌های بسیار طولانی برای دریافت وقت مصاحبه مواجه شوند و همچنین ریجکتی‌ های بسیار را نیز دریافت کنند.

 

به همین دلیل می توانیم بهترین گزینه ای را که برای مهاجرت به اروپا و تحصیل وجود دارد در کشور مجارستان است که ما در این مقاله این را به شما معرفی خواهیم کرد. شما برای تحصیل در مجارستان ۳ چهار مسیر را پیش روی خود دارید:

 

تحصیل در دوره های پری مدیکال در مجارستان
تحصیل در دوره های زبان
تحصیل در دوره های آمادگی برای دانشگاه در رشته های مدیریت و مهندسی
تحصیل در دانشگاه های مجارستان
اقدام از طریق تحصیل در دوره های زبان آلمانی در مجارستان شاید بهترین و آسانترین روش برای تحصیل در قاره اروپا می باشد.

 

تحصیل در مجارستان از طریق دوره های زبان

شما برای تحصیل دوره زبان آلمانی در مجارستان شانس بالایی را برای دریافت ویزا پیشرو خواهید داشت. یکی از ویژگی های تحصیل در مجارستان این است که شما می توانید بدون آنکه به ایران برگردید ویزای خود را برای مهاجرت به کشور های آلمان، اتریش و سوئیس دریافت نمایید. در واقع می توانیم بگوییم که مهاجرت از طریق این روش مهاجرتی مطمئن ترین روش برای دریافت ویزا و ورود و خروج از حوزه شینگن است. بهتر است که شما در خصوص تحصیل در مجارستان در دوره های زبان آلمانی، این موارد را نیز در نظر داشته باشید:

 

قوانین کشور مجارستان برگرفته از قوانین اتحادیه اروپا است و این کشور عضو حوزه شینگن می باشد.
پایتخت مجارستان بوداپست فاصله بسیار کمی تا وین پایتخت اتریش دارد و این دو شهر با یکدیگر حدود ۲ ساعت فاصله دارند.
تحصیل در دوره های زبان مجارستانی همراه با ادامه تحصیل یا اشتغال در کشور هایی مانند آلمان و اتریش با قیمتی مناسب است.
برای مهاجرت به اروپا درصد موفقیت شما بسیار افزایش پیدا می کند.
در مجارستان پس از آنکه شما دوره زبان خود را اتمام کردید، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که در حوزه شینگن و کشورهای آلمانی زبان بدون مراجعه به کشور عزیزمان ایران، به تحصیل پرداخته و ویزای تحصیلی خود را نیز دریافت نمایید.
همچنین اگر شما تمایل دارید که در قاره اروپا مشغول به کار شوید، می ‌توانید بدون نیاز به مراجعت به کشور عزیزمان ایران از همان کشور مجارستان به کاریابی در اتحادیه اروپا پرداخته و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل نمایید.

کالج ‌های مجارستان محل برگزاری کلاس‌ های زبان های دیگر مانند فرانسوی و هلندی و روسی نیز می باشند. کالج ‌های زبان مجارستان مدارک بسیار معتبری را به شما ارائه می کنند. مدارکی که شما پس از دوره زبان آلمانی خود در مجارستان دریافت خواهید کرد مورد تایید وزارت علوم مجارستان، آلمان و وزارت علوم و تحقیقات کشور عزیزمان ایران نیز خواهد بود.

 

افرادی که باید برای تحصیل زبان آلمانی در مجارستان اقدام کنند

اگر قصد کار، تحصیل و یا زندگی را در آلمان دارید و مدرک زبان آلمانی ندارید، این امکان برای شما وجود دارد که از طریق تحصیل در کشور مجارستان و دوره های زبان آلمانی در این کشور به آنچه که آرزوی شما بوده است دست پیدا کنید. تحصیل در کالج‌های مجارستان و تحصیل زبان آلمانی مزیت های بسیاری را برای شما خواهد داشت. یکی از مهمترین مزیت های تحصیل در مجارستان ارزان و سریع بودن تحصیل در این کشور است.

 

با تحصیل در مجارستان از طریق شرکت در دوره های زبان آلمانی می توانید در کشورهایی مانند اتریش، آلمان، سوئیس و حتی در بسیاری از کشور های اتحادیه اروپا نیز تحصیل کرده و مشغول به کار نیز شوید. علاوه بر تمام این کشورهایی که به شما گفته شده است، در کشورهایی ماند لوکزامبورگ، لیختن اشتاین، مناطقی در شرق بلژیک، شمال ایتالیا، شرق و شمال شرقی فرانسه (منطقه لورن) و جنوب دانمارک به اشتغال مشغول بوده و به کار و زندگی بپردازید.

انواع روش های تحصیل در مجارستان

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت به مجارستان

اقامت اروپا از طریق دوره زبان آلمانی در مجارستان

پس از آنکه تحصیل شما در کالج های مجارستان به پایان رسید این امکان برای شما وجود دارد که در دوره های زبان آلمانی شرکت کنید. این امکان نیز برای شما وجود دارد که یکی از مسیر های زیر را انتخاب کنید:

 

 

پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه‌ های معتبر کشور مجارستان دریافت کنید و مجدداً کارت اقامت خود را برای زندگی و اقامت در این کشور تمدید نمایید.
یک موقعیت شغلی در کشور مجارستان پیدا کنید و مجدداً کارت اقامت خود را برای کار و زندگی در این کشور تمدید کنید.
از یکی از دانشگاه‌های حوزه شنگن که به زبان آلمانی دروس خود را ارائه می کنند پذیرش دانشگاهی دریافت کنید. در این روش این امکان برای شما وجود دارد که ویزای کشور مورد نظر خود را در کشور مجارستان بدون آنکه نیاز باشد که به ایران بازگردید دریافت نمایید.
یک موقعیت شغلی که مناسب شما است در حوزه اتحادیه اروپا در یکی از کشورهای آلمانی زبان پیدا کنید. بدین وسیله در کشور مجارستان ویزای کشور مورد نظر خود را بدون نیاز به بازگشت به کشور عزیزمان ایران می توانید دریافت نمایید.

برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر دنیا این امکان برای شما وجود دارد که پس از پایان دوره زبان خود در کشور مجارستان، اقدام کنید. اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید مشاوران ما در موسسه مهاجرت با ما برای دریافت پذیرش از معتبرترین دانشگاه های جهان می توانند شما را به بهترین نحو راهنمایی نمایند.

تفاوت کالج با دانشگاه در مجارستان

مراکز نیمه خصوصی و خصوصی که فعالیت های آموزشی و علمی در آن به صورت نیمه آکادمیک انجام می شود به اصطلاح کالج گفته می شود. کالج‌ها در واقع راه را برای تحصیل در دانشگاه یا بازار کار برای دانشجویان هموار می کنند. شما در کالج های می توانید با نرم افزارهای کامپیوتری، زبان های مختلف، دوره‌های آمادگی آزمون پزشکی و مهارت‌های فنی و مهندسی آشنا شوید. کالج ‌ها معمولاً مناسب ترین موسسه آموزشی برای ادامه تحصیل و یا پیدا کردن کار می باشند.

بهتر است که شما در نظر داشته باشید که کشور مجارستان را می توانیم جزو معدود کشورهایی بدانیم که در حال حاضر دوره‌های زبان را برای شهروندان ایرانی نیز ارائه می کند. ایرانیان این امکان را دارند که به آسانی از طریق ویزای تحصیلی به مجارستان مهاجرت کنند و در این کشور نیز اقامت داشته باشند.

تفاوت کالج با دانشگاه در مجارستان

شرایط اخذ پذیرش تحصیل در مجارستان

شما برای تحصیل در مجارستان حداقل باید مدرک دیپلم را داشته باشید. مهمترین شرایطی که لازم است که برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان و شرکت در دوره های زبان داشته باشید، به شرح زیر است:

 

آشنایی با زبان انگلیسی در حد ب۱ (مدرک لازم نیست)
کمتر از ۳۸ سال سن داشته باشید.
حداکثر سن ۲۷ سال در صورت داشتن مدرک دیپلم.
حداکثر سن ۳۲ سال در صورت داشتن مدرک لیسانس.
حداکثر سن ۳۹ در صورت داشتن مدرک فوق لیسانس.
گواهی سابقه کار (در صورت وجود)
معدل بالای ۱۳
۹.۰۰۰ یورو باید به عنوان تمکن مالی برای دریافت مدرک تحصیلی خود در مجارستان پرداخت کنید.

داشتن سابقه کار یا بیمه تامین اجتماعی نیز می‌تواند به شما اگر مدرک تحصیلی شما شامل شرایط بالا نیست بسیار مفید واقع شود.

 

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی مجارستان

برای اخذ ویزای زبان در کشور مجارستان لازم است که شما مدارک مورد نیاز را جمع آوری کرده باشید. با توجه به کالجی که شما انتخاب می کنید و یا اینکه چه دوره ای مد نظر شما است و یا این که چه شرایط سنی دارید متفاوت خواهد بود. مهمترین مدارک به شرح زیر است:

 

گذرنامه که ۶ ماه از اعتبار آن مانده باشد
عکس پرسنلی که شامل استاندارد های گذرنامه بوده باشد
ارائه مدارک تحصیلی دیپلم و یا بالاتر در صورت وجود
ارائه تمکن مالی ۹ هزار یورو
ارائه بیمه سلامت
عدم سوء پیشینه
برگه پذیرش از دانشگاه مورد نظر

شرایط سنی مورد قبول برای پذیرش در دوره زبان آلمانی در مجارستان

اقامت دائم از طریق دوره های زبان آلمانی مجارستان

پس از آنکه شما از کالجی در مجارستان اخذ پذیرش کردید، باید به سفارت مجارستان مراجعه کرده و از این طریق ویزای یک ساله مجارستان را دریافت کنید. یک ماه پس از دریافت این ویزا شما می ‌توانید، در مجارستان برای دریافت کارت اقامت موقت خود اقدام کنید. لازم است که در مورد مدت زمان تحصیل خود دقت داشته باشید که دوره زبان مجارستان شما در این کشور یک سال طول می‌کشد. پس از آنکه دوره زبان شما به پایان رسید، لازم است که اقامت موقت خود را در این کشور تمدید نمایید. این امکان برای شما وجود دارد که اقامت دائم مجارستان را پس از ۵ سال دریافت نمایید که این اقامت نیز همان اقامت دائم اروپا می باشد.

 

 

اگر در حوزه شنگن قصد دارید که در سایر کشورهای آلمانی زبان اقامت داشته باشید، می ‌توانید بدون نیاز به مراجعه به ایران، در اروپا ویزای خود را نیز تمدید نمایید و در همان کشوری که علاقه مند هستید به کار، تحصیل و زندگی مشغول شوید. شما می ‌توانید طبق قوانینی که هم اکنون در اتحادیه اروپا وجود دارد پس از ۵ سال در اکثر کشورهای قاره اروپا اقامت موقت خود را نیز به اقامت دائم تبدیل نمایید.

مزایای شرکت در دوره های زبان آلمانی در مجارستان

تحصیل در کالج های مجارستان و شرکت در دوره های زبان آلمانی در این کشور می تواند مزایای بی شماری را برای شما به همراه داشته باشد. از مهمترین شرایط عبارتند از:

 

 

شما در ایران برای دریافت ویزا از سفارت مجارستان شانس بالایی را پیش رو خواهید داشت.
می‌توانید با این روش تنها یک ماه پس از دریافت ویزای زبان مجارستان، اقامت موقت یک ساله را در این کشور دریافت نمایید.
اقامت موقت مجارستان، این امکان را برای شما فراهم کرده است که امکان تمدید تا پنج سال در مجارستان را داشته و پس از آن نیز اقامت دائم مجارستان (اروپا) را دریافت نمایید.
افتتاح حساب بانکی در بانک‌های مجارستان از طریق این روش.
امکان خرید خودرو و ملک با این روش در کشور مجارستان.
مسافرت و مجوز تردد به کشورهای اتحادیه اروپا با این روش مهاجرتی.
با حضور در کشور مجارستان شما می‌توانید، اقدام به کاریابی در سایر کشورهای حوزه شینگن داشته باشید.
برای شما از طریق این روش امکان ادامه تحصیل در زبان سایر کشورهای آلمانی و اروپایی وجود خواهد داشت.
شما همچنین می‌توانید ویزای خود را بدون مراجعه به کشور عزیزمان ایران در خاک اروپا نیز دریافت کنید.
نسبت به سایر کشورهای اروپایی هزینه زندگی در مجارستان برای شما بسیار پایین تر خواهد بود.

توجه داشته باشید که در ادامه ما به بررسی نکات مهمی از قبیل زمان، هزینه ها، شرایط بیمه و… خواهیم پرداخت.

مزایای شرکت در دوره های زبان آلمانی در مجارستان

مقاله پیشنهادی ——-> ویزای مجارستان

تاریخ شروع دوره های زبان در مجارستان

شما باید برای شرکت در دوره های زبان مجارستان از یک سال قبل اقدام کنید. در این راستا لازم به ذکر است که دوره های زبان مجارستان در ماه سپتامبر شروع می شود. البته اگر امکان برای شرکت در دوره های سپتامیر برای شما فراهم نیست در دوره های ژانویه شرکت کنید.

 

مدت زمان دوره های زبان آلمانی در مجارستان

در مجارستان دوره زبان آلمانی حدوداً یک سال زمان می‌برد و شامل دو ترم تحصیلی می باشد. این مدت بهترین زمانی است که شما از یکی از دانشگاه‌های آلمانی زبان اتحادیه اروپا اخذ پذیرش دریافت کنید و یا اینکه به کاریابی در کشور های اروپایی بپردازید. در مجارستان برخی از کالج ها، یا دانشگاه های دولتی اروپایی طرف قرارداد هستند. این امکان نیز وجود دارد که دانشجویان بر اساس درخواست شان پذیرش رایگان نیز دریافت کنند.

هزینه کالج زبان آلمانی در مجارستان

در کشور مجارستان هزینه تحصیل در دوره های زبان آلمانی برای هر ترم بسیار مقرون به صرفه است و تنها چیزی در حدود ۲.۵۰۰ تا ۲.۹۰۰ یورو می باشد. به دلیل تفاوت بین شرایط و امکانات کالج‌های زبان در مجارستان این تفاوت قیمت بسیار مشهود باشد.

 

هزینه ویزای تحصیلی مجارستان

هزینه دریافت ویزای دوره زبان مجارستان ۷۰ یورو است که باید به سفارت این کشور این مبلغ پرداخت شود. این هزینه‌ شامل هزینه‌ صدور ویزا و انگشت نگاری نیز می شود.

 

هزینه زندگی در مجارستان

در مجارستان دانشجویان هزینه زندگی بسیار مقرون به صرفه ای خواهند داشت. بسته به نوع زندگی، معیار و انتظارات شما ممکن است که هزینه زندگی شما در این کشور متفاوت باشد. اما این را اینطور می ‌توان گفت که به صورت میانگین و تقریبی در مجارستان حداقل مبلغ و هزینه مورد نیاز شما به شرح زیر است:

 

 

هزینه اجاره خانه‌ای کوچک در مناطق با قیمت متوسط بوداپست – ۲۵۰ تا ۴۰۰ یورو
هزینه ماهیانه حمل و نقل – ۵۰ یورو
هزینه ماهیانه خورد و خوراک – ۲۰۰ یورو
هزینه‌ ماهیانه متفرقه برای زندگی در کشور مجارستان – ۱۵۰ یورو

در مجارستان و در برخی از کالج‌ ها، با پرداخت مبلغ سالیانه بسیار کم و چیزی در حدود ۶۰۰ الی ۸۰۰ یورو این امکان وجود دارد که در طول زمان دو ترم صبحانه و ناهار خود را نیز از کالج دریافت کنید. بهتر است که شما برای کسب اطلاعات کافی هزینه‌ تحصیل و زندگی در مجارستان با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید.

 

بیمه دانشجویی در مجارستان

در کشور مجارستان، این امکان وجود دارد که تمامی هزینه‌ های درمانی را بیمه دانشجویی برای شما پوشش دهد. سالیانه لازم است که دانشجویان هزینه این بیمه را در مجارستان در حدود ۲۰۰ یورو پرداخت کنند. شما این امکان را خواهید داشت که برای دریافت آخرین تغییرات و اخبار در مورد کالج های اتحادیه اروپا با کارشناسان ما در تماس باشید.

بیمه دانشجویی در مجارستان

جمع بندی

زبان آلمانی یکی از مهمترین زبان های دنیا است و شرکت در دوره های این زبان در کشور مجارستان، می تواند به عنوان یک راه میانبر آسان و سریع برای مهاجرت تحصیلی و کاری به کشور آلمان در نظر گرفته شود. کشورهای آلمانی زبان مقصد بسیاری از کسانی است که در دوره های زبان آلمانی مجارستان شرکت می کنند. اگر شما دارای تخصص ویژه ای هستید و مهارت کاری خوبی در لیست مشاغل مورد نیاز در اتحادیه اروپا و به خصوص کشورهای آلمانی را دارید شرکت در دوره های زبان آلمانی در کشور مجارستان را از دست ندهید. این می تواند به جد یک فرصت استثنایی برای رسیدن به آرزوهای شما در این قاره سبز باشد.

سوالات متداول

بله، در این روش شما شانس بالایی برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان خواهید داشت. از طریق تحصیل دوره زبان آلمانی شما می توانید در مجارستان بدون نیاز به بازگشت به کشور عزیزمان ایران ویزای کشورهای سوئیس اتریش و آلمان و همچنین سایر کشورهای حوزه شینگن را نیز دریافت نمایید.

بسته به مقطع تحصیلی و فاصله ای که بین تحصیل شما ایجاد شده است ممکن است که شرایط سنی شما برای دریافت پذیرش حائز اهمیت واقع شود.

به طور مثال تمام افرادی که قصد دارند در رشته های پزشکی تحصیل کنند لازم است که در ابتدا در آزمون mcat پذیرفته شده باشند. اما آندسته از افرادی که قصد دارند در رشته های مهندسی یا رشته های علوم انسانی تحصیل کنند باید در آزمون مشخص به رشته خود نیز شرکت کرده باشند.

دوره های زبان آلمانی در کشور مجارستان معمولا به دو ترم تحصیلی تقسیم شده و چیزی در حدود یک سال می باشند.

شما برای تحصیل در کالج های زبان آلمانی در مجارستان لازم است که برای هر ترم چیزی در حدود ۵۴۰۰ تا ۶۰۰۰ یورو بسته به دوره انتخابی خود هزینه کنید.

شما باید برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان لازم است که هزینه های سفارت را پرداخت کرده باشید. هزینه اخذ ویزای تحصیلی مجارستان چیزی در حدود ۷۰ یورو است.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن