مشاوره رایگان

02128111107

ویزای توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان

ویزای توریستی آلمان شاید در ظاهر تنها 3 کلمه باشد. اما در درون آن‌ها هزاران مفهوم وجود دارد که شما را به بازدید از این کشور ترغیب می‌کند. شما می‌توانید با بازدید از این کشور، به جاهایی بروید که کمتر کسی تصور دیدن آن را می‌کند و بتوانید خاطره‌ای خاص را برای خود رقم بزنید. برای دریافت ویزای توریستی آلمان چند راه وجود دارد که برای اتباع کشورهای عضو شنگن، اخذ ویزای شنگن بهترین کار خواهد بود.

آنچه در این مقاله میخوانید :

سیاست‌های توریستی کشور آلمان برای جذب گردشگران

سیاست‌های توریستی کشور آلمان برای جذب گردشگران

کشور آلمان سالانه توریست‌های بسیاری را از سراسر دنیا جذب می‌کند. از این رو برای تشویق بیشتر آن‌ها برای بازدید از این کشور، تسهیلاتی را در نظر گرفته است. به عنوان مثال، کشور آلمان از امنیت اجتماعی و اخلاقی بالایی برخوردار است. همچنین تمام توریست‌های کشور آلمان از بیمه گردشگری بهره‌مند خواهند شد. ضمنا بد نیست بدانید که شما با داشتن ویزای توریستی آلمان می‌توانید در مدت تعیین شده بدون محدودیت و همراه داشتن راهنما، آزادانه به تمام نقاط این کشور سفر کنید.

مدت زمان اقامت با استفاده از ویزای توریستی آلمان

برای دریافت ویزای توریستی کشور آلمان امکانات متنوعی در نظر گرفته شده است. یکی از این امکانات امکان بازدید از این کشور برای مدت چند ماهه است. بر عکس برخی از کشورها که شما با دریافت ویزای توریستی، تنها می‌توانید 1 ماه در آن کشور اقامت داشته باشید.

رفتار مردم آلمان

پیشینه نژادپرستی نازی‌ها در آلمان هیچ ارتباطی با رفتار امروزی مردم آلمان ندارد. زمانی که با مردم امروزی آلمان صحبت می‌کنید، با ویژگی‌هایی مانند: انسان‌دوستی، نظم کاری و همدلی روبه‌رو می‌شوید. همچنین لازم به ذکر است که مردم این کشور بیشتر موی بور یا قهوه‌‌ای دارند. از این رو شما به عنوان یک خارجی به خوبی در میان آن‌ها شناخته خواهید شد.

مزایای اخذ ویزای توریستی کشور آلمان

همانطور که گفته شد، دریافت ویزای توریستی کشور مزیت‌های بسیاری دارد. یکی از این مزیت‌ها بازدید از موزه‌های خودرو این کشور است. همانطور که می‌دانید، کشور آلمان مهد صنعت خودروسازی در جهان است و برندهای خودروسازی بسیاری در این کشور موزه خودروهای قدیمی خود را تاسیس کرده‌اند. در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای ویزای توریستی آلمان، بازدید از مکان‌های به جا مانده از جنگ است. پس از اتحاد دو آلمان شرقی و غربی، درهای بازدید گردشگری به روی این کشور باز شد و مردم می‌توانند وسایل و شهرهای بازمانده از دوران جنگ جهانی را بازدید کنند. یکی از این بازمانده‌ها، باقیمانده دیوار برلین است که پس از اتحاد دو آلمان، خراب شد.

مزایای سفر به عنوان توریست

مزایای سفر به عنوان توریست

شما به عنوان یک توریست این امکان را خواهید داشت تا بتوانید بدون نیاز به راهنما در طول سفر، در این کشور آزاد باشید. چرا که در برخی کشورها شما برای بازدید باید یک راهنما را در کنار خود به همراه داشته باشید و در تمام مدت اقامت شما در کشور مربوطه، همراهتان باشد. در صورتی که در آلمان اینگونه نیست.

ویزای توریستی آلمان این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در این مدت زمان ویزای خود، هرچند بار کمه تمایل داشتید به این کشور سفر کنید. بازدید از کشور آلمان با دریافت ویزای توریستی آلمان مزیت‌های متعددی دارد. یکی از این مزیت‌ها امکان بهره‌مند شدن از شرایط پیدا کردن کار در این کشور است. بسیاری از افرادی که قصد پیدا کردن کار در این کشور را دارند، می‌توانند علاوه انواع ویزای کار و جاب سیکر (Job Seeker) با ویزای توریستی به این کشور سفر کرده و کار پیدا کنند.

معرفی برترین شهرهای آلمان برای بازدید

معرفی برترین شهرهای آلمان برای بازدید

اگر قصد دریافت ویزای توریستی آلمان و بازدید از این کشور را دارید، پس بهتر است با شهرهای معروف و مناسب برای بازدید این کشور هم آشنایی پیدا کنید. اگرچه کشور آلمان از شهرهای زیادی تشکیل شده است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را برای بازدید از این کشور دارند، اما برخی شهرها هستند که بیشتر آژانس‌های مهاجرتی و حتی مردم این کشور نیز آن‌ها را برای یک توریست پیشنهاد می‌دهند. در ادامه قصد داریم تا این شهرها را بررسی کنیم.

1- برلین؛ پایتخت کشور آلمان

از پایتخت کشور آلمان شروع می‌کنیم. برلین بزرگ‌ترین و پر جمعیت‌ترین شهر کشور آلمان به شمار می‌رود. این شهر در حدود 900 کیلومتر مربع مساحت دارد و مکان‌های توریستی بسیاری را در خود جای داده است. برلین یک شهر ایالتی است و در لیست ایالت‌های شانزده‌گانه آلمان دیده می‌شود.

برلین تاریخی‌ترین ایالت کشور آلمان است و از این رو می‌توانید برای دارندگان ویزای توریستی آلمان یک مقصد سیاحتی مناسب به شمار برود. بیشتر از 33 درصد این شهرها طبیعت بکر تشکیل داده است. این طبیعت شامل پارک جنگلی، جنگل، رود و رودخانه، آبراهه‌ها و باغ‌های سرسبز می‌شود. از اماکن دیدنی این شهر می‌توان از کتابخانه دولتی برلین، دروازه براندنبورگر و سراسری ورودی دادگاه منطقه‌ای برلین نام برد.

2- هامبورگ؛ یکی از بهترین‌ شهرها برای بازدید با ویزای توریستی آلمان

هامبورگ دومین شهر بزرگ کشور آلمان است و همچنین سومین بندر بزرگ کشور اروپا هم به شمار می‌رود. این شهر درست مانند برلین یک شهر ایالتی است و در لیست 16 ایالت کشور آلمان دیده می‌شود. این شهر تاریخچه‌ای غنی دارد که می‌تواند شما را به عنوان توریست به این شهر جذب کند. یکی از نکات جالب درباره هامبورگ، پیشینه آن در زمان امپراتوری روم است.

این شهر به دلیل بندری و نزدیک به دریا بودن، آب‌وهوایی شرجی و گرم دارد. اصطلاحا این آب‌وهوا دریایی نامیده می‌شود. زمستان‌های این شهر نیز آنچنان سرد نیستند و نسبت به تابستان کمی خنک تر هستند. از مکان‌های دیدنی شهر هامبورک هم می‌توان به شهرک انباری هامبورگ که به نوعی نماد این شهر هم نامیده می‌شود، اشاره کرد. دلیل معروف بودن این منطقه هم قرار داشتن خانه‌ها در کنار رودخانه البه است.

3- بازدید از برمن با داشتن ویزای توریستی آلمان

برمن نیز یکی دیگر از شهرهای مناسب بازدید کشور آلمان است. شما می‌توانید با داشتن ویزای توریستی آلمان به این شهر سفر کنید  و از مکان‌های دیدنی بی‌شمار آن دیدن کنید. بیشتر ساختمان‌های دولتی این شهر به سبک باروک ساخته شده‌اند و این طرح نیز از دوره رنسانس در شهر برمن در حال اجرا است.

شهر برمن آلمان دارای انواع تیم‌]ای ورزشی است و شما به عنوان یک توریست می‌توانید در صورت تمایل از ورزشگاه وردربرمن این شهر دیدن کنید. مطمئن باشید که این ورزشگاه انرژی شما را چند برابر می‌کند و روحیه‌بخش شما خواهد بود. همچنین ایستگاه مرکزی برمن نیز یکی دیگر از مکان‌های معروف این شهر است که شما می‌توانید از آن بازدید کنید. رودخانه وسر نیز یکی دیگر از مکان‌های دیدنی این شهر به شمار می‌رود. ضمنا تالار شهر برمن که همواره برنامه‌های سرگرم کننده‌ای را ارائه می‌دهد، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای بازدید باشد.

4- کلن؛ آرامش بخش برای هر توریست

کلن چهارمین شهر بزرگ کشور آلمان است که در لیست قدیمی‌ترین شهرهای این کشور هم دیده می‌شود. این شهر در گذشته تحت تصرف امپراتوری روم بود آگریپینا، امپراطور آن زمان روم، نام این شهر را کلن نامید. این شهر همواره به عنوان یکی از فرهنگی‌ترین شهرهای آلمان شناخته می‌شود.

رودخانه راین شهر کلن را به دو نیم تقسیم کرده است. به عبارتی دیگر، این رودخانه در میان شهر کلن قرار دارد و شما می‌توانید در کنار این رودخانه، حس آرامش عجیبی را تجربه کنید. همچنین در این شهر مکان‌های دیدنی بسیاری وجود دارند که از آن‌ها می‌تواند به سومین کلیسای بلند جهان یعنی کلیسای جامع کلن، اشاره کرد.

5- شهر زیبای فرانکفورت

شهر فرانکفورت یکی از بهترین شهرهای آلمان برای بازدید به شمار می‌رود. این شهر بزرگ‌ترین شهر ایالت هسن در آلمان است و از سال 1866 نیز به آلمان اضافه شد. این شهر امروزه بعنوان یکی از ثروتمندترین شهرهای اروپا از لحاظ فرهنگی و ادبی به شمار می‌رود.

از اماکن دیدنی شهر فرانکفورت هم می‌توان به آسمان‌خراش‌ها، خانه‌های اپرا، سالن‌های تئاتر بزرگ، باغ وحش، مراکز خرید گسترده و پارک‌های مختلف اشاره کرد. همچنین بیش از 50 موزه در این شهر قرار دارند که شما به عنوان یک توریست می‌توانید از این شهرها دیدن کنید. خانه شهرداری رومر نیز شاید از دید گردشگری بار زیادی نداشته باشید اما برای بازدید از طراحی آن بسیار مناسب خواهد بود.

6- مونیخ و پارک بسیار بزرگ آن

مونیخ نیز یکی دیگر از شهرهای حائز اهمیت برای بازدید به شمار می‌رود که دارندگان ویزای توریستی آلمان می‌توانند از آن بازدید کنند. در این شهر مکان‌های دیدنی بسیاری قرار دارند که شما می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید. یکی از این مکان‌ها، موزه دویچ است. این موزه در جزیره‌ای در رودخانه ایسر واقع شده است و به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین موزه علمی جهان هم شناخته می‌شود.

گالری‌های هنری نیز می‌توانند یکی دیگر از مراکز دیدنی مونیخ به شمار بروند. ضمنا شما می‌توانید پارک معروف این شهر که حتی از Central Park نیویورک هم بزرگتر است را بازدید کنید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید. این شهر در ایالت بایرن قرار دارد و از این رو موزه‌های بسیاری برای بازدید در مونیخ وجود دارند.

7- اشتوتگارت؛ زادگاه پورشه

اشتوتگارت همواره به عنوان یکی از بهترین مقاصد توریست‌های این کشور به شمار می‌ رفته است. این شهر مکان‌های دیدنی زیادی و طبیعت بکری دارد که شما می‌توانید با داشتن ویزای توریستی آلمان از تمام آن‌ها بازدید کنید. کارخانه مرکزی شرکت پورشه در این شهر قرار دارد و شما می‌توانید از موزه تاریخی این برند بازدید کنید. همچنین جنگل‌های حومه این شهر هم بسیار دیدنی هستند.

8- شهر تاریخی دورتموند

شهر دورتموند نیز یکی دیگر از شهرهای کشور آلمان است که شما می‌توانید به عنوان یک توریست از آن دیدن کنید. این شهر همواره به دلیل امکانات توریستی بالای خود مورد توجه قرار گرفته است. دورتموند هفتمین شهر پرجمعیت آلمان است و سالانه گردشگران بسیاری نیز به بازدید از این شهر تمایل دارند.

انواع جاذبه‌های توریستی کشور آلمان

انواع جاذبه‌های توریستی کشور آلمان

برای افرادی که قصد اخذ ویزای توریستی آلمان را دارند، معرفی معروف‌ترین جاذبه‌های توریستی کشور آلمان می‌تواند یک کمک بزرگ باشد. در کشور آلمان مناظر دیدنی طبیعی بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید. اما برخی مناظر ساخت دست بشر هستند که هرکسی افتخار بازدید از آن را پیدا نمی‌کند. همچنین شما می‌توانید از کتابخانه‌های تاریخی این کشور بازدید کنید که در نوع خود مانند ستاره‌ای در آسمان می‌درخشند. در ادامه بیشتر درباره جاذبه‌های توریستی این کشور صحبت خواهد شد.

طبیعت بکر آلمان

کشور آلمان در اروپا قرار دارد و از این رو دارای طبیعتی بکر و دل‌انگیز است. شما می‌توانید با بازدید از این کشور، به طبیعت آن سر بزنید و به قول معروف، روح خود را تازه کنید. طبیعت کشور آلمان به این دلیل حائز اهمیت است که نموه تلفیق آبشارها در جنگل‌های این کشور را نمی‌توانید در هیچ‌جای جهان پیدا کنید. لذا طبیعت بسیار زیبای این کشور را به هیچ عنوان دست کم نگیرید و پس از دریافت ویزای توریستی آلمان، سراغ طبیعت آن بروید.

موزه‌های خودرو ی آلمان

موزه‌‌های خودرو در کشور آلمان یکی دیگر از صنایع توریستی این کشور به شمار می‌روند که شما می‌توانید با اخذ ویزای توریستی آلمان از آن‌ مکان‌ها دیدن کنید. در این کحشور صنایع خودروسازی بسیار قوی وجود دارند که هرکدام دارای زیرشاخه‌های بسیاری هستند. دایملر، فولکس واگن، بیمر و پورشه از نمونه این شرکت‌های مادر هستند و در زیر مجموعه‌ آن‌ها برندهای، بوگاتی، رولزرویس، بنز، بی ام و و مینی قرار دارند. هرکدام از این برندها برای خود موزه تاریخی ایجاد کرده‌اند تا توریست‌ها بتوانند تاریخ زبان‌زد این برندها را از نزدیک مشاهده کنند.

موزه‌های هنر باستان و هنر مدرن

در کشور آلمان انواع موزه‌های صنایع هنری مدرن و باستانی تاسیس شده‌اند تا علاقه‌مندان به این هنرها بتوانند از آن‌ها بازدید کنند. در کشور آلمان علاوه بر موزه‌های هنری، موزه‌های فرهنگی باستانی نیز قرار دارند که زندگی مردم گذشته این کشور را بازگو می‌کنند. در موزه‌های مردمی آلمان، شما می‌توانید نوع ظروف استفاده شده در آن زمان، نوع پوشش مردم و دیگر موارد مربوط به زندگی در گذشته را ببینید و از گذشته انسان‌ها با خبر شوید.

همچنین برای علاقه‌مندان به هنر نقاشی و مجسمه‌سازی در کشور آلمان نیز گالری نقاشی و مجسمه‌های متعددی ایجاد شده‌اند. در این کشور این امکان وجود دارد که شما با داشتن ویزای توریستی آلمان، بتوانید از این مراکز هنری بازدید کنید و لذت ببرید.

جاذبه‌های گردشگری تاریخی کشور آلمان

کشور آلمان به دلیل بهره‌مندی از تاریخی غنی، همواره دارای مکان‌های تاریخی است که گردشگران را به وجد می‌آورد. با توجه به اینکه در گذشته آلمان کشوری پادشاهی و مستعمره امپراتوری روم بود، در این کشور قلعه‌ها و پناهگاه‌های متعددی به سبک رومی تاسیس شده‌اند تا این کشور بتواند در جنگ‌ها از خود مقاومت مناسب را نشان بدهد.

همچنین با توجه به رهبری هیتلر در آلمان و تفکیک شدن این کشور به دو نوع شرقی و غربی، انواع دیوارها و مناطق جنگی در این کشور تاسیس شدند که اکنون حکم موزه‌ای غنی از اطلاعات را برای این کشور و گردشگران دارند.

دیدار از بقایای دیوار برلین

دیوار برلین در زمان نازی‌ها، جدا کننده آلمان شرقی و غربی بود. پس از پایان جنگ جهانی دوم و انتحاد دو آلمان، این دیوار به طور کامل خراب شد. البته همچنان چندین متر از این دیوار قدیمی باقی مانده است که شما می‌توانید از آن بازدید کنید.

دیوار برلین صحنه‌های زیاید از جنگ‌های جهانی را شاهد بوده است و اکنون نیز شاهد تماشاگران و گردشگران بسیاری است که روزانه از آن بازدید می‌کنند. ویزای توریستی آلمان این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید از این دیوار قدیمی بازدید کنید.

صنایع جنگی نازی‌ها

همانطور که می‌دانید، کشور آلمان محور اصلی دو جنگ جهانی بود. در آن زمان، این کشور در کنار شوروی از امکانات و تسلیحات جنگی بسیاری قوی بهره می‌برد. در آن زمان، کشور آلمان این امکان را داشت تا به همه جهان حمله کند. اکنون این سلاح‌ها تبدیل به جاذبه گردشگری شده‌اند و مردم بسیاری روزانه از این تسلیحات جنگی بازدید می‌کنند.

صنایع جنگی کشور آلمان را تنها توپ‌ها و تفنگ‌ها تشکیل نمی‌دادند. این کشور در آن زمان توانست بمب‌هایی بسازد که این قدرت را داشتند تا یک شهر را با خاک یکسان کنند. اکنون نیز این بمب‌ها به صورت خنثی شده در موزه‌های کشور آلمان قابل رؤیت هستند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی آلمان

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی آلمان

اخذ ویزای توریستی کشور آلمان این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در این کشور آزادانه اما به مدت محدودی اقامت کنید. این ویزا جنبه تفریحی دارد و بیشتر هم برای این منظور استفاده می‌شود. در ادامه قصد داریم تا مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی آلمان با بررسی کنیم.

اولین مدارکی که باید به همراه داشته باشید، مدارک هویتی شما است. این مدارک تنها پاسپورت نخواهند بود. لذا در نظر داشته باشید که شما باید دیگر مدارک مانند شناسنامه و کارت ملی را هم ارائه بدهید. همچنین شما به عکس پرسنلی نیاز خواهید داشت. این عکس باید به صورت سه در چهار بوده و به روز باشد. همچنین باید عکس شما به صورت کاملا واضح و تمام رخ گرفته شود.

یکی دیگر از مدارکی که باید باید برای اخذ ویزای توریستی آلمان ارائه بدهید، مدارک هوتی خانواده در صورت تمایل آن‌ها برای همراهی شما است. در صورتی که خدمت خود را به پایان رسانده‌اید، باید گواهی پایان خدمت را ارائه بدهید. در غیر این صورت باید گواهی اشتغال به تحصیل را به همراه داشته باشید. همچنین اگر فامیل و یا آشنایی در این کشور دارید، می‌توانید از جانب آن فرد، دعوتنامه دریافت کنید تا فرایند اخذ ویزا برای شما بسیار سریع‌تر پیگیری شود.

لازم به ذکر است که تمام مدارک ذکر شده با ترجمه شده به زبان آلمانی و یا بین‌المللی باشند. ضمنا باید علاوه بر اصل مدارک، کپی آن‌ها را هم به همراه داشته باشید و ارائه بدهید. شما می‌توانید ویزای توریستی آلمان را با توجه به این شرایط دریافت کنید. اما در نظر داشته باشید که این کار تنها با داشتن اطلاعات کافی درباره چگونگی اخذ ویزای این کشور، عملی خواهد شد. بنابراین شما نیاز دارید تا یک مشاور و وکیل مهاجرتی خبره را برای اقدامات مهاجرتی خود در اختیار داشته باشید.

مقاله های پیشنهادی : انواع ویزا

چگونگی اخذ ویزای توریستی آلمان

برای دریافت ویزای توریستی آلمان باید در نظر داشته باشید که ابتدا باید مدارک را آماده به همراه داشته باشید. پس از آماده کردن مدارک مورد نیاز، باید به سفارت این کشور مراجعه کنید و به صورت مکتوب درخواست خود را ارائه دهید.

پس از ثبت درخواست، باید مدارک مورد نیاز سفارت را ارائه بدهید. همچنین در صورت داشتن دعوتنامه، می‌توانید آن را هم ارائه بدهید. در ادامه نیز باید دلایل خود را برای بازدید از کشور آلمان بیان کنید. فرآیند ثبت درخواست برای اخذ ویزای توریستی آلمان زمان‌بر است و باید در این مدت صبوری به خرج بدهید.

نتیجه گیری

ویزای توریستی کشور آلمان یکی از الزامات برای بازدید از این کشور زیبای اروپایی است. این کشور دارای موزه‌های معروف و بزرگی است که می‌تواند تا روزها و ماه‌ها شما را سرگرم کند. در این کشور طبیعت بکری وجود دارد که شما نمی‌توانید نمونه آن را در دنیا پیدا کنید. اخذ ویزای تور‌یستی کشور آلمان این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در این کشور به راحتی و آزادانه اقامت پیدا کنید. شما می‌توانید شهرهای بسیاری را برای اقامت و گردشگری انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما شهرهای فرانکفورت، برلین و هامبورگ است.

موسسه مهاجرتی مهاجرت با ما با برخورداری از چندین سال سابقه موفق در زمینه ارائه انواع روش‌های مهاجرتی و سفر به کشورهای مختلف دنیا، می‌تواند یک انتخاب خوب برای شما جهت اخذ ویزای توریستی آلمان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اخذ ویزای تور‌یستی آلمان با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

سوالات متداول
  • بله. برای ثبت درخواست ویزای توریستی کشور آلمان مبلغ 125 یورویی در نظرگرفته شده است.
  • بله. برای این کار می‌توانید از تورهای مسافرتی استفاده کنید و یا برای دریافت راهنما از سمت دولت آلمان، در سفارت این کشور درخواست خدمات راهنما را بدهید.

راه‌های مختلفی برای اخذ ویزای توریستی کشور آلمان وجود دارد. برای انتخاب بهترین شیوه بهتر است از خدمات آژانس‌های مهاجرتی مانند هرمس اپلای استفاده کنید.

بله. برای این کار می‌توانید از تورهای مسافرتی استفاده کنید و یا برای دریافت راهنما از سمت دولت آلمان، در سفارت این کشور درخواست خدمات راهنما را بدهید.

راه‌های مختلفی برای اخذ ویزای توریستی کشور آلمان وجود دارد. برای انتخاب بهترین شیوه بهتر است از خدمات آژانس‌های مهاجرتی مانند هرمس اپلای استفاده کنید.

🔍سوالات خود را درباره  ویزای توریستی آلمان از ما بپرسید

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن