مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا در سال های اخیر با شناخت بیشتر مردم جهان از این کشور به شکلی گسترده با تقاضاهای بیشتری همراه بوده است. این کشور با توجه به دارا بودن شرایط مناسب و اقلیم فرهنگی، جغرافیایی و طبیعی بسیار زیبا و گسترده، یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت بوده است. در این مقاله می خواهیم مهاجرت به اسپانیا را از تمامی ابعاد بررسی کرده و تمام ابعاد آن را برای شما توضیح دهیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. مهاجرت به اسپانیا در سال های اخیر با شناخت بیشتر مردم جهان از این کشور به شکلی گسترده با تقاضاهای بیشتری همراه بوده است. این کشور با توجه به دارا بودن شرایط مناسب و اقلیم فرهنگی، جغرافیایی و طبیعی بسیار زیبا و گسترده، یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت بوده است.

 

آنچه در این مقاله میخوانید :
مهاجرت به اسپانیا در سال های اخیر با شناخت بیشتر مردم جهان از این کشور به شکلی گسترده با تقاضاهای بیشتری همراه بوده است.

همه چیز درباره مهاجرت به اسپانیا

اسپانیا نیز مانند هر کشور از جهان، قوانین خاصی برای مهاجران به کشور خود تعیین کرده است. شما اگر متقاضی مهاجرت از روش های سرمایه گذاری، تحصیلی، کار و… به اسپانیا هستید؛ باید برای هر کدام از انواع مهاجرت های درخواستی شرایط و مدارکی را داشته باشید. این مقاله به عنوان یک راهنمای کلی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

 

⦁ بررسی کنید که آیا اصلا برای مهاجرت به اسپانیا نیاز به ویزا دارید یا خیر!

 

شما باید بدانید که افراد دارای ملیت کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین منطقه اقتصادی اروپا به همراه کشورهای لیختن اشتاین، ایسلند، نروژ و سوئیس؛ برای زندگی و کار و تحصیل در اسپانیا نیازی به ویزا ندارند. این افراد می توانند با مراجعه به ادارات مربوطه در اسپانیا، کد شناسه خاصی دریافت کرده و بی هیچ مشکلی آزادانه در اسپانیا فعالیت کنند. اما سایر افراد از کشورهایی غیر از موارد مذکور برای هرگونه فعالیت و یا زندگی در این کشور ویزا داشته باشند که در این میان تعداد افراد متقاضی ویزای کار بیش از بقیه است.

انواع ویزای موجود در اسپانیا

سه نوع ویزای معروف برای ورود به اسپانیا

اسپانیا یکی از ۲۶ کشور منطقه شینگن است. کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، سوئد و سوئیس دارای ویزای مشترک هستند و این ویزاها محدودیتی نیز ندارند. پس بحث مهاجرت به اسپانیا برای کشورهای غیر از این مجموعه مطرح است.

در این قسمت سه نوع ویزای معروف برای ورود به اسپانیا وجود دارد:

⦁ ویزای حمل و نقل فرودگاه: این ویزا اجازه حمل و نقل در مرزهای بین المللی اسپانیا را به شما می دهد.

 

⦁ ویزای کوتاه مدت شینگن: این نوع ویزا برای مهاجرت به اسپانیا به شما اجازه می دهد تا ۹۰ روز در یک دوره ۱۸۰ روزه در اسپانیا بمانید اما حق هیچ فعالیت شغلی ندارید. ویزای شنگن صادر شده توسط یکی از اعضای شینگن به شما اجازه می دهد تا ۹۰ روز در اسپانیا بمانید. مهاجران کشورهای ایالات متحده آمریکا، استرالیا، کانادا و نیوزیلند برای اقامت کوتاه مدت نیازی به ویزا ندارند اما در صورتی که اقامت آن ها بیش از ۹۰ روز طول بکشد باید برای گرفتن ویزا اقدام کنند.

 

⦁ ویزای بلند مدت: این ویزا برای افرادی است که به هر منظور از مهاجرت به اسپانیا، قصد دارند بیش از ۳ ماه در این کشور بمانند. این ویزا خود انواع خاصی دارد.

 

ویزای اقامت بلند مدت و کار در اسپانیا

انواع مختلف ویزای کار و اقامت بلند مدتی در اسپانیا بر اساس هدف شما از اقامت وجود دارد.

 

⦁ یک ویزای ترکیبی اقامت و کار، اجازه کار را همراه با اقامت به شما می دهد.

⦁ ویزای تحصیلی که به شما اجازه اقامت در اسپانیا تا پایان دوران تحصیل را می دهد.

⦁ ویزای اقامت که این امکان را به شما می دهد که همراه با خانواده خود حتی تا بعد از بازنشستگی در این کشور زندگی کنید.

 

⦁ ویزای کار اسپانیا: این ویزا یکی از بهترین انواع ویزا است که با توجه به مهاجرت شما به اسپانیا، آزادی زیادی برای فعالیت در این کشور به شما می دهد. قانون اسپانیا به این شکل است که برای اخذ ویزای کار اسپانیا، کارفرما باید از طرف شما درخواست ارسال کند.

 

⦁ ویزای تحصیلی اسپانیا: این ویزا شاید محبوب ترین نوع ویزا برای مهاجرت به اسپانیا باشد. در نظرسنجی های انجام شده از دیدگاه دانشجویان بین المللی، اسپانیا بهترین کشور برای ادامه تحصیل دانشجویان خارجی بوده است. شما اگر متقاضی تحصیل در اسپانیا هستید، باید ابتدا به یک مرکز یا دانشگاه درخواست دهید تا در صورت مورد قبول واقع شدن درخواست شما، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا صورت بگیرد.

 

⦁ ویزای گردشگری شینگن اسپانیا: فرآیند اخذ این ویزا با ارائه اطلاعاتی از جمله مکان اقامت در طول سفر به اسپانیا، تعداد افراد همراه درخواست کننده برای اقامت و … همراه است.

 

⦁ ویزای اقامت اسپانیا: این مورد برای مهاجرت به اسپانیا به صورت دائم و دریافت اقامت دائم اسپانیا است. با داشتن این ویزا می توانید همانند یک اسپانیایی تا هر زمان که می خواهید در این کشور زندگی کنید. البته قوانین در این مورد بسیار سخت گیرانه تر و هوشمندانه تر است و شما باید هویت خود و ملیت اصلی خود به همراه چندین فاکتور دیگر را ثابت کنید.

ویزای اقامت بلند مدت و کار در اسپانیا

مزایای مهاجرت به اسپانیا

برای مهاجرانی که قصد دارند در یک کشور پیشرفته و مدرن زندگی کنند مهاجرت به اسپانیا بسیار مناسب می باشد. اسپانیا را می‌توان مقصد مناسبی از لحاظ کیفیت زندگی، درآمد و هزینه‌های زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی دانست. از مزایای دریافت اقامت اسپانیا، این است که شما می توانید به شهروند اروپا تبدیل شده و در این کشور نیز زندگی کنید.

مهاجران در کشور اسپانیا می توانند از حمایت‌های مالی و اجتماعی خاصی بهره مند شوند و همچنین بعضا امکان دسترسی رایگان به بسیاری از خدمات اجتماعی را داشته باشند.

مهاجرت به اسپانیا مزیت‌های بسیار مهمی دارد و این است که درآمد پولی شما ارزشمندخواهد بود. کار کردن در کشور اسپانیا و کسب در آمد در این کشور یا حتی سرمایه گذاری و دریافت سود به واحد رسمی اروپا که یورو نام دارد می‌تواند بر زندگی شما تاثیر بسیار خوبی را بگذارد.

از طرف دیگر، بر خلاف نقاط دیگر اروپا که دارای آب و هوای سرد و بارانی است، آب و هوای کشور اسپانیا اغلب گرم و مدیترانه‌ای است. این یکی از مهمترین عوامل است که می تواند تاثیر بسیار ویژه ای را برای انتخاب اسپانیا به عنوان مقصد مهاجرتی شما داشته باشد.

حتی به جز مناطق کوهستانی، زمستان‌ها در اکثر شهرهای این کشور اغلب خیلی سرد نیست و حتی گرم می باشد.

زبان این کشور از مزیت های بسیار مهم دیگری است که انتخاب این کشور را ویژه کرده است. زبان اسپانیایی زبان رسمی این کشور است. این زبان در بیش از ۲۰ کشور جهان از جمله کوبا، مکزیک، آرژانتین، کلمبیا، پاراگوئه و شیلی یه عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار گرفته و در واقع زبان مادری ۵۰۰ میلیون انسان است. همچنین زبان اسپانیایی زبان دوم ۱۰۰ میلیون نفر از مردم جهان نیز می باشد.

این یعنی اینکه شما با یادگیری این زبان امکان ارتباط با ۶۰۰ میلیون از انسان های این کره خاکی را خواهید داشت.

داشتن آزادی و زندگی آرام در این کشور از دلایلی بسیار مهمی است که افراد قصد دارند اقامت اسپانیا را اخذ کنند. در اسپانیا آزادی مذاهب وجود داشته و تمام افراد با هر تفکر و دینی می توانند در این کشور چه یهودی، مسیحی و مسلمان در کنار یکدیگر زندگی کنند.

از این رو در اسپانیا ، تنوع ادیان مختلف امری عادی می باشد. در میان تمام مزایا و مواردی که در بالا ذکر شده است مردم اسپانیا فرهنگی غنی داشته و از سطح زندگی بسیار استانداردی برخوردار هستند. برخلاف بسیاری از کشور های اروپایی که اغلب نژاد پرست هستند اسپانیا از مردمانی خونگرم و با اخلاق برخوردار است.

ما در ادامه این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت به اسپانیا و دریافت اقامت اسپانیا خواهیم پرداخت.

 

از مهمترین مزایای مهاجرت به کشور اسپانیا می توان به این موارد اشاره کرد:

هزینه‌های پایین زندگی
درآمد های بالا
بهره‌مندی از حمایت های اجتماعی
دریافت کمک های مالی
کسب درآمد با واحد ارزی یورو
آب و هوای بسیار مطلوب و مدیترانه‌ای
غذاهای بسیار لذت بخش

اگر قصد دارید که به اسپانیا مهاجرت کنید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور آشنا بوده باشید. یک وکیل مهاجرت می تواند شما را برای مهاجرت به این کشور به خوبی راهنمایی کند. برای مهاجرت به اسپانیا و دریافت اقامت دائم می توانید با وکیلان مهاجرتی ما در موسسه بین المللی مهاجرت با ما در تماس باشید.

مزایای مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

اسپانیا دارای اقتصادی بسیار پیشرفته و پویاست. پنجمین قدرت اقتصادی قاره اروپا در اختیار کشور اسپانیا می باشد. به همین دلیل مهاجران بسیاری از سرتاسر جهان برای مهاجرت و دریافت اقامت، اسپانیا را انتخاب می کنند. مشاغلی که با تولیدات کشاورزی و یا مواد غذایی مرتبط هستند بر اساس شرایط آب و هوایی بسیار خوبی که این کشور دارد از اهمیت فراوانی برخوردار می باشند.

 

در اسپانیا مشاغل مرتبط با صنعت توریسم، کشتی سازی و تولید صنایع موتوری از اهمیت بالایی برخوردار بوده و رونق بسیار زیادی را نیز دارند. از طریق کار شما این امکان را خواهید داشت که با چندین نوع ویزایی که وجود دارد به این کشور مهاجرت کرده و اقامت اسپانیا را دریافت کنید. از مهمترین ویزاهای کاری اسپانیا می توانیم این موارد را بدانیم:

 

ویزای کار بلند مدت
ویزای کار فصلی
ویزای Au Pair
ویزای Eu Blue Card

شما از طریق روش های مهاجرتی اسپانیا که در بالا ذکر شده است این امکان را خواهید داشت که برای کار به کشور اسپانیا مهاجرت و مجوز کار خود را نیز دریافت کنید. قانون کلی برای مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق کار این است که شما یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای اسپانیایی را داشته باشید. به علاوه، لازم است که کارفرما برای دریافت مجوز نیروی کار خارجی که قصد استخدام در کشور اسپانیا را دارد مجوز کار درخواست دهد.

 

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی درباره مهاجرت به اسپانیا از طریق وکیلان مهاجرتی، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. وکیلان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین اخبار و قوانین مهاجرتی اسپانیا قرار خواهند داد.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت کاری به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین و آسان ترین روش های مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت اسپانیا به حساب می آید. شما این امکان را خواهید داشت که از طریق روش های مختلفی که وجود دارد در کشور اسپانیا سرمایه گذاری کنید. با این حال، در اسپانیا خرید ملک و تمکن مالی از پر طرفدار ترین روش های مهاجرتی به حساب می آید.

 

شما این امکان را خواهید داشت که با حداقل ۵۰۰ هزار یورو در هر نقطه ای از اسپانیا ملک مورد نظر خود را خریداری کرده و به این کشور مهاجرت کنید. فردی که قصد دارد تابعیت کشور اسپانیا را دریافت کند و اقامت دائم این کشور را داشته باشد، لازم است که ملک خود را برای مدت زمان مشخصی نفروشد.

 

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

یکی دیگر از بهترین روش های مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق تمکن مالی است. تمام کسانی که قصد دارند از طریق تمکن مالی به این کشور مهاجرت کنند لازم است که ثابت کنند که می توانند هزینه های زندگی خود و خانواده شان را برای مدت زمانی که در این کشور حضور دارند پرداخت کنند. فردی که قصد دارد از طریق تمکن مالی به این کشور مهاجرت کند لازم است که ۲۲ هزار یورو برای خود و ۱۰ هزار یورو برای خانواده خود اگر دارای شغل مشخصی نیست پرداخت کند.

 

لطفا سوالات خود را در مورد مهاجرت به اسپانیا در پایان این متن در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما به سوالات شما پاسخ دهند.

 

مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج

یکی دیگر از آسانترین روش های مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق ازدواج با یک فرد اسپانیایی است. از راه های دریافت اقامت اسپانیا ازدواج با یکی از شهروندان اسپانیایی است. با این حال شما برای مهاجرت به اسپانیا و دریافت اقامت این کشور لازم است که از شرایط و قوانین خاصی که وجود دارد پیروی کنید.

 

لازم است برای آنکه با مهاجرت شما موافقت به عمل آید ازدواج شما با فرد اسپانیایی به شکل رسمی بوده باشد. شما در همین راستا لازم است که نشان دهید دارای مدارک و شرایط مناسب برای مهاجرت هستید. داشتن مدارک رسمی به شما کمک خواهد کرد تا برای درخواست اقامت اسپانیا درخواست خود را ارائه کنید. از همین رو لازم است که فرد اسپانیایی دارای شغل و ملک نیز بوده باشد.

 

عموما شما این امکان را خواهید داشت که پس از سه سال ازدواج با یکی از اتباع اسپانیایی، اقامت دائم اسپانیا را نیز دریافت کنید. شما برای مهاجرت قانونی لازم است که ثابت کنید که ازدواج شما تنها برای مهاجرت به اسپانیا نبوده است. در غیر این صورت ممکن است که شما مشمول جریمه سنگین و یا حتی اخراج از اسپانیا نیز شوید و دیگر هیچ وقت با حضور شما در کشور اسپانیا موافقت به عمل نیاید.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره در مورد مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به اسپانیا با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت با ما در ارتباط باشید.

 

مهاجرت به اسپانیا از طریق تولد

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور اسپانیا اقدام از طریق تولد است. برای دریافت اقامت از طریق تولد لازم است که یکی از والدین کودک تابعیت اسپانیایی را داشته باشد.

 

در صورتی که فرزند شما از والدینی ایرانی در خاک اسپانیا متولد شود در صورتی که آنها تابعیت و یا اقامت دائم اسپانیا را نداشته باشند امکان دریافت پاسپورت اسپانیایی برای فرزند شما وجود ندارد. سیستم تابعیت در کشور اسپانیا بر اساس خون است. و خون والدین است که نقش مهمی در تابعیت فرد به دنیا آمده در کشور اسپانیا را دارد.

 

اگر کودک شما بر اساس سیستم خونی در این کشور به دنیا آمده باشد شما می توانید برای فرزند خود از دولت اسپانیا درخواست شناسامه کنید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق تولد

مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل

از مهمترین و بهترین روش های مهاجرت به کشور اسپانیا اقدام از طریق تحصیل در این کشور است. اسپانیا از دانشگاه های بسیار با کیفیتی برخوردار است و در رنکینگ QS رتبه های بسیار خوبی را دارد.

 

از مهمترین مزایای تحصیل در کشور اسپانیا ارزان بودن هزینه تحصیل در این کشور است و بعضا بسیاری از موسسات آموزشی و دانشگاه های این کشور رایگان می باشند.

شما در کشور اسپانیا این امکان را خواهید داشت که در هنگام تحصیل، کار نیز بکنید.

 

هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین است و در نهایت شما امکان دریافت اقامت اسپانیا را خواهید داشت. تمام این موارد موجب شده است که جوانان بسیاری برای تحصیل به این کشور مهاجرت کنند.

 

آندسته از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مراکز آموزشی و دانشگاه های اسپانیایی را داشته باشند امکان اخذ ویزای تحصیل را به شرط داشتن شرایط لازم دارند.

از طرف دیگر، شما برای آنکه در کشور اسپانیا تحصیل کنید لازم است که نامه پذیرش از مراکز آموزشی در این کشور را دریافت کرده باشید. در کشور اسپانیا انواع مختلفی از ویزاهای تحصیلی وجود دارد که از آنها می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 

از انواع ویزای تحصیلی کشور اسپانیا می توان به این موارد اشاره کرد:

ویزای دانشجویی کوتاه مدت اسپانیا (۳ ماه)
ویزای دانشجویی میان مدت اسپانیا (۳ تا ۶ ماه)
ویزای دانشجویی بلند مدت اسپانیا (۶ ماه به بالا)

 

لازم به ذکر است، که تحصیل در اکثر دانشگاه های اسپانیا به زبان اسپانیایی می باشد و در برخی از مراکز آموزشی نیز شما امکان تحصیل به زبان انگلیسی را نیز خواهید داشت. البته تحصیل به زبان اسپانیایی در این کشور بسیار مقرون به صرفه تر از تحصیل به زبان انگلیسی می باشد. البته برای تحصیل در مقاطع بالاتر لازم است که شما مهارت زبانی انگلیسی و اسپانیایی خود را تقویت کرده باشید.

هر دانشجو می تواند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کشور اسپانیا تحصیل کند.

از پرطرفداران رشته های تحصیلی در کشور اسپانیا می توانیم به رشته های پزشکی و دارو سازی اشاره داشته باشیم.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی در کشور اسپانیا به مراتب از سایر کشور های قاره اروپا بسیار کم تر می باشد. در ادامه، ما لیستی از میانگین هزینه های زندگی در کشور اسپانیا را به صورت ماهیانه فراهم کرده ایم که شما می توانید آگاهی خوبی برای زندگی در این کشور کسب کنید.

 

شما برای زندگی خوب در اسپانیا لازم است که چیزی در حدود ۳ تا ۴ هزار دلار به صورت ماهانه خرج کنید.

 

چنانچه در خصوص مهاجرت به اسپانیا سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که آن را در انتهای این مقاله برای کارشناسان ما در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

هزینه زندگی در اسپانیا

بهترین شهر های اسپانیا برای مهاجرت

بسیاری از بهترین شهر های اروپا در اسپانیا قرار گرفته اند و شما می توانید در شهرهای این کشور زندگی با کیفیتی را داشته باشید. البته شما پیش از مهاجرت به اسپانیا لازم است که بدانید کدام شهر با توجه با هدف مهاجرتی شما مناسب می باشد. هر شهر در اسپانیا ممکن است که فرهنگ، شرایط زندگی و هزینه های خود را داشته باشد.

 

از آن جایی که کشور اسپانیا در مرکز حکومت های بسیار بزرگی در جهان بوده است به همین دلیل این امپراطوری ها تاثیر بسیاری بر فرهنگ و تمدن این کشور داشته اند. از این رو جاذبه های معماری زبیایی در این کشور وجود دارد.

 

ما در ادامه به معرفی بهترین شهر های اسپانیا خواهیم پردخت.

 

همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید تا آنها شما را با روش های مهاجرت به این کشور آشنا کنند.


شهر بارسلون


از اصلی ترین شهر های اسپانیا می توان به بارسلون اشاره داشت. به دلیل آب و هوای بسیار خوبی که این شهر دارد این شهر مقصد گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. مهاجران می توانند در سواحل این کشور زندگی آرام و خوبی را با آب و هوای گرم و معتدل داشته باشند.

 

نسبت به سایر شهر های این کشور هزینه زندگی در بارسلونا اغلب زیاد نیست. برای کسانی که قصد دارند از طریق تمکن مالی به این شهر مهاجرت کنند اقامت در این شهر پیشنهاد می شود.

 

شهر مادرید


پایتخت اسپانیا مادرید بوده و این شهر یکی از مدرنترین شهر های این کشور است. مادرید یکی از بهترین شهر های قاره اروپا می باشد که برای تجارت و زندگی خانوادگی بسیار مناسب می باشد.

 

سطح و کیفیت زندگی در این شهر بسیار بالا بوده و امکانات رفاهی بسیار خوبی برای زندگی در این شهر وجود دارد.. از این رو، مهاجران بسیاری در این شهر زندگی می کنند.

 

شهر مالاگا


مالاگا انتخاب اول کسانی است که قصد دارند در اسپانیا دوران بازنشستگی خود را سپری کنند. آب و هوای مناسب، هزینه زندگی ارزان، سواحل زیبا، غذا و نوشیدنی عالی، زندگی آرام و کیفیت بالای حمل و نقل موجب شده است تا این شهر به یکی از بهترین شهر های دنیا برای زندگی تبدیل شود.

 

شهر سن سباستین


در بین مردم اروپا شهر سباستین به پاریس کوچولو معروف می باشد. آب و هوای متعادل، معماری خیره کننده، کیفیت بالای زندگی و بناهای تاریخی بسیار زیبا موجب شده است تا این شهر به یکی از بهترین شهرهای اسپانیا تبدیل شود.

 

شهر آلیکانته


یکی دیگر از بهترین شهر های اسپانیا شهر آلیکانته می باشد. این شهر نیز مانند شهر بارسلونا شهری بسیار ارزان است. می توان به جرات گفت این شهر بهترین شهر جنوب اسپانیا می باشد. در واقع آلیکانته یکی از ارزان ترین شهر های این کشور است.

 

سواحل زیبای شنی، آب و هوای گرم و مدیترانه ای، خیابان های بسیار مدرن و زیبا موجب شده است تا مهاجران بسیاری این شهر را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کنند.

سخن پایانی

ما در این مقاله به بررسی مهاجرت به کشور اسپانیا پرداختیم. از بهترین گزینه‌های مهاجرت به کشور اسپانیا بی شک سرمایه گذاری در این کشور است. آندسته از افرادی که به فکر کار در خارج از کشور و داشتن یک زندگی با کیفیت هستند نیز اسپانیا مقصد مناسبی است.

 

نا گفته نماند که بهترین دانشگاه های اروپا در این کشور قرار گرفته اند و برای کسانی که به دنبال اقامت تحصیلی هستند انتخاب این کشور می تواند بی شک مناسب باشد.

 

اسپانیا از لحاظ آزادی‌های اجتماعی، کیفیت زندگی و قدرت اقتصادی یکی از بهترین کشور های جهان به شمار می رود.

 

با توجه به مزایای مهاجرت به این کشور ما به شما اقامت در اسپانیا را به بهترین گزینه مهاجرتی پیشنهاد می کنیم.

 

با کارشناسان و متخصصان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد اقامت دائم اسپانیا در موسسه مهاجرت با ما در امور مهاجرت تحصیلی در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

مادرید، پایتخت این کشور مناسب‌ترین مقصد برای مهاجرت است. با این حال بارسلونا، مالاگا، سن سباستین و آلیکانته از دیگر شهر های بسیار با کیفیت این کشور هستند که برای زندگی مناسب می باشند.

از مهمترنی ویزاهایی که شما از طریق آن می توانید به کشور اسپانیا مهاجرت کنید می توانیم به ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای سرمایه گذاری، ویزای طلایی و ویزای خود اشتغالی اشاره داشته باشیم.

از مهمترین مزایای مهاجرت به اسپانیا می توانیم به هزینه‌های کم زندگی، دریافت شهروندی اروپا، حمایت‌های اجتماعی و مالی و آزادی‌های اجتماعی اشاره داشته باشیم.

هزینه‌های مهاجرت به اسپانیا بسته به هر روش مهاجرتی که شما خواهید داشت ممکن است که کم و یا زیاد باشد. هم می‌توانیم بگوییم که هزینه های زندگی در اسپانیا به نسبت دیگر کشور های این قاره بهتر و مناسب‌تر می باشد. به شما پیشنهاد می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های زندگی در کشور اسپانیا با کارشناسان ما در موسسه  مهاجرت با ما در تماس باشید.

از مهمترین شرایط مهاجرت به اسپانیا می توانیم به پاسپورت معتبر که ۶ ماه حداقل اعتبار داشته باشد، چند قطعه عکس پاسپورتی که به تازگی انداخته شده باشد، هزینه های کافی و لازم برای پرداخت فرم تقاضا، مدارک اقامتی از جمله مکان زندگی در اسپانیا و عدم سوء پیشینه کیفری اشاره داشته باشیم.

به طور کلی کل این فرایند می تواند در حدود 6 ماه تا یک سال طول بکشد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن