مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در خارج از کشور

مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در خارج از کشور

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

سرمایه‌گذاران زیادی در کشورهای خارجی سرمایه‌گذاری کرده و به فعالیت‌های اقتصادی در این کشورها با روش‌های مختلف می‌پردازند که ثبت شرکت رایج‌ترین آن‌ها است. شروع یک کسب‌وکار موفق در کشورهای توسعه‌یافته می‌تواند به شدت سودآور باشد. البته سرمایه‌گذاران باید با دقت بسیار زیادی مقصد خود را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند تا از موفقیت کسب‌وکار خود مطمئن شوند. از همین رو این افراد باید با شرایط اقتصادی کشور مورد نظر خود آشنا شوند تا بتوانند به میزان سودآوری مناسب دست پیدا کنند. با ما همراه باشید تا به بررسی شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت و معرفی بهترین کشورها برای این هدف بپردازیم.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

آنچه در این مقاله می خوانید

انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در خارج از کشور

سرمایه‌گذاری در خارج از کشور را به روش‌های مختلفی می‌توان انجام داد که برخی از این روش‌ها شامل خرید ملک، ثبت شرکت و استارتاپ می‌شوند. البته باید اشاره کرد که ثبت شرکت یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری در هر کشوری به شمار می‌رود. خرید ملک هم یکی از روش‌هایی است که بسیاری از افراد از آن طریق به کشور مورد نظر مهاجرت می‌کنند. در برخی از کشورها مانند پرتغال و برزیل با خرید ملک اقامت دائم نیز به سرمایه‌گذار داده می‌شود. معمولا خرید ملک در بیشتر کشورها نیازمند حضور در آن کشورها نیست، اما برای اخذ اقامت دائم و تابعیت این امر ضروری خواهد بود.

جالب است بدانید که در بیشتر کشورها می‌توان ملک خریداری شده را اجاره داد. همچنین در برخی از کشورها مانند ترکیه و فرانسه می‌توان ملکی را اجاره کرد. البته در این صورت سرمایه‌گذار فقط می‌تواند اقامت موقت این کشورها را دریافت کند. یک روش دیگر برای سرمایه‌گذاری در خارج از کشور خرید سهام یک شرکت در کشور مورد نظر است که از طریق آن می‌توان به کشور مقصد مهاجرت کرد. روش استارتاپ در واقع ارائه یک طرح کسب‌وکار نوآورانه و راه‌اندازی آن در کشور مقصد بوده که در سال‌های اخیر بسیار رایج شده است.

انواع روشهای سرمایه گذاری در خارج از کشور

در تمام این روش‌ها اولین شرط داشتن تمکن مالی و سرمایه اولیه برای شروع سرمایه‌گذاری در کشور مورد نظر خواهد بود. اما یکی از پرطرفدارترین روش‌های سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت در کشور مقصد و مهاجرت از طریق آن به شمار می‌رود. چرا که اخذ اقامت و تابعیت از طریق ثبت شرکت نسبت به روش‌های دیگر آسان‌تر است.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت چه مزایایی دارد؟

به طور کلی ثبت شرکت در هر کشوری به دلیل شرایط اقتصادی و قوانین آن کشور فرایند متفاوتی دارد. یکی از این شرایط حداقل میزان سرمایه برای سرمایه‌گذاری بوده که در هر کشوری این میزان متفاوت است. به همین ترتیب این امکان وجود دارد که با توجه به شرایط و قوانین هر کشور، مزایای ثبت شرکت در آن‌ها متفاوت باشد.

از جمله مزایای کلی مهاجرت از طریق ثبت شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اخذ اقامت دائم کشور مورد نظر
 • امکان افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در کشور مقصد
 • امکان حضور در بازارهای بین‌المللی و انجام فعالیت‌ای اقتصادی در سطح جهانی
 • داشتن توانایی مدیریت بهتر منابع انسانی و نیروهای کار
 • برخورداری از معافیت‌های مالیاتی

شرایط عمومی و مراحل ثبت شرکت در خارج از کشور

انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت به چند فاکتور مختلف بستگی دارد. از جمله این فاکتورها می‌توان به آگاهی از شرایط اولیه ثبت شرکت و میزان سرمایه مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در کشور مورد نظر اشاره کرد. مواردی دیگر مانند شرایط اقتصادی کشور مورد نظر نیز از جمله این فاکتورها به شمار می‌روند.

شرایط عمومی مهاجرت از طریق ثبت شرکت

شرایط اولیه ثبت شرکت و مهاجرت از طریق آن شامل موارد زیر می‌شوند:

 • انتخاب نام و مشخصات شرکت مورد نظر
 • مشخص کردن خدمات قابل ارائه و محصولات تولیدی شرکت
 • بررسی تعداد نیروی کار مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور مورد نظر

قبل از اقدام به مهاجرت از طریق ثبت شرکت باید بدانید که چه نوع شرکت‌هایی را می‌توان در کشور مورد نظر ثبت کرد. از جمله شرکت‌هایی قابل ثبت در خارج از کشور می‌توان به شرکت سهامی، شرکت تعاونی، شرکت مدنی تجاری و شعبه شرکت اشاره کرد. لازم به ذکر است که شرکت‌های تجاری خود به چند دسته مختلف شرکت سهامی خاص و عام، شرکت تضامنی و شرکت تولیدی تقسیم می‌شوند.

برای ثبت هر کدام از انواع شرکت‌ها باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • ارسال نام شرکت و مشخصات شخصی برای انجام مراحل پیش از ثبت نام
 • دریافت تاییدیه ثبت شرکت از وزارت تجارت کشور مقصد
 • مشخص کردن حوزه فعالیت تجاری شرکت
 • تهیه مدارک مورد نایز تعیین شده از سوی دولت کشور مورد نظر
 • انجام فرایند ثبت نام در دفتر امنیت عمومی
 • ثبت نام کردن در اداره امور خارجه ارز
 • افتتاح حساب بانکی اصلی و حساب سرمایه خارجی برای شرکت مورد نظر
 • واریز میزان سرمایه مورد نیاز به حساب شرکت
 • ثبت نام کردن در دفتر امور مالیاتی و تنظیم دستگاه مالیاتی
 • اقدام به استخدام یک حسابدار و صندوقدار
 • تهیه یک دفترچه راهنما برای کارکنان شرکت

بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت

بهترین شرکت برای مهاجرتاز طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در هر کشوری، سرمایه‌گذار باید شرایط اقتصادی کشور مورد نظر را بشناسد و با بازارهای آن کشور آشنایی داشته باشد. اما مهم‌ترین نکته داشتن تمکن مالی کافی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار و شروع فعالیت اقتصادی است. اما به طور کلی در انتخاب بهترین شرکت برای ثبت شرکت مولفه‌هایی باید در نظر گرفته شوند. از جمله مولفه‌های مهم در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرخ بیکاری کشور مورد نظر
 • مدت اقامت اولیه دریافتی از کشور مقصد
 • وضعیت صنعت بازرگانی کشور مورد نظر
 • حداقل میزان سرمایه برای سرمایه‌گذاری در کشور مقصد
 • نظام مالیاتی کشور مورد نظر
 • بررسی مشاغل مورد نیاز و نیازمندی‌های تجاری بر طبق بازار عرضه و تقاضای کشور مقصد

یکی دیگر از مولفه‌های مهم برای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در واقع میزان تولید ناخالص داخلی کشور مقصد است. چرا که میزان تولید ناخالص داخلی در واقع نشان‌دهنده ارزش مالی خدمات و محصولات تولید شده در داخل کشور مورد نظر خواهد بود. با در نظر گرفتن همه این موارد سرمایه‌گذار می‌تواند بهترین کشور را برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت انتخاب کند. از همین رو می‌توان گفت به طور کلی کشورهای آلمان، فرانسه، کانادا، اتریش، انگلستان، استرالیا و پرتغال از جمله بهترین کشورها برای این هدف هستند.

مهاجرت به کشور آلمان از طریق ثبت شرکت

کشور آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای دنیا بوده و شرکت‌های بزرگی مانند آدیداس، BMW، بنز، بوش، زایس و موارد دیگر در این کشور وجود دارند. آلمان از جمله کشورهایی است که مهاجران زیادی با هدف تحصیل، کار و سرمایه‌گذاری به آن مهاجرت می‌کنند. مهم‌ترین دلیلی که بسیاری از سرمایه‌گذاران مهاجرت از طریق ثبت شرکت به آلمان را در اولویت قرار می‌دهند، امکان اخذ اقامت دائم این کشور است. از دیگر مزایای ثبت شرکت در آلمان می‌توان به اخذ اقامت این کشور برای همراهان متقاضی و امکان تحصیل فرزندان در این کشور اشاره کرد.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان

برای سرمایه‌گذاری روی ثبت شرکت در کشور آلمان باید حداقل 25 هزار یورو سرمایه داشته باشید. باید اشاره کرد با ثبت شرکت و اخذ اقامت موقت کشور آلمان، می‌توان پس از گذشت پنج سال از اقامت موقت، اقامت دائم دریافت کرد. لازم به ذکر است که پس از گذشت سه سال از اقامت دائم، سرمایه‌گذار می‌تواند نسبت به اخذ تابعیت و پاسپورت آلمانی اقدام کند.

باید بدانید که انواع شرکت‌هایی که در کشور آلمان قابل ثبت هستند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • شرکت با مسئولیت محدود (GMBH)
 • شرکت سهامی (AG)
 • شرکت مشارکت کلی (OHG)
 • شرکت مشارکت محدود (KG)
 • شرکت با مشارکت و مسئولیت محدود (GMBH and KG)

مالیات ثبت شرکت در کشور آلمان نوعی مالیات تجاری به شمار می‌رود و تمام شرکت‌هایی که در این کشور ثبت می‌شوند، باید مالیات پرداخت کنند. به طور کلی مالیات ثبت شرکت در کشور آلمان 15 درصد به صورت ثابت خواهد بود. به عبارتی دیگر، سرمایه‌گذار باید 15 درصد از سود سالانه شرکت ثبت شده خود در آلمان را به عنوان مالیات پرداخت کند. از این 15 درصد سودی سالانه‌ای که به عنوان مالیات باید پرداخت شود، 5.5 درصد آن به عنوان هزینه‌های اضافی در نظر گرفته می‌شود.

مقاله پیشنهادی ——-> ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در کشور فرانسه برای مهاجرت

کشور فرانسه یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا بوده و از قدرت‌های اقتصادی اروپا به شمار می‌رود. به همین دلیل سرمایه‌گذاران زیادی این کشور را برای سرمایه‌گذاری روی ثبت شرکت انتخاب می‌کنند. اخذ اقامت کشور فرانسه از طریق ثبت شرکت شرایطی دارد که سرمایه‌گذاران باید با آن‌ها آشنایی داشته باشند. یکی از شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فرانسه این است که متقاضی ابتدا باید یک طرح کسب‌وکار قوی ارائه دهد.

ثبت شرکت در فرانسه

این طرح باید توسط سازمان‌های تعیین شده از سوی دولت فرانسه، تاییدیه دریافت کند. همچنین متقاضی باید سوابق کاری خود در زمینه بیزینس پلن تایید شده را ارائه دهد.باید اشاره کرد که متقاضی باید مالکیت تمام سهام شرکت مورد نظر در کشور فرانسه را مشخص کرده و حضور فعال خود در این شرکت را ثابت کند. حداقل میزان سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در کشور فرانسه حدود چهار هزار یورو است. همچنین در این شرکت ثبت شده باید حداقل حقوق دو هزار یورو برای کارکنان در نظر گرفته شود.

مالیات ثبت شرکت در فرانسه به گردش مالی و درآمد شرکت ثبت شده بستگی دارد. اما به طور کلی نرخ استاندارد مالیات برای شرکت‌های ثبت شده در فرانسه 25 درصد از سود سالانه است. از مزایای ثبت شرکت در فرانسه می‌توان به اقامت موقت سه‌ساله، عدم نیاز به حضور در فرانسه، اخذ اقامت دائم برای متقاضی و همراهان اشاره کرد.

به طور کلی انواع شرکت‌های قابل ثبت در فرانسه شامل موارد زیر می‌شود:

 • شرکت با مسئولیت محدود (SARL)
 • شرکت با مسئولیت محدود یک نفره (EURL)
 • شرکت با مسئولیت محدود خصوصی (SELARL)
 • شرکت سهامی عام (SA)

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت به فرانسه

کانادا؛ مقصدی عالی برای مها‌جرت از طریق ثبت شر‌کت

کانادا یکی از کشورهایی است که سالانه مهاجران زیادی را از سراسر دنیا می‌پذیرد. این کشور دارای ثبات اقتصادی و بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری است. باید بدانید که اخذ اقامت دائم کانادا با مهاجرت از طریق ثبت شرکت وجود دارد. لازم به ذکر است که برای اخذ اقامت دائم کانادا به این روش، متقاضی باید یک بیزینس پلن بسیار قوی ارائه دهد. همچنین این سرمایه‌گذاری باید به اندازه‌ای سودآور باشد که به دولت کانادا ثابت شود شرکت متقاضی در رونق اقتصادی این کشور موثر است. به این ترتیب متقاضی اقامت دائم کانادا را دریافت خواهد کرد.

ثبت شرکت در کانادا مهاجرت

به طور کلی انواع شرکت‌هایی که می‌توان در کانادا به ثبت رساند، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • شرکت با مالکیت یک نفره
 • شرکت با مالکیتی مشارکتی
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت تعاونی

جالب است بدانید که حداقل سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در کشور کانادا با توجه به ایالت‌های این کشور متفاوت است. به عنوان مثال این هزینه در ایالت انتاریو 360 دلار، ایالت آلبرتا 450 دلار، ایالت بریتیش کلمبیا 350 دلار و کبک 326 دلار خواهد بود. نرخ مالیات در کشور کانادا با میزان درآمد در این کشور تناسب دارد. به همین دلیل مهاجرت از طریق ثبت شرکت به این کشور می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. باید بدانید که میزان مالیات ثبت شرکت در کشور کانادا حدود 33 درصد از سود سالانه شرکت ثبت شده در این کشور است.

مها‌جرت به اتریش از طریق ثبت شر‌کت

کشور اتریش در اروپای مرکزی قرار دارد و با کشورهای آلمان، مجارستان، چک، اسلواکی، ایتالیا، اسلوونی و سوئیس هم‌مرز است. یکی از دلایلی که سرمایه‌گذاران کشور اتریش رابرای ثبت شرکت انتخاب می‌کنند این است که با این روش مهاجرت می‌توانند از تمام مزایای قانونی در این کشور بهره‌مند شوند. همچنین این افراد مشمول خدمات درمانی رایگان در اتریش خواهند شد و می‌توانند حساب بانکی در این کشور افتتاح کنند. اخذ اقامت دائم کشور اتریش با مهاجرت از طریق ثبت شرکت هم برای متقاضی و هم برای خانواده او امکان‌پذیر است.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

مهم‌ترین شرط برای اخذ اقامت دائم اتریش با ثبت شرکت این است که بیزینس پلن سرمایه‌گذار باید به اندازه کافی سودآور بوده و به رونق اقتصادی کشور اتریش کمک کند. همچنین متقاضی باید تمام مالیات‌های مربوط به اقامت و ثبت شرکت خود را بپردازد. با ثبت شرکت در اتریش، متقاضی ابتدا یک اقامت دو ساله دریافت خواهد کرد. پس از پایان این دوسال، اقامت موقت او به مدت سه سال دیگر تمدید خواهد شد. به این ترتیب با گذشت پنج سال از اقامت موقت، متقاضی می‌تواند اقامت دائم اتریش را دریافت کند.

برای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور اتریش، متقاضی باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشد و در آزمون شهروندی این کشور شرکت کند. شرکت‌های قابل ثبت در اتریش شامل شرکت‌های با مسئولیت محدود، سهامی عام، مشارکت محدود، مشارکت عمومی، مشارکت غیر فعال و مشارکت مدنی می‌شوند. حداقل سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در کشور اتریش حدود چهار هزار یورو است؛ اما به طور کلی، متقاضی باید برای ثبت شرکت به همراه تمکن مالی و هزینه‌های دیگر چیزی در حدود 35 هزار یورو را در نظر بگیرد.

ثبت شرکت در کشور انگلستان با هدف مها‌جرت

انگلستان یکی دیگر از کشورهایی است که ثبات اقتصادی دارد و شرایط برای سرمایه‌گذاری در آن مناسب خواهد بود. سرمایه‌گذاران می‌توانند با مهاجرت از طریق ثبت شرکت به انگلستان، اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. البته با ثبت شرکت در کشور انگلستان، سرمایه‌گذار ابتدا یک اقامت سه‌ساله دریافت خواهد کرد. در صورتی که سرمایه‌گذار بتواند در این مدت سه سال، کسب‌وکار و فعالیت اقتصادی خود را گسترش دهد، اقامت موقت او دو سال دیگر تمدید می‌شود. با گذشت پنج سال از فعالیت اقتصادی در کشور انگلستان، سرمایه‌گذار می‌تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کند.

ثبت شرکت در انگلستان و اقامت

انواع شرکت‌هایی که می‌توان در انگلستان ثبت کرد شامل موارد  زیر می‌شوند:

 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت با مسئولیت محدود به همراه گارانتی
 • شرکت سهامی عام

هزینه ثبت شرکت در کشور انپلستان برای شهروندان غیر اروپایی حداقل پنج هزار پوند است. البته برای ثبت شرکت در این کشور ممکن است سرمایه‌گذار مجبور به پرداخت هزینه‌های جانبی هم بشود. باید بدانید که میزان سرمایه‌ای که سرمایه‌گذار وارد انگلستان می‌کند تاثیر زیادی روی فرایند اخذ اقامت این کشور خواهد داشت. به طور کلی حداقل میزان سرمایه برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت به کشور انگلستان 50 هزار پوند تعیین شده است.

در کشور انگلستان، شرکت‌های ثبت شده باید با توجه به سودهای جهانی خود مالیات پرداخت کنند. نرخ مالیات در کشور انگلیس چیزی در حدود 19 درصد از سود سالانه شرکت ثبت شده در این کشور است. شاید جالب باشد بدانید این نرخ در پنج سال اخیر ثابت بوده که نشان می‌دهد که کشور انگلستان ثبات اقتصادی بسیار بالایی دارد.

استرالیا؛ یکی از بهترین مقصدها برای مهاجرت از طر‌یق ثبت شر‌کت

استرالیا که در قاره اقایانوسیه قرار دارد، یکی از کشورهایی است که بستر سرمایه‌گذاری روی ثبت شرکت را فراهم کرده و به متقاضیان اقامت دائم می‌دهد. برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کشور استرالیا، نکته‌ای اساسی وجود دارد. به این صورت که در هیئت مدیره شرکت ثبت شده توسط افرادی غیر از شهروندان استرالیا، باید دو نفر تابعه این کشور حاضر باشند. در واقع سرمایه‌گذار فقط یکی از سهام‌داران شرکت ثبت شده در کشور استرالیا خواهد بود.

مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت

برای اخذ اقامت کشور استرالیا، سرمایه‌گذار باید از طریق ویزای کار اقدام کند. به این ترتیب برای اخذ ویزای کار ، متقاضی باید یک قرارداد کاری با شرکای خود تنظیم کرده که در آن حقوق و مزایای او مشخص شوند. معمولا ویزایی که برای سرمایه‌گذار صادر می‌شود بین دو تا چهار سال اعتبار خواهد داشت. در این مدت‌زمان دو تا چهار سال، سرمایه‌گذار فقط حق فعالیت در شرکت ثبت شده خود را دارد. یعنی امکان مشغول شدن به کاری دیگر را نخواهد داشت. شرکت‌های قابل ثبت در کشور استرالیا به دو دسته شرکت‌های اختصاصی و  دولتی تقسیم می‌شوند. نوع اختصاصی این شرکت‌ها، دو حالت محدود و نامحدود با سهام هستند.

شرکت‌های دولتی کشور استرالیا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • شرکت‌های سهامی عام محدود به سهام
 • شرکت‌های دولتی محدود با ضمانت
 • شرکت‌های سهامی عام نامحدود با سهام
 • شرکت‌های سهامی عام با مسئولیت

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در مهاجرت از طریق ثبت شرکت به کشور استرالیا آگاهی از حداقل میزان سرمایه برای این هدف خواهد بود. باید اشاره کرد که با توجه به تنوع بالای شرکت‌های قابل ثبت در استرالیا، حداقل میزان سرمایه برای ثبت شرکت در این کشور تعیین نشده است. اما باید بدانید که همه شرکت‌های ثبت شده در استرالیا مشمول پرداخت مالیات هستند که نرخ 19 درصدی دارد.

مقاله پیشنهادی ——-> بهترین سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق ثبت شر‌کت

کشور پرتغال به دلیل مثبت بودن تراز مالی آن در هشت سال گذشته به یکی از مقصدهای محبوب برای سرمایه‌گذاری تبدیل شده است. از جمله مزایای مهاجرت از طریق ثبت شرکت به کشور پرتغال می‌توان به اخذ اقامت دائم برای متقاضی و همراهان او اشاره کرد. لازم به ذکر است که همراهان متقاضی شامل همسر فرزندان زیر 25 سال می‌شوند. باید بدانید که برای ثبت شرکت در کشور پرتغال، متقاضی باید ثابت کند که کسب‌وکار او واقعی است و بیزینس پلن او برای کشور پرتغال سودآور خواهد بود. انواع شرکت‌های قابل ثبت شدن در کشور پرتغال شامل شرکت‌های سهامی خاص، سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت با سرمایه محدود سهام‌دار می‌شوند.

ثبت شرکت در پرتغال

میزان سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در کشور پرتغال چیزی در حدود شش هزار یورو در سال اول است. اما پس از آن تا دو سال نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود. باید بدانید که هزینه هر معامله به طور میانگین 15200 یورو است. از جمله این معاملات می‌توان به ادغام شرکت، افتتاح حساب و هزینه‌های دولتی اشاره کرد. باید بدانید که ثبت شرکت در کشور پرتغال به دو صورت آنلاین و حضوری امکان‌پذیر است.

اگر شرکت ثبت شده در پرتغال با توجه به نوع فعالیت خود، علامت تجاری داشته باشد، حدود 100 یورو به هزینه‌های ثبت شرکت اضافه خواهد شد. همچنین اگر علامت تجاری جدیدی به شرکت اضافه شود، سرمایه‌گذار باید 44 یورو دیگر پرداخت کند. باید اشاره کرد که برای هزینه حسابداری ثبت شرکت باید ماهانه 80 یورو پرداخت شود. نرخ مالیات ثبت شرکت در کشور پرتغال 21 درصد از سود سالانه بوده که از میانگین نرخ اتحادیه اروپا (21.9 درصد) کمتر است.

تضمین آینده کاری با مهاجرت از طریق ثبت شرکت به بهترین کشورها

مهاجرت با ثبت شرکت

مهاجرت از طریق ثبت شرکت یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی است که به یک بیزینس پلن بسیار قوی نیاز دارد. چرا که در بیشتر کشورها تمدید اقامت موقت و اخذ اقامت دائم به موفقیت طرح کسب‌وکار سرمایه‌گذار بستگی دارد. به غیر از کشورهایی که معرفی کردیم، کشورهای گرجستان، سوئیس و ترکیه نیز از جمله مقصدهای عالی برای ثبت شرکت به شمار می‌روند. به طور کلی انتخاب کشور مناسب برای این هدف به شرایط مالی سرمایه‌گذار، شرایط اقتصادی و نرخ مالیات کشور مورد نظر بستگی دارد.

سوالات متداول

خیر، برای ثبت شرکت در اکثر کشورها به مدرک زبان نیازی ندارید اما برای ثبت شرکت در برخی از کشورها مانند انگلیس ممکن است مدرک زبان نیاز باشد.

کشور نیوزلند میتواند یکی از راحتترین و مناسبترین گزینه ها برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت باشد. 

حداقل سرمایه موردنیاز برای ثبت شرکت در کشورهای مختلف، متقاوت است به عنوان مثال حداقل سرمایه موردنیاز در کشور کانادا 200000 دلار می باشد.  

خیر، برای مهاجرت اط طریق ثبت شرکت در خارج از کشور نیازی به ارائه مدرک تحصیلی ندارید. 

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن