مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت از طریق خرید ملک؛ سرمایه‌گذاری در بهترین کشورهای خارجی

مهاجرت از طریق خرید ملک؛ سرمایه‌گذاری در بهترین کشورهای خارجی

مهاجرت از طریق خرید ملک

یکی از رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به خارج از کشور، سرمایه‌گذاری در کشور مقصد است. متقاضیان با سرمایه‌گذاری در مقصد مورد ‌نظر می‌توانند به آن کشور مهاجرت کرده و اقامت دائم آن را دریافت کنند. سرمایه‌گذاری در خارج از کشور به سه روش ثبت شرکت، خرید سهام و خرید ملک انجام می‌شود. مورد سوم یعنی خرید ملک، یکی از رایج‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در خارج از کشور به شمار می‌رود. خرید ملک در هر کشوری قوانین مخصوص به خود را دارد که متقاضی قبل از اقدام به این کار باید با این قوانین آشنایی داشته باشد. با ما همراه باشید تا به بررسی شرایط مهاجرت از طریق خرید ملک و بهترین کشورها برای مهاجرت به این روش بپردازیم.

مهاجرت از طریق خرید ملک

آنچه در این مقاله میخوانید

مهاجرت از طریق خرید ملک چه مزایایی دارد؟

خرید ملک در خارج از کشور یکی از روش‌های مهاجرتی پرطرفدار به شمار می‌رود؛ چرا که در بیشتر کشورها نیازی به حضور برای خرید ملک در آن کشورها نیست. همچنین خرید ملک نوعی سرمایه‌گذاری سودآور به شمار می‌رود و مزایای بسیار زیادی دارد.
از جمله مزایای مهاجرت از طریق خرید ملک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• سرمایه‌گذاری مطمئن در بهترین کشورهای دنیا
• اخذ اقامت دائم کشور مقصد برای خود و همراهان شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال
• اخذ تابعیت کشور مقصد برای خود و همراهان شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال
• استفاده از هر نوع خدمات شهروندی در کشور مقصد
• اخذ پاسپورت کشور مقصد برای سفر به کشورهای دیگر
• اخذ مجوز کار مانند شهروندان بومی و تابعه کشور مقصد
• اخذ مجوز تحصیل در دانشگاه‌های دولتی و خصوصی کشور مقصد

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت سرمایه گذاری

شرایط خرید ملک در خارج از کشور

ابتدا باید بدانید که قوانین و شرایط خرید ملک در هر کشوری متفاوت است. باید اشاره کرد که در بسیاری از موارد با توجه به ملیت متقاضی، این قوانین تعیین می‌شوند. لازم به ذکر است که در برخی از کشورها مانند کویت و سوئیس نمی‌توان با مهاجرت از طریق خرید ملک، اقامت دائم و تابعیت کشور مقصد را دریافت کرد. اما در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی امکان اخذ اقامت و تابعیت با خرید ملک وجود دارد. البته باید بدانید که میزان هزینه سرمایه‌گذاری و خرید ملک در هر کشور متفاوت است.

شرایط خرید ملک در خارج از کشور

برای خرید ملک باید با مشاورین املاک در کشور مورد نظر تماس بگیرید و مدارک مورد نیاز را ارسال کرده تا بتوانید ویزای کشور مقصد را دریافت کنید. سپس به کشور مقصد سفر کرده و به خرید ملک بپردازید. لازم به ذکر است که در بسیاری از کشورها شما می‌توانید ملک خریداری شده را اجاره دهید. همچنین در کشور مقصد ملکی را اجاره کنید و از این طریق به آن کشور مهاجرت کنید. نکته بسیار مهم درباره مهاجرت از طریق خرید ملک این است که کشورهایی به متقاضی تابعیت می‌دهند که طبق قوانین آن کشور افراد می‌توانند هم‌زمان دو تابعیت داشته باشند.

کشورهایی که از طریق خرید ملک به متقاضی اقامت و تابعیت می‌دهند

کشورهای زیادی در سراسر دنیا به متقاضیان مهاجرت از طریق خرید ملک، اقامت و تابعیت می‌دهند. بسیاری از کشورهای اروپایی و حتی کشورهایی در قاره‌های آمریکای مرکزی و جنوبی نیز از جمله این کشورها هستند. هر یک از این کشورها برای دادن اقامت و تابعیت به متقاضیان قوانین خود را دارند که متقاضیان باید از آن‌ آگاهی داشته باشند.
برخی از کشورهایی که می‌توان از طریق خرید ملک به آن‌ها مهاجرت کرده و اقامت دریافت کرد شامل موارد زیر می‌شوند:
• ترکیه
• یونان
• اسپانیا
• پرتغال
• برزیل
• مکزیک
• فرانسه
• قبرس
• گرجستان

مهاجرت از طریق خرید ملک به ترکیه

خرید ملک در ترکیه

ترکیه کشوری است با تاریخ غنی، مناظر طبیعی، سواحل زیبا و آب‌وهوای بسیار معتدل که امکان خرید ملک و مهاجرت به آن کشور وجود دارد. بهترین شهرها برای این هدف در ترکیه، استانبول، آنتالیا، ازمیر و آنکارا هستند. سریع‌ترین راه برای اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور ترکیه خرید آپارتمان است. باید اشاره کرد که با اجاره ملک در ترکیه فقط می‌توان اقامت موقت این کشور را دریافت کرد.
بر اساس قوانین جدید خرید ملک در ترکیه، متقاضیان برای سرمایه‌گذاری روی ملک در این کشور و اخذ اقامت باید 250 هزار دلار هزینه کنند. لازم به ذکر است که با خرید ملک به ارزش 150 هزار دلار آمریکا نیز می‌توان اقامت ترکیه را دریافت کرد. البته برای اخذ اقامت این کشور شرایطی وجود دارد که سرمایه‌گذاران باید آن‌ها را رعایت کنند. از جمله این شرایط می‌توان به حفظ ملک خریداری شده به مدت سه سال اشاره کرد. به عبارتی دیگر، سرمایه‌گذار حق ندارد تا سه سال ملک خریداری شده را بفروشد.
جالب است بدانید که فرایند اخذ پاسپورت ترکیه به روش مهاجرت از طریق خرید ملک بین یک تا دو ماه طول خواهد کشید. نکته بسیار مهم درباره خرید ملک در ترکیه این است که حداقل میزان سرمایه‌گذاری روی املاک باید 60 هزار دلار آمریکا باشد. متقاضیان مهاجرت از طریق خرید ملک در ترکیه باید مدارکی را برای این کار ارائه دهند.
از جمله این مدارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• سند ملکی
• پاسپورت و دیگر مدارک هویتی
• گواهی بازار املاکی که از شهرداری دریافت شده
• بیمه‌نامه اجباری زلزله (DASK)
• گزارشی مبنی بر ارزیابی املاک و مستغلات
• عکس از فروشنده و خریدار
• مترجم رسمی در صورت عدم تسلط کافی به زبان ترکی

مقاله پیشنهادی ——-> خرید ملک در ترکیه

خرید به ملک در کشور یونان برای مهاجرت به این کشور

مهاجرت از طریق خرید ملک به یونان

کشور یونان کشوری با قدمت بسیار زیاد بوده که به نام سرزمین فلاسفه مشهور است. مهاجرت از طریق خرید ملک در یونان بسیار پرطرفدار بوده و متقاضیان زیادی در تلاش برای مهاجرت به یونان با این روش هستند. چرا که با خرید ملک در یونان و اخذ اقامت دائم این کشور، می‌توانید پاسپورت یونان را دریافت کرده و بدون نیاز به اخذ ویزا به کشورهای حوزه شینگن سفر کنید.
برای سرمایه‌گذاری روی ملک در کشور یونان باید حداقل 250 هزار یورو هزینه کنید تا بتوانید اقامت این کشور را دریافت کنید. همچنین می‌توانید با خرید ملک در کشور یونان همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به این کشور ببرید. با خرید ملک در کشور یونان ابتدا یک اقامت موقت پنج‌ساله به شما داده می‌شود. در صورتی که در این پنج سال مالکیت ملک تغییر نکند، اقامت شما پنج سال دیگر تمدید خواهد شد. با حضور به مدت هفت سال در کشور یونان می‌توانید اقامت دائم، تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت کنید.
جالب است بدانید که بهترین شهرها برای سرمایه‌گذاری روی ملک در کشور یونان، شهرهای آتن، پلوپنز، جزیره کورفو، جزیره کرت و یونان مرکزی هستند. لازم به ذکر است که هزینه‌هایی جانبی در هنگام خرید ملک در یونان وجود دارد که باید آن‌ها را در نظر بگیرید.
از جمله این هزینه‌های جانبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• مالیات بر ارزش افزوده حدود 18 درصد
• مالیات خرید یا انتقال مالکیت
• هزینه ثبت زمین ملک در حد سه تا پنج درصد ارزش مالیات محاسبه شده
• هزینه وکیل به میزان یک درصد از ارزش مالیاتی ملک
• هزینه دفتر اسناد رسمی در حدود یک تا دو درصد ارزش مالیاتی زمین ملک
• مالیات شهرداری
• هزینه امکانات رفاهی مانند برق، آب، گاز و نصب کنتورها
• هزینه نقشه‌برداری ملک

مهاجرت و سرمایه‌گذاری در کشور اسپانیا از طریق خرید ملک

خرید ملک در اسپانیا

کشور اسپانیا در جنوب غرب اروپا و همسایگی کشورهای فرانسه از سمت شمال قرار گرفته است. همچنین از سمت جنوب و شرق به دریای مدیترانه و جبل‌الطارق هم مرز بوده و از غرب با کشور پرتغال مرز مشترک دارد. اسپانیا یکی از بزرگ‌ترین کشورهای قاره اروپا به شمار می‌رود و اقتصاد بسیار قدرتمندی دارد. این کشور شرایط را برای مهاجرت شهروندان خارجی به این کشور از طریق خرید ملک را فراهم کرده است. همچنین اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور اسپانیا با مهاجرت از طریق خرید ملک امکان‌پذیر خواهد بود.
برای این کار متقاضیان باید نسبت به اخذ گلدن ویزای اسپانیا اقدام کنند. متقاضیان برای اینکه بتوانند این ویزا را دریافت کنند باید حداقل به میزان 500 هزار یورو روی خرید ملک به سرمایه‌گذاری در این کشور بپردازند. لازم به ذکر است که متقاضیان با اخذ اقامت به روش خرید ملک در اسپانیا می‌توانند خانواده خود یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به این کشور ببرند.
در صورت مهاجرت از طریق خرید ملک به اسپانیا و حضور به مدت پنج سال در این کشور، می‌توانید اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید. باید اشاره کرد که برای اخذ ویزای موقت کشور اسپانیا و خرید ملک در این کشور لازم نیست که در خاک اسپانیا حضور داشته باشید. اما برای اخذ اقامت دائم، حضور در خاک کشور اسپانیا ضروری است. باید بدانید که برای خرید ملک در این کشور باید مدارکی را ارائه دهید که به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشند.
از جمله این مدارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• فرم تکمیل شده درخواست ویزا
• یک قطعه عکس
• پاسپورت معتبر
• فرم عدم سوء پیشینه کیفری
• اثبات تمکن مالی برای خرید ملک در کشور اسپانیا به همراه نامه بانک
• بیمه پزشکی و درمانی

مهاجرت از طریق خرید ملک به کشور پرتغال

مهاجرت با خرید ملک به پرتغال

یکی از روش‌های پرطرفدار مهاجرت به کشور پرتغال، خرید ملک به شمار می‌رود. چرا که هزینه خرید ملک در این کشور مناسب است. برای اخذ اقامت دائم، تابعیت و پاسپورت کشور پرتغال باید به میزان 280 هزار تا 500 هزار یورو روی خرید املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید. به این ترتیب می‌توانید همراهان یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به کشور پرتغال ببرید. شرایط برای این کار درست مانند کشور اسپانیا است؛ یعنی برای خرید ملک در پرتغال باید ویزای طلایی این کشور را دریافت کنید.
باید اشاره کرد که با خرید ملک در کشور پرتغال، یک اقامت دوساله برای شما صادر می‌شود. پس از پایان این دو سال، اقامت موقت شما تا سه سال دیگر تمدید خواهد شد. در صورتی که به مدت پنج سال در کشور پرتغال حضور داشته باشید، می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. اگر شش سال از حضور شما در کشور پرتغال بگذرد، این امکان را خواهید داشت که برای اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال درخواست دهید.
لازم به ذکر است که با اخذ ویزای طلایی برای خرید ملک لازم نیست که در خاک پرتغال حضور داشته باشید. در دو سال اقامت موقت ابتدایی فقط کافی است که به مدت دو هفته و در سه سال بعدی به مدت سه هفته در خاک پرتغال حضور داشته باشید. از جمله بهترین شهرها برای خرید ملک در پرتغال می‌توان به شهرهای لیسبون و پورتو اشاره کرد.

مهاجرت و سرمایه‌گذاری در کشور برزیل از طریق خرید ملک

خرید ملک در برزیل

برزیل بزرگ‌ترین کشور در قاره آمریکای جنوبی است که در شرق این قاره قرار دارد. جالب است بدانید که دولت کشور برزیل با هدف جذب سرمایه‌گذاران خارجی به این کشور شرایطی را فراهم کرده تا این افراد بتوانند در این کشور به خرید ملک بپردازند. همچنین با خرید ملک در برزیل اقامت دائم این کشور را دریافت خواهند کرد. برای سرمایه‌گذاری روی خرید ملک در کشور برزیل باید حداقل 200 هزار دلار هزینه کرده تا بتوانید اقامت ممتاز این کشور را دریافت کنید.
لازم به ذکر است که با مهاجرت از طریق خرید ملک به برزیل می‌توانید همراهان خود شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال را به کشور برزیل ببرید. به عبارتی دیگر، با خرید ملک در کشور برزیل، خانواده شما هم اقامت ممتاز این کشور را دریافت خواهند کرد. از نکات مثبت سرمایه‌گذاری روی خرید ملک در برزیل می‌توان به اجباری نبودن حضور در این کشور اشاره کرد. تنها کافی است که پس از پایان اعتبار اقامت ممتاز خود، برای تمدید آن به کشور برزیل سفر کنید.
لازم به ذکر است که اقامت ممتاز اعتبار دوساله دارد و برای تمدید آن باید هر دو سال یک بار وارد کشور برزیل شوید. باید بدانید که با خرید ملک در برزیل و حفظ مالکیت آن به مدت چهار سال، می‌توانید برای اخذ تابعیت این کشور اقدام کنید.
خرید ملک در کشور برزیل مراحلی قانونی دارد که باید به ترتیب زیر انجام شوند:
• بررسی وضعیت ملک از نظر حقوقی
• ثبت معامله ملک در یک دفتر اسناد رسمی در برزیل
• انتخاب ملک مورد نظر در کشور برزیل
• ثبت درخواست خرید ملک مورد نظر
• پرداخت هزینه‌های جانبی برای خرید ملک
• تحویل ملک توسط فروشنده به خریدار در قبال هزینه پرداخت شده از سوی خریدار

مهاجرت به کشور مکزیک از طریق خرید ملک

مهاجرت با خرید ملک به مکزیک

کشور مکزیک در جنوب ایالات متحده آمریکا قرار دارد و مقصدی محبوب برای سرمایه‌گذاران به شمار می‌رود. در صورت مهاجرت از طریق خرید ملک به کشور مکزیک، شما اقامت دائم این کشور را دریافت خواهید کرد. همچنین ملکی که شما در کشور مکزیک خریداری می‌کنید، ارزش آن روز به روز افزایش پیدا می‌کند. به‌علاوه این امکان را خواهید داشت که ملک خریداری شده خود در کشور مکزیک را اجاره دهید.
برای اخذ اقامت دائم کشور مکزیک از طریق خرید ملک باید به اداره مهاجرت این کشور مراجعه کرده و سند ملک خریداری شده را ارائه دهید. لازم به ذکر است که حداقل میزان سرمایه‌گذاری روی خرید ملک در کشور مکزیک، 100 هزار تا 130 هزار دلار آمریکا خواهد بود.
مدارکی که برای مهاجرت از طریق خرید ملک در کشور مکزیک باید ارائه دهید شامل موارد زیر می‌شوند:
• پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
• مدارک هویتی مانند کارت ملی
• وکالت‌نامه محضری
• مدارک تحصیلی متقاضی
باید بدانید که برای اخذ تابعیت کشور مکزیک از طریق خرید ملک، باید چهار سال از خرید ملک شما گذشته باشد. همچنین در این چهار سال نباید مالکیت ملک خریداری شده تغییر کند. در این صورت می‌توانید برای اخذ تابعیت کشور مکزیک درخواست دهید. لازم به ذکر است که یکی از مزایای اخذ تابعیت و پاسپورت مکزیک رتبه بالای آن در معتبرترین پاسپورت‌های جهان است. باید بدانید که پاسپورت مکزیک در رتبه 26 معتبرترین پاسپورت‌های دنیا قرار دارد. بنابراین با خرید ملک در این کشور و اخذ پاسپورت آن می‌توانید به بیشتر کشورهای دنیا سفر کنید.

خرید ملک در کشور فرانسه برای مهاجرت به این کشور

خرید ملک در فرانسه

مهاجرت به کشور فرانسه از طریق خرید ملک یکی از روش‌های مهاجرتی رایج به این کشور است. باید اشاره کرد که با مهاجرت از این طریق به کشور فرانسه، اخذ اقامت دائم و تابعیت به صورت غیر مستقیم امکان‌پذیر خواهد بود. یعنی ابتدا باید در این کشور به ثبت شرکت بپردازید تا بتوانید از این طریق ملک خریداری کرده و اقامت دائم فرانسه را دریافت کنید. باید بدانید که میزان هزینه کلی برای خرید ملک در فرانسه تعیین نشده است.
در واقع برای خرید ملک باید به متراژ آن توجه داشته باشید. یعنی حداقل متراژ تعیین شده خرید آپارتمان برای خود متقاضی 14 متر است. اما به ازای هر یک از همراهان یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال 9 متر خواهد بود. باید اشاره کرد که روشی دیگر برای اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک وجود دارد. برای این کار باید به سفارت فرانسه اثبات کنید که درآمدی بالای 2000 یورو به صورت ثابت و مستمر در خارج از فرانسه دارید. باید بدانید که هر چه مبلغ درآمد شما بیشتر باشد شانس اخذ اقامت شما بیشتر خواهد شد.
برای اخذ اقامت، ابتدا باید ویزای تایپ D فرانسه را دریافت کنید تا بتوانید کارت اقامت موقت بگیرید. سپس با گذشت پنج سال از خرید ملک در کشور فرانسه، می‌توانید اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل کنید. لازم به ذکر است که شما این امکان را خواهید داشته که ملک خریداری شده خود را در فرانسه اجاره دهید. همچنین می‌توانید همراهان خود شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال را به کشور فرانسه ببرید.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت به فرانسه

مهاجرت و سرمایه‌گذاری در کشور قبرس از طریق خرید ملک

خرید ملک در قبرس

کشور قبرس یک کشور جزیره‌ای در جنوب قاره آفریقا و دریای مدیترانه است. این کشور به دو بخش ترک‌نشین و یونانی‌نشین تقسیم می‌شود. یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به این کشور از طریق خرید ملک است. تفاوتی که این کشور با دیگر کشورها دارد این است که متقاضی مهاجرت از طریق خرید ملک به این کشور می‌تواند فرزندان حداکثر 25 ساله خود را به این کشور ببرد. یکی از مزایای خرید ملک در قبرس این است که نیازی به حضور در این کشور نیست. باید بدانید که پس از خرید ملک در کشور قبرس باید به مدت هفت سال در این کشور حضور داشته باشید تا بتوانید تابعیت و پاسپورت قبرس را دریافت کنید.
برای دریافت اقامت دائم قبرس از طریق خرید ملک باید شرایط زیر را داشته باشید:
• خرید ملک به ارزش حداقل 300 هزار یورو در کشور قبرس
• پرداخت 200 هزار یورو از هزینه معامله ملک قبل از درخواست اخذ اقامت دائم
• افتتاح حساب در یکی از بانک‌های کشور قبرس با حداقل موجودی 30 هزار یورو
• اثبات تمکن مالی برای تامین زندگی خود و خانواده در کشور قبرس
• داشتن حداقل درآمد 30 هزار یورو برای متقاضی، 5 هزار یورو برای هر یک از اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان و 8 هزار یورو برای هر یک از والدین در سال
به طور کلی سرمایه‌گذاران برای خرید ملک در کشور قبرس باید سرمایه‌ای به میزان حداقل 300 هزار یورو داشته باشند. همچنین برای اثبات تمکن مالی خود باید پرینت بانکی ارائه دهند. لازم به ذکر است که متقاضی مهاجرت از طریق خرید ملک در قبرس باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. همچنین باید گواهی عدم سوء پیشینه کیفری خود را ارائه دهد.

مهاجرت به کشور گرجستان از طریق خرید ملک

مهاجرت با خرید ملک به گرجستان

کشور گرجستان که در قاره آسیا قرار دارد، یکی از کشورهایی است که می‌توان با خرید ملک در آن اقامت دائم این کشور را دریافت کرد. جالب است بدانید که با خرید هر نوع ملکی اعم از آپارتمان، خانه ویلایی، هتل، رستوران و مغازه می‌توانید اقامت دائم گرجستان را به دست آورید. با خرید ملک در کشور گرجستان، ابتدا یک اقامت موقت یک‌ساله دریافت خواهید کرد.
تا شش سال می‌توانید اقامت موقت را در صورت حفظ مالکیت ملک خریداری شده تمدید کنید. یعنی هر سال اقامت شما به مدت یک سال دیگر تمدید خواهد شد. پس از گذشت شش سال از خرید ملک در گرجستان می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. لازم به ذکر است که حداقل میزان هزینه برای سرمایه‌گذاری رو خرید ملک در گرجستان 300 هزار دلار است. باید بدانید که نمی‌توانید هم‌زمان تابعیت کشور خود و گرجستان را داشته باشید. بنابراین برای اخذ تابعیت این کشور ابتدا باید تابعیت اولیه خود را باطل کنید.

زندگی در بهترین کشورهای دنیا با مهاجرت از طریق خرید ملک

مهاجرت با خرید ملک

مهاجرت از طریق خرید ملک یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور مقصد به شمار می‌رود. اما باید بدانید که در بسیاری از کشورها مانند ایتالیا و اوکراین با خرید ملک نمی‌توان اقامت و تابعیت دریافت کرد. معمولا برای اخذ اقامت و تابعیت در این کشورها باید ابتدا به ثبت شرکت پرداخته و از طریق آن ملک مورد نظرتان را خریداری کنید. با خرید ملک، اخذ تابعیت و پاسپورت کشور مقصد می‌توانید از مزایای پاسپورت آن کشور استفاده کنید. به عنوان مثال با خرید ملک در یونان و اخذ پاسپورت این کشور می‌توان آزادانه در کشورهای حوزه شینگن رفت‌وآمد کرد.

سوالات متداول

کشورهایی مثل ترکیه،یونان، اسپانیا، پرتغال، برزیل، مکزیک،  فرانسه، قبرس، گرجستان بعد از خرید ملک اقامت اعطا میکند.

خیر با خرید ملک در ایالات متحده و کانادا نمیتوان اقامت گرفت اما با سرمایه گذاری مناسب در زمینه املاک میتوانید به سود خوبی دست یابید. 

 

کشورهایی مثل اتریش ، سوئیس ، انگلستان ، اسپانیا ، قبرس ، استرالیا ، کانادا و حتی به کشورهای حوزه دریای کارائیب

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن