مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان

مهاجرت به عمان

امروزه عمان به دلیل توسعه جنبه‌های مختلف اقتصادی، تحصیلی، درمانی و بسیاری از موارد دیگر در لیست بهترین کشور‌ها برای مهاجرت قرار گرفته است. این کشور که از غرب با ایران و کشور‌های عربی همسایه است بسیار گران‌قیمت بوده و تامین هزینه‌های زندگی در آن تنها برای افراد دارای شغل خوب یا برخوردار از تمکن مالی مناسب است. عمان به سختی اقامت این کشور را به متقاضیان می‌دهد که این موضوع یکی از معایب اصلی آن به حساب می‌آید. 

مهاجرت به عمان

کشور عمان به دلیل قرار گرفتن در کنار دریاهای بسیار همچون عمان، حجم عظیمی از اقتصاد خود را به وسیله صادرات محصولات دریایی و فعالیت در حوزه‌های نفت و گاز تامین می‌کند. همچنین کشور عمان هرساله شاهد مهاجرت بسیاری از افراد به این کشور است. البته مهاجرت به عمان راه‌های مختلفی دارد که شامل مواردی همچون مهاجرت به کشور عمان از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، مهاجرت از طریق تولد و مهاجرت از طریق پناهندگی می‌شود.

 این کشور حدود ۵ میلیون شهروند دارد و شرایط مطلوبی را برای زندگی مردم خود فراهم کرده است. شاید شما نیز به عنوان فردی که قصد مهاجرت به کشور‌های همسایه ایران را دارید، به علت عدم اطلاعات کامل درباره شرایط زندگی در این کشور هیچ اقدامی برای آن انجام نداده‌اید. با این حال نگران نباشید زیرا ما در این مقاله به بررسی مسائلی همچون شرایط مهاجرت به کشور عمان، راه‌های مهاجرت به کشور عمان، مدارک لازم برای مهاجرت و موارد مشابه پرداخته‌ایم و شما را تا آخرین قدم برای مهاجرت به این کشور یاری می‌کنیم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

چرا عمان مقصد مناسبی برای مهاجرت است؟

چرا عمان مقصد مناسبی برای مهاجرت است؟

عمان یکی از بهترین کشور‌های جهان برای مهاجرت است که برای زندگی به افراد پیشنهاد می‌شود. این کشور از جنبه‌های گوناگون تحصیلی، درمانی، کاری و غیره در وضعیت عالی قرار دارد و موفق به کسب موفقیت‌های بسیاری در این زمینه‌ها شده است. برخی افراد گمان می‌کنند به علت گران بودن هزینه‌های زندگی در عمان افراد قادر به تامین بهای امکانات رفاهی مختلف نخواهند بود، در صورتی که این تفکر کاملا غلط است و درآمد مردم این کشور به میزانی بالا است که به آسانی پاسخگوی هزینه‌های زندگی باشد.

 ما در ادامه این مبحث برای کمک به شما دوستان عزیز مواردی را که عمان را به یک گزینه مناسب برای مهاجرت تبدیل کرده است به طور کامل توضیح داده‌ایم.

 • سیستم حمل‌‌و‌نقل مقرون‌به‌صرفه و پیشرفته

یکی از موارد بی‌نظیر در کشور عمان سیستم حمل‌ونقل طراحی شده توسط طراحان حرفه‌ای است که در کمترین زمان ممکن شهروندان را میان نقاط مختلف جابه‌جا می‌کند. همچنین هزینه‌های استفاده از این سیستم بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و هیچ فشار مالی را به شهروندان وارد نمی‌کند. البته توجه به این نکته که کشور عمان ثروتمند است و اکثر شهروندان آن از وسایل نقلیه شخصی استفاده می‌کنند بسیار ضروری است. درآمد مشاغل مختلف در کشور عمان آنقدر بالا است که افراد برای استفاده از امکانات مشابه این سیستم به مشکلی برنخورند.

 • مراکز تحصیلی عالی

عمان به دلیل برخورداری از مدارس و دانشگاه‌های فوق پیشرفته به یکی از مقاصد مناسب برای مهاجرت تبدیل شده است. البته تحصیل در دانشگاه‌ها و مدارس عمان مستلزم پرداخت شهریه بوده و تنها برای افرادی که توانایی پرداخت هزینه‌های ترم را دارند مناسب است. دانشگاه‌های این کشور در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری فعالیت می‌کنند. همچنین این مراکز با تدریس تمام رشته‌های تحصیلی که در میان تمام مردم دنیا طرفدار دارد، به دانشجویان مدارک معتبر اعطا می‌کنند. یکی دیگر از مواردی که بسیاری از مردم را برای تحصیل در مراکز علمی این کشور ترغیب کرده، سیستم نمره‌دهی عالی است که مدیران این کشور طراحی کرده‌اند.

 • مراکز درمانی مجهز

با وجود اینکه مراکز درمانی در کشور عمان به اندازه کشور‌های آمریکا، فرانسه و غیره پیشرفته نیستند ولی بسیاری از افراد سالانه برای درمان بیماری‌های مختلف به این کشور مراجعه می‌کنند. این کشور همچنان در تلاش است تا با جذب پزشکان متخصص و پرستاران حرفه‌ای سطح مراکز درمانی خود را توسعه دهد. البته تاکنون موارد زیادی از موفقیت‌های این کشور برای درمان بیماری‌های سخت مشاهده شده است.

 • عدم وجود تورم و رکود اقتصادی

مهاجرت به کشوری بدون تورم و رکود اقتصادی یکی از اهدافی است که بسیاری از افراد در راستای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. به همین دلیل اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید عمان گزینه مناسبی برای شما است. این کشور تاکنون تورم و رکود اقتصادی را تجربه نکرده است و همواره در تلاش است تا سطح اقتصادی خود را به بیشترین مقدار ممکن ارتقاء دهد. عمان به عنوان کشوری ثروتمند تمام امکانات رفاهی را در اختیار مردم قرار داده است و با جلوگیری از ایجاد تورم و رکود اقتصادی زندگی مطلوبی را به شهروندان خود می‌‌دهد.

کشور‌هایی مانند عمان که از یک سیستم اقتصادی عالی برای مدیریت ایالت خود استفاده می‌کنند با وجود هزینه‌های بالای امکانات رفاهی، درآمد افراد را نیز به بالاترین میزان ارتقاء داده تا در تامین هزینه‌های زندگی به مشکل برنخورند.

 • درآمد بالای مشاغل

مسئله درآمد یکی از مهم‌ترین مواردی است که افراد باید در هنگام مهاجرت به کشور‌های دیگر به آن توجه زیادی کنند. یکی از بهترین کشور‌ها از نظر درآمد عمان است که برای ساعات کاری کم حقوق زیادی را به شهروندان می‌دهد. درآمد شهروندان در این کشور به نحوی است که قادر به پرداخت هزینه‌های زندگی و استفاده از امکانات رفاهی مختلف باشند. این موضوع باعث شده است که بسیاری از مردم جهان عمان را به‌عنوان یک کشور ثروتمند بشناسند. البته مهاجرت به عمان تا قبل از شروع کار نیاز به تمکن مالی بالایی دارد در غیر این صورت افراد را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد.

 • خرید یا اجاره خانه به صورت آسان

عمان معماران و طراحان بسیار معروفی را دارد که با طراحی ساختمان‌های زیبا فضایی رویایی را به شهر بخشیده‌اند. خرید یا اجاره خانه در کشور عمان به موارد بسیاری همچون مساحت خانه، موقعیت مکانی آن، میزان برخورداری از امکانات رفاهی و موارد مشابه وابسته است. البته باید به این نکته دقت کرد که شهروندان عمانی حق خرید چندین ملک را نخواهند داشت. قیمت خانه در مناطق مرکزی این کشور بسیار بالا بوده و به تمکن بالایی نیاز است. در حالت کلی فردی که قصد خرید ملک در این کشور را دارد، باید حداقل ۳۲۰ هزار دلار آمریکا در حساب بانکی خود داشته باشد.

انواع راه‌های مهاجرت به عمان

انواع راه‌های مهاجرت به عمان

امروزه عمان به عنوان یکی از کشور‌های مطرح در جهان در لیست بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت قرار گرفته است. این کشور هرگونه امکانات رفاهی را که برای ایجاد یک زندگی مطلوب موردنیاز است در خود جای داده و افراد را برای مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند. البته مهاجرت به عمان راه‌های مختلفی دارد که با توجه به هدف فرد از زندگی در این کشور تعریف می‌شوند.

 از آنجایی که بسیاری از افراد با این روش‌ها آشنایی ندارند ما تصمیم گرفتیم تا در این بخش تمام راه‌‌های مهاجرت به این کشور را به بهترین نحو ممکن برای شما عزیزان بازگو کنیم.

 • مهاجرت به عمان از طریق کار

اشتغال به کار در عمان یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور است. البته استخدام در مشاغل مختلف کشور عمان پیچیدگی‌های مربوط به خود را دارد و تنها به وسیله مشورت با افراد مجرب ممکن است. کسانی که قصد دارند برای زندگی به کشور عمان مهاجرت کنند باید درک صحیحی از شرایط کاری و زندگی در این کشور داشته باشند. همچنین متقاضیان کار در عمان برای اخذ ویزای کاری این کشور باید از سوی یک شرکت یا کارفرما دعوت به همکاری شده باشند که در این مواقع فرد با ارائه سندی معتبر برای اثبات ادعای خود می‌تواند به این کشور ثروتمند مهاجرت کند.

همچنین متقاضیان با ارسال یک رزومه عالی، کپی مدارک تحصیلی، سوابق کاری و موارد مشابه به یک کارفرمای عمانی یا یک کمپانی از آن‌ها تقاضای کار کنند. یکی از نکات بسیار مهمی که افراد باید به آن توجه کنند بازه سنی است. به عبارتی افرادی که قصد مهاجرت به عمان از طریق ویزای کار را دارند، باید سنی بیشتر از ۲۱ سال و کمتر از ۶۰ سال داشته باشند. زبانی که در کشور عمان برای گفت‌و‌گو از آن استفاده می‌شود عربی و انگلیسی بوده و برخورداری از مدرک زبان در حین مهاجرت یکی از ملزومات است.

درآمد مشاغل مختلف در این کشور بالا بوده و پاسخگوی هزینه‌های سرسام‌آور زندگی است ولی در حالت کلی حقوق شهروندان عمان نسبت به کشور‌های اروپایی مقدار کمتری است.

 • مهاجرت به عمان از طریق تحصیل

مسئله مهاجرت به کشور عمان از طریق تحصیل مبحثی کامل پیچیده بوده و اطلاع از نکات آن برای همه افراد ضروری است. دولت عمان شرایطی را فراهم آورده است تا شهروندان قبل از ورود به دانشگاه تحصیلات خود را به صورت رایگان بگذرانند. البته این مسئله برای کسانی که از کشور‌های دیگر به عمان سفر می‌کنند، ممکن نیست و متقاضیان باید شهریه ترم را بپردازند. البته این کشور تنها یک دانشگاه بین المللی به نام سلطان قابوس دارد که در نزدیکی شهر مسقط واقع شده است. در حالت کلی تحصیل در عمان برای افراد غیربومی نیاز به تمکن مالی دارد، به همین دلیل اگر قصدتان از مهاجرت به عمان تحصیل رایگان است این کشور گزینه مناسبی برای شما نیست.

 • مهاجرت به عمان از طریق سرمایه‌گذاری

معمولا تعدادی از افرادی که قصد مهاجرت به کشور عمان را دارند به دلیل برخورداری از تمکن مالی عالی، سرمایه‌گذاری در این کشور را بهترین گزینه برای اخذ ویزای عمان می‌دانند. سرمایه‌گذاری در کشور عمان از راه‌های مختلفی ممکن است که شامل مواردی همچون خرید ملک، ثبت شرکت و سپرده بانکی خواهد شد.

متخصصان مهاجرتی با انجام تحقیقاتی به این نتیجه رسیده‌اند که بهترین راه برای مهاجرت به کشور عمان سرمایه‌گذاری در این کشور است. علت نتیجه‌گیری وکلای مهاجرتی این است که عمان با ایجاد زیرساخت‌های حرفه‌ای و قوی شرایطی را برای سرمایه‌گذاری افراد مختلف فراهم کرده است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن‌ها را به سود می‌رساند. از آنجایی که مسئله سرمایه‌گذاری در عمان برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، ما در ادامه این مبحث دلایلی که کشور عمان را به یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است به صورت کامل بیان کرده‌ایم.

 1. موقعیت مکانی عالی

همان‌طور که می‌دانید عمان از نظر وضعیت جغرافیایی در میان انبوهی از جزایر، سواحل و دریاها قرار دارد. به همین دلیل بسیاری از تاجران برای سرمایه‌گذاری به این کشور سفر می‌کنند.

 1. دسترسی کامل به نفت و گاز

دریای خلیج فارس و عمان یکی از اصلی‌ترین منابع تامین نفت در جهان است. کشور‌هایی همچون عمان و ایران حجم عظیمی از اقتصاد کشور را با استفاده از صادران نفت اداره توسعه می‌دهند.

 1. اقتصاد روبه‌رشد و عالی

عمان به عنوان کشوری که به تازگی شروع به توسعه اقتصاد خود کرده است، از دانشگاه‌ها، مدارس، مراکز درمانی و موارد مشابه برخوردار است و از این طریق موفق شده است به میزان زیادی در اقتصاد این کشور تاثیر مثبت بگذارد.

 1. برخورداری از مشاغل فراوان

کشور عمان قصد دارد با ایجاد مشاغل علاوه بر کمک به شهروندان بومی و غیربومی، در راستای گسترش سطح اقتصادی کشور نیز گام بردارد.

 • مهاجرت به عمان از طریق تولد

اخذ اقامت عمان از طریق تولد تقریبا امری سخت و غیر ممکن است. عمان تنها به کودکانی که یکی از والدین آن‌ها تابعیت و حق شهروندی این کشور را داشته باشد، اقامت می‌دهد. همچنین در برخی شرایط دولت عمان به کسانی که از هیچ تابعیتی برخوردار نیستند، اجازه مهاجرت به این کشور از طریق اخذ اقامت را می‌دهد.

 • مهاجرت به عمان از طریق ازدواج

در علم مهاجرت ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای مهاجرت به کشور عمان از طریق ازدواج انجام می‌شود. البته افراد نمی‌توانند برای مهاجرت به کشور عمان از ازدواج صوری استفاده کنند و باید از شرایطی همچون تمکن مالی، اثبات علاقه، مدرک زبان عربی، عدم ثبت پرونده‌های قضایی به نام فرد، ثبت درخواست ازدواج در ادارات مربوطه و بسیاری از موارد دیگر برخوردار باشند. لازم به ذکر است در صورتی که فرد از همسر عمانی خود به هر دلیلی همچون مرگ جدا شده باشد، با برخورداری از شرایطی که در بالا اشاره شد می‌تواند برای مهاجرت به عمان اقدام کند.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت کاری به عمان

مزایای مهاجرت به کشور عمان

مزایای مهاجرت به کشور عمان

زندگی در کشور عمان مزایای زیادی برای شهروندان آن به دنبال دارد که این موضوع باعث ترغیب بسیاری از افراد برای مهاجرت به این کشور شده است. ما در ادامه این مبحث به مزایایی که مردم را برای مهاجرت به عمان به فکر می‌اندازد، اشاره می‌کنیم:

 • امنیت بالا
 • سوخت ارزان
 • مدارس علمی باکیفیت
 • چشم‌انداز زیبا
 • مسکن مناسب
 • بیمه درمانی

هزینه‌های استفاده از امکانات رفاهی مختلف در عمان

هزینه‌های استفاده از امکانات رفاهی مختلف در عمان

هزینه‌های زندگی در کشورهای مختلف یکی از مواردی است که افراد برای مهاجرت درباره آن تحقیق می‌کنند. افرادی که از راه‌های مختلف به کشور‌های دیگر همچون عمان مهاجرت می‌کنند باید برای امکانات رفاهی همچون مسکن، خوراک، پوشاک، منابع طبیعی، تحصیل، درمان و بسیاری از موارد دیگر هزینه پرداخت کنند. به طور کلی کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند ماهانه حدود ۴۰۰ ریال از حقوق خود را برای استفاده از امکانات رفاهی که دولت برای آن‌ها فراهم کرده است، استفاده می‌کنند.

مراحل دریافت ویزای عمان

مراحل دریافت ویزای عمان

زندگی در کشور عمان یکی از اهدافی است که بسیاری از افراد آرزوی رسیدن به آن را دارند. همچنین برخی افراد که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، به دلیل عدم اطلاعت کافی درباره مراحل دریافت ویزای عمان هنوز هیچ اقدامی برای آن انجام نداده‌اند. به همین دلیل مطالعه این بخش به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بالایی مراحل مهاجرت به عمان را طی کنید.

 • کسب اطلاعاتی دقیق درباره زندگی در عمان
 • جمع‌آوری مدارکی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.
 • ترجمه مدارک به زبان عربی یا انگلیسی
 • مراجعه حضوری به سفارت برای ارائه مدارک و انجام کار‌های اداری

مقاله پیشنهادی ——-> ویزای پیوست به خانواده در عمان

چه مدارکی برای مهاجرت به عمان نیاز است؟

افرادی که قصد مهاجرت به عمان را دارند باید با مراجعه به سفارت این کشور و انجام کارهای اداری ویزای عمان را دریافت کنند. اخذ ویزای کشور عمان نیاز به مراحل اداری بسیاری دارد ولی در صورت انجام صحیح آن‌ها و جمع‌آوری کامل مدارک می‌توان این مدرک را در کمترین زمان ممکن دریافت کرد. ما در ادامه این مبحث برای رفاه شما عزیزان مدارکی را که در زمان اخذ ویزای عمان نیاز است به‌ طور کامل شرح داده‌ایم.

 

 • تکمیل فرم درخواست ویزای عمان
 • پر کردن فرم درخواست ویزا و پاسخ به همه سوالات آن به صورت صحیح
 • دو قطعه عکس در ابعاد ۴*۳
 • کپی از تمام صفحات پاسپورت
 • اصل پاسپورت
 • کپی از شناسنامه و کارت ملی
 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • رزومه کاری
 • رزومه تحصیلی
 • عدم سابقه قضایی
 • کارت سلامت جسم و روان
 • مدرکی برای اثبات تمکن مالی

بررسی شهر‌های مختلف عمان برای زندگی

بررسی شهر‌های مختلف عمان برای زندگی

یکی از مواردی که افراد را برای مهاجرت به عمان به تعلل می‌اندازد انتخاب شهر مناسب برای زندگی است. کشور عمان دارای شهر‌های متعددی است که هر کدام از آن‌ها در یک زمینه نسبت به دیگر شهر‌ها برتری دارند.

ما برای کمک به شما عزیزان در ادامه شهر‌های عمان را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

 • شهر مسقط عمان

پایتخت کشور عمان که مسقط نام دارد، یکی از سودآورترین نقاط این کشور است و در صنعت صادرات محصولات دریایی، ساخت و فروش نقره، تولید و معامله طلا، صنایع هنری دستی و بسیاری از موارد دیگر تبحر بسزایی دارد. این شهر حجم عظیمی از اقتصاد خود را به وسیله جذب توریست توسعه می‌دهد. به عبارتی اماکن تاریخی مذهبی و فرهنگی که در این شهر وجود دارد افراد را برای مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند. از میان زیباترین چشم‌انداز‌های مسقط می‌توان به مواردی همچون موزه عمان، ساحل البستان و غیره اشاره کرد.

 • شهر صلاله عمان

این شهر هرساله شاهد فستیوال‌های فراوانی است و مردم زیادی برای بازدید از این رخداد به صلاله مهاجرت می‌کنند. همچنین این شهر در موقعیت جغرافیایی بسیار عالی قرار گرفته است و این موضوع افراد مختلف را برای زندگی در صلاله به فکر فرو می‌برد. یکی از زیباترین آثار باستانی که در این شهر وجود دارد مقبره پدر مریم مقدس است.

 • شهر بوشر عمان

شهر بوشر که قطب گردشگری عمان است از نظر امکانات رفاهی در سطح بالایی قرار داشته و برای گردشگری گزینه مناسبی است. جاذبه‌های تاریخی و چشم‌انداز‌های این شهر بسیار زیبا بوده و این شهر را در لیست بهترین نقاط عمان قرار داده است.

 • شهر بهلا عمان

یکی از بهترین شهر‌های عمان از نظر امکانات رفاهی بهلا است که حدود ۵۲ هزار نفر از جمعیت کشور عمان را به خود اختصاص داده و برای زندگی گزینه مناسبی است.

 • شهر خصب عمان

خصب شهر توسعه‌یافته عمان است که وضعیت اقتصادی عالی در آن حاکم است. این شهر دارای معماری فوق‌العاده زیبا بوده و برای کسانی که قصد مهاجرت به کشوری اقتصادی و پیشرفته را دارند، پیشنهاد می‌شود.

 • شهر مرباط عمان

شهر مرباط که با صلاله همسایه است، دارای جاذبه‌های گردشگری بسیاری است و هرساله افراد زیادی را برای مهاجرت به این شهر ترغیب می‌کند.

نتیجه گیری

عمان از جنبه‌های مختلف یکی از بهترین کشور‌ها برای زندگی است و هرساله تعداد زیادی از مردم کشور‌های دیگر برای مهاجرت به آن اقدام می‌کنند. این کشور تمام امکانات رفاهی را که برای یک زندگی مطلوب نیاز است در اختیار شهروندان خود قرار می‌دهد. همچنین کشور عمان به دلیل هزینه‌های بالای زندگی تنها به افراد دارای تمکن مالی پیشنهاد می‌شود. درآمد مشاغل مختلف در عمان نسبت به کشور‌های دیگر کمتر است ولی پاسخگوی هزینه‌های بالای امکانات رفاهی مختلف است.

دولت این کشور میان شهروندان بومی و غیربومی خود تبعیضاتی قائل می‌شود که یکی از آن‌ها شهریه مدارس و دانشگاه‌ها است. به عبارتی تحصیل در مراکز علمی عمان برای شهروندان غیربومی مستلزم پرداخت شهریه است. مهاجرت به عمان از راه‌های مختلفی همچون تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، پناهندگی، تولد و ازدواج ممکن است که هر کدام از آن‌ها شرایط و مدارک خاصی را نیاز دارد. متقاضیان که قصد مهاجرت به کشور عمان را دارند باید برای دریافت ویزای این کشور اقدام کنند. برای اخذ ویزای عمان باید مدارکی همچون پاسپورت، مدرک تمکن مالی، رزومه، انگیزه نامه و بسیاری از موارد دیگر را به سفارت ارائه داد.

سوالات متداول

 • تکمیل فرم درخواست ویزای عمان
 • پر کردن فرم درخواست ویزا و پاسخ به همه سوالات آن به صورت صحیح
 • دو قطعه عکس در ابعاد ۴*۳
 • کپی از تمام صفحات پاسپورت
 • اصل پاسپورت
 • کپی از شناسنامه و کارت ملی
 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • رزومه کاری
 • رزومه تحصیلی
 • عدم سابقه قضایی
 • کارت سلامت جسم و روان
 • مدرکی برای اثبات تمکن مالی
 • کسب اطلاعاتی دقیق درباره زندگی در عمان
 • جمع‌آوری مدارکی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.
 • ترجمه مدارک به زبان عربی یا انگلیسی
 • مراجعه حضوری به سفارت برای ارائه مدارک و انجام کار‌های اداری
 • امنیت بالا
 • سوخت ارزان
 • مدارس علمی باکیفیت
 • چشم‌انداز زیبا
 • مسکن مناسب
 • بیمه درمانی

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن