مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. آمریکا یکی از بهترین و در عین حال سخت‌ترین گزینه‌های مهاجرت است. مهاجرت به آمریکا متقاضیان زیادی دارد و همین موضوع باعث می‌شود که در تمام روش‌های موجود برای این کار افراد زیادی با هم در رقابت باشند. این کشور با اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی بالا، سال‌ها است که یکی از گزینه‌های اصلی متقاضیان مهاجرت از سراسر دنیا به خصوص ایران است.

مهاجرت به آمریکا برای زندگی راحت و رویایی بهترین فرصت است و اگر موفق به انجام این کار شوید، قطعا آینده خوبی در انتظار شما و اعضای خانواده خواهد بود. هر چند چند سالی است که مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان دشوار شده اما با بعضی روش‌ها هنوز هم امکان این کار وجود دارد. در ادامه به معرفی این روش‌ها و شرایط آن‌ها می‌پردازیم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

کشور آمریکا کجاست؟

Immigration to America2

آمریکا یکی از محبوب‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا و البته یکی از وسیع‌ترین کشورهای دنیا نیز هست. بعد از روسیه و کانادا، آمریکا رتبه سوم وسیع‌ترین کشورهای دنیا را در اختیار دارد. وسعت زیاد این کشور باعث شده که آمریکا از نظر جغرافیا، فرهنگ و نژادهای ساکن در آن تنوع زیادی داشته باشد. این کشور یکی از بهترین اقتصادهای دنیا را دارد، همچنین از نظر رفاه و کیفیت زندگی نیز یکی از بهترین کشورهای دنیا است. بسیاری از افرادی که حتی برای مدتی کوتاه اقامت در این کشور را تجربه کرده‌اند، معتقد هستند که پیشرفت و تغییرات در آمریکا همیشگی و به سرعت است. تقریبا هیچ نقطه‌ای از کشور آمریکا را نمی‌توان پیدا کرد که از پیشرفت در همه زمان‌ها بی‌تاثیر مانده باشد.

جغرافیای آمریکا

همان‌طور که گفته شد، آمریکا یکی از وسیع‌ترین کشورهای دنیا است که از 51 ایالت مختلف تشکیل شده است. مهم‌ترین همسایه آمریکا کانادا است که برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت به آمریکا، گزینه بعد از کشور آمریکا برای زندگی و اقامت است. در همسایگی این کشور همچنین کشورهای مکزیک و کمی دورتر، آلاسکا هم قرار دارند. آمریکا از یک جهت با اقیانوس آرام و از جهت دیگر با اقیانوس اطلس هم همسایه است. همسایگی با دو اقیانوس مهم و کشورهای مهمی مانند مکزیک و کانادا در تبدیل آمریکا به یکی از مهم‌ترین کشورهای دنیا از نظر سیاسی و تجاری بی‌تاثیر نیست. 

ایالت‌های این کشور

کشور آمریکا از 51 ایالت مختلف تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها یک ستاره روی پرچم آمریکا دارند. بعضی از ایالت‌های آمریکا شهرت جهانی دارند و در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی فعال و شناخته شده می‌باشند. از مهم‌ترین ایالت‌های کشور آمریکا می‌توان به ایالت کالیفرنیا اشاره کرد که در میان ایالت‌های مختلف معروف‌تر نیز هست. واشینگتن، جورجیا، تگزاس و نیویورک از دیگر ایالت‌های مهم و شناخته شده آمریکا هستند که بیشترین نقش را در فرهنگ و اقتصاد کشور آمریکا نیز دارند.

سیاست آمریکا

حتی اگر تجربه زندگی در آمریکا را هم نداشته باشید قطعا در مورد سیاست این کشور چیزهای زیادی شنیده‌اید. کشور آمریکا یکی از فعال‌ترین کشورهای دنیا در حوزه سیاست است. این کشور از دو حزب جمهوری خواه و دموکرات تشکیل شده و به وسیله رئیس‌جمهور اداره می‌شود. جالب است بدانید علی‌رغم نقش زیادی که آمریکا در سیاست روز دنیا دارد، در داخل این کشور آزادی بیان و… بسیار زیاد است. در کنار ریاست جمهوری یک کنگره سنا هم در مورد قانون‌گذاری این کشور تصمیم‌گیری می‌کند. ایالت‌های آمریکا نیمه‌مختار هستند، به این معنی که علاوه بر قوانین کشوری دارای قوانین محلی با نظر فرماندار هر ایالت نیز هستند.

فرهنگ آمریکا

آمریکا یکی از کشورهای قدیمی با تاریخچه‌ای طولانی است که گذشته آن در موزه‌ها و معابد به جا مانده از زمان‌های قدیم این کشور موجود می‌باشد. مردم این کشور عموما مصرف‌گرا هستند به این معنی که در کنار درآمد بالا و رفاه زندگی، هزینه‌های زیادی را صرف تجملات می‌کنند. خرید در این کشور به صورت اعتیادگونه انجام می‌شود تا جایی که در بعضی شهرها بیشترین چیزی که به چشم می‌خورد فروشگاه و مجتمع‌های تجاری برای خرید محصولات مختلف هستند. در عین حال این کشور یکی از شادترین کشورهای دنیا نیز هست که بخشی از شادی و رفاه مردم آن به دلیل وضعیت خوب اقتصادی آمریکا نیز می‌باشد.

مزایای مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا مزایای زیادی دارد. کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که به آمریکا سفر کرده باشد و از اقامت خود در این کشور رضایت نداشته باشد. بیشتر مهاجرینی که با هدف اقامت موقت مانند تحصیل یا از طریق مهاجرت توریستی به کشور آمریکا سفر می‌کنند، بعد از مشاهده مزایای زندگی در این کشور، رفاه بالا، آزادی اجتماعی سیاسی مردم، اقتصاد مناسب و… این کشور را به عنوان محلی برای زندگی آینده خود انتخاب می‌کنند. مزایای آمریکا آنقدر زیاد هستند که امکان بررسی تمام آن‌ها در اینجا نیست، به همین دلیل چند مورد از مهم‌ترین‌ها را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

امکان استفاده از بهترین امکانات تحصیلی دنیا

زمانی که صحبت از تحصیلات دانشگاهی و بهترین دانشگاه دنیا برای تحصیل می‌شود، بیشتر افراد به عنوان  اولین گزینه هاروارد را معرفی می‌کنند. اولین مزیت مهاجرت به آمریکا، امکان تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه‌های این کشور، از جمله هاروارد است. نظام آموزشی آمریکا آنقدر قوی است که تقریبا هر رشته‌ای که در دنیا تدریس می‌شود، در یک یا چند دانشگاه آمریکا نیز وجود دارد. کیفیت آموزش و امکاناتی که در آمریکا، برای تحصیل، تحقیق و پیشرفت علمی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد، قابل مقایسه با هیچ جای دنیا نیست. آمریکا همچنین معتبرترین مدرک تحصیلی دنیا را هم دارد.

قطب اقتصادی دنیا

آمریکا قطب اقتصاد دنیا است و یکی از قوی‌ترین نظام‌های اقتصادی دنیا را در اختیار دارد، به همین دلیل دیگر مزیت مهاجرت به این کشور وجود فرصت‌های متعدد کاریابی و پیشرفت از نظر اقتصادی است. این کشور معتبرترین ارز دنیا را دارد و بیشتر شرکت‌های مهم و مطرح دنیا در آن شعبه‌ای دارند.

فرهنگ به روز و جامعه پیشرفته

مزیت دیگر مهاجرت به آمریکا، امکان زندگی در کشوری پیشرفته با بهترین امکانات است. هر چیزی که تصور می‌کنید در آمریکا، به روزترین حالت خود را دارد. خودروها، تکنولوژی و گجت‌ها، هنر، فشن، اقتصاد، تجارت و… در آمریکا بر اساس نیازهای جامعه پیشرفت کرده و زمینه‌ساز ایجاد تحول هم می‌شوند.

انواع روش‌های مهاجرت به آمریکا

روشهای مهاجرت به آمریکا

متقاضیان مهاجرت به آمریکا درصد بالایی دارند. آمارها نشان می‌دهد که بیشتر متقاضیان مهاجرت در هر نوع و با هر علتی، ابتدا آمریکا را به عنوان یکی از گزینه‌های خود بررسی می‌کنند. هر چند آمریکا جز کشورهایی است که مهاجرت به آن چندان آسان نیست اما زندگی آرام و مرفه اجتماعی در این کشور، به سختی‌های مسیر مهاجرت می‌ارزد. تا همین چند سال پیش به دلیل سیاستی که روسای جمهور آمریکا از پیش می‌گرفتند، ایرانیان امکان مهاجرت به این کشور را نداشتند یا فرآیند این کار برای آن‌ها بسیار سخت بود. این روزها اما امکان ورود به خاک آمریکا و زندگی در آن برای ایرانیان هم وجود دارد و متقاضیان مهاجرت به آمریکا از ایران می‌توانند با یکی از روش‌های زیر برای زندگی و اقامت در این کشور اقدام کنند.

 • مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل
 • مهاجرت کاری به آمریکا
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق برنده شدن در لاتاری
 • مهاجرت تولد
 • مهاجرت ازدواج
 • مهاجرت نخبگان

مهاجرت تحصیلی به آمریکا

مهاجرت تحصیلی به آمریکا

اولین و ساده‌ترین روش مهاجرت به آمریکا مانند بیشتر کشورها مهاجرت از طریق تحصیل است. ساده‌ بودن این روش مهاجرتی در اکثر کشورهای دنیا، دلایل زیادی دارد که یکی از آن‌ها موقتی بودن مهاجرت است. همچنین ظرفیت پذیرش تحصیلی و دریافت ویزای تحصیل نسبت به دیگر روش‌های مهاجرت بیشتر است. آمریکا 51 ایالت دارد که هر کدام از آن‌ها دارای دانشگاه‌ها و مدارس مختلفی است که امکان تحصیل دانشجویان و دانش آموزان خارجی در بیشتر آن‌ها وجود دارد. به همین دلیل شانس پذیرش دانشجویان خارجی در مراکز آموزشی آمریکا بسیار زیاد است. برای مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل ابتدا باید ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کرد. ویزای تحصیلی آمریکا چند نوع مختلف دارد که موارد زیر را شامل می‌شوند.

ویزای نوع F

این نوع ویزا، یکی از رایج‌ترین و ساده‌ترین ویزا برای دانشجویان و دانش آموزان خارجی جهت تحصیل در کشور آمریکا است. این ویزا از ابتدایی تا دانشگاه را شامل می‌شود و با استفاده از آن می‌توان در هر مقطعی تحصیل کرد. لازمه دریافت این ویزا اخذ پذیرش از مدرسه یا دانشگاهی در کشور آمریکا و تمکن مالی برای تحصیل در کشور آمریکا است.

ویزای نوع J

این ویزا یکی از مهم‌ترین ویزاهای کشور آمریکا است که به ویزای فرصت مطالعاتی یا مبادله تحصیلی نیز مشهور می‌باشد. واژه فرصت مطالعاتی برای بیشتر ما واژه‌ای آشنا است. با این ویزا به دانشجو فرصت تحصیل در یکی از دانشگاه‌های خوب آمریکا داده می‌شود و بعد از تحصیل هم مجوز کار در آمریکا را خواهد داشت. بیشتر افرادی که این ویزا را دریافت می‌کنند، بعد از پایان تحصیل ود برای دستیاری استاد و… اقدام می‌کنند. ویزای فرصت‌ مطالعاتی ممکن است برای یکی از اساتید دانشگاه یا دانشجویانی که در حال تحصیل در دانشگاهی دیگر هستند، صادر شود.

ویزای نوع M

این ویزا برای دانشجویانی صادر می‌شود که مدرک قبلی آن‌ها از مراکز فنی و حرفه‌ای دریافت شده باشد. شانس دریافت این ویزا برای ایرانیان چندان زیاد نیست و بیشتر دانشجویانی موفق به دریافت آن می‌شوند که در رشته‌ای معتبر، در مرکز فنی حرفه‌ای معتبر و در دوره‌ای کامل تحصیل کرده باشند. البته دانشجویان ایرانی که در کنار مدرک فنی، سابقه بالایی در کار عملی نیز دارند شانس قبولی در این نوع ویزا را هم خواهند داشت.

ویزای B2

بعضی از دانشجویان یا متقاضیان تحصیل در آمریکا، نیاز به ثبت‌نام در دوره‌هایی دارند که تحصیل در آن‌ها کمتر از 1 سال زمان می‌برد. برای مثال دوره‌های ارتقای شغلی یا دوره‌های فنی برای به روزرسانی دانشی خاص که در بعضی دانشگاه‌ها یا کالج‌های آمریکا برگزار می‌شوند. شرکت در این دوره‌ها با این نوع از ویزای تحصیل امکان‌پذیر است.

شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا

شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا بسته به اینکه متقاضی کدام نوع ویزا هستید متفاوت است اما برخی شرایط برای همه ویزاهای تحصیلی این کشور مشابه هستند که عبارتند از:

 • داشتن پاسپورت معتبر برای اخذ اقامت تحصیلی
 • گواهی سلامت پزشکی از نظر جسمی و روحی
 • تکمیل فرم‌های درخواست ویزا
 • پذیرش تحصیلی از دانشگاه، مدرسه یا گواهی ثبت‌نام در دوره
 • گواهی عدم سو سابقه
 • تمکن مالی برای تحصیل
 • ارائه ریز نمرات و مدرک معتبر دوره قبلی تحصیل

مقاله پیشنهادی ——-> تحصیل در آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق کار

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به آمریکا، مهاجرت به وسیله ویزای کاری این کشور است. در این نوع مهاجرت فرد می‌تواند قبل از سفر به آمریکا شغلی برای خود پیدا کند و با اطمینان بیشتر از جهت شرایط زندگی و وضعیت مالی خود، به آمریکا مهاجرت کند. ویزای کاری کشور آمریکا بسته به این که کار از چه نوعی بوده، شرایط انجام آن چیست و زمان آن به چه صورت است، انواع مختلفی دارد. متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق کار باید از نکاتی مطلع باشند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • مهاجرت به آمریکا از طریق کار نیاز به پیشنهاد شغلی از سمت کارفرما دارد
 • کارفرما باید قبل از استخدام نیروی خارجی، برای جذب نیروی داخلی تلاش کرده باشد
 • برای استخدام نیروی خارجی، کارمند باید توسط کارفرما دعوت شده و تقاضانامه حضور او به تایید اداره مهاجرت در آمده باشد

انواع ویزای کار در آمریکا

همان‌طور که گفته شد، ویزای آمریکا انواع مختلفی دارد که رایج‌ترین آن‌ها را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

 • ویزای EB1 که برای کارگران ماهر یا متخصصین حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف هنری، ورزشی، تجاری و… صادر می‌شود. افرادی که این ویزا را دریافت می‌کنند معمولا دارای توانایی‌های متعدد، تحصیلات عالی و سابقه شغلی مناسبی می‌باشند
 • ویزای EB2 این ویزا برای افراد ماهر، با تحصیلات بالا و دارای توانایی‌های خارق‌العاده صادر می‌شود
 • ویزای EB3 که برای دو گروه از افراد صادر می‌شود. اولین گروه نیروهای ماهر با سابقه کاری 2 ساله در زمینه شغلی مورد نظر و دومین گروه افرد بدون تخصص و کم سابقه هستند. گروه دوم معمولا برای مشاغل ساده‌تر مانند باغبانی استخدام می‌شوند
 • ویزای EB4، این ویزا برای افرادی که از نظر موقعیت شغلی وضعیت خاص‌تری دارند، صادر می‌شود. برای مثال مبلغان مذهبی از جمله افرادی هستند که این ویزا به آن‌ها تعلق می‌گیرد
 • ویزای EB5 که به فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران تعلق می‌گیرد. افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در آمریکا را داشته اما برای تحقیقات اولیه و تا زمان سرمایه‌گذاری قصد اقامت در آمریکا را دارند، این نوع از ویزای کار آمریکا را دریافت می کنند
 • ویزای H1-B که همان ویزای جاب آفری است و با شرایط جاب آفری صادر می‌شود

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار آمریکا

برای مهاجرت به آمریکا از طریق کار و اخذ ویزای کاری، مدارکی مورد نیاز است که افراد ابتدا باید برای آماده‌سازی آن‌ها اقدام کنند. در مورد آماده‌سازی مدارک باید به این نکته دقت کرد که هر گونه ایراد یا نقصی در مدارک، ممکن است باعث ریجکت شدن درخواست ویزا شود. به همین دلیل مدارک را باید با کمک یک متخصص امور مهاجرت آماده کرد. مدارک اخذ ویزای آمریکا، به شرح زیر است:

 • پاسپورت با اعتبار بیش از 6 سال
 • مدرک هویتی
 • مدرک تحصیلی
 • فرم‌های مربوطه
 • عکس
 • پیشنهاد شغلی و قرارداد با کارفرما
 • گواهی‌های سلامت
 • مدارک و سابقه کاری
 • مدارک همسر و فرزندان در صورت تاهل

مهاجرت سرمایه‌گذاری در آمریکا

سرمایه‌گذاری یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به آمریکا است که نسبت به دو روش، هزینه بیشتری داشته و هر کسی امکان استفاده از آن را ندارد. با توجه به این موضوع متقاضیان ویزای سرمایه‌گذاری چندان زیادی نیستند و افرادی که از این روش برای مهاجرت به آمریکا استفاده می‌کنند، شانس بالایی برای پذیرش درخواست و مهاجرت به این کشور دارند. ویزای سرمایه‌گذاری و مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه‌گذاری هم انواع مختلفی دارد که برخی از آن‌ها به شرح زیر می‌باشند.

ویزای EB5

ویزای EB5 اولین نوع از ویزای سرمایه‌گذاری در کشور آمریکا است. این نوع ویزا با هدف ارتقا شرایط اقتصادی به متقاضیان داده می‌شود. متقاضیان اخذ این ویزا باید سرمایه کافی برای تاسیس یک شرکت را داشته باشند و شرکت را با جذب نیروهای آمریکایی تاسیس کنند. برای راه‌اندازی شرکت در این نوع ویزا، حداقل 10 نیرو که به طور تمام وقت استخدام شوند، مورد نیاز می‌باشد. این ویزا به راحتی به گرین کارت آمریکا و اقامت دائم این کشور تبدیل می‌شود.

ویزای E2               

این ویزا برای افرادی است که قصد سرمایه‌گذاری دارند اما ایده جدید برای این کار نداشته و بودجه محدودتری هم دارند. این ویزا برای افرادی صادر می‌شود که یک کسب و کار فعال را خریداری می‌کنند. در واقع این ویزا به نوعی واگذاری یک شرکت یا مجموعه با تعدادی نیرو و فعالیت در زمینه‌ای خاص به فردی است که امتیاز آن را خریداری کرده و مدیر جدید آن مجموعه می‌شود.

ویزای E1

مبادلات اقتصادی با شرکت‌های آمریکایی به اخذ این ویزا کمک می‌کند. مزیت این نوع ویزا عدم نیاز به ثبت شرکت در آمریکا است و تنها مبادله اقتصادی و داشتن اسناد آن، برای دریافت ویزا کفایت می‌کند.

ویزای  L1

این ویزا برای صاحبین شرکتی که قصد گسترش کسب و کار خود در آمریکا و تاسیس شعبه‌ای از کسب و کار در این کشور را دارند، صادر می‌شود. برای دریافت این ویزا کسب و کار شما باید یک سال فعالیت داشته و در این یک سال سابقه خوبی از خود به جا گذاشته باشد.

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

ازدواج دیگر روش مهاجرت به آمریکا است که متقاضیان اخذ اقامت دائم این کشور از آن استفاده می‌کنند. در مهاجرت با ازدواج فرد باید با یکی از شهروندان یا تبعه آمریکا ازدواج کند تا از طریق همسر، اقامت برای او صادر شود. سه روش مختلف برای مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای ازدواج وجود دارد که عبارتند از:

 • ازدواج با شهروندی آمریکایی: که در این صورت فرد مستقیما با شهروند آمریکا ازدواج کرده و ویزای CR1 دریافت می‌کند. این افراد پس از ورود به آمریکا و بعد از مدتی می‌توانند گرین کارت کشور آمریکا را دریافت کنند
 • ازدواج با دارنده گرین کارت: نوع دیگر ویزاهای ازدواج، ازدواج با افرادی است که گرین کارت آمریکا را دارند. در این نوع ویزا هم بعد از مدتی به متقاضی مهاجرت، گرین کارت آمریکا تعلق می‌گیرد
 • نامزدی: دیگر روش دریافت ویزای ازدواج، دریافت ویزای نامزدی برای سفر به آمریکا است. در این روش فرد با ویزای نامزدی به آمریکا وارد شده و مراحل ازدواج را به طور قانونی در داخل کشور می‌گذراند. سپس برای اخذ گرین کارت اقدام می‌کند. در این نوع ویزا گرین کارت سریع و ساده‌تر برای متقاضی صادر می‌شود.

مهاجرت با لاتاری به آمریکا

مهاجرت با لاتاری به آمریکا

لاتاری یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به آمریکا است که در میان ایرانیان هم محبوبیت زیادی دارد. در این روش متقاضیان بلیط لاتاری را خریداری می‌کنند و در صورتی که بلیط آن‌ها در قرعه‌کشی لاتاری برنده شود، امکان مهاجرت به آمریکا را خواهند داشت. مهاجرت به آمریکا با لاتاری ساده‌ترین شیوه مهاجرت نیز هست و به محض برنده شدن، متقاضی می‌تواند پروسه اخذ ویزا و سفر به این کشور را آغاز کند. اگر شرایط فرد پس از اقامت در آمریکا به خوبی پیش رود، حتی امکان صدور گرین کارت هم برای او وجود دارد.

مقاله پیشنهادی ——-> گرین کارت آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق تولد

در نهایت آخرین روش مهاجرت به آمریکا، مهاجرت از طریق تولد است. در حالیکه بیشتر کشورهای دنیا از اصل خون برای تابعیت دادن به نوزادان متولد شده در خاک خود، پیروی می‌کنند؛ تابعیت نوزادان متولد شده در آمریکا طبق اصل خاک است. به این معنی که نوزاد بلافاصله بعد از تولد تبعه آمریکا شده و امکان اقامت بدون دردسر در این کشور با بهره‌گیری از تمام حقوق شهروندی را دارد. البته پدر و مادر با تولد نوزاد تابعیت دریافت نمی‌کنند اما با استفاده از ویزای حمایتی می‌توانند همراه با نوزاد در آمریکا اقامت کنند. البته برای بیشتر والدین بعد از 10-15 سال، مجوز تبدیل اقامت به تابعیت داده می‌شود.

نتیجه گیری

با مهاجرت به آمریکا می‌توان آینده خود و اعضای خانواده را تضمین کرد. اقامت در یکی از بهترین کشورهای دنیا با رفاه اجتماعی بالا و درآمدهای مناسب خواسته بسیاری از افراد است که در صورت داشتن شرایط اقامت در آمریکا، امکان انجام این کار برای آن‌ها، چندان سخت نخواهد بود. برای مهاجرت به آمریکا تنها کافی است که از آخرین قوانین مهاجرتی در هر کدام از روش‌های مختلف مهاجرت آشنا بود و برای اطلاع از جدیدترین قوانین می‌توان با مشاورین سایت مهاجرت با ما صحبت کرد. متخصصین مجموعه ما هر آنچه برای انتخاب مقصد مهاجرتی و زندگی بهتر در آن باید بدانید را به شما خواهند گفت. همچنین شما را در جهت دریافت ویزای کشور مورد نظر و اقامت در آن، به بهترین شکل راهنمایی می‌کنند.

سوالات متداول

مهم‌ترین ایالت‌های آمریکا می‌توان به ایالت کالیفرنیا میباشد که در میان ایالت‌های دیگر معروف‌تر هم هست.

 • مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل
 • مهاجرت کاری به آمریکا
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق برنده شدن در لاتاری
 • مهاجرت تولد
 • مهاجرت ازدواج
 • مهاجرت نخبگان
 • داشتن پاسپورت معتبر برای اخذ اقامت تحصیلی
 • گواهی سلامت پزشکی از نظر جسمی و روحی
 • تکمیل فرم‌های درخواست ویزا
 • پذیرش تحصیلی از دانشگاه، مدرسه یا گواهی ثبت‌نام در دوره
 • گواهی عدم سو سابقه
 • تمکن مالی برای تحصیل
 • ارائه ریز نمرات و مدرک معتبر دوره قبلی تحصیل

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن