مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نسبت به روش‌های دیگر مهاجرت به این کشور جدیدتر است و برای کسانی در نظر گرفته شده که علاوه بر سرمایۀ بالا، از تجربۀ کاری خوبی در سمت‌های اجرایی و مدیریتی ارشد و همین‌طور ادارۀ یک بنگاه تجاری متعلق به خود برخوردار هستند.مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا این امکان را می‌دهد که افراد با سرمایۀ بالا را وارد دنیای اقتصاد و تجارت خود کند. این افراد، با تجربه و پولی که با خود به کانادا می‌برند، به رشد و شکوفایی هرچه بیشتر بازار کار و بازار پولی این کشور کمک خواهند کرد. 

یکی از ویژگی‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری این است که سرمایه‌گذار می‌تواند از همان ابتدا، خانوادۀ خود را همراه با خود به خاک کانادا بیاورد و اسکان دهد.اگر شما هم جزء کسانی هستید که از سرمایۀ مالی خوبی برخوردارید و سابقۀ مدیریتی یا ادارۀ یک کسب و کار را در کارنامۀ خود دارید، با ما همراه شوید تا با روش‌های مختلف مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر آشنا شوید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید :

مرور اجمالی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سیستم ادارۀ دولت کشور کانادا و هنجاری اجتماعی که بر جامعۀ این کشور حکمفرما است، یک جایگزین مناسب برای سرمایه‌گذارانی است که نمی‌خواهند در کشورهای اروپایی و یا آمریکا سرمایه‌گذاری کنند و در عین حال به دنبال یک کشور امن و پیشرفته برای اقامت همراه با بازاری پررونق برای سرمایه‌گذاری‌های کلان هستند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری مزایای بسیاری برای شخص سرمایه‌گذار و خانوادۀ او دارد: کیفیت زندگی بالا، استفاده از برنامه‌های بیمۀ سلامت ملی، تحصیل تحت یک سیستم آموزشی سطح بالا و مقرون به صرفه، برخورداری از خدمات اجتماعی گوناگون مانند حق بازنشستگی و بسیاری از مزایای دیگر.

برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا

سیستم ادارۀ دولت کشور کانادا و هنجاری اجتماعی که بر جامعۀ این کشور حکمفرما است، یک جایگزین مناسب برای سرمایه‌گذارانی است که نمی‌خواهند در کشورهای اروپایی و یا آمریکا سرمایه‌گذاری کنند و در عین حال به دنبال یک کشور امن و پیشرفته برای اقامت همراه با بازاری پررونق برای سرمایه‌گذاری‌های کلان هستند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری مزایای بسیاری برای شخص سرمایه‌گذار و خانوادۀ او دارد: کیفیت زندگی بالا، استفاده از برنامه‌های بیمۀ سلامت ملی، تحصیل تحت یک سیستم آموزشی سطح بالا و مقرون به صرفه، برخورداری از خدمات اجتماعی گوناگون مانند حق بازنشستگی و بسیاری از مزایای دیگر.

برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، با استفاده از برنامه‌های مهاجرتی مختلفی امکان‌پذیر است که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری جزء باثبات‌ترین و پرکاربردترین برنامه‌های مهاجرتی این کشور به شمار می‌روند که اقامت دائم این کشور را در پی دارند:

_ برنامۀ سرمایه‌گذار مهاجر استان کبک (QIIP)

_ برنامۀ مهاجرتی کارآفرین استان کبک

_ برنامۀ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برای افراد خوداشتغال در استان کبک

_ برنامه‌های مهاجرتی کارآفرینی کاندید استانی مختلف

_ برنامۀ آزمایشی سرمایه‌گذاری همراه با ریسکِ سرمایه‌گذار مهاجر فدرال (IIVC)

_ برنامۀ ویزای استارت‌ آپ فدرال

انواع مختلف برنامه‌های مهاجرتیِ کارآفرینی و خوداشتغالی برای افرادی در نظر گرفته شده که سرمایۀ شخصی متوسطی دارند و می‌خواهند در کشور کانادا یک کسب‌وکار جدید راه بیاندازند و یا یک کسب‌وکار قدیمی را مدیریت کنند ولی برنامه‌های مهاجرتی سرمایه‌گذار مخصوص افرادی است که سرمایۀ پولی بالایی دارند و می‌خواهند بدون اداره یا راه‌اندازی یک کسب‌وکار در کشور کانادا، یک سرمایه‌گذاری غیرفعال و انفعالی در این کشور انجام دهند و اقامت دائم کانادا را از این طریق به‌دست آورند. البته در حال حاضر، برنامۀ سرمایه‌گذار فدرال کانادا لغو شده و برنامۀ سرمایه‌گذار استان کبک نیز بسته است.

در نظر داشته باشید که مهاجران اهل تجارت ثروتمند می‌توانند با استفاده از یک ویزای کار موقت و تحت قوانین و سیاست‌های “مالک‌ ـ‌‌ بهره‌بردار” دولت فدرال، یک بنگاه اقتصادی (کسب‌وکار) را در کشور کانادا بخرند و یا راه‌اندازی کنند. بعد از گذشت یک دورۀ زمانی مشخص، این افراد می‌توانند تحت یک برنامۀ مهاجرتی مناسب، برای اقامت دائم کشور کانادا اقدام کنند.

 

مقاله پیشنهادی——-> مهاجرت و انواع آن

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در سطح فدرال

در سطح فدرال، برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری عبارت هستند از:

• خرید یک کسب‌وکار و نقل مکان به کانادا

 با این‌که خرید یک کسب‌وکار و نقل مکان به کانادا، یک برنامۀ مهاجرتی رسمی تعریف‌شده نیست، اما این امکان را به مهاجران ثروتمند می‌دهد که از طریق مجوز کار موقت اتاوا و تحت سیاست‌های مالک ـ بهره‌بردار، به کشور کانادا نقل مکان کنند.

متقاضیان می‌توانند یک کسب‌وکار برقرار را در کشور کانادا خریداری کنند و از طریق برنامۀ مهاجرتی نیروی کار خارجی موقت، مجوز کار در کشور کانادا را به‌دست آورند.

 

• برنامۀ سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیرِ سرمایه‌گذار مهاجر

 این برنامۀ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برای جایگزینی برنامۀ سرمایه‌گذار مهاجر فدرال تدوین شد اما دوام چندانی نداشت و در حال حاضر متوقف شده است. پیش‌نیازهای این برنامه شامل سرمایۀ شخصی 10 میلیون دلاری و سرمایه‌گذاری 2 میلیون دلاری برای مدت 15 سال هستند.

 

• برنامۀ ویزای استارت آپ

 این برنامه، یک نوع برنامۀ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری است که در سال 2013 توسط دولت کانادا اجرایی شده است و برای کارآفرینان مهاجری که قصد راه‌اندازی یک استارت آپ در کانادا را دارند، اقامت دائم و مجوز کار در این کشور را به همراه خواهد داشت. بعد از کمتر از یک سال اقامت موقت در کانادا، سرمایه‌گذار و خانوادۀ او می‌توانند برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست بدهند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک

برنامۀ مهاجر سرمایه‌گذار استان کبک، ماهیتی انفعالی دارد؛ یعنی افرادی که در این برنامه گزینش می‌شوند، لازم نیست یک کسب‌وکار را در این استان راه‌اندازی کنند و یا به‌صورت فعال مدیریت یک کسب‌وکار را برعهده بگیرند.

در عوض پذیرفته‌شدگان در این برنامه، باید مبلغ 1.2 میلیون را در یک صندوق سرمایه‌گذاری از قبل مشخص شده (با گارانتی دولتی) سرمایه‌گذاری کنند. متقاضیان باید قصد اقامت در استان کبک را داشته باشند که یکی از استان‌های فرانسه‌زبان کشور کانادا به شمار می‌رود.

افرادی که در این برنامه‌، برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری انتخاب می‌شوند، می‌توانند بعد از گذراندن آزمایش‌های سلامت بدنی و گرفتن مدارک مربوط به سوءسابقۀ کیفری، برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

پیش‌نیازهای اولیه برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک، عبارت هستند از:

1.سرمایۀ شخصی 2 میلیون دلاری که مدارک مربوط به قانونی و مشروع بودن آن ارائه شود.

2.دو سال سابقۀ تجارت یا مدیریت ظرف پنج سال قبل از درخواست

3.سرمایه‌گذاری 1.2 میلیون در یک صندوق غیرانفعالی تضمین‌شدۀ دولتی بدون سود به مدت تقریباً 5 سال

4.اقامت در استان کبک

•برنامۀ مهاجر کارآفرین استان کبک با هدف جذب افرادی که مهارت و تجربۀ لازم برای بهره‌برداری از یک کسب‌وکار در این استان را دارند، راه‌اندازی شده است. شرایط درخواست بسته به نوع جریان مهاجرتی انتخاب شده، متفاوت هستند:

جریان مهاجرتی 1: 

در این جریان مهاجرتی، متقاضی باید یک کسب‌وکار را که به تنهایی یا همراه با شریک یا شرکا (از میان شرکا، تنها سه نفر از آنها می‌توانند ملیت خارجی داشته باشند) دایر نموده، با حمایت یک شتاب‌دهندۀ کسب‌وکار، یک مرکز رشد کسب‌وکار، یا یک مرکز کارآفرینی دانشگاهی، اداره (مدیریت) کند.

جریان مهاجرتی 2

برای درخواست مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری تحت این جریان، کارآفرین باید کنترل دست‌کم 25% از یک شرکت جدید یا دست‌کم 51% از یک شرکت خریداری شده را در دست داشته باشد و شرکت خریداری شده باید ارزشی معادل یا بالاتر از بودجۀ لازم برای شروع یک پروژۀ کسب‌وکار (شرکت) جدید داشته باشد.

متقاضی باید ثابت کند که به تنهایی یا همراه با همسرش دارای سرمایه با ارزش 900000 دلار کانادا است.

•در هر دو جریان مهاجرتی گفته شده، کاندیداهای انتخاب شده باید امتیاز لازم در سیستم امتیازدهی که شامل معیار‌هایی مانند سن، مدرک تحصیلی، مهارت‌های زبانی، داشتن اقوام و آشنایان ساکن کبک، تمکن مالی و غیره است را کسب کنند.

•کارآفرین باید یک طرح کسب‌وکاری آماده داشته باشد.

•هر ساله دولت استانی کبک، تعداد محدودی از متقاضیان را در دستۀ کارآفرینی پذیرش می‌کند.

•برنامۀ مهاجر خوداشتغال استان کبک شرایطی دارد که آن را از برنامۀ نیروی کار ماهر استان کبک متمایز می‌کنند:

1.دو سال سابقۀ کار مرتبط

2.سرمایۀ شخصی 100000 دلار کانادا

3.تمکن مالی کافی برای تأمین هزینه‌های زندگی خود و خانواده در استان کبک

4.یک سپردۀ استارت آپی به مبلغ دست‌کم 50000 دلار کانادا در صورتی که متقاضی در ناحیۀ کلان‌شهر مونترال اقامت دارد و یک سپردۀ استارت آپی به مبلغ دست‌کم 25000 دلار کانادا، اگر متقاضی اقامت خارج از منطقۀ مونترال را برگزیده است.

همانند نیروهای کار ماهر، یک متقاضی خوداشتغالی نیز براساس فاکتورهای گزینشی مختلف ارزیابی می‌شود و باید برای این‌که واجد شرایط درخواست اقامت تحت این برنامه شود، امتیاز لازم را کسب کند.

 

مقاله پیشنهادی ——->هزینه  زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا از طریق سه جریان مهاجرتی امکان‌پذیر است:

•مهاجرت کارآفرینی

•مهاجرت کارآفرینی ـ برنامۀ آزمایشی منطقه‌ای

•مهاجرت کارآفرینی ـ پروژه‌های استراتژیک

 

 -1مهاجرت کارآفرینی:

 

پیش‌نیازها:

• راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید قانونی یا خرید و بهسازی یک کسب‌وکار قدیمی در بریتیش کلمبیا

• سرمایه‌گذاری حداقل 200000 دلار کانادا در یک کسب‌وکار جدید یا قدیمی

• ایجاد حداقل یک فرصت شغلی تمام وقت برای یک شهروند کانادایی یا یک مقیم دائم کانادا

• سرمایۀ شخصی حداقل 600000 دلار کانادا

• تسلط به زبان انگلیسی در حد CLB4 یا در همین حد به زبان فرانسه در همۀ مهارت‌ها

• داشتن سابقه در کسب‌وکار یا سابقۀ مدیریتی

• متقاضی باید واجد شرایط مهاجرت قانونی به کانادا باشد.

• متقاضی باید اقامت قانونی در کشوری که قبل از درخواست در آن ساکن است، داشته باشد.

• پرداخت مبلغ 300 دلار کانادا برای هزینۀ ثبت‌نام، 3500 دلار کانادا هزینۀ درخواست و 1000 دلار کانادا برای هر یک پرسنل کلیدی 

رویۀ رسیدگی به درخواست‌ها:

• ثبت‌نام

• دعوت

• بررسی ارزش سرمایه‌های شخصی کارآفرین

• درخواست برای مهاجرت کارآفرینی

• ساخت کسب‌وکار

• کاندید برای اقامت دائم

 

 -2مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا ـ برنامۀ آزمایشی منطقه‌ای

 

هدف از این برنامۀ مهاجرتی، جذب کارآفرینان برای ایجاد کسب‌وکارهای جدید یا ارتقاء کسب‌وکارهای موجود در مناطق روستایی استان بریتیش کلمبیا است. این برنامه در سال 2019 برای مدت دو سال راه‌اندازی شد ولی تا سال 2024 تمدید شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در مناطق روستایی استان بریتیش کلمبیا، شامل ویژگی‌های کلیدی زیر است:

1. مشارکت اجتماعی: اجتماعات بسیاری به‌صورت فعال در جذب کارآفرینان خارجی و کمک به اسکان آنها بعد از ورود به استان بریتیش کلمبیا مشارکت دارند.

2. ارجاع به BC PNP: اجتماعات روستایی کارآفرینان خارجی را به برنامۀ BC PNP معرفی می‌کنند. متقاضیان می‌توانند از اجتماعات روستایی استان بریتیش کلمبیا دیدن کرده و پیشنهادات کسب‌وکاری خود هم‌راستا با اولویت‌های اقتصادی منطقه ارائه دهند.

3. دعوت‌نامه‌ها و اولویت‌بندی‌ها: کاندیدهای معرفی شده در یک مخزن BC PNP جداگانه ثبت می‌شوند. دعوت‌نامه‌های ماهانه برای کاندیداهایی که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، ارسال می‌شود. آنهایی که دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند، در اولویت پردازش درخواست مهاجرت قرار می‌گیرند.

4. شرایط اجتماعات روستایی برای سرمایه‌گذاری

• جمعیت آنها باید کمتر از 75000 نفر باشد.

• با شهری که بیش از 75000 نفر جمعیت دارد، 30 کیلومتر فاصله داشته باشد.

• ظرفیت حمایت از کارآفرینان خارجی را با استفاده از شبکه‌ای از آژانس‌های حمایتی (کسب‌وکار و اسکان) داشته باشد.

• آموزش مهاجرت و آموزش اختصاصیِ برنامۀ‌آزمایشی مهاجرت کارآفرینی به مناطق روستایی باید توسط نمایندگان اجتماع روستایی انجام شود. 

پیش‌نیازهای کاندیداها

• تمایل به تجارت و اقامت در یکی از اجتماعات روستایی استان بریتیش کلمبیا

• انجام یک ملاقات کاوشی

• حداقل سرمایۀ 100000 دلار کانادا سرمایه‌گذاری بیزینسی قانونی

• حداقل سرمایۀ شخصی 300000 دلار کانادا

• حداقل 51% مالکیت کسب‌وکار

• ایجاد حداقل یک فرصت شغلی جدید

• سطح 4 مهارتی در هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، صحبت‌کردن و گوش‌کردن به زبان انگلیسی یا فرانسه 

 -3برنامۀ مهاجرتی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا ـ پروژه‌های استراتژیک

جریان مهاجرتی پروژه‌های استراتژیک استان کلمبیا، به شرکت‌های خارجی کمک می‌کند که یک کسب‌وکار قانونی در این استان ایجاد کنند. این شرکت‌ها می‌توانند نیروهای کلیدی، پرسنل حرفه‌ای و فنی خود که می‌خواهند اقامت دائم کانادا در استان بریتیش کلمبیا را داشته باشند، وارد کشور کانادا کنند.

 

شرایط شرکت

• سرمایه‌گذاری سهامی به میزان حداقل 500000 دلار کانادا برای راه‌اندازی یا خرید و گسترش یک کسب‌وکار قانونی در استان بریتیش کلمبیا

• ایجاد حداقل سه فرصت شغلی برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا به‌ازای هر پرسنل کلیدی معرفی شده برای ورود به کشور کانادا (حداکثر پنج پرسنل کلیدی را می‌توان معرفی کرد)

• راه‌اندازی یا خرید و گسترش یک شرکت در استان بریتیش کلمبیا

پروسۀ درخواست

• انجام یک بازدید کاوشی

• تشریح طرح پیشنهادی کسب‌وکاری برای ماموران BC PNP و ثبت تمایل شرکت برای استفاده از این برنامه

• ارائۀ درخواست

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان آلبرتا

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان آلبرتا دو جریان مهاجرتی تعریف شده است:

•جریان مهاجرتی کارآفرین فارغ‌التحصیل بین‌المللی استان آلبرتا یا به اختصار FGSVS، نوعی برنامۀ مهاجرتی اقتصادی برای فارغ‌التحصیلان خارجی واجد شرایط است که می‌خواهند یک شرکت استارت‌ آپی یا کسب‌وکار نوین را در کشور کانادا راه‌اندازی کنند.

هدف این برنامۀ مهاجرتی، فارغ‌التحصیلان خارجی از یکی از دانشگاه‌های تحصیلات تکمیلی در استان آلبرتا است که می‌خواهند یک کسب‌وکار جدید را در این استان راه‌اندازی کنند یا یک کسب‌وکار موجود در این استان را اداره کنند.

متقاضیان باید در ابتدا با استفاده از مجوز کار در آلبرتا، یک کسب‌وکار را به مدت دست‌کم 12 ماه ایجاد و مدیریت کنند. پس از این مدت و پس از تحقق مفاد توافق‌نامۀ عملکرد کسب‌وکار، برای برنامۀ کاندید مهاجرت آلبرتا، جهت گرفتن اقامت دائم معرفی خواهند شد.

•جریان مهاجرتی کشاورز خود‌اشتغال استان آلبرتا، توسط AINP با همکاری سازمان کشاورزی و جنگل‌داری استان آلبرتا مدیریت می‌شود. هدف این برنامه، متقاضیان مهاجرت با مهارت‌های مدیریت مزرعه و منابع مالی کافی است که می‌توانند برای کسب‌و‌کاری مربوط به کشاورزی در استان آلبرتا سرمایه‌گذاری کنند.

برنامۀ کاندید مهاجرت استان ساسکاچوان، از دو دستۀ اصلی کسب‌وکاری تشکیل شده است: جریان مهاجرتی کارآفرینی و جریان مهاجرتی کارآفرین فارغ‌التحصیل بین‌المللی.

جریان کارآفرینی

پروسۀ مهاجرت:

•ثبت EOI (فرم اظهار تمایل)

•ارسال دعوت‌نامه از سوی استان برای ثبت درخواست توسط متقاضی

•کاندید شدن متقاضی

متقاضیانی که این پروسه را طی کرده‌اند، در ابتدا با استفاده از مجوز کار موقت وارد کشور کانادا می‌شوند. بعد از حداقل شش ماه از راه‌اندازی کسب‌وکار، این افراد می‌توانند برای اقامت دائم از طریق برنامۀ کاندید استانی درخواست بدهند.

برای ثبت EOI، متقاضی باید پیش‌نیازهای زیر را داشته باشد:

•حداقل سرمایۀ شخصی 500000 دلار کانادا که از راه‌های قانونی به‌دست آمده باشد.

•حداقل سه سال سابقۀ کارآفرینی یا مدیریتی مرتبط

•سرمایه‌گذاری حداقل 300000 دلار کانادا در مناطق رجینا یا ساسکاتون یا 200000 دلار در مناطق دیگر استان ساسکاچوان

متقاضیان وارد سیستم امتیازدهی شده و کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کنند، یک دعوت‌نامه برای ثبت درخواست دریافت می‌کنند.

درخواست‌ها باید شامل موارد زیر باشند:

•طرح راه‌اندازی کسب‌وکار با ارقام تائید شده در EOI، که دست‌کم یک سوم از مالکیت یک کسب‌وکار در استان ساسکاچوان را شامل شود، مگر آن‌که میزان سرمایه‌گذاری یک میلیون دلار کانادا یا بیشتر باشد.

•تعهد به مدیریت فعال روزانۀ کسب‌وکار راه‌اندازی شده

•ایجاد دو فرصت شغلی یا بیشتر برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا، درصورتی‌که کسب‌وکار موردنظر در رجینا یا ساسکاتون واقع شده باشد.

 

جریان مهاجرتی کارآفرین فارغ‌التحصیل بین‌المللی

 

پیش‌نیازها برای ثبت EOI

•حداقل سن متقاضی باید 21 سال باشد.

•داشتن فوق‌لیسانس از یک آموزشگاه تحصیلات عالی تأیید شده در استان ساسکاچوان (تحصیلات حداقل دو سالۀ تمام وقت)

•داشتن مجوز کار فارغ‌التحصیلی فوق‌لیسانس که دست‌کم 24 ماه اعتبار داشته باشد.

•متقاضی باید در طول تحصیلات خود، در استان ساسکاچوان زندگی کرده باشد.

•حداقل CLB7

پیش‌نیازهای راه‌اندازی کسب‌وکار

•متقاضی باید ساکن استان ساسکاچوان باشد.

•مالک و بهره‌بردار فعال یک کسب‌وکار قانونی در ساسکاچوان به مدت دست‌کم یک سال قبل از درخواست برای کاندید شدن باشد.

•مالک حداقل یک سوم سهام یک کسب‌وکار باشد.

•نشان دهد که کسب‌وکار موردنظر حداقل سود مشخص شده را بعد از یک سال بهره‌برداری داشته است که البته این میزان به تعداد کارمندان بستگی دارد.

•امضای یک توافق‌نامۀ عملکرد کسب‌وکار با دولت استانی ساسکاچوان که بعد از تأیید درخواست، یک SNIP برای متقاضی به همراه خواهد داشت.

 

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان ساسکاچوان

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان ساسکاچوان

برنامۀ کاندید مهاجرت استان ساسکاچوان، از دو دستۀ اصلی کسب‌وکاری تشکیل شده است: جریان مهاجرتی کارآفرینی و جریان مهاجرتی کارآفرین فارغ‌التحصیل بین‌المللی.

 

 -1جریان کارآفرینی

پروسۀ مهاجرت:

•ثبت EOI (فرم اظهار تمایل)

•ارسال دعوت‌نامه از سوی استان برای ثبت درخواست توسط متقاضی

•کاندید شدن متقاضی

متقاضیانی که این پروسه را طی کرده‌اند، در ابتدا با استفاده از مجوز کار موقت وارد کشور کانادا می‌شوند. بعد از حداقل شش ماه از راه‌اندازی کسب‌وکار، این افراد می‌توانند برای اقامت دائم از طریق برنامۀ کاندید استانی درخواست بدهند.

برای ثبت EOI، متقاضی باید پیش‌نیازهای زیر را داشته باشد:

•حداقل سرمایۀ شخصی 500000 دلار کانادا که از راه‌های قانونی به‌دست آمده باشد.

•حداقل سه سال سابقۀ کارآفرینی یا مدیریتی مرتبط

•سرمایه‌گذاری حداقل 300000 دلار کانادا در مناطق رجینا یا ساسکاتون یا 200000 دلار در مناطق دیگر استان ساسکاچوان

متقاضیان وارد سیستم امتیازدهی شده و کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کنند، یک دعوت‌نامه برای ثبت درخواست دریافت می‌کنند.

درخواست‌ها باید شامل موارد زیر باشند:

•طرح راه‌اندازی کسب‌وکار با ارقام تائید شده در EOI، که دست‌کم یک سوم از مالکیت یک کسب‌وکار در استان ساسکاچوان را شامل شود، مگر آن‌که میزان سرمایه‌گذاری یک میلیون دلار کانادا یا بیشتر باشد.

•تعهد به مدیریت فعال روزانۀ کسب‌وکار راه‌اندازی شده

•ایجاد دو فرصت شغلی یا بیشتر برای شهروندان یا مقیمان دائم کانادا، درصورتی‌که کسب‌وکار موردنظر در رجینا یا ساسکاتون واقع شده باشد.

 

 

-2 جریان مهاجرتی کارآفرین فارغ‌التحصیل بین‌المللی

پیش‌نیازها برای ثبت EOI

•حداقل سن متقاضی باید 21 سال باشد.

•داشتن فوق‌لیسانس از یک آموزشگاه تحصیلات عالی تأیید شده در استان ساسکاچوان (تحصیلات حداقل دو سالۀ تمام وقت)

•داشتن مجوز کار فارغ‌التحصیلی فوق‌لیسانس که دست‌کم 24 ماه اعتبار داشته باشد.

•متقاضی باید در طول تحصیلات خود، در استان ساسکاچوان زندگی کرده باشد.

•حداقل CLB7

 

پیش‌نیازهای راه‌اندازی کسب‌وکار

•متقاضی باید ساکن استان ساسکاچوان باشد.

•مالک و بهره‌بردار فعال یک کسب‌وکار قانونی در ساسکاچوان به مدت دست‌کم یک سال قبل از درخواست برای کاندید شدن باشد.

•مالک حداقل یک سوم سهام یک کسب‌وکار باشد.

•نشان دهد که کسب‌وکار موردنظر حداقل سود مشخص شده را بعد از یک سال بهره‌برداری داشته است که البته این میزان به تعداد کارمندان بستگی دارد.

•امضای یک توافق‌نامۀ عملکرد کسب‌وکار با دولت استانی ساسکاچوان که بعد از تأیید درخواست، یک SNIP برای متقاضی به همراه خواهد داشت.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان مانیتوبا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان مانیتوبا از طریق یک جریان مهاجرتی با نام جریان مهاجرتی سرمایه‌گذار کسب‌وکار انجام می‌شود.

 

جریان مهاجرتی سرمایه‌گذار کسب‌وکار

هدف این جریان مهاجرتی، جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان بین‌المللی واجد شرایط است. به متقاضیان استفاده از این جریان مهاجرتی، در ابتدا یک مجوز کار موقت داده می‌شود و این متقاضیان باید تمایل و توانایی شروع یا خرید یک کسب‌وکار در استان مانیتوبا را ظرف مدت دو سال از ورود به کانادا و استان مانیتوبا داشته باشند. دو مسیر تعریف شده برای این جریان مهاجرتی، مسیر کارآفرینی و سرمایه‌گذار کشاورز هستند.

الف) مسیر کارآفرینی: در ابتدا به متقاضیان مجوز کار موقت داده می‌شود. متقاضیان بعد از راه‌اندازی کسب‌وکار که همۀ شرایط توافق‌نامۀ عملکرد کسب‌وکار آن محقق شده باشد، برای اقامت دائم از سوی استان مانیتوبا کاندید می‌شوند. کاندید‌اهایی که کسب‌وکار خود را خارج از وینی‌پِگ شروع کرده باشند، در اولویت کاندید شده برای اقامت دائم قرار می‌گیرند.

ب) مسیر سرمایه‌گذار کشاورز: کسانی که می‌خواهند یک مزرعه را در استان مانیتوبا راه‌اندازی یا اداره کنند، می‌توانند از این مسیر مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند. در ابتدا به متقاضیان مجوز کار موقت داده شده و بعد از تحقق مفاد توافق‌نامۀ عملکرد کسب‌و‌کار، برای اقامت دائم کانادا کاندید می‌شوند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان انتاریو

دو جریان مهاجرتی برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان انتاریو تعریف شده است:

 

 -1جریان مهاجرتی راه‌اندازی شرکت (corporate) در انتاریو

هدف این جریان مهاجرتی شرکت‌های بین‌المللی هستند که می‌خواهند کسب‌وکار خود را در استان انتاریو گسترش دهند و یا یک کسب‌وکار موجود در این استان را خریداری کنند. اگر یک شرکت بین‌المللی، شعبه‌ای در انتاریو دایر کند و به قوانین این برنامۀ مهاجرتی پایبند باشد، پنج عضو کلیدی شرکت که برای راه‌اندازی، بهره‌برداری و موفقیت کسب‌وکار ضروری بوده و هستند، از سوی دولت استانی انتاریو برای اقامت دائم کانادا معرفی (کاندید) خواهند شد. به محض کاندید شدن، متقاضیان می‌توانند برای دریافت اقامت دائم کانادا درخواست بدهند.

 

 -2جریان مهاجرتی کارآفرین استان انتاریو

 هدف این جریان مهاجرتی، افراد خارج از کانادا است که می‌خواهند یک کسب‌وکار را در انتاریو شروع و یا یک کسب‌وکار موجود در این استان را خریداری کنند. کسانی که در این برنامه تأیید می‌شوند، برای اقامت دائم کانادا معرفی (کاندید) خواهند شد. به محض کاندید شدن، متقاضی می‌تواند برای اقامت دائم کانادا درخواست بدهد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان نیو برانزویک

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک، دو جریان مهاجرتیِ کارآفرینی و کارآفرین فارغ‌التحصیل فوق‌لیسانس مخصوص حرفه‌ای‌ها و فارغ‌التحصیلانی که از آموزشگاه‌های عالی استان نیوبرانزویک فارغ‌التحصیل شده‌اند، تعریف شده است.


پیش‌نیازهای جریان مهاجرتی کارآفرینی


•داشتن یک ارتباط مطلوب با استان نیوبرانزویک

•سن متقاضی نباید کمتر از 22 و بیشتر از 55 سال باشد.

•داشتن مدرک فوق‌لیسانس (حداقل تحصیلات عالی دو ساله در مقطع کارشناسی ارشد)

•CLB5 یا بیشتر در همۀ مهارت‌های زبانی انگلیسی یا فرانسه

•حداقل سرمایۀ شخصی قانونی 600000 دلار کانادا که 300000 دلار کانادای آن باید آماده برای سرمایه‌گذاری باشد.

•سرمایه‌گذاری حداقل 250000 دلار کانادا در یک کسب‌وکار در استان نیوبرانزویک، همراه با مالکیت حداقل 33 درصد از کسب‌وکار موردنظر

•امضای توافق‌نامۀ عملکرد کسب‌وکار با دولت استانی نیوبرانزویک و افتتاح یک حساب سپرده به مبلغ 100000 دلار کانادا

•کسب‌وکار مربوطه باید مزایای اقتصادی قابل‌توجهی برای استان نیوبرانزویک داشته باشد.

•سابقۀ کاری مرتبط (سه سال مالکیت یک کسب‌وکار یا 5 سال سابقۀ مدیریت ارشد یک کسب‌وکار طب پنج سال قبل از ارائۀ درخواست)

•نوشتن یک نامه حاوی ایده‌های کسب‌وکار با 1000 تا 1500 کلمه

•انجام یک دیدار کاوشی در استان نیوبرانزویک یا شرکت در یک جلسۀ تبادل اطلاعات که توسط دولت استانی نیوبرانزویک برگزار می‌شود.

•تمایل به اقامت و اسکان دائم در استان نیوبرانزویک


پیش‌نیازهای جریان مهاجرتی کارآفرین فارغ‌التحصیل فوق‌لیسانس


•سن متقاضی باید بین 22 و 40 سال باشد.

•CLB7 یا بیشتر در همۀ مهارت‌های زبانی انگلیسی یا فرانسه

•اتمام یک برنامۀ تحصیلی دو ساله در یکی از دانشگاه‌های رسمی یا کالج‌های دولتی استان نیوبرانزویک

•متقاضی باید در دوران تحصیل خود، در این استان زندگی کرده باشد. (دوره‌های آموزش از راه دور مورد قبول نیستند.)

•مالکیت یا بهره‌برداری 100% از یک کسب‌وکار به مدت یک سال کامل

•داشتن یک مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی معتبر

•تمایل به اقامت دائم در استان نیوبرانزویک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در جزیرۀ پرنس ادوارد

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در جزیرۀ پرنس ادوارد

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در جزیرۀ پرنس ادوارد، از طریق یک جریان مهاجرتی به نام جریان مهاجرتی مجوز کار انجام می‌شود. افرادی که برای جریان مهاجرتی مجوز کار P.E.I درخواست می‌‌دهند، باید یک مجوز کار در کشور کانادا را داشته باشند و برای مدت زمان مشخص درج شده در یک توافق‌نامۀ عملکردی، برای یک کسب‌وکار واقع در جزیرۀ پرنس ادوارد کار کنند.

بعد از تحقق مفاد توافق‌نامۀ عملکردی، متقاضی باید حداقل 150000 دلار کانادا در یک کسب‌وکار سرمایه‌گذاری کند و متعهد شود که آن را روزانه با حضور در جزیرۀ پرنس ادوارد مدیریت و اداره خواهد کرد.

پیش از این، دولت استانی جزیرۀ پرنس ادوارد، جریان‌های کسب‌وکاری اقامت دائم  را مدیریت می‌کرد، اما این جریان‌های مهاجرتی به‌واسطه مسائلی مانند کلاهبرداری‌های مهاجرتی در سپتامبر 2013 بسته شدند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در قلمروهای شمال‌غربی کشور کانادا

جریان مهاجرتی کسب‌وکار در قلمروهای شمال‌غربی کانادا، برای کارآفرینان با تخصص در کسب‌وکار و دارای سرمایۀ کافی جهت خرید یا راه‌اندازی یک کسب‌وکار در این مناطق تعریف‌شده است.

 

پیش‌نیازهای جریان مهاجرتی کسب‌وکار در قلمروهای شمال‌غربی

میزان سرمایه:

•حداقل 300000 دلار کانادا سرمایۀ سهام برای راه‌اندازی یا خرید یک کسب‌وکار در محدوده‌های شرکتیِ یلونایف، NWT

•حداقل 150000 دلار کانادا سرمایۀ سهام برای راه‌اندازی یا خرید یک کسب‌وکار در خارج از محدوده‌های شرکتی یلونایف، NWT.

سرمایۀ شخصی به ارزش:

•حداقل 500000 دلار کانادا درصورت راه‌اندازی یا خرید یک کسب‌وکار در محدوده‌های شرکتی یلونایف، NWT

•حداقل سرمایۀ 250000 دلار کانادا درصورت راه‌اندازی یا شروع یک کسب‌‌وکار در خارج از محدوده‌های شرکتی یلونایف‌، NWT.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نووا اسکوشیا

جریان مهاجرتی کارآفرین استان نووا اسکوشیا، مختص متقاضیانی است که سابقۀ مالکیت یا مدیریت ارشد یک کسب‌وکار را در کارنامه خود دارند. این افراد باید ساکن نووا اسکوشیا شوند، یک کسب‌وکار جدید را آغاز کرده و یا یک کسب‌وکار موجود در این استان را خریداری نمایند و به‌صورت فعال در مدیریت روزانۀ این کسب‌وکار مشارکت داشته باشند.

تحت جریان کارآفرینی استان نووا اسکوشیا، متقاضیان در ابتدا یک مجوز کار موقت دریافت می‌کنند و بعد از گذشت یک سال فعالیت، می‌توانند برای اقامت دائم درخواست بدهند. این جریان مهاجرتی از یک قالب EOI استفاده می‌کند که در آن، کاندیداها با بیشترین امتیاز برای درخواست اقامت دائم دعوت می‌شوند.

 

پیش‌نیازهای جریان مهاجرتی کارآفرین استان نووا اسکوشیا

•سن 21 سال یا بیشتر

•تمایل به اقامت دائم در نووا اسکوشیا در حین مالکیت و مدیریت فعال یک کسب‌وکار در این استان

•حداقل سرمایۀ شخصی 600000 دلار کانادا

•حداقل سرمایه‌گذاری 150000 دلار کانادا برای راه‌اندازی یا خرید یک کسب‌وکار در نووا اسکوشیا

•حداقل سه سال سابقۀ کار فعال در مدیریت و مالکیت یک کسب‌وکار (حداقل صاحب 33% از کسب‌وکار موردنظر) یا پنج سال سابقۀ مدیریت ارشد در یک کسب‌وکار مرتبط

•CLB5 یا بیشتر در هر چهار مهارت زبانی برای زبان‌های انگلیسی یا فرانسه

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوفاندلند و لابرادور

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در این استان به پیش‌نیازهای زیر نیاز است:

•مخصوص مهاجرانی که می‌خواهند در این استان یک کسب‌و‌کار را شروع یا مدیریت کنند.

•متقاضی باید فارغ‌التحصیل دانشگاه مموریال یا کالج نورث آتلانتیک باشد.

•مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس داشته باشد.

•CLB7 یا بیشتر در یکی از زبان‌های رسمی کشور کانادا داشته باشد.

•حداقل یک سال سابقۀ مالکیت یا مدیریت یک کسب‌وکار در این استان را داشته باشد.

•اقامت متقاضی و راه‌اندازی کسب‌وکار توسط او باید بر مبنای مجوز کار موقت باشد و سپس می‌تواند ظرف حداقل یک سال برای اقامت دائم کانادا درخواست دهد.

•نیاز به سرمایه‌گذاری از قبل نیست.

 

دستۀ کارآفرین بین‌المللی

 

پیش‌نیازهای اولیه:

•مهاجران 21 تا 59 ساله

•انتقال 500000 دلار کانادا از دارایی‌های شخصی و تجاری خالص به استان

•دو سال سابقۀ مدیریت کسب‌وکار

•کاندیدا‌ها با گرفتن مجوز کار موقت، باید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرده و در استان ساکن شوند. بعد از حداقل یک سال می‌توانند برای گرفتن اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان یوکان

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان یوکان​

برنامۀ مهاجرتی کاندید کسب‌وکار استان یوکان به کارآفرینان این امکان را می‌دهد که مالک کسب‌وکارشان در استان یوکان باشند و آن را مدیریت کنند.

متقاضیان در ابتدا یک مجوز کار موقت دو ساله دریافت می‌کنند و اگر در راه‌اندازی و مدیریت کسب‌وکار خود، عملکرد موفقی داشته باشند، برای اقامت دائم از سوی استان یوکان معرفی (کاندید) خواهند شد.

پیش‌نیازهای برنامۀ مهاجرتی کاندید (نامزد) استانی یوکان

 

•سرمایۀ شخصی قانونیِ دست‌کم 500000 دلار کانادا که توسط یکی از بنگاه‌های حسابداری استان یوکان مستند و تأیید شده باشد.

•حداقل 300000 دلار کانادا دارایی جاریِ قانونی که توسط یک بنگاه حسابداری مستند و تأیید شده باشد.

•سرمایه‌گذاری حداقل 300000 سرمایۀ ثابت برای کسب‌وکار به مدت دو سال

•این سرمایه‌گذاری همۀ سرمایه‌گذاری‌های ثابت قبل از قبولی در برنامۀ کاندید استانی را شامل نمی‌شود

•سرمایه‌های ثابت از قبیل خرید ملک یا وسایل. شامل خریدهایی مانند خانه، وسایل نقلیه که فقط تا قسمتی برای کسب‌وکار در نظر گرفته شده‌اند و هزینه‌های عملیاتی یا نگهداری برای آن نمی‌شود.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری تحت برنامۀ مهاجرتی سرمایه‌گذار فدرال

از ماه ژوئن سال 2014 برنامۀ مهاجرتی سرمایه‌گذار فدرال و برنامۀ کارآفرین فدرال لغو شده‌اند و در حال حاضر دولت این کشور، برنامه‌ای برای آغاز دوبارۀ آن ندارد و به نظر نمی‌رسد که در آینده این برنامۀ مهاجرتی از سر گرفته شود.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

طبق بررسی‌های انجام گرفته توسط متخصصان فعال در حوزه مهاجرت، کشور کانادا امروزه به یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری تبدیل شده است. مدیران ارشد این کشور سالانه با درخواست افراد زیادی برای سرمایه‌گذاری در آن موافقت می‌کنند. البته باید به این نکته دقت کرد که دولت کانادا تنها با سرمایه‌گذاری افرادی موافقت می‌کند که از طرح اقتصادی خوبی برخوردار باشند.

 در حالت کلی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری مزایای زیادی را برای افراد به دنبال دارد که از میان آن‌ها می‌توان به امنیت بالایی که دارد، اشاره کرد. به عبارتی کشور کانادا با ایجاد زیرساخت‌های قوی این کشور‌ را به یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای مهاجرت تبدیل کرده است. متقاضیان می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری در کانادا علاوه بر کسب سود فراوان، اقامت دائم و در نهایت ویزای این کشور را نیز به دست آورند. یکی دیگر از مزایایی که کانادا را برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری محبوب کرده است، دریافت آسان ویزا برای اعضای درجه یک خانواده همچون فرزند و همسر است.

سرمایه‌گذاری در کانادا از راه‌های مختلف نیازمند پرداخت سود زیاد نیست، به همین دلیل این فرآیند صرفه اقتصادی زیادی را برای افراد به دنبال دارد. تاکنون با استفاده از آمار به دست آمده بیشترین میزان رضایت برای سرمایه‌گذاری را کشور کانادا کسب کرده است. کشور کانادا به دلیل برخورداری از شرایط اقتصادی و سیاسی فوق‌العاده برای سرمایه‌گذاری بسیار مناسب است زیرا به ندرت تحت تاثیر این عوامل قرار می‌گیرد. 

مدارک لازم مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌ گذاری

یکی از مهم‌ترین مراحل برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه ‌گذاری جمع‌آوری مدارک لازم برای این کار است. مدیران ارشد سفارت برای بررسی پرونده مهاجرتی افراد به تکمیل مدارک اهمیت زیادی می‌دهند، به همین دلیل نیاز است که مدارک لازم برای این کار به طور کامل و ترجمه شده جمع‌آوری شوند. مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است، تمام مدارک لازم برای ارائه به سفارت را نام برده است:

•کپی از تمامی صفحات پاسپورت و اصل آن

•مدرکی برای اثبات بیمه درمانی

•ارائه سند اقامت، کارت هتل یا دعوت‌نامه

•تکمیل فرم سفارت به زبان انگلیسی

•۲ قطعه عکس ۴*۳ جدید 

•ارائه اصل گذرنامه

•انگیزه نامه

•مدرکی مبنی بر تمکن مالی

•ارائه فیش حقوقی یا فیش بازنشستگی

•ارائه مدارکی مبنی بر اثبات برخورداری از سهام مجموعه‌ها یا شرکت‌های مختلف

•گزارشی از گردش حساب بانکی در چند ماه گذشته

•دعوت‌نامه از طرف شرکای تجاری یا گواهی مالکیت در صورت برخورداری از شغلی مستقل

•برنامه‌ای از جلسات اداری شرکت در ۱ الی ۲ ماه آینده

•مجوز ثبت شرکت

•طرح اقتصادی قوی برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

نتیجه گیری

در اصل دو روش اصلی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری وجود داشته که یکی از آنها (برنامۀ سرمایه‌گذار فدرال) لغو و دیگر نیز (برنامۀ سرمایه‌گذار استان کبک) در حالت تعلیق قرار دارد. اما روش‌های فرعی بسیاری برای سرمایه‌گذاری در کشور کانادا وجود دارد. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی تحت برنامه‌های نامزد استانی در استان‌های مختلف بهترین روش برای یک سرمایه‌گذاری امن از طریق راه‌اندازی و یا خرید کسب‌وکار در استان‌های مختلف کشور کانادا است. 

 

مقاله پیشنهادی ——-> خرید خانه در کانادا

سوالات متداول

کیفیت زندگی بالا، استفاده از برنامه‌های بیمۀ سلامت ملی، تحصیل تحت یک سیستم آموزشی سطح بالا و مقرون به صرفه، برخورداری از خدمات اجتماعی گوناگون مانند حق بازنشستگی

  1.  
  2. برنامۀ مهاجرتی کارآفرین استان کبک
  3. برنامۀ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برای افراد خوداشتغال در استان کبک
  4. برنامه‌های مهاجرتی کارآفرینی کاندید استانی مختلف
  5. برنامۀ آزمایشی سرمایه‌گذاری همراه با ریسکِ سرمایه‌گذار مهاجر فدرال (IIVC)

برنامۀ ویزای استارت‌ آپ فدرال

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی تحت برنامه‌های نامزد استانی در استان‌های مختلف بهترین روش برای یک سرمایه‌گذاری امن از طریق راه‌اندازی و یا خرید کسب‌وکار در استان‌های مختلف کشور کانادا است.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن