مشاوره رایگان

02128111107

معایب زندگی در اتریش

معایب زندگی در اتریش

اتریش دارای حومه ی بسیار زیبایی می باشد، آب و هوای این کشور همچنین عالی و معتدل است. هرچند امروزه تعداد متقاضیان اخذ اقامت اتریش و زندگی در این کشور در حال افزایش است اما بهتر است بدانید کشور اتریش برای زندگی دارای معایب و مشکلاتی نیز می باشد. در این مقاله قصد داریم تا معایب زندگی در اتریش را برای متقاضیان مهاجرت به اتریش به طور کلی و جامع مورد بررسی قرار دهیم. بهتر است قبل از مهاجرت به هر کشوری در رابطه با تمام شرایط زندگی در کشور مورد نظر اطلاعاتی کسب نمایید تا پس از مهاجرت با آن با مشکلات مواجه نشوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا اینکه فرم مشاوره مهاجرت را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم.

 

آنچه در این مقاله میخوانید :

مهمترین معایب زندگی در اتریش

تعداد افراد تحصیل کرده و خوب در کشور اتریش بسیار زیاد می باشد و زندگی اکثر ساکنین این کشور ساده می باشد. دولت این کشور به دلیل تاریخچه خود نسبت به نژاد پرستی و یهودیت دارای نگرشی مخالف هستند. به طور مثال می توان گفت جوک گفتن در این کشور در مورد افراد سیاه پوست باعث می شود فرد به مجازات سنگینی محکوم شود.

این کشور بسیار کوچک می باشد و در سیاست جهانی فعالیتی نمی کند که همین امر باعث افزایش امنیت این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای جهان شده است، همچنین میزان جرم و جنایت در اتریش کم است اما با توجه به مزایای زندگی در اتریش، زندگی در اتریش دارای مشکلات و معایبی نیز می باشد که در این مقاله به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

مهمترین معایب زندگی در اتریش

آشنایی با معایب زندگی در اتریش

در این بخش از مقاله مهمترین و رایج ترین معایب زندگی در اتریش را برای شما لیست کرده ایم. در صورتی که قصد مهاجرت به اتریش را دارید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

✔ از دیگر معایب زندگی در اتریش می توان به بالا بودن هزینه زندگی در این کشور اشاره کرد. هزینه مسکن در اتریش بسیار گران می باشد.

✔غیر قابل پیش بینی بودن آب و هوا در این کشور می تواند به عنوان یکی دیگر از مشکلات و معایب زندگی در اتریش محسوب شود.

✔یکی دیگر از مشکلات و معایب زندگی در اتریش یادگیری زبان آلمانی اتریشی می باشد، از آنجا که زبان دارای ظرافت های خاص خود می باشد، افراد مسلط به زبان آلمانی تفاوت های قابل توجه واژگانی بین این دو زبان را متوجه خواهند شد.

✔افرادی که برای زندگی به کشور اتریش مهاجرت نموده اند با اینکه سال های زیادی در این کشور زندگی می کنند اما تنها موفق شده اند با بومیان کمی از این کشور رابطه اجتماعی برقرار کنند. بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی زبان انگلیسی در این کشور به طور گسترده استفاده نمی شود.

✔از جمله مشکلات و معایب زندگی در اتریش می توان به طولانی بودن و خاکستری بودن فصل زمستان در آن اشاره کرد.

✔یکی دیگر از مشکلات رایج زندگی در این کشور این موضوع می باشد که اکثر مغازه ها در روزهای یکشنبه بسته می باشند.

آشنایی با معایب زندگی در اتریش

مزایای اقامت اتریش

البته زندگی در اتریش دارای مزایایی از جمله امضای قرارداد ویزای شینگن می باشد. از این طریق مسافرت به دیگر کشورها از طریق خاک اتریش آسان تر می باشد. این کشور همچنین با کشورهایی از جمله ایتالیا، آلمان، سوئیس، چک، مجارستان و اسلوونی دارای مرز مشترک می باشد و از این رو امکان سفر افزایش می یابد. همچنین وجود کوه های آلپ در این کشور باعث شده است این کشور به عنوان یک مقصد گردشگری برای دوستداران رشته های زمستانی تبدیل شود.

سوالات متداول

برقراری رابطه اجتماعی
بالا بودن هزینه زندگی
زمستان های طولانی
یادگیری زبان آلمانی اتریشی
غیرقابل پیش بینی بودن آب و هوا
بسته بودن اکثر مغازه ها در یکشنبه

ایتالیا، آلمان، سوئیس، چک، مجارستان و اسلوونی

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن