مشاوره رایگان

02128111107

مهاجرت از مجارستان به آلمان

مهاجرت از مجارستان به آلمان

مهاجرت از مجارستان به آلمان

مهاجرت از مجارستان به آلمان مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. کشور آلمان یکی از پرطرفدارترین مقصدهای مهاجرتی در میان متقاضیان ایرانی مهاجرت به شمار می‌رود. چرا که این کشور صنعتی، دارای فرصت‌های شغلی بسیار است. همچنین امکان تحصیل رایگان با بهترین امکانات آموزشی در آلمان وجود دارد. اما بسیاری از متقاضیان برای مهاجرت به آلمان از ایران اقدام نمی‌کنند. این افراد ابتدا به کشور مجارستان سفرکرده و از سفارت آلمان در این کشور امور مهاجرت را انجام می‌دهند. دلیل این اقدام برخورداری از مزایایی مانند امکان اخذ ویزای شینگن و شرکت در دوره‌های زبان آلمانی است. متقاضیان ایرانی برای اقدام به مهاجرت با این روش به کشور آلمان باید اطلاعات کاملی داشته باشند. با ما همراه باشید تا با شرایط مهاجرت از مجارستان به آلمان آشنا شویم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

چرا مهاجرت به آلمان از کشور مجارستان پیشنهاد می‌شود؟

مهاجرت به آلمان از ایران شرایط بسیار مناسبی دارد، اما سوال این است که چرا متقاضیان برای این کار از یک کشور ثالث اقدام می‌کنند؟ به طور کلی راه‌های زیاد پیش روی متقاضیان برای مهاجرت به آلمان وجود دارد. یکی از این روش‌ها اقدام از یک کشور ثالث است که بیشتر متقاضیان ایرانی کشور مجارستان را برای این کار انتخاب می‌کنند. لازم به ذکر است که در سال‌های گذشته بیشترین مهاجران به کشور آلمان، متقاضیان ایرانی بوده‌اند.

حجم درخواست مهاجرت به آلمان در سفارت این کشور بسیار زیاد است. از همین رو رسیدگی به تمام درخواست‌ها به‌شدت زمان‌بر خواهد بود؛ به طوری که رسیدگی به برخی از پرونده‌های مهاجرتی ممکن است تا چندین ماه طول بکشد. در نتیجه بسیاری از متقاضیان از یک کشور ثالث برای انجام فرایند مهاجرت به آلمان استفاده می‌کنند.

کشور مجارستان یکی از بهترین گزینه‌ها برای متقاضیان ایرانی به‌منظور دریافت نوبت سفارت برای مهاجرت به آلمان است. باید بدانید که یکی از مهم‌ترین دلایلی که متقاضیان ایرانی مهاجرت از مجارستان به آلمان را انتخاب می‌کنند، آلمانی بودن زبان رسمی کشور مجارستان است. متقاضیان ایرانی این امکان را دارند که در کشور مجارستان به یادگیری زبان آلمانی بپردازند. به این ترتیب متقاضیان در زمان مهاجرت به آلمان با مشکل تسلط به زبان این کشور مواجه نخواهند شد.

مهاجرت از مجارستان به آلمان برای متقاضیان چه مزایایی دارد؟

به‌علاوه امکان نوبت‌دهی سفارت آلمان در مجارستان، مهاجرت از مجارستان به آلمان مزایای دیگری را نیز برای متقاضیان ایرانی به دنبال دارد. در درجه اول متقاضیان ایرانی برای اینکه دریافت سریع‌تر نوبت مصاحبه از سفارت آلمان، به کشور مجارستان سفر می‌کنند. با این انجام این فرایند در واقع متقاضیان بسیار سریع‌تر می‌توانند ویزای آلمان را به دست آورند.

یکی دیگر از مزایای مهاجرت از مجارستان به آلمان این است که متقاضیان با این کار امکان اخذ ویزای شینگن را نیز دارند. در واقع متقاضی با دریافت ویزای کشور مجارستان می‌تواند به تمام کشورهای حوزه شینگن سفر کند. با توجه به اینکه هر دو کشور مجارستان و آلمان عضو حوزه شینگن هستند، بنابراین با ویزای مجارستان امکان سفر به آلمان وجود دارد.

وجود دوره‌های آموزش زبان پیشرفته آلمانی در مجارستان، یکی دیگر از مزایای مهاجرت به آلمان از این کشور به شمار می‌رود. دوره‌های زبان آلمانی در مجارستان با حضور اساتید برجسته و حرفه‌ای برگزار می‌شوند. بنابراین متقاضیان می‌توانند به کمک این اساتید تسلط کافی به زبان آلمانی پیدا کنند. در نتیجه مهاجرت با هر روشی به آلمان برای متقاضی بسیار آسان خواهد شد.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت به مجارستان

شرایط مهاجرت از مجارستان به آلمان و مدت حضور در مجارستان

مهاجرت از مجارستان به آلمان خیلی ساده نیست و شرایط متعددی دارد. به عنوان مثال بهتر است که برای سفر به مجارستان ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید. به این ترتیب می‌توانید در دوره‌های آموزش زبان آلمانی کشور مجارستان شرکت کرده و سطح تسلط خود به زبان آلمان را افزایش دهید. با حضور در کشور مجارستان به این روش می‌توانید برای اخذ نوبت از سفارت آلمان در این کشور اقدام کنید.

شما با اخذ ویزای تحصیلی مجارستان امکان سفر به کشور آلمان را دارید. اما نمی‌توانید به مدت طولانی در کشور آلمان حضور داشته و به تحصیل یا کار مشغول شوید. برای اشتغال یا تحصیل در آلمان لازم است که در کشور مجارستان ویزای تحصیلی یا کاری آلمان را دریافت کنید. اخذ ویزای تحصیلی آلمان نیازمند دریافت پذیرش از یک دانشگاه آلمانی و اخذ ویزای کاری نیازمند دریافت یک پیشنهاد کاری از کارفرمایی آلمانی است.

مهاجرت از مجارستان به آلمان نکات مختلفی دارد. اما مهم‌ترین نکته این است که تنها در صورت اقامت مداوم به مدت شش ماه در مجارستان امکان اخذ ویزای آلمان وجود خواهد داشت. به طور کلی، تمام کشورهای ثالث برای مهاجرت به آلمان دارای چنین قانونی هستند. یکی از بهترین روش‌های برای اخذ اقامت کوتاه‌مدت مجارستان، ویزای تحصیلی این کشور است. شما با این ویزا می‌توانید در مدت شش ماه در دوره آموزش زبان آلمانی شرکت کنید و در کنار آن امور مهاجرت به آلمان را انجام دهید.

مزایا و شرایط شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی در کشور مجارستان

مزیت دوره های اموزش زبان آلمانی در مجارستان

شرکت در دوره‌های زبان آلمانی کشور مجارستان روشی عالی برای مهاجرت از مجارستان به آلمان است. چرا که با این روش متقاضی در کمترین زمان ممکن هم به زبان آلمانی تسلط پیدا کرده و هم ویزای کشور آلمان را دریافت می‌کند. با شرکت در دوره آموزش زبان آلمانی در مجارستان، متقاضی توانایی خود در صحبت کردن، خواندن و نوشتن به زبان آلمانی را توسعه می‌دهد. باید اشاره کرد که شما می‌توانید این دوره را از سطح مبتدی A1 تا سطح پیشرفته C1 بگذرانید.

دوره‌های آموزش زبان آلمانی در مجارستان تنوع زیادی دارند. از همین رو شما باید با توجه به هدف خود از مهاجرت به آلمان، در یکی از این دوره‌های آموزشی شرکت کنید. باید بدانید که دوره‌های آموزش زبان آلمانی برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان با دوره‌های مخصوص اخذ ویزای کاری این کشور متفاوت هستند. لازم به ذکر است که برای شرکت در دوره زبان آلمانی کشور مجارستان باید شهریه پرداخت شود. میزان هزینه شهریه به طول دوره، هدف و سطح آموزش بستگی دارد؛ به طور کلی هزینه شهریه در حدود 200 تا 1000 یورو خواهد بود

دوره‌های آموزش زبان آلمانی در مجارستان دو مزیت بسیار مهم دارد که عبارتند از:

  • زبان آلمانی به صورت اصولی و دقیق آموزش داده می‌شود
  • متقاضی یک زندگی مستقل را تجربه می‌کند

فرایند مهاجرت از کشور مجارستان به آلمان

بسیاری از متقاضیانی که با روش مهاجرت از مجارستان به آلمان آشنایی ندارند، از خود می‌پرسند که این روش چگونه امکان‌پذیر است؟ در پاسخ به این سوال باید با مراحل این روش مهاجرتی آشنا شویم. این روش مهاجرتی در هفت مرحله انجام می‌شود که متقاضی باید آن‌ها را کامل و دقیق انجام دهد تا مهاجرت موفقیت‌آمیزی به آلمان داشته باشد.

مراحل مهاجرت از مجارستان به آلمان شامل موارد زیر می‌شوند:

  • انتخاب یک مشاور باتجربه: برای اینکه پیچیدگی‌های این روش مهاجرتی برای شما مشکلی ایجاد نکند بهتر است که در ابتدا از یک وکیل یا موسسه مهاجرتی باسابقه کمک بگیرید
  • تهیه مدارک مورد نیاز: شما باید تمام مدارک مورد نیاز شامل اسناد هویتی و سوابق شخصی خود را برای اخذ پذیرش در دوره زبان آلمانی آماده کنید
  • اخذ پذیرش تحصیلی در مجارستان: در این مرحله تمام مدارک خود را به موسسه آموزشی مورد نظر ارسال کرده تا بتوانید پذیرش تحصیلی بگیرید.
  • اخذ ویزای مجارستان: اکنون باید مدارک خود را به‌علاوه نامه پذیرش تحصیلی به سفارت مجارستان در ایران ارائه دهید تا ویزای تحصیلی مجارستان را دریافت کنید
  • اقامت در کشور مجارستان: پس از اخذ ویزا، به کشور مجارستان سفر کرده و برای شروع دوره آموزش زبان به موسسه آموزشی مورد نظر مراجعه کنید
  • اخذ نوبت مصاحبه از سفارت آلمان در مجارستان: پس از شش ماه اقامت در مجارستان و گذراندن دوره زبان آلمانی به سفارت آلمان در مجارستان مراجعه کنید
  • اخذ ویزای کشور آلمان: در مرحله آخر تمام مدارک خود را جمع‌آوری کرده به سفارت آلمان ارائه دهید. به این ترتیب می‌توانید ویزای کشور آلمان را دریافت کرده و به این کشور سفر کنید

مقاله پیشنهادی ——-> تحصیل در مجارستان

نتیجه گیری

مهاجرت از مجارستان به آلمان دشواری‌های فرایند مهاجرت از ایران به آلمان را ندارد و دارای فرایند کوتاه‌تری است. برای استفاده از این روش به اطلاعات کافی درباره مدارک مورد نیاز و شرایط آن نیاز دارید که می‌توانید از یک موسسه مهاجرتی دریافت کنید. مجموعه مهاجرت با ما یکی از موسسات مهاجرتی باسابقه و فعال در ارائه خدمات مشاوره در زمینه مهاجرت به آلمان از یک کشور ثالث است. شما می‌توانید با مراجعه به موسسه ما درباره سفر به مجارستان برای مهاجرت به آلمان از بهترین کارشناسان مهاجرتی مشاوره بگیرید.

سوالات متداول

بله. اقدام به انجام امور مهاجرت به آلمان از ایران به‌شدت زمان‌بر خواهد بود؛ چرا که میزان تقاضا برای این کار بسیار زیاد است. مهاجرت از مجارستان به آلمان فرایند سریع‌تر و آسان‌تری دارد.

مهم‌ترین مزایای این روش مهاجرتی، امکان اخذ ویزای شینگن و امکان شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی هستند. با اخذ ویزای مجارستان امکان سفر به تمام کشورهای حوزه شینگن وجود دارد. همچنین شرکت در دوره‌های آموزش زبان آلمانی کشور مجارستان، متقاضی را به سطح تسلط مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان می‌رساند.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن