مشاوره رایگان

02128111107

ویزای همراه عمان

ویزای همراه عمان

ویزای همراه عمان ویزایی است که برای بستگان درجه‌یک فردی که اقامت کشور عمان را دارد، صادر می‌شود. بدون داشتن ویزا، اجازه ورود به خاک عمان داده نمی‌شود و به همین دلیل افراد از روش‌های مختلفی برای گرفتن ویزای عمان اقدام می‌کنند. این افراد بعد از ویزا گرفتن، می‌توانند برای اعضای خانواده خود هم ویزا بگیرند. در ادامه روش‌های اخذ ویزای همراه عمان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ویزای همراه عمان
آنچه در این مقاله میخوانید :

ویزای همراه عمان از طریق تحصیل

ویزای همراه عمان از طریق تحصیل

کشور عمان در چند سال اخیر سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای برای زیر ساخت‌های آموزش و پرورش خود انجام داده است. سیستم آموزشی عمان در تمام مقاطع از دبستان تا دانشگاه، شبیه به کشورهای غربی است و در مدرسه، دانش آموز همان مفاهیم کتاب‌های مدارس آمریکا را یاد می‌گیرد. در سیستم آموزشی دانشگاه هم به همین صورت است. تدریس در دانشگاه‌های عمان به زبان انگلیسی انجام می‌شود و افراد برای گرفتن پذیرش تحصیلی باید شرایط لازم از جمله معدل بالا، مدرک زبان و تمکن مالی کافی را داشته باشند.

کشور عمان یکی از کشورهایی است که با ایران مرز آبی دارد و رفت و آمد به آن راحت است. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل، کشور عمان را انتخاب می‌کنند. یکی از قوانینی که در ویزای تحصیلی کشور عمان وجود دارد این است که اگر دانشجو متاهل باشد، می‌تواند همسر و فرزند خود را به عمان ببرد.

قوانین مربوط به همراهی همسر و فرزند در ویزای تحصیلی

آوردن همسر و فرزند به عمان با استفاده از ویزای تحصیلی قوانینی دارد. یکی از قوانین ویزای همراه کشور عمان از طریق تحصیل این است که فرزند باید زیر ۲۱ سال باشد. در صورتی که فرزند متقاضی بالای ۲۱ سال سن داشت و پدر یا مادر او توانستند وابستگی فرزند را ثابت کنند، احتمال گرفتن ویزای همراه عمان برای فرزند بالای ۲۱ سال هم وجود دارد. برای گرفتن ویزای فرزند بالای ۲۱ سال، وابستگی مالی فرزند باید با ارائه مدارک و اسناد ثابت شود. به عبارت دیگر والدین توضیح می‌دهند که فرزندشان تحت حمایتشان است و نمی‌تواند تنها زندگی کند.

برای اینکه همسر و فرزند زیر ۲۱ سال ویزای همراه کشور عمان را بگیرند، باید هزینه ویزای آن‌ها توسط متقاضی اصلی پرداخت شود. علاوه بر آن به ازای هر کدام از آن‌ها مبلغی پول در حساب متقاضی اصلی قرار بگیرد. کسی که از روش تحصیلی به عمان سفر کند، اجازه کار تمام وقت در کشور عمان را ندارد. سیستم آموزشی عمان همانند سیستم آموزشی کشور‌های غربی است و دانشجویان تنها ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار کردن دارند.

طبق قوانین اداره مهاجرت عمان، کسانی که ویزای همراه عمان با روش تحصیلی دریافت کرده‌اند، می‌توانند در کشور عمان به صورت تمام وقت کار کنند. همچنین فرزند می‎تواند در عمان تحصیل کند. لازم به ذکر است که تحصیل در کشور عمان برای کسانی که ویزای همراه کشور عمان را دارند، رایگان نیست و باید شهریه پرداخت کنند. شهریه هم به مقطع تحصیلی بستگی دارد.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت به عمان

ویزای همراه عمان از طریق خرید ملک

ویزای همراه عمان از طریق خرید ملک

کسی که در کشور عمان خانه یا ملک بخرد، به همراه اعضای خانواده‌اش می‌تواند اقامت کشور عمان را دریافت کند. بنابراین یکی دیگر از راه‎هایی که می‌توان ویزای همراه عمان را گرفت، روش خرید ملک است. ولی برای این‌کار لازم است از قوانینی که دولت عمان برای خرید خانه توسط اتباع خارجی وضع کرده است، اطلاع داشته باشید. در کشور عمان تا چند سال پیش اجازه خرید خانه به خارجی‌ها داده نمی‌شد. ولی دولت عمان اخیرا برای اینکه راه سرمایه‌گذاری‌ افراد خارجی را به عمان باز کند، امکان خرید خانه برای خارجی‌ها را فراهم کرد.

در سال های اول اجرای این قانون، خارجی‌ها تنها اجازه خرید خانه در مناطق توریستی عمان را داشتند؛ ولی حالا این قانون عوض شده است و خارجی‌ها در کشور عمان می‌توانند هرجای عمان که خواستند خانه بخرند. ایرانیان زیادی برای سرمایه گذاری در کشور عمان و گرفتن اقامت سریع این کشور، از روش خرید ملک اقدام کردند. کسی که از روش خرید ملک اقامت کشور عمان را می‌گیرد، برای گرفتن ویزای همراه عمان برای اعضای خانواده خود، باید میزان تمکن مالی خود را به ازای هر یک از اعضای خانواده ثابت کند.

اثبات تمکن مالی با ارائه گواهی از جانب بانک امکان پذیر است. به عبارت دیگر متقاضی به ازای هر نفر از اعضای خانواده که می‌خواهد برایش ویزای همراه کشور عمان بگیرد، باید مبلغ مشخصی در حسابش داشته باشد. در روش گرفتن ویزای همراه کشور عمان، هزینه ویزای کسی که همراه است توسط متقاضی اصلی پرداخت می‌شود. یکی از قوانین مهاجرت به عمان از روش سرمایه گذاری و خرید خانه این است که متقاضی اجازه کار کردن در عمان را ندارد. این قانون برای کسی که ویزای همراه دارد، صدق نمی‌کند. به عبارت دیگر کسی که ویزای همراه عمان از روش سرمایه گذاری را داشته باشد، می‌تواند در عمان کار کند.

مزیت‌های خرید ملک در عمان

روش سرمایه گذاری در عمان و گرفتن ویزا برای اعضای خانواده نسبت به خرید خانه در اروپا یا آمریکا مزایایی دارد. یکی از این مزیت‌ها این است که فرد برای خرید خانه در کشور عمان مالیاتی پرداخت نمی‌کند. مزیت بعدی این است که هزینه خرید خانه در کشور عمان ارزان‌تر است. یکی دیگر از مزیت‎های دیگر خرید خانه در کشور عمان این است که فرد می‌تواند وام بگیرد.

 با خرید خانه در عمان تا ۸۰ درصد ارزش ملک می‌توان وام گرفت. قیمت ملک در کشور عمان نسبت به مکان متفاوت است. خانه‌هایی که در داخل (مرکز) شهر باشند، نسبت به اطراف شهر گران‌تر هستند. به طور کلی قیمت هر متر خانه در داخل شهر در کشور عمان، ۲۵۰۰ یورو است. قیمت هر متر خانه در اطراف شهر کمتر از این مقدار است. برای مثال برای خرید یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر عمان باید ۵۱۰ یورو هزینه کنید.

قیمت یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر عمان تقریبا ۹۵۰ یورو خواهد بود. این مبلغ نسبت به کشورهای اروپایی خیلی پایین‌تر است و فرد با خرید یک خانه می‌تواند به راحتی اقامت کشور عمان را بگیرد. همچنین ویزای همراه همسر و فرزندش را هم می‌تواند بگیرد. لازم به ذکر است که برای دادن اقامت معمولا حداقل متراژ برای متقاضی مشخص می‌شود.

ویزای همراه عمان از طریق کار

یکی دیگر از روش‌های گرفتن ویزای همراه عمان این است که متقاضی اصلی، در کشور عمان کار پیدا کند و ویزای کاری بگیرد. در این روش متقاضی ابتدا باید از طرف یک کارفرمای عمانی پیشنهاد کاری داشته باشد. برای دریافت پیشنهاد کاری می‌توان از طریق سایت‌های کاریابی یا موسسات کاریابی کشور عمان اقدام کرد. متقاضی اصلی برای گرفتن ویزای کاری عمان ابتدا باید به این سایت‌ها یا موسسات مراجعه کند و رزومه خود را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

کسی که در کشور عمان استخدام می‌شود، می‌تواند برای اعضای خانواده خود ویزای همراه بگیرد. در این روش همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال می‌توانند ویزای همراه عمان بگیرند. متقاضی اصلی باید بتواند هزینه زندگی این افراد را تامین کند. طبق قوانینی که در عمان وجود دارند، فیش حقوقی متقاضی اصلی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی که تمکن مالی کافی برای تامین هزینه خانواده خود داشته باشد، می‌تواند برای آن‌ها ویزای همراه بگیرد. کسی که با استفاده از ویزای همراه از روش کار وارد عمان می‎شود، می‌تواند در کشور عمان تحصیل کند و از تمامی حقوق دیگر برخوردار خواهد شد.

نکات تکمیلی درباره کار در عمان

یکی از نکاتی که درباره کار در کشور عمان وجود دارد این است که میزان حقوق کارمندان و کارکنان در این کشور بسیار بالاست. یعنی نسبت به کشورهای اروپایی افراد حقوق بهتری می‌گیرند و اینکه مالیاتی هم به دولت پرداخت نمی‌کنند. این موضوع یک مزیت بزرگ به حساب می‌آید؛ اما از نظر اقامت دائم تضمین شده نیست. به عبارت دیگر فردی که در کشور عمان مشغول به کار باشد، بعد از اتمام مدت زمان ویزای کاری نمی‌تواند در عمان بماند. این فرد یا باید قرارداد خود را با کارفرمای خود تمدید یا اینکه شغل دیگری پیدا کند تا بتواند دوباره برای خود و خانواده‌اش ویزا بگیرد. هنگامی که ویزای متقاضی اصلی به اتمام برسد، ویزای همراه هم باطل می‌شود.

البته در صورتی که فردی با استفاده از ویزای کاری والدین خود، ویزای همراه عمان را گرفته باشد و در عمان مشغول به تحصیل باشد، در این حالت فرد می‌تواند در عمان بماند و بعد از تمام شدن دوره تحصیلی‌اش، ویزای تحصیلی را به کاری تبدیل کند و باز هم در عمان اقامت داشته باشد. به طور کلی کسانی که از روش تحصیل یا کار وارد عمان می‌شوند، هر چقدر که در عمان باشند، اقامت دائم آن‌ها تضمین شده نیست.

مقاله پیشنهادی ——-> مهاجرت کاری به عمان

ویزای همراه عمان با ویزای درمان

ویزای همراه عمان با ویزای درمان

کشور عمان یکی از بهترین کشورها در زمینه پزشکی و درمان است و به دلیل نزدیکی به ایران، افراد زیادی برای درمان به عمان سفر می‎کنند. دلیل دیگر سفر به عمان برای انجام کارهای پزشکی و درمانی، ارزان‌تر بودن هزینه خدمات درمانی و پزشکی در این کشور است. کسی که ویزای درمان کشور عمان را بگیرد، می‌تواند برای اعضای خانواده یا بستگان درجه‌یک خودش هم ویزای همراه عمان را بگیرد.

ویزاهای درمان کشور عمان معمولا به صورت چند ماهه و موقت صادر می‌شوند. مدت زمان اعتبار ویزاهای کشور عمان بستگی به طول دوره درمان دارد. داشتن نامه و مدارک پزشکی یکی از مهم‌ترین شرایط گرفتن ویزای درمان است. در ضمن فرد به صورت همزمان می‌تواند علاوه بر درخواست خود، برای همراه خود هم درخواست ویزا بدهد.

شرایط گرفتن ویزای همراه

برای گرفتن ویزای همراه عمان روش‎های مختلفی وجود دارد که آن‌ها را معرفی کردیم. در تمامی روش‌های گرفتن ویزا، فرد متقاضی باید شرایط لازم را داشته باشد. یکی از شرایط مهم برای دادن ویزای همراه کشور عمان، داشتن تمکن مالی کافی است. به این معنی که متقاضی اصلی باید بتواند هزینه زندگی اعضای خانواده خود را تامین کند. در غیر این صورت درخواست ویزای او برای بستگانش رد می‌شود. هزینه زندگی در کشور عمان شامل هزینه سکونت، خوراک، رفت و آمد و تحصیل می‌شود. همان‌طور که می‌دانید ویزای همراه عمان به فرزندان زیر ۲۱ سال داده می‌شود.

در نتیجه فرد باید بتواند هزینه تحصیل فرزند خودش را تامین کند. به این دلیل که تحصیل در کشور عمان رایگان نیست و باید شهریه پرداخت کرد. در صورتی که فرزند شما بخواهد در مدارس عمان درس بخواند، سالیانه باید حدود ۴ الی ۱۰ هزار یورو بابت شهریه پرداخت کنید. البته کسی که به روش کار و جاب آفر به عمان سفر کرده باشد، می‌تواند برای دریافت کمک هزینه برای تحصیل فرزندش از کارفرما درخواست کند. در کشور عمان کارفرما کمک هزینه‌های خدمات درمانی و پزشکی و همچنین تحصیل فرزند را به حقوق کارمند خودش اضافه می‌کند.

برای اینکه به همسر و فرزند متقاضی ویزای همراه داده شود، حداقل مبلغی برای زندگی ماهانه افراد در نظر گرفته می‌شود و متقاضی باید به ازای هر فرد، آن مبلغ را در حساب خود داشته باشد، یا اینکه ماهیانه به همان اندازه حقوق بگیرد. حقوق کارمندان در کشور عمان بسیار خوب است و فرد به راحتی می‌تواند اعضای خانواده خود را با روش ویزای همراه به عمان ببرد.

در روش سرمایه گذاری برای دادن ویزای همراه عمان به اعضای خانواده، نیازی به بررسی فیش حقوقی نیست و مانده حساب بانکی متقاضی را بررسی می‌کنند. چون فرد در روش سرمایه گذاری اجازه کار کردن ندارد مگر اینکه خودش کسب و کارش را در عمان راه اندازی کند. برای مثال یک شرکت ثبت کند یا اینکه شرکتی که از قبل ثبت شده باشد را خریداری کند. در صورتی که تمکن مالی کافی برای تمامی اعضا وجود داشت، ویزای همراه عمان صادر می‌شود. لازم به ذکر است که در این روش هم حداقل مبلغی برای زندگی ماهانه افراد در نظر گرفته می‌شود و فرد به ازای هر یک از آن‌ها باید این مبلغ را در حسابش داشته باشد.

مقاله پیشنهادی ——-> ویزای پیوست به خانواده در عمان

کار کردن در عمان با ویزای همراه

کار کردن در عمان با ویزای همراه

همسر متقاضی اصلی با داشتن ویزای همراه عمان می‎تواند کار کند؛ ولی طبق قوانین کشور عمان اتباع خارجی زیر ۲۱ سال نمی‌توانند در عمان کار کنند. اگر فردی زیر ۲۱ سال سن داشت و در طی مدت زمانی که ویزای همراه کشور عمان را داشته به ۲۱ سال برسد، می‌تواند در کشور عمان کار کند. فردی که ۲۱ سال داشته باشد و در عمان مشغول به کار است، در صورتی که ویزای والدین او به اتمام برسد، می‌تواند در عمان بماند. چون ویزای او از ویزای والدینش جدا است و وابستگی به آن‌ها ندارد.

برای کار کردن افراد در کشور عمان فرصت‌های شغلی زیادی وجود دارد. اگر فرد تحصیلات دانشگاهی نداشته باشد، نمی‌تواند در مشاغلی مانند پزشکی، پرستاری، مهندسی، مدیریت و غیره مشغول به کار شود. این افراد عموما به دلیل اینکه کشور عمان یک کشور نفت‌خیز است و صنایع نفت و گاز زیادی دارد، به سمت شغل‌های مربوط به حوزه نفت و گاز می‌روند. البته فردی که ویزای همراه عمان را دارد، می‎تواند در ابتدا در یک دوره فنی کوتاه مدت در کشور عمان شرکت کند و بعد از کسب مهارت لازم در عمان کار پیدا کند و مشغول شود.

استخدام در مشاغل فنی

مشاغل فنی مانند جوشکاری، مکانیکی، برقکاری و شغل‌هایی از این قبیل در کشور عمان تقاضای زیادی دارند و فرد به راحتی می‌تواند در چنین مشاغلی استخدام شود. در صورتی که فرد تخصص خاصی نداشته باشد، می‌تواند در سایر مشاغل مانند انبارداری، کار در رستوران، هتل و غیره مشغول شود. چنین مشاغلی در کشور عمان تقاضای زیادی دارند. به این دلیل که کشور عمان یکی از کشورهایی است که سالانه توریست‌های زیادی برای دیدن جاذبه‌های گردشگری به آن سفر می‌کنند و بخشی از درآمد دولت از طریق صنعت گردشگری است.

مدارک لازم برای گرفتن ویزای همراه

برای گرفتن ویزای همراه عمان، باید مدارک به صورت کامل آماده باشند و در پرونده متقاضی قرار بگیرند. متقاضی اصلی برای اینکه بتواند برای همسر و فرزند خود ویزای همراه بگیرد، باید ابتدا تمکن مالی خودش را ثابت کند. بنابراین اولین مدرک مهم برای ویزای همراه کشور عمان، داشتن گواهی مالی از بانک است. کسی که به روش سرمایه گذاری یا تحصیل به عمان سفر می‌کند، باید گواهی خود را از بانک بگیرد. ولی اگر فرد از روش ویزای کاری بخواهد برای اعضای خانواده خود ویزای همراه بگیرد، باید از کارفرما فیش حقوقی بگیرد.

برای گرفتن ویزای همراه کشور عمان لازم است تا تمامی جزئیات گذرنامه در فرم درخواست ویزا نوشته شوند. در فرم درخواست ویزا باید شماره پاسپورت، تاریخ انقضای آن، وضعیت تابعیت و سایر موارد لازم نوشته شوند. توصیه ما این است که تمامی این اطلاعات را از قبل یادداشت کنید تا در هنگام پر کردن فرم و انجام سایر کارهای اداری لازم، وقتتان تلف نشود.

گرفتن عکس دیجیتالی برای هر یک از اعضای خانواده یکی دیگر از مدارک لازم برای گرفتن ویزای همراه عمان است. این عکس باید در طی ۶ ماه گذشته گرفته شده باشد و همچنین حداکثر حجم مجاز آن ۵۱۲ کیلوبایت است. در صورتی که ویزای همراه کشور عمان با موفقیت صادر شود، ممکن است یک ویزای الکترونیکی هم به صورت ایمیل ارسال شود. بنابراین توصیه ما این است که یک ایمیل معتبر در فرم درخواست ویزا بنویسید. بعد از اینکه تمامی مدارک تایید شد، باید هزینه ویزای عمان به ازای هر یک از همراهان پرداخت شود. رسید پرداخت هزینه‌های ویزای همراه کشور عمان به صورت کارت اعتباری داده می‌شود.

مقاله پیشنهادی ——-> وکیل مهاجرت به عمان

نکات مهم ویزای همراه عمان

نکات مهم ویزای همراه عمان

مهاجرت به عمان از طریق ویزای همراه، برای هر کسی مناسب نیست. عمان برای افراد عادی کشور خوبی جهت مهاجرت و اخذ اقامت نیست. کسانی که شغل‎های تخصصی به ویژه در زمینه پزشکی دارند، آینده بهتری در کشور عمان دارند. کشور عمان نسبت به جذب شاغلین حوزه پزشکی و درمان سرمایه گذاری‌های زیادی انجام داده است. پزشکان در کشور عمان مزایای زیادی دارند. برای مثال تسهیلات مختلف مانند مسکن به صورت رایگان در اختیار پزشکان قرار می‎گیرد.

 

کار در عمان برای پزشکان مزایای زیادی دارد

اگر قصد گرفتن ویزای همراه عمان را دارید، باید بدانید که عمان برای افراد عادی گزینه خوبی نیست و بهتر است درباره کشورهای اروپایی تحقیق کنید. در اروپا فرد از طریق تحصیل یا کار می‌تواند به راحتی برای خود و اعضای خانواده‌اش اقامت دائم بگیرد و از حقوق شهروندی برخوردار باشد. در حالی که در کشور عمان با روش‌های تحصیل و کار به فرد و اعضای خانواده او اقامت دائم داده نمی‌شود.

 برای گرفتن اقامت دائم عمان، متقاضی یا باید تمکن مالی بالایی داشته باشد و از روش سرمایه گذاری وارد عمان شود. یا اینکه از روش ازدواج با تبعه عمان برای گرفتن اقامت دائم اقدام کند. روش ازدواج در کشور عمان خیلی سخت است و طبق رسوماتی که در بین مردم عمان وجود دارد، معمولا یک عمانی با فرد خارجی ازدواج نمی‌کند و فردی را از طایفه خودش انتخاب می‌کند.

موضوع دیگری که درباره ویزای همراه عمان وجود دارد این است که در کشور عمان نسبت به اتباع خارجی پایبندی زیادی وجود ندارد. برای مثال در کشور آلمان کسی که کارت اقامت داشته باشد، از تمامی حقوق برخوردار خواهد بود. بن تخفیف کالا دریافت می‌کند. می‌تواند رایگان در آلمان تحصیل کند. در حالی که در کشور عمان اتباع خارجی برای خرید کالاها، بن تخفیف نمی‌گیرند و همچنین تحصیل برای آن‌ها رایگان نیست. در نتیجه کشور عمان تنها برای افرادی مناسب است که شرایط مناسب و خاص این کشور را داشته باشند.

کسی که اقامت عمان را داشته باشد، با استفاده از پاسپورت عمانی می‌تواند به بسیاری از کشورها بدون نیاز به ویزا سفر کند. کشورهای مصر، قطر، کویت، امارات متحده عربی، بحرین، هنگ کنگ، اردن، کره جنوبی، مالزی، لبنان، نیوزلند و فیلیپین از جمله کشورهایی هستند که با داشتن گذرنامه عمانی بدون ویزا می‌توان به آن‌ها سفر کرد.

مقاله پیشنهادی ——-> اقامت عمان

نتیجه گیری

کشور عمان یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که با کشور ایران مرز آبی دارد. این کشور یکی از کشورهای ثروتمند دنیاست که روزانه با فروش بیش از ۵ میلیون بشکه نفت توانسته است به ثروت زیادی برسد. به همین دلیل است که کیفیت زندگی و رفاه در عمان بالا است. بیشتر ایرانیان به دلیل نزدیک بودن عمان و راحتی رفت و آمد، به این کشور سفر می‌کنند. روش‌های مختلفی برای سفر و گرفتن ویزای عمان وجود دارد که متقاضی بعد از گرفتن ویزا، می‌تواند برای همسر و فرزند خود ویزای کشور عمان را بگیرد. کسی که با ویزای همراه عمان به این کشور سفر کند، از حقوق خاصی برخوردار است.

در این مطلب روش‌های مختلف سفر به عمان و گرفتن اقامت برای خود و اعضای خانواده را معرفی کردیم. همچنین شرایط مختلف از جمله سن، اجازه کار، تحصیل، تمدید ویزا و غیره را مورد بررسی قرار دادیم و نکات مهم مهاجرت به عمان و گرفتن ویزا را گفتیم. همان‌طور که اشاره کردیم کشور عمان برای تمامی افراد مناسب نیست، چون در این کشور هیچ تضمینی برای گرفتن اقامت برای همه افراد وجود ندارد.

سوالات متداول

یکی دیگر از راه‎هایی که می‌توان ویزای همراه عمان را گرفت، روش خرید ملک است. ولی برای این‌کار لازم است از قوانینی که دولت عمان برای خرید خانه توسط اتباع خارجی وضع کرده است، اطلاع داشته باشید.

برای کار کردن افراد در کشور عمان فرصت‌های شغلی زیادی وجود دارد. اگر فرد تحصیلات دانشگاهی نداشته باشد، نمی‌تواند در مشاغلی مانند پزشکی، پرستاری، مهندسی، مدیریت و غیره مشغول به کار شود. 

کشورهای مصر، قطر، کویت، امارات متحده عربی، بحرین، هنگ کنگ، اردن، کره جنوبی، مالزی، لبنان، نیوزلند و فیلیپین از جمله این کشورها هستند.

 

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن