مشاوره رایگان

02128111107

اقامت دائم کشور استرالیا

اقامت دائم کشور استرالیا

اقامت دائم استرالیا

اقامت دائم استرالیا ، هزینه دریافت اقامت دائم و … موضوعاتی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم.اگر شما نیز به دنبال دریافت اقامت دائم استرالیا هستید به شما پیشنهاد می شود که تا پایان این مقاله را مطالعه بفرمایید.

استرالیا در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و یکی از بهترین کشور های جهان برای کار و زندگی می باشد. نرخ پایین بیکاری و بالا بودن دستمزد ها موجب شده است که این کشور به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی در جهان تبدیل گردد.

آنچه در این مقاله میخوانید :

مزایای اقامت در استرالیا

مزایای اقامت در کشور استرالیا

اقامت دائم کشور استرالیا، دارای مزایای بسیاری است که هر شخصی را ترغیب به زندگی در این کشور می‌نماید. در این قسمت قصد داریم به توضیح مختصری از این مزایا بپردازیم. از جمله مزایای اقامت در این کشور زیبا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • کیفیت عالی در تحصیل

کشور استرالیا مجموعا دارای 40 دانشگاه است. سیستم آموزشی باکیفیت در این کشور، فقط مختص دانشگاه‌ها نبوده و کیفیت بالای آموزشی در مدارس نیز دیده می‌شود. این کشور به‌واسطه کیفیت خوب تحصیلی که دارد، دانشگاه‌های خود را در بین بهترین رتبه‌های جهانی جای‌داده است. افراد می‌توانند پس از اخذ اقامت دائم کشور استرالیا، از مزایای تحصیلی خوبی در این کشور برخوردار شوند.

 • شغل مناسب و درآمد عالی

در کشور زیبای استرالیا، شرایط کاری بسیار مناسبی دیده می‌شود، زیرا باتوجه‌به جمعیت پایینی که دارد، موقعیت و امکانات بسیار عالی در اختیار تمام شهروندان قرار می‌گیرد. همین عامل باعث جذب مهاجر از کشورهای دیگر توسط استرالیا شده است؛ علاوه بر این، طبق آمار و ارقام، هرساله نرخ بیکاری در استرالیا، بسیار کم (4.9%) اعلام می‌شود. همچنین درآمد حاصل شده از مشاغل موجود در این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر مانند آمریکا بسیار بالاتر است.

 • کیفیت آب‌وهوا

گستردگی این کشور به لحاظ وسعت، سبب تنوع آب‌وهوایی در این کشور شده است. در این کشور، مناظر طبیعی بسیاری اعم از کویر، جنگل، کوهستان و … به چشم می‌خورد. کشور استرالیا در روزهای گرم تابستان و سرد زمستان، با دمای بالا یا پائینی مواجه نخواهد شد و دمای آب‌وهوایی در این کشور بسیار معتدل گزارش شده است.

 • وجود فرهنگ‌های مختلف

بنا بر شرایط و امکانات خوبی که در این کشور وجود دارد، افراد بسیاری از دیرباز تا به امروز به این کشور مهاجرت کرده‌اند. وجود افراد مهاجر از سرتاسر دنیا در این کشور، سبب تنوع فرهنگی در استرالیا شده است. لازم به ذکر است که افراد مهاجر، نزدیک به 50 درصد جمعیت کل کشور استرالیا را تشکیل می‌دهد.

 • امکانات درمانی و رفاهی

امکانات درمانی در این کشور از سطح بسیار بالایی برخوردار است. در این کشور، بیمارستان‌های بسیاری همراه با تجهیزات پیشرفته، پزشکانی ماهر، کادر درمان مجرب و … وجود دارد. بیمه‌های درمانی در این کشور فقط به افرادی که دارای اقامت دائم کشور استرالیا هستند، داده می‌شود.

علاوه بر این، در استرالیا امکانات فراوان تفریحی و سرگرمی، تجاری، تحصیلی و … وجود دارد. امکانات بالای این کشور سبب شده است تا مردم آن دغدغه خاصی نداشته باشند، به‌طوری‌که مردم کشور استرالیا به افرادی خوش‌گذران شناخته می‌شوند.

 • امنیت بالا در کشور

به‌طورکلی نرخ جرائم در کشور استرالیا بسیار پائین گزارش شده است. این کشور در زمینه امنیت زنان و جلوگیری از خشونت‌های وارد شده به زنان، جزء ده کشور اول دنیا شناخته شده است. خطراتی که ممکن است در این کشور با آن مواجه شوید، ممکن است برخورد با حیوانات وحشی و جنگلی (به دلیل دارابودن جنگل‌های طبیعی در استرالیا و وجود محیط زیستی عالی برای زندگی حیوانات) را تجربه کنید.

مهاجرت به کشور استرالیا

مهاجرت به استرالیا

روش های اخذ اقامت دائم استرالیا

استرالیا برنامه های مهاجرتی بسیاری دارد که هر کسی از هر جنسیت، قوم، مذهب یا رنگ پوست می تواند در این برنامه های مهاجرتی شرکت داشته باشد. اگر شما به دنبال فرصتی برای اقامت، تحصیل و کار در استرالیا هستید، متعجب خواهید شد اگر بدانید که گزینه های مهاجرتی بسیاری برای درخواست شما نیز وجود دارد. از مهمترین آنها می توان به ویزای مهارت کاری استرالیا، ویزای کار با حمایت مالی کارفرما، ویزای تجاری و ویزای دانشجویی استرالیا اشاره داشت.

اگر نمی دانید که کدام برنامه های مهاجرتی استرالیا برای شما مناسب است می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت با ما در تماس باشید.

اقامت دائم استرالیا چیست؟

اقامت دائم استرالیا چیست؟
اقامت دائم استرالیا چیست؟

کسانی که اقامت دائم استرالیا را دارند از حق و حقوقی مانند شهروندان استرالیا برخوردار هستند، اما تفاوت های بسیاری در این زمینه وجود دارد. شهروندان استرالیا می تواند هر زمان وارد استرالیا شود و از آن خارج شود.

شهروندان استرالیا می توانند در انتخابات دولت استرالیا رأی دهند، اما دارندگان ویزای اقامت دائم استرالیا این امکان را ندارند. هم برای شهروندان و هم برای کسانی که اقامت دائم استرالیا را دارند، صلاحیت آنها توسط نمایندگان دولت استرالیا مشخص می شود.

مهاجرت به استرالیا از طریق SkillSelect   

مهاجرت به استرالیا از طریق SkillSelect

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به استرالیا  قصد دارند که اقامت دائم استرالیا را داشته باشند. برای داشتن اقامت دائم استرالیا می توانید از طریق برنامه مهاجرت SkillSelect  برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید.

اگر قصد دارید بدانید برنامه مهاجرت SkillSelect چیست و چگونه این برنامه مهاجرتی می تواند به شما کمک کند تا اقامت دائم استرالیا را داشته باشید ما در ادامه به تمام سوالات شما پاسخ داده ایم.

 SkillSelect چیست؟

 SkillSelect یک سامانه آنلاین دولتی است که مهاجرانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند قادر می سازد تا علاقه خود را برای مهاجرت به استرالیا نشان دهند. SkillSelect  درخواست ویزا نیست، تنها شما از این طریق نشان می دهید که برای مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت کاری علاقه مند هستید.

با کمک SkillSelect می توانید از طرف دولت استرالیا برای ارائه درخواست ویزا دعوت شوید و یا توسط کارفرمایان استرالیایی یا استانی دعوتنامه کاری دریافت کنید. به عبارت ساده، SkillSelect روند درخواست ویزا را ساده می کند و اشتغال مهاجرانی که قصد دارند با مهارت کاری به استرالیا مهاجرت کنند را  آسان می کند.

محبوب ترین برنامه های مهاجرتی استرالیا

محبوب ترین برنامه های مهاجرتی استرالیا
محبوب ترین برنامه های مهاجرتی به کشور استرالیا

ویزای اقامت دائم از طریق کار یکی از محبوب ترین گزینه های مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم استرالیا می باشد. این دسته ویزا برای افرادی است که مهارت های کاری مورد نیاز استرالیا را دارند و یا افرادی هستند که برای کار در استرالیا از کارفرمای استرالیایی درخواست حمایت مالی می کنند. مهاجران می توانند اگر شرایط لازم را داشته باشند برای هر یک از برنامه های مهاجرتی اقامت دائمی زیر اقدام کنند.

 • ویزای مستقل مهارت کاری زیر کلاس 189:  این ویزا بر اساس امتیاز است. در این برنامه مهاجرتی به نامزدی در هیچ استان استرالیا نیاز ندارید. برای مهاجرت با این برنامه مهاجرتی تنها باید مهارت کاری، سابقه کاری و تحصیلات مرتبط را داشته باشید. اگر هیچ کارفرما یا اسپانسری در استرالیا ندارید که از شما حمایت مالی کند، پس می توانید از طریق ویزای مستقل مهارت کاری (زیر کلاس 189) درخواست دهید.
 • ویزای نامزدی مهارت کاری زیر کلاس 190: این ویزا برای کسانی که مهارت کاری داشته و توسط یک استان یا کارفرما معرفی شده باشند مناسب است. برای آنکه واجد شرایط دریافت ویزای نامزدی مهارت کاری باشید، باید ثابت کنید که برای مهارت های شغلی ذکر شده در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا را دارید.
 • ویزای مهارت کاری منطقه ای زیر کلاس 491 : برای آنکه واجد شرایط دریافت این ویزا باشید، باید حمایت مالی داشته باشید. این ویزا به مهارت کاری نیاز داشته و شما باید از یک منطقه، استان یا سرزمین استرالیا دعوتنامه درخواست کار دریافت کرده باشید.

درباره استرالیا بیشتر بدانیم ——-> مهاجرت کاری به استرالیا

ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا

ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا

ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا

ویزای زیر کلاس 190 مخصوصاً به متقاضیانی است که مهارت و توانایی های لازم برای مهاجرت به استرالیا را داشته باشند. متقاضیان تحت این ویزا باید بتوانند حداقل 65 امتیاز یا بیشتر را کسب کنند. یکی از مهمترین مزایای درخواست ویزای زیر کلاس 190 این است که سرعت بررسی این ویزا از دیگر ویزاهای مهاجرتی استرالیا بیشتر است.

ویزای زیر کلاس 190 اساساً مبتنی بر امتیاز است و به کارمندان با مهارت کاری معرفی شده از استان، امکان کار و زندگی در استرالیا را می دهد. در کل، این ویزا به طور خاص طراحی شده است تا فرصتی را به تجار ماهر و متخصصان مشاغل پر تقاضا در بازار کار استرالیا ارائه دهد.

 با این حال، امتیازاتی که شما دریافت می کنید به شغل شما بستگی دارد. برخی از مشاغل موجود در لیست مهارت کاری استرالیا در مقایسه به دیگر مشاغل رقابت بیشتری را بین متقاضیان دارد. معمولاً دریافت دعوت نامه از مشاغلی که تقاضای بسیار بالایی در استرالیا دارند و افراد زیادی صلاحیت و مهارت مورد نیاز را ندارند، آسان تر است

متقاضیان ویزای مستقل مهارت کاری با توجه به معیارهای زیر امتیازات لازم را کسب می کنند.

 • سن (بین 18 تا 45 سال)
 • مهارت در زبان انگلیسی
 • سطح صلاحیت آموزشی به عنوان مثال دیپلم، لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا
 • تجربه اشتغال در خارج از کشور یا استرالیا در یکی از مشاغل مهارت کاری معرفی شده
 • تحصیل در استرالیا
 • زندگی و تحصیل در استرالیا
عوامل موثر بر امتیاز ویزای مستقل کاری

مقاله پیشنهادی ——-> انواع ویزا استرالیا

امتیاز دهی برنامه مهاجرتی استرالیا 

امتیاز دهی برنامه مهاجرتی استرالیا 

کل امتیازات صلاحیت شما را برای دریاقت اقامت دائم استرالیا تعیین می کند. به یاد داشته باشید، هرچه نمره بالاتری کسب کنید، شانس بیشتری برای دعوت به درخواست اقامت دائم استرالیا خواهید داشت.

دسته بندیحداکثر امتیازات
سن (25 تا 33 سال)30 امتیاز
تحصیلات خارج از استرالیا (درجه دکترا)20 امتیاز
سابقه کار در استرالیا (8 تا 10 سال)20 امتیاز
مهارت زبان انگلیسی (آیلتس 8)20 امتیاز
سابقه کار در خارج از استرالیا (8 تا 10 سال)15 امتیاز
شریک زندگی، متقاضیان فاقد همسر یا همسری که یک شهروند یا اقامت دائم استرالیا را دارد10 امتیاز
همسر دارای شرایط مهارت کاری (مهارت ها، سن و شرایط زبان انگلیسی)10 امتیاز
مهارت های تخصصی، مانند داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از یک دانشگاه در استرالیا10 امتیاز
اعتبار در انجمن زبان5 امتیاز
حمایت مالی استانی (ویزای 190)5 امتیاز
تحصیل در منطقه ای در استرالیا5 امتیاز
سطح زبان انگلیسی همسر (مهارت یا عامل سنی مورد نیاز نیست)5 امتیاز
سابقه در یک برنامه مهارت کاری استرالیا5 امتیاز
شرایط ویزای مستقل مهارت کاری

شرایط ویزای مستقل مهارت کاری

شرایط دریافت ویزای مستقل مهارت کاری به شرح زیر است:

 • شما باید علاقه خود را از طریق SkillSelect ارائه دهید و منتظر بمانید تا دعوت نامه درخواست ویزا را دریافت کنید
 • هنگامی که برای درخواست ویزا دعوت می شوید، سن شما باید زیر 45 سال باشد
 • باید یک معاینه پزشکی انجام دهید و حداقل شرایط سلامتی برای مهاجرت به استرالیا داشته باشید
 • شما باید شغل مهارت کاری خود را براساس صلاحیت و مهارت خود معرفی کنید. شغلی که انتخاب می کنید باید در لیست مشاغل با مهارت کاری استرالیا ذکر شده باشد.

 • برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی لازم است مدرک یک آزمون معتبر انگلیسی را ارائه دهید
 • پس از دریافت دعوتنامه برای ویزا، باید ثابت کنید که از شخصیت مناسبی برای مهاجرت به استرالیا برخوردار هستید. برای این منظور، شما باید بیانیه استرالیا را امضا کنید و عدم سوء پیشینه داشته باشید

نحوه اقدام برای ویزای مستقل مهارت کاری

نحوه اقدام برای ویزای مستقل مهارت کاری
نحوه اقدام برای ویزای مستقل مهارت کاری

اگر قصد دارید برای ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا اقدام کنید، باید مراحل زیر را سپری کنید:

 • اطلاعات و مدارک لازم مانند نتایج آزمون زبان انگلیسی و ارزیابی مهارت ها را آماده کنید
 • بررسی کنید آیا شغل شما در لیست مشاغل با مهارت کاری استرالیا ذکر شده است یا خیر
 • شرایط اولیه را برآورده کنید و حداقل امتیاز را کسب می کنید
 • از طریق  وب سایت SkillSelect  علاقه خود را برای ویزای 189 بصورت آنلاین  ارسال کنید

 برای ایجاد یک درخواست ویزا بصورت آنلاین حدود 60 روز وقت خواهید داشت. پس از 60 روز، دعوتنامه شما منقضی می شود.

ابراز علاقه شما برای مهاجرت به استرالیا حداکثر دو سال در پایگاه داده SkillSelect باقی خواهد ماند. در این زمان دو ساله شما می توانید، پروفایل خود را بروز کنید و تغییراتی ایجاد کنید.

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای مستقل مهارت کاری

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای مستقل مهارت کاری

هزینه برنامه مستقل مهارت کاری از 4045 دلار استرالیا شروع می شود. هزینه های دیگر شامل آن دسته از متقاضیان می شود که می خواهند اعضای خانواده خود را برای زندگی به استرالیا بیاورند.

شما باید برای گواهی عدم سوء پیشینه، معاینات پزشکی، ارزیابی مهارت کاری، اسناد ترجمه شده و گواهینامه ها و آزمون های زبان انگلیسی نیز جداگانه هزینه کنید.

مزایای ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا

مزایای ویزای مستقل مهارت کاری استرالیا

ویزای زیر کلاس 190 یک ویزای دائمی است که به شما این امکان را می دهد که برای مدت نامحدود در استرالیا اقامت داشته باشید. با این حال، با استفاده از این ویزا، شما می توانید فقط به مدت پنج سال از تاریخ صدور ویزا اقامت استرالیا را داشته باشید. برای ورود مجدد یا بازگشت به استرالیا به عنوان دارنده اقامت دائم، به ویزای بازکشت (Resident Return Visa) نیاز خواهید داشت.

ویزای زیر کلاس 190 مزایای بی شماری دارد از جمله:

 •  می توانید برای تابعیت استرالیا اقدام کنید
 • بدون هیچ محدودیتی در استرالیا کار و تحصیل کنید
 • برای ویزای دائمی یا موقت از اقوام خود حمایت مالی کنید
 • از سیستم بهداشتی استرالیا استفاده کنید
 • برای مدت نامحدود در استرالیا اقامت داشته باشید

  پس از دو سال می توانید برای تغییر وضعیت و کار درخواست دهید و یا در هر نقطه از استرالیا زندگی کنید.

شرایط دریافت اقامت دائم استرالیا

شرایط دریافت اقامت دائم استرالیا

 شما می توانید تحت چندین برنامه مهاجرتی به استرالیا مهاجرت کنید. هر کدام معیارهای مختلفی را نیاز دارند. با این حال ، برخی از الزامات معمول برای دریافت اقامت دائم استرالیا شامل موارد زیر است.

شرایط دریافت اقامت دائم استرالیا
 • سن:  برای درخواست اقامت دائم استرالیا باید زیر 45 سال سن داشته باشید.
 • لیست مشاغل ماهر: شغل شما باید در لیست مشاغل ماهر استرالیا ذکر شده باشد. این لیست شامل مشاغلی است که در حال حاضر برای مهاجرت به استرالیا پذیرفته می شوند.
 • تسلط بر زبان:  شما باید مدرکی را ارائه دهید که نشان دهد که مهارت کافی در زبان انگلیسی دارید.

مدت زمان بررسی ویزای مهارت کاری استرالیا

مدت زمان بررسی ویزای مهارت کاری استرالیا
مدت زمان بررسی ویزای مهارت کاری استرالیا

پردازش ویزای مهارت کاری را می توان به مراحل مختلف تقسیم کرد. زمان بررسی این ویزا برای هر مرحله ممکن است به دلیل تفاوت  در ساختار آن متفاوت باشد. در اینجا تجزیه و تحلیل کامل زمان صرف شده در هر مرحله را به شما می گوییم.

 • ارزیابی مهارت: این فرآیند از طریق یک مرجع ارزیابی مهارت تعیین می شود. بسته به سرعت ارسال مدارک خود ممکن است سریعتر پاسخ بگیرید. به طور کلی، برای انجام ارزیابی این مهم حدود 45 تا 60 روز طول می کشد.
 • ابراز علاقه به مهاجرت به استرالیا (EOI): زمان پردازش EOI کاملاً به نمره و شرایط شما بستگی دارد. به یاد داشته باشید، اگر نمره بالاتری دریافت کرده باشید، شانس بیشتری برای دریافت دعوت به درخواست کار در استرالیا نیز خواهید داشت.
 • شخصیت و گواهینامه پزشکی:  پردازش این مدارک ممکن است مدتی طول بکشد. بنابراین، به محض دریافت  دعوت درخواست کار، سعی کنید تمام تلاش خود را برای به دست آوردن این مدرک انجام دهید، تا در تایید ویزای شما تاخیری رخ ندهد.
 • تایید ویزا: هنگامی که همه مدارک مورد نیاز را ارسال کردید، وزارت امور داخلی استرالیا مشخصات شما را به طور کامل بررسی می کند. اگر آنها از اطلاعات و مشخصات شما رضایت داشته باشند، ویزای اقامت دائم استرالیا را به شما اعطا می کنند. این روند ممکن است حدود سه تا پنج ماه طول بکشد.
 • آمادگی برای عزیمت: شما باید ظرف شش ماه پس از دریافت ویزا، آمادگی مهاجرت به استرالیا را داشته باشید.
 اقامت دائم استرالیا با ویزای تحصیلی

 اقامت دائم استرالیا با ویزای تحصیلی

برای  اخذ اقامت دائم استرالیا می توانید برای ویزا تحصیلات تکمیلی موقت تحت کلاس 485 را دریافت کنید. این ویزا دانشجویان بین المللی واجد شرایط را قادر می سازد تا پس از دو سال تحصیل، به طور موقت در استرالیا زندگی و کار کنند.

اگر نمی توانید شرایط ویزای مستقل مهارت کاری را داشته باشید، این ویزای تحصیلات تکمیلی فرصتی عالی برای اقامت در استرالیا برای بهبود توانایی در زبان انگلیسی همراه با تجربه کار را برای شما فراهم می کند. این برنامه مهاجرتی در بلند مدت می تواند شانس شما برای گرفتن اقامت دائم استرالیا را افزایش دهد.

 هنگام درخواست ویزای تحصیلات تکمیلی موقت زیر کلاس 485 باید دوره ای با حداقل مدت دو سال در استرالیا گذرانده باشید.

اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت دائم کشور استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری ، این دسته از ویزا عمدتا برای افرادی طراحی شده است که با اهداف تجاری قصد سرمایه گذاری در استرالیا را دارند. عموما کسانی که در استرالیا سرمایه گذاری می کنند اقامت موقت این کشور را دریافت می کنند. برای دریافت اقامت دائم استرالیا تحت برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری، باید حداقل یک سال ویزای موقت (زیر کلاس 188) را داشته باشید و ضوابط مالی را برآورده کنید و سپس می توانید برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید.

 ویزای اقامت دائم از طریق خانوادگی

ویزای اقامت دائم از طریق خانوادگی

 ویزای اقامت دائم از طریق خانوادگی

ویزای اقامت دائم استرالیا از طریق خانوادگی برای والدین، ​​فرزندان، همسر یا بستگان وابسته شهروندان استرالیایی که اقامت دائم این کشور را دارند در نظر گرفته شده است. اگر شما بستگانی دارید که اقامت دائم استرالیا را دارند می توانند از شما حمایت مالی کرده و موجبات دریافت اقامت دائم استرالیا را برای شما شوند.

نتیجه گیری

استرالیا یکی از قویترین اقتصاد های دنیا را در اختیار دارد و با داشتن کیفیت بالای زندگی همواره یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی مهاجران از سراسر جهان بوده است. بسیاری از کسانی که به این کشور مهاجرت می کنند قصد دارند که اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنند. استرالیا برنامه های مهاجرتی بسیاری از جمله برنامه مهاجرتی تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و خانوادگی دارد که با اقامت دائم استرالیا همراه است. برای دریافت اقامت دائم استرالیا موارد بسیاری از جمله سن، تحصیلات و مهارت کاری می تواند بر روی دریافت اقامت دائم شما تاثیر بگذارد. امکان اینکه با اقامت دائم استرالیا، شهروندی این کشور را نیز دریافت کنید وجود دارد.

سوالات متداول

کسانی که اقامت دائم استرالیا را دارند همان ساکنان استرالیا هستند که به صورت دائمی می توانند در استرالیا زندگی کنند اما تابعیت این کشور را ندارند. دارنده ویزای دائمی می تواند به طور نامحدود در استرالیا اقامت داشته باشد.

یکی از آسانترین روش های مهاجرتی به استرالیا از طریق ویزای مهارت کاری است.

بیش از 40 برنامه مهاجرتی در استرالیا وجود دارد، که به شما امکان کار و زندگی دائم در استرالیا را می دهد. هنگامی که ویزای مناسب را پیدا کردید، شرایط لازم را برای درخواست ویزای کار استرالیا را جستجو کنید. بعد از اینکه بررسی کردید که تمام شرایط لازم را دارید یا خیر، میتوانید برای دریافت اقامت دائم استرالیا درخواست خود را ارائه دهید.

پیش از هر اقدامی لازم است که، کلیه متقاضیان در آزمون آیلتس و آزمون مهارت این ویزا شرکت داشته باشند. اولین قدم برای درخواست اقامت دائم در استرالیا، ارسال ابراز علاقه برای مهاجرت به استرالیا (EOI)  است.

رسیدگی به درخواست برای اقامت دائم 7 ماه تا 33 ماه طول می کشد. دامنه زمانی به محل کار، مبنای تشکیل پرونده و سایر عوامل بستگی دارد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن