مشاوره رایگان

02128111107

بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری

بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری

بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری

بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری موضوعی است که در این مقاله به صورت کامل به آن پرداخته ایم ، اگر قصد مهاجرت سرمایه گذاری دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری یکی از بهترین راه‌های مهاجرت است که چندین سال بوده طرف‌داران بسیار زیادی پیدا کرده است. کشورهای بسیار زیادی در تلاش هستند که از این طریق سرمایه‌های مختلفی را وارد کشور خود کنند و چرخ‌های اقتصادی کشور خود را بچرخانند. در این میان شما به‌عنوان فرد متقاضی مهاجرت باید با بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه‌ گذاری آشنا شوید و بدانید چه کشوری مناسب شرایط شماست. پس با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می خوانید :

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.یکی از روش‌های مهاجرت که متقاضیان بسیار زیادی دارد، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است. کشورهای بسیار زیادی مانند کانادا، انگلستان، آمریکا، استرالیا، پرتغال و… هستند که هر ساله از این طریق مهاجران بسیار زیادی را جذب می‌کنند. البته باید بدانید که کشورهای مختلفی هستند که از طریق سرمایه‌گذاری به مهاجرین اجازه اقامت نمی‌دهند، اما باتوجه‌به شرایط فعلی رفته‌رفته از تعداد این کشورها کاسته می‌شود. کشور آمریکا را می‌توان یکی از پیش‌گامان بزرگ این‌گونه از مهاجرت دانست.

اینکه به‌صورت دقیق اشاره کنیم بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری کدام کشور است، شاید نیازمند پرداختن به یکسری از جزئیات باشد. برای مثال کشوری را می‌توان به‌عنوان بهترین کشور جهت مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری شناخت که روند پروسه آن کوتاه‌تر و سریع‌تر باشد. اما ممکن است زندگی در این کشور برای شخص متقاضی کمی سخت‌تر از سایر کشورها باشد. پس شما در کنار پروسه مهاجرتی یک کشور، باید شرایط زندگی در آن کشور را هم بشناسید.

دریافت ویزا از طریق سرمایه‌گذاری

دریافت ویزا از بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه‌گذاری

همان‌طور که شاید شما هم بدانید، ویزاهای مختلفی وجود دارند که یکی از آن‌ها، ویزای سرمایه‌گذاری است. این ویزا به افرادی تعلق خواهد گرفت که می‌خواهند در یک کشور سرمایه‌گذاری کرده و نهایتاً اقامت آن را کسب کنند. نکته‌ای که در خصوص این ویزای مهاجرتی وجود دارد این است که ممکن است از سایر ویزاها پروسه راحت‌تری داشته باشد، اما می‌توان عنوان کرد که از مابقی ویزاها هزینه‌های بیشتری را طلب می‌کند. این نکته را هم باید بدانید که شرایط دریافت ویزای هر کشور، با کشور دیگر متفاوت است.

نام دیگر ویزای سرمایه‌گذاری، گلدن ویزاست (Golden visa) که در دهه‌های اخیر به‌خصوص توجه کشورهای بزرگ دنیا را به خودش جلب کرده است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این ویزا این است که می‌توان سرمایه‌های خارجی را به‌خوبی جذب کرد، چرخ‌های اقتصادی کشور رونق پیدا می‌کند، باعث اشتغال‌زایی می‌شود، پیشرفت‌های علمی و استارت‌آپی را به وجود می‌آورد و…

مقاله پیشنهادی  ——-> مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

چگونه می‌توان ویزای سرمایه‌گذاری را دریافت کرد؟

همان‌طور که پیش‌ازاین نیز عنوان داشتیم، همه کشورها ویزای سرمایه‌گذاری ندارند اما امروزه کشورهای بسیار زیادی هستند که به شما ویزای سرمایه‌گذاری اهدا می‌کنند. هر کشوری برای اهدای ویزای سرمایه‌گذاری به مهاجرین، قوانین و مقررات خاص خودش را دارد و شما به‌عنوان فرد متقاضی شناخت بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری باید با تمامی این قوانین آشنایی داشته باشید. جالب است بدانید که حتی برخی از کشورها، چندین روش برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری پیش روی شما قرار می‌دهند.

همان‌طور که گفتیم، آشنایی با قوانین و مقررات ویزای سرمایه‌گذاری کشورهای مختلف ضروری است. برای مثال برخی از کشورها به مهاجرین ویزای سرمایه‌گذاری داده و بعد از مدتی هم فرد می‌تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کند. از سوی دیگر هستند کشورهایی که با ویزای سرمایه‌گذاری تنها می‌توانید یک اقامت موقت 2 تا 5 ساله را از آن‌ها دریافت کنید. اینکه چگونه می‌توان ویزای سرمایه‌گذاری دریافت کرد کاملا به خود کشور مقصد شما برمی‌گردد.

از همین رو باید در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت  سرمایه گذاری نهایت دقت را به خرج دهید و اطلاعات کافی در خصوص آن کسب کنید؛ زیرا در ابتدا مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری یک روش مهاجرتی با ریسک بالاست و درصورتی‌که چرخ‌های اقتصادی یک کشور از رونق بیفتد، تمام سرمایه شما هم از بین خواهد رفت؛ بنابراین باید کشوری را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید که کمترین ریسک ممکن را داشته باشد.

یافتن بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری به کمک موسسه حقوقی مهاجرتی

یکی از راه‌هایی که می‌توان به کمک آن بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری را پیدا کنید این است که خودتان دست‌به‌کار شوید و تمامی اطلاعات لازم دراین‌خصوص را از مراجع مختلف کسب کنید. این روش ممکن است ریسک‌های بسیار زیادی داشته باشد؛ زیرا اولا ممکن است مراجعی که انتخاب می‌کنید معتبر نباشند و دوما ممکن است شما نتوانید تمامی اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را به‌خوبی کسب کنید.

از همین رو کمک‌گرفتن از یک موسسه حقوقی مهاجرتی می‌تواند به‌عنوان روش دوم پیدا کردن بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری انتخاب شود. در این روش شما با مراجعه به یک موسسه مهاجرتی و حقوقی معتبر و بین‌المللی از تجربیات یک وکیل حقوقی خبره استفاده می‌کنید و تمامی راه و چاه موفقیت در این مسیر را به‌خوبی کسب می‌کنید

روش‌های مختلف مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت

روش‌های مختلف مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت

از مهم‌ترین نکاتی که به‌عنوان متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری باید بدانید این است که برای مهاجرت و دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری، روش‌های مختلفی را پیش روی خود دارید. البته هر کشوری ممکن است چند مورد از تمامی مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را برای دریافت اقامت پیش روی شما قرار دهد.

به‌صورت کلی برای دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری شش روش وجود دارد:

دریافت اقامت از طریق خرید ملک
دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت و یا خرید سهام یک شرکت
دریافت اقامت از طریق ایجاد کسب‌وکار از طریق روش‌هایی مانند استارتاپ
دریافت اقامت از طریق خرید اوراق قرضه
دریافت اقامت از طریق تمکن مالی یا خود حمایتی
دریافت اقامت از طریق دنیت (Donation) مالی به کشور موردنظر

باتوجه‌به تمامی این راه‌ها شما می‌توانید بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری را بسته به شرایط خودتان انتخاب کنید. برخی از کشورها تنها یک یا چند مورد از این روش‌ها را برای اخذ اقامت و مهاجرت پیش روی افراد متقاضی قرار می‌دهند. پس باید به‌خوبی با قوانین مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کشور مد نظرتان آشنا باشید.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت به روش خرید ملک

یکی از روش‌هایی که به کمک آن می‌توانید به‌راحتی اقامت از طریق سرمایه‌گذاری را تجربه کنید، خرید ملک در کشور موردنظرتان است. در این میان کشورهایی مانند کشورهای اسپانیا، یونان و پرتغال هستند که اگر در آن‌ها ملکی را با قیمتی بیشتر از قیمت مشخص شده خریداری کنید، می‌توانید به‌سادگی گلدن ویزای آن کشور را دریافت کنید.

این گلدن ویزا فاقد شرط حضور بوده و یا دارای حداقل‌های شروط است. همین امر منجر گردیده که این کشورها به‌عنوان بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری و خرید ملک انتخاب شوند. در کنار این سه کشور اروپایی، کشور برزیل نیز وجود دارد که در آن جا هم شرایطی قرار داده شده‌اند که فرد متقاضی مهاجرت می‌تواند با خرید ملک برای خود و خانواده‌اش ویزایی مانند گلدن ویزا با حداقل شروط حضور دریافت کند.

در این میان کشورهایی مانند ترکیه و دومینیکا حضور دارند که به‌محض خرید ملک در آن کشورها می‌توانید اقامت دائم آن‌ها را دریافت کنید. بعدازاین کشورها نیز قبرس قرار دارد که شما با مبلغی در حدود 2 میلیون یورو می‌توانید در مدت‌زمان بسیار کوتاهی، پاسپورت قبرسی داشته باشید.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت به روش ثبت شرکت یا خرید سهام

در میان تمامی راه‌هایی که منجر به مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری می‌شوند، ثبت شرکت یکی از پرطرف‌دارترین آن ها است. شما به کمک این روش قادر خواهید بود تا یک شرکت و یا کسب‌وکاری را در کشور مقصد راه اندازی کرده و در نهایت اقامت آن کشور را دریافت کنید. البته لازم به ذکر است که کشورهایی هم وجود دارند که از طریق ثبت شرکت در آن‌ها نمی‌توانید اقامت را دریافت کنید.

نکته مهم در خصوص ثبت شرکت در کشورهای مختلف این است که شما می‌توانید روش‌های مختلف ثبت شرکت را فرا بگیرید و بسته به شرایط خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در این میان بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری و ثبت شرکت کشورهایی مانند ترکیه، آذربایجان و یا عمان هستند. اما باید به این لیست دو کشور انگلستان و برزیل را هم اضافه کنیم.

شما با تنها 100 هزار دلار می‌توانید سرمایه اولیه ثبت شرکت در برزیل را پرداخت کنید و بعد از مدتی اقامت این کشور را دریافت کنید. همچنین ثبت یک شعبه از شرکت در کشور انگلستان نیز می‌تواند منجر به دریافت اقامت این کشور شود. راه دوم برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت این است که شما سهام یک شرکت در حال فعالیت را خریداری کنید و اجازه دهید چند سالی سهام شما در این شرکت باقی بماند. از بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق خرید سهام، می‌توان به کشور اسپانیا اشاره کرد.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت به روش کارآفرینی و استارت‌آپ

یکی دیگر از روش‌های محبوب مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، مهاجرت از طریق کارآفرینی و یا استارت‌آپ است. شما در این روش در کشور مقصد یک کسب‌وکار را راه‌اندازی می‌کنید و علاوه بر اینکه می‌توانید اقامت آن کشور را دریافت کنید، می‌توانید به کسب درآمد هم بپردازید. بسیاری از کشورهای دنیا هم اکنون از این طریق مهاجرین بسیار زیادی را می‌پذیرند و روش دریافت این ویزا در این کشورها روالی شبیه به یکدیگر دارد.

برای اینکه بتوانید بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی را بشناسید، باید با روال دریافت گلدن ویزا در این کشورها آشنایی داشته باشید. اولین نکته دراین‌خصوص آن است که شما باید یک بیزینس پلن موفق و حرفه‌ای آماده داشته باشید که کشور مقصد را مجاب کند حضور شما در آن کشور، به نفع آن ها خواهد بود.

در مرحله بعدی شما باید اثبات کنید که سرمایه و بودجه کافی برای راه‌اندازی این کسب‌وکار و یا استارت‌آپ را در کشور مقصد دارید. در برخی از موارد نیز ممکن است از شما سابقه مدیریتی را تقاضا کنند. اما در خصوص بهترین کشورهای برای مهاجرت از طریق کارآفرینی و استارت‌آپ می‌توان به کشورهای کانادا، سوئیس، استرالیا و نیوزیلند اشاره کرد. شما می‌توانید در بسیاری از استان‌های کانادا به دست به ایجاد یک کسب‌وکار بزنید و از این طریق اقامت این کشور را دریافت کنید.

همچنین شما می‌توانید به کمک یک بیزینس پلن قدرتمند و حرفه‌ای و داشتن سرمایه حداقل 500000 فرانکی در کشور سوئیس کسب‌وکاری را آغاز کنید و با به گرفتن کارکنان سوئیسی، اقامت این کشور را دریافت کنید.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت به روش خرید اوراق قرضه

برخی از کشورهای دنیا بعد از خرید اوراق قرضه دولتی به شما این امکان را می‌دهند که اقامت این کشورها را دریافت کنید. از بهترین این کشورها می‌توان به انگلستان، ایرلند و بلغارستان اشاره کرد. شما با خرید اوراق به ارزش 2، 5  یا 10 میلیون‌پوندی، می‌توانید اقامت انگلستان را داشته باشید. همچنین اگر 1 میلیون پوند از اوراق قرضه کشور ایرلند را تهیه کنید، به شما اقامت داده خواهد شد.

برای کسب اقامت بلغارستان نیز تنها کافی است 512 هزار یورو اوراق قرضه خریداری کنید تا بعد از 60 ماه، اقامت این کشور را دریافت کنید. اگر 2 برابر این مقدار اوراق قرضه خریداری کنید، مدت‌زمان دریافت اقامت به 18 ماه کاهش پیدا می‌کند.

 

 

بهترین کشورها برای مهاجرت به روش تمکن مالی

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت و دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری، روش تمکن مالی است که به آن روش خود حمایتی نیز گفته می‌شود. اگر به دنبال بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری به روش خود حمایتی هستید باید از بین هفت کشور اروپایی اتریش، اسپانیا، فرانسه، یونان، پرتغال و یونان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. به این لیست می‌توان نام کشور سوئیس را هم برای متقاضیان بالای 55 سال، اضافه کرد.

از مهم‌ترین شرایط این‌گونه مهاجرت این است که فرد متقاضی باید اثبات کند که می‌تواند هزینه‌های زندگی به‌صورت سالیانه در کشور مقصد را تامین کند. این هزینه‌ها باید به‌صورت نقد در حساب شخص موجود باشند. همچنین در برخی از موارد نیاز است که فرد علاوه بر ارائه هزینه‌ها به‌صورت نقدی، مدارکی دال بر دارائی‌های غیرنقدی و یا منبع کسب درآمد در کشور مبدا بدون نیاز به حضور خودش را به کشور مقصد ارائه کند.

بدین صورت فرد به دولت نشان می‌دهد که می‌تواند از پس هزینه‌های زندگی در سال‌های پیش روی نیز بر بیایید. نکته جالب در خصوص این روش مهاجرتی این است که فرد متقاضی می‌تواند در کشور مقصد به تحصیل و یا سرمایه‌گذاری هم مشغول شود.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت به روش اهدای پول

یکی دیگر از روش‌هایی که در نهایت می‌تواند برای فرد اقامت کشور مقصد را به ارمغان بیاورد، اهدا پول و یا دونیت کردن (Donation) به کشور موردنظر است. در این میان کشورهایی وجود دارند که این شرایط را برای متقاضیان ایجاد کرده‌اند که با اهدا پول به کشور مقصد، بتوانند به همراه خانواده خود اقامت دائم آن کشور را دریافت کنند.

اگر بخواهیم نام چند کشور را به‌عنوان بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری به روش اهدا پول ببریم، باید به کشور مالتا در اروپا و یا کشورهای حوزه کارائیب مانند دومینیکا و سنت کریس اشاره کرد.

نکته بسیار مهم در خصوص مهاجرت از طریق اهدا پول این است که بسیاری از کشورها نام ایران را از بین اسامی کشورهایی که اجازه دریافت این‌گونه ویزا را دارند، خارج کرده‌اند. به همین دلیل متقاضیان ایرانی نمی‌توانند برای دریافت اقامت از طریق اهدا پول در این کشورها اقدام کنند. هرچند روش‌های و شرایطی بسیار خاصی وجود دارند که می‌توانند این مشکل را برطرف کنند، اما پیشنهاد می‌کنیم که حتما قبل از انجام این کار با مشاورین و وکلای خبره مشورت کنید.

ارزان‌ترین کشور های دنیا برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

ارزان‌ترین کشور های دنیا برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری ​

باتوجه‌به شرایط اقتصادی موجود در جهان، همه افراد به دنبال یافتن کشورهای ارزان برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت هستند. کشورهای زیادی وجود دارند که هزینه‌های نهایی مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در آن‌ها پایین‌تر از سایر کشورها هستند و می‌توان آن را متناسب با بودجه افراد مختلفی مدنظر قرار داد.

از مهم‌ترین کشورهای ارزان برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 کشور گرجستان

دریافت اقامت در این کشور به دو صورت امکان‌پذیر است: اول اینکه اگر شما دارای بودجه بالایی هستید، می‌توانید کمی بیشتر هزینه کنید و اقامت دائم این کشور را دریافت کنید و یا اینکه می‌توانید با سرمایه کمتر، اقامت موقت 6 ساله این کشور را داشته باشید. شما با خرید ملک در کشور گرجستان می‌توانید به‌راحتی اقامت این کشور ارزان را کسب کنید.

کشور لیتوانی

کشور لیتوانی یکی از کشورهای جزو اتحادیه اروپاست، از همین رو این کشور را می‌توان به‌عنوان یکی از بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری با هزینه کم انتخاب کرد. شما می‌توانید با یک سرمایه ناچیز در این کشور یک شرکت تجاری نسبتا کوچک تاسیس کرده و اقامت کشور لیتوانی را بعد از 5 سال دریافت کنید.

کشور مولداوی

یکی دیگر از کشورهای ارزان برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، کشور مولداوی است. این کشور با جمعیتی در حدود 5.3 میلیون نفر می‌تواند انتخاب مناسبی برای مهاجرت باشد. شما می‌توانید با خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه در این کشور، برای خود و خانواده‌تان اقامت دائم را تهیه کنید. البته باید توجه داشت که فرزندان شما برای دریافت اقامت باید زیر 29 سال سن داشته باشند.

 کشور دومینیکا

کشور دومینیکا را هم می‌توان به لیست کشورهای ارزان‌قیمت برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری اضافه کرد. برای دریافت اقامت این کشور تنها کافی است تا مبلغ کمی را به‌عنوان سرمایه‌گذاری به دولت این کشور پرداخت کنید و برای خود و اعضا خانواده‌تان اقامت کشور دومینیکا را دریافت کنید. از مهم‌ترین شرایط اخذ اقامت این کشور ارزان آن است که افراد حداقل 21 سال سن داشته باشند و در زمان مراجعه به سفارت برگه عدم سو پیشینه و سلامت روانی خود را به مسئول مربوطه نشان دهند.

برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به چه مدارکی نیاز است؟

اگر شما هم به دنبال یافتن بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری هستید، باید بدانید که نیاز دارید تا یک سری مدارک را از پیش تهیه کنید. در واقع زمانی که برای دریافت اقامت به سفارت کشور موردنظر مراجعه می‌کنید، نیاز است که این مدارک را به فرد مسئول در آن جا ارائه کنید.

از مهم‌ترین مدارک برای دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:


داشتن پاسپورت معتبر
ارائه گواهی عدم سو پیشینه
سند و یا اسناد ملکی و دارایی‌های غیرنقدی
ارائه مدارکی دال بر تمکن مالی و گردش حسابی که توسط بانک تایید شده باشد.
ارائه جواز کسب و یا سهام شرکت
ارائه گزارش‌های پزشکی که توسط پزشک معتمد سفارت انجام شده باشد.

نکته‌ای که در خصوص گردش حساب وجود دارد این است که چون اختلاف زیادی بین دلار و ریال ایران وجود دارد، باید یک گردش حساب قوی برای خودتان ایجاد کنید تا گردش مالی شما به‌خوبی مورد تایید سفارت‌ها قرار بگیرد.

نتیجه گیری

یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت اقامت و مهاجرت، اقدام از طریق سرمایه‌گذاری در کشور مقصد است. برای این منظور شما باید با بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری و قوانین و مقررات آن‌ها آشنایی داشته باشید. برای اینکه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را تجربه کنید راه‌های بسیار زیادی وجود دارند. از مهم‌ترین این راه‌ها می‌توان به خرید ملک، ثبت شرکت یا خرید سهام، راه‌اندازی کسب‌وکار و… اشاره کرد.

سوالات متداول

کشورهای بسیار زیادی مانند کانادا، انگلستان، آمریکا، استرالیا، پرتغال و… هستند که هر ساله از این طریق مهاجران بسیار زیادی را جذب می‌کنند. البته باید بدانید که کشورهای مختلفی هستند که از طریق سرمایه‌گذاری به مهاجرین اجازه اقامت نمی‌دهند.

 • دریافت اقامت از طریق خرید ملک
 • دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت و یا خرید سهام یک شرکت
 • دریافت اقامت از طریق ایجاد کسب‌وکار از طریق روش‌هایی مانند استارتاپ
 • دریافت اقامت از طریق خرید اوراق قرضه
 • دریافت اقامت از طریق تمکن مالی یا خود حمایتی
 • دریافت اقامت از طریق دنیت (Donation) مالی به کشور موردنظر
 • کشور گرجستان
 • کشور لیتوانی
 • کشور مولداوی
 • کشور دومینیکا
 • داشتن پاسپورت معتبر
 • ارائه گواهی عدم سو پیشینه
 • سند و یا اسناد ملکی و دارایی‌های غیرنقدی
 • ارائه مدارکی دال بر تمکن مالی و گردش حسابی که توسط بانک تایید شده باشد.
 • ارائه جواز کسب و یا سهام شرکت
 • ارائه گزارش‌های پزشکی که توسط پزشک معتمد سفارت انجام شده باشد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن