مشاوره رایگان

02128111107

بهترین سرمایه‌ گذاری در کشور استرالیا

بهترین سرمایه‌ گذاری در کشور استرالیا

بهترین سرمایه گذاری در استرالیا

استرالیا جزء 5 کشور برتر سرمایه‌گذاری برای ایرانیان به‌حساب می‌آید. چهار کشور دیگر عبارت‌اند از کانادا، انگلستان، اتریش، پرتغال. استرالیا با فرصت‌های باورنکردنی برای اکتشاف، یکی از مقاصد بی‌نظیر برای افرادی است که به دنبال چشم‌اندازهای جدیدی برای کسب‌وکار خود هستند. استرالیا کانون استعدادهاست و با موقعیت منحصربه‌فردی که دارد می‌توانید بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا را داشته باشید.

 طبق اطلاعات اداره آمار استرالیا، در سال 2020 تقریباً هشت میلیون نفر از 25.6 میلیون نفر استرالیایی را مهاجران خارجی تشکیل می‌دادند که سهم مهاجران ایرانی در این آمار تقریباً هفتاد و هفت هزار نفر است. ویزای استرالیا در زمینه نوآوری و سرمایه‌گذاری تجاری (موقت) (ساب کلاس 188) به کارآفرینان اجازه می‌دهد تا بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا را بیابند و برای یک کسب‌وکار جدید برنامه‌ریزی کنند.

این راهی برای اقامت دائم در استرالیاست که مزایای باورنکردنی را برای متقاضیان موفق ارائه می‌دهد. علاوه بر اقامت دائم، اقتصاد پویای این کشور و سودی را هم که از این روش به دست می‌آید نباید نادیده گرفت.

اگر متقاضی سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی با کمترین خطر هستید، می‌توانید استرالیا را به‌عنوان مکانی امن برای این کار انتخاب کنید. متقاضیان می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این کشور اقامت داشته باشند و تابعیت آن را برای خود، همسر و فرزندانشان دریافت کنند. برای سرمایه‌ گذاری در استرالیا شرایط و قوانینی وضع شده‌اند که بهتر است پیش از انجام اقدامات لازم و سرمایه‌گذاری آن‌ها را بررسی کنند.

آنچه در این مقاله میخوانید :

راه‌های مهاجرت به استرالیا

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده پذیرش نیروی مهاجر افزایش زیادی پیدا کند، کمبود نیروی متخصص در بازار است. همچنین نرخ پیری جمعیت نیز افزایش زیادی پیدا کرده است. استرالیا یکی از کشورهای مهاجرپذیراست و ویزاهای مختلفی در حوزه‌های کاری، سرمایه‌گذاری، تحصیلی و… صادر می‌کند. به همین خاطر روش‌های مهاجرت به استرالیا خیلی متنوع هستند.

یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است. اقتصاد قوی، صنایع فعال، سیاست‌های حمایتی و روابط گسترده بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا را رقم‌ زده‌اند. فرصت‌های زیاد سرمایه‌ گذاری در استرالیا وجود دارند؛ کارآفرینی و ثبت شرکت هم از مهم‌ترین این روش‌ها به شمار می‌آیند

کار در کشور استرالیا

کار در کشور استرالیا

مشاغل مورد نیاز استرالیا

استرالیا در یک دهه گذشته عملکرد اقتصادی خیلی خوبی از خود نشان داده است. این امر منجر به رشد اقتصادی قابل‌توجه و کاهش نرخ بیکاری، عدم رشد تورم و نرخ پایین بهره بوده است. استرالیا با داشتن اقتصاد باز و رقابتی، دارای بخش خصوصی قوی و پویا به همراه نیروی کار ماهر است. دارا بودن یک زیربنای اقتصادی قوی بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا را به ارمغان می آورد.

مشاغل موردنیاز استرالیا

پرستاران

برنامه‌نویس نرم‌افزار

برق‌کاران

مدیران ساختمان

مکانیک موتور

اساتید دانشگاه

مشاوران مدیریت

پزشکان عمومی و افسران دائم پزشکی

متخصصان مهندسی عمران

مهندسین مکانیک و تولید

امنیت شغلی در استرالیا

امنیت شغلی در استرالیا

میزان بالایی از امنیت شغلی ارزیابی شده در بین کارگران استرالیا وجود داردبه طور متوسط ​​میزان امنیت شغلی در سراسر جهان حدود 89 درصد است. این بدان معنی است که 89 درصد از افراد شاغل در سراسر جهان اطمینان دارند که شغل خود را برای همیشه حفظ خواهند کرد. درحالی‌که در کشور استرالیا اکثر کارگران 100٪ این اطمینان را دارند؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که استرالیا در مقایسه با بیشتر کشورهای اروپایی از نظر امنیت شغلی قوی‌تر است.

آستانه مالیاتی کشور استرالیا

آستانه مالیاتی کشور استرالیا

در استرالیا متوسط مالیاتی کمتر از  23.6  درصد است. نرخ مالیات مترقی در کشور تضمین می‌کند که مالیات بیشتری با درآمد بالاتر پرداخت می‌کنید. آستانه بدون مالیات از  18200 دلار شروع می‌شود. ساکنان خارجی در استرالیا هیچ آستانه معاف از مالیات ندارند.

هزینه زندگی و تحصیل در استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا

استرالیا به‌عنوان شانزدهمین کشور از نظر بالا بودن هزینه‌های زندگی در جهان شناخته شده است. علاوه بر این، هزینه زندگی در این کشور جزیره‌ای از منطقه‌ای به منطقه دیگر متفاوت است. سیدنی گران‌ترین شهر استرالیا محسوب می‌شود. ملبورن، پرت، کانبرا و بریزبن در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند.

مهاجران می‌توانند خودشان تحصیل در مدارس دولتی یا مدارس غیردولتی در استرالیا را انتخاب کنند. مدارس دولتی عمدتاً برای اقامت‌کنندگان دائم و شهروندان استرالیایی رایگان است. بااین‌حال، برخی از مدارس ممکن است کمک‌های داوطلبانه بین 44 تا 730 دلار را دریافت کنند.

حوزه اخذ تابعیت استرالیا 

حوزه اخذ تابعیت استرالیا 

شما می‌توانید بعد از اقامت موقت یا دائم و یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا، برای شهروندی دائم اقدام کنید. همچنین ممکن است مجبور شوید سوابق شغلی خود را برای واجد شرایط بودن نشان دهید. کشور استرالیا به شما اطمینان می‌دهد که پس از 3 سال، طبق شروطی، شهروندی دریافت کنید.

میانگین ساعات کاری استرالیا

میانگین ساعات کاری استرالیا

وقتی صحبت از کشور استرالیا می‌شود، باید به ساعت کاری نیز اشاره داشت. ساعات کاری استاندارد کارکنان 7.6  ساعت در روز است که در مجموع  38 ساعت در هفته یا 1797 ساعت در سال خواهد شد. در نهایت، شما زمان بیشتری را برای گذراندن با عزیزان خود خواهید داشت.

مدارک موردنیاز برای دریافت شهروندی استرالیا

مدارک موردنیاز برای دریافت شهروندی استرالیا

مدارک موردنیاز برای دریافت شهروندی استرالیا
 • روابط‌عمومی استرالیا
 • گواهینامه‌های آموزشی
 • مدارک مربوط به صندوق تسویه‌حساب
 • نتایج آزمون مهارت انگلیسی
 • اسناد سفر
 • سند شناسایی شخصی
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • گذرنامه معتبر
 • گواهی پزشکی 

مدارک یکی از جنبه‌های مهم روند اخذ ویزا است. اکثر درخواست‌ها به دلیل اسناد ناقص یا مفقود شده رد می‌شوند. یک مشاور ویزا می‌تواند به شما در تهیه چک‌لیست اسناد دقیق، تأیید صحت و راهنمایی در مورد قالب و مشخصات موردنیاز برای نوع ویزا کمک کند.

فرایند درخواست روابط‌عمومی استرالیا

فرایند درخواست روابط‌عمومی استرالیا
فرایند درخواست روابط عمومی استرالیا

مرحله 1: باید معیارهای واجد شرایط بودن خود را تأیید کنید.

مرحله 2: اسناد را آماده نگه دارید

مرحله 3: EOI را در SkillSelect ایجاد کنید؛ این نشان می‌دهد که می‌خواهید نامزد شوید.

مرحله 4: یک ثبت علاقه‌مندی

اگر تمام شرایط لازم را داشته باشید انتخاب می‌شوید.

مرحله 5: درخواست نامزدی ویزا

مرحله 6: پس از نامزدی، یک دعوت‌نامه SkillSelect برای درخواست دریافت خواهید کرد

مرحله 7: درخواست ویزای خود را ظرف مدت 60 روز به وزارت امور داخلی ارسال کنید

مرحله 8: ویزای خود را دریافت کنید

مزایای داشتن کارت PR در استرالیا

 مزایای داشتن کارت  PR در استرالیا 

متقاضیان دارای حقوق کامل کار در استرالیا و نیوزلند هستند

حق درخواست شهروندی و مهاجرت به استرالیا

دسترسی به وام‌های مختلف دانشجویی و وام‌های شخصی

مزایای تأمین اجتماعی

پوشش درمانی Medicare

واجد شرایط بودن برای FHOG (کمک مالی صاحب‌خانه اول)

آزادی دستیابی به تحصیلات عالی

امتیاز حمایت از بستگانرزرو مشاوره رایگان

انواع ویزای استرالیا چیست؟

انواع ویزای استرالیا چیست؟

ویزای دانشجویی

ویزای برنامه اکسپرس اینتری

ویزای کاری

ویزای توریستی

ویزای مهاجرتی تجاری

ویزای اقامت دائم

ویزای خانواده استرالیا

ویزای ازدواج استرالیا

ویزاهای کاری و مهارتی به منظور یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا است که در اینجا مهم‌ترین آن‌ها را لیست کرده‌ایم:

ویزای 186 استرالیا

ویزای 188 استرالیا

ویزای 187 استرالیا

ویزای 189 استرالیا

ویزای 476 استرالیا

ویزای 190 استرالیا

ویزای 485 استرالیا

ویزای 491 استرالیا

ویزای تلنت استرالیا

ویزای 491 استرالیا

مقاله پیشنهادی ——->انواع ویزای استرالیا

سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا

سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا

یکی از کشورهای برتر برای سرمایه‌گذاری ما ایرانیان کشور استرالیا است. آماری که توسط بانک جهانی اعلام شده نشان می‌دهد که در سال 2018 میلادی این کشور از لحاظ سهولت بیزینس بین 190 اقتصاد جهانی جایگاه هجدهم را به خود اختصاص داده است. بهترین سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا شامل ثبت شرکت، خرید ملک و کارآفرینی است. ویزای سرمایه‌گذاری کشور استرالیا انواع مختلفی دارد.

مواردی که برای ثبت یک شرکت باید در نظر داشته باشید

مرحله 1 – آیا این شرکت برای شما مناسب است؟

مرحله 2 – انتخاب نام شرکت

مرحله 3 – شرکت شما چگونه کار خواهد کرد؟

مرحله 4 – تعهدات خود را به عنوان صاحب دفتر شرکت درک کنید

مرحله 5 – از صاحبان دفتر و سایر اعضا رضایت بگیرید

مرحله 6 – ثبت شرکت خود

 

خرید ملک در استرالیا

یکی از اولین کارهایی که باید هنگام مهاجرت به استرالیا انجام دهید این است که محل اقامت مناسب را در شهری که قصد زندگی در آن دارید، پیدا کنید. شما باید در مورد خرید یا اجاره ملک در استرالیا اطلاعاتی را کسب کنید. بسیاری از تازه واردان به استرالیا در کوتاه مدت ملکی را اجاره می کنند. گزینه های مختلفی برای اجاره ملک در استرالیا وجود دارند و باید گزینه‌ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

یافتن ملک

هنگامی که شروع به جستجوی جایی برای زندگی می‌کنید، راه‌های مختلفی برای یافتن خانه‌ای که مناسب نیازها و محدوده قیمت شما باشد وجود دارند.

 • موتورهای جستجوی ملک آنلاین
 • روزنامه‌ها
 • آژانس‌های خرید ملک

ویزای سرمایه‌ گذاری در استرالیا چیست؟

ویزای سرمایه‌ گذاری در استرالیا چیست؟
ویزای سرمایه‌ گذاری در استرالیا چیست؟

ویزای سرمایه‌گذاری توسط دولت در سال 2012 برای یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا برای افراد مختلف راه‌اندازی شد که یک راه ارتباطی ساده برای HNWIs (افراد دارای سرمایه بالا) از طریق مهاجرت سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد. این روش تابعیت مستقیم استرالیا را ارائه نمی‌دهد. بااین‌حال، دارندگان ویزای سرمایه‌گذاری می‌توانند پس از 3 تا 4 سال اقامت از جمله 12 ماه به‌عنوان دارنده روابط‌عمومی، درخواست شهروندی کنند.

شرایط لازم برای ویزای سرمایه‌گذار چیست؟

شرایط لازم برای واجد شرایط بودن بستگی به ویزایی دارد که درخواست می‌کنید و از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. به‌عنوان‌مثال، اگر برای ویزای سرمایه‌گذار Subclass 188 برای استرالیا درخواست کنید، باید واجد شرایط یکی از سه زیرگروه ویزا باشید:

 • نوآوری تجاری
 • سرمایه‌گذاری تجاری
 • طبقه‌بندی به‌عنوان یک سرمایه‌گذار مهم

سرمایه‌گذار هنگام ارسال درخواست باید زیر 55 سال سن داشته باشد و برنامه مفصلی برای تجارت داشته باشند یا مایل به سرمایه‌گذاری در مشاغل موجود در استرالیا باشد تا بتواند در این مدت بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا را برای خود بیابد درصورتی‌که صاحبان مشاغل یا سرمایه‌گذاران موفق آماده سرمایه‌گذاری حداقل 1.5 میلیون استرالیا به مدت 4 سال باشند، می‌توانند ویزای سرمایه‌گذاری تجاری را دریافت کنند.

ویزای کارآفرینی

دو راه برای ویزای کارآفرینی وجود دارد:

در صورت داشتن ویزای تجاری موقت ساب کلاس 188، پس از تأسیس مشاغل خود و یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا واجد شرایط اقامت دائم خواهید بود.

متقاضیان ویزای تجاری باتجربه گسترده (ویزای استعداد تجاری) می‌توانند توسط دولت ایالتی یا منطقه‌ای برای ویزای روابط‌عمومی حمایت شوند.

با داشتن ویزای نوآوری و سرمایه‌گذاری در تجارت (188) می‌توانید با یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا صاحب یک کسب و کار جدید در این کشور باشید یا یک فعالیت تجاری یا فعالیت سرمایه‌ گذاری در استرالیا را انجام دهید.

مزایای راه‌اندازی کسب‌وکار در استرالیا

مزایای راه‌اندازی کسب‌وکار در استرالیا

یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا، حق ایجاد یک کسب‌وکار جدید یا توسعه کسب‌وکار موجود

مسافرت نامحدود به داخل و خارج از استرالیا

همراهی اعضای خانواده با خود به استرالیا

امکان درخواست شهروندی استرالیا

امکان درخواست اقامت دائم از طریق ویزای نوآوری و سرمایه‌گذاری تجاری (ساب کلاس 188)

همچنین اگر درخواست کرده‌اید و ویزای Subclass 188 با نوآوری تجاری دریافت کرده‌اید، می‌توانید ویزای خود را برای دو سال دیگر تمدید کنید.

ویزای 188 برای کشور استرالیا چیست؟

ویزای 188 برای کشور استرالیا چیست؟

ویزای 188 استرالیا برای افرادی با مهارت‌های تجاری بالا است که قصد مدیریت و مالکیت مشاغل جدید را در استرالیا دارند تا بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا را که مناسب آن‌ها است پیدا کنند.آن‌ها همچنین می‌توانند در ایالتی از استرالیا سرمایه‌گذاری کنند. این ویزای موقت، 5 ساله است و می‌تواند به دارندگان اجازه دهد تا برای ویزای PR درخواست دهند؛ به‌این‌ترتیب که پس از این 5 سال باید شرایط لازم برای اقامت دائم در استرالیا را کسب کنند.

دریافت ویزای ساب کلاس 188 چقدر طول می‌کشد؟

اداره مهاجرتی باید با مهاجرت شما موافقت کند و متقاضی باید توسط دولت ایالتی یا منطقه‌ای حمایت شود. پس از تأیید حمایت مالی، وزارتخانه ظرف چند روز دعوت‌نامه را ارسال می‌کند. مدت‌زمان لازم برای پردازش ویزا تحت معیارهای مختلفی قرار می‌گیرد که منحصر به خود شماست.

شرایط لازم برای دریافت ویزای ساب کلاس 188 استرالیا 

 • تأییدیه داشته باشید

مالکیت کسب‌وکار  داشته باشید

دارا بودن دارایی‌های تجاری و شخصی حداقل 800،000 AUD

حداقل 65 امتیاز را در آزمون کسب کنید

زیر 55 سال سن داشته باشید

یک حرفه تجاری پررونق داشته باشید

نباید در فعالیت‌های غیرقابل‌قبول شرکت کرده باشید

تسلط به زبان انگلیسی در سطح عملکردی

رعایت الزامات سلامتی و شخصیت

بیانیه ارزش‌های استرالیایی را بپذیرید و امضا کنید

نباید بدهی به دولت استرالیا داشته باشید

نباید از درخواست قبلی یا لغو ویزا خودداری کنید

اگر برای ویزا در جریان سرمایه‌گذاری مهم یا سرمایه‌گذار برتر درخواست داده‌اید، مجبور نیستید در آزمون امتیاز شرکت یا محدودیت سنی را رعایت کنید. از سوی دیگر در تمام مراحل، متقاضی ملزم به رعایت الزامات خاص تعیین شده توسط مقامات مهاجرت است.

استرالیا علاوه بر ویزای نوآوری و سرمایه‌گذاری تجاری (موقت) (زیر کلاس 188) چندین گزینه دیگر برای ویزا به‌منظور کمک به سرمایه‌گذاران خارجی و یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا ارائه می‌دهد؛ از جمله ویزای زیر کلاس 891 و ویزای طلایی استرالیا برای سرمایه‌گذاران.

مقاله پیشنهادی ——-> ویزای 186 استرالیا

ویزای طلایی کشور استرالیا

ویزای طلایی کشور استرالیا

مزایای ویزای طلایی استرالیا

این ویزا در سال 2012 معرفی شد. با این ویزا افراد دارای ارزش خالص بالا (HNWI) می‌توانند از طریق مهاجرت و یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا، ویزای PR استرالیا را دریافت کنند. متقاضیان باید مایل به سرمایه‌گذاری 5 میلیون دلار استرالیا در یک ساختار خاص باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت کنند. اگرچه زمینه‌های سرمایه‌گذاری زیاد است، اما مقرر و محدود هستند. ویزای سرمایه‌گذاری بسته به کشور و دسته ویزایی که متقاضی آن هستید متفاوت است. ویزای طلایی استرالیا نیاز به سرمایه‌گذاری 5 میلیون دلار استرالیا دارد.

مزایای ویزا طلایی

 • شما می‌توانید به طور دائم در استرالیا بمانید
 • شما می‌توانید فعالیت تجاری و سرمایه‌گذاری خود را در استرالیا تبلیغ کنید
 • در صورت واجد شرایط بودن می‌توانید برای تابعیت استرالیا اقدام کنید
 • حرفه موفق در تجارت داشته باشید

بررسی صلاحیت سریع ویزای مهاجرتی برای استرالیا

بررسی صلاحیت سریع ویزای مهاجرتی برای استرالیا

تجار و متخصصان ماهر می‌توانند بر اساس مجموعه مهارت‌های خود، مدارک تحصیلی و تجربه کاری به استرالیا مهاجرت کنند. با آزمون خودآزمایی عمومی، یک فرد می‌تواند شانس خود را برای مهاجرت به استرالیا ارزیابی کند.

افرادی که زیر 50 سال سن دارند، دارای مهارت صحبت به زبان انگلیسی هستند، دارای تجربه کاری کافی در شغل موردنظر خود هستند، در SOL  (لیست مشاغل ماهر) گنجانده می‌شوند و نمره بالایی کسب خواهند کرد.

بر اساس سیستم امتیاز مهاجرت به استرالیا، داوطلبان مهاجرت می‌توانند امتیازات موردنیاز مهاجرت به استرالیا را که به متقاضیان اعطا می‌شود به شرطی که شرایط زیر را برآورده کنند، به دست آورند:

– سن

متقاضیان بین 18 تا 49 سال می‌توانند امتیاز سن پایین را کسب کنند

– زبان انگلیسی

متقاضی باید با ارائه نتایج آزمون مهارت زبان انگلیسی، ثابت کند که شایستگی لازم را در زبان دارد.

– امتیازات تجربه خارج از کشور (تجربه خارج از استرالیا)

متقاضی می‌تواند برای داشتن سه/پنج/هشت سال تجربه خارج از کشور مربوط به شغل خود در 10 سال گذشته امتیاز کسب کند.

– تجربه زندگی در استرالیا

متقاضی می‌تواند برای کار در استرالیا در یکی از مشاغل ذکر شده در SOL به‌صورت تمام‌وقت امتیاز دریافت کند.

– امتیازات خارج از کشور (مدارک تحصیلی خارج از استرالیا)

متقاضی می‌تواند برای مدارک شناخته شده که در سطح کارشناسی یا بالاتر یا دکتری هستند، امتیاز کسب کند.

– تحصیل در استرالیا

متقاضی می‌تواند برای گذراندن دوره‌ در استرالیا حداقل دو سال تحصیلی یا بیشتر امتیاز دریافت کند.

– زندگی و تحصیل در منطقه

درصورتی‌که متقاضی شرایط تحصیل و زندگی در استرالیا را در منطقه شهری کم‌جمعیت حداقل 2 سال برآورده کرده باشد می‌تواند امتیاز بیشتری دریافت کند.

— مهارت‌های شریک

متقاضی می‌تواند امتیازاتی را تحت عنوان مهارت‌های شریک دریافت کند؛ مهارت‌های شریک شامل شرایط اولیه سن، توانایی زبان انگلیسی، مدارک و نتیجه ارزیابی مهارت‌ها می‌شوند.

– امتیازات کلی

DIBP  (اداره مهاجرت و حفاظت از مرزها) ، داوطلبانی را که حداقل 65 امتیاز کسب کنند واجد شرایط می‌داند. اگر سن شما بین 25 تا 32 سال باشد حداکثر 30 امتیاز کسب خواهید کرد. نمره 8  در آزمون آیلتس می‌تواند حداکثر 20 امتیاز به شما بدهد. بااین‌حال، مقامات مهاجرت استرالیا به متقاضیان اجازه می‌دهند در هر یک از آزمون‌های مهارت زبان انگلیسی مانند IELTS ، PTE ،  TOEFL و غیره شرکت کنند.

چرا دانشجویان بین‌المللی بهترین گزینه برای مهاجرت تحصیلی به کانادا هستند؟

ریسک‌های مهاجرت به استرالیا

ریسک‌های مهاجرت به استرالیا

پس از بررسی  شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا باید این واقعیت را هم در نظر بگیریم که این کار مانند هر تصمیم دیگری خطرات مختص خودش را دارد و برای کسب نتیجه مطلوب باید با چشم ‌باز و آگاهانه صورت بگیرد. بر اساس تحقیقات منحصربه‌فردی که اخیراً صورت‌گرفته، مهاجرت به استرالیا می‌تواند خطراتی برای سلامتی مهاجران داشته باشد.

سلامت مهاجران در بلندمدت می‌تواند تحت تأثیر پذیرش عادات استرالیایی در ارتباط با تفاوت در زبان و فرهنگ، محدودیت‌ها یا دانش ناکافی از سیستم مراقبت‌های بهداشتی کشور میزبان، رژیم غذایی، فعالیت بدنی، سیگارکشیدن و مصرف الکل و همچنین استرس مهاجرت، سازگاری با فرهنگ جدید و تبعیض باشد.

نتیجه گیری

استرالیا نه‌تنها جزء 5 کشور برتر برای سرمایه‌گذاری افرادی است که قصد مهاجرت دارند بلکه در سطح جهانی هم جزء کشورهای برتر برای سرمایه‌گذاری به‌ حساب می‌آید. این قاره نسبت به سایر کشورهای مهاجرپذیر و برتر برای سرمایه‌گذاری تسهیلات بیشتری برای مهاجران را دارا بوده و باتوجه‌به اقتصاد قوی و امنیت شغلی بالا از جمله جذاب‌ترین کشورها برای مهاجرت است.

از جمله زمینه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور ثبت شرکت، خرید ملک و کارآفرینی را می‌توان نام برد. یکی از راه‌های گرفتن ویزای دائم برای استرالیا سرمایه‌گذاری است. برای این کار شما می‌توانید با دریافت ویزای ساب کلاس 188 و یافتن بهترین سرمایه‌ گذاری در استرالیا برای خودتان اقامت دائم در این کشور را درخواست کنید. برای دریافت این ویزا باید یک امتیاز حداقلی باتوجه‌به شرایط سنی و مهارت زبان انگلیسی، مهارت‌های شغلی و… داشته باشید.

سوالات متداول

 • کارآفرینی و ثبت شرکت از مهم‌ترین این روش‌ها به شمار می‌آیند
 • پرستاران
 • برنامه‌نویس نرم‌افزار
 • برق‌کاران
 • مدیران ساختمان
 • مکانیک موتور
 • اساتید دانشگاه
 • مشاوران مدیریت
 • پزشکان عمومی و افسران دائم پزشکی
 • متخصصان مهندسی عمران
 • مهندسین مکانیک و تولید
 •  
 • میانگین ساعت کاری در استرالیا چه قدر می باشد ؟

  ساعات کاری استاندارد کارکنان 7.6  ساعت در روز است که در مجموع  38 ساعت در هفته یا 1797 ساعت در سال خواهد شد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن