مشاوره رایگان

02128111107

ارزان ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

ارزان ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

ارزان ترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری

ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری موضوعی است که در این مقاله بررسی خواهیم کرد .یکی از راه‌های اخذ اقامت در کشورهای دیگر سرمایه‌گذاری است که این نوع اقامت می‌تواند به‌صورت موقت باشد که در نهایت موجب اخذ تابعیت و شهروندی کشور مقصد می‌شود. سرمایه‌گذاری از طریق خریدن ملک یا ثبت شرکت و یا خرید اوراق و سهام قرضه صورت می‌گیرد. هزینه‌هایی که در جهت سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف انجام می‌شوند متفاوت هستند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

روش‌های مختلف مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کشورهای اروپایی

_ سرمایه‌گذاری استانی

_ سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی

_ سرمایه‌گذاری از طریق استارتاپ

_ سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت

_ سرمایه‌گذاری از طریق خرید بیزینس‌ها

_ سرمایه‌گذاری از طریق خوداشتغالی و ایجاد اشتغال

نگاه کلی به سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف

امروزه همه افرادی که قصد مهاجرت کردن را دارند به دنبال ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری هستند. برای سرمایه‌گذاری ‌کردن در کشورهای اروپایی، شخص باید درصدی از سود خود را به‌عنوان مالیات به دولت پرداخت کند. کشورهای اسلواکی، رومانی، پرتغال می‌توانند مقصدهای مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌کردن باشند.

فردی که تازه‌کار و بی‌تجربه است می‌تواند در ابتدا با سرمایه‌گذاری‌ کردن در این کشورها تجربه کافی را به دست آورد و سپس به دیگر کشورهای بزرگ اروپایی مهاجرت کند. معیارهایی که هر سرمایه‌گذار در هر کشور باید به آن توجه ویژه داشته باشد، نرخ بیکاری، میزان تولیدات ناخالص آن کشور، میزان مصادره اموال و… است.

از بهترین و ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در قاره امریکا کشورهایی چون بولیوی، آرژانتین، اکوادور، کاستاریکا و شیلی هستند. دولت این کشورها مالیات کمتری نسبت به سایر کشورها از افراد سرمایه‌گذار دریافت می‌کند. کشورهای مونته‌نگرو و پاناما نیز در سال‌های گذشته رشد بسیار زیادی داشته‌اند و با گذاشتن 50 هزار دلار در بانک‌های این کشورها می‌توانید به اقامت موقت در این کشورها دست پیدا کنید.

به‌طورکلی این کشورها امنیت و سطح رفاه پایینی دارند و پاسپورت آن‌ها نیز اعتبار جهانی ندارد ولی برای شروع کار سرمایه‌گذاری و کسب تجربه این کشورها بسیار مناسب هستند و نیاز به سرمایه اولیه کلان هم ندارند و پس از مدتی می‌توانید در کشورهای بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهید.

کشورهای چون آمریکا. کانادا و… از جمله کشورهای بزرگ و پیشرفته برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند که در ادامه به بررسی جوانب مختلف این دو کشور می‌پردازیم.

مقاله ی جامع تر در مورد مهاجرت  ——-> مهاجرت

کشورهای آمریکا و کانادا، دو مقصد مناسب برای سرمایه‌گذاری‌های کلان

اگرچه این دو کشور از ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به شمار نمی‌روند ولی از نظر امنیت اقتصادی و سرمایه‌گذاری مناسب، دو کشور بسیار قوی برای سرمایه‌گذاری هستند. کانادا کشوری است که عمده‌ترین منابع طبیعی جهان مانند فلزات و نفت و… را دارد و در همین زمینه برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه‌ای را داشته که مهاجران خارجی می‌توانند به‌راحتی در زمینه‌های گوناگون سرمایه‌گذاری لازم را انجام دهند و موجب پیشرفت اقتصادی و رشد این کشور شوند.

مهاجرت به کشور کانادا از طریق استارتاپ و شرایط ویزای این نوع سرمایه‌گذاری

کانادا از نظر راه‌اندازی کسب‌وکار و ایجاد اشتغال در جهان رتبه سوم را دارد. این نوع ویزا برای فرد و همچنین خانواده او صادر می‌شود. از شرایط مهاجرت از طریق استارتاپ کانادا می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • فرد متقاضی باید در این زمینه ثابت کند که یک طرح تجاری مبتکرانه و خلاقی را ایجاد کرده است
 • طرح تجاری پیشنهادی فرد باید در سطح جهانی رقابت داشته باشد
 • دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی برای شخص الزامی است
 • دارا بودن تمکن مالی 13 تا 35 هزار یورو در حساب بانکی فرد متقاضی الزامی است
 • در این زمینه طرح تجاری باید برای شهروندان کانادایی ایجاد اشتغال داشته باشد

مهاجرت به کانادا به مقصد سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌گذاری در کشور کانادا ثبت و راه‌اندازی شرکتی معتبر است. در این حوزه 4 شرکت وجود دارند که شما می‌توانید با ثبت کردن آن به اقامت کشور کانادا دست پیدا کنید.

 1. شرکت‌های خصوصی
 2. شرکت‌های مشارکتی
 3. شرکت‌های سهامی
 4. شرکت‌های تعاونی

از جمله شرایط ثبت شرکت در کشور کانادا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • انتخاب نام مناسب و مالکیت برای شرکت
 • انتخاب سرمایه‌گذار یا شریک درست
 • پرداخت هزینه‌های ثبت شرکت
 • ارائه یک آدرس معتبر در کانادا برای شرکت ثبت شده
 • داشتن طرحی قوی برای ثبت شرکت

هر چند کانادا در بین ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری قرار نمی‌گیرد ولی می‌تواند یکی از برترین انتخاب‌ها به شمار رود.

سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی

از طریق کارآفرینی در کشور کانادا نیز می‌توانید به اقامت این کشور دست پیدا کنید. به‌طورکلی کارآفرینی به میزان سرمایة شما بستگی دارد و همچنین این کار دارای محدودیت‌هایی است. کارآفرینی در شهرهای بزرگ و مراکز استان‌ها نیاز به سرمایة اولیه بیشتری دارد.

از جمله شرایط کارآفرینی در کشور کانادا این است که دولت به شما فرصت 2 ساله می‌دهد تا ثابت کنید که کار و بیزینس راه‌اندازی شده توسط شما موجب ایجاد اشتغال و پیشرفت و رشد اقتصادی شده است یا خیر. در غیر این صورت اگر دولت تشخیص دهد که کار شما موجب پیشرفت اقتصادی کشور کانادا نشده است اقدام به مصادره اموال شما خواهد کرد.

ترکیه، یکی از ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

کشور ترکیه جمعیتی حدود 77 میلیون نفر دارد و پایتخت این کشور، شهر آنکارا است. یکی از رایج‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها که بسیار پرطرف‌دار هم است، خریدن ملک در این کشور است. بر اساس تصویب قوانین جدید، افراد با خریدن ملک به ارزش 250 هزار دلار می‌توانند شهروندی ترکیه را دریافت کند.

کشور ترکیه به دلیل تشابهات زیاد از نظر فرهنگی و اجتماعی، ایرانیان زیادی قصد دارند که سرمایه‌گذاری خود را ترکیه انجام دهند. انواع سرمایه‌گذاری در ترکیه به‌صورت راه‌اندازی کسب‌وکار مناسب، خرید ملک به ایجاد اشتغال، سپرده‌گذاری در بانک‌های این کشور، خرید سهام و اوراق و مشارکت در زمینه کارآفرینی است.

از مزایای سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • دریافت پاسپورت این کشور در مدت‌زمان 6 ماه
 • امکان بازگشت سرمایه در مدت‌زمان کم
 • امکان سفر به 150 کشور دنیا بدون اخذ ویزا
 • امکان استفاده از خدمات رایگان دولت ترکیه همچون تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های رایگان
 • تردد راحت در حوزه و بدون دردسر در حوزه شینگن و…

کشور ترکیه به دلیل جذب بالای سرمایه‌گذاران خارجی در سال‌های اخیر، از امنیت بالای سرمایه‌گذاری برخوردار است. همچنین اخذ مالیات دولت از افراد نیز نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر است. به‌طورکلی در کشور ترکیه مالیات‌بردرآمد 22 درصد بوده که رقمی مناسبی است و همچنین این کشور قوانین مالیاتی بسیار دقیقی را داراست. پس از ترکیه می‌توانیم به عنوان یکی از بهترین و ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری یاد کنیم.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به ایتالیا

ایتالیا به‌عنوان یک کشور جهانگردی شناخته شده که دارای شهرهای بزرگی همچون میلان، رم، ونیز و… است. همه‌ساله گردشگران زیادی به این کشور مراجعه کرده و همین صنعت گردشگری از دلایل پیشرفت کشور ایتالیا بوده است. این کشور از اصلی‌ترین نقاط دسترسی به بازارهای خاورمیانه، اروپا و افریقا به حساب می‌آید.

افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور ایتالیا را دارند می‌توانند در زمینه‌های تجهیزات، خدمات ارتباطی، انرژی، مسافرت و گردشگری، امنیت و… سرمایه‌گذاری کنند. ثبات سیاسی و اقتصادی در کشور ایتالیا از نکات مهم در زمینه سرمایه‌گذاری در این کشور است. یکی از قوی‌ترین ثبات سیاسی در جهان متعلق به کشور ایتالیا است.

ثبت شرکت در کشور ایتالیا یکی از راه‌های اخذ اقامت این کشور است. در زمان ثبت شرکت نیازی به تعیین یکی از شهروندان کشور ایتالیا به‌عنوان مدیر یا یکی از کارمندان این شرکت نیست. این نوع ویزا در صورت فعال بودن مدت اعتبار آن 3 سال می‌شود و به آن ویزای خوداشتغالی می‌گویند. برای ثبت شرکت حداقل سرمایه لازم 10 هزار یورو است و توصیه می‌شود که هزینه‌های بیشتری را نیز در جهت ارتقا و حفظ تجارت خود در نظر داشته باشید.

از جمله راه‌های سرمایه‌گذاری در کشور ایتالیا که بیشتر برای بازرگانان جذاب است، ویزای استارتاپ است. متقاضیان برای ایجاد یک استارتاپ جدید در کشور ایتالیا باید حداقل 50 هزار یورو داشته باشند یا مبلغی حدود 100 هزار یورو را در شرکتی از قبل تأسیس شده در این کشور سرمایه‌گذاری کرده باشند.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به گرجستان

گرجستان به دلیل نزدیک بودن به کشور ایران، جذابیت‌های خاصی را برای مهاجران ایرانی دارد. افراد برای اخذ اقامت می‌توانند هزینه‌ای حدود 300 هزار لاری (115 هزار دلار) را سرمایه‌گذاری کنند. طبق قوانین این کشور، اشخاص می‌توانند برای اخذ اقامت، با خریدن ملک با هزینة اندکی چون 35 هزار دلار آمریکا صاحب منزل شوند و همچنین اقامت موقت این کشور را دریافت کنند. اگرچه پس از پایان مدت اقامت، قابلیت تمدید کردن مجدد نیز وجود دارد.

کشور گرجستان از جمله کوچک‌ترین و ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است که می‌توان پس از آن به کشورهای بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر مهاجرت کرد.

فرانسه یکی از ارزان ترین کشور ها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

کشور فرانسه کشور مهاجرپذیری نبوده و به‌راحتی اقامت و پاسپورت به افراد خارجی نمی‌دهد؛ مگر اینکه فرد قصد سرمایه‌گذاری‌کردن در آن کشور را داشته باشد. در زمینه ثبت شرکت برای سرمایه‌گذاری‌ کردن در این کشور، ابتدا یک ویزای یک‌ساله به شما تعلق می‌گیرد که تا 5 سال قابل تمدید است.

یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌گذاری‌کردن در کشور فرانسه خریدن ملک بوده که ضروری است فرد به‌ازای هر فرد از خانواده مقدار 17 الی 34 مترمربع را خریداری کند. قیمت ملک در استان‌ها مختلف فرانسه متفاوت است. مثلاً در شهر پاریس این قیمت برای هر متر بین 5 تا 13 هزار یورو است. این نوع سرمایه‌گذاری فقط منجر به اخذ اقامت شما در این کشور می‌شود و با خریدن ملک شما نمی‌توانید تابعیت شهروندی و پاسپورت این کشور را دریافت کرده و برای این کار باید از راه‌های دیگر اقدام کنید.

کارآفرینی نیز یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور است که شما با خرید یک شغل یا ایجاد یک صنف می‌توانید در این کشور سرمایه‌گذاری کرده و به اقامت آن کشور دست پیدا کنید. علاوه بر این موارد، از طریق خود حمایتی و تمکن مالی نیز می‌توانید اقدام به اخذ اقامت کشور فرانسه کنید.

در این شیوه فرد باید دارای تمکن مالی بسیار خوبی باشد و ثابت کند که نیازی به کار کردن در کشور فرانسه را ندارد. همچنین باید ثابت کند که با سرمایه خود می‌تواند از خود و خانواده‌اش حمایت مالی کرده و می‌تواند پس از پذیرش دولت فرانسه اقامت و پاسپورت این کشور را دریافت کند.

درباره فرانسه بیشتر بدانیم ——-> مهاجرت به فرانسه

مجارستان یکی از ارزان ترین کشورها برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

یکی از ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان بوده که در مرکز اروپا واقع شده است. برای دریافت اقامت این کشور کافی است که مبلغ 75 هزار یورو را در یکی از بانک‌های این کشور سرمایه‌گذاری کنید؛ بنابراین می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

جمعیت این کشور 10 میلیون نفر است و پایتخت آن شهر بوداپست و زبان مردم این کشور به‌صورت مجاری است. اگرچه این کشور از نظر جمعیت کم و جزو کشورهای پیشرفته به‌حساب نمی‌آید ولی به‌عنوان ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری شناخته شده است.

روسیه از ارزان ترین کشور ها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

کشور روسیه یکی از پهناورترین کشورهای جهان به شمار می‌آید که شامل دو بخش آسیایی و اروپایی است. سرمایه‌گذاری در کشور روسیه به‌صورت ثبت شرکت، خرید ملک و خرید اوراق قرضه امکان‌پذیر است که پس از گذشت 5 سال از مهاجرت به کشور روسیه و سرمایه‌گذاری مناسب در این کشور، پرداخت مالیات و پرداخت حق بیمه، می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

نکات مهم در سرمایه‌گذاری کردن در این کشور مالیات است که تا سال 2019 نرخ مالیات باتوجه‌به در آمد شخص 13 درصد بوده ولی از سال 2019 به بعد این عدد تغییر کرده و به عدد 28 افزایش‌ یافته که در بین دیگر کشورها این درصد، درصدی نسبتاً خوب به‌حساب می‌آید.

یکی از راه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری در کشور روسیه خرید ملک است که آثار اقامتی مناسبی دارد. یعنی پس از گرفتن اقامت نیز می‌توانید از مزایا و امکانات این امر استفاده کنید. ثبت شرکت نیز راه دیگری برای سرمایه‌گذاری در کشور روسیه است که انواع شرکت‌ها در این کشور به‌صورت شرکت‌های سهامی، شرکت‌هایی با مسئولیت محدود، ثبت نمایندگی و یا ثبت جواز کسب وجود دارند که متقاضیان می‌توانند باتوجه‌به شرایط خود و سرمایة اولیه اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.

نکات لازم برای انتخاب صحیح کشور موردنظر برای مهاجرت

اگر به دنبال ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری هستید باید توجه داشته باشید که به‌طورکلی مهاجرت 2 نوع هزینه را برای شما به دنبال دارد:

هزینه‌هایی که برای مراحل قانونی مهاجرت صرف می‌کنید و هزینه‌های ساکن شدن در کشور مقصد

 1. هزینه‌های اقامت و زندگی جدید در کشور موردنظر

برای اینکه هزینة مهاجرت شما کاهش یابد، باید توجه داشته باشید که کشوری را انتخاب کنید که در زمینة اجارة ملک و منزل، امکانات شهروندی و مایحتاج روزانه و از همه مهم‌تر نسبت به سرمایه اولیه شما، هزینه‌های زیادی را نداشته باشد؛ یعنی کشوری را انتخاب کنید که علاوه بر امنیت اقتصادی و اجتماعی و پیشرفته بودن، ارزان‌تر و کم‌هزینه‌تر از سایر کشورها باشد.

با مقایسه ارزش ریال ایران با دیگر ارزهای جهانی چون یورو، پوند، دلار، لاری و… می‌توان به طور تقریبی فهمید که کدام کشور برای زندگی و مهاجرت کردن ارزان‌تر و معقول‌تر است.

از ویژگی‌هایی که در انتخاب کشوری ارزان تأثیر زیادی دارند عبارت‌اند از:

هزینه‌های آموزش و تحصیلات در کشور موردنظر

یکی از راه‌های مهاجرت، تحصیل در کشور موردنظر است. این نوع مهاجرت برای دانشجویان و دانش‌آموزان مناسب و بسیار کم‌هزینه‌تر از سایر راه‌ها است. تحصیل در هر کشوری شرایط و هزینه‌های مخصوص خود را دارد. از جمله کشورهای ارزان برای مهاجرت ایرانیان در زمینه‌های تحصیلی کشور فرانسه، ایتالیا، آلمان و ترکیه هستند که این کشورها جزو کشورهای پیشرفته و معتبر به شمار می‌آیند و می‌توانید با مهاجرت به این کشورها تا حد زیادی هزینه‌های مصرفی خود را کاهش دهید.

هزینه زندگی

خرید مایحتاج منزل، خرید لباس و پوشاک و موارد دیگر که در کشورهای مختلف متفاوت است اما در برخی از کشورها به دلیل ثبات اقتصادی بالا این هزینه‌ها در طول سال‌ها تغییرات آن‌چنانی نمی‌کند. کشورهایی همچون ایتالیا، کانادا و ترکیه در طول سال‌های اخیر ثبات اقتصادی بالایی داشته و هزینه زندگی نیز در این کشورها ثابت مانده است.

هزینه اخذ ویزا

همة کشورها برای آنکه به افراد خارجی اجازة ورود دهند، اقدام به اخذ مبلغی را از افراد می‌کنند. ویزا به افراد این امکان را می‌دهد که همانند دیگر شهروندان یک کشور از امکانات و خدمات آن کشور استفاده کنید. هزینة ویزا هم به‌صورت اینترنتی و هم با مراجعه به سفارت باید پرداخت شود. این هزینه در هر کشور متفاوت است و همچنین به هدف و مدت‌زمان اقامت شما بستگی دارد.

هزینه سرمایه‌گذاری

یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت روش سرمایه‌گذاری ‌کردن در کشور مقصد است. این روش برای افرادی که سرمایه اولیه خوبی در دست دارند بسیار مناسب است. همچنین مدت‌زمان اخذ اقامت از این طریق نیز کوتاه‌تر است. تقریباً کشورهایی که از ثبات اقتصادی بالا برخوردار هستند، گزینه‌های مناسبی برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری هستند. برای یافتن ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، می‌توانید کشورهایی را انتخاب کنید که دارای ثبات اقتصادی بالا همچون ترکیه، کانادا، ایتالیا و… باشند.

هزینه‌های خدماتی و درمانی

هزینه‌های درمانی در کشورهای متفاوت یکسان نیست و همچنین اگر برای درمان قصد مهاجرت دارید باید هزینه‌های دقیق را از بیمارستان و درمانگاه موردنظر سؤال کنید. به‌طورکلی کشورهایی چون ایتالیا و کانادا جزو ده کشور برتر از نظر کیفیت و هزینه درمان مناسب، هستند. هزینه‌های درمانی در این کشور برای شهروندان و همچنین دیگر مهاجران بسیار پایین هستند.

میزان مالیات پرداختی

یکی از ملاک‌هایی که ما را در انتخاب ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری کمک می‌کند ارزیابی مالیات‌های پرداختی کشورهای مختلف است. در بیشتر کشورهای اروپایی نظام مالیاتی دقیقی وجود دارد و همة شهروندان برای استفاده از امکانات و خدمات مستلزم به پرداخت مالیات مشخصی هستند. میزان پرداخت مالیات تا حد زیادی به شغل و درآمد شخص بستگی دارد و میزان ثابتی ندارد. هر دولت باتوجه‌به قانون و وضعیت اقتصادی خود اقدام به گرفتن مالیات از شهروندان می‌کند.

نتیجه گیری

برای یافتن ارزان‌ترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری باید به چند نکته توجه داشته باشیم. اصولاً از آنجایی که در کشورهای پیشرفته بر اساس واحد پول خود یعنی دلار و یورو و… تمامی خدمات انجام می‌شوند، هزینة زندگی و سرمایه‌گذاری در آن‌ها بالا است. برای انتخاب این نوع کشورها به میزان مالیات پرداختی و ثبات اقتصادی کشورها توجه ویژه داشته باشید؛ زیرا کشورهای با ثبات اقتصادی بالا، امنیت بالاتری در زمینه سرمایه‌گذاری برای شما ایجاد می‌کنند. کشورهایی چون ایتالیا، کانادا، فرانسه، ترکیه، گرجستان و… از جمله کشورهای مناسب برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری‌ کردن هستند.

سوالات متداول

 1. سرمایه‌گذاری استانی
 2. سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی
 3. سرمایه‌گذاری از طریق استارتاپ
 4. سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت
 5. سرمایه‌گذاری از طریق خرید بیزینس‌ها
 6. سرمایه‌گذاری از طریق خوداشتغالی و ایجاد اشتغال

برای آنکه اسکالرشیپ بگیرید باید مدرک زبان آیلتس بین 6.5 تا 7 و تافل 90 تا 100 بسته به نیاز دانشگاه مورد نظر خود داشته باشید.

کشور هایی مانند آلمان، نروژ، فنلاند، اتریش، ایسلند تمام هزینه های دانشجویی را پوشش می دهند.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن