مشاوره رایگان

02128111107

پردرآمدترین مشاغل 2021

پردرآمدترین مشاغل 2021

پردرامدترین مشاغل

پردرآمدترین مشاغل موضوعی است که در این مقاله به صورت کامل به آن پرداخته ایم با ما همراه باشید.داشتن اطلاعات درباره این که چه مشاغلی در دنیا درآمد بالاتریدارند درامر مهاجرت هم بسیار حائزاهمیت است.

شغل‌های حوزه پزشکی، همیشه جزء پردرآمد‌‌ترین مشاغل در جهان بوده وهستند. در میان این شغل‌ها، پزشک متخصص اعصاب و روان در رتبه اول پردرآمدترین افراد در جهان قرار می‌گیرد و بعد از او، به‌ترتیب متخصص بیهوشی ، جراحان متخصص بیماری‌های گوناگون، جراح صورت، فک و دهان (یا جراحان زیبایی صورت) ، متخصص زنان،متخصص ارتودونسی،روان‌پزشک، پزشک عمومی ،متخصص امراض داخلی ، متخصص پروتز دهان ، متخصص بیماری‌های کودکان ،دندانپزشک ، پرستار اتاق عمل و بیهوشی و پزشک متخصص درمان امراض پا در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

وکلا، رؤسای کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ ، خلبانان و کمک خلبانان ،مدیران IT، مهندسین نفت، مدیران شرکت‌های بازاریابی هم جزء پردرآمدترین افراد در جامعه امروزی هستند.

آنچه در این مقاله میخوانید :

تجربه و دانش، دو عامل مهم شغل‌های پردرآمد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید باتوجه‌ به اینکه روزبه‌روز قیمت‌ها در بازار در حال افزایش هستند، افراد به دنبال یافتن راه‌حل‌هایی برای بالابردن درآمد خود می‌گردند. یکی از بهترین این راه‌حل‌ها، پیداکردن یک موقعیت شغلی پردرآمد است. از مهم‌ترین فاکتورهایی که در شغل‌های پردرآمد وجود دارند، دو عنصر تجربه و دانش هستند. حال ممکن است بخواهید بدانید که این دو عنصر چگونه می‌توانند بر روی یک شغل پردرآمد تاثیر بگذارند.

برای مثال موقعیت‌های شغلی پزشکی را مدنظر قرار دهید. پزشکی و شاخه‌های زیرمجموعه آن همیشه به‌عنوان یکی از پردرآمدترین مشاغل 2021 شناخته می‌شده‌اند. در این‌گونه از مشاغل، دانش حرف اول را می‌زند. حال اگر فردی نتواند دانش موردنیاز برای این حوزه‌ها را کسب کند، حتی فرصت تجربه‌کردن نیز به او داده نخواهد شد. پس کسب تجربه منوط به در اختیار داشتن دانش علم پزشکی است.

مشاغلی که نیاز به تجربه زیاد دارند

از سوی دیگر، مشاغل دیگری وجود دارند که تجربه حرف اول را در آن‌ها می‌زند و مشاغل مانند نقاشی، بنایی، طراحی و… جز مهم‌ترین آن‌ها هستند. فرد باگذشت زمان می‌تواند تجربه‌های مختلفی را کسب کرده که باعث بهبود حوزه کاری او شود. پس تجربه و دانش مانند دو بالی هستند که در پردرآمدترین مشاغل 2021 می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

اما در کنار چنین موقعیت‌های شغلی، در سال 2021 برخی از شغل‌ها وجود دارند که بسیار بر پایه دانش و تکنولوژی هستند به‌صورت کلی می‌توان عنوان کرد که در این سال‌ها، هر شغلی که به‌صورت مستقیم با تکنولوژی در ارتباط باشد، جز مشاغل پردرآمد به‌حساب می‌آید. البته جای تعجبی ندارد؛ زیرا جهان با یک سرعت باورنکردنی به سمت پیشرفت تکنولوژی حرکت می‌کند. این امر را می‌توان به‌سادگی در مشاغلی مانند طراحی سایت، مهندسی IT، رباتیک و… مشاهده کرد. به‌خصوص مشاغل حوزه امینت و کسب درآمدهای دلاری.

سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پردرآمدترین مشاغل در جهان

پردرآمدترین مشاغل در جهان

1. متخصص اعصاب و روان با متوسط درآمد سالانه 381500 دلار

2.  متخصص بیهوشی با متوسط درآمد سالانه 265000 دلار

3. جراح عمومی و متخصص با متوسط درآمد سالانه 251000 دلار

4. جراح صورت، فک و دهان با متوسط درآمد سالانه 243500 دلار

5. متخصص زنان با متوسط درآمد سالانه 235240 دلار

6. متخصص ارتودونسی با متوسط درآمد سالانه 228000 دلار

7.  روان‌پزشک با متوسط درآمد سالانه 216090 دلار

8.  پزشک عمومی با متوسط درآمد سالانه 208560 دلار

9.رئیس کارخانه یا شرکت‌های بزرگ (CEO) با متوسط درآمد سالانه 200140 دلار

10.  متخصص امراض داخلی با متوسط درآمد سالانه 198370 دلار

11.  متخصص پروتز (دندان‌ساز) با متوسط درآمد سالانه 196960 دلار

12.متخصص بیماری‌های کودکان با متوسط درآمد سالانه 183240 دلار

13. دندانپزشک با متوسط درآمد سالانه 174110 دلار

14.   پرستار اتاق عمل و بیهوشی با متوسط درآمد سالانه 169450 دلار

15.خلبان و کمک خلبان خطوط هواپیمایی با متوسط درآمد سالانه 161280 دلار

16.مدیر IT با متوسط درآمد سالانه 162530 دلار

17. مهندس نفت با متوسط درآمد سالانه 154780 دلار

18.متخصص بیماری‌های پا با متوسط درآمد سالانه 148580 دلار

19.مدیر بازاریابی با متوسط درآمد سالانه 145560 دلار

20. وکیل با متوسط درآمد سالانه 141890 دلار

درباره مهاجرت بیشتر بدانیم ——-> مهاجرت کاری و بهترین کشور ها

عوامل مؤثر بر درآمد

باید توجه داشت مکان و شرایطی که افراد در آن کار می‌کنند، تاثیر زیادی در درآمد آنها دارد، مثلاً متخصص اعصاب و روانی که در یک شهر کوچک دفتر طبابت دارد، ممکن است درآمدی کمتر از یک روان‌پزشک که در یک محله ثروتمند در مرکز کشور طبابت می‌کند داشته باشد یا مثلاً وکیلی که در کشوری مثل آلمان کار می‌کند، به احتمال زیاد از وکیلی که در یک کشور جهان سومی کار می‌کند، درآمد سالانه بالاتری دارد.

با این همه، ما در عصری زندگی می‌کنیم که هر چند وقت یکبار، یک یا چند انقلاب تکنولوژیک زندگی‌های ما را متحول می‌کند و در نهایت هم بر روش و شیوه کار کردن ما اثر می‌گذارد و آن را تغییر می‌دهد. الان سال 2021 است و بسیاری از شغل‌هایی که در گذشته پرطرفدار بودند، اکنون از دور خارج می‌شوند و مجموعه‌ای جدید از مهارت‌ها و شغل‌ها روی کار می‌آیند.

به همین دلیل است که امروزه ذهن بسیاری از مردم در جستجوی یافتن پاسخی برای این سؤالات است: آینده ما چگونه خواهد بود؟ تقاضا برای شغل‌های آینده چگونه و چقدر با الان و گذشته فرق خواهد داشت؟ و بهترین و پردرآمدترین مشاغل ها در این سال و سال‌های بعد از آن چه خواهند بود؟

تقاضا برای یک مهارت، ربط مستقیمی با درآمد دارد. مطمئناً تقاضا برای شغل‌هایی که در بالا ذکر شدند، همیشه وجود خواهد داشت. همه ما با این شغل‌ها و سهمی که در زندگی جوامع بشری دارند، آشنا هستیم. اما در این مقاله، ما به دنبال صحبت کردن در مورد همه پردرآمدترین مشاغل سال 2021 و دهه‌‌های بعدی نیستیم. هدف ما در این مقاله، پردرآمدترین مشاغل جدیدی خواهند بود که به تازگی در حوزه تکنولوژی مطرح شده‌اند و با توجه به شرایط چند ساله اخیر دنیا، مثل همه‌گیری ویروس کرونا، خیلی زود جای خود را در بازار کار جهانی باز کرده‌اند.

مشاغل پزشکی پردرآمد در سال 2021

مشاغل پزشکی پردرآمد در سال 2021

همیشه شغل‌های پزشکی و زیرشاخه‌های مرتبط با آن جز مشاغلی بودند که درآمدهای بسیار زیادی برای صاحبان خود کسب می‌کردند. این مشاغل به‌صورت عمده با دانش فرد در ارتباط هستند. ازآن‌رو که کسب دانش در این مشاغل بسیار سخت و طاقت‌فرسا است، افرادی که بتوانند این مسیر را پشت سر بگذارند، می‌توانند به‌سادگی درآمدهای بسیار بالایی داشته باشند. از پردرآمدترین مشاغل 2021 در حوزه پزشکی می‌توان به مشاغل زیر اشاره داشت:

1- متخصص جراحی

شاید به‌جرئت بتوان عنوان کرد که یکی از پردرآمدترین مشاغل حال حاضر ایران و جهان، متخصص جراحی است. پزشک متخصص جراحی می‌تواند عملیات و فرایند جراحی را برای طیف وسیعی از بیماری‌ها را انجام دهد. البته مراقبت از وضعیت سلامتی بیمار، چه قبل از جراحی، چه در حین جراحی و چه بعد از جراحی به عهده او خواهد بود. این شغل، سال‌های زیادی است که توانسته به‌عنوان یکی از پردرآمدترین مشاغل جهان قرار داشته باشد.

2- متخصص جراحی فک و صورت

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد حوزه پزشکی، متخصصین جراحی فک و صورت هستند. این فرد می‌تواند تمامی مشکلات مربوط به دندان‌ها، فک و صورت بیمار را برطرف کند. در اطراف صورت و فک، یک سری استخوان‌هایی در پیشانی، گونه‌ها و بافت‌ها وجود دارد که در صورت بروز هرگونه مشکل، بیماری، نقص و یا آسیب‌دیدگی در این نواحی، متخصص جراحی فک و صورت می‌تواند وارد میدان شده و آن‌ها را برطرف کند

3-متخصص زنان

آن دسته از پزشکانی که در حوزه سلامت و مراقبت از بانوان در برابر بیماری‌ها و شرایط خاص، فعالیت دارند، می‌توانند درآمدهای بالایی را تجربه کنند. از مهم‌ترین وظایفی که یک متخصص زنان حرفه‌ای به عهده دارد، تشخیص بیماری‌ها و درمان آن‌ها و همچنین مراقبت‌ها و پیگیری‌های مختلف، قبل، حین و بعد از زایمان است. متخصص زنان یکی دیگر از پردرآمدترین مشاغل 2021 است.

4- روانپزشک

در دنیای پرمشغله امروزی که بشر با انواع و اقسام بیماری‌های روانی و افسردگی‌ها در حال دست‌وپنجه نرم کردن است، یک روانپزشک می‌تواند بسیار مفید واقع شود. او پزشکی است که در بیماری‌های روحی و روانی تخصص کافی دارد. این شاخه از علم پزشکی عمر طولانی نداشته و جز علوم جدید دسته‌بندی می‌شود. یک روانپزشک در موقعیت‌هایی می‌تواند دارو تجویز کند.

5- متخصص داخلی

یکی دیگر از آن دسته از شغل‌های پزشکی که برای صاحبان خود درآمدهای بسیار مناسبی را رقم می‌زند، موقعیت شغلی متخصص داخلی است. بیماران برای تشخیص هرگونه بیماری داخلی باید به این افراد مراجعه کنند. درواقع این دسته از پزشکان وظیفه دارند هرگونه بیماری داخلی را تشخیص داده و می‌توانند در صورت برخورد با موردی خاص، آن را به یک پزشک متخصص دیگر، ارجاع دهد.

6- متخصص ارتودنتیست

این دسته از افراد تخصص و تحصیلات خودشان را در حوزه ارتودنسی دندان‌ها گرفته‌اند. ارتودنتیست‌ها وظیفه دارند تا انواع متدها و روش‌های زیبایی مختلف را بر روی دندان‌ها و فک افراد پیاده کنند. این تخصص که به‌عنوان یکی از اولین تخصص‌های دندانپزشکی شناخته می‌شود، امروزه به یکی از پردرآمدترین و کاربردی‌ترین شاخه‌های رشته دندانپزشکی بدل شده است.

7- متخصص پروتزهای دندانی

امروزه یکی از پردرآمدترین مشاغل 2021 حوزه‌های پزشکی هستند که با دندان انسان در ارتباط هستند. تخصص پروتزهای دندانی که یکی از شاخه‌های علم دندانپزشکی است، وظیفه دارد تا دندان‌ها را برای ساخت و جایگزین‌کردن آن‌ها، آماده کند. همچنین انواع پروتزهای مصنوعی همچون، ایمپلنت، روکش، بریج و دندان‌های مصنوعی نیز به عهده این دسته از مشاغل است.

8- پرستار بیهوشی

این دسته از مشاغل در بیمارستان‌ها و در اتاق‌های عمل فعالیت دارند. آن‌ها وظیفه دارند تا در اتاق عمل، بیمار را برای بیهوشی آماده کنند. در واقع تمامی تجهیزات و داروهای بیهوشی برای آماده‌کردن بیمار، به عهده یک پرستار بیهوشی است. این شغل یکی از کاربردی‌ترین مشاغل در بیمارستان‌ها شناخته می‌شود و باتوجه‌به درآمد و دستمزد بالایی که دارد، تقاضا برای آن زیاد است.

پردرآمدترین مشاغل جدید

مشاغل جدید پردرآمد

هیچ‌کس نمی‌تواند به‌طور دقیق پردرآمدترین‌ مشاغل یا پردرخواست‌ترین شغل‌های سال 2021 را پیش‌بینی کند، اما می‌توانیم براساس مشاهداتی که تا الان داشته‌ایم، و با توجه به انقلاب تکنولوژیک، نیازهای انسانی، میزان تقاضا برای شغل‌های جدید و عوامل دیگر، بهترین حدس را بزنیم.

به هر حال، هر چه که قرار است اتفاق بیافتد، نباید یک اصل مهم را نادیده بگیریم: هیچ چیز پایدار نیست و تغییر، چه امسال باشد و چه سال بعد یا حتی دهه بعد، همواره در حال روی دادن است. البته، می‌توان با تحلیل گرایش‌های شغلی جدید براساس وب‌سایت‌هایی مانند Linkedin، Glassdoor، Indeed، Upwork و پلتفرم‌های دیگر، برخی از پرتقاضاترین و در نتیجه پردرآمدترین مشاغل در حوزه تکنولوژی در سال 2021 را معرفی کنیم. در اینجا، تاکید ما حوزه تکنولوژی است، چون‌که حتی شغل‌هایی که نام بردیم هم از تکنولوژی تاثیر می‌گیرند و اگر خود را با آن همگام نکنند، مطمئناً سودآوری خود را از دست خواهند داد. برخی از شغل‌های جدید پردرآمد عبارتند از :

تمرکز همه شغل‌هایی که در این‌جا ذکر خواهیم کرد، بر پایه رشد و سازگاری تکنولوژی‌های مختلف در همه کسب‌وکارها و حرفه‌ها در سرتاسر جهان خواهد بود. اگر به شغل‌های جدیدی که پیش‌بینی شده در سال 2021 و سال‌های بعد از آن، جزء پردرآمدترین و پرتقاضا‌ترین شغل‌های جهان خواهند شد، نگاهی بیاندازیم به مصداق این سخن که: “هیچ زمانی برای مهندس شدن، بد نیست“ پی خواهیم برد.

1. متخصص هوش مصنوعی

(متوسط درآمد سالانه: 125000 دلار) دیگر روزهایی که هوش مصنوعی محدود به مراکز پژوهشی دانشگاه‌ها می‌شد، سرآمده است. امروزه هوش مصنوعی در همه بخش‌ها و حوزه‌‌ها کاربرد دارد. شغل کارشناس هوش مصنوعی تبدیل به یک از سریع‌الرشد‌ترین شغل‌ها در سال 2021 و همین‌طور پردرآمدترین شغل سال 2021 در حوزه تکنولوژی شده است. نرخ استخدام برای این شغل، در سال 2021، افزایشی 74% داشته که از مجموع همه شغل‌هایی که در این فهرست قرار داده‌ایم، بیشتر است. انتظار می‌رود که این افزایش در سال‌های بعد نیز ادامه داشته باشد.

2. مهندس رباتیک

پیش‌بینی می‌شود که این صنعت نرخ رشد بسیار بالا و سریعی داشته باشد. مهندس رباتیک به‌عنوان دومین شغل پرتقاضا در سال 2021 انتخاب شده است. شغل‌های مهندسی در صنعت رباتیک به دو دسته مهندسی رباتیک نرم‌افزار و مهندس رباتیک سخت‌افزار تقسیم می‌شوند. همین‌طور شغل‌های مربوط به ساخت هر دوی بات‌های مجازی و فیزیکی در حال افزایش است. تقاضا برای مهندسی رباتیک، از سال 2015، 40% افزایش داشته است.

3. متخصص داده

نزدیک به سه سال پیاپی است که کارشناس داده، در لیست پرتقاضاترین شغل‌های جدید در دنیا قرار می‌گیرد. علاوه بر سایر مزایا، این شغل به عنوان یکی از بهترین شغل‌ها در سال 2021 با درآمد عالی قرار می‌گیرد.

4. توسعه دهنده فول استک

یک برنامه‌ریز فول استک، همه جنبه‌های توسعه وب را کنترل می‌کند و همین باعث می‌شود که برنامه‌ریزی فول استک یکی از پرخواهان‌ترین شغل‌ها در سال 2021 باشد. به خاطر تقاضای بالای استارت‌آپ‌های کوچک و همین‌طور سازمان‌های بزرگ برای توسعه‌دهندگان وب، خصوصاً برنامه‌نویسان فول استک، تقاضا برای این شغل از سال 2015 تا کنون، 35% افزایش داشته است.

5. مهندس پایداری سایت

هیچ‌وقت فکر کرده‌اید اگر یکی از اپلیکیشن‌هایی که استفاده می‌کنید، از کار بیافتد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بعضی وقت‌ها این اتفاق می‌افتد و بعضی وقت‌ها می‌توان از این اتفاق جلوگیری کرد. افرادی که کمک می‌کنند اپلیکیشن‌های شما از کار نیافتند، مهندسی پایداری وب نام دارند. گفته می‌شود افزایش تقاضا برای این شغل از سال 2015 تا به الان، نزدیک به 34% بوده است. یک مزیت این شغل این است که مهارت‌های لازم برای آن، مثل برنامه‌نویسی فضای ابر یا فول استک یا هر مهارت لازم دیگری را می‌توان برای وظایف شغلی دیگر هم استفاده کرد.

6. کارشناس رضایت مشتری

به‌خاطر نیاز بالا به پشتیبان در خدمات مبتنی بر تکنولوژی، شغل کارشناس رضایت مشتری، از سال 2015 تا کنون، 34% افزایش تقاضا داشته است. عمده کارشناسان خدمات مشتری (72%) در بخش نرم‌افزار و IT کار می‌کنند و در هر دوی مهارت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لازم برای ارتباط با مشتری و شناخت اساسیِ تکنولوژی موردنظر دوره دیده‌اند.

7. نماینده توسعه کسب و کار

تقاضا برای این شغل، نه به این دلیل که بخشی از انقلاب تکنولوژیک است، بلکه به این دلیل مهارت در این شغل به پیش‌نیازهای بسیاری نیاز دارد، از سال 2015،  نزدیک به 34% افزایش داشته است. قدرت بازاریابی، کلد کال (تماس سرد، تماس بدون خبر با یک مشتری بالقوه برای فروش محصول یا خدمات)، چگونگی بر آگاهی، بخشی از مهارت‌های این حرفه هستند.

8. کارشناس امنیت شبکه

با افزایش داده‌ها در عصر دیجیتال، جای تعجب ندارد که تقاضا برای کارشناس امنیت شبکه بالا برود. در حال حاضر، چه سازمان‌های بزرگ و چه یک استارت‌آپ معمولی و حتی افراد معمولی، برای جلوگیری از دزدی اطلاعات و امنیت صفحه‌ها و داده‌های خود در اینترنت، متکی به کارشناسان امنیت وب هستند.

9. توسعه‌دهنده بَک اِند

امروزه، همه شرکت‌ها به دنبال افزایش حضور خود در فضای مجازی هستند. این باعث شده که تقاضا برای توسعه‌‌دهندگان بک اند افزایش پیدا کند. همچنین، توسعه بک اند، باعث می‌شود کار از راه دور برای توسعه‌دهندگان اندکی آزادی کاری به ارمغان بیاورد.

10. کارشناس عملیات توسعه نرم‌افزاری

عملیات توسعه نرم‌افزاری یکی از تکنولوژی‌های نوظهور است که تقاضا برای مهندسان ماهر در این حوزه را بالا برده است. این شغل یکی از پردرآمدترین شغل‌های تکنولوژیک در سال 2021 است. مدیریت زیرساخت‌های فناوری در یک سازمان، وظیفه اصلی یک مهندس عملیات توسعه نرم‌افزاری است. مدیریت اپراتورهای سیستم، برنامه‌نویسان نرم‌افزار، بررسی کدهای برنامه‌نویسی و غیره نیز جزء مسئولیت‌های مهندس عملیات توسعه نرم‌افزاری است.

11. کارشناس رایانش ابری

ابر، کل بازی را برای شرکت‌هایی که می‌خواستند بدون داشتن سرورهای شخصی، پروژه‌های خود را بسازند، عوض کرده است و به همین دلیل است که شغل کارشناسی رایانش ابری مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

12. برنامه‌نویس جاوا اسکریپت ( پردرآمدترین مشاغل)

پیش‌بینی شده که رشد استفاده از این زبان برنامه‌نویسی سرعت بیشتری خواهد گرفت که در نتیجه تقاضا برای برنامه‌نویسان جاوا را بالا می‌برد.

13. برنامه‌نویس بلاکچِین ( پردرآمدترین مشاغل)

بلاکچین یک انقلاب در امنیت وب به شمار می‌رود و ظرف سال‌های اخیر، امید برای داشتن سیستم‌های شکست‌ناپذیر جهت طبقه‌بندی و به‌اشتراک‌گذاری را بسیار بالا برده است. با رشد این تکنولوژی، برنامه‌نویسان بلا‌کچین مطمئناً به درآمدهای بالاتری دست پیدا خواهند کرد.

14. توسعه‌دهنده فرانت اِند ( پردرآمدترین مشاغل)

در توسعه وب، کار توسعه‌دهنده فرانت‌اند بسیار مهم است. این مهندسین، معمولاً با طراحان وب برای ساخت عناصر لازم در هر اپلیکیشن وب، با استفاده از انواع بسیار ابزارهای توسعه فرانت‌اند، در تعامل هستند. وظیفه اصلی یک برنامه‌نویس فرانت‌اند، انتخاب، نصب و آزمایش عناصر مختلف به‌کار رفته در هر UIی وب‌سایت‌هاست. نقش این افراد، توسعه روزانه ویژگی‌های جدید همه‌ی قلمروهای وب مورد استفاده توسط سازمان‌ها یا مشتریان و همچنین بهتر کردن این دامین‌هاست.

15. برنامه‌نویس پایتون ( پردرآمدترین مشاغل)

(متوسط درآمد سالانه 110000 دلار) پایتون یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی پرکاربرد در کل جهان است. یادگیری زبان پایتون هم بسیار آسان است و کاربردهای زیادی در علم داده‌ها، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، توسعه اپلیکیشن و غیره دارد. به همین دلیل، از سال 2015 تا به الان، تقاضا برای برنامه‌نویسان پایتون افزایش سریعی داشته است. این برنامه‌نویسان می‌توانند اپلیکیشن‌های تحت وب را به سایر خدمات تحت وب متصل کنند، فرانت‌اند را چک کنند و حتی مؤلفه‌های مربوط به بک‌اند را خلق کنند.

نکته: متوسط درآمد سالانه رتبه‌های دوم تا چهاردم بین 125000 دلار تا 110000 دلار قرار می‌گیرد.

نتیجه گیری

چرا پدر و مادرها می‌خواهند فرزندانشان دکتر و مهندس و خلبان شوند؟ چون که برای فرزندانشان آینده‌ای روشن و شغلی پردرآمد می‌خواهند. پس اگر می‌خواهید شغلی پردرآمد در آینده داشته باشید، با فکر برای دوره دانشگاه خود برنامه‌ریزی کنید. راه رسیدن به پردرآمدترین مشاغل ، راه آسانی نیست و باید خود را برای سختی‌های بسیار آماده کنید و اگر به تکنولوژی علاقه دارید، حتماً شغل‌های پیشنهادی در این مقاله را بررسی کنید.

سوالات متداول

یک نوعی از امنیت وب بشمار میرود و در سالهای گذشته سیستم های شکست ناپذیر برای طبقه بندی را قوت بخشیده.

  • بله,پزشکی و زیرشاخه های آن جزو مشاغل پردرآمد سال 2021 است.
  • بله جهان بسرعت به سمت پیشرفت تکنولوژی در حال پیشروی است و بطور مثال میتوان از مشاغلی مثل طراحی سایت,رباتیک و IT یاد کرد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن