مشاوره رایگان

02128111107

هزینه تحصیل در کشور کانادا

هزینه تحصیل در کشور کانادا

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا موضوعی است که قصد داریم در این مقاله بررسی کنیم. سالانه افراد زیادی به دلیل مهاجرت تحصیلی به کشورهای خارجی مهاجرت می‌کنند و در این کشورها مشغول به تحصیل می‌شوند. موقعیت تحصیلی مناسب، شرایط آموزشی، سطح علمی بالا و سایر موارد از جمله دلایل مهاجرت تحصیلی افراد هستند. یکی از مواردی که قبل از مهاجرت باید مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد، هزینه‌های مهاجرت است.

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که تمایل به مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله به بررسی هزینه‌های  مهاجرت تحصیلی پرداخته و هر آنچه که باید درباره کشور کانادا و هزینه تحصیل در این کشور بدانید، شرح خواهیم داد.

آنچه در این مقاله می خوانید :

کانادا چگونه کشوری است‌‌؟

کانادا چگونه کشوری است‌‌؟

قبل از اینکه هزینه تحصیل در کانادا را شرح بدهیم، بهتر است بررسی کنیم که این کشور چه مشخصاتی داشته و چگونه است. کشور کانادا یکی از مشهورترین کشورهای جهان به شمار می‌آید که از نظر ثروت و منابع به شدت غنی است.

افرادی که به کشور کانادا مهاجرت می‌کنند، میانگین سنی بین ۲۰ تا ۴۰ سال دارند. پایتخت کشور کانادا اتاوا بوده و نوع حکومت این کشور فدرال، پارلمانی و پادشاهی است. این کشور در قاره آمریکای شمالی واقع شده و زبان رسمی آن فرانسوی است، البته زبان انگلیسی نیز در این کشور به شدت رایج است. افرادی که به کشور کانادا مهاجرت تحصیلی دارند، باید ویزای تحصیلی دریافت کنند. در ادامه انواع ویزای تحصیلی برای مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا را برایتان شرح می‌دهیم.

انواع ویزای تحصیلی کانادا

انواع ویزای تحصیلی کانادا
انواع ویزای تحصیلی کانادا

هزینه تحصیل در کانادا از زمانی شروع می‌شود که برای دریافت ویزا و اقامت کشور کانادا اقدام می‌کنید و لازم به ذکر است که باید ۶ ماه قبل از ورود به کشور کانادا برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور درخواست دهید. کلیه‌ ویزاهای تحصیلی رایج در کشور کانادا به شرح زیر هستند:

 

 1- ویزای دانش آموزی کانادا

این ویزا شامل حال افرادی می‌شود که دارای سن زیر ۱۸ سال هستند و می‌خواهند در مدارس کشور کانادا مشغول به تحصیل شوند. برای درخواست ویزای دانش آموزی ابتدا لازم است که کلیه‌ مدارک و فرم‌های مربوطه توسط قیم و سرپرست دانش آموز تکمیل و ارائه شوند و سپس منتظر  جواب درخواست ویزا از طرف دولت کانادا باشند.

 جالب است بدانید که شرایط تحصیل در مدارس کانادا با توجه به شرایط و ویژگی‌های این مدارس متفاوت است.

 

از جمله مدارکی که برای دریافت ویزای دانش آموزی نیاز خواهید داشت به شرح زیر هستند:

 • نامه پذیرش مدرسه
 • مدارک شناسایی اعم از پاسپورت، بلیت سفر به کانادا و…
 • گواهی تمکن مالی
 • پرداخت هزینه اپلای
 • پرداخت شهریه
 • بیمه سلامت فرد
 • مشخص کردن محل سکونت در کشور کانادا
 • ارائه مدارک زبان
 

2- ویزای دانشجویی کشور کانادا

ویزای دانشجویی کشور کانادا با توجه به مدت زمانی که تصمیم به ماندن در این کشور دارید، ارائه می‌شود و با توجه به این مدت زمان هزینه تحصیل در کانادا محاسبه خواهد شد. ویزای دانشجوی کشور کانادا با توجه به مورد گفته شده به دو نوع تقسیم بندی می‌شود:

الف) ویزای TRV

این ویزای دانشجویی برای افرادی است که قصد اقامت کمتر از ۶ ماه در کشور کانادا را داشته باشند.

ب) ویزای دانشجویی

چنانچه قصد اقامت بیشتر از ۶ ماه در کشور کانادا برای تحصیل را داشته باشید باید برای دریافت این ویزا اقدام کنید.

مهم‌ترین مدارکی که برای دریافت این ویزای تحصیلی نیاز دارید، شامل گزینه‌های زیر می‌شوند:

 • نامه پذیرش از دانشگاه و یا موسسه آموزشی عالی
 • پاسپورت دارای اعتبار قانونی
 • دو قطعه عکس مناسب
 • گواهی تمکن مالی
 • دارا بودن هزینه زندگی یک سال در کشور کانادا
 • انگیزه نامه دانشجویی
 • هزینه ویزای تحصیلی معادل ۱۵۰ دلار کانادا
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدرک زبان

درباره کانادا بیشتر بدانیم ——-> تحصیل در کانادا

Study permit in Canada

مجوز تحصیل در کشور کانادا چیست؟

افرادی که برای مهاجرت به کشور کانادا به منظور تحصیل اقدام می‌کنند، علاوه بر داشتن ویزای تحصیلی باید مجوز تحصیل در این کشور را نیز دریافت کنند. معمولاً مجوز تحصیل دارای اعتبار ۹۰ روزه بوده و برای دریافت آن باید ۱۵۰ دلار هزینه پرداخت شود. این مجوز نامه‌ای از طرف دانشگاه و یا مدرسه ای بوده که قرار است شخص مهاجر در آن به تحصیل بپردازد.

مدت زمان دریافت این مجوز ممکن است تا سه ماه طول بکشد‌‌. توجه داشته باشید که برای حساب کردن هزینه تحصیل در کانادا باید کلیه این قبیل از هزینه‌ها را در نظر داشته باشید.

معرفی بهترین دانشگاه‌های کانادا برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

Top Canadian Universities

افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را داشته و حاضر به پرداخت هزینه تحصیل در کانادا می‌شوند‌، در وهله اول لازم است که دانشگاه‌های این کشور را به خوبی شناسایی کرده و با توجه به شرایط موجود بهترین آن‌ها را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. ما در ادامه برایتان به معرفی دانشگاه‌های مطرح کشور کانادا می‌پردازیم که برخی از بهترین آن‌ها به شرح زیر هستند:

1- دانشگاه کشور تورنتو

این دانشگاه مطرح و معتبر در ابتدا به وسیله کلیسای انگلیس کنترل و مدیریت می‌شد و دارای تاریخچه‌ای بسیار قدیمی است. محبوب‌ترین و معروف‌ترین دانشگاه کشور کانادا، دانشگاه تورنتو است که به جرئت می‌توانیم بگوییم جنبش‌های تاثیر آکادمیک از این دانشگاه شروع شده‌اند و از نظر علمی، سطح فوق‌العاده‌ای دارد.

محیط این دانشگاه به شدت وسیع بوده و در محیط این دانشگاه شاهد بناهای تاریخی، فضای سبز و حیاط سرسبز و زیبا خواهید بود. جالب است بدانید که با پرداخت هزینه تحصیل در کانادا و مشغول به تحصیل شدن در دانشگاه تورنتو قادر به تحصیل در ۷۰۰ رشته کارشناسی خواهید بود.

علاوه بر ۷۰۰ رشته تحصیلی که در مقطع کارشناسی در دانشگاه تورنتو تدریس می‌شوند، ۲۰۰ رشته تکمیلی نیز برای دانشجویان ارائه داده خواهند شد. از افتخارات دانشگاه تورنتو همین بس که ۱۰ مورد از جوایز نوبل به این دانشگاه تعلق دارد.

2- دانشگاه بریتیش کلمبیا

این دانشگاه نیز یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا محسوب می‌شود که دارای دو پردیس دانشگاهی است. یکی از این پردیس‌ها در ونکورر و دیگری در کلونا واقع شده‌اند و دارای مناظر و طبیعت فوق‌العاده‌ای هستند.

رشته‌هایی که در این دانشگاه تدریس می‌شوند، مرتبط با دانشگاه‌های باغ‌های گیاه‌شناسی است. اگر در هزینه‌های تحصیل در کانادا و هزینه های مهاجرت مشکلاتی داشته باشید، از بورسیه‌های تحصیلی این کالج می‌توانید بهرمد شوید. جالب است بدانید که ۳ نخست وزیر کانادایی در این دانشگاه ادامه تحصیل داده‌اند.

افرادی که به تحصیل در رشته‌های مهندسی پزشکی، فیزیک هسته‌ای و… علاقه دارند، می‌توانند در این دانشگاه بهترین آموزش‌ها را دریافت کرده و از علم و دانش اساتید درجه یک بهرمند شوند.

3- دانشگاه مک گیل کانادا

دانشگاه مک گیل از سال ۱۸۲۱ میلادی تاسیس شده است و پردیس‌های دانشگاهی آن در دامنه کوه رویال و در مرکز مونترال واقع شده‌اند و دارای خوابگاه‌هایی در محوطه سرسبز پردیس است که دانشجویان در آن‌ها اسکان یافته و زندگی می‌کنند.

هزینه تحصیل در کانادا نسبت به سایر کالج‌های اروپایی و آمریکایی متعادل بوده و افرار سرشناسی در زمینه اقتصاد، هنر و سایر رشته‌های این دانشگاه به تحصیل پرداخته‌اند.

4- دانشگاه مک مستر کانادا

این دانشگاه در همیلتون انتاریو بوده و اسم آن از نام ویلیام مک مستر، سناتور برجسته کشور کانادا، گرفته شده است‌. در این دانشگاه می‌توانید به تحصیل در رشته‌های پزشکی، مهندسی، تجارت، علوم انسانی، علوم اجتماعی و… بپردازید.

این دانشگاه بیشتر تمرکز خود را بر روی تحقیقات گذاشته و اگر جزء افرادی هستید که به تحقیق و پژوهش علاقه دارید، تحصیل در این کالج برایتان لذت بخش بوده و می‌توانید در زمینه سلول‌های بنیادی و سایر موارد دیگر به تحقیق و پژوهش مشغول شوید.

5- دانشگاه مونترال

جالب است بدانید که از ۳۷ هزار دانشجوی این دانشگاه درصد زیادی را دانشجویان مهاجر تشکیل داده و سالانه افراد زیادی حاضر به پرداخت هزینه تحصیل در کانادا شده و در این دانشگاه معتبر مشغول به تحصیل می‌شوند. از مهم‌ترین ویرگی‌های این دانشگاه معتبر می‌توانیم به تحصیل در رشته‌های ورزشی اشاره کنیم و بگوییم که سطح علمی دانشگاه مونترال به شدت بالا بوده و مدارک دانشگاهی آن بسیار معتبر هستند.

6- دانشگاه وسترن کانادا

در سال ۲۰۲۱ دانشگاه وسترن یکی از محبوب‌ترین دانشگاه‌های کانادا معرفی شده است که سالانه دانشجویان زیادی را پذیرش می‌کند. دانشجویان این دانشگاه تاکنون دستاوردهای علمی و ورزشی بسیاری در سطح بین‌الملل کسب کرده‌اند و به جرئت می‌توانیم بگوییم که ۲۷۷ هزار فارغ‌التحصیل در سطح بین‌الملل دارد.

اگر به مباحث فلسفه و تحقیقات علاقه داشته باشید شایسته است که هزینه تحصیل در کانادا را پرداخت کرده و در این دانشگاه مشغول به ادامه تحصیل شوید.

معرفی سایر دانشگاه‌های معتبر کانادا برای تحصیل

از دیگر دانشگاه‌ها و کالج‌های واقع در کشور کانادا که شرایط تحصیل در آن‌ها بسیار ایده‌آل و مطلوب است، می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • دانشگاه کلگری کانادا
 • دانشگاه واترلو کانادا
 • دانشگاه آلبرتا کانادا
 • دانشگاه کوئین کانادا
 • دانشگاه اتاوا کانادا
 • دانشگاه یورک کانادا
 • دانشگاه لتبریج کانادا
 • دانشگاه ویندزور کانادا
 • دانشگاه شربوک کانادا
 • دانشگاه رجینا کانادا
 • دانشگاه رایرسون کانادا
Study permit in Canada

بررسی هزینه مهاجرت تحصیلی با کانادا در مدارس

بررسی هزینه مهاجرت تحصیلی با کانادا در مدارس

کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای آمریکایی است که امکان تحصیل برای دانش آموزان مهاجر را نیز فراهم کرده است، و هزینه تحصیل در کانادا نسبت به سایر کشورهای خارجی برای دانش آموزان مناسب است. این هزینه‌ها شامل هزینه دوره ابتدایی و هزینه دوره دبیرستان می‌شوند.

 

دوره ابتدایی در کشور کانادا

این دوره تحصیلی برای دانش آموزان در کشور کانادا از سن ۶ سالگی شروع شده و تا سن ۱۳ سالگی ادامه دارد.

 

دوره تحصیل دبیرستان در کانادا

افراد دانش آموز وقتی وارد سن ۱۴ سال می‌شوند به دوره‌ دبیرستان ورود می‌کنند و مباحث درسی آن‌ها تخصصی‌تر می‌شوند‌‌. هزینه تحصیل در کانادا برای دانش آموزان مقطع دبیرستان با توجه به دولتی و خصوصی بودن مدارس تعیین می‌شود. در این کشور نیز دبیرستان‌های بین‌المللی معتبری وجود دارند که امکانات منحصر به فردی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند.

جالب است بدانید که در کشور کانادا مدارس شبانه روزی نیز وجود دارند و این مدارس از نظر امکانات رفاهی، آموزشی و تفریحی به شدت مناسب بوده و هزینه تحصیل در این مدارس از ۳۵ تا ۴۰ هزار دلار کانادا شروع می‌شود.

بررسی هزینه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی

بررسی هزینه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی

سالانه افراد زیادی به کشور کانادا برای تحصیل در مقطع کارشناسی مهاجرت می‌کنند و حاضر به پرداخت هزینه تحصیل در کانادا می‌شوند. شرایط و مزایای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور کانادا به شدت مطلوب و ایده‌آل است و هیچ گونه محدودیتی در زمینه رشته تحصیلی برای افراد وجود ندارد.

 اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید، می‌توانید در رشته‌های پزشکی، پیراپزشکی و کلیه‌ رشته‌های مهندسی مشغول به تحصیل شوید. هزینه تحصیل در کانادا با توجه به رشته‌ای که قرار است در آن مشغول به تحصیل شوید، مشخص و تعیین می‌شود. اگر بخواهیم حداقل هزینه‌ ممکن برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور کانادا را برایتان بگوییم می‌توانیم به ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار کانادا برای مقطع لیسانس، اشاره کنیم.

حداکثر هزینه تحصیل در مقطع لیسانس برای دانشجویان کشور کانادا معادل ۲۰ تا ۲۷ هزار دلار کانادا است و یکی از شروط مهم و اساسی برای تحصیل در مقاطع لیسانس داشتن مدرک زبان با حداقل نمره ۶ از آزمون آیلتس آکادمیک است و شخص دانشجو موظف است که دوره‌ تحصیلی دبیرستان را در کشور خود به پایان رسانده و دارای مدارک این دوران باشد.

بررسی هزینه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

بررسی هزینه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

از آنجایی که کشور کانادا دارای سیستم آموزشی عالی و درجه یکی است، افراد زیادی تمایل به مهاجرت دارند. افرادی که در مقطع کارشناسی ارشد در کشور کانادا به تحصیل می‌پردازند، درست پس از اتمام دوران تحصیل خود در سطح بالایی از رشته تحصیلی خود قرار می‌گیرند.

هزینه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به رشته تحصیلی به صورت متغیر بوده و می‌توانیم بگوییم که این هزینه به صورت سالانه از ۱۲ تا ۱۷ هزار دلار کانادا شروع می‌شود و حداکثر میزان هزینه تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد در این کشور معادل ۲۰ تا ۲۷ هزار دلار کانادا به صورت سالانه است .

از جمله مهم‌ترین مدارکی که شخص دانشجو برای مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد باید در اختیار داشته باشد به شرح زیر هستند:

 • مدرک کارشناسی معتبر از دانشگاه معتبر
 • مدرک زبان آیلتس آکادمیک با حداقل نمره ۶.۵
 • داشتن تمکن مالی
 • نداشتن گپ تحصیلی

هزینه تحصیل در کانادا در مقطع دکتری

هزینه تحصیل در کانادا در مقطع دکتری

افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی برای مقطع دکترا را دارند معمولا در زمینه هزینه تحصیل در کانادا سوالاتی دارند و شرایط تحصیل در این مقطع را مورد بررسی قرار می‌دهند. برای این دسته از افراد باید بگوییم که با تحصیل در مقطع دکترا در کشور کانادا آینده کاری شما به صورت قطعی تامین شده و بدون شک آینده درخشانی در انتظارتان خواهد بود.

کشور کانادا نیز از دانشجویان مقطع دکترا حمایت‌های مالی کرده و شرایطی را فراهم کرده است که افراد قادر به تامین کردن هزینه‌های تحصیلی خود باشند و در این زمینه با مشکل خاصی مواجه نشوند. لازم به ذکر است که هزینه مهاجرت تحصیلی در مقطع دکترا ارتباط مستقیمی به رشته تحصیلی شخص دارد و از این طریق تعیین می‌شود.

Tuition fees in Canada

بررسی هزینه‌های زندگی در کانادا برای مهاجرت تحصیلی

افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا را دارند، باید کلیه‌ هزینه‌های زندگی و تحصیل را در نظر گرفته و سپس با محاسبه دقیق هزینه تحصیل در کانادا برای مهاجرت به صورت کاملا عاقلانه و واقع بینانه اقدام کنند‌.

از جمله هزینه‌هایی که شخص باید برای پرداخت آن اقدام کند، هزینه بیمه است که حدود ۲ تا ۶ هزار دلار کانادا گزارش شده است. از طرفی شخص دانشجو نیاز به پرداخت هزینه‌هایی در زمینه منابع آموزشی و کتاب‌های کمک درسی دارد. کلیه این هزینه‌ها باید لحاظ شده و در نظر گرفته شوند.

هزینه‌هایی که در طی مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا باید بپردازید تحت تاثیر شرایط مختلفی من جمله نرخ تورم در کشور کانادا، رونق اقتصادی این کشور و سایر موارد دیگر است. لازم به ذکر است که هزینه‌های زندگی و تحصیل در برخی از شهرهای کشور کانادا در مقایسه با پایتخت و مرکز این کشور کمتر است و دانشجویان زندگی مطلوبی در این شهرها دارند.

از دیگر موارد و قابلیت‌هایی که دولت کانادا در اختیار دانشجویان مهاجر قرار داده است، می‌توانیم به امکان اشتغال در دوره دانشجویی اشاره کنیم. دانشجویان برای اینکه از پس هزینه تحصیل در کانادا بر بیایند، می‌توانند در هفته حدود ۲۰ ساعت به کار در کشور کانادا پرداخته و حقوق و مزایایی دریافت کرده و از این طریق هزینه‌های تحصیلی خود را کاهش دهند.

هزینه‌های زندگی معمولی در کشور کانادا

اگر بخواهیم بخش کوچکی از هزینه تحصیل در کانادا را برایتان شرح بدهیم می‌توانیم به هزینه‌های روزمره زیر در کانادا اشاره کنیم. این هزینه‌ها عبارت‌اند از:

 • هزینه غذا خوردن در یک رستوران ارزان قیمت در کانادا معادل ۱۵ دلار کانادا
 • هزینه رستوران متوسط در کشور کانادا برای دو نفر معادل ۶۵ دلار کانادا
 • هزینه سرو یک وعده غذا در مک دونالد معادل ۱۰ دلار کانادا
 • هزینه خرید یک کیلوگرم برنج در کشور کانادا معادل ۳.۹۵ دلار کانادا
 • هزینه خرید یک کیلوگرم پنیر محلی در کشور کانادا معادل ۱۲.۶۹ دلار کانادا
 • هزینه خرید یک کیلوگرم گوشت گاو در کشور کانادا معادل ۱۴.۶۷ دلار کانادا
 • هزینه خرید یک کیلوگرم سینه مرغ در کشور کانادا معادل ۱۳.۱۸ دلار کانادا
 • هزینه خرید بلیت یک طرفه در کشور کانادا معادل ۳ دلار کانادا
 • هزینه تاکسی به مسافت یک کیلومتر در کشور کانادا معادل ۱.۸۶ دلار کانادا
 • هزینه یک لیتر بنزین در کشور کانادا معادل ۱.۲۴ دلار کانادا
 • هزینه‌های آب‌، برق و گاز در کشور کانادا معادل ۴۸.۱۷ دلار کانادا
 • هزینه اینترنت در کشور کانادا معادل ۷۴.۱۴ دلار کانادا
 • هزینه خرید یک شلوار جین در کشور کانادا معادل ۶۲.۴ دلار کانادا
 • هزینه خرید یک جفت کفش مردانه در کشور کانادا معادل ۱۲۳.۸۴ دلار کانادا

بررسی هزینه‌های مسکن برای دانشجویان مهاجر در کشور کانادا

بررسی هزینه‌های مسکن برای دانشجویان مهاجر در کشور کانادا

یکی از مهم‌ترین مواردی که شامل هزینه تحصیل در کانادا می‌شود، مسئله مسکن و اجاره خانه است. هزینه اجاره مسکن در شهرها و ایالت‌های مختلف کانادا متفاوت و به صورت متغیر است. به عنوان مثال هزینه اجاره و خرید مسکن در پایتخت کانادا نسبت به سایر شهرها و ایالت‌های دیگر بیشتر است. در ادامه اجاره مسکن و خرید آپارتمان در کشور کانادا را برایتان شرح می‌دهیم:

 • پرداخت هزینه اجاره آپارتمان تک خوابه در مرکز شهر کانادا معادل ۱۲۳۳.۶ دلار کانادا در سال
 • پرداخت هزینه اجاره آپارتمان تک خوابه در خارج از مرکز شهر کانادا معادل ۱۰۰۲ دلار کانادا در سال
 • پرداخت هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر کانادا معادل ۱۹۹۳ دلار کانادا در سال
 • پرداخت هزینه اجاره آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز شهر کانادا معادل ۱۶۲۴ دلار کانادا در سال
 • هزینه خرید آپارتمان به ازای هر متر مربع در مرکز شهر کانادا معادل ۵۸۴۶ دلار کانادا
 • هزینه خرید آپارتمان به ازای هر متر مربع در خارج از شهر کانادا معادل ۳۸۷۷ دلار کانادا

نتیجه گیری

در این مقاله از هزینه تحصیل در کانادا گفتیم. همچنین اشاره کردیم که قبل از بررسی هزینه‌ها بهتر است که موقعیت اقتصادی و رفاهی کشور و سپس دانشگاه‌های کشور مقصد را مورد ارزیابی قرار داده و سپس برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنید.

سوالات متداول

۶ ماه قبل از ورود به کشور کانادا برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور درخواست دهید.

 • ویزای دانش آموزی کانادا
 • ویزای دانشجویی کانادا
 • مقطع لیسانس : 20 الی 27 هزار دلار کانادا
 • مقطع کارشناسی ارشد : 12 الی 17 هزار دلار کانادا

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن