مشاوره رایگان

02128111107

روشهای کسب درآمد دلاری در ایران

روشهای کسب درآمد دلاری در ایران

با توجه به افزایش رو به ‌رشد ارزش دلار و در مقابل، پایین آمدن ارزش پول کشورمان، خیلی از افراد به فکر کسب درآمد دلاری هستند. آیا شما هم دوست دارید در داخل کشورمان از طریق اینترنت درآمد دلاری کسب کنید؟. اگر چنین است، قطعا به جای درستی آمده‌اید. در ادامه، بهترین وب‌سایت‌ها و روشهای کسب درآمد دلاری در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید از آنها به راحتی و به صورت رایگان استفاده کنید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

بهترین روشهای کسب درآمد دلاری در ایران

کسب درآمد دلاری درهایی را باز می‌کند که هرگز فکرش را نمی‌کردید. کسب درآمد به دلار یا به عبارتی ارز خارجی یکی از دقیق‌ترین ایده‌های تجاری و سرمایه گذاری است. با توجه به اینکه که تومان ایران به سرعت ارزش خود را از دست داده، داشتن درآمد دلاری مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. خوشبختانه روشهای کسب درآمد دلاری در ایران متعدد هستند و اگر بتوانید این کار را به درستی انجام دهید، می‌توانید به سرعت ارز خارجی کسب کنید. حتی اگر رقم بسیار کمتری نسبت به تومان ایران کسب کنید، باز هم سود زیادی برای شما خواهد داشت.

دنیای تجارت در جهان به طور کلی با ارزهایی مانند دلار انجام می‌شود. به طور خلاصه، ایده‌هایی وجود دارند که از طریق آنها، بدون هیچ سرمایه‌ای در ایران می‌توانید ارز خارجی کسب کنید. در ادامه، وب‌سایت‌هایی معرفی شده‌اند که می‌توانید از آنها برای کسب درآمد دلار در ایران به صورت آنلاین و در خانه خود استفاده کنید.

دنیای تجارت در جهان به طور کلی با ارزهایی مانند دلار انجام می‌شود.

1. Clixsense

Clixsense یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی است که می‌توانید از آن برای کسب درآمد در ایران استفاده کنید. این وبسایت در سال 2007 تأسیس شد و بیش از 30 میلیون دلار به صورت نقدی به اعضای سراسر جهان پرداخت کرده است. پیوستن به Clixsense در ایران رایگان می‌باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید تا بتوانید با Clixsense در ایران به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. این سایت فرصت‌های متعددی برای کسب درآمد در ایران در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شما می‌توانید با شرکت در نظرسنجی آنلاین، تکمیل پیشنهادات، انجام وظایف، ارجاع دیگران و موارد دیگر در ایران از طریق Clixsense کسب درآمد کنید. حداقل پرداخت فقط 25 دلار است. پرداخت‌ها از طریق پی پال انجام می‌شوند. به Clixsense بپیوندید تا از همین امروز در ایران شروع به کسب درآمد کنید.

2. PrizeRebel

آیا به یک راه سریع و آسان برای کسب درآمد دلار به صورت آنلاین در ایران نیاز دارید؟. PrizeRebel یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌هایی است که می‌توانید از آن برای دریافت دلار در ایران استفاده کنید. PrizeRebel در سال 2007 تأسیس شد و میلیون‌ها دلار به اعضا پرداخت کرده است. پیوستن به PrizeRebel در ایران رایگان می‌باشد. برای پیوستن به PrizeRebel در ایران، باید حداقل 13 سال سن داشته باشید.

راه‌های کسب درآمد جانبی در ایران شامل نظرسنجی، تکمیل پیشنهادات، تماشای فیلم، انجام وظایف، انجام بازی و معرفی دیگران است. همچنین می‌توانید 30 درصد از آنچه را که ارجاع داده‌اید، به دست آورید. حداقل پرداخت این سایت 5 دلار است. پرداخت‌های کاربران در این سایت نیز از طریق پی پال انجام می‌شوند؛ بنابراین، اگر می‌خواهید در ایران سریع به درآمد برسید، باید همین امروز به PrizeRebel بپیوندید.

۳. گلوبال تست مارکت

یکی دیگر از روشهای کسب درآمد دلاری در ایران پیوستن به گلوبال تست مارکت، یک شرکت تحقیقاتی بازار است. می‌توانید از سایت مذکور برای کسب درآمد از پی پال در ایران استفاده کنید. در این سایت با انجام نظرسنجی، تکمیل پیشنهادات، تماشای ویدیوها، ارجاع به دیگران و موارد دیگر می‌توانید در ایران درآمد کسب کنید. حداقل پرداخت، ۵۰ دلار است. پرداخت درآمد افراد در این سایت از طریق پی پال انجام می‌شود. همین امروز به بازار تست جهانی بپیوندید تا بتوانید به صورت رایگان در ایران به صورت آنلاین درآمد کسب کنید.

یکی دیگر از روشهای کسب درآمد دلاری در ایران پیوستن به گلوبال تست مارکت، یک شرکت تحقیقاتی بازار است.
 

 

4. InboxDollars

InboxDollars یکی از وب‌سایت‌های پول ساز قدیمی در اینترنت است. پیوستن به InboxDollars در ایران رایگان می‌باشد. حتی در ایران فقط با ایجاد حساب کاربری، 5 دلار جایزه دریافت خواهید کرد. راه‌های کسب درآمد در ایران با Inboxdollars شامل نظرسنجی آنلاین، تکمیل پیشنهادات، جستجو، بازی، تماشای ویدیو و موارد دیگر است. حداقل پرداخت این سایت 30 دلار می‌باشد. در این سایت نیز پرداخت درآمدها از طریق پی پال انجام خواهد شد. همین حالا عضو شوید تا بتوانید در ایران آنلاین کسب درآمد کنید.

5. FusionCash

FusionCash یک وب سایت نظرسنجی و از دیگر روش‌های کسب درآمد دلاری در ایران است که می‌توانید از آن استفاده کنید. پیوستن به FusionCash نیز رایگان و استفاده آن در ایران آسان است. حتی فقط با ایجاد حساب کاربری در ایران 5 دلار جایزه دریافت خواهید کرد. می‌توانید با شرکت در نظرسنجی‌های پولی، تکمیل پیشنهادات، انجام وظایف و ارجاع دیگران، درآمد کسب کنید. حداقل پرداخت این سایت نیز 25 دلار است و پرداخت‌ها از طریق پی پال انجام می‌شوند.

۶. یوتوبری

حتما می‌دانید که می‌توانید با ساختن ویدیو در یوتیوب درآمد کسب کنید. با این حال، برای کسب درآمد بیشتر، می‌توانید به ساخت محتوای انگلیسی به جای محتوای فارسی بپردازید. اگر توانایی صحبت به زبان انگلیسی ندارید، می‌توانید روی انواع ویدیوهای غیر گفتاری تمرکز کنید. به ‌عنوان ‌مثال، می‌توانید از فیلم‌های کودکان یا فیلم‌های انیمیشن استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید با ارائه ویدئوهای سرگرمی محور مختلف با عناوین انگلیسی، بازدید خارجی داشته باشید.

درآمدی که از کانال خود به دست می‌آورید، به دلار ارائه می‌شود. همچنین در مشاهده ویدیوی شما از خارج از کشور، تبلیغات درج شده در ویدیو نیز متعلق به ناشران خارجی است. به طور خلاصه، نمایش تبلیغات خارجی روی ویدیوی یوتیوب شما، درآمدتان را ۷ تا ۸ برابر بیشتر خواهد کرد. حتما ویدئوهایی بسازید که خارجی‌ها هم بتوانند تماشا کنند. علاوه بر این، در حالی که مخاطب بالقوه محتوای فارسی شما حدود ۸۵ میلیون نفر است، بیننده بالقوه ویدیوهای متمرکز بر زبان انگلیسی نزدیک به ۲ میلیارد خواهد بود.

7. FIVERR

یکی دیگر از روشهای کسب درآمد دلاری در ایران استفاده از FIVERR است. احتمالا در مورد پلتفرم‌هایی مانند Bionluk و Juston شنیده‌اید. در این پلتفرم‌ها، خدمات از طریق اینترنت به فروش می‌رسند. به ‌عنوان‌ مثال، اگر می‌دانید چگونه طراحی گرافیکی انجام دهید، یک آگهی باز می‌کنید و مشتریانی که به آن نیاز دارند، آگهی شما را می‌خرند و برای شما شغل پیدا می‌کنند.

این سیستم، افرادی که خدمات تولید می‌کنند و افرادی که به خدمات نیاز دارند را به روشی بسیار ساده گرد هم می‌آورد. یکی از بهترین نسخه‌های انگلیسی این پلتفرم، Fiverr است. اگر مهارت ایجاد ارزش افزوده از طریق اینترنت را دارید، می‌توانید با این سایت به درآمد دلاری برسید. علاوه بر این، Fiverr واقعا فعال است و شما می‌توانید خیلی سریع مشتری پیدا کنید.

پرفروش‌ترین خدمات در Fiverr عبارتند از:
• طراحی لوگو
• طراحی بنر
• نصب و بهینه سازی وردپرس
• دوبله
• تالیف مقاله
• کلیه خدمات رسانه‌های اجتماعی
• سئو
• ترجمه
• نرم افزار
• توسعه بازی
• خدمات تجارت الکترونیک
• کلاس‌های تناسب اندام
• مشاوره سلامت و تغذیه

پس از ثبت نام بلافاصله در Fiverr می‌توانید آگهی خود را باز کنید و برای کار آماده شوید. البته، حتی در یک سطح ساده، برای ایجاد آگهی خود نیاز به دانستن زبان انگلیسی دارید. اگر هم به این زبان تسلط کافی ندارید، توصیه می‌شود از Google Translate استفاده کنید.

8. UPWORK

این سایت نیز پلتفرم یا سیستمی تقریبا مشابه Fiverr است و از استفاده از آن، از روشهای کسب درآمد دلاری در ایران محسوب می‌شود. تفاوت آن با Fiverr در این است که مشتریان پست‌ها را باز می‌کنند و شما پیشنهاد می‌دهید. به طور خلاصه، همه چیز آماده است و در Upwork در انتظار شما می‌باشد. به‌عنوان‌مثال، یک مشتری تبلیغاتی می‌کند که می‌گوید: «من یک لوگوی این‌چنینی می‌خواهم، چه کسی می‌تواند آن را در چه مدت زمانی و با چه قیمتی انجام دهد» و شما برای شرایط دلخواه پیشنهاد می‌دهید.

پتانسیل کسب درآمد در Upwork بسیار بالاتر است. علاوه بر این، می‌توانید برای همان کار درآمد بیشتری کسب کنید، زیرا تبلیغات معمولا توسط مشتریان باز می‌شوند. هنگامی که موفق به دریافت برخی از مراجع شدید، می‌توانید هزاران دلار در ماه فقط از طریق Upwork کسب کنید. البته در این سایت برای دریافت و تحویل کار، به تسلط به زبان انگلیسی در سطح عالی نیاز ندارید.

9. FREELANCER.COM

این یکی از پلتفرم‌هایی است که در آن، کارمندان فریلنسر بیشترین تمرکز را در جهان دارند. در این سایت به دلیل داشتن یک کمپین تبلیغاتی و بازاریابی منحصر به فرد، حتی یک مبتدی نیز شانس خوبی برای برجسته شدن دارد. بنابراین استفاده از این سایت یکی روشهای کسب درآمد دلاری در ایران است که می‌‏‎‎‎‌توانید از طریق آن، درآمد خوبی کسب کنید.

شما می‌توانید عضو Freelancer.com شوید و تبلیغ خود را برای انواع خدماتی که می‌توانید از طریق اینترنت ارائه دهید، ایجاد کنید. در ادامه، برخی از پرفروش‌ترین خدمات در این پلتفرم ذکر شده‌اند تا به شما ایده بدهند:

• طراحی کاتالوگ
• طراحی وب
• سئو
• راه اندازی وب سایت
• طراحی گرافیک
• آماده سازی اپلیکیشن موبایل
• خدمات بازاریابی ایمیلی
• دوبله
• تالیف مقاله
• بازاریابی از طریق رسانه‌های اجتماعی
• ایده‌های محصول تجارت الکترونیک

پتانسیل کسب درآمد در Upwork بسیار بالاتر است. علاوه بر این، می‌توانید برای همان کار درآمد بیشتری کسب کنید، زیرا تبلیغات معمولا توسط مشتریان باز می‌شوند. هنگامی که موفق به دریافت برخی از مراجع شدید، می‌توانید هزاران دلار در ماه فقط از طریق Upwork کسب کنید. البته در این سایت برای دریافت و تحویل کار، به تسلط به زبان انگلیسی در سطح عالی نیاز ندارید.

10. URL Shortener

URL Shortener یکی از بهترین روشهای کسب درآمد دلاری در ایران به صورت آنلاین است و برای آن نیازی به وب‌سایت یا مهارت خاصی ندارید. مجموعه‌ای از شرکت‌های کوتاه‌کننده URL پردرآمد وجود دارند که فرصت‌های عالی برای کسب درآمد برای کاربران فراهم می‌کنند.

با کمک کوتاه‌کننده‌های لینک، وقتی کاربر روی لینک کوتاه شده کلیک می‌کند، کسب درآمد بیشتر برای وبلاگ‌نویسان و ناشران آسان می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که URLهای طولانی خود را کوتاه کنید و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. اکنون، هر زمان که مشتریان شما روی لینک کوتاه کلیک کنند، به وب سایتی هدایت می‌شوند که در آن، آگهی را مشاهده می‌کنند. آنها می‌توانند بعد از چند ثانیه از آن بگذرند و پس از آن، روی URL طولانی که قبلا کوتاه کرده بودید، قرار می‌گیرند.

وقتی مشتری روی URL کوتاه ایجاد شده در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی کلیک می‌کند، مبلغ مشخصی به حساب شما واریز می‌شود. میزان این مبلغ بر اساس عوامل متعددی از کوتاه کردن URL که انتخاب می‌کنید، مانند تعداد کلیک‌ها، اشتراک درآمد و غیره متفاوت خواهد بود. در زیر، بهترین سایت‌های کوتاه کننده URL معرفی شده‌اند:

• Linkvertise: 1 تا 70 دلار به ازای 1000 بازدید بسته به کشور
• Shrtfly: 1 تا 21 دلار به ازای 1000 بازدید بسته به کشور
• Adf.ly: 1 تا 14 دلار به ازای 1000 بازدید بسته به کشور
• shorte.st: 1 تا 14 دلار به ازای 1000 بازدید بسته به کشور

می‌توانید با ساختن ویدیو در یوتیوب درآمد کسب کنید.

درآمد دلاری با فروش عکس

حتی اگر عکاس حرفه‌ای نباشید، می‌توانید با فروش آنلاین عکس‌های خود – حتی بدون دوربین درجه یک – درآمد قابل توجهی داشته باشید. وب‌سایت‌هایی هستند که عکس‌های دیجیتالی را برای استفاده در وب‌سایت‌ها، کتاب‌ها، محصولات و حتی در تبلیغات می‌خرند و می‌فروشند و عکاس هر بار از فروش آن بهره می‌برد. فروش عکس از طریق یک سایت یکی از بهترین روشهای کسب درآمد دلاری در ایران است. در زیر بهترین سایت‌ها برای فروش عکس معرفی شده‌اند:
• Alamy
• Picfair
• EyeEm
• Foap
• Dreamstime

بهترین سایت ها برای فروش عکس

نحوه نقد کردن پول از طریق پی پال

همان‌طور که تاکنون متوجه شده‌اید، بسیاری از سایت‌های معرفی شده در این مقاله، درآمد افراد را از طریق پی پال پرداخت می‌کنند. پی پال در سراسر جهان شناخته شده و معتبر است. اما کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها قابلیت استفاده از آن را ندارند. در این میان، شرکت‌های زیادی هستند که می‌توان از آن‌ها به عنوان واسطه استفاده کرد و با ایجاد حساب کاربری از طریق آن‌ها درآمد خود را دریافت نمود.

روشهای کسب درآمد دلاری در ایران متعدد هستند، لذا بسته به مهارت‌ها و اشتیاق خود می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

جمع بندی

روشهای کسب درآمد دلاری در ایران متعدد هستند، لذا بسته به مهارت‌ها و اشتیاق خود می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. افرادی که می‌خواهند از مهارت‌های خود کسب درآمد کنند، می‌توانند خدمات آموزشی و دوره‌های آنلاین ارائه دهند. توسعه وب، طراحی گرافیک، محتوا نویسی و سئو چند مهارت با نرخ اشتغال و حقوق بالا هستند. همچنین با شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین و به اشتراک گذاشتن نظرات و انجام فعالیت‌های فریلنسری مختلف می‌توانید در ایران به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. عضویت در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های نظرسنجی رایگان است. در نهایت، افراد می توانند درآمد حاصل از فعالیت در این وب سایت ها را از طریق شرکت های واسطه نقد کنند.

سوالات متداول

بله روش‌های مختلفی برای کسب درآمد دلاری در ایران وجود دارند.

عضویت در وب‌سایت‌های خاص و انجام پروژه‌های خاص مانند ترجمه، تولید محتوا و غیره.

بله وب‌سایت‌هایی هستند که با انجام کارهای ساده مانند نظرسنجی می‌توان از آن‌ها درآمد دلاری دریافت کرد.

درخواست ارزیابی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست ارزیابی خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن