مشاوره رایگان

02128111107

کار در استرالیا

کار در استرالیا

کار در استرالیا

کار در استرالیا یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که همه افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند، درگیر آن هستند. ما به همه کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند، توصیه می‌کنیم حتماً این مقاله را مطالعه کنند؛ زیرا تمام اطلاعاتی که دراین‌باره نیاز دارید را به شما ارائه داده‌ایم. سالانه افراد زیادی برای کار به کشورهای خارجی مهاجرت می‌کنند. استرالیا یکی از مهم‌ترین کشورهای مهاجرپذیر برای کار و تجارت است. در ادامه، به بررسی همه نکات در این زمینه می‌پردازیم.

کیفیت زندگی در استرالیا

کیفیت زندگی در استرالیا

استرالیا، در بسیاری از موارد رفاهی برای زندگی، نسبت به دیگر کشورها وضعیت حقیقتا بهتری داشته است. این کشور از نظر درآمد، ثروت، کیفیت آب‌وهوا، وضعیت سلامتی، مسکن، شغل، تحصیلات، مهارت‌ها، ارتباطات اجتماعی، امنیت و در کل رفاه اجتماعی، در رتبه اول مشارکت مدنی قرار دارد. در استرالیا، متوسط درآمد سرانه هر خانوار به‌ازای هر فرد، 75932 دلار در سال است.

از نظر اشتغال، حدود 73% از افراد بین 15 تا 64 سال، دارای شغل با حقوق هستند که این میزان، بالاتر از حد استاندارد (یعنی 68%) است. در این کشور، حدود 78% مردان و 68% زنان شاغل هستند. در استرالیا، 13% از کارکنان ساعات بسیار طولانی کار می‌کنند (که از حد استاندارد بسیار بیشتر است).

تحصیلات کافی و مهارت‌های لازم برای یافتن کار در استرالیا بسیار مهم است. در این کشور، 81% از بزرگ‌سالان 25 تا 64 ساله تحصیلات متوسطه را گذرانده‌اند که بالاتر از حد میانگین (یعنی 78% است). این موضوع، درباره مردان بیشتر از زنان صدق می‌کند؛ زیرا 82% مردان دبیرستان را با موفقیت به پایان رسانده‌اند اما از زنان تنها 80% درصد موفق به اتمام این دوره شده‌اند.

به‌طور میانگین، امید به زندگی در استرالیا حدود 83% است (برای زنان 85% و برای مردان 80%). میزان آلودگی و آلاینده‌های موجود در هوا هم 5.2 میکروگرم بر مترمکعب است که از میانگین جهانی با 13.9 میکروگرم بر مترمکعب هم بسیار بیشتر است. طبق همه موارد گفته شده، استرالیا، یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار است.

تصمیم به شروع کار در استرالیا

مشاغل مورد نیاز در کانادا

اگر تصمیم دارید در استرالیا کار کنید، در یک شرکت خوب کار خود را آغاز کنید. این کشور، به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی در جهان شناخته می‌شود. استرالیا، نیروهای ماهر در حوزه‌های متفاوت را برای کار جذب می‌کند. افراد متخصصی که بعد از فارغ‌التحصیلی به‌دنبال کار در استرالیا هستند و می‌خواهند شغل خوبی داشته باشند، می‌توانند تا پایان مقاله همراه ما باشند.

برای شروع به کار در استرالیا، باید ویزای کار داشته باشید که اخذ آن کار چندان ساده‌ای نیست. اگر ویزا داشته باشید، می‌توانید در یکی از شهرهای خوب استرالیا ساکن شوید. براساس رتبه‌بندی‌های اخیر، سیدنی رتبه 31 و ملبورن رتبه 40 در کیفیت زندگی را از آن خود کرده‌اند. نرخ بیکاری در استرالیا با بیش از 25 میلیون جمعیت، حدود 5% است و همچنین بالاترین میزان حقوق به فارغ‌التحصیلان را در جهان ارائه می‌دهد.

درباره استرالیا بیشتر بدانیم ——-> مهاجرت کاری به استرالیا

ویزای کار کانادا

ویزای کاری استرالیا

بعد از اینکه شغل موردنظر خود را در استرالیا انتخاب کردید، باید برای دریافت ویزای این کشور اقدام کنید. نوع ویزا، به نوع شغل موردنظر شما در استرالیا بستگی دارد. اگر بین 18 تا 30 سال دارید، می‌توانید ویزای موقت یا همان ویزای تعطیلات کاری را دریافت کنید. این ویزا، به شما این امکان را می‌دهد که تا دو سال در استرالیا اقامت کنید و در صورت تمایل، از کشور خارج یا وارد آن شوید. در این نوع ویزا، شما می‌توانید فقط به‌مدت شش ماه برای هر کارفرما کار کنید و بعد از گذشت این شش ماه، باید کار دیگری را شروع کنید.

برای دریافت ویزای کار در استرالیا باید از طریق کشور خود اقدام کنید. برای انجام مشاغل دائمی‌تر، باید از طریق اسکیل سلکت درخواست دهید. برای دریافت این نوع ویزا، در ابتدا باید علاقه خود به حرفه موردنظر را ارسال کنید. در صورتی که علاقه شما تأیید شود، تنها 60 روز فرصت دارید تا درخواست خود را ارائه دهید. برای دریافت هرنوع ویزای کاری استرالیا، باید از توانایی مالی خوبی برخوردار باشید و اثبات کنید که می‌توانید از پس هزینه‌های خود را در استرالیا برآیید.

مشاغل در استرالیا

مشاغل در استرالیا

اقتصاد کشور استرالیا، براساس صنعت و کشاورزی است. علاوه بر این، گردشگری در شهرهای بزرگ هم بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد. شانس شما برای یافتن شغل در کلان‌شهرهایی مثل آدلاید، بریزبین، کانبرا، ملبورن، پرت و سیدنی، بیش از بقیه شهرهاست. به‌علاوه، شهرهای کوچک را هم فراموش نکنید. اگر مهارت و صلاحیت خوبی داشته باشید، شانس شما برای یافتن کار در استرالیا بسیار زیاد است. شما افراد فارغ‌التحصیل کمتری را در این کشور پیدا می‌کنید که شغل نداشته باشند. به‌علاوه درآمد این افراد هم به‌نسبت زیاد است.

پیشرفت برخی صنایع در استرالیا

پیشرفت برخی صنایع در استرالیا

مشاغل مورد نیاز در استرالیا

در این کشور برخی از مشاغل و کسب‌وکارها، رشد چشم‌گیری داشته‌اند. همه افراد متخصص در این زمینه‌ها می‌توانند با توجه به مهارت خود، شغل خود را انتخاب کنند. اما برای یافتن شغل مناسب، در ابتدا بهتر است لیست مشاغل و صنایع درحال‌رشد استرالیا را بشناسید:

 • ساخت‌وساز
 • آموزش
 • مهندسی
 • مراقبت‌های بهداشتی
 • معدن و انرژی
 • علم و تکنولوژی

کمبود مهارت

در هر کشور، برخی مشاغل و مهارت‌ها کمتر از حد نیاز وجود دارند. در استرالیا هم به برخی از مهارت‌ها بیشتر از سایر موارد نیاز است. اگر به‌دنبال شغل مناسبی در استرالیا هستید، می‌توانید باتوجه‌به مشاغل موردنیاز در این کشور، آسان‌تر کار پیدا کنید. در حال حاضر، کمبود مشاغل درموارد زیر وجود دارد:

 • حسابداری
 • رادیولوژی تشخیصی
 • مهندسی عمران
 • مهندسی مکانیک
 • پرستاری
 • بینایی‌سنجی

رایج‌ترین شغل‌های استرالیا

جستجوی کار در کانادا
رایج ترین شغل های استرالیا

اگر فارغ‌التحصیل نیستید، باید بهترین و رایج‌ترین شغل‌های استرالیا را بدانید. هتل‌داری، خدمات به مشتریان و کارهای اداری، رایج‌ترین انواع مشاغل در این کشور هستند. کارهای فصلی در پارک‌های تفریحی، تفرجگاه‌ها، جنگلبانی، گشت دریایی و… موقعیت‌‌های خوبی برای مشاغل پایدارتر هستند. کار در مزارع نیز در بین مسافرانی که می‌خواهند انواع متفاوتی از کار را تجربه کنند، مناسب است.

1-مشاغل تابستانی استرالیا

اگر بین 18 تا 30 سال سن دارید، می‌توانید با دریافت ویزای کار در استرالیا در کارهای غیررسمی، فصلی یا موقت شرکت کنید. گردشگری، یکی از مهم‌ترین مواردی است که در استرالیا بسیار موردتوجه واقع شده است؛ به همین دلیل، شما می‌توانید به‌عنوان راهنمای تور کار کنید. همچنین می‌توانید در بخش کشاورزی برای چیدن میوه و کار در مزرعه هم اقدام کنید.

2- مشاغل آموزشی

برای تدریس در مدارس استرالیا، معمولاً به معلمان و مدرسان واجدشرایط نیاز است. شما برای کار در استرالیا به‌عنوان معلم یا مدرس، باید از تجربه کاری خوبی برخوردار باشید. علاوه بر این، بهتر است که گواهی و مدرک معتبری برای ارائه به کشور استرالیا داشته باشید.

از آنجا که زبان انگلیسی، زبان رسمی این کشور است، فرصت‌های آموزش زبان انگلیسی به‌عنوان زبان خارجی، محدود است؛ با این حال، استرالیا دارای تعداد زیادی دانشجو و مهاجر بین‌المللی است که همه آن‌ها باید زبان انگلیسی را کاملاً فرا بگیرند؛ بنابراین، مشاغل آموزش زبان انگلیسی در مدارس دولتی و مؤسسات زبان خصوصی نیز وجود دارند. برای آموزش این زبان به‌عنوان یک زبان خارجی در این کشور، شما نیازمند مدارک معتبری برای اثبات علم خود هستید.

3- کارآموزی

کارآموزی می‌تواند باعث تقویت مهارت‌های شما شده و به افزایش سطح تخصص شما کمک کند. این امر، همچنین به شما این فرصت را می‌دهد تا با افرادی که می‌توانند در یافتن شغل دائمی به شما کمک کنند، در تماس باشید. بسیاری از آژانس‌های خصوصی در استرالیا وجود دارند که می‌توانند به شما در افزایش تجربه خود کمک کنند. از آنجا که اکثر این آژانس‌های خصوصی هزینه‌ای دریافت می‌کنند، قبل از ثبت‌نام حتماً مطمئن شوید که از مقدار هزینه‌های آن‌ها آگاه هستید.

تغییر شغل در استرالیا

تغییر شغل در استرالیا

شاید سؤال بسیاری از افراد باشد که آیا می‌توانم بعد از شروع به کار در استرالیا شغل خود را تغییر دهم؟ بله، همان طور که گفتیم، بسیاری از مشاغل استرالیا فصلی هستند و بعد از مدتی به اتمام می‌رسند. به همین علت، شما مجبور می‌شوید بیش از یک شغل در این کشور داشته باشید. علاوه بر این، یکی از شروط ویزای کار و تعطیلات این است که فرد نمی‌تواند بیش از 6 ماه برای یک کارفرما کار کند. از این رو، اکثر افرادی که این نوع ویزای استرالیا را دریافت می‌کنند، بیش از 2 یا 3 شغل در این کشور عوض می‌کنند.

کار در استرالیا چگونه است؟

در چه صورت می‌توان از امکان تحصیل ارزان در آلمان بهره‌مند شد؟

به‌طور متوسط، ساعات کاری در این کشور، 38 ساعت در هفته و روزهای اداری هم از دوشنبه تا جمعه است. یک کارمند تمام‌وقت می‌تواند به‌جز تعطیلات رسمی، چهار هفته در سال مرخصی بگیرد. برخی از تعطیلات رسمی در استرالیا، عبارتند از: روز اول سال نو، روز استرالیا، جمعه پاک، روز ملی استرالیا و نیوزلند، روز کریسمس، روز بوکس و… . به یاد داشته باشید که تعداد تعطیلات رسمی، بسته به محل زندگی شما باهم فرق دارند؛ سایر تعطیلات رسمی مانند روز تولد ملکه و روز کارگر، توسط دولت‌های ایالتی و منطقه‌ای اعلام می‌شود.

کار در تعطیلات

هنگامی که شما برای تعطیلات به استرالیا سفر می‌کنید و قصد دارید کمی بیشتر در این کشور بمانید، می‌توانید در طول این مدت، کار کنید. کار در تعطیلات، به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های سفر خود را تأمین کنید. در این بخش، پنج روش برای یافتن کار در استرالیا در زمان تعطیلات را بررسی می‌کنیم.

استفاده از برنامه حمایتی تعطیلات کار

اگر می‌خواهید در طول سفر خود به استرالیا درآمدی هم داشته باشید، این روش، یک راه ایده‌آل برای شماست. برخی از شرکت‌های استرالیایی، برنامه‌های کاری در تعطیلات را به گردشگران این کشور ارائه می‌دهند. این برنامه‌های کاری کاملاً قابل‌اعتماد هستند و شامل فعالیت‌های اجتماعی می‌شوند.

با کارکنان بالقوه ملاقات کنید

اگر بعد از ورود به استرالیا به‌دنبال شغل هستید، ملاقات حضوری با کارفرمایان واقعی، می‌تواند راهی عالی برای تضمین کار در این کشور باشد. این نوع کارها بیشتر شامل شغل‌های هتل‌داری یا پیشخدمتی می‌شود. از کافه‌ها، بارها و هتل‌ها دیدن کرده و با مسئولان آنجا صحبت کنید. جست‌وجوی این مکان‌ها برای کار کمی دشوار به‌نظر می‌رسد، اما بعد از شروع به کار، می‌توانید با مردم استرالیا در ارتباط باشید و با نحوه زندگی آن‌ها آشنا شوید. به یاد داشته باشید که کسی که در کافه‌ها پیشخدمت است، باید دوره آموزشی مخصوصی را بگذراند.

به‌صورت آنلاین به‌دنبال شغل باشید

برای یافتن کار در استرالیا می‌توانید از سایت‌های مخصوصی برای یافتن نیازمندی‌های شغلی استفاده کنید. هنگام استفاده از این سایت‌های آنلاین، بهتر است که موقعیت جغرافیایی خود را محدود کنید تا شغل‌های نزدیک به خود را بهتر پیدا کنید. اغلب مواقع، این سایت‌ها افرادی که برای تعطیلات به استرالیا آمده‌اند را استخدام می‌کنند؛ پس شانس شما برای دریافت این نوع مشاغل بسیار بیشتر است.

مراجعه به آژانس‌های جذب نیرو

اگر به‌دنبال کاردر حین تعطیلات خود هستید، آژانس‌های جذب نیرو می‌توانند به شما کمک بزرگی کنند. این آژانس‌ها، منابع عالی برای استخدام نیرو هستند. فراموش نکنید که این آژانس‌های جذب نیرو، برای استخدام شما به رزومه نیاز دارند؛ بنابراین از قبل، رزومه خود را بنویسید یا درمورد نوشتن آن، از خود آژانس کمک بگیرید.

به روش‌های مختلفی کار کنید

یکی از مهم‌ترین و بهترین موارد درباره کار در استرالیا در حین تعطیلات، آزادی است. شما می‌توانید به‌راحتی برای هر شغلی که دوست داشتید درخواست دهید. اگر هم حس ماجراجویی دارید و تمایل دارید در سراسر استرالیا سفر کنید، می‌توانید در حین سفر هم مشغول‌به‌کار شوید. برای دریافت این نوع مشاغل، باید مواظب باشید تا هر موقع که با آگهی شغلی مواجه شدید، برای آن درخواست دهید.

تعادل بین کار و زندگی

ایجاد تعادل مناسب بین کار و زندگی شخصی، برای همه افراد شاغل چالش بزرگی است. اگر شما بتوانید بین کار و تعهدات خانوادگی یا زندگی شخصی خود تعادل مناسبی ایجاد کنید، هم در حرفه و هم در زندگی خود موفق‌تر خواهید شد. شواهد نشان می‌دهند که کار کردن در ساعات طولانی، ممکن است سلامت شخص را به خطر بیندازد. علاوه بر این، سیستم ایمنی فرد مختل شده و استرس او هم افزایش می‌یابد. هرچه افراد بیشتر کار کنند، زمان کمتری برای سایر فعالیت‌های شخصی و اوقات فراغت دارند.

در استرالیا، 13% از کارکنان ساعات بسیار طولانی به کار می‌پردازند و این میزان، از استاندارد جهانی (با 11% ساعت کاری) هم بیشتر است. از سوی دیگر، کارگران تمام‌وقت به‌طور متوسط، 60% از روز خود (یعنی حدود 14 ساعت) را به کارهای شخصی (غذا خوردن، خوابیدن و…) و اوقات فراغت (معاشرت با دوستان و خانواده، سرگرمی، بازی، استفاده از رایانه، تلویزیون و…) اختصاص می‌دهند. این میزان، از متوسط جهانی (یعنی 15 ساعت) هم کمتر است.

هزينه زندگي در استراليا

درآمد در استرالیا

درآمد کار در استرالیا​

کار در استرالیا به درآمد شخص هم مربوط می‌شود. درآمد تعدیل‌شده خانوار، مقدار پولی است که هرسال یک خانواده، پس از پرداخت مالیات و نقل‌وانتقالات، به‌دست می‌آورد. همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، در استرالیا متوسط درآمد سرانه خالص تعدیل‌شده خانوارها به‌ازای هر نفر 75932 دلار در سال است (این میزان، از میانگین جهانی با 60433 دلار هم بیشتر است).

ثروت خالص خانوار، عبارت است از ارزش کل اموال و دارایی یک خانواده؛ مانند پول یا سهام موجود در حساب‌های بانکی، منزل مسکونی، وسایل نقلیه و… . در این کشور، میزان متوسط ثروت خالص خانوارها 427064 دلار برآورد می‌شود (این میزان، از میانگین جهانی با 408376 دلار هم بیشتر است).

استرالیا از خانواده‌هایی که فرزند مدرسه‌ای دارند، حمایت تکمیلی می‌کند. این کشور، میزان درآمد خانواده‌ها را بررسی کرده و به خانواده‌های کم‌درآمد کمک مالی می‌کند. این حمایت، فرزندان آن‌ها را تشویق می‌کند تا به درس و مدرسه علاقه بیشتری نشان دهند. این مزایا، از خانواده‌هایی که فرزندان بین 13 تا 15 سال دارند، حمایت می‌کند. اگر درآمد خانواده‌ها کم باشد، بچه‌ها برای یافتن کار و کسب درآمد، مدارس را ترک می‌کنند؛ در حالی که با کمک دولت، این کودکان در مدرسه می‌مانند و در شغل‌های آینده خود هم موفق‌تر خواهند بود.

آیا برای کار در استرالیا به اسپانسر نیاز دارم؟

شاید برای خیلی از افراد این سؤال پیش بیاید که برای کار در استرالیا واقعاً به اسپانسر یا حامی مالی نیاز دارم یا خیر؟ همیشه لازم نیست که حامی مالی داشته باشید؛ اما گاهی اوقات داشتن این حامی، شانس شما را برای دریافت ویزا بیشتر می‌کند. دو روش برای دریافت حامی وجود دارد. می‌توانید خودتان حامی مالی را پیدا کنید یا می‌توانید برای کارفرمایان درخواست داده و نامزد شوید. در این روش، باید منتظر بمانید تا کارفرما با توجه به مهارت و رزومه، شما را انتخاب کند.

حقوق و دستمزد در استرالیا

عوامل مؤثر بر دستمزد در آلمان

هنگام کار در استرالیا، به شما دستمزد مخصوصی پرداخت می‌شود. این حقوق و دستمزد، به شغل شما بستگی دارد. با این حال، شما حداقل دستمزد در استرالیا (19.49 دلار استرالیا) را دریافت خواهید کرد. تا زمانی که 28 تا 38 ساعت در هفته کار می‌کنید، درآمد کافی برای زندگی و سفر در این کشور را خواهید داشت. البته این میزان درآمد، به عادات مخارج شخصی، محل زندگی و ساعت کاری شما بستگی دارد. اگر حقوق و مزایای بیشتری داشته باشید، می‌توانید روزانه یا ماهانه، مقداری از حقوق خود را پس‌انداز کنید.

مزایای ویزای 188 استرالیا کدام‌اند؟

مزایای کار در استرالیا

کار در استرالیا از مزایای زیادی برخوردار است و افراد زیادی قصد دارند برای کار به این کشور مهاجرت کنند. این کشور، در فهرست توسعه و تکامل انسانی سازمان ملل، در بین کشورهای برتر جهان قرار دارد. استرالیا، تصویر مطلوبی برای مهاجرت و کار ارائه می‌دهد و مردم را به کار تشویق می‌کند. در ادامه، به بررسی برخی مزایای کار در استرالیا می‌پردازیم.

1- اقتصاد پررونق

استرالیا، یک اقتصاد پررونق دارد که به‌طور مداوم در حال رشد است. این کشور، سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان با دهمین درآمد سالانه است. استرالیا بیشترین نرخ دستمزد به کارگران معمولی را ارائه می‌دهد. در این کشور، نیاز مستمر به افراد دارای تخصص وجود دارد و اقتصاد روبه‌رشد آن، فرصت‌های شغلی زیادی را برای مهاجران فراهم می‌کند.

2- تنوع ویزا

استرالیا، گزینه‌های متعددی برای ویزای کارگران مهاجر را ارائه می‌دهد. دولت برای کارگران و بر اساس صلاحیت و مهارت‌های آن‌ها، ویزا را صادر می‌کند. همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم، ویزای کاری برای استرالیا دو نوع موقت و دائمی است. فرایند تأیید ویزا هم حدود 18 ماه و زودتر از بقیه کشورها به انجام می‌رسد.

3- برنامه اسکیل سلکت (SkillSelect)

دولت استرالیا، برای دادن فرصت به جویندگان کار با مهارت‌های تخصصی، برنامه اسکیل سلکت را در سال 2013 ایجاد کرده است. در این برنامه، پنج نوع ویزا وجود دارد؛ ازجمله ویزای مستقل ماهر، ویزای نامزدی ماهر، ویزای موقت فارغ‌التحصیلی، ویزای حرفه‌ای حمایت‌شده و ویزای کارکنان ماهر. متقاضیان این برنامه، تنها در صورت داشتن امتیازات لازم، برای کار در استرالیا واجدشرایط می‌شوند.

4- به‌رسمیت شناختن شرایط شما

شرکت‌های استرالیایی، به تجربه کاری شما در خارج از کشور هم اهمیت بسیاری می‌دهند؛ زیرا معتقدند که این کار، چشم‌انداز تازه‌ای برای محل کار به ارمغان می‌آورد. این شرکت‌ها چندین شرایط حرفه‌ای را به‌رسمیت می‌شناسند؛ اگر این شرایط را داشته باشید، شانس شما برای واجدشرایط بودن در اسکیل سلکت هم بیشتر است.

5- مزایای بازنشستگی

مهاجرانی که در استرالیا کار و زندگی می‌کنند، از برخی مزایای بازنشستگی برخوردار می‌شوند. اگر شما هم می‌خواهید از این مزایا بهره‌مند شوید، شرایط سنی و اقامت را برآورده کنید. افرادی که در استرالیا کار می‌کنند از یک حساب پس‌انداز بازنشستگی، به‌نام صندوق بازنشستگی هم برخوردار می‌شوند.

6- کیفیت زندگی

استرالیا، کیفیت زندگی خوبی را ارائه می‌دهد. شهروندان می‌توانند از یک سیستم خدمات بهداشتی کارآمد بهره‌مند شوند. به‌جز این مورد، تراکم جمعیت در شهرهای بزرگ بسیار کمتر است (با 6.4 نفر در هر مایل مربع) و به‌عنوان سومین کشور کم‌تراکم جهان شناخته می‌شود. استرالیا، کشوری چندفرهنگی است که افراد از نقاط مختلف جهان به آنجا می‌آیند. در حقیقت، 43% از استرالیایی‌ها والدین خارجی دارند.

نتیجه گیری

کار در استرالیا موردتوجه افرادی است که می‌خواهند برای کار به کشور دیگری مهاجرت کنند. این کشور دارای ویژگی‌های مطلوبی است و همین امر، باعث شده است که افراد زیادی برای یافتن شغل مناسب به آنجا مهاجرت کنند. اگر شما هم قصد شروع کار در این کشور را دارید، با یک مشاوره خوب صحبت کنید. اگر با فرد درستی مشورت کنید، نه‌تنها در پردازش ویزای کاری شما را راهنمایی می‌کند، بلکه به شما کمک می‌کند تا در آنجا شغل مناسب خود را پیدا کنید.

سوالات متداول

 • ساخت‌وساز
 • آموزش
 • مهندسی
 • مراقبت‌های بهداشتی
 • معدن و انرژی
 • علم و تکنولوژی

بله، همان طور که گفتیم، بسیاری از مشاغل استرالیا فصلی هستند و بعد از مدتی به اتمام می‌رسند. به همین علت، شما مجبور می‌شوید بیش از یک شغل در این کشور داشته باشید. علاوه بر این، یکی از شروط ویزای کار و تعطیلات این است که فرد نمی‌تواند بیش از 6 ماه برای یک کارفرما کار کند.

در استرالیا متوسط درآمد سرانه خالص تعدیل‌شده خانوارها به‌ازای هر نفر 75932 دلار در سال است (این میزان، از میانگین جهانی با 60433 دلار هم بیشتر است).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انواع ویزا

رایگان مشاوره بگیر!

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن